اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

۱۶۴ نظر

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰هرمزگان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی به اطلاع می‌رساند افراد پذیرفته شده پس از اعلام لیست نهایی از سوی وزارت متبوع جهت تشکیل پرونده و انجام روند مراحل استخدامی خود به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی مراجعه نمایند.

تاریخ مراجعه به ادارات آموزش و پرورش جهت تشکیل پرونده متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره ۹ - قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ رشته زبان انگلیسی هرمزگان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان رشته زبان انگلیسی که رشته تحصیلی آنها در مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی بوده است می رساند با توجه به اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور منعی برای استخدام این افراد وجود ندارد. لذا داوطلبان این رشته جهت تشکیل پرونده روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱ر۰۴ر۱۵ به کارگروه بررسی اسناد و مدارک مستقر در آموزشگاه جامعه الصادق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس مراجعه نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ تیر ۱۴۰۱-اطلاعیه شماره ۷ قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش هرمزگان

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به اطلاع می رساند تاریخ تشکیل پرونده و بررسی اسناد و مدارک داوطلبانی که روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ در پی وقوع زلزله و اعلام ستاد بحران استانداری هرمزگان تعطیل اعلام شده بود روز چهارشنبه هفته جاری مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ همراه با برنامه جاماندگان کلیه رشته‌ها انجام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ تیر ۱۴۰۱- اصلاحیه جدول زمانبندی مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۱۴۰۰

اصلاحیه جدول زمانبندی مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

خبر ۱۱ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان استان هرمزگان مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰

مراحل تشکیل پرونده و انجام مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده استخدام پیمانی آموزش و پرورش هرمزگان روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ انجام نمی شود

مراحل تشکیل پرونده و انجام مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده استخدام پیمانی روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ انجام نمی شود. ضمنا تاریخ انجام مصاحبه و تشکیل پرونده این افراد به زمان دیگری موکول و تاریخ آن متعاقباً اعلام خواهد شد.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به دلیل وقوع زلزله شب گذشته و اعلام ستاد بحران استانداری هرمزگان ، مراحل تشکیل پرونده و انجام مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده استخدام پیمانی روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱انجام نمی شود. ضمنا تاریخ انجام مصاحبه و تشکیل پرونده این افراد به زمان دیگری موکول و تاریخ آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ تیر ۱۴۰۱ - انجام مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ استان هرمزگان

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ سهمیه استان هرمزگان می رساند مدارک مورد نیاز ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی معرفی شدگان به شرح زیر اعلام می گردد .

۱-مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه :

الف- مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )

ب- ۳ قطعه عکس ۴*۳

۲-ضروری است تمامی داوطلبان برابر جدول اعلام شده جهت انجام مصاحبه از ساعت ۳۰/۷ در محل برگزاری مصاحبه ( مدرسه شاهد شهید برخورداری ) حضور داشته باشند.

۳-با توجه به تعداد بالای دعوت شدگان به مصاحبه زمان بندی حضور داوطلبان جهت مصاحبه در رشته آموزگار ابتدایی بر اساس حروف الفبا (نام خانوادگی ) تنظیم شده است . شایسته است داوطلبان با توجه به برنامه اعلام شده در محل انجام مصاحبه حضور پیدا کنند.

۴- شرط تلبس دائم طلاب مرد به لباس روحانیت و همچنین رعایت شئونات طلبگی در کل فرآیند مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.

۴-توصیه های بهداشتی

الف-استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل (۱متر) در طول دوره مصاحبه الزامی می باشد .

ب- استفاده از وسایل بهداشتی شخصی

پ- استفاده از خودکار و استامپ شخصی

ت-شستشو و ضدعفونی مرتب دستها

ث-عدم تجمع در محیط آموزشگاه

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره ۴ قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال تحصیلی ۱۴۰۰ هرمزگان

پیرو اطلاعیه شماره ۳ ، داوطلبان عزیز مدارک و مستندات را به ترتیب ذیل در پوشه ها قرار دهید

۱-پوشه قرمز به انضمام:دوقطعه عکس سه در چهارشنبه – کپی مدارک سجلی (شناسنامه وکارت ملی،تمام صفحات ) – کپی کارت پایان خدمت

۲- پوشه آبی به انضمام:۴ قطعه عکس سه درچهار – کارنامه قبولی – اصل مدارک تحصیلی همراه با تصویر مدارک – کپی تمام صفحات شناسنامه – کپی کارت ملی – اصل وکپی مدارک ایثارگری – مدارک بومی شهرستان – معرفینامه رسمی ازسازمان بهزیستی (برای ۳ درصد معلولیت ) – گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ ازاداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات – فرم شماره ۲

۳-پوشه سفید به انضمام :کارنامه قبولی – اصل وکپی مدارک پژوهش – کپی شناسنامه ،کارت ملی ،پایان خدمت – فرم شماره ۶ – فرم شماره ۵

تذکرات مهم :

۱-ارئه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است ودرصورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲- معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه ویا در بیمارستان بستری می باشند،می بایست مدارک لازم را توسط ولی با نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.

۳- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی (داشتن ماسک ) می باشند

۴- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده وهیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواد کرد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهمین دوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان در سال ۱۴۰۰

سومین اطلاعیه پذیرفته شدگان استان هرمزگان در مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش صادر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به اطلاع تمامی پذیرفته شدگان می رساند برابر جدول زمانبندی و با عنایت به رشته شغلی پذیرفته شده همراه با مدارک و مستندات زیر به پایگاه بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه مستقر در آموزشگاه نمونه دولتی جامعه الصاق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس به آدرس، بلوار امام حسین/جنب پمپ بنزین سامکو مراجعه نمایید.
مدارک و مستندات
تکمیل فرم اطلاعات فردی نمون برگ شماره یک دریافتی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش و الصاق یک قطعه عکس
عکس ۴*۳ پرسنلی ۶ قطعه
اصل و تصویر کلیه مدارک سجلی و هویتی داوطلب ( کارت ملی، شناسنامه، و شناسنامه فرزندان)
اصل و تصویر مدارک تحصیلی گواهینامه موقت یا دانشنامه
اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محلی سکونت برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت
اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه پنج درصد ایثارگران
اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دایم برای آقایان
اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر
۳ عدد پوشه (قرمز، سفید،آبی)

کارنامه قبولی (۳برگ تصویر )

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - اطلاعیه شماره ۲ راه اندازی بخش غیر حضوری" اعتراض به نتایج ازمون استخدامی مرحله نهائی"

با توجه به شرایط قرمز کرونائی و تاکید بر فعالیت های غیر حضوری، بخش لینک " ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی" در سایت آموزش و پرورش هرمزگان برای داوطلبان که به نتایج نهائی آزمون استحدامی معترض هستند، راه اندازی شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و رابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، پیرو اطلاعیه شماره یک در خصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع می رساند:

داوطلبانی که در خصوص نتایج نهائی آزمون معترض و تقاضای بررسی و رسیدگی مجدد را دارند می توانند به مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و ورود به لینک" ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی"، (کادر قرمز رنگ سمت چپ سایت) نسبت به درج تقاضای خود اقدام نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - (اطلاعیه شماره یک) قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان هرمزگان

زمان بندی ادامه مراحل قبل از استخدام از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع‌رسانی خواهد شد و داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از کارشناسی استخدام مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان هرمزگان، ادامه مراحل قبل از استخدام شامل (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لطفا از مراجعه حضوری در این خصوص خودداری فرمایید.

ضمنا داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی Www.sanjesh.org اقدام و یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن:۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۲ بهمن ۹۹ - اطلاعیه زمانبندی مصاحبه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش هرمزگان

مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ از تاریخ ۹۹/۱۱/۲۵ در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگام، مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ از تاریخ ۹۹/۱۱/۲۵ در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان برابر برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.

( ضروری است تمامی داوطلبان برابرجدول اعلام شده جهت انجام پذیرش و معاینات پزشکی در نوبت صبح از ساعت ۷/۳۰ درمحل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشند. )

با توجه به تعداد بالای دعوت شدگان به مصاحبه زمان بندی حضور داوطلبان جهت مصاحبه در بعضی از رشته ها براساس حروف الفبا (نام خانوادگی) تنظیم شده است شایسته است داوطلبان با توجه به برنامه اعلام شده حضور پیدا کنند.

مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه:

مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )
سه (۳) قطعه عکس ۴*۳

جـدول زمان بنـدی مصاحبـه برادران

نام رشته /حرف نام خانوادگی زمان مصاحبه تخصصی

استثنایی

آموزش ابتدایی (الف تا س)

تربیت بدنی (الف تا ح)

شنبه ۹۹/۱۱/۲۵

ابتدایی (ش تا ی)

تربیت بدنی (خ تا ظ)

یکشبنه ۹۹/۱۱/۲۶

تربیت بدنی (ع تا ی)

علوم تجربیادبیات فارسی (الف تا س)

دوشنبه ۹۹/۱۱/۲۷

ادبیات فارسی (ش تا ی)

علوم اجتماعی (الف تا ذ)

جغرافیا

مراقبت سلامت (الف تا ر)

سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸

علوم اجتماعی (ر تا ی)

مراقبت سلامت (ز تا ی)

شیمی - علوم زیست - فیزیک

چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹

امور تربیتی (الف تا چ)

عربی (الف تا ر)

کار و فناوری ساختمان

پنج شنبه ۹۹/۱۱/۳۰

امور تربیتی (ح تا ض)

عربی (ز تا ی)

معارف (الف تا ژ)

شنبه ۹۹/۱۲/۲

امور تربیتی (ط تا ی)

معارف (س تا ی)مشاوره

صنایع فلزی

یکشنبه ۹۹/۱۲/۳

الکتروتکنیک (الف تا ر)

الکترونیک

امور زراعی تاسیسات

دوشنبه ۹۹/۱۲/۴

الکتروتکنیک (ز تا ی)

ریاضی (الف تا ح)

مکانیک

سه شنبه ۹۹/۱۲/۵

ریاضی (خ تا ی)

زبان انگلیسی - کامپیوتر - مکانیک دریایی _ گرافیک _گرافیک انیمیشن

چهارشنبه ۹۹/۱۲/۶

جدول زمان بندی مصاحبه خواهران

نام رشته /حرف نام خانوادگی    زمان مصاحبه تخصصی
ابتدایی (الف تا ب)استثنایی شنبه ۹۹/۱۱/۲۵
ابتدایی (پ تا د) یکشبنه ۹۹/۱۱/۲۶
ابتدایی (ذ تا س) دوشنبه ۹۹/۱۱/۲۷
ابتدایی (ش تا ل) سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸
ابتدایی (م تا ی)فیزیک چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹

تربیت بدنی (الف تا ف)

ادبیات فارسی (الف تا ف)

علوم تجربی

پنج شنبه ۹۹/۱۱/۳۰

تربیت بدنی (ق تا ی)

ادبیات (ق تا ی)

علوم اجتماعی -جغرافیا - ساختمان

شنبه ۹۹/۱۲/۲

مراقبت سلامت (الف تا ر)

معارف ( الف تا ر)

شیمی - امور تربیتی - مشاوره

یکشنبه ۹۹/۱۲/۳

مراقبت سلامت (ز تا ی)

معارف (ز تا ی)

عربی

دوشنبه ۹۹/۱۲/۴

ریاضی (الف تا ذ)

زبان انگلیسی - طراحی دوخت

سه شنبه ۹۹/۱۲/۵

ریاضی (ر تا ی)

گرافیک - گرافیک انیمیشن - کودک یاری - کامپیوتر

چهارشنبه ۹۹/۱۲/۶

توصیه های بهداشتی :

۱. استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل ( ۲ متر ) در طول دوره مصاحبه الزامی می باشد.

۲. استفاده از وسایل بهداشتی شخصی ( ژل ، مواد ضد عفونی ، ماسک ) .

۳. تکمیل فرم خود اظهاری مبنی بر عدم وجود علائم مرتبط با بیماری کووید ۱۹ در محل پذیرش .

۴. استفاده از خودکار و استامپ شخصی .

۵. شستشو و ضد عفونی مرتب دستها .

۶. عدم تجمع در محیط دانشگاه .

۷. با توجه به شرایط موجود و ضرورت حفظ سلامتی افراد از پذیرش همراهان داوطلب معذوریم.
۸. داوطلبان مبتلا به کووید ۱۹ در حالت قرنطینه یا بستری در بیمارستان به شرطی که در طول مدت مصاحبه با ارائه مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان در فرصت یک ماهه بعد از آخرین روز مصاحبه با تایید پزشک معتمد آموزش و پرورش مجدداً در فرایند مصاحبه و گزینش قرار می گیرد.

آدرس محل برگزاری مصاحبه : بندرعباس بلوار علی بن ابیطالب چهار راه پگاه پریس شهید بهشتی

تلفن : ۵-۰۷۶۳۳۶۶۱۹۹۲

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ بهمن  - اطلاعیه شماره ۳ پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۹

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه شماره ۳ مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی و پزوهشی اعلام شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه شماره ۳ پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۹ به شرح زیر است:

مدارک لازم برای تشکیل پرونده گزینشی:

کلیه داوطلبان معرفی شده موظفند " فرم اطلاعات فردی " ( نمون برگ شماره ۱) از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن و به همراه ۲ قطعه عکس پرسنلی و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی همزمان با تحویل سایر مدارک ، تحویل نماینده هسه گزینش استان ( مستقر در محل بررسی مدارک) نمایند.

 مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی

گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزارها و دانش کامپیوتر ( برمبنای گواهی رسمی و معتبر) با توجه به نمون برگ پیوست اطلاعیه ( ۶- ه )

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ بهمن ۹۹ - برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور ۱۳۹۹

اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان اعلام شد.

مکان بررسی مدارک و مستندات:بندرعباس، گلشهر، بهشت بندر،کوی نواب، نواب۱۰ ، جنب مسجد مالک اشتر، دبیرستان پسرانه شاهد آخوندی

تذکرات

۱- پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مرحله بررسی مدارک و مصاحبه نیاز به تکمیل فرم اطلاعات فردی وتحویل به هسته گزینش نمی باشد. و پس از اعلام نتایج نهایی در خصوص تکمیل فرم اطلاعات فردی اطلاع رسانی خواهد شد.لذا در حال حاضر تشکیل پوشه سبز (گزینشی )نیاز نمی باشد.

۳-معرفی شدگانی که مبتلا به کوید ۱۹ شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول انجام مصاحبه ،مدارک و مستندات پزشکی آن ها، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود. مصاحبه از این گونه افراد حد اکثر ۱۲ اسفندماه سال جاری ،در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون،بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسور نخواهد بود.

۴- پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند.

۵- مکان مصاحبه به آدرس بندرعباس – سه راه فرودگاه ، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی بندرعباس خواهد بود، زمان مصاحبه از طریق سایت دانشگاه مذکور بر اساس رشته وجنس اطلاع رسانی خواهد شد.

۶- عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و انجام مصاحبه در زمان مقرر،به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

۷- پوشه آبی و قرمز به همراه دو عدد گیره حتماً همراه داشته باشید.

۸- با توجه به شیوع ویروس کرونا به داوطلبان توصیه می شود ،ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری گردد.

۹- کلیه مدارک و مستندات گفته شده در اطلاعیه شماره یک الزامی است(فقط پوشه سبز گزینشی متعاقبا اعلام خواهد شد و در مرحله بررسی مدارک و مستندات نیاز نمی باشد)

۱۰- مدارک درخواستی حتما با اصل آن مطابقت خواهد شد، لذا اصل مدارک همراه داشته باشید.

۱۱- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهند شد.

۱۲- افرادی که درزمان ثبت نام گزینه بومی را انتخاب نموده واز امتیاز بومی استفاده نموده اند ( درصورتی که فرد متولد همان شهرستان یا منطقه محل درخواست باشد نیازی به تکمیل فرم استشهاد نمی باشد.)

۱۳ -آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره ۳۶۹۴۸۸ مورخ ۲۷/۷/۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند درصورت عدم ارائه مدارک بومی ، امتیاز بومی لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت. (پیوست اطلاعیه )

۱۴-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه برای ان دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی ( فرم پیوست )مبنی برتایید ساکن بودن فعلی فرد درشهر مورد تقاضا

۱۵- مبلغ ۷۰۰/۰۰۰ ریال به شماره واریز (۳۹۴۰۳۱۲۶۲۱۲۷۵۶۲۰۰۱۴۰۱۵۹۱۲۷۵۶۲۰) و شماره شبای بانکی IR ۶۵۰۱۰۰۰۰۴۰۶۲۰۳۱۲۰۳۶۸۵۱۲۰ به نام آموزش و پرورش استان هرمزگان(درآمد های حاصل از سایر خدمات آموزشی با کد درآمدی ۱۴۰۱۵۹) واریز و اصل فیش واریزی تحویل کارگروه گردد.

تذکر مهم: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعالم شده در متن اطلاعیه و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بالا اثر می شود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ بهمن ۹۹ - اطلاعیه کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان در خصوص فرآیند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش سال ۹۹

کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان در خصوص اعلام زمان فرآیند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ اطلاعیه ای صادر نمود

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش هرمزگان ،متن اطلاعیه کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش استان در خصوص فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان بشرح ذیل می باشد.

با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت به آدرسhormozgan.medu.ir اطلاع ‌رسانی خواهد شد.

پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر که بزودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.

سه عدد پوشه روغنی ( پوشه سبز گزینش)-(پوشه آبی پرسنلی) و پوشه قرمز (مصاحبه)
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود(
اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (سه سری)
اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (سه سری)
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی) و یک برگ فتوکپی آن
فرم استشهادمحل سکونت( افرادی که درزمان ثبت نام گزینه بومی را انتخاب نموده واز امتیاز بومی استفاده نموده اند ) درصورتی که فرد متولد همان شهرستان یا منطقه محل درخواست باشد نیازی به تکمیل فرم استشهاد نمی باشد.
اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد.
معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.).
تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود

لازم به ذکر است:زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات از طریق همین سایت متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ بهمن ۹۹ - جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی طی روزهای آتی از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، با عنایت به اطلاعیه مورخ ۱۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹ سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبین پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ می رساند اطلاعیه ، جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی طی روزهای آتی از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد گردید. لذا با توجه به شیوع ویروس کرونا خواهشمندیم داوطلبین از مراجعه حضوری به اداره کل و ادارات نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان خودداری فرمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه ۱۱ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه ثبت نام و شروع پودمان اول آموزش مهارت آموزان استخدامی ماده ۲۸ سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات، اطلاعیه ثبت نام و شروع پودمان اول آموزش مهارت آموزان استخدامی ماده ۲۸ سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش به شرح ذیل می باشد:

ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.

ثبت نام غیرحضوری :

پذیرفته شدگان باید طی روزهای چهارشنبه مورخ ۱۰/۰۲/۱۳۹۹ تا روز یکشنبه ۱۴/۰۲/۱۳۹۹ در سامانه گلستان فرهنگیان به نشانی http//:۱۰.۹.۲۹.۹۲ نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند .

مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه گلستان عبارتند از :
۱- تصاویر کلیه صفحات شناسنامه ۲- پشت و روی کارت ملی ۳- مدرک تحصیلی ۴- عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون ۵- کارت پایان خدمت (برادران) ۶- گواهی ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن ( درصورت دارا بودن )
عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان روز یک شنبه مورخ ۱۴/۰۲/۱۳۹۹ به معنی انصراف از دوره تلقی می شود .

بدیهی است مسئولیت صحت و سقم ثبت نام ، درج مشخصات و بارگذاری مدارک برعهده خود متقاضی است و در صورت مغایرت ، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد .

ثبت نام حضوری :

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان از روز سه شنبه ۰۶/۰۳/۱۳۹۹ تا پایان شهریور ماه می باشد که روزانه تعداد محدودی (۸ نفر) طبق اسامی که در اطلاعیه های بعدی پردیس شهید بهشتی بندرعباس اعلام خواهد شد انجام می شود .
مهارت آموزان موظف هستند تا در زمان ثبت نام حضوری شخصا ، اصل و تصویر کلیه مدارک بارگذاری شده را به همراه اصل و تصویر سند تعهد نامه محضری ( مجوز شماره ۱۵۱۶۰ مورخ ۲۷/۰۳/۱۳۹۸ و مجوز شماره ۱۶۰۴۹۱ مورخ ۰۱/۰۴/۱۳۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور ) به همراه داشته باشند .
پیشنهاد می شود جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه ( سامانه گلستان ) از مرور گر ( Internet Explorer ) استفاده نمایند .
نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام توسط سامانه اعلام میگردد. مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم ، رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی ، آن را نزد خود حفظ نمایند .
شروع پودمان اول ۲۰ اردیبهشت ۹۹ و پایان پودمان اول ۴ تیرماه ۹۹ می باشد .
شروع امتحانات پودمان اول ۵ تیرماه ۹۹ الی ۱۳ تیرماه ۹۹ می باشد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه مهم تایید شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸

تایید شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ جهت انجام آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام،سپردن تعهد خدمت محضری و انجام سوپیشینه به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود مراجعه نمایند

خبر ۱۲ اسفند ۹۸ - انجام مراحل استخدام ماده ۲۸ بعد از تعطیلات نوروز ۹۹

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸ می رساند، انجام ادامه مراحل استخدام به بعد از تعطیلات نوروز ۹۹ موکول شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، به علت شیوع بیماری کرونا ویروس و بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با این بیماری، تمامی مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸ به بعد از ۱۵ فروردین ماه سال ۹۹ موکول شد.

پذیرفته شدگان می توانند با دنبال کردن سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان به آدرس:hormozgan.medu.ir و شماره تماس ۳۳۳۳۱۶۸۸-۰۷۶ از آخرین اطلاعیه ها، چگونگی مراحل و زمان مراجعه مجدد اطلاع پیدا کنند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

 خبر ۱۰ اسفند ۹۸ - اطلاعیه مهم پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

قابل توجه پذیرفته شدگان هفتمین آزمون استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۸ (آموزش و پرورش)

به منظور انجام روند مراحل تکمیل پرونده استخدامی ( جهت انجام تعهد محضری) از تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ به امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان مراجعه نمایند. به همرا داشتن ضامن با کارت شناسایی معتبر کارمند پیمانی یا آزمایشی /رسمی یا بازنشسته الزامی می باشد.(کارمند قرار دادی قابل قبول نمی باشد) برای انجام کارهای مربوط به سوء پیشینه و معاینات پزشکی قبل از استخدام در حین دوره یا بعد از دوره بدو خدمت آموزشی به منطقه محل خدمت(قبولی در آزمون) مراجعه شود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ دی ۹۸  - قابـل توجه معرفـی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخـدامی آموزش و پـرورش

مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۸ از تاریخ ۹۸/۱۱/۲ در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان برابر برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.

( ضروری است تمامی داوطلبان برابرجدول اعلام شده جهت انجام پذیرش و معاینات پزشکی در نوبت صبح از ساعت ۷/۳۰ درمحل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشند. )

مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه:

۱ . مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )

۲ . سه (۳) قطعه عکس ۴*۳

برای مشاهده جدول زمانبندی در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ دی ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان سال ۹۸

شرایط و ضوابط و جدول زمان بندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۸ اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور آبان ۱۳۹۸ (موضوع مجوزهای شماره۱۵۱۶۱۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ و۱۶۰۴۹۱ مورخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ سازمان اداری واستخدامی کشور)، موارد ذیل اعلام می­گردد؛

معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی­ گردد بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل – محل انتخابی و براساس مجموع نمرات فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰ %) آزمون کتبی و سی درصد(۳۰ %) مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.
معرفی شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند با مراجعه به سامانه های استانی اداره کل آموزش و پرورش محل مورد تقاضا (لیست پیوست)، از زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و ... خود مطلع گردند.
عدم مراجعه معرفی شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.
گذراندن دوره یک ساله مهارت­ آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته­ شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است، محل برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه­ های مجری دوره مهارت ­آموزی اعلام خواهد شد.
مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی مربوط بخشی از هزینه­ های برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی(خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.
داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی" را از پرتال دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه یک قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
چنانچه پذیرفته ­شدگان در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت­ آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.
دانشگاه مجری دوره یک ساله مهارت ­آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت ­آموزان ندارد. در صورت وجود امکانات و تقاضای مهارت ­آموز، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکان پذیرخواهد بود.
رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه­های اجرایی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه­ های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می­باشد.

 

برای مشاهده جدول زمانبندی در سایت آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۶۴ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

 • ت
  تلاش1
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱، ۱۱:۰۴
  کسی هست؟ چرا کسی جواب نمیده کسی نمیدونه کی بریم محل خدمت و آزمایشات؟
  • ت
   تلاش1
   ۵ شهریور ۱۴۰۱، ۲۰:۴۰
   و اینم بپرسید که کی بهمون نامه میدن به محل خدمت و پزشکی ما کی انجام میشه؟
   • ت
    تلاش1
    ۵ شهریور ۱۴۰۱، ۲۰:۳۸
    دوستان هرکسی رفته گزینش بیاد بگه چه چیزای میپرسن و اینکه ما نامه بسیج و تقدیر نامه هم باید ببریم همرامون
    • m
     moon
     ۶ شهریور ۱۴۰۱، ۱۱:۵۲
     از کجا از زمان گزینش و معاینه پزشکی باید مطلعه بشیم؟
     • ت
      تلاش1
      ۶ شهریور ۱۴۰۱، ۱۵:۳۲
      نمیدونم گفتم شاید بقیه اطلاع داشته باشن
    • ت
     تبیان
     ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۲۱:۱۳
     سلام عزیزان میشه همتون بفرمایید چه رشته ای و از کدوم منطقه این؟به من عصری زنگ زدن شنبه برم گزینش.
     • پ
      پردیس شهید بهشتی هرمزگان
      ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۲۳:۲۳
      عالیه،ایشالا موفق باشین
      بنده آموزگاری
      شما چه رشته ای هستین؟
      • ت
       تبیان
       ۴ شهریور ۱۴۰۱، ۰۹:۴۵
       ممنون.امورتربیتی
      • 🥇
       🥇ناشناس
       ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۲۳:۳۲
       خانم هستید یا آقا؟
       • ت
        تبیان
        ۴ شهریور ۱۴۰۱، ۰۹:۴۵
        خانم
       • ت
        تلاش1
        ۵ شهریور ۱۴۰۱، ۰۳:۰۵
        رفتین گزینش بگین چیا پرسیدن ما منتظریم
        • m
         moon
         ۵ شهریور ۱۴۰۱، ۰۸:۵۹
         سلام اطلاع از زمان گزینش رو خودشون تماس می گیرن یا باید از جای چک کنیم ؟معاینه پزشکی زمان مصاحبه بود؛ بازم انجام میشه؟
        • پ
         پردیس شهید بهشتی هرمزگان
         ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۰:۱۹
         بچه ها فایل ها رو گفتن فقط میشه با سیستم و با اینترنت اکسپلورر دانلود کرد
         با گوشی نمیشه
         • ت
          تبیان
          ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۰:۴۶
          من وقتی می خوام وارد سایت بشم کد دانشجویی و رمز ورود می زنه اشتباهه اصلا نتونستم وصل بشم.بقیه دوستان می گفتن باید اول انتخاب واحد انجام بشه تا بتونی وارد بشی.
          • پ
           پردیس شهید بهشتی هرمزگان
           ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۲:۵۴
           نمی دونم
           من خودم الان میخوام نگاه کنم ببینم با سیستم میشه یا نه
           چون با گوشی که نشد
           ولی برای فایلها فکر نکنم نیازی به شماره دانشجویی باشه
          • ه
           هرمزگان امور تربیتی
           ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۴:۰۳
           بله دوستان فایل ها نیازی به کد یا شماره دانشجویی نداره توسایتcfu.ac.irبرید وفایل ها رو دانلود کنید
           فقط با گوشی نمیشه وفقط اینترنت اکسپلورر وارد میشه وغیر از این جواب نمیده
           دوره هم پودمان اول بزنید وطبق رشته های قبولی تون فایل ها رو دانلود کنید
           • ت
            تبیان
            ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۷:۴۸
            سلام ببخشید شما فایل ها رو دریافت کردین؟میشه بگین چه درس هایی برا امورتربیتی گذاشتن؟
            • پ
             پردیس شهید بهشتی هرمزگان
             ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۸:۰۸
             ممنون میشم اگه شما دان کردین عناوین فایل ها رو بگین
           • پ
            پردیس شهید بهشتی هرمزگان
            ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۰۹:۲۸
            سلام دوستان
            شما موفق به دریافت فایلهایی که در گروه مهارت آموزان گفته شد،شدین؟
            فقط این کلاس ها که از صبح تا شب هست
            بنده که بندر ، جا و مکان و آشنا ندارم
            بچه شیر خوار هم دارم
            کاش حداقل تا 5 عصر بود،نه تا 8 شب
            بقیه برای این برنامه،چه تدبیری دارند؟
            • ت
             تبیان
             ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۰:۵۲
             اره متاسفانه شرایط سختی هست حتی منم که ساکن بندرعباسم مشکل رفت وامد دارم این همه ساعت نمیشه بچه رو پیش کسی بذاری.اگه شرایط براتون مهیاست یه خونه نزدیک دانشگاه بگیرین یه نفر هم باید همراتون باشه بچتون نگه داره .اگه بچتون فقط شیرخواره بهش شیر خشک بگیرین.بیاین دانشگاه بابقیه دوستان اشنا بشین باهمدیگه خونه بگیرین که هزینه ها روبهتر بتونین مدیریت کنین.
             • پ
              پردیس شهید بهشتی هرمزگان
              ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۲:۵۵
              بله باید کسیو همراهم بیارم
              تا خدا چی میخواد
            • پ
             پردیس شهید بهشتی هرمزگان
             ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۱۸:۳۹
             هم استانی های عزیز
             یه نفر از یه استان دیگه، توی یکی از صفحات گفته بود برید از آپ محل خدمت فرم طب کار و سوءپیشینه و عدم اعتیاد بگیرید
             بنظرتون ما استان هرمزگانیا هم بریم؟
             • ه
              هرمزگان امور تربیتی
              ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۲۰:۱۷
              ببخشید شما رشتتون چیه؟؟
              • پ
               پردیس شهید بهشتی هرمزگان
               ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۲۳:۱۵
               آموزگاری
              • ت
               تبیان
               ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۲۰:۵۱
               سلام به احتمال زیاد بهشون اطلاع رسانی کردن که الان می خوان برن.شما اگه دسترسی دارین اپ بهتون نزدیکه یه سر بزنین خیالتون راحت بشه .فعلا که براگزینش الویت گذاشتن برا کنکوری ها مگر اینکه تعدادشون کم باشه زود تموم بشه براخودمون شروع کنن.
               • پ
                پردیس شهید بهشتی هرمزگان
                ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۲۳:۱۵
                در حال حاضر برام مقدور نیست
                😔
                • ت
                 تبیان
                 ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۰۷:۳۱
                 نگران نباشین اطلاع رسانی میشه.
              • 🥇
               🥇ناشناس
               ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۰۱:۲۵
               هم استانی های عزیز اگه یادتون باشه روزی که برای تشکیل پرونده رفتیم 3تا پوشه پر کردیم که یکیش برای مصاحبه بود یکیش برای گزینش اون یکی هم لابد برای آپ محل قبولی بوده پس لازم نیست خودمون یبار دیگه تشکیل پرونده بدیم درسته؟
               • ت
                تبیان
                ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۰۹:۴۴
                سلام بله دیگه نیاز مجدد نیست
                • پ
                 پردیس شهید بهشتی هرمزگان
                 ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۱۱:۲۵
                 نه دیگه نیازی نیست
                • ط
                 طلای 20 بندرعباس (ستار )
                 ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۰۰:۰۳
                 دوستان درود .امیدوارم حال دلتون خوبه خوب باشه .من رشته تربیت بدنیم .برای من چن روز پیش ب یکی از معرف های ک شمارش تو فرم اطلاعات فردی نوشته بودم زنگ زده بودن .دوست خودمم رشته تربیت بدنی هست روز یکشنبه از گزینش بش زنگ بودن و گفته بودن فردا ینی دیروز همون دوشنبه ساعت 9 بیا واس گزینش .من بش زنگ زدم گفت همش سوال های ساده میرسن .اصلا نگران نباشید
                 • 🥇
                  🥇ناشناس
                  ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۰۱:۲۸
                  ماهم میدونیم گزینش راحته کاش زودتر فقط نوبتمون بشه دیگه کلاسا شروع بشه رفتن به طب کار و گزینش و این چیزا سخت میشه.اگه همینجور پیش برن 31 شهریور تازه میگن کدوم مدرسه باید بریم..‌.من همش استرس اینو دارم که محل خدمتم کجا میشه چون خونه م مرکز استانه یا باید اونجا خونه بگیرم یا رفت و آمد کنم
                  • ت
                   تبیان
                   ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۰۹:۴۷
                   سلام .ممنون از اطلاع رسانیتون پس حداقل فهمیدیم گزینش شروع شده.هر کس رفت لطفا بیا بگه چی پرسیدن معمولا همه سوالات تکرارین مگر اینکه از جوابای خودتون دوباره سوال بپرسن
                   • ت
                    تبیان
                    ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۰۹:۵۰
                    ببخشید شما برا کدوم منطقه این؟می خواستم بدونم براساس رشته دعوت به گزینش می کنن یا منطقه؟
                    • پ
                     پردیس شهید بهشتی هرمزگان
                     ۲ شهریور ۱۴۰۱، ۱۱:۲۷
                     پس انگار گزینش شروع شده
                     ممنون که اطلاع دادین
                     سپاس فراوان
                    • p
                     pipo
                     ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۴:۴۲
                     سلام خدمت هرمزگانیها.ببخشید کسی اطلاعی از مراحل داره؟آ و پ خبری نشده؟یا گزینش کسی تماس نگرفته ؟خیلی از استانا نوشتن که مراحل پزشکی یا گزینش رو انجام دادن و حتی چند نفر از کرج میگن به ما ناحیه و منطقه هم مشخص شده با پیامک .لطفا مطلعین راهنمایی بفرمایید
                     • ت
                      تبیان
                      ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۵:۱۱
                      سلام فعلا که هیچ کاری شروع نکردن فقط من از بعضی دوستان شنیدم تحقیقات محلی درحال انجامه.نمی دونم دلیل عملکرد ضعیف استانمون چی می تونه باشه.فکر کنم تا اخر سال هم نتونن برامون کد استخدامی صادر کنن با این حرکت حلزونی که دارن پیش میرن.
                      • پ
                       پردیس شهید بهشتی هرمزگان
                       ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۵:۴۷
                       حرکت حلزونی بسیار بجا بود🤦‍♀️😁
                     • پ
                      پردیس شهید بهشتی هرمزگان
                      ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۸:۵۵
                      بچه ها اگه رفتین آپ محل خدمت ، اینجا بگین چی گفتن
                      حالا هر شهرستانی که رفتین
                      • ت
                       تبیان
                       ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۲:۴۲
                       سلام اخرین اطلاعاتی که تو گروه گذاشتن میشه بفرمایید درمورد چی بوده؟
                       • آ
                        آموزگار ابتدایی ❤
                        ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۳:۳۱
                        سلام اگه هنوز وارد گروه نشدید به شماره دانشگاه فرهنگیان بندرعباس زنگ بزنید یادآوری کنید لینک براتون بفرستند واسه منم شمارمو سیو داشت ولی یادش رفته بود بفرسته شمارشون تو سایت هست
                        • ت
                         تبیان
                         ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۵:۰۸
                         ممنون از محبتتون.دیروز بچه ها بهم لینک فرستادن ولی خبر جدیدی تو گروه نذاشتن که ما جدید عضو شدیم مطلع بشیم
                      • پ
                       پردیس شهید بهشتی هرمزگان
                       ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۸:۵۴
                       سلام دوستان
                       چرا آپ هرمزگان کاری نمیکنه
                       به غیر از "تبیان" کسی نرفته آپ محل خدمت؟
                       لازم نیست بریم اعلام حضور کنیم؟
                       گزینش هم که هیچ خبری نیست
                       • ب
                        به امورتربیتی های هرمزگان
                        ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۲:۳۵
                        سلام نیاز به مراجعه به اپ منطقه نیست.وقتی اداره کل هیچ خبری ازش نیست چه توقعی از اپ منطقه دارین.واقعا خیلی کند دارن پیش میرن.باید تا قبل کلاس ها گزینش و معاینات پزشکی انجام می دادن که همه کارا همزمان نشه
                        • ه
                         هرمزگان امور تربیتی
                         ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۴:۰۵
                         دوستان شما که امور تربیتی هستید 12شهریور دانشگاه باید برید؟؟؟
                         کدوم دانشگاه میرید؟؟؟
                       • ه
                        هرمزگان امور تربیتی
                        ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۰:۵۹
                        من از استان هرمزگان هستم رشته امور تربیتی که دورم افتاده پردیس رسالت زاهدان
                        میگفتن از 12 برای ثبت نام حضوری وکلاساس؛این خبر موثقه؟؟؟
                        • 🥇
                         🥇ناشناس
                         ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۶:۵۰
                         دوست عزیز این برای دانشجویان شهید بهشتی بندرعباس هست شما باید از دانشگاه رسالت زاهدان بپرسید برای شما ممکنه متفاوت باشه
                         • ه
                          هرمزگان امور تربیتی
                          ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۰:۴۹
                          خیلی ممنون که اطلاع دادید
                        • ه
                         هرمزگان امور تربیتی
                         ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۰:۵۷
                         سلام دوستان
                         جا داره از(خانم/آقای)تبیان تشکر کنم که راهنمایی کردند این جا بیایم تا راحت تر اطلاع رسانی امور تربیتی صورت بگیره
                         • ب
                          به امورتربیتی های هرمزگان
                          ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۷:۰۶
                          موفق باشین.براکدوم شهرستان پذیرفته شدین؟
                         • ب
                          به امورتربیتی های هرمزگان
                          ۳۱ مرداد ۱۴۰۱، ۲۰:۲۶
                          سلام دوستان پردیس امورتربیتی ها رو که زاهدان زده بودن الان اصلاح شده شهید بهشتی بندرعباس ثبت شده.برین تو سایت چک کنین ببینین براتون اصلاح شده
                          • ه
                           هرمزگان امور تربیتی
                           ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۱:۰۶
                           برای من همون پردیس زاهدانه وتغییری نکرده
                           • ب
                            به امورتربیتی های هرمزگان
                            ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۷:۰۵
                            سلام دوست عزیز .تو سایت مروارید قسمت ثبت نام مهارت اموزی الان چک کردم همون زاهدانه هنوز ولی قسمت ورود به سامانه یعنی گزینه اولی بزنین وارد سایت که بشین قسمت اموزشی زده پردیس شهید بهشتی برادران
                            • ه
                             هرمزگان امور تربیتی
                             ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۱۰:۵۰
                             نه من هنوز زاهدانم
                             شاید برای خانم ها زده زاهدان وآقایون پردیس شهید بهشتی
                            • ب
                             به امورتربیتی های هرمزگان
                             ۱ شهریور ۱۴۰۱، ۰۷:۰۶
                             اگه مشکلتون حل نشده می تونین با دانشگاه تماس بگیرین

                           لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                           ثبت پاسخ