ای استخدام : کمبود معلم بهداشت در مدارس

۷ نظر
خبرگزاری شبستان : مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با کمبود مربی بهداشت رو به رو هستیم گفت: فروش انواع چیپس، پفک، انواع نوشابه های گازدار، سوسیس، کالباس و همبرگر، لواشک و … در بوفه مدارس ممنوع است.حسن ضیاالدینی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان اظهار کرد: تعداد ۶ هزار مربی بهداشت در کشور وجود دارد. وی با بیان اینکه با کمبود مربی بهداشت روبه رو هستیم افزود:به ازای هر ۷۵۰ دانش آموز یک مربی بهداشت نیاز است اما به دلیل محدودیت استخدام در آموزش وپرورش نمی توانیم نیرو جذب کنیم. ضیاالدینی بیان کرد:اکنون برای حدود دو هزار و ۲۰۰ هزار دانش آموز یک مربی بهداشت در مدارس فعال است. مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره ی بوفه مدارس بیان کرد: وزارت آموزش و پرورش با همکاری وزارت بهداشت دستورالعمل اجرایی بوفه مدارس به تمام مدارس ابلاغ کرده است. وی یاد آور شد:فروش انواع چیپس، پفک، انواع نوشابه های گازدار، سوسیس، کالباس و همبرگر، لواشک و … در بوفه مدارس ممنوع است.
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۷ نظر برای ای استخدام : کمبود معلم بهداشت در مدارس

 • 0
  0
  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۵
  توروخدا از بهداشت محیطم بخوایین پارسال ک نخواستین.ینی میشه امسال محیطم بردارن
  • خ
   خرم اباد
   ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۲۶
   سلام
   این یعنی امسال مربی بهداشت جذب میشه؟
   • پشتیبان هفت
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۰۱
    کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجا کلیک کنید.
    • آ
     آسيه
     ۱۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۲۸
     سلام من فوق لیسانس زبان هستم میتونم در صورت اعلام استخدام در ازمون مربی بهداشت شرکت کنم.
     • پشتیبان هفت
      ۱۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۴۷
      کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجا کلیک کنید.
      • س
       سایمون
       ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۱۷
       بعنی فوق لیسانس زبانی میخوای بری بهداشششششششششششت.بابابرووزرات کشوربهداشت چیه
       • م
        مینا
        ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۸
        تاما بهداشت حرفه ای ها ومحیطا هستیم زبان چرا

      لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

      ثبت پاسخ