اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

۲۰۹ نظر

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

 

ضمن تبریک به کاربران قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان هرمزگان، تمامی اطلاعیه‌های استانی به منظور انجام فرآیندهای استخدامی شامل اطلاعیه‌های اولیه، زمان ارسال مدارک، زمان تشکیل جلسه ارزیابی و... در این صفحه درج می‌شود. به همین منظور کافی‌است از طریق فهرست مطالب این صفحه در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های استانی خود قرار گیرید.

 

 

 

خبر ۲۸ آبان ۱۴۰۲-اطلاعیه شماره ۲ پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دبیری و هنرآموز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دبیری و هنرآموز به شرح فایل پیوست می باشد.

لازم به ذکر است تا زمان صدور اطلاعیه های تکمیلی از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خودداری نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ آبان ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۱ قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان هرمزگان، اطلاعیه شماره ۱ پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی منتشر شد. در متن این اطلاعیه چنین آمده است:

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در مراحل قبلی آزمون به آموزش و پرورش معرفی نشده و جدید می‌باشند می‌رساند از تاریخ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ لغایت ۰۳/۰۸/۱۴۰۲ با مدارک و مستندات زیر به اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان واحد کارشناسی استخدام جهت تشکیل پرونده مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است به دلیل محدودیت زمانی و انجام مصاحبه و ارزیابی تکمیلی در روز پنجشنبه و جمعه مورخ ۴/۸/۱۴۰۲ و ۵/۸/۱۴۰۲ این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود و داوطلبانی که در موعد مقرر مراجعه ننمایند به

منزله انصراف از ادامه سیر مراحل استخدامی خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

 

۱. اصل و تصویر مدارک سجلی و هویتی داوطلب (کارت ملی / شناسنامه و شناسنامه فرزندان)

۲. اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)

۳. اصل کارنامه نتایج نهایی آزمون

۴. اصل و تصویر مدارک مربوط به ایثارگری

۵. اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای افراد ذکور

۶. سایر مدارک مورد نیاز طبق مرجع مربوط

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۹ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۳ آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سهمیه استان هرمزگان که تا کنون جهت تشکیل پرونده استخدامی خود به کارگروه بررسی اسناد و مدارک مراجعه نکرده‌اند می رساند آخرین مهلت مراجعه روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱می باشد. لذا داوطلبان گرامی از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۲ به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۲ آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سهمیه استان هرمزگان که در سفر معنوی پیاده روی اربعین حسینی حضور داشته و در مهلت مقرر برابر جدول زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه شماره یک به منظور تشکیل پرونده به کارگروه بررسی اسناد مراجعه نکرده‌اند می‌رساند:

جهت تشکیل پرونده استخدامی روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ به کارگروه بررسی اسناد و مدارک مستقر در دبیرستان جامعه الصادق ناحیه یک بندرعباس از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۴ مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ استان هرمزگان می‌رساند:

داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت ارزیابی عمومی (مصاحبه گزینش) در روز مراجعه با همراه داشتن مدارک ذیل در حوزه ارزیابی حضور یابند.

۱- اصل شناسنامه

۲- اصل کارت ملی

۳- مدارک ایثارگری

۴- مدارک امتیاز آور در گزینش نظیر رتبه های کسب شده در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری، سیاسی، ورزشی و ... در سطح بین المللی، کشوری، استانی ، منطقه ای و...

۵- کارت و معرفی نامه عضویت عادی یا فعال در بسیج

۶- مدارک نشان دهنده ی فعالیت های اجتماعی )هلال احمر،اردوهای جهادی،موسسه خیریه و ...)

۷- تصویر فرم اطلاعات فردی بارگذاری شده در سایت my.medu.ir

زمان و مکان انجام فرایند ارزیابی عمومی ( مصاحبه گزینش )، متعاقبا اعلام خواهد گردید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره «۱» آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ استان هرمزگان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ استان هرمزگان میرساند: جهت بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده ذیل به آدرس «– بلوار امام حسین (ع)-جنب پمپ بنزین سامکو- دبیرستان نمونه دولتی جامعه الصادق مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس» با همراه داشتن مدارک ذیل حضور یابند.

*داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.

مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات:

۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور

۲- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).

۳-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).

۴- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم (یک سری).

۵- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).

۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.

۷- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز و یک برگ تصویر.

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

۹- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفا برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

۱۰– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

۱۱- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۲- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش (برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل:

۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی: قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی_ سوابق بیمه پردازی

۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تاییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت

۱۳- ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.

۱۴- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر مهم: با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر (اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۵- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور، از روز چهار شنبه مورخ ۰۸/۰۶/۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش (عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید. جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

۱۶ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت گرفته و در روز اعلام شده، همراه با یک برگ پوشه آبی تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.

تذکرات مهم:

- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد.

- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی (برای محاسبه حداکثر سن) و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر (اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره "۱" ارزیابی تکمیلی ( مصاحبه ) آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی و استثنایی

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از اطلاعیه شماره "۱" ارزیابی تکمیلی ( مصاحبه ) آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی و استثنایی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، حسن جراره گفت: به اطلاع پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی و استثنای وزارت آموزش‌وپرورش در سال ۱۴۰۲ سهمیه خدمتی استان هرمزگان می‌رساند؛ جهت انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی بر اساس این اطلاعیه از روز سه‌شنبه تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ در محل‌های اعلام‌شده با همراه داشتن کارت ملی و رعایت شرایط ذیل حضور به هم رسانند: (لازم به ذکر است زمان دقیق دعوت به حوزه ارزیابی تکمیلی از طریق پیامک و پورتال اداره کل آموزش‌وپرورش استان، در بازه زمانی اعلام‌شده به پذیرفته‌شدگان اعلام خواهد شد).

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ تیر ۱۴۰۲- مدارک مورد نیاز و آدرس کانون آزمون تکمیلی استخدامی ماده ۲۸ اعلام شد

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، حسن جراره مدارک مورد نیاز و آدرس کانون های برگزاری آزمون تکمیلی استخدامی ماده ۲۸ را اعلام نمود.

جراره گفت: کارت ملی، شناسنامه، لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی از جمله مواردی است که باید داوطلبان به همراه داشته باشند.

همراه داشتن تلفن همراه یا هرگونه وسیله الکترونیکی ممنوع بوده و زمان ورود به کانون ساعت ۷ صبح می باشد.حضور هر فرد غیر از داوطلب و عوامل در کانون ارزیابی ممنوع وعدم مراجعه در زمان و مکان مشخص شده به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچگونه اعتراضی مورد قبول نیست.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی وتوسعه منابع آموزش‌و پرورش هرمزگان اطلاع رسانی زمان ومکان ارزیابی به داوطلبان را از طریق ارسال پیامک و هم با درج برنامه ارزیابی در سایت اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش وهمچنین کانال اختصاص داده شده به اطلاع رسانی داوطلبان در پیام رسان شاد به آدرسhttp://shad.irmadeh۲۸_۱۴۰۲ عنوان نمود.

جراره آدرس حوزه برگزاری آزمون خواهران را ناحیه یک بندرعباس، مدارس،نمونه جامعه الصادق بندرعباس الهیه جنوبی جنب پمپ بنزین سامکو مجتمع آموزشی شهید حاج قاسم سلیمانی-شاهد شهید برخورداری بندرعباس الهیه جنوبی جنب پمپ بنزین سامکو مجتمع آموزشی شهید حاج قاسم سلیمانی-شهدای نفت بندرعباس بلوار امام حسین شهرک امام رضا-شاهد شهید الله پرست بندرعباس میدان امام خمینی(ره) جنب پارک شهید دباغیان

وحوزه برگزاری آزمون برادران را درناحیه دو بندرعباس،مدرسه رضانیا بندرعباس میدان یادبود محله اوزیها خیابان دانش روبروی پارک شهیده مژگان خضری-مدرسه مفتح بندرعباس خیابان شهید بهشتی فلکه برق خیابان خبرنگار-مدرسه محبوبه دانش بندرعباس محله سیدکامل روبروی کوچه مدبر۵جنب دبستان شهید کلانتری-شاهد شهید کلانتری بندرعباس محله سیدکامل روبروی کوچه مدبر۵ اعلام نمود

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۲ پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاعیه شماره ۲ خود را درباره پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱ صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشو، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (چند برابر ظرفیت) می‌رساند، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، جهت تسریع در فرایند ثبت نام اقدام کنند:

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)

۲. دو عدد پوشه روغنی ( سفید – آبی) - دوعدد گیره

۳. شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود)

۴. اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری)

۵. اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری)

۶. اصل و تصویر مدارک سجلی پدر، همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱»

۷. اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.

۸. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .

تذکرمهم: تجربه انجام فعالیت های آموزشی و تربیتی به شرح زیر می تواند جایگزین رشته های تحصیلی مندرج در شرایط احراز شغل آموزگار ابتدایی (ابتدایی) و آموزگار ابتدایی (استثنایی) شود. داوطلبان متقاضی در صورت داشتن سوابق فعالیتهای آموزشی و تربیتی و به شرط داشتن مدرک دانشگاهی لیسانس و بالاتر (مدارک همتراز) و با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون: دارا بودن حداقل دو (۲) سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ده (۱۰) ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ، برگه استعلام گزینش مربوط به سالهای فعالیت و سوابق بیمه ای که در یک یا چند قالب مصادیق زیر کسب شده باشد.

سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش
فعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش
فعالیت در موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط
فعالیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی

۹. اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین)

۱۰. اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون.

۱۱. معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.

۱۲. گواهی معتبر ازاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .

۱۳. دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت (بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا.« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»

یاد آوری: داشتن گواهی تحصیل در دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می‌تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.

۱۴. ارائه اصل و تصویرگواهی معتبر در خصوص سوابق آموزشی، فرهنگی، جهادی، تربیتی، فناوری ها

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۳ تیر ۱۴۰۲- شروع فرآیند بررسی وارزیابی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی ماده۲۸

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، حسن جراره معاون پژوهش، برنامه‌ریزی وتوسعه منابع اداره کل آموزش‌و پرورش استان هرمزگان گفت: فرآیند ارزیابی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی ماده۲۸ سهمیه خدمتی استان هرمزگان از هفته آینده آغاز می شود .

وی بیان کرد: برای دستیابی به هدف کلی شناخت و سنجش صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه ای داوطلبان معلمی در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش فرآیند ارزیابی از پذیرفته شدگان صورت می گیرد.

ایشان در نشستی که به منظور هماهنگی و ساماندهی روند مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون استخدامی با عوامل برگزاری مصاحبه انجام گرفت، گفت؛ روند بررسی پرونده های پذیرفته شدگان مرحله اول از روز شنبه سوم تیر ماه درمجتمع آموزشی شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز می شود.

وی ضمن توضیح این خبر افزود: ارزیابی های تخصصی توسط مصاحبه گران تخصصی وآموزش دیده کل استان بعد از پایان بررسی پرونده ها آغاز و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت و همچنین تاکید داشت کلیه ملزومات مورد نیاز در اسرع وقت تهیه گردد و در اختیارعوامل موبوطه قرار گیرد .

حسن جراره در پایان این خبر تاکید کرد: که تمامی اطلاعیه های مربوط به زمان و مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه از طریق درگاه اداره کل آموزش و پرورش اطلاع رسانی می گردد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

 

 

بازگشت به صفحه استخدام آموزش و پرورش

  

 

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲۰۹ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

 • د
  داریوش اویسی
  ۱۹ آبان ۱۴۰۲، ۲۱:۴۹
  سلام کسی تکمیل ظرفیت واسه دبیری فیزیک بندر عباس اقدام کرده
  نمره کتبی اش چند بوده؟
  • ح
   حمید+قشم
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۱۶
   سلام دوستان کسی از قشم برای دبیری حکمت شرکت کرده و اگر بله نمره اش چندشده و آخرم اینکه تحویل مدارک رو انجام دادین؟؟
   • م
    مهندس بی چاره
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۱۴:۲۹
    سلام بچه ها
    برای هنراموز الکترونیک کسی اینجا هست که به مدرکش ایراد گرفته باشن و مهندسی تکنولوژی الکترونیک رو رد کرده باشن و گفته باشن باید مهندسی تکنولوژی برق گرایش الکترونیک باشه مدرکتون، لطفا اگه از استان های دیگه این اتفاق افتاده و یا به مدرکشون ایرادی گرفته نشده اینجا اعلام کنید.
    هر دوی مهندسی تکنولوژی برق گرایش الکترونیک و مهندسی تکنولوژی الکترونیک یکی هستن نمی دونم چرا دارن اذیت می کنن
    • پ
     پارسا
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۴۹
     سلام.بچه ها کسی بوده که هم آموزگاری و هم هنرآموزی (یا دبیری )کارنامه سبز شده.به شما تاریخ ارزیابی دادن یا خیر؟
     • د
      دختر آسمان 💝
      ۱۲ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۰۸
      سلام اسم منبع کتابی که برا گزینش خوندین لطفا میگید
     • ا
      احمدی
      ۱۲ شهریور ۱۴۰۲، ۱۰:۱۶
      رشته عربی هرمزگان تحویل مدارک کی هست؟
      • م
       محمد
       ۱۰ شهریور ۱۴۰۲، ۲۱:۱۸
       اگه چیزی برای خوندن مصاحبه دارید بارگذاری کنید
       • م
        محمد
        ۱۰ شهریور ۱۴۰۲، ۲۱:۱۷
        سلام آقا الیاس من بندرعباس مطالعات اجتماعی شرکت کردم
        • ا
         الیاس
         ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۰:۵۲
         سلام آقا محمد من،ساکن میناب هستم دبیری مطالعات سهمیه بندرعباس شرکت کردم
         • م
          مالک
          ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۰۴
          سلام نمرت چند شد
          • ا
           الیاس
           ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۱۵
           138 شدم ،شما چند شدی؟
           • م
            مالک
            ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۲۵
            170
           • ا
            الیاس
            ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۱۶
            شما هم مطالعات هستین؟
            • م
             مالک
             ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۵۲
             بله عزیز
             • ا
              الیاس
              ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۱۲
              شما چند شدی آقا مالک؟
             • ا
              الیاس
              ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۴۱
              بسلامتی، به نظرت رشته خودمون سه برابر ظرفیت دعوت کردن برای مصاحبه؟
              • م
               مالک
               ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۱:۰۰
               فک نکنم
              • ا
               الیاس
               ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۱:۲۳
               میگم رشته دانشگاهی شما چی بود؟ من جغرافیا بودم.
             • م
              محمد
              ۹ شهریور ۱۴۰۲، ۰۸:۳۰
              سلام دوستان سامانه بارگذاری مدارک و گزینش هنوز فعال نیست کسی میدونه تا چندم وقت داریم
              • ب
               بنیامین
               ۹ شهریور ۱۴۰۲، ۰۹:۰۱
               سلام فعلا وقت هست تا باز نشده تو چه رشته ای قبول شدی
               • م
                محمد
                ۹ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۰۹
                من دبیری مطالعات اجتماعی
                • ا
                 الیاس
                 ۱۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۵۶
                 سلام خوبی آقا محمد منم دبیری مطالعات قبول شدم ،شما برا کجا شرکت کردی؟
                 • م
                  مالک
                  ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۰۵
                  سلام نمرت چند شد
                  • م
                   مالک
                   ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۰۵
                   سلام نمرت چند بود
                  • م
                   محمد
                   ۹ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۰۹
                   شما چه رشته قبول شدید

                 لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                 ثبت پاسخ