اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۵ نظر

خبر ۱ شهریور ۱۴۰۱- مرحله‌ی مصاحبه با پذیرفته شدگان آزمون استخدامی با قوت درحال برگزاری است

علی‌اکبر آمیغی مدیر هسته گزینش آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری با اعلام این خبر گفت: ان‌شاالله پذیرفته شدگان آزمون استخدامی به عنوان نیروی انسانی نظام تعلیم و تربیت خدمت خواهندنمود لذا توجه در امر پذیرش ایشان اهتمامی جدی می طلبد.

به گزارش اداره اطلاع‎رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری علی‌اکبر آمیغی با تاکید بر اهمیت تربیت نیروی انسانی کارآمد گفت: امروز سند تحول دولت مردمی به دنبال این امر است تا با تربیت نیروی انسانی کارآمد و متعهد به اجرایی سازی اهداف و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک نماید لذا نیروی انسانی به عنوان اهرم اجرایی اهداف و برنامه ها می تواند تسهیل‌گر امور باشد.

وی مصاحبه با پذیرفته شدگان آزمون را حساس و با اهمیت دانست و ادامه داد: پذیرش و روند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی یقینا پروژه‌ای حساس و وقت گیر است و نیروهای گزینش با خلوص و تعهد به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا در اسرع وقت این فرایند تکمیل گردد و دغدغه افراد نیز کاهش یابد.

آمیغی در حاشیه بازدید از روند مصاحبه با پذیرفته شدگان آزمون استخدامی خاطرنشان کرد: آنچه برای ما اهمیت زیادی دارد، تعهد و تسلط علمی، غنای فکری و توانایی افراد در باور به داشته هایشان است و با تمام وجود در صحنه هستیم تا بتوانیم خروجی موفقیت آمیزی را داشته باشیم.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ تیر ۱۴۰۱ - اطلاعیه ویژه غائبین و شرکت‌کنندگان دارای نقص مدارک مصاحبه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش‌و‌پرورش استان، با صدور اطلاعیه‌ای زمان و مکان آخرین مهلت شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش‌و‌پرورش ویژه غائبین و شرکت‌کنندگان دارای نقص مدارک مصاحبه را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش چهارمحال‌وبختیاری، مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش‌و‌پرورش استان،اطلاعیه ای ویژه غائبین و شرکت‌کنندگان دارای نقص مدارک مصاحبه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

اطلاعیه ویژه غایبین و شرکت کنندگان دارای نقص مدرک آزمون استخدامی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری، با توجه به اصلاح کارنامه داوطلبان خانم متاهل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ و اعمال امتیاز تاهل و معرفی افراد جدید برای انجام مصاحبه و متقاضیان غایب روزهای قبل و افرادی که دارای نقص مدارک بوده‌اند و مستندات آن‌ها تکمیل شده، می‌رساند، طبق زمان‌بندی ذیل، ساعت ۸ صبح جهت نوبت دهی زمان مصاحبه به آدرس های زیر مراجعه کنند:

خواهران: روز سه‌شنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۸ صبح (جهت نوبت دهی)- دبستان بهار دانش واقع در میدان دانش روبروی آموزش و پرورش ناحیه ۱ شهرکرد.

برادران: روز سه‌شنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۸ صبح (جهت نوبت دهی)- دبیرستان سید جمال الدین اسدآبادی واقع در میدان دانش روبروی آموزش و پرورش ناحیه ۱ شهرکرد.

شایان ذکر است عدم مراجعه در زمان اعلام شده به منزله انصراف قطعی داوطلب تلقی می گردد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره ۳ زمان مصاحبه پذیرفته شدگان جدید آموزش و پرورش

اطلاعیه شماره ۴ زمان مصاحبه پذیرفته شدگان جدید چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی ماده ۲۸ آموزش و پرورش که با احتساب امتیاز تاهل به مرحله مصاحبه دعوت شده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری، به اطلاع پذیرفته شدگان جدید چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی ماده ۲۸ آموزش و پرورش ( ویژه خواهران ) که با احتساب امتیاز تاهل به مرحله مصاحبه دعوت شده اند می رساند، بررسی مدارک و مستندات این دسته از داوطلبان در روز های دوشنبه ۱۳ تیر ماه و چهارشنبه ۱۵ تیر ماه در دبیرستان شهید استکی به آدرس بلوار طالقانی روبه روی مصلای بزرگ امام خمینی صورت می پذیرد، لازم به ذکر است، در صورتی که زمان مصاحبه با توجه به برنامه اعلام شده قبلی پایان پذیرفته باشد ، زمان مصاحبه جدید از طریق همین سایت متعاقبا اعلام می گردد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره ۲ نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرای کشور استان چهارمحال و بختیاری

مدیریت منابع انسانی و امور اداری زمان انجام مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری، مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش‌وپرورش استان با صدور اطلاعیه‌ای زمان و مکان انجام مصاحبه استخدامی پذیرفته‌شدگان چندبرابر ظرفیت آموزش و پرورش را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۱۴۰۰ استان چهارمحال وبختیاری می رساند جهت انجام مصاحبه استخدامی بر اساس جدول زمان بندی اعلام شده این اطلاعیه از روز شنبه مورخ ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ در محل های اعلام شده حضور به هم رسانند.

- به داوطلبان توصیه می شود به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و با دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری نمایند.

- کلیه داوطلبان می بایست بر اساس اطلاعیه قبلی مندرج در همین سایت، نسبت به مراجعه جهت بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی اقدام نموده تا بتوانند در مصاحبه استخدامی شرکت نمایند و الزاماً نمون برگ شماره ۵ معرفی نامه جهت حضور در مصاحبه آزمون استخدام دارای عکس، مهر و امضا را که پس از مراجعه به مرکز مذکور دریافت کرده اند باید همراه داشته باشند در غیر این صورت امکان حضور در مصاحبه را نخواهند داشت.

- کلیه داوطلبان جهت اخذ نوبت و پذیرش برای انجام مصاحبه علمی - تخصصی از ساعت ۸:۰۰ صبح در محل دبیرستان پسرانه سید جمال الدین اسدآبادی (مرکز مصاحبه پسران) و دبستان بهار دانش(مرکز مصاحبه دختران) - هردو محل واقع در شهرکرد، جنب میدان دانش، روبروی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱ شهرکرد- حضور بهم رسانند.

- زمان انجام مصاحبه صبح از ساعت ۸:۰۰ صبح لغایت ۱۳:۰۰ و عصر از ساعت ۱۴:۰۰ لغایت۱۸:۰۰ همان روز خواهد بود.

- همراه داشتن کارت ملی و یا کارت شناسایی عکس دار در هنگام مصاحبه الزامی است.

- شروع مصاحبه استخدامی با تلاوت آیاتی از قران کریم توسط داوطلب صورت می گیرد.

- با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی بوسیله داوطلبان ارائه شود. لذا داوطلبان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

- شرط تلبس دائم طلاب مرد به لباس روحانیت و همچنین رعایت شئونات طلبگی در کل فرآیند مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.

- رعایت حجاب کامل و مناسب برای خواهران شرکت کننده مطابق شئونات اسلامی، در مصاحبه الزامی است.

- مصاحبه استخدامی صرفاً در مهلت مقرر برای انتخاب و گزینش داوطلبان معرفی شده، صورت می گیرد و تکرار مصاحبه تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد. لذا داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده جهت انجام مصاحبه حاضر شوند غایب تلقی شده و عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

- ورود به مرکز مجری مصاحبه فقط برای داوطلب مصاحبه شونده مجاز می باشد و همراه داشتن هرگونه وسایل ارتباطی به محل مصاحبه نیز ممنوع می باشد.

جداول برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان برای انجام مصاحبه علمی- تخصصی در دبیرستان پسرانه سید جمال الدین اسدآبادی(مرکز مصاحبه پسران) و دبستان بهار دانش(مرکز مصاحبه دختران) به شرح ذیل می باشد:

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرای کشور

احتراما به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نهمین دوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش می رساند ، با در دست داشتن مدارک ذیل و براساس جدول زمان بندی اعلام شده از ساعت ۳۰/۷صبح الی ۱۵ عصر به آدرس: شهرکرد – بلوار طالقانی – دبیرستان شهید استکی – روبروی مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و برابر تاریخ های اعلام شده ذیل مراجعه نمایند .

مدارک لازم :

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی

۲. فرم خوداظهاری و سوابق بیماری (نمون برگ شماره ۸) (پیوست)

۳. تکمیل فرم اعلام آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و انجام مصاحبه استخدامی (نمون فرم شماره ۲ به پیوست)

۴. اصل و یکسری کپی گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزار ها و دانش کامپیوتر (بر مبنای گواهی رسمی و معتبر) با توجه به مفاد ذکر شده در نمون برگ شماره ۶ (به پیوست) با توجه به اینکه امتیاز کسب شده در این بند ۲۴ درصد مجموع امتیاز مصاحبه شما می باشد، مدارک و مستندات معتبر در این خصوص ارائه شود.

۵. ارائه گواهی و یا احراز شریط بومی شهرستان:

بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:

الف-شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضای فرد یکی باشد.

ب- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.(فرم پیوست)

تبصره - داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند بعنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه می گردد.

۶. چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود).

۷. اصل شناسنامه و کارت ملی به انضمام یکسری کپی از تمام صفحات آن(ارائه اصل مدارک الزامی می باشد).

۸.اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و یک سری تصویر آن (برای آقایان)

۹. اصل شناسنامه همسر و فرزندان جهت استفاده از امتیاز تاهل و امتیازات ماده ۱۵ قانون جوانی جمعیت

۱۰. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یکسری کپی آن(در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد نیاز است).

۱۱. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی یا اداره کل بهزیستی(برای استفاده از سهمیه۳ درصد معلولین).

۱۲.ارائه اصل گواهی یا تاییدیه معتبر که به حداکثر سن مجاز داوطلب افزوده می شود به شرح ذیل ارائه گردد:

الف) داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آن ها.

نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است.

 

ب) :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر،از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ج) پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال

د) داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها

۱۳. معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% ایثارگران از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه

۱۴.معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵% ایثارگران از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها (از تاریخ ۳۱/۰۶/۵۹ لغایت ۲۹/۰۵/۶۷) عبارتند از:

الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۵.اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان)

۱۶.گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد).

۱۷. تکمیل فرم خود اظهاری بیماری مبنی بر عدم وجود علائم مرتبط با بیماری کووید-۱۹(فرم شماره ۱ و ۱/۱ به پیوست).

۱۸. تکمیل نمون فرم اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی و مصاحبه استخدامی (شماره ۷ به پیوست).

۱۸.کلیه فرمهای پیوست توسط داوطلبان دریافت و اطلاعات در آنها درج گردد، فرم ها بصورت یک رو و خوانا در روز بررسی مدارک تحویل گردد، لازم به ذکر است امضاء و اثر انگشت متقاضی در روز تحویل مدارک و با حضور مسئول مربوطه گرفته خواهد شد.

 

تذکرات مهم :

۱- ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در موعد مقرر الزامی بوده و عدم ارائه هر یک از مدارک به منزله انصراف می باشد.

۲- معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، به شرطی که مدارک و مستندات لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.(مراحل معاینات پزشکی و مصاحبه علمی این افراد متعاقباً اعلام خواهد شد(.

۳- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

۴- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۵- برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۶- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی به منظور رعایت اصول بهداشتی جدا خودداری نمایید.

۷-زمان و مکان انجام مصاحبه تخصصی متعاقبا از طریق همین سایت و در روز بررسی مدارک اعلام خواهد شد.

۸- کلیه افراد معرفی شده نیاز به تکمیل و ارائه فرم اطلاعات فردی گزینش ندارند و مراحل آن در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

۹-داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی (داشتن ماسک) می باشند.

جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان جهت بررسی مدارک و معاینات پزشکی

به منظور دریافت اطلاعیه اینجا کلیک فرمایید

به منظور دریافت فرم های پیوست اینجا کلیک فرمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ شهریور ۱۴۰۰- اطلاعیه بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران سال ۱۴۰۰

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری، مدیریت منابع انسانی و اموراداری آموزش و پرورش استان طی اطلاعیه‌ای مدارک مورد نیاز و محل مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

احتراما به اطلاع می رساند کلیه داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰اعلام شده است، با در دست داشتن مدارک ذیل از ساعت ۷/۳۰صبح الی ۱۳، در روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۱۷ به محل بررسی مدارک و انجام مصاحبه به آدرس: شهرکرد، بلوار طالقانی، روبروی مصلی امام خمینی (ره)، اداره کل آموزش و پرورش، اداره امور اداری و منابع انسانی، واحد امور استخدام مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان گرامی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، و در موعد مقرر مراجعه نمایند.

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۲. اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امورایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۳. یک عدد پوشه گیره دار(آقایان رنگ زرد)-(خانم ها رنگ سبز)

۴. چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)

۵. اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۶. اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۷. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و فتوکپی خوانا (برای آقایان)

۸. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن(در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است).

۹. ارایه مدرک برای امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)

۱۰. ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی.

مدارک بومی شهرستان:

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند بعنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه می گردد.

۱. ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد.

تذکر مهم:

۱. پذیرش و بررسی مدارک صرفاً درتاریخ ذکرشده می باشد وافرادی که درتاریخ مذکور مراجعه ننمایند به منزله انصراف می باشد .

 ۱- ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲- معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، می بایست مدارک لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.(مراحل معاینات پزشکی و مصاحبه علمی این افراد متعاقبا اعلام خواهد گردید)

۳- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

۴- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۵- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی به منظور رعایت اصول بهداشتی جدا خودداری نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش

در پی اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون اسخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ آموزش‌و‌پرورش، مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری، مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش‌و‌پرورش استان اطلاعیه‌ای در رابطه با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره ۹۳۱۶۷ مورخ ۹۹/۰۲/۳۰ سازمان اداری واستخدامی کشور)، درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ قبول شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی)به شرح ذیل اقدام نمایند. براین اساس رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس و فاصله گذاری اجتماعی (موضوع نامه ۱۰۸۴۹/۶۰۲ مورخ ۳۱/۰۶/۹۹ دفتر سلامت و تندرستی وزارت متبوع منضم به نامه شماره ۲۲۷۰/۳۰۲ مورخ ۳۰/۰۶/۹۹ دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی)، در زمان بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی میباشد؛

داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند میتوانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org:nاقدام و یا باتماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن: ۸۰۹۳۹ با پیش شماره ۲۰۹ در میان بگذارند.
در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده جهت گزینش، در زمان مرحله پذیرش و بررسی مدارک، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانیwww.gozinesh.medu.irنسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی )حداکثر به مدت ۸۴ ساعت از تاریخ انتشار اسامی(، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان ، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.
معاینات پزشکی (تکمیلی)، آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده طبق تقویم زمانبندی که متعاقباً اعلام خواهد شد انجام خواهد شد.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد، انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد

۴.درصورت تائید صلاحیت های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت آموزی به اطلاعیه های که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در پرتال وزارت آموزش وپرورش به نشانیwww.medu.ir درج خواهد شد مراجعه نمایند.

۵. براساس برنامه ریزی های انجام گرفته و زمانبندی پیش بینی شده، مقرر است دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت های عمومی(گزینش)، اطلاع رسانی شود. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی های لازم جهت ثبت نام و حضور در دوره یاد شده را داشته باشند. عدم ثبت نام به موقع در دوره های مهارت آموزی به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد

۶. مصاحبه استخدامی فرآیند قانونی برای ارزیابی صلاحیت های تخصصی و حرفه ای در ویژگی های شخصیتی، انگیزه، علاقه و میزان شناخت افراد اصلح میباشد که بر اساس معیارهای تعیین شده دروقت مقرر، در چارچو ب شرایط و ضوابط اعلام شده درشیوه نامه مصاحبه اجراء شده است. رعایت موارد ذیل درخصوص اعتراض به نتیجه مصاحبه استخدامی الزامی میباشد:

-تقاضای بررسی و رسیدگی مجدد به نتایج مصاحبه استخدامی بعد از اعلام قطعی نتایج آزمون استخدامی و صدور کارنامه نهایی داوطلبان، صرفاً از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان محل مصاحبه بر اساس فرم رسیدگی به اعتراض پیوست انجام می گیرد.

۷رسیدگی به اعتراض مصاحبه استخدامی، حداکثرتا یکماه بعد از اعلام نتایج قطعی صورت می پذیرد

۸.شرایط و ضوابط مندرج در آگهی آزمون استخدامی، در بررسی اعتراضات ملاک عمل خواهد بود. بنابراین به منظور صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون استخدامی، اعتراضات مربوط به عدم برخورداری از شرایط و ضوابط مزبور مانند (تاریخ اخذ مدرک دانشگاهی، کبر سنی، نداشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه، عدم انطباق رشته تحصیلی با شغل و...)، قابل بررسی نمی باشد.

۹.به موارد پزشکی که در فرآیند مصاحبه استخدامی به کمیسیون شورای دانشگاه علوم پزشکی استان ارجاع شده و پاسخ مطابق بند (ز) ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و آئین نامه اجرایی ماده مزبور، داده شده است، ترتیب اثر داده نمی شود.

۱۰. با توجه به قانون اصلاح ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب جلسه مورخ ۹۹/۰۶/۱۶ مجلس شورای اسلامی، قبل از برگزاری هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اطلاع رسانی الزم جهت تعیین وضعیت (بومی پذیری)داوطلب از سوی سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفته است. بنابراین به درخواست های تغییر وضعیت بومی بودن، ترتیب اثر داده نخواهد شد. مسئولیت عدم اقدام مقتضی در مهلت تعیین شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به عهده داوطلب می باشد.

فرم رسیدگی به اعتراض

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ بهمن ۹۹ - اطلاعیه مهم مصاحبه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ضمن عرض تبریک به معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و ‍‍‍پرورش در سال ۹۹ به اطلاع می رساند که پس از پذیرش و انجام معاینات پزشکی معرفی شدگان ، فرایند مصاحبه در پردیس‌های بحرالعلوم ( جهت برادران) و شهید باهنر (جهت خواهران) وابسته به دانشگاه فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری از روز دوشنبه۹۹/۱۱/۲۷ بر اساس برنامه زمانبندی پیوست ( پذیرش از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲ ) و مصاحبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر و با در نظر گرفتن تذکرات ذیل آغاز خواهد شد.

تذکرات مهم:

۱- به همراه داشتن اصل مستندات تحویل داده شده در روز پذیرش ( مربوط به امتیازات کمی فرم ۶- هـ ، سوابق آموزش، پژوهش، نرم افزارها) الزامیست.( در جلسه مصاحبه بایستی اصل مستندات به رویت گروه مصاحبه قرار گرفته و تایید گردد. )

تبصره مهم : در صورت عدم ارائه مستندات فرم ۶-هـ در زمان پذیرش اولیه ، انجام فرایند مصاحبه منوط به اعلام نظر کمیته بررسی مستندات در روز مصاحبه میباشد و پس از آن دریافت مدارک جدید امکانپذیر نخواهد بود.

۲- ارائه فرم معرفی نامه کمیته پذیرش جهت حضور در مصاحبه ( فرم ۲- د)

۳- همراه داشتن ماسک و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی ( دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا) الزامیست.

۴- عدم مراجعه در روز تعیین شده به منزله انصراف از فرایند مصاحبه تلقی می شود.

۵- با توجه به ضرورت جلوگیری از تجمع افراد و پیشگیری از شیوع بیماری کوید ۱۹ از داشتن همراه جدا خودداری گردد.

۶- با توجه به محدودیت های موجود امکان ورود خودرو شخصی به محل مصاحبه وجود ندارد.

۷- جهت احراز هویت همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه عکسدار الزامیست.

مکان مصاحبه خواهران :

پردیس شهید باهنر شهرکرد واقع در بلوار آیت الله کاشانی روبروی اداره کل راه و شهرسازی

زمان پذیرش: از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۲

 مکان مصاحبه برادران :

پردیس بحرالعلوم شهرکرد واقع در تقاطع بلوار آیت الله کاشانی و آیت اله طالقانی

زمان پذیرش: از ساعت ۷:۳۰ لغایت

برای دریافت جدول زمانبدی اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۹ بهمن ۹۹ - اطلاعیه پذیرش مدارک معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌و‌پرورش

معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش‌و‌‌پرورش استان اطلاعیه‌ای جهت پذیرش مدارک معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت متبوع صادر نمود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش چهارمحال‌و‌بختیاری، معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش‌و‌‌پرورش استان اطلاعیه‌ای جهت پذیرش مدارک معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت متبوع صادر نمود. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

با سلام و احترام ، باعنایت به اعلام نتیجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی کشور به اطلاع پذیرفته شدگان می رساند برای انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی با توجه به جدول زمانبندی ذیل و و با در دست داشتن مدارک مربوطه به آدرس : شهرکرد – خیابان سعدی – چهار راه بوعلی– دبیرستان فجر اسلام – جنب آموزش و پرورش ناحیه یک مراجعه نمایند.

مدارک لازم:

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۲. فرم خوداظهاری سلامت داوطلبان آزمون(کرونا) (پیوست)

۳. نمون برگ شماره ۳ (معاینات پزشکی) (پیوست)

۴. فرم اطلاعات فردی گزینش (پیوست)

۵. اصل و یکسری کپی گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزار ها و دانش کامپیوتر (بر مبنای گواهی رسمی و معتبر) با توجه به مفاد ذکر شده در نمون برگ (۶-ه) نمون برگ پیوست می باشد. باتوجه به اینکه امتیاز کسب شده در این بند تاثیر زیادی بر روند استخدامی شما دارد لطفاً دقت لازم را مبذول فرمایید.

۶. توجه: کلیه فرمها توسط داوطلبان دریافت و فقط اطلاعات شناسنامه ای در آنها درج گردد، فرم ها بصورت یک رو و خوانا در روز بررسی مدارک تحویل گردد در صورت پر کردن سایر موارد در فرم ها و یا امضاء توسط داوطلب ، تحویل گرفته نمی شود.

۷. مدارک بومی شهرستان:

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند بعنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه می گردد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.(پیوست)

۱۲.یک عدد پوشه گیره دار(آقایان رنگ زرد)-(خانم ها رنگ سبز)

۱۳.شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)

۱۴.اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۱۵.اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۱۶.اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا (برای آقایان)

۱۷. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن(در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۱۸.اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۱۹.اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)

نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است.

۲۰ . معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% ایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۲۱.معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵% ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۲۲.اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

۲۳.گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

 تذکرات مهم:

۱- ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲- معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، به شرطی که مدارک و مستندات لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.مصاحبه از این افراد حداکثر تا دوازدهم اسفند ماه ، در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش انجام خواهد شد . لازم به ذکر است در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون ، بعد از پایان مهلت مقرر ، اقدامی میسور نخواهد بود.

۳- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

۴- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۵- برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۶- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی به منظور رعایت اصول بهداشتی جدا خودداری نمایید.

۷-زمان و مکان انجام مصاحبه تخصصی متعاقبا از طریق همین سایت و مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری سال ۱۳۹۸

معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری، با ارسال اطلاعیه‌ای، جدول زمانبندی تکمیل مدارک پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش را منتشر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری با انتشار اطلاعیه ای جدول زمانبدی تکمیل مدارک پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش را منتشر کرد.

اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۸

احتراما به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی ماده ۲۸آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ می رساند، با در دست داشتن مدارک ذیل و براساس جدول زمان بندی اعلام شده از ساعت ۷/۳۰صبح الی ۱۳عصر وبرابر تاریخ های اعلام شده زیر برای تکمیل پرونده مراجعه نمایند .

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه و کارت ملی
۶قطعه عکس ۳*۴
تذکرات مهم:

هنگام مراجعه به دفتر اسناد رسمی به همراه داشتن یک ضامن(کارمند رسمی/پیمانی) الزامی است.
تعهدنامه دریافت شده از دفتر اسناد رسمی را باید توسط دفتر اسناد رسمی یا اداره کل آموزش و پرورش برابر با اصل نموده و کپی برابر با اصل را جهت ارائه به دانشگاه (مجری طرح دوره مهارت آموزی )به همراه داشته باشید.
پس از انجام معاینات پزشکی، گواهی عدم سوء پیشینه، و تعهد محضری نسبت به تحویل آن حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۷

اقدام گردد.

با توجه به شیوع بیماری کووید۱۹ و توصیه اکید بهداشتی ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، از ماسک و دستکش استفاده نمایید .

نشانی :

بلوارطالقانی - روبروی مصلی امام خمینی (ره) - اداره کل آموزش وپرورش استان

تذکر: پذیرش صرفاًدرتاریخ های ذکرشده می باشد وافرادیکه درتاریخ مذکورمراجعه ننمایند به منزله انصراف از ادامه فرایند استخدامی می باشد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ اسفند ۹۸ - اطلاعیه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری و به نقل از اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش ­وپرورش (موضوع مجوزهای شماره۱۵۱۶۱۰ مورخ ۹۸/۰۳/۲۸ و۱۶۰۴۹۱مورخ ۹۸/۰۴/۰۱ سازمان اداری­واستخدامی کشور)،درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ پذیرفته­ شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند؛

۱- داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.orgاقدام نمایند.

۲- جدول زمانبندی مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان جهت انجام سایر مراحل استخدام، متعاقباً از طریق همین سایت و فضای مجازی اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری منتشر و به اطلاع عموم خواهد رسید.

۳- به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال۹۸ می رساند جهت انجام و سیر مراحل مصاحبه گزینش و یا نقص در مدارک ارسالی با پذیرفته شدگان تماس گرفته خواهد شد. لذا از مراجعه حضوری به هسته گزینش خودداری فرمائید.

۴- معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­ وپرورش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­ پذیرد. براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در امور اداری ادارات کل آموزش­وپرورش استان سهمیه خدمتی، نسبت به اخذ معرفی­نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و... به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

۵- در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش به نشانی www.medu.irدرج خواهد شد مراجعه نمایند.

۶- براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ دی ۹۸ - اطلاعیه ویژه کلیه پذیرش شدگان مصاحبه تخصصی هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

به اطلاع کلیه پذیرش شدگان مصاحبه تخصصی هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ( وزارت آموزش و پرورش ) می رساند جهت انجام مرحله مصاحبه تخصصی با توجه به جداول زمان بندی زیر و با درست داشتن مدارک قید شده به محل های تعیین شده در همین اطلاعیه اقدام نمایند . لازم به ذکر است حضور به موقع و در ساعات اعلام شده برای نوبت گیری فرایند مصاحبه الزامیست .

به اطلاع کلیه پذیرش شدگان مصاحبه تخصصی هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ( وزارت آموزش و پرورش ) می رساند جهت انجام مرحله مصاحبه تخصصی با توجه به جداول زمان بندی زیر و با درست داشتن مدارک قید شده به محل های تعیین شده در همین اطلاعیه اقدام نمایند . لازم به ذکر است حضور به موقع و در ساعات اعلام شده برای نوبت گیری فرایند مصاحبه الزامیست .

مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه تخصصی :

۱- پوشه سفید رنگ فنر دار برای آقایان ، پوشه زرد رنگ فنر دار برای خانم ها

۲- اصل معرفی نامه عکس دار دریافت شده از مرحله پذیرش ( اداره کل آموزش و پرورش ) ، جهت انجام مصاحبه

۳- اصل کارت ملی و شناسنامه عکس دار

تذکرات مهم :

۱- ساعت حضور درج شده جهت دریافت نوبت مصاحبه است و ربطی به فرایند مصاحبه ندارد

۲- لازم است داوطلبین شرکت کننده در مصاحبه فقط در روزهای درج شده جهت انجام مصاحبه تخصصی مراجعه نمایند و امکان برگزاری مصاحبه در خارج از تاریخ های قید شده برای رشته های دیگر وجود ندارد .

مکان مصاحبه :

خواهران : پردیس شهید باهنر شهرکرد واقع در بلوار آیت اله کاشانی ، روبروی اداره کل راه و شهرسازی

برادران : پردیس بحرالعلوم شهرکرد واقع در بلوار آیت اله کاشانی ، تقاطع بلوار آیت اله طالقانی

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید

جدول زمانبندی مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت فرآیند مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

احتراما به اطلاع پذیرفته شدگان ماده ۲۸آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ می رساند، با در دست داشتن مدارک ذیل و براساس جدول زمان بندی اعلام شده از ساعت ۷/۳۰ صبح الی ۱۳عصر، برابر تاریخ های اعلام شده به محل بررسی مدارک به آدرس :شهرکرد- گودال چشمه-سازمان دانش آموزی مراجعه نمایند .

مدارک مورد نیاز:

۱-اصل مدرک تحصیلی یا گواهینامه موقت مدرک تحصیلی لیسانس/فوق لیسانس بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کدشغل-محل انتخابی) و یک برگ تصویر آن

(در صورت نداشتن اصل مدرک، کپی برابر با اصل شده را از دانشگاه محل تحصیل دریافت و ارایه نمایید).

۲-پرینت کارنامه مرحله اول پذیرفته شدگان در آزمون دو برگ

۳-اصل و دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

۴-اصل کارت ملی به همراه دو سری کپی

۵- ۶ قطعه عکس ۴*۳

۶-اصل و کپی مدرک ایثارگری به همراه معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای سهمیه ۲۵درصد و ۵درصد ایثارگران

۷-در صورت استفاده از سهمیه و یا سابقه خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی، ارائه اصل گواهی الزامی است.

۸-اصل کارت پایان خدمت به همراه دو سری کپی (جهت آقایان)

۹-دو عدد پوشه فنردار ( سفید رنگ جهت برادران - سبز رنگ جهت خواهران)

۱۰-اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای معلولین،خطاب به اداره کل آموزش و پرورش

۱۱-اصل و تصویر مدرک مشمولین حافظین قرآن درجه ۱ تا ۳با تایید وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی ورئیس سازمان تبلیغات اسلامی

۱۲-اصل گواهی حضور در جبهه یا کارت ایثار برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری(رزمنده -فرزند رزمنده) صرفا مدت جبهه به صورت داوطلبانه ملاک عمل است و مدت سه چهارم غیر داوطلبانه خدمت نظام وظیفه مورد پذیرش واقع نخواهد شد

۱۳-فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان برای افراد متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان

۱۴-همراه داشتن سوابق بسیج ونهادهای انقلابی وفعالیتهای فرهنگی وسایر مدارک ومستندات قابل پذیرش در مصاحبه وگزینش

تذکر۱: صرفا افرادی که در کارنامه آنان جمله ، برای مرحله بررسی مدارک معرفی می شوید ، مراجعه نمایند .

تذکر۲: پذیرش صرفاًدرتاریخ های ذکرشده می باشد وافرادیکه درتاریخ مذکورمراجعه ننمایندبه منزله انصراف می باشد.

تذکر۳:به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد)به منزله عدم پذیرش خواهد بود.

فرایند مصاحبه پذیرفته شده گان چند برابر ظرفیت که موفق به ارائه مدارک ومستندات وتکمیل فرایند پزشکی شده اند جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه پس از اتمام فرایند پذیرش به سایت مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان به ادرس www.chaharmahalvabakahtiyari.cfu.ac.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده جدول زمانبندی بررسی مستندات اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۵ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

 • آ
  آریا
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۹، ۰۹:۵۹
  سلام همکاران چهارمحال و بختیاری آیا شما سازماندهی شدید؟
  • ب
   باران2
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۱۲:۰۰
   اصلا جدول زمان بندی چهارمحال بختیاری به خوندن نمیره. نمیشه خوندش ازبس تایپش بده
  • ز
   زهراشبانی
   ۱۸ تیر ۱۳۹۹، ۱۳:۳۸
   ثبت نام استخدامی آموزش پرورش کی هست ؟ و تاریخ برگزاری ازمون آموزش پرورش سال 99 ؟؟
   • ل
    لیلا
    ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۰:۵۸
    موافقم
    • م
     ماه
     ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۳۲
     سلام دوستااان. لطفا توی صفحه ی اصلی لینک را بذارید تا همگی برای انجام سایر مراحل اینجا جمع بشیم. مننون

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ