بررسی تخصیص سهمیه جذب اعضای علمی برای دانشگاه‌های فنی‌حرفه‌ای و پیام‌نور

در نشست مشترک رییس سازمان اداری و استخدامی با وزیر علوم و جمعی از روسای دانشگاه‌ها، ضرورت تخصیص سهمیه جذب اعضای علمی و کارکنان برای دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای و پیام نور بررسی شد.

به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، نشست مشترک رئیس سازمان اداری و استخدامی و معاونان این سازمان با وزیر علوم، تحقیقات، فناوری و معاونان این وزارت و تعدادی از روسای دانشگاه‌ها در محل ستاد وزارت علوم برگزار شد و در این نشست مشترک، فرایند تحول اداری و فرایند جذب اعضای هیئت علمی و استخدام کارکنان، بحث‌های حقوق و مزایا در دو حوزه اعضای هیئت علمی و کارکنان و همچنین موضوع اتخاذ راهکارهایی برای تسریع و تسهیل روند جذب اعضای هیئت علمی و جذب نخبگان مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست، ضرورت تخصیص سهمیه جذب اعضای علمی و کارکنان برای دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای و پیام نور بررسی شد.
کمبود نیروی تخصصی در تعدادی از واحدهای ستادی وزارت علوم از جمله معاونت فناوری، مرکز فناوری اطلاعات و مرکز جذب اعضای هیئت علمی از درخواست‌های مسئولان ستاد وزارت علوم از مسئولین سازمان اداری و استخدامی از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.
در بخشی از این نشست مسئولین سازمان اداری و استخدامی و وزارت علوم بر ضرورت به کارگیری فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک برای افزایش بهره‌وری و بازدهی، تسریع در امور و افزایش رضایتمندی مردم در خدمات تاکید کردند.

منبع : ایسنا

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ