اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

۱۵ نظر

خبر ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - اطلاعیه مهم و فوری انجام ادامه روند استخدام پیمانی

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی نهمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور ( آموزش و پرورش ) استان خراسان جنوبی می رساند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام اقدام نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن اطلاعیه انجام ادامه روند استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰آمده است:

باسمه تعالی

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی نهمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور ( آموزش و پرورش ) استان خراسان جنوبی می رساند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیتهای عمومی گزینش، گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند:

قبول شدگان یک برابر ظرفیت جهت پیگیری امور مربوط به ادامه فرایند استخدام (تشکیل پرونده استخدامی، بررسی صلاحیت های عمومی گزینش و شرکت در دوره مهارت آموزی) که به صورت همزمان صورت می پذیرد باید اقدامات ذیل انجام دهند.

یادآوری: عدم مراجعه برای پیگیری هر یک از مراحل مزبور به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد. در صورت انصراف از استخدام در هر یک از مراحل فوق، داوطلب مراتب را کتباً به اداره کل آموزش و پرورش سهمیه خدمتی اعلام نماید.

تشکیل پرونده استخدامی :

برای تشکیل پرونده استخدامی، انجام معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و اخذ معرفی نامه برای گواهی عدم سوء پیشینه و اطلاع از سایر مراحل و مدارک لازم از روز شنبه مورخ ۲۹/۰۵/۱۴۰۱ به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سهمیه خدمتی مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

با توجه به اینکه فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده جهت انجام مراحل گزینش از کلیه داوطلبان در مرحله بررسی مدارک و مستندات اخذ شده است لذا نیازی به پر کردن مجدد فرم یا مراجعه حضوری به هسته گزینش استان وجود ندارد. زمان مصاحبه گزینش از طریق هسته گزینش استان به صورت تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید. لذا از تماس با هسته گزینش و امور اداری استان در این خصوص جداً خودداری نمایید.

برای پیگیری صدور ابلاغ موقت تدریس جهت اشتغال در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در شهریورماه سال جاری به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سهمیه خدمتی مراجعه نمایند. بدیهی است چنانچه صلاحیت های عمومی گزینش مورد تایید قرار نگیرد و یا فرد موفق به گذراندن دوره مهارت آموزی نشود ابلاغ تدریس صادره (موقت) لغو و حکم استخدام پیمانی صادر نخواهد شد

صدور حکم استخدام پیمانی به شرط داشتن ابلاغ تدریس و با رعایت سایر ضوابط و مقررات استخدامی، منوط به تایید صلاحیت های عمومی گزینش و موفقیت در دوره مهارت آموزی و ارائه گواهی مربوط خواهد بود.

شرکت در دوره مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی: براساس برنامه ریزی های انجام گرفته و زمان بندی پیش بینی شده، مقرر است دوره مهارت آموزی قبول شدگان آزمون مذکور، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) و انجام سایر مراحل استخدامی، براساس رشته شغلی از طریق دانشگاه مجری دوره صورت گیرد. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده در این مرحله، جهت ثبت نام و حضور در دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه مجری اقدام نمایند.

آدرس اینترنتی پورتال تربیت دبیر شهید رجائی تهران : https://www.sru.ac.ir

آدرس اینترنتی پورتال دانشگاه فرهنگیان: https://cfu.ac.ir

بخشی از هزینه های برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی خدمات آموزشی و رفاهی) بر عهده داوطلب خواهد بود. چنانچه هریک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش می تواند به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه های مربوط اقدام نماید. محل آموزش دوره مهارت آموزی، براساس شغل محل پس از اعلام نتایج قطعی بر اساس رشته شغلی توسط دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی تعیین خواهد شد. مهارت آموز مکلف است وفق ضوابط دانشگاه اقدام نماید در غیر این صورت قبولی فرد ملغی خواهد شد.

چنانچه به هر دلیلی صلاحیت های عمومی فرد پذیرفته شده در این مرحله از سوی هسته گزینش مورد تایید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی، ارائه گواهی سوء پیشینه و همچنین شرکت در دوره مهارت آموزی و موفقیت در دوره مزبور، هیچ گونه حقی جهت استخدام در آموزش و پرورش ایجاد نخواهد کرد و از ادامه فرایند جلوگیری خواهد شد.

قبولی نهایی معرفی شدگان این مرحله علاوه بر شرکت در دوره مهارت آموزی و قبولی در آزمون پایان دوره منوط به ارائه مدارک مورد نیاز و پذیرش در مراحل بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) خواهد بود براین اساس در صورت قبولی در آزمون دوره مهارت آموزی و عدم پذیرش در گزینش حتی برای داوطلب جهت استخدام در آموزش و پرورش ایجاد نمی کند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱- اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش


مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سید علیرضا موسوی نژاد، یک شنبه شب با اعلام این خبر اظهار کرد: متقاضیان می توانند جهت اطلاع از وضعیت کارنامه نهایی خود به آدرس: https://result۲.sanjesh.org/RSEmp/Emp۹AP مراجعه نمایند.

وی ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی خراسان جنوبی، تصریح کرد: ، به اطلاع می رساند سایر مراحل استخدامی و ثبت نام در دوره های مهارت آموزی، متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی اعلام خواهد شد.

موسوی نژاد تاکید کرد: افراد پذیرفته شده ، از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به اداره کل و یا ادارات محل قبولی خود تا اطلاع ثانوی جدا خودداری‌ نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ تیر ۱۴۰۱ - اطلاعیه زمانبندی مصاحبه علمی – تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

تاریخ و جدول زمانبندی مصاحبه علمی – تخصصی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش که پس از اصلاح اطلاعات پذیرفته شده اند، متعاقبا اعلام می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن اطلاعیه شماره ۳ آموزش و پرورش خراسان جنوبی آمده است:

باسمه تعالی

به اطلاع پذیرفته شدگانی که پس از اصلاح اطلاعات خود در وب سایت سازمان سنجش، در زمره ی پذیفته شدگان چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند، می رساند، اطلاعیه ی تاریخ و جدول زمانبندی مصاحبه علمی-تخصصی این افراد، متعاقبا از طریق همین وب سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اعلام می شود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ تیر ۱۴۰۱- زمان انجام مصاحبه استخدامی اعلام شد

به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابرظرفیت آزمون استخدامی،پیمانی آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی می رساند جهت انجام مصاحبه استخدامی از روز پنجشنبه،نهم ۹ تیرماه، به محل های اعلام شده مراجعه نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است:

باسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۱۴۰۰ استان خراسان جنوبی می­رساند جهت انجام مصاحبه استخدامی بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده این اطلاعیه از روز پنجشنبه مورخ ۹ تیرماه ۱۴۰۱ در محل های اعلام شده با همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار یا کارت ملی حضور به هم رسانند.

به داوطلبان توصیه می شود به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و با دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری نمایند.

- کلیه داوطلبان می بایست بر اساس اطلاعیه قبلی مندرج در همین سایت، نسبت به مراجعه جهت بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی اقدام نموده تا بتوانند در مصاحبه استخدامی شرکت نمایند. در غیر اینصورت امکان حضور در مصاحبه را نخواهند داشت.

- کلیه داوطلبان جهت اخذ نوبت برای انجام مصاحبه علمی - تخصصی از ساعت ۳۰ : ۷ صبح در محل دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر و امام سجاد (ع) حضور بهم رسانند.

- زمان انجام مصاحبه صبح از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ وعصراز ساعت ۱۴ لغایت ۱۸ همان روز خواهد بود.

- همراه داشتن کارت ملی و یا کارت شناسایی عکس دار در هنگام مصاحبه الزامی است.

- با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی بوسیله داوطلبان ارائه شود. لذا داوطلبان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

- شرط تلبس دائم طلاب مرد به لباس روحانیت و همچنین رعایت شئونات طلبگی در کل فرآیند مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.

- کلیه داوطلبان معرفی شده در این مرحله، موظفند «فرم اطلاعات فردی – گزینش» را تکمیل و نسبت به الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی را به آن الصاق و در روز انجام مصاحبه به نماینده هسته گزینش استان مستقر در اتاق مصاحبه تحویل نمایند.

- مصاحبه استخدامی صرفاً در مهلت مقرر برای انتخاب و گزینش داوطلبان معرفی شده، صورت می گیرد و تکرار مصاحبه تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد. لذا داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده جهت انجام مصاحبه حاضر شوند غایب تلقی شده و عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

شما می توانید جداول برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان برای انجام مصاحبه علمی،تخصصیدر پردیس های شهید باهنر و امام سجاد (ع) بیرجند را ازاینجا دریافت نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه بررسی مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از ششم تیر

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابرظرفیت آزمون استخدامی،پیمانی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ استان، می رساند،جهت بررسی مدارک ومستندات، براساس جدول زمانبندی، اعلام شده،ازدوشنبه،ششم تیرماه به دبیرستان نمونه دولتی مصلی نژاد بیرجند مراجعه کنند.

باسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۱۴۰۰ استان خراسان جنوبی می­رساند جهت بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل از روز دوشنبه مورخ ۶ تیرماه ۱۴۰۱ در محل " شهرستان بیرجند – خیابان ارتش- مقابل مجتمع میلاد – دبیرستان نمونه دولتی آرمینه مصلی نژاد " با همراه داشتن مدارک حضور به هم رسانند.

به داوطلبان توصیه می شود به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و با دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری نمایند.

مدارک لازم :

۱- پرینت کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .

۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).

۳-اصل سند ازدواج ( برای افرادی که درزمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده ازامتیاز قانون حمایت ازخانواده وجوانی جمعیت دارند)

۴-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه ( دو سری).

۵- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( دو سری).

۶- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری).

 

۷- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.

۸- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی )و یک برگ تصویر.

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک تحویل گردد.

۹- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت ۳ معلولین.

۱۰- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً برای رشته های شغلی دبیری معارف اسلامی و مربی امور تربیتی مدارس لحاظ خواهد شد).

۱۱– اصل معرفی نامه رسمی ازبنیادشهیدوامورایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .

۱۲- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۳- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)

۱۴- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر ( تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولینی که دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر هستند)

۱۵- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

در صورت عدم ارائه مدارک بومی، امتیاز بومی لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۶- کلیه داوطلبان معرفی شده در این مرحله، موظفند "فرم اطلاعات فردی" ضمیمه این اطلاعیه را دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی را به آن الصاق و در روز انجام مصاحبه به نماینده هسته گزینش استان مستقر در گروه مصاحبه تحویل نمایند.

۱۷- کلیه داوطلبان معرفی شده، موظفند اصل مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزارها و دانش کامپیوتر ( برمبنای گواهی رسمی و معتبر)،آزمون زبان های خارجی معتبر و یک برگ تصویر از آن را با توجه به نمون برگ (۶-د پیوست ) تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.

۱۸ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت و تکمیل گردد و در روز اعلام شده، تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.

تذکرات مهم:

- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

- معرفی شدگانی که مبتلا به کووید ۱۹ شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنها، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود. مصاحبه از این افراد در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش، حداکثر تا یک هفته بعد از پایان آخرین روز مصاحبه صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسور نخواهد بود.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضوربا توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

-کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آمادگی برای بررسی مدارک و مستندات از ساعت ۳۰ : ۷ صبح در محل اعلام شده حضور بهم رسانند.

-زمان بررسی مدارک و مستندات از ساعت ۳۰ : ۷ لغایت ۳۰ : ۱۴ همان روز خواهد بود.

-حضور داوطلبان بر اساس جدول زمانبندی اعلامی و به منظور بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی راس ساعت ۳۰ : ۷ صبح در محل اعلامی الزامی است.

- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت و سابقه اشتغال غیر رسمی در دستگاه های اجرایی( برای محاسبه حداکثر سن)، مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

- داوطلبانی که به هردلیل نتواننددرموعداعلام شده نسبت به ارایه مدارک موردنیازاقدام نموده ویادرمراحل بعدی(معاینه پزشکی ومصاحبه ) حضور یابند،به عنوان منصرف ازاستخدام؛شناخته خواهند شدومتعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

شما می توانید برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و مستندات را از اینجا و نمون برگ های پیوست ازاینجادریافت نموده و پس از تکمیل در تاریخ اعلام شده همراه داشته باشید.

گفتنی است جدول زمانبندی مصاحبه متعاقبا در اطلاعیه های بعدی از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹

شرایط و ضوابط تکمیل مراحل استخدام پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش خراسان جنوبی اعلام شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش، در خصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ قبول شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند:

۱- با توجه به اینکه فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده جهت انجام مراحل گزینش از کلیه داوطلبان در مرحله بررسی مدارک و مستندات اخذ شده است لذا نیازی به پر کردن مجدد فرم یا مراجعه حضوری به هسته گزینش استان وجود ندارد. زمان مصاحبه گزینش از طریق هسته گزینش استان به صورت تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید. لذا از تماس با هسته گزینش و امور اداری استان در این خصوص جداً خودداری نمایید.

۲ - پذیرفته شدگان نهایی جهت ادامه روند استخدامی ( انجام معاینات پاراکلینیکی بدو استخدام، سپردن تعهد خدمت محضری و معرفی جهت عدم سوء پیشینه ) می بایست نسبت به مراجعه به شهرستان محل خدمت خود اقدام نمایند.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد، انجام معاینات پزشکی و سوء پیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

۳- در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش به نشانی www.medu.irدرج خواهد شد مراجعه نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ بهمن ۹۹ - اطلاعیه تحویل مدارک آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

جدول زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۹۹ اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، مشروح این اطلاعیه به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۹۹ استان خراسان جنوبی می­رساند جهت انجام مصاحبه بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۰ در محل

"دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند و پردیس امام سجاد (ع)" با همراه داشتن مدارک حضور به هم رسانند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، به داوطلبان توصیه می شود ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و با دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری نمایند.

مدارک لازم :

۱- پرینت کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .

۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).

۳-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه ( دو سری).

۴- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری).

۵- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن .

۶- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی )و یک برگ تصویر.

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک تحویل گردد.

۷- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت ۳ معلولین.

۸- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً برای رشته های شغلی دبیری معارف اسلامی و مربی امور تربیتی مدارس لحاظ خواهد شد).

۹– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .

۱۰- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۰- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)

۱۱- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر ( تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولینی که دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر هستند)

۱۱- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

در صورت عدم ارائه مدارک بومی، امتیاز بومی لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

۱۲- کلیه داوطلبان معرفی شده در این مرحله، موظفند "فرم اطلاعات فردی" ضمیمه این اطلاعیه را دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی را به آن الصاق و در روز مصاحبه به نماینده هسته گزینش استان مستقر در گروه مصاحبه تحویل نمایند.

۱۳- کلیه داوطلبان معرفی شده، موظفند اصل گواهی مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزارها و دانش کامپیوتر ( برمبنای گواهی رسمی و معتبر) و یک برگ تصویر از آن را با توجه به نمون برگ (۶-هـ پیوست ) تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.

۱۴ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت و تکمیل گردد و در روز مصاحبه تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات و کارگروه مصاحبه گردد.

تذکرات مهم: - همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

- معرفی شدگانی که مبتلا به کوئید ۱۹ شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنها، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود. مصاحبه از این افراد در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش، حداکثر تا یک هفته بعد از پایان آخرین روز مصاحبه صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر ، اقدامی میسور نخواهد بود.

-با توجه به برگزاری فرآیند مصاحبه در دو مرکز پردیس شهید باهنر و امام سجاد (ع) دقت در زمان بندی حضور با توجه به رشته و حروف الفبا در محل مصاحبه الزامی می باشد.

-کلیه داوطلبان می بایست برای انجام مصاحبه علمی _ تخصصی از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر و امام سجاد (ع) حضور بهم رسانند.

-زمان انجام مصاحبه صبح از ساعت ۱۳-۷:۳۰ و عصراز ساعت ۱۸-۱۴ همان روز خواهد بود.

-حضور داوطلبان به منظور بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی راس ساعت ۷:۳۰ صبح در پردیس های اعلامی الزامی است.

-تذکر۱: داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

برای مشاهده برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه علمی _ تخصصی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش مطابق برنامه زمانبدی اعلام شده جهت تحویل مدارک وثبت نام به پردیس شهید باهنر مراجعه نمایند...

ثبت نام حضوری مهارت آموزان ماده۲۸

ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات وپذیرفته شدن در آزمون استخدامی آموزش وپرورش، ورود شما به پردیس شهید باهنر در دوره مهارت آموزی را تبریک عرض نموده، برایتان موفقیت و سرافرازی در تمامی مراحل زندگی، آرزو می‌ نماییم.

پذیرفته شدگان عزیز، جهت سهولت در ثبت نام وشروع تحصیل در دوره مهارت آموزی ، موارد و اطلاعیه‌های ذیل را به دقت مطالعه و مدنظر داشته باشید. توصیه می‌شود جهت صرفه جویی در زمان و انجام هر چه بهتر فرآیند ثبت نام، زمانبندی ها و مراحل ذکر شده در اطلاعیه‌ها را جدی گرفته، بطور دقیق بر اساس آنها برنامه‌های خود را تنظیم فرمائید.

به دلیل همه گیری کرونا ورعایت پروتکل های بهداشتی خواهشمند است براساس برنامه ذیل جهت ثبت نام به دانشگاه مراجعه بفرمایید.دانشگاه در قبال مراجعات خارج از برنامه زمانبندی که حق گروه دیگری از مهارت آموزان را ضایع می‌کند تعهدی نخواهد داشت.

به اطلاع مهارت آموزان ماده ۲۸پذیرفته شده در آزمون استخدامی می رساند با در دست داشتن مدارک ذیل

ارائه کپی برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره ۱۵۱۶۱۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ و مجوز شماره ۱۶۰۴۹۱ مورخ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ سازمان اداری و استخدامی کشور) به محل آموزش دوره مهارت آموزش جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.
پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.
اصل و کپی مدرک تحصیلی.
اصل و کپی شناسنامه.
اصل و کپی کارت ملی.
اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران).
اصل و کپی گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن).

مطابق برنامه زیر جهت ثبت نام حضور ی وتحویل مدارک به دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنرخراسان جنوبی مراجعه فرمایند.

تذکر۱:عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

تذکر۲ :مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.

محل مراجعه: بیرجند- خیابان معلم-خیابان خلیل طهماسبی – جنب بهداری شهرستان- دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر استان خراسان جنوبی (برادران)

ساعت پذیرش: ساعت ۸ تا ۱۱صبح

مکان پذیرش: معاونت آموزشی پردیس شهید باهنر

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه نتایج نهایی بررسی صلاحیت های عمومی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ با عنایت به نتایج نهایی بررسی صلاحیت های عمومی توسط وزارت آموزش و پرورش، پذیرفته شدگان نهایی جهت ادامه روند استخدامی (انجام معاینات پاراکلینیکی بدو استخدام، سپردن تعهد خدمت محضری و معرفی جهت عدم سوء پیشینه) می بایست نسبت به مراجعه به شهرستان محل خدمت خود اقدام نمایند.

با توجه به اینکه کلاس های دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان فعلاً به صورت مجازی برگزار خواهد گردید. لذا پذیرفته شدگان نهایی باید زمان دقیق شروع کلاس های مجازی و متعاقب آن، شرکت در کلاس های حضوری دوره مهارت آموزی را از طریق سایت اینترنتی دانشگاههای مزبور پیگیری نمایند.

پذیرفته شدگان رشته های شغلی «هنرآموزی» می بایست به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی تهران به نشانی https://www.sru.ac.ir و پذیرفته شدگان سایر رشته ها به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی https://cfu.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام بر اساس اطلاعیه ای که متعاقباً در سایت دانشگاههای مذکور درج می گردد اقدام نمایند.

ارائه کارنامه نتایج نهایی گزینش آزمون مزبور که از لینک اعلام نتایج آموزش و پرورش (سامانه همگام) به نشانی http://medu.ir/azmoon-estekhdami/login.php اعلام شده است به مرکز مجری دوره مهارت آموزی الزامی است.

صدور حکم استخدام پیمانی افراد پذیرفته شده در صورت انجام مراحل فوق و شرکت در دوره مهارت آموزی و به شرط اشتغال به تدریس در آذرماه سال ۱۳۹۹ صادر خواهد گردید.

آدرس و مشخصات شهرستانها و مناطق استان جهت مراجعه پذیرفته شدگان برای انجام ادامه روند استخدامی

ادارت شهرستان ها و مناطق استان آدرس تلفن ثابت
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان درمیان اسدیه - خیابان معلم ۳۲۱۲۱۴۳۹۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قائنات قاین - بلواربسیج-خیابان معلم ۳۲۵۳۰۱۵۲۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نهبندان نهبندان - بلوار امام خمینی (ره) ۳۲۶۲۱۰۶۰۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه زیرکوه - شهرحاجی آباد ۳۲۵۰۱۲۱۹۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سربیشه سربیشه - خیابان مصطفی خمینی ۳۲۶۶۲۸۰۳۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس طبس - خیابان امام خمینی( ره) ۳۲۸۲۲۳۳۱۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دستگردان عشق آباد - بلوار امام خمینی ۳۲۸۵۳۲۵۲۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوسف خوسف- خیابان امام خمینی( ره) ۳۲۰۷۲۲۷۶۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سرایان سرایان - سایت اداری - بلوار آیت الله خالصی ۳۲۹۰۰۴۸۰۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشرویه بشرویه - بلوار قائم آل محمد(عج) ۳۲۷۸۰۵۵۹۰۵۶
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فردوس فردوس-خیابان آیت الله طالقانی ۳۲۷۲۳۸۶۶۰۵۶

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ اسفند ۹۸ - اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی ۹۸ استان خراسان جنوبی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با توجه به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور موارد زیر جهت اطلاع یادآور می شود، با توجه به اینکه فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده جهت انجام مراحل گزینش از کلیه داوطلبان در مرحله بررسی مدارک و مستندات اخذ شده است لذا نیازی به پر کردن مجدد فرم یا مراجعه حضوری به گزینش استان وجود ندارد.

زمان مصاحبه گزینش از طریق هسته گزینش استان به صورت تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید. لذا از تماس با هسته گزینش و امور اداری استان در این خصوص جداً خودداری نمایید.

پس از اعلام نظریه هسته گزینش استان، معرفی افراد نهایی برای انجام معاینات پزشکی، سوء پیشینه و اخذ تعهد محضری انجام خواهد شد . لذا زمان دقیق معرفی افراد برای اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات پزشکی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی به آدرس www.skh.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش به نشانی www.medu.irدرج خواهد شد مراجعه نمایند.

براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ دی ۹۸ - اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی

رئیس اداره برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: زمان، مکان و مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، علی کامیار اظهار کرد: متن کامل اطلاعیه ی انجام مصاحبه ی تخصصی آموزش و پرورش استان به شرح ذیل می باشد:

باسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۹۸ استان خراسان جنوبی می­رساند جهت انجام مصاحبه بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل از روز شنبه مورخ ۲۸/۱۰/۹۸ در محل " دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند " با همراه داشتن مدارک حضور به هم رسانند .

مدارک لازم :

کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه)
یک قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری.
به همراه داشتن تالیف ، ترجمه و تحقیق مرتبط با رشته شغلی.

تذکر خیلی مهم :
کلیه داوطلبان می بایست برای انجام مصاحبه علمی _ تخصصی از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند حضور بهم رسانند.
فقط داوطلبان خواهر رشته آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنائی می بایست به ترتیب حروف الفبا و سایر افراد بر اساس رشته قبولی اعلام گردیده برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند.
زمان انجام مصاحبه صبح از ساعت ۱۳-۷:۳۰ و عصراز ساعت ۱۸-۱۴ همان روز خواهد بود.
داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده جهت انجام مصاحبه حاضر شوند غایب تلقی شده و عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه علمی _ تخصصی

خراسان جنوبی
روز تاریخ رشته شغلی داوطلب (برادران) رشته شغلی داوطلب (خواهران)
شنبه ۲۸/۱۰/۱۳۹۸ آموزگار ابتدایی وآموزگار استثنایی – تربیت بدنی – دبیری ادبیات فارسی آموزگار ابتدایی و استثنائی (الف - ب- پ - ت- ث ج- چ) - تربیت بدنی– دبیری ادبیات فارسی
یک شنبه ۲۹/۱۰/۱۳۹۸ دبیری زبان انگلیسی – دبیری زیست شناسی – دبیر شیمی – دبیری فیزیک – دبیری عربی – دبیری علوم اجتماعی آموزگار ابتدایی و استثنائی ( ح - خ - د- ذ- ر - ز - ژ – س -  ش - ص ) - دبیری زبان انگلیسی – دبیری زیست شناسی – دبیر شیمی – دبیری فیزیک – دبیری عربی – دبیری علوم اجتماعی
دو شنبه ۳۰/۱۰/۱۳۹۸ دبیری فلسفه – دبیری جغرافیا – دبیری معارف اسلامی – دبیری علوم تجربی– دبیری ریاضی آموزگار ابتدایی و استثنائی ( ض - ط- ظ - ع - غ- ف - ق -ک- گ - ل - م - ن - و - ه - ی ) - دبیری فلسفه – دبیری جغرافیا – دبیری معارف اسلامی – دبیری علوم تجربی – دبیری ریاضی
سه شنبه ۰۱/۱۱/۱۳۹۸ دبیری تاریخ – دبیری هنر – دبیری حرفه‏وفن و کاروفناوری – مربی امور تربیتی – مراقبت سلامت - مشاوره دبیری تاریخ – دبیری هنر – دبیری حرفه‏وفن و کاروفناوری – مربی امور تربیتی – مراقبت سلامت - مشاوره
چهارشنبه ۰۲/۱۱/۱۳۹۸ هنرآموز حسابداری – هنرآموز الکتروتکنیک و الکترونیک – هنرآموز ساختمان – هنرآموز صنایع چوب – هنرآموز صنایع فلزی و جوشکاری – هنرآموز کامپیوتر – هنرآموز زراعی و باغی – کودک یاری – هنرآموز معدن – هنرآموز مکانیک خودرو – هنرآموز نقشه کشی عمومی ( معماری) – هنرآموز طراحی دوخت –  هنرآموز گرافیک  - جاماندگان هنرآموز حسابداری – هنرآموز الکتروتکنیک و الکترونیک – هنرآموز ساختمان – هنرآموز صنایع چوب – هنرآموز صنایع فلزی و جوشکاری – هنرآموز کامپیوتر – هنرآموز زراعی و باغی – کودک یاری – هنرآموز معدن – هنرآموز مکانیک خودرو – هنرآموز نقشه کشی عمومی (معماری) – هنرآموز طراحی دوخت - هنرآموز گرافیک - جاماندگان
تذکر : موفقیت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت های عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه داوطلبان باید حائز شرایط مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی بوده و در گزینش نهایی که بر اساس ضوابط سازمان سنجش و آموزش کشور انجام میگیرد، دارای نمره علمی نهایی نیز بوده باشند.

آدرس محل- مصاحبه استخدامی :

بیرجند – بلوار معلم – چهارراه بهداری - خیابان شهید خلیل طهماسبی –دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ دی  - اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی سال ۹۸

به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی می رساند،جهت تکمیل پرونده در محل مرکز ارتقاء مهارت های حرفه ای فرهنگیان حضور به هم رسانند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمود بهدانی گفت: به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی می رساند: جهت تکمیل پرونده و طی مراحل استخدامی از روز شنبه مورخ ۲۱ دی ماه ۱۳۹۸ با همراه داشتن مدارک ذیل در محل مرکز ارتقاء مهارت های حرفه ای فرهنگیان واقع در خیابان سپیده کاشانی بیرجندحضور به هم رسانند .

مدارک لازم :

۱- پرینت کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .

۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری .

۳-اصل و ۲ سری تصویر از تمام صفحات شناسنامه.

۴- اصل و ۲ سریتصویر پشت و روی کارت ملی .

۵- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن .

۶- اصل و ۲ برگ تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی )

۷- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت ۳ معلولین.

۸- اصل و تصویر مدارک مشمولین حافظان قرآن درجه ۱ تا ۳

۹– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .

۱۰- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)

تذکر۱: داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی ( معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

تذکر۲ : همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و مستندات

حروف الفباء ابتدای نام خانوادگی ( آقایان / بانوان) تا ساعت از ساعت تاریخ مراجعه روز
از حرف  "الف"   تا حرف  "ح" ۱۳:۳۰ بعدازظهر ۸ صبح ۲۱/۱۰/۹۸ شنبه
از حرف    "خ"   تا حرف   "ع" ۱۳:۳۰ بعدازظهر ۸ صبح ۲۲/۱۰/۹۸ یکشنبه
از حرف    "غ"    تا حرف   "ی" ۱۳:۳۰ بعدازظهر ۸ صبح ۲۳/۱۰/۹۸ دوشنبه

 

آدرس محل بررسی مدارک استخدامی :

بیرجند – بلوار پیامبر اعظم(ص) - خیابان سپیده کاشانی – مرکز آموزش و ارتقاء مهارتهای حرفه ای فرهنگیان

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۵ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

 • ف
  فاطمه
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱، ۲۳:۱۴
  سلام خسته نباشید ببخشید کارشناسی علوم سیاسی هم میتونه ازمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنه؟
  • پشتیبان سه
   ۲۲ بهمن ۱۴۰۱، ۲۳:۱۸
   با سلام
   کاربر عزیز جزئیات این آزمون اعلام نشده است در صورت اعلام در اسرع وقت در سایت اطلاع رسانی خواهد شد
   با تشکر
  • ن
   نغمه زندگی
   ۲۹ دی ۱۴۰۱، ۱۴:۵۷
   سلام و درود امسال آزمون برگزار میشه؟
   • مشاور «ای استخدام»
    ۲۹ دی ۱۴۰۱، ۲۰:۵۷
    کاربرعزیز
    در این مورد اخبار گوناگونی تا کنون منتشر شده است ، اما آنچه که قطعی است برگزاری آزمون می باشد . با انتخاب بهترین منابع و تدوین یک برنامه مطالعاتی مناسب مطالعه را آغاز نمایید.
   • ا
    الهی
    ۱۱ آبان ۱۴۰۱، ۱۴:۲۹
    سلام آموزگار ابتدایی عشایری کسی هست بگه چه جوریه لطفا
    • ا
     امورتربیتی
     ۲۲ مرداد ۱۴۰۱، ۱۱:۰۲
     سلام کسی از نتایج خبری نداره؟؟
     • ف
      فاطمه
      ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۸:۱۹
      سلام زمان تعهد وعدم سوپیشینه مشخص نشده
      • ع
       علی
       ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۲:۲۴
       من هنر آموز الکتروتکنیک قبول شدم نهبندان.
       بومی هم هستم. به اداره نهبندان زنگ زدم چند روز پیش گفتن طبق همون زمان اطلاعیه اصلی بهتون زنگ میزنیم برا معاینات و تعهد و ...
       • د
        دبیر علوم اجتماعی
        ۱۲ اسفند ۱۳۹۸، ۱۱:۲۳
        سلام کسی از خراسان جنوبی بهش خبر ندادن برای انجام ازمایشاتو سوء پیشینه؟لطفا اطلاع رسانی کنید
        • ا
         احمد
         ۲ فروردین ۱۳۹۹، ۱۷:۵۵
         سلام
         هنوز به منم اطلاع ندادن . فقط ظاهراً تحقیقات محلی آمدن
         اونجوری که من فهمیدم میخوان تو فروردین ماه گزینش و معاینات پزشکی رو انجام بدن
         اگر کسی اطلاعات بیشتری داره لطفاً بگه
         ممنون و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان
         • ف
          فاطمه
          ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۶:۰۳
          سلام خبری نیست شما برای کدوم شهر قبول شدیداگه خبری شد لطفا بگید اخه من بومی نیستم
          • ع
           علی
           ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۱:۴۰
           سلام.شما کدوم شهر قبول شدید؟ چه رشته ای؟
           • ف
            فاطمه
            ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۲:۱۲
            سلام دبیری جغرافیا نهبندان بومی نیستم
           • ع
            علی
            ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۲:۲۶
            من هنر آموز الکتروتکنیک قبول شدم نهبندان.
            بومی هم هستم. به اداره نهبندان زنگ زدم چند روز پیش گفتن طبق همون زمان اطلاعیه اصلی بهتون زنگ میزنیم برا معاینات و تعهد و ...
            • ف
             فاطمه
             ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۵۷
             لطف کردید اگه خبر تازه ای شد لطفا اطلاع رسانی کنید ممنون

          لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

          ثبت پاسخ