اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان

۳۵۲ نظر

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان

 

ضمن تبریک به کاربران قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان کرمان، تمامی اطلاعیه‌های استانی به منظور انجام فرآیندهای استخدامی شامل اطلاعیه‌های اولیه، زمان ارسال مدارک، زمان تشکیل جلسه ارزیابی و... در این صفحه درج می‌شود. به همین منظور کافی‌است از طریق فهرست مطالب این صفحه در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های استانی خود قرار گیرید.

 

 

 

خبر ۲ آبان ۱۴۰۲-اطلاعیه شماره « ۱ » مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگار ابتدایی و استثنائی سال ۱۴۰۱اداره کل آموزش و پرورش استان کرماناداره کل آموزش و پرورش استان کرمان اطلاعیه شماره « ۱ » مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگار ابتدایی و استثنائی سال ۱۴۰۱ را صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در متن این اطلاعیه آمده است:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان کرمان می رساند : جهت بررسی مدارک و مستندات بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده روز سه شنبه مورخ ۰۲/۰۸/۱۴۰۲ (ویژه افرادی که مرحله قبل جهت بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی دعوت نشده بودند ) در محل « کرمان – خیابان شریعتی – کوچه شماره ۲ – اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان – سالن اجتماعات شهید ایرانمنش » با همراه داشتن مدارک ذیل حضور یابند .

* داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی ، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواه ن د گردید.

مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات :

۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .

 

۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پ ش ت عکس درج شود) .

۳ - پوشه روغنی رنگ آبی یک عدد

۴ - اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه ( یک سری) .

۵ - اصل شناسنامه همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری).

۶ - اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی ( یک سری) .

۷ - اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز و یک برگ تصویر.

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

۸ - اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳ معلولین . (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲ )

۹ - اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفا برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد). اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .

۱۱ - اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر : مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :

الف : معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود ب : معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج : معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۲ - اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند) - موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان - شامل :

۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی : قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی

۲- نیروهای نهضت سوادآموزی : تاییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت

- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

۱۴ - داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه ، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:

* درارتباط با دا را بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:

الف) نیروهای حق التدریس:

الف-۱ ) ابلاغ کامپ ی وتر ی تدر ی س ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت (الزامی است)

ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:

ب-۱ ) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)

ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:

تایید یه سوابق همکار ی از معاونت نهضت سوادآموز ی استان محل خدمت ( الزامی است)

د) مدارس غیردولتی:

د-۱ ) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت و با مهر و امضای مسئول مشارکت های (غیردولتی ) منطقه (الزامی است)

نکته : گواهی باید ساعت کارکرد در هفته و سال های کارکرد مشخص باشد .

هـ ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط

هـ - ۱ ) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه ( الزامی است)

هـ - ۲ ) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)

و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور

و - ۱ ) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی ( الزامی است)

و - ۲ ) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)

ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی

ز - ۱ ) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای ۱)مدیر دارالقرآن و یا ۲)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت ( الزامی است)

ز - ۲ ) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)

۱۵ - داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات ۱ تا ۵ قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند ، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات ۱ تا ۵، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.

۱۶ - ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.

۱۷ - با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داو طلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر: با توجه بند ها ی (۱۳،۷و۶) صفحه ۱۷ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برا ی بوم ی‌ پذ ی ر ی ارائه نما ید پس از اعلام نتا ی ج نها یی آزمون، در هر مرحله از فرا ی ند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت ، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد م بادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه به شماره حساب IR۷۲۰۱۰۰۰۰۴۰۵۹۰۳۱۲۰۳۶۴۰۰۳۹ نزد بانک مرکزی واریز نموده و اصل فیش واریزی را جهت درج در پرونده ، تحویل کارگروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.

تذکرات مهم :

- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس ا ی ن اطلاع ی ه و همچن ی ن اطلاع ی ه‌ها‌ ی بعدی از سو ی اداره کل آموزش و پرورش استان ، برا ی شرکت درمرحله بررس ی مدارک و مستندات و ی ا انجام ارز ی اب ی تکم ی ل ی و بررس ی صلاح ی ت‌ها ی عموم ی گز ی نش، به منزله انصراف داوطلب از سا ی ر مراحل استخدام تلق ی م ی شود.

- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت ، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

-کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آمادگی برای بررسی مدارک و مستندات از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل اعلام شده حضور یابند .

 • داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقبا هیچ حقی برای ای ن قبیل داوطلبان متصور ن بوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
 • برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک کنید
خبر ۱۰ شهریور ۱۴۰۲-اطلاعیه شماره «۳» آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ در آموزش و پرورش استان کرمان


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، در متن اطلاعیه آمده است:

با توجه به اینکه بررسی نمون برگ شماره ۱۹ ( نمون برگ مدارک ، سوابق مستندات آموزشی ، پژوهشی و فعالیت های ... ) در روز بررسی مدارک انجام می شود رعایت نکات ذیل حائز اهمیت می باشد :

ابتدا نمون برگ شماره ۱۹ را از طریق کانال ایتا ، سایت اطلاع رسانی (fs.kermanedu.ir ) و یا از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش کرمان دریافت کنید .
اصل مستندات خود را درروز بررسی مدارک به همراه داشته باشید .
مستندات را اسکن کنید و در قالب یک عدد CD روز بررسی مدارک ارائه کنید .
نسخه چاپی تکمیل شده نمون برگ شماره ۱۹ را درروز بررسی مدارک به همراه داشته باشید .

 

توجه : از ارائه مستندات خارج از فرمت نمون برگ شماره ۱۹ جدا خودداری کنید .

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک کنید

 

 خبر ۱۰ شهریور اطلاعیه شماره «۲» آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ در آموزش و پرورش استان کرمان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری سال ۱۴۰۲ استان کرمان می­ رساند : جهت بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده ذیل از روز یک شنبه مورخ ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۲ با همراه داشتن اصل مدارک به آدرس« کرمان –بولوار جهاد – کوچه شماره ۳۴ – هنرستان دخترانه حکمت » مراجعه کنند.

*حضور شخص داوطلب درکلیه مراحل فرایند استخدام الزامی می باشد.

* عدم مراجعه داوطلب درزمان های تعیین شده برای شرکت درمراحل بررسی مدارک ومعاینات پزشکی وهمچنین مراحل ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت ‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از ادامه فرآیند استخدام تلقی می شود.

* - همراه داشتن کلیه مدارک خواسته شده در زمان مراجعه الزامی بوده و در صورت تشخیص هر گونه نقص در مدارک، داوطلب به مراحل معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان ایجاد نمی شود .

*داوطلبان در صورت تایید در مراحل بررسی مدارک و معاینات پزشکی، به حوزه های مربوطه جهت ارزیابی تکمیلی معرفی خواهند شد.

مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات :

۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور( کامل وخوانا درقالب A۴ ).

۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید ( نام و نام خانوادگی و کدملی در پشت عکس درج شود).

۳- پوشه روغنی رنگ قرمز یک عدد جهت تشکیل پرونده پزشکی

۴- اصل شناسنامه و تصویرصفحات اول ودوم شناسنامه های قدیم یا صفحات اول تاچهارم شناسنامه های جدید . لازم به ذکر است در صورت داشتن توضیحات تحویل تصویرصفحه توضیحات نیز الزامی می باشد.

۵-اصل شناسنامه همسر به همراه تصویرصفحه اول وصفحه مشخصات همسر

۶- اصل شناسنامه فرزندان به همراه تصویر صفحه اول شناسنامه آنها

۷- اصل کارت ملی و تصویر دوطرف آن بصورت واضح و خوانا .

۸- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و تصویر دوطرف آن بصورت واضح و خوانا .

تذکر۱- لزوما تصویرصفحات شناسنامه ای در قالب A۵برروی برگA۴ تحویل داده شود. (روی هربرگ A۴ دوتصویر)

تذکر۲- از تحویل تصویرمدارک در قالب A۵ جدا خودداری شود (به استثنای تصویر مدارک بند۷ و ۸ )

۹- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات دانشگاهی یا حوزوی به همراه یک برگ تصویربرابربا اصل .

۱۰- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

۱۱- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن با درجات تخصصی ۱ تا ۳ دارای مهروامضاء وزارت ارشاد اسلامی و وزارت علوم ویک برگ تصویر برابر با اصل

۱۲– داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری ۵% استفاده می کنند ملزم به رعایت موارد زیر می باشند:

الف-اصل گواهی از بنیاد شهیدبا ذکردرصدجانبازی برای داوطلبینی که از سهمیه جانبازی زیر ۲۵% استفاده می کنند.

ب- اصل گواهی حضورداوطلبانه درجبهه های نبرد حق علیه باطل(حداقل ۶ ماه) به تاریخ روز از نهادویگان اعزام کننده

تذکر: مراجع تایید کننده مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها ی نبرد حق علیه باطل عبارتند از:

۱ : معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

۲ : معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

۳ : معاونت توسعه منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۳- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل :

گروه اول- نیروهای خرید خدمات آموزشی : قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی

گروه دوم- نیروهای نهضت سوادآموزی: تاییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت

۱۴- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

۱۵- ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.

۱۶- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف) محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب ) ۱– در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

ب ) ۲- گواهی اشتغال به کاررسمی ،پیمانی وقراردادی در بخش دولتی وعناوین مشابه در بخش خصوصی مشروط به پرداخت حق بیمه

ب) ۳- داوطلبان بومی شهرستانی که دارای سوابق تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا باشند، با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه صرفا میتوانند از آن برای احراز تمام و یا قسمتی از سوابق ده سال سکونت در شهرستان مورد تقاضا بهرهمند گردند و تکمیل فرم استشهاد برای احراز ساکن بودن فعلی

آنان در شهرستان مورد نظر الزامی میباشد.

تذکر: با توجه بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مزبور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌بودن خویش ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۷- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، از روز پنج شنبه مورخ ۹/۰۶/۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در مهلت مقرر جهت ویرایش اطلاعات، اقدام به اصلاح آنها نکرده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

۱۸- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه به شماره حساب IR۷۲۰۱۰۰۰۰۴۰۵۹۰۳۱۲۰۳۶۴۰۰۳۹ نزد بانک مرکزی واریز نموده و اصل فیش واریزی را جهت درج در پرونده، تحویل کارگروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.

تذکرات مهم:

الف) در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابودن حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

ب) با توجه به لزوم حفظ نظم وآرامش در حوزه تحویل مدارک ،کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آماده سازی مدارک و مستندات خود وتکمیل نمون فرمها در زمان مقرر به محل اعلام شده مراجعه کنند.

ج) دقت درحضور به موقع با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

د) داوطلبانی که به هر دلیل در موعد مقرر مدارک خود را کامل تحویل نداده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) غیبت داشته باشند از ادامه فرآیند استخدام حذف می گردند.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ مرداد ۱۴۰۲-اطلاعیه شماره «۴» آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ آموزگار ابتدایی و استثنائی آموزش و پرورش استان کرمان صادر شد


معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان اطلاعیه شماره «۴» را در خصوص نحوه ارائه مدارک و مستندات افرادی که موفق به تحویل مدارک مطابق فرم شماره ( ۱۹) آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ آموزگار ابتدایی و استثنایی نشده اند صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش و پرورش استان کرمان در این اطلاعیه آمده است:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ استان کرمان می رساند؛

با توجه به نامه شماره ۱۰۲۱۶۷مورخ ۲۲ مرداد ماه جاری وزارت متبوع, آن دسته از داوطلبانی که موفق به ارائه مدارک و مستندات مطابق فرم ۱۹نشده اند.

می توانند جهت تحویل مدارک در روزهای سه شنبه ۲۴، چهارشنبه ۲۵ و پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه جاری با مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ،سالن شهید ایرانمنش، با در دست داشتن اصل و کپی مدارک اقدام نمایند.

ضمنا مهلت تعیین شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ تیر ۱۴۰۲-اطلاعیه شماره «۳» آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ آموزگار ابتدایی و استثنائی آموزش و پرورش استان کرمان صادر شد


معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان اطلاعیه شماره «۳» حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ آموزگار ابتدایی و استثنایی را جهت انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت های عمومی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش و پرورش استان کرمان در این اطلاعیه آمده است:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ استان کرمان می رساند؛ جهت انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت های عمومی بر اساس این اطلاعیه از روز شنبه مورخ ۲۴ تیرماه ۱۴۰۲ در محل های اعلام شده با همراه داشتن کارت ملی و رعایت شرایط ذیل حضور به هم رسانند: (لازم به ذکر است زمان دقیق دعوت به حوزه ارزیابی تکمیلی از طریق پیامک و پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان، در بازه زمانی اعلام شده به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.)

• همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه ، جهت حضور در مرحله سنجش و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش الزامی است.

• پذیرفته شدگان می بایست راس ساعت ۶:۴۵ صبح در محل حوزه ارزیابی تعیین شده حضور یابند. تاخیر بیش از یک ربع ساعت در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد.

• شرکت کنندگان فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود، لوازم التحریر و و سایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند تا برای بهبود کیفیت تدریس خود استفاده کنند. ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف، محسوب می شود.( توجه : موبایل یا هر نوع وسیله الکترونیکی همراه خود را می توانید به مدیر مرکز ارزیابی تحویل دهید )

• داوطلبان موظفند نمون برگ شماره ۱۹ مربوط به مدارک، سوابق و مستندات (فایل پیوست-۸ صفحه) به همراه کلیه مدارک و مستندات امتیاز آور بر اساس موارد اعلام شده در نمون برگ فوق الذکر را در یک نسخه پرینت نموده و در زمان مراجعه به حوزه های ارزیابی تکمیلی، همراه داشته باشند.

• داوطلبان توجه داشته باشند مدارکی که در مرحله بررسی مدارک و مستندات، به کارگروه تحویل داده اند، عودت داده نخواهد شد؛ لذا در صورت امتیاز آوری برای نمون برگ ۱۹ می بایست اصل مدرک مورد نظر از ارگان مربوطه مجددا اخذ و در روز ارزیابی تکمیلی تحویل گردد.

تذکر۱ : از تکمیل نمودن ستون (امتیاز داوطلب) در داخل نمون برگ شماره (۱۹) اکیدا خودداری نمایید. این بخش توسط مسئولان بررسی سوابق و مستندات تکمیل خواهد شد.

تذکر۲ : پذیرفته شدگان می بایست کلیه مدارک مربوط به سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی، مدارس غیر دولتی، طرح خرید خدمات آموزشی، مربی پیش دبستانی، فعالیت در طرح امین، آموزشیار یا آموزش دهنده نهضت سوادآموزی، موسسات آموزشی فرهنگی تربیتی ، فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی و ... که در مرحله بررسی مدارک و مستندات تحویل نموده و تایید شده است را جهت ثبت امتیاز مربوطه همراه داشته باشند.

تذکر۳ : چنانچه داوطلب یا مرجع ( شخص حقیقی یا حقوقی) اقدام به ارائه مدارک و مستندات موضوع نمون برگ شماره ۱۹ به صورت غیرواقعی نماید، موضوع پس از استعلام و احراز عدم اعتبار قانونی مدارک و مستندات، مطابق موازین قانونی در مراجع قضایی ذیصلاح طرح شکایت خواهد شد و در هر مرحله از آزمون یا بعد از استخدام یا در طول خدمت چنانچه جعلیت و فقدان اصالت آن محرز شود، قبولی و استمرار خدمت داوطلب پس از اثبات موضوع در مرجع قضایی صالح، کان لم یکن تلقی می گردد.

حضور شرکت کنندگان در اتاق های ارزیابی باید راس ساعت انجام شود. ضمنا شرکت کنندگان امکان درخواست وقت اضافه برای مطالعه یا ارائه تدریس و تاخیر در حضور در اتاق ارزیابی را ندارند و بر اساس زمان بندی زیردر هر مرحله باید اقدام نمایند:

الف) جلسه ایفای نقش حداکثر ۲۰ دقیقه می باشد.

ب) در بخش ارزیابی ارائه تدریس، داوطلب در جایگاه معلم، ۳۰ دقیقه وقت دارد تا مبحثی که سناریوی آن را مطالعه کرده است، ارائه دهد. در طول زمان تدریس، هیچ سوالی از داوطلب پرسیده نمی شود و او دقیقا بعد از نیم ساعت باید اتاق را ترک کرده و به هیچ عنوان نمی تواند زمان بیشتری حضور داشته باشد.

ج ) در بخش ارزیابی بحث گروهی، زمان مطالعه محتوای تمرین بحث گروهی، ۱۵ دقیقه و زمان انجام آن ۴۵ دقیقه است.

د) زمان بررسی صلاحیت های عمومی گزینش در فرآیند ارزیابی برای هر داوطلب حدودا یک ساعت خواهد بود.

تذکر ۱: در صورت اصلاح زمان بندی های فوق (جلسه ایفای نقش، ارائه سناریوی تدریس و بحث گروهی) از سوی وزارت آموزش و پرورش، زمان بندی های جدید در روز ارزیابی تکمیلی به داوطلبین اعلام خواهد شد و داوطلبین بایستی بر اساس زمان بندی جدید فرآیند ارزیابی را به انجام برسانند.

بر پایه این گزارش: داوطلبان به صورت تصادفی برای ارزیابی تکمیلی دعوت خواهند شد و اطلاع رسانی به داوطلبان هم از طریق ارسال پیامک صورت می گیرد.و هم با درج برنامه ارزیابی در سایت اطلاع رسانی وزارت، اداره کل آموزش و پرورش استان و کانال اطلاع رسانی آزمون استخدامی استان در پیام رسان ایتا به آدرس ( https://eitaa.com/ kerman _est ) به صورت روزانه انجام خواهد شد.

تذکر ۲: با توجه به اینکه یکی از شیوه های اطلاع رسانی، ارسال پیامک به داوطلبان از سوی وزارت آموزش و پرورش می باشد، لذا در دسترس بودن تلفن همراه و فعال بودن پیامک های تبلیغاتی از سوی اپراتور همراه برای داوطلبان مورد انتظار است.

۶. با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی ارائه شود، لذا پذیرفته شدگان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

- با توجه به اینکه سنجش و ارزیابی تکمیلی به صورت گروهی و در زمان و مکان مشخص شده صورت می پذیرد، عدم مراجعه به حوزه ارزیابی در زمان مقرر برای بررسی و انجام سنجش و ارزیابی تکمیلی استخدامی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.

- حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به جای داوطلب اصلی و ارائه مدارک و مستندات غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد .

- با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه مناسب توصیه می گردد .

- حضورداوطلبان اززمان پذیرش اولیه،درحوزه های ارزیابی تکمیلی (ساعت ۷ صبح)تاپایان فرآیندارزیابی ( حداکثرساعت ۱۵) الزامی می باشد.

- حضور هرگونه افراد همراه، غیر از داوطلبان در محل حوزه های ارزیابی تکمیلی ممنوع می باشد .

۷. داوطلبین محترم دقت فرمایند، حتما نمون برگ های پیوست (نمون برگ ۱۹) را از قسمت پیوست ها در ذیل همین خبر دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مدارک و مستندات مرتبط به نماینده امور اداری تحویل نمائید .

آدرس مکان های ارزیابی تکمیلی و سنجش صلاحیت عمومی:

مکان های ارزیابی خواهران

هنرستان مدرس (آدرس : خیابان شهید رجایی - خیابان پاسداران – جنب آموزش و پرورش ناحیه ۲ )

دبیرستان فاطمیه ( آدرس : خیابان شهید رجایی - خیابان پاسداران - جنب دانشگاه فرهنگیان )

دبیرستان دوره اول توحید ( آدرس : میدان آزادی – ابتدای بلوارر جمهوری – سمت چپ )

دبستان معرفت ۲ ( آدرس : خیابان مهدیه – خیابان سده – بین کوچه ۱۵ و ۱۷ )

هنرستان حکمت ( آدرس : بلوار جهاد – کوچه ۳۴)

دبیرستان دوره اول فرهیختگان ( آدرس : خیابان پاسداران – خیابان ارتش – نبش کوچه ۱۴)

مکان های ارزیابی برادران

دبستان شایستگان۲ ( آدرس : بلوار مفتح – جنب مرکز مخابرات )

دبستان میرزا محمد صادق ۲ (آدرس : بلوار شهید عباس پور – بلوار شهید مفتح – کوچه ۹ )

دبستان حسن توکلی ( آدرس : خیابان کارگر نبش کوچه ۶ )

سایت اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش: https://medu.ir

پورتال اداره کل آموزش و پرورش کرمان : https:/ kerman .meال اطلاع رسانی استان کرمان در پیام رسان *ایتا* https://eitaa.com/kerman_est

 

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک کنید

 

 

 خبر ۷ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره «۲» آموزش و پرورش استان کرمان ویژه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱

بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان کرمان می­رساند: جهت بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده ذیل از روز شنبه مورخ ۱۰ تیرماه ۱۴۰۲ در محل « کرمان – خیابان پاسداران – کوچه شماره ۳ – دبیرستان دوره اول فرزانگان » با همراه داشتن مدارک حضور یابند.

 

*داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.

 

مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات :

۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .

 

۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).

۳-اصل سند ازدواج ( برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

۴- پوشه روغنی رنگ آبی یک عدد

۵- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).

۶- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری).

۷- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).

 

۸- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.

 

۹- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز و یک برگ تصویر.

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

 

۱۰- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

 

۱۱- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفا برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

۱۲– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .

 

۱۳- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

 

۱۴- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل :

 

۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی : قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی

۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تاییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت

 

۱۵- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

 

۱۶- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:

*درارتباط با دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:

 

الف)نیروهای حق التدریس:

الف-۱) ابلاغ کامپیوتری تدریس ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت (الزامی است)

الف-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)

 

ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:

ب-۱) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)

ب-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)

 

ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:

تاییدیه سوابق همکاری از معاونت نهضت سوادآموزی استان محل خدمت ( الزامی است)

 

د) مدارس غیردولتی:

د-۱) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت (الزامی است)

د-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)

 

هـ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط

هـ-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه ( الزامی است)

هـ-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)

 

و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور

و-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی ( الزامی است)

و-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)

 

ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی

ز-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای ۱)مدیر دارالقرآن و یا ۲)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت ( الزامی است)

ز-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)

 

ر) نیروهای سرباز معلم

ر-۱) تاییدیه سوابق همکاری از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت

ر-۲)تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت

 

۱۷- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات ۱ تا ۵ قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات ۱ تا ۵، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.

 

۱۸- ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.

 

۱۹- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

 

تذکر: با توجه بند های (۱۳،۷و۶) صفحه ۱۷ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

ج

۲۰- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، از روز پنج شنبه مورخ ۱/۰۴/۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

 

۲۱ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت و تکمیل گردد و در روز اعلام شده، تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.

 

۲۲- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه به شماره حساب IR۷۲۰۱۰۰۰۰۴۰۵۹۰۳۱۲۰۳۶۴۰۰۳۹نزد بانک مرکزی واریز نموده و اصل فیش واریزی را جهت درج در پرونده، تحویل کارگروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.

 

تذکرات مهم:

- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

 

-کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آمادگی برای بررسی مدارک و مستندات از ساعت ۷ صبح در محل اعلام شده حضور یابند.

 • داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک کنید

 

بازگشت به صفحه استخدام آموزش و پرورش

   

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۵۲ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان

 • S
  Sin
  ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ۲۰:۵۷
  سلام
  دوستان قبولی نهایی شهر کرمان
  بنظرتون کی باید مراجعه کنین به آ.پ
  • د
   دبیر ریاضیات کرمان
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۱۰:۱۷
   بچه ها کسی هست دبیری ریاضی کرمان برای خود شهر کرمان باشه میشه اعلام حضور نمایید
   • گ
    گیسو
    ۲۶ تیر ۱۴۰۲، ۲۰:۱۷
    سلام.امروز کسی رفته مصاحبه؟لطفا بگه چطور بود؟
    • گ
     گیسو
     ۲۴ تیر ۱۴۰۲، ۱۲:۱۳
     سلام .اگه هرکی اطلام داره بگه زمانبدی کجا باید ببینیم ممنون میشم
     • م
      محمد
      ۲۶ تیر ۱۴۰۲، ۲۱:۵۰
      سلام داخل ایتا ادرس کانالش هم داخل اطلاعیه شماره 3 آموزش پرورش هست هم همین صفحه
     • م
      م
      ۲۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۰:۳۸
      زمان مصاحبه گزینش استان کرمان مشخص نیست چه موقع هست؟
      • ک
       کمک لطفا
       ۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۰:۵۹
       تو سایت کرمان شما اصلا نمون برگ پیوست میبینید؟
       • ک
        کرمان
        ۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۰:۵۱
        کرمانیهایی روز شنبه تحویل مدارک دارید هزینه معاینات رو کی واریز می کنید؟ بانک که تعطیله.
        بنظرتون فیش خودپرداز رو قبول میکنن؟
        گفته اصل فیش واریزی
        • گ
         گیسو
         ۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۴:۵۲
         نمیدونم چکار کنیم چرا زمانبندی نکردن تکلیفمون مشخص بشه
         • .
          ...
          ۹ تیر ۱۴۰۲، ۱۱:۰۶
          عزیز زمانبندی که مشخصه. بر اساس حروف الفبا . تو سایت کرمان برو میبینی

        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

        ثبت پاسخ