افزایش ۲۰ درصدی در حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری اعمال شد

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق طبق مصوبه هیات دولت همراه با ۲۰ درصد افزایش، پرداخت می‌شود.

به گزارش ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، جعفر امیرآبادی‌زاده افزود: حقوق بازنشستگان با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری کل و پیگیری های صورت گرفته براساس تصویب نامه شماره ۳۰۳۴ مورخ ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۳ هیات وزیران امروز (چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه) و تا ساعاتی دیگر پرداخت می‌شود.

وی تاکید کرد: پیگیری و هماهنگی های زیادی انجام شد تا افزایش مصوب هیات وزیران که در زمان صدور احکام حقوق امسال محاسبه شده بود، در زمان واریز حقوق ها نیز عملیاتی شود که خوشبختانه این مهم انجام شد.

 

به گزارش ایرنا، پیش از این نیز معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده بود که صدور احکام سال ۱۴۰۳ بازنشستگان کشوری با اعمال ضریب ۲۰ درصد افزایش خواهد بود و این ضریب برای یک میلیون و ۷۳۵ هزار نفر بازنشسته و موظفان تحت پوشش این صندوق اعمال شده است.

رضا فیضی نژاد ادامه داد: تصویر احکام حقوق سال ۱۴۰۳ بازنشستگان در سایت صندوق به نشانی cspf.ir بارگذاری و منتشر می شود که از ۲۱ فرودین ماه قابل مشاهده خواهد بود.

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ