تصویب ضریب ۱.۱ دهم برای هر سال سابقه معلمان غیررسمی در آزمون‌های استخدامی

۹ نظر

نمایندگان مجلس در برنامه هفتم توسعه، برای معلمان غیررسمی در آزمون‌های استخدامی به ازای هر سال سابقه آنها، ضریب ۱.۱ دهم را تصویب کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یکی از مصوبات نمایندگان مجلس در جریان بررسی برنامه هفتم، اختصاص ضریب به معلمان شاغل غیر رسمی در آزمون استخدامی بود.

ظاهرا بر اساس بند قانونی مصوب مجلس، به ازای یک سال سابقه تمام وقت معلمان غیررسمی، ضریب ۱.۱ دهم برای نمره مکتسبه آنها در آزمون استخدامی در نظر گرفته می‌شود.

این ضریب، نمره‌ی آن‌ها را در آزمون استخدامی افزایش می‌دهد؛ با این حال، معلمان غیررسمی در تماس با ایلنا از عدم قطعیت استخدام خود انتقاد کردند.

این معلمان می‌گویند: با توجه به سال‌ها تدریس با دستمزد کم و شرایط دشوار، انتظار داشتیم استخدام ما در جریان برنامه هفتم دیده شود؛ ما سال‌ها سابقه کار داریم و سیستم آموزش و پرورش به کار ما نیاز داشته است؛ بنابراین باید برای استخدام ما مجوز صادر کنند.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۹ نظر برای تصویب ضریب ۱.۱ دهم برای هر سال سابقه معلمان غیررسمی در آزمون‌های استخدامی

 • ع
  علی
  ۵ بهمن ۱۴۰۲، ۱۴:۵۶
  سلام ببخشیدمن 3سال معاون اجرایی در مدارس غیر دولتی بودم آیا این ضریب 1.1در آزمون استخدامی شامل من هم میشود ممنون میشم اگر جواب بدهید
  • ب
   بارانا
   ۳ بهمن ۱۴۰۲، ۰۹:۴۱
   باسلام من معاون اجرایی دبیرستان غیر انتفاعی به مدت 8سال بودم آیا این ضریب 1.1به ما هم تعلق میگیره؟لطفا پاسخ دهید
   • ل
    لیلا
    ۲ بهمن ۱۴۰۲، ۱۳:۰۵
    آیا سوابق از سن کم میکنه در غیر انتفاعی
    • د
     دبیر ریاضی
     ۱ بهمن ۱۴۰۲، ۰۰:۵۲
     با سلام
     برای ما که در مدارس متوسطه تدریس داشتیم ، و تمام وقت حساب نمیشدیم ، امتیازی تعلق نمی گیره؟
     • R
      Reza
      ۳۰ دی ۱۴۰۲، ۲۲:۱۳
      با سلام.این ضریب شامل سرباز معلمان هم می شود؟
      • م
       مریم
       ۱۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۵۱
       سلام،مربی پیش دبستانی باضمیمه مدرسه دولتی هستم از سال 91تاکنون هستم،این طرح چقدر در آزمون های استخدامی میتونه به من کمک کنه ؟؟؟ضریب یک یک دهم واقعا ما باید این همه سال زحمت کشیدیم یک امتاز یک دهم به ما بدهند این حق ما نیست حق ما بدون آزمون هست
       • ف
        ف .ح
        ۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۸:۳۴
        این ضریب 1.1 فقط شامل معلم های غیر انتفاعی میشه که بیمه داشت باشن؟
        اگه بیمه نداشته باشیم بهمون تعلق نمیگیره؟
        • پشتیبان سه
         ۸ آذر ۱۴۰۲، ۲۳:۳۹
         کاربرعزیز
         در بند الحاقی 2 ماده 89 لایحه قانون برنامه هفتم آمده است؛ آزمون های استخدامی موضوع ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، برای افرادی که در امور آموزشی و پرورشی با واحدهای دولتی و غیر دولتی با تایید وزارت آموزش و پرورش همکاری کرده‌اند، به ازای یک سال سابقه تمام وقت، ضریب 1.1 دهم برای نمره مکتسبه آنها در آزمون، محاسبه و به ازای هر سال سابقه بیشتر حداکثر تا 5 سال سابقه، این ضریب به میزان یک دهم افزایش می یابد.
         • م
          مریم
          ۱۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۵۱
          سلام،مربی پیش دبستانی باضمیمه مدرسه دولتی هستم از سال 91تاکنون هستم،این طرح چقدر در آزمون های استخدامی میتونه به من کمک کنه ؟؟؟ضریب یک یک دهم واقعا ما باید این همه سال زحمت کشیدیم یک امتاز یک دهم به ما بدهند این حق ما نیست حق ما بدون آزمون هست

        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

        ثبت پاسخ