بانک مهر اقتصاد

 امروزه نیاز به بانک و خدمات بانکی برای همگان آشکار است، بانک ها برای فراهم ساختن نیازمندی های مشتریان و سودآوری بیشتر به افزایش سرمایه نیازمندند.این موضوع در مورد بانک های اسلامی ضرورت بیشتری دارد و در دو دهه اخیر نیز اغلب مشتریان

mehr-eghtesad

خدمات مالی موردنیاز خود را از بانک هایی مطالبه می کنند که توانسته اند علاوه بر انطباق ابزارها و خدمات مالی خود باخاصول و موازین شرع مقدس اسلام، در رقابت با دیگر بانک ها به خوبی بدرخشند.

سودآور بودن بانک های اسلامی نشان دهنده این فرصت برای سرمایه گذاران است تا به سهامداران آن بپیوندند. در همین راستا بانک مهر اقتصاد افتخار دارد به عنوان یک بانک ایرانی و اسلامی همانند گذشته با تلاش خستگی ناپذیر و با تکیه بر مفاهیم دینی و همچنین توانایی علمی و پایبندی کارکنان خود به ارزش های الهی در سال های اخیر با تحولی چشمگیر در زمینه بانکداری بدون ربا، چهره جدیدی در میان بانک ها و فعالان اقتصادی ارائه نماید.

بانک مهر اقتصاد از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه قرض الحسنه بسیجیان در سال ۱۳۷۲ با هدف ایجاد زمینه های مساعد جهت رشد اقتصادی جامعه و ارتقا سطح رفاه اجتماعی آحاد ملت آغاز بکار کرد.

در سال ۱۳۷۹ بدلیل رشد و توسعه موسسه و جوابگو نبودن فعالیت های قرض الحسنه برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان درخواست تبدیل از موسسه قرض الحسنه به موسسه مالی و اعتباری مهر به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه گردید و بدین ترتیب موسسه از سال ۱۳۸۱ حائز شرایط ارتقاء به موسسه مالی و اعتباری شناخته شد.

اطلاعات تماس و معرفی بانک مهر اقتصاد

وب سایت بانک مهر اقتصاددریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات بانک مهر اقتصاد ساماندهی رسیدگی به شکایات بانک مهر اقتصاد ارتباط مستقیم با مدیرعامل بانک مهر اقتصاد اینترنت بانک، بانک مهر اقتصاد اخبار بانک مهر اقتصاددانلود کتاب جامع الکترونیکی درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برای دریافت آخرین اخبار استخدامی اینجا کلیک کنید.برای دیدن آخرین آگهی استخدامی بانک مهر اقتصاد اینجا کلیک کنید.برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک مهر اقتصاد اینجا کلیک کنید.

۲۵ نظر برای بانک مهر اقتصاد

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید