سوالات مصاحبه آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون

۱ نظر

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون

این صفحه بنا به درخواست کاربران برای مجتمع کردن دیدگاههای کاربران عزیز در مورد آزمونهای استخدامی بانک توسعه تعاون طراحی شده است. به همین منظور تمام تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه، سوالات روانشناسی، سوالات روانشناختی، مراحل معاینات پزشکی، سوالات ارسالی کاربران و سایر تجربیات در همین صفحه تعبیه شده است. به مرور نیز به تعداد این صفحات اضافه میشود.کاربران عزیز توجه نمایید به دلیل طولانی نشدن تجربیات در یک صفحه و اینکه صفحه مورد نظر به راحتی قابل مطالعه باشد این تجربیات در چندین صفحه آورده شده است.
لطفا دوستان عزیزی که در آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون شرکت کرده اند تجربیات خود را اینجا برای استفاده عموم کاربران ذکر کنند.

فهرست مطالب صفحه
جهت مشاهده مطالب روی پیوست های زیر کلیک کنید


صفحات مصاحبه آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون
منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.


برای مشاهده تجربیات سایر سازمانها و بانکها اینجا کلیک کنید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱ نظر برای سوالات مصاحبه آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون

 • م
  مراد یوسفی زاده
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۰، ۱۲:۴۷
  سلام مصاحبه ام عالی بود در بانک توسعه وتعاون چنتا سوال تخصصی پرسید اند : 1-اصول حسابداری 2- فرق ین ذخیره قانونی و ذخیره مطالبات مشکوک الوصول -3-ثبت ذخیره مطالبات مشکوک الوصول و چرا ما باید ان را ثبت کنیم -و چنتا سوال عمومی نظرت درباره انتقال ثبت نام مرزنشینان از بانک به دهیاران -تاریخ مدرک لیسانست- مشتری مداری توضیح بده- میتونی در بانک تا شب کار کنی - جای دور بفرستیمت مشکلی نداری - آرمان هات در بانک تا کجا می خوای برسی---- بعد هم وارد اتاق دیگی شدم روانشناسی هم چنتا سوال ازم پرسیدن مانند :چه صفتی برای بانک داری که به دردمان می خوری

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ