ای استخدام : اخبار جدید بیمه بیکاری در سال ۹۷

۱۹ روز قبل ۷۹ نظر

اخبار جدید بیمه بیکاری

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار جدید بیمه بیکاری در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار جدید بیمه بیکاری موجود در این صفحه :


۹ شهریور ۹۷
اختصاص بیمه بیکاری به کارگران بیکار شده

عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار معتقد است کارگرانی که ماهانه بیمه‌پردازی کرده و ناخواسته بیکار می‌شوند، حق بهره‌مندی از مقرری بیمه بیکاری را دارند.

ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۹۷
لزوم آموزش مهارت‌های بازار کار بطور رایگان برای مقرری بگیران بیمه بیکاری

حجت الاسلام کرمی گفت: طبق قانون، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای وزارت کار مکلف است همزمان با اجرای قانون بیمه بیکاری، آموزش مهارت‌های مورد نیاز بازار کار کارگران تحت پوشش بیمه بیکاری را به صورت رایگان انجام دهد.

ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۹۷
کارگران محروم از دریافت مقرری بیمه بیکاری

کارشناس حوزه کار می‌گوید: در حالی که قانون شرایط استفاده از مزایای بیمه بیکاری را برای شاغلان بیکار شده فراهم کرده است ولی متاسفانه بسیاری از کارگران دستشان به جایی نمی‌رسد و درصورت بیکار شدن از دریافت مقرری بیمه بیکاری محروم می‌مانند.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۷
۸۰۰ نفر در سیستان و بلوچستان بیمه بیکاری دریافت می کنند

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون گفت: حدود ۸۰۰ نفر در سیستان و بلوچستان بیمه بیکاری دریافت می کنند.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۷
۲۲۰۰ نفر در چهارمحال و بختیاری تحت پوشش بیمه بیکاری هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۲ هزار و ۲۰۰ نفر در استان از خدمات بیمه بیکاری بهره‌مند شدند.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۷
ماهانه ۵ میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در گلستان پرداخت می شود

معاون اداری مالی تامین اجتماعی استان گلستان گفت: ماهانه پنج میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در گلستان پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۹۷
برقراری بیمه بیکاری برای ۲۲۰ هزارنفر در سال ۹۶

مطابق با آمارهای رسمی، در سال گذشته برای ۲۲۰ هزار و ۵۳۳ نفر، مقرری بیمه بیکاری برقرار شده که نسبت به سال ۹۵ به میزان ۲.۴ درصد کاهش داشته است.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
خبرخوش دیوان عدالت برای دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری

هیات عمومی دیوان عدالت اداری دستورالعمل وزارت کار در خصوص قطع مقرری بیمه بیکاری به دلیل تاخیر ۴۵ دقیقه ای مقرری بگیران، در ثبت حضور و غیاب را ابطال کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶
دوره دریافت مقرری بیمه بیکاری از ۶ تا ۵۰ ماه است

رئیس گروه بیمه بیکاری و تعهدات کوتاه مدت امور فنی بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: دوره دریافت مقرری بیمه بیکاری از ۶ تا ۵٠ ماه است.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۶
تسهیلات جدید برای اشتغال مجدد مشمولان بیمه‌ بیکاری

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی واردات گوشی آیفون توسط شرکت زیرمجموعه تامین اجتماعی را قانونی دانست و زمان پرداخت «عیدی» مستمری‌بگیران و بازنشستگان را به بعد از مشخص شدن رقم آن موکول کرد.

ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۹۶
۵٢۴ نفر از کارگران ساختمان پلاسکو بیمه بیکاری دریافت کردند

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: در اجرای ماده ٢ قانون بیمه بیکاری، برای ۵٢۴ نفر از کارگران بیمه شده شاغل در ساختمان پلاسکو مقرری بیمه بیکاری برقرار و تا پایان آذر سالجاری پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶
بررسی چهار هزار و ۹۵۱ پرونده بیمه بیکاری در استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: چهار هزار و ۹۵۱ پرونده بیمه بیکاری در سال جاری در این استان بررسی شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۹۶
کدام کارگران بیمه بیکاری می‌گیرند؟

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار می‌گوید ۲۲۳ هزار نفر از کارگران کشور که بدون میل و اراده از کار بیکار شده‌اند، مستمری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند که از این تعداد ۵۳ هزار نفر متعلق به استان تهران هستند. به گفته او، مقرری بیمه بیکاری از روز اول بیکاری قابل پرداخت است و تنها به کسانی تعلق می‌گیرد که واقعا بیکار شده باشند.

ادامه مطلب ...
۲۷ آذر ۹۶
بهره مندی افراد تحت تکلف مشمولان متأهل از پوشش بیمه بیکاری

خبرگزاری میزان : رئیس بیمه بیکاری و تعهدات کوتاه مدت امور فنی بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: تا سقف ۴ نفر از افراد تحت تکلف مشمولین متأهل بیمه می‌توانند تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گیرند.

ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۹۶
برقراری بیمه بیکاری برای ۱۵۷ نفر از کارگران معدن زمستان یورت

خبرگزاری ایرنا : سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛ اکنون با تایید کمیته استانی مقرری بیمه بیکاری توسط شعبه تامین اجتماعی آزاد شهر برای ١۵٧ نفر برقرار و پرداخت شده است و مابقی نیز پس از اخذ گزارشات تکمیلی (معرفی نامه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدارک بیمه شده) در دستور کار قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۱ آذر ۹۶
اختصاص ۱۷۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی

خبرگزاری فارس: پرداخت بیمه بیکاری به ۱۰هزار نفر/ اختصاص ۱۷۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۶
سازمان فنی حرفه‌‌ای مکلف به تجدید مهارت کارگران تحت پوشش بیمه بیکاری

خبرگزاری فارس : مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون اعلام کرد: رصد، پیگیری، شناسایی و بررسی و حل و فصل مشکلات بنگاههای اقتصادی مشکل دار در اولویت فعالیت ها و اقدامات وزارت تعاون قرار دارد و از اولویت های کاری کارگروههای تسهیل و رفع موانع تولید استانها و کارگروه ملی به شمار می رود.

ادامه مطلب ...
۳ آبان ۹۶
چگونگی نحوه دریافت بیمه بیکاری

خبرگزاری میزان : چنانچه فردی از کار بیکار شود باید ظرف حداکثر یک ماه از روزی که بیکار شد به شعب تامین اجتماعی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کند.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
مستمری بگیر بیمه بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد ۶۳۴ نفر هستند

خبرگزاری ایرنا:پروانه نیک مرام روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سال گذشته حدود ۵۹۰ نفر مستمری بگیر بیمه بیکاری از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در این استان بودند.

ادامه مطلب ...
۴ مهر ۹۶
پرداخت بیمه بیکاری به ۲۱۲ هزار نفر

خبرگزاری مهر: مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی به ۲۱۲ هزار نفر بیمه بیکاری پرداخت می کند.

ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۹۶
ورودی مقرری بگیران بیمه بیکاری در کاشان ۲۱ درصد کاهش یافت

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان با بیان اینکه ورودی مقرری بگیران بیمه بیکاری در کاشان ۲۱ درصد کاهش یافته است، گفت: ۳۳ درصد جویندگان کار در کاشان دارای مدرک دانشگاهی هستند.

ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۹۶
شرایط دریافت مقرری بیمه بیکاری

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می‌گوید تشخیص برقراری مقرری بیمه بیکاری با واحدهای تعاون،کار و رفاه اجتماعی است و در صورتی که کارگری به طور غیرارادی و بدون میل و اختیار خود از کار بیکار شده باشد، مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۹۶
جزئیات تفویض بیمه بیکاری به کاریابی‌ها

خبرگزاری مهر : رئیس کانون کاریابی‌های کشور با تشریح جزئیات فرایند تفویض طرح بیمه بیکاری به کاریابی‌ها گفت: پس از ارزیابی‌های اجرای آزمایشی این طرح، به زودی در سراسر کشور اجرایی می‌شود.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۶
جزئیات نحوه پرداخت بیمه بیکاری

خبرگزاری مهر : مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت با تشریح جزئیات مشمولان دریافت بیمه بیکاری، از رصد و شناسایی بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار به منظور جلوگیری از ریزش نیروی کار خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶
میزان پرداختی بیمه بیکاری پاسخگوی مشکلات کارگران نیست

خبرگزاری خانه ملت : عضو مجمع نمایندگان استان گلستان با اشاره به اینکه برخی کارگران معدن آزادشهر۲ ماه حقوق دریافت نکردند، گفت: درحال حاضر شرایط برای بازگشت کارگران به معدن فراهم نیست.

ادامه مطلب ...
۲۴ خرداد ۹۶
۶ هزار کارگر معدن بیمه بیکاری می‌گیرند

خبرگزاری مهر : دولت به هیچ عنوان از حوزه معدن حمایت نمی کند و بخش خصوصی فعال در معدن با وجود مشکلات فراوان برای ادامه حیات تلاش می کنند.

ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۹۶
بیش از ۳۸۰۰ نفر در کرمانشاه بیمه بیکاری دارند

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۳۸۰۰ نفر در کرمانشاه بیمه بیکاری دارند

ادامه مطلب ...
۸ خرداد ۹۶
کارگران بدون قرارداد هم بیمه بیکاری می‌گیرند؟

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار درباره وضعیت قراردادهای سفید امضا برای دریافت بیمه بیکاری گفت: قرارداد موقت باید در امور موقت جاری باشد و سعی مسئولین وزارت کار بر این است که مانع از قراردادهای سفید امضا شوند.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۶
معدنچیان بیمه بیکاری دریافت می کنند

افکار نیوز : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آواربرداری از معدن زمستان یورت آزادشهر ۶ روز دیگر زمان می برد.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۶
پرداخت بیمه‎بیکاری به۴۵هزاربیکارپایتخت

خبرگزاری مهر : حاتم شاکرمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه در بحث بیمه بیکاری باید میزان مقرری بگیران بیمه بیکاری را کاهش دهیم گفت: در سال گذشته ۴۹ هزار نفر در تهران مقرری بیمه بیکاری می‌گرفتند که ۳۵۰۰ نفر از این افراد با ایجاد اشتغال، از شمول دریافت بیمه بیکاری خارج کردیم که این نوید خوبی در جهت اشتغالزایی است.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۶
۳۳۰۰ نفر در کردستان بیمه بیکاری دریافت می کنند

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در حال حاضر ۳ هزار و ۳۰۰ نفر دراستان مقرری بگیر بیمه بیکاری هستند.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۶
۵۵۰ نفر از کارگران پلاسکو مقرری بیمه بی‌کاری دریافت می‌کنند

خبرگزاری فارس : از مجموعه ۸۳۰ نفر شاغل در بهمن ۱۳۹۵ در ساختمان پلاسکو بیش از ۵۵۰ نفر از کارگران که لیست حق بیمه ارسال شده داشتند و مقرری بیمه بیکاری دریافت کردند و هنوز تحت حمایت کوتاه‌مدت سازمان تامین اجتماعی هستند.

ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۹۵
۸۷۵ کارگر پلاسکو تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند

خبرگزاری ایلنا : معصومه آباد در سیصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران گفت: گزارش اولیه یکی از دو کمیته تشکیل شده در شورای شهر تهران برای مشخص شدن زوایای حادثه پلاسکو نهایی شده است.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۵
طرح بیمه بیکاری مجدداً به کمیسیون اجتماعی بازگشت

خبرگزاری فارس : نمایندگان مجلس طرح با پیشنهاد رئیس مجلس و به دلیل عدم تأمین بار مالی و ایراد اصل ۷۵ قانون اساسی، طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار را مراعا گذاشته و مجدداً به کمیسیون اجتماعی ارجاع دادند.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۵
بیمه بیکاری ۶۰۵ نفر از کارگران پلاسکو برقرار شد

خبرگزاری مهر : ​وزارت کار اعلام کرد: تاکنون ۱۵۰۰ نفر از کارکنان پلاسکو به اداره کار جنوب غرب تهران مراجعه و ثبت نام کردند که پس از بررسی های لازم ، اشتغال ۱۴۰۰ نفر در این ساختمان محرز شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۹۵
رشد ۲۹ درصدی دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری ایسنا: مسئول روابط عمومی تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری از رشد ۲۹ درصدی دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری در استان نسبت به سال گذشته خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۹۵
بیمه بیکاری به هنرمندان تعلق می‌گیرد

باشگاه خبرنگارات جوان : عضو ناظر در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، بودجه بیمه خبرنگاران و هنرمندان را از ۸ به ۱۳ میلیارد تومان افزایش داده است.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۵
طرح مجلس برای پرداخت بیمه بیکاری به تمام بیکاران

خبرگزاری خانه ملت: رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ضرورت تامین اعتبار لازم برای پرداخت بیمه بیکاری به تمامی بیکاران، گفت: دولت از محل های مختلف مانند حذف یارانه پردرآمدها اعتبارات لازم برای پرداخت بیمه بیکاری به بیکاران را تامین کند.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۵
قانون بیمه بیکاری بازنگری شود

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار بازنگری قانون بیمه بیکاری را خواستار شد و بر ضرورت ایجاد صندوق مستقل بیمه بیکاری تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵
متقاضیان دریافت بیمه بیکاری پلاسکو ۱۴۲۳ نفر شدند

خبرگزاری مهر : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران از مراجعه ۱۴۲۳ نفر از شاغلان ساختمان پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری تا دیروز خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۵
مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در خراسان‌رضوی ۱۹ درصد رشد داشته است

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان‌رضوی گفت: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری تا پایان دی ماه امسال نسبت به انتهای سال گذشته ۱۹ درصد رشد داشته است.

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۵
ثبت‌‌نام ۱۲۵۰ کارگر پلاسکو برای مقرری بیمه بیکاری

خبرگزاری فارس : مدیر کل کار استان تهران از ثبت‌نام ۱۲۵۰ نفر از کارگران پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری خبر داد و گفت: افرادی که مشمول بیمه تأمین اجتماعی نبودند طبق مصوبه دولت از ۴ ماه مقرری بیمه بیکاری یک میلیون تومانی برخوردار خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۵
پذیرش۳۵۰ کارگر پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با بیان اینکه ۳۵۰ کارگر پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری مراجعه کرده‌اند، گفت:تمام کارگران این مرکز به شرط داشتن سابقه بیمه، مشمول بیمه بیکاری می شوند.

ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۹۵
بیمه بیکاری کارگران بیکار شده پلاسکو برقرار می‌شود

خبرگزاری مهر: به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی ربیعی در بازدید از محل حادثه ساختمان پلاسکو گفت: کارگران بیکار شده ساختمان پلاسکو از فردا (یکشنبه) می توانند برای دریافت بیمه بیکاری به اداره های کار مراجعه کنند.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۵
اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه بیمه بیکاری می‌شوند

خبرگزاری ایسنا : نمایندگان مجلس در ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه ماده‌ای را مصوب کردند که بر اساس آن دولت مکلف به بیمه بیکاری اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۹۵
۲۲۰ هزار نفر در کشور بیمه بیکاری می‌گیرند

خبرگزاری ایسنا : معاون حمایت از مشاغل و نیروی بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر بیش از ۲۲۰ هزار نفر در کشور از بیمه بیکاری بهره مند هستند.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۵
جزئیات بخشودگی جرائم بدهی حق‌بیمه و بیمه‌بیکاری

خبرگزاری مهر : آئین‌نامه اجرایی بخشودگی تمام یا قسمتی از جریمه‌های مقرر در قانون تأمین‌اجتماعی به درخواست کارفرما که اواخر بهار امسال ابلاغ شده بود، از سوی هیأت‌وزیران با پیشنهاد وزارت کار اصلاح شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵
توانمند سازی مقرری بگیران بیمه بیکاری در اولویت اصلی است

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این که توانمند سازی مقرری بگیران بیمه بیکاری اولویت اصلی ماست، از معرفی مقرری بگیران بیمه بیکاری به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۵
بازنگری در قانون بیمه بیکاری ضروری است

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بازنگری در قانون بیمه بیکاری امری ضروری است.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۵
پیشی گرفتن منابع بیمه بیکاری از مصارف

خبرگزاری ایلنا : مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گفت: برای اولین بار پس از ۱۲ سال منابع بیمه بیکاری از مصارف پیشی گرفت.

ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۹۵
بررسی طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار

خبرگزاری ایسنا : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی ایرادات شورای نگهبان در طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۹۵
۲۱۸ هزار نفر بیمه بیکاری می‌گیرند

اقتصاد آنلاین: مهمترین خبرهای هفته جاری به طرح توسعه صنعت پوشاک، پرداخت بیمه بیکاری به بیش از ۲۰۰ هزار نفر و تشکیل ۲۱۹ تعاونی در کشور با اشتغالزایی ۳۰۰۰ نفر اختصاص داشت.

ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۹۵
چرا بیمه مشاغل آزاد،مقرری بیکاری ندارد؟

خبرآنلاین: در بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد شرایط و نحوه محاسبه مستمری بازنشستگی و شرایط پرداخت مستمری ازکارافتادگی غیرناشی از کار و مستمری فوت غیرناشی از کار همانند دیگر بیمه‌شدگان اجباری است.

ادامه مطلب ...
۱۱ آبان ۹۵
پرداخت ماهیانه ۷۰۵ میلیون ریال بیمه بیکاری در گناباد و بجستان

خبرگزاری ایرنا : رئیس شعبه تامین اجتماعی گناباد گفت: بطور متوسط ماهیانه ۷۰۵ میلیون و ۳۹۱ هزار ریال بیمه بیکاری به یکصد بیمه شده در شهرستان های گناباد و بجستان پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۵
پرداخت ۱۵ میلیارد تومان بیمه بیکاری در سال جاری

خبرگزاری فارس : مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد با اشاره به حجم بالای فعالیت این سازمان گفت: در سال جاری بیش‌از ۱۵ میلیارد تومان بیمه بیکاری پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۵
پرداخت ۱۳۰ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری تامین اجتماعی

خبرگزاری ایرنا:مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: این مجموعه ماهانه ۱۳۰ میلیارد ریال از بابت مقرری بیمه بیکاری به مقرری بگیران تحت پوشش پرداخت می کند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مهر ۹۵
فقط ۷ درصد از بیکاران کشور بیمه بیکاری می گیرند

خبرگزاری ایلنا: در نوشته پیشرو سعی شده قوانین بیمه بیکاری و شرایط آن در ایران براساس قوانین داخلی و بین‌المللی مورد بررسی قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵
پرداخت وام از بودجه بیمه بیکاری

خبرگزاری مهر : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که این وزارتخانه در حال رایزنی با بانک رفاه است تا از اعتبارات بیمه بیکاری وام با سود ۱۸ درصد به بنگاههای کوچک پرداخت شود.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۵
بیمه بیکاری مشمولان غایب متوقف می‌شود

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با هشدار به سربازان غایب، از اعمال محدویت‌های جدید خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم به عمل آمده تا در آینده نزدیک ارائه خدماتی همچون تسهیلات بانکی، دریافت مستمری و بیمه بیکاری برای مشمولان غایب متوقف شود.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۵
۲۵۳۴ همدانی بیمه‌بیکاری می‌گیرند

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تأمین اجتماعی استان همدان گفت: ۲۵۳۴ بیمه‌شده اجباری تأمین اجتماعی در همدان بیمه‌بیکاری دریافت می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۵
۲۸۰۰ کارگر سمنانی از مقرری‌بیمه بیکاری بهره‌مند شدند

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از وجود دو هزار و ۸۰۰ نفر مقرری‌بگیر بیمه بیکاری در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
قانون افزایش حقوق بیکاری متناسب با افزایش سالانه نداریم

خبرآنلاین: قانونی مبنی بر افزایش حقوق مقرری بگیران بیمه بیکاری متناسب با افزایشهای سالانه نداریم.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۵
آیا می‌دانید تحت چه شرایطی می‌توان بیمه بیکاری دریافت کرد؟

خبرگزاری میزان: بیکار از نظرقانون بیمه بیکاری بیمه شده‌ای است که بدون میل و اراده خود بیکار شده و آماده به کار باشد.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۵
سالانه ۲۳ هزار نفر در اصفهان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

خبرگزاری مهر: اصفهان- معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: سالانه ۲۳ هزار نفر در اصفهان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند که رشد ۲۴ و نیم درصد به نسبت سال گذشته داشته است.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵
مقرری بیمه بیکاری ۸۱۲هزار تومان شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از افزایش مقرری بیمه بیکاری به ۸۱۲هزار تومان در سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۱۸۰هزار نفر در کشور از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۹۵
پرداخت یک هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال بیمه بیکاری در استان اصفهان

خبرگزاری مهر : مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: سال گذشته یک هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال بیمه بیکاری به مقرری بگیران تامین اجتماعی، در استان اصفهان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵
پرداخت بیمه بیکاری گیلان بیشتر از میانگین کشور است

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری گیلان ۴ درصد است و به این ترتیب این استان ۱ درصد از سهم نسبتی بیشتری نسبت به میانگین کشوری برخوردار است.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵
نرخ بیکاری استان تهران به ۱۳.۸ درصد رسید

اقتصادپرس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نرخ بیکاری استان تهران در سال گذشته را ۱۳.۸درصد، نرخ بیکاری مردان را ۴۷.۶ درصد و نرخ بیکاری زنان را ۸۷.۱۶ درصد اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۵
شرایط دریافت بیمه بیکاری

خبرآنلاین: مسایل کارگری و مشکلات این قشر زحمتکش همیشه یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که در این سرویس بررسی می شود.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵
حادثه دیدگان حوادث غیرمترقبه بدون شرط سابقه بیمه مقرری بیکاری می‌گیرند

خبرگزاری تسنیم: دبیر کانون انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه حادثه دیدگان حوادث غیرمترقبه نیاز به سابقه بیمه برای دریافت بیمه ندارند گفت: بیمه شده بیکار، برای دریافت مقرری بیمه بیکاری، باید حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز از تاریخ بیکاری موضوع را به واحد کار اطلاع دهد.

ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۹۵
ابلاغ نشدن بخشنامه‌های تغییر رویه پرداخت بیمه بیکاری

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان‌رضوی گفت: هنوز هیچ ابلاغیه‌ای برای تغییر رویه‌های بیمه بیکاری به خراسان‌رضوی ابلاغ نشده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۹۵
تغییر شرایط درخواست بیمه بیکاری

تابناک: یک مقام مسئول در وزارت کار گفت: ثبت درخواست‌های بیمه بیکاری به کاریابی‌ها واگذار می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۵
پرداخت بیمه بیکاری در ۱۰ استان نقدی شد

خبرگزاری تسنیم: سامانه بیمه بیکاری تامین اجتماعی از اردیبهشت سال گذشته بتدریج در ۱۰ استان پایلوت شده است و در حال حاضر ۲۰۳هزار و ۸۰۰ نفر حقوق بیمه بیکاری دریافت می کنند.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۵
شرایط دریافت مقرری بیمه بیکاری از تامین اجتماعی

خبرگزاری میزان: مدیرکل فنی سازمان تامین اجتماعی گفت: افرادی که به صورت غیر ارادی بیکار می شوند می توانند از مقرری بیمه بیکاری سازمان تامین اجتماعی بهره مند شوند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۹۵
راه‌اندازی سامانه بیمه بیکاری

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از پوشش ۲۰۴ هزارنفری صندوق بیمه بیکاری خبر داد و گفت: با راه‌اندازی سامانه بیکاری از دی ماه سال گذشته، رفع همپوشانی اطلاعات مقرری بگیـران و جلوگیری از پرداخت غیرحق مقرری انجام شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۹۵
پرداخت ۱۸۹ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری در گیلان

خبرگزاری ایلنا: مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان از پرداخت ۱۸۹ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری به بیش از ۷۵۰۰ نفر مشمولان این تعهد در سه ماهه اول سال ۹۵ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۵
شرط اصلی پرداخت بیمه بیکاری

خبرآنلاین: تشخیص ارادی و غیر ارادی بودن بیکاری بیمه‌شدگان بر عهده کمیته‌ای است.

ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۹۵
استمرار پرداخت بیمه بیکاری کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه صندوق بیمه بیکاری نزد خود دانشگاه است از استمرار پرداخت بیمه بیکاری کارکنان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۵
بیمه بیکاری متاهلین چگونه محاسبه می‌شود؟

خبرگزاری تسنیم: این روزها واحدهای تولیدی در رکود به سر می‌برند، در راستای این رکود تعداد زیادی از کارگران از کار بیکار و به سمت بیمه بیکاری هدایت می شوند و این سوال برای شان مطرح است که بیمه بیکاری افراد متاهل و مجرد چگونه محاسبه می شود؟

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۵
۳۳۰۰ نفر در کرمانشاه بیمه بیکاری دریافت می کنند

خبرگزاری مهر : مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت حقوق به ۳۳۰۰ بیکار و اخراج شده از کار در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث فلاحی پیش از ظهر امروز شنبه در نشستی خبری به مناسبت هفته تامین اجتماعی به موضوع تعطیلی کارخانجات اشاره کرد و اظهار داشت: تعطیل شدن کارخانه ها لطمه ای برای سازمان تامین اجتماعی است، چرا که پس از تعطیل شدن کارخانه ها کارگران حق بیمه بیکاری دریافت می کنند.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۵
۱۱هزار مازندرانی مقرری بیکاری دریافت می کنند

خبرگزاری مهر: ساری – مدیرکل تامین اجتماعی مازندران شمار دریافت کنندگان مقرری بیمه بیکاری را در استان ۱۱ هزار نفر اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ تیر ۹۵
۱۱ هزار نفر از بیمه بیکاری در مازندران از سازمان تامین اجتماعی بهره‌مند می‌شوند

خبرگزاری ایلنا: سید علی‌اصغر محمودی در دیدار کارکنان تامین اجتماعی استان با نماینده ولی فقیه در مازندران به اهم فعالیت‌های این سازمان حمایتی در استان پرداخت.

ادامه مطلب ...
۲۱ تیر ۹۵
پرداخت یک هزار و ۱۳۰میلیارد ریال مقرری ماهانه بیکاری در آذربایجان شرقی

خبرگزاری ایرنا: تبریز- ایرنا- مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۱۴۱ هزار نفر در استان مقرری بیکاری از این سازمان دریافت می کنند، گفت: برای این افراد ماهانه یک هزار و ۱۳۰میلیارد ریال پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۵
دریافت بیمه بیکاری بیش از ۷۰۰۰ گیلانی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به آمار هشداردهنده و بالای مقرری بگیران بیمه بیکاری دراین استان گفت: ۷۴۱ میلیاردو ۲۵۶ میلیون ریال مقرری بیمه بیکاری به بیش از ۷۰۰۰ گیلانی درسال ۹۴ پرداخت شده است که این آمار جای بسی تامل در وضعیت اشتغال استان دارد.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۵
طرح وزارت کار برای حمایت از بنگاه‌های دارای مشکل‌‌ بیمه‌بیکاری

خبرگزاری فارس : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی و استاندارسازی اقلام آماری حوزه‌های مختلف را برای یافتن ابزارهای مطمئن ارتقای کیفیت بنگاه‌ها در سطح سازمانی و ملی در دستور کار داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۵
وجود ۵ هزار مقرری‌بگیر بیمه بیکاری در استان مرکزی

خبرگزاری فارس: مدیر کل تأمین اجتماعی استان مرکزی از وجود ۵ هزار مقرری‌بگیر بیمه بیکاری در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵
شرط اصلی پرداخت بیمه بیکاری چیست؟

خبرگزاری آنا : سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: غیر ارادی بودن بیکاری، ملاک اصلی برقراری حمایت‌های قانونی و مقرری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار به شمار می آید.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۵
غیرارادی بودن بیکاری از شرایط اصلی برقراری مقرری بیمه بیکاری است

خبرگزاری فارس: غیر ارادی بودن بیکاری، ملاک اصلی برقراری حمایت‌های قانونی برای بیمه شدگان بیکار است. بنابراین کارگری که به میل و اراده خود، کار را ترک می‌کند، نمی‌تواند از این حمایت‌ها برخوردار شود

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۵
کارگران آهن وفولاد لوشان به بیمه بیکاری معرفی شدند

خبرگزاری ایلنا: بدنبال پرداخت شدن معوقات بیمه‌ای ۱۸۰ کارگر کارخانه «آهن وفولاد لوشان» حدود ۱۲۰ نفر از کارگران این کارخانه برای دریافت بیمه بیکاری به اداره کار شهرستان رودبارمعرفی شدند.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۵
۵۰۰ نفر از ۸۰۰ کارگر کارخانه کاشی نیلو مشمول بیمه بیکاری شده اند

خبرگزاری مهر: اصفهان- عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: ۵۰۰ کارگر از ۸۰۰ کارگر کارخانه کاشی نیلوی نجف آباد مشمول بیمه بیکاری شده اند.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۵
معرفی ۳ هزار و ۸۳۰ نفر بابت بیمه بیکاری به تامین اجتماعی استان کرمان

خبرگزاری تسنیم: مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: سال گذشته ۳ هزار و ۸۳۰ نفر از کارگران برای دریافت بیمه بیکاری به اداره‌کل تامین اجتماعی استان کرمان معرفی شدند.

ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۹۵
افزایش حقوق بازنشستگان/قانون بیمه بیکاری اصلاح شد

خبرگزاری مهر : اصلاح قانون بیمه بیکاری ، ۳.۵ برابری نرخ تولد در شهرها نسبت به روستاها ،آغاز پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان و حمایت بهزیستی از کودکان بزهکار ازجمله اخبار حوزه رفاه وتامین اجتماعی بوده است.

ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۹۵
کاهش آمار مقرری بگیران بیمه بیکاری با تقویت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری فارس: مدیرکل تامین اجتماعی قم با تاکید بر ارتقای کیفی آموزش‌های فنی و حرفه ای به مقرری بگیران بیمه بیکاری و جویندگان شغل گفت: باید با برنامه‌ریزی و پیش بینی‌های لازم در میزان ورودی و خروجی مقرری بگیران بیمه بیکاری تعادل ایجاد کرد.

ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۹۵
شرایط بهره مندی از بیمه بیکاری

مشرق : رایزنی‌های اشتغالی با ۳ کشوربهره مندی افراد از بیمه بیکاری داری شرایطی است از جمله بیکارشدن بدون میل و اراده فرد اما شرایط دریافت مقرری این نوع از بیمه چگونه است؟

ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۹۵
مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان متأهل ۵۰ ماه است

خبرگزاری فارس : معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان مجرد حداکثر ۳۶ ماه و برای بیمه‌شدگان متأهل حداکثر ۵۰ ماه است.

ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۹۵
در سال فقط ۲ هزار میلیارد تومان بیمه بیکاری پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید تا سال ۲۰۳۰ هر سال یک میلیون شغل ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۵
جزئیات پرداخت مقرری بیمه بیکاری متاهل ها

خبرگزاری فارس : معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان مجرد حداکثر ۳۶ ماه و برای بیمه‌شدگان متأهل حداکثر ۵۰ ماه است.

ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۹۵
پرداخت ٢۴۵ میلیارد ریال بیمه بیکاری

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در این اداره کل خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۹۵
لزوم بازنگری در قانون بیمه بیکاری برای جلوگیری از برخی سو استفاده ها

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: برای جلوگیری از برخی سو استفاده ها از قانون بیمه بیکاری فعلی، بازنگری در این قانون ضروری به نظر می رسد.

ادامه مطلب ...
۱۱ خرداد ۹۵
هدایت منابع بیمه بیکاری به سمت چرخه تولید و اشتغال

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: هزینه‌ای که صندوق بیمه بیکاری برای حمایت از کارگران بیکار پرداخت می‌کند باید صرف تولید و رفع موانع تولید در استان شود.

ادامه مطلب ...

79 نظر برای «ای استخدام : اخبار جدید بیمه بیکاری در سال ۹۷»


 1. سجاد

  سلام در شرکت وابسته ب بانک کارتخوان کار میکنم .درشرکت ما ب گفته رئیس کسیو اخراج نمیکنن ولی اینقد فشار میارن روش تا استعفا بده.حالا شامل من شده و با بیشتر کردن کار من ک قادر ب انجام ان نیستم.مجبورم استعفا بدم.ک تو این بازار خراب بیکار میمونم.و استعفا ک بدم بیمه بیکاری بهم تعلق نمیگیره.کسی هست راهنماییم کنه .ممنونم

  پاسخ
 2. علیرضا جهانشاهی

  باسلام 26سال تمام سابقه کار دارم یه دختر معلول جسمی وذهنی دارم که الان26سالشه یه عمل جراحی سخت هم داشتم کارفرما هم میگه دیگه کارایی گذشته رو نداری میتونم از بیمه بیکاری استفاده کنم وبعد هم بازنشسته بشم

  پاسخ
 3. Moraddarbani10

  خواستم در مورد بیمه ی بیکاری سئوال کنم وآن اینکه بنده حدود ۵ سالی تحت پوشش بیمه هستم وچند سالی است که دریک سردخانه کار میکنم ولی بدلیل پایین بودن حقوقم قادر به ادامه ی کار نیستم و قراردادم تا مرداد سال۹۷میباشدچکار بکنم تا پیدا کردن یک کار جدید از بیمه ی بیکاری استفاده کنم؟ لطفا”راهنمایی ام کنید
  باتشکر

  پاسخ
 4. صادق خوشبخت

  اگر کسی20روز بیمه بیکاری استفاده کند مجدد به همان کار برگردد دوباره بعداز سه ماهو ده روز مجدد از بیمه بیکاری متواند استفاده کند

  پاسخ
 5. حمیدداودابادی

  سلام جای که من کارمی کردم به علت مسایل مالی تعطیل کردجمع شدوازیک سالی که بایددراخرین جای که کارمی کنیدیک سال کامل بیمه پرداخت شده باشدبرای من 46روزکم ریخته ایابیمه بیکاری به من تعلق می گیرد

  پاسخ
  • نیما تفرجی

   من حدود 6 ماه پیش از کار بیکار شدم بعلت ندانستن قوانین به تازگی اقدام کردم ولی اداره کار میگوید بعلت گذشتن از یکماه مقرر در قانون شما نمیتوانید بیمه بیکاری بگیرید لذا خواهشمندم راهکار ارایه نمایید

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.