زمان برگزاری آزمون استخدامی استان گیلان سال ۹۱

۱۸۹۳ روز قبل ۳۲ نظر

زمان برگزاری آزمون استخدامی استان گیلان سال 91 در سایت ای-استخدام

تعویق آزمون :

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارگیلان اعلام کرد : پیرو آگهی استخدام در دستگاههای اجرایی استان که مقرربود آزمون آن در بیست و هفتم بهمن ماه برگزار شود به منظور هرچه بهتر برگزار کردن آزمون و ایجاد فرصت برابر برای متقاضیان به زمان دیگر موکول شد .

خبر آرشیو :

رشت – خبرگزاری مهر: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری از برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان بیست و هفتم بهمن ماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خسرو صادقی افزود: در راستای اجرای سیاست های دولت مبنی بر تامین نیروی انسانی دستگاه های اجرایی استان و با عنایت به مجوز  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پیگیری های این استانداری و باتوجه به مراجعات مکرر داوطلبان از آنجائیکه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری گیلان اقدام به انتشار آگهی استخدامی در خرداد ماه سال جاری کرده بود به اطلاع می رساند آزمون مزبور در روز جمعه بیست و هفتم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی اظهارداشت: زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون بیست و چهارم و بیست و پنجم بهمن ماه سال جاریست و داوطلبان با در دست داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی و رسید پستی به دستگاه های محل تقاضای استخدام مراجعه کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اعلام کرد: فقط افرادی می توانند در این آزمون شرکت کنند که  در خرداد ماه امسال ثبت نام کرده باشند.

این آگهی مربوط به ۱۸۹۳ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین کلیه اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

32 نظر برای «زمان برگزاری آزمون استخدامی استان گیلان سال ۹۱»


  1. سارا

    خردادثبت نام کردیم برای آزمون استخدامی۴بار زمان آزمون رو عوض کردن و هربار گفتن به منظور رفاه حال شرکت کنندگان.واقعااین کارهایعنی چی نمیخوان آزمون بگیرن دیگه این کارهارونداره

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.