امکان بارگذاری مجدد مدارک رتبه بندی برای ورودی های جدید

صفدر سلطانی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست خبری مدیران کل آموزش و پرورش استان با اصحاب رسانه و خبرنگاران به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم که در مجتمع تازه ساخت سردار سلیمانی مشهد برگزار شد گفت: حقوق ۳ ماهه همکاران حق التدریس پرداخت شده و حقوق ۴ماهه دی تا فروردین در ماه جاری به این عزیزان پرداخت می شود.

به گزارش روابط‌ عمومی‌ آموزش‌ و‌‌ پرورش‌ خراسان‌‌ رضوی وی در خصوص کمبود معلم در استان پاسخ داد: آموزش و پرورش استان به ازای نیروی موظف کمبود خود را اعلام می کند اما این به معنی نبود معلم در کلاس و خالی بودن کلاس نیست. همه کلاس های ما در سراسر استان دارای معلم است.

وی در پاسخ به خبرنگاران برای ممنوعیت برگزاری جشن معلم در مدارس بیان کرد: برای برگزاری جشن های روز معلم در مدارس مشکلی وجود ندارد حتی منابعی هم برای آن در نظر گرفته شده فقط توصیه ما بر جشن هایی است که در آن شان و جایگاه معلمی حفظ شود.

سلطانی در خصوص پرداخت حقوق سرایداران و نیروهای اداری گفت: حقوق سرایداران و نیروهای صرف اداری مطابق حقوق کارکنان دولت محاسبه و پرداخت می شود، اما خبر خوب امسال در نظر گرفتن مبلغ معیشتی ویژه سرایداران و خدمتگزاران است.

وی با اشاره به پایان بررسی اعتراضات رتبه بندی معلمان بیان کرد: تمامی اعتراضات همکاران در خصوص رتبه بندی بررسی و پاسخ داده شده، کلیه احکام جدید صادر و معوقات دریافتی ها پرداخت شده است؛ امسال نیز امکان بارگزاری مدارک رتبه بندی برای ورودی های جدید مجددا مهیا می شود.

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ