انتشار دفترچه آزمون استخدام سرایدار آموزش و پرورش؛ به زودی

۳ نظر

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: چهار هزار نفر در قالب آزمون‌های آموزگاری، کیفیت بخشی و دبیری تا شهریورماه امسال در آموزش و پرورش استان خوزستان جذب می‌شود.

، عبدالله حبیبی روز شنبه در گفت‌و‌گوی رسانه ای با اشاره به آخرین روند برگزاری سه مرحله آزمون استخدامی آموزش و پرورش ادامه داد: مرحله نخست آزمون آموزگاری در حال انجام است، آزمون کتبی کیفیت بخشی برگزار شده و آزمون مرحله دبیری نیز تا ماه آینده انجام می‌شود که جذب چهار هزار نفر در آموزش و پروش خوزستان تا پایان شهریور ماه نهایی می‌شود.

وی با بیان اینکه جذب چهار هزار نیروی جدید به آموزش و پرورش خوزستان بخش زیادی از کمبودهای موجود در استان را برطرف می‌کند، افزود: علاوه بر جذب این تعداد نیروی جدید، استفاده از همکاران بازنشسته، دانشجومعلمان و افراد حق التدریسی تمام نیاز آموزشی خوزستان برای سال آینده تحصیلی را جبران می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار امیدواری کرد اول مهر هیچ کلاس بدون معلمی در استان خوزستان وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش برای جذب ۳۰ هزار سرایدار و نیروی خدماتی برای مدارس کشور افزود: خوزستان نیز در این آزمون دارای سهمیه جذب سرایدار است که در دفتر آزمون اسخدامی که به زودی منتشر می‌شود سهم این استان در آن آزمون نیز مشخص می‌شود.

بر اسای آمار ها، جمعیت دانش آموزی خوزستان یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار نفر است که در هشت هزار مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای انتشار دفترچه آزمون استخدام سرایدار آموزش و پرورش؛ به زودی

 • ی
  یه پسر 24 سالمه که هنوز مجردم
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۳، ۱۹:۱۲
  تاریخش کی هست
  • پشتیبان سه
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۳، ۲۰:۱۲
   کاربرعزیز
   از همین صفحه پیگیر باشید به محض انتشار اخباری در این خصوص ، از طریق سایت اطلاع‌رسانی خواهدشد.
  • .
   ..............
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۷:۵۵
   سلام تاریخ ازمون کی هست ؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ