اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

۱ نظر

خبر ۳۰ مرداد ۱۴۰۱- اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام پیمانی ۱۴۰۰

مدیریت هسته گزینش آموزش و پرورش استان گلستان اطلاعیه ای در خصوص زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام پیمانی ۱۴۰۰ صادر کرد.

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان استخدام پیمانی (ماده ۲۸) ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان گلستان می رساند: کلیه پذیرفته شدگان موظفند براساس برنامه زمان بندی شده در این لینک به مراکز مجری مصاحبه مراجعه نمایند. (فایل مکان و زمان مصاحبه در کانال آموزش و پرورش گلستان در شاد قابل دسترسی است آدرس شاد)

داوطلبان گرامی به نکات زیر توجه فرمایید:

به همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه
با توجه به شرایط حاضر و شیوع بیماری کرونا انتظار می رود تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت فرمائید و وسایل بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده بهمراه داشته باشید
از آوردن افراد به عنوان همراه خودداری نمایید.
ساعت اعلام شده در جدول ، زمان حضور شما درمکان می باشد و ساعت دقیق انجام مصاحبه نیست، لذا نیم ساعت قبل از زمان تعیین شده در مکان حضور بهم رسانید و تا انجام مصاحبه شکیبا باشید.
درصورتی که گواهی بسیج ارائه نکرده اید روز مصاحبه بهمراه داشته باشید.

تذکر: پذیرفته شدگانی که از ادامه روند استخدام خود منصرف شده اند ضروری است انصراف خود را کتبا به هسته گزینش اعلام نمایند.

درصورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

واحد پاسخگویی: ۰۱۷۱۳۲۲۲۶۹۲۰ * ۰۱۷۳۲۳۳۱۲۶۹

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ مرداد ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره دو  اطلاعیه هسته گزینش در خصوص آزمون استخدامی (ماده ۲۸) سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش

مدیریت هسته گزینش آموزش و پرورش استان گلستان در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال۱۴۰۰ اطلاعیه ای بدین شرح صادر کرد.

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان استخدام پیمانی (ماده ۲۸) ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان گلستان می رساند: کلیه پذیرفته شدگان موظفند ظرف ۴۸ساعت (در روزهای سه شنبه و چهارشنبه) مدارک زیر را به نماینده گزینش شهرستان محل سکونت خود تحویل نمایند.

۱.تصویر کلیه صفحات شناسنامه

۲.کارت ملی

۳.کارنامه نهایی قبولی آزمون استخدامی

۴.کپی مدرک تحصیلی

۵.کپی کارت پایان خدمت

۶.سوابق ایثارگری

۷.آخرین گواهی عضویت در بسیج

۸.گواهی کسب رتبه در مسابقات قرآنی و فرهنگی

در صورتی که پذیرفته شدگان بومی سایر استانها می باشند مدارک خود را به آدرس گلستان، گرگان، خیابان پنجم آذر، بین آذر ۷و۹ مدیریت هسته گزینش آموزش و پرورش استان گلستان صندوق پستی۳۷۷_۴۹۱۷۵ پست پیشتاز نمایند.

 

زمان و مکان مصاحبه گزینشی داوطلبان از طریق پورتال آموزش و پرورش استان گلستان و یا کانال شاد در اطلاعیه بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - اطلاعیه شماره ۱ قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (ماده ۲۸) سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان اعلام کرد: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش جهت پیگیری امور مربوط به ادامه فرایند استخدام (تشکیل پرونده استخدامی، شرکت در دوره مهارت آموزی) به شهرستان محل خدمت پذیرفته شده در آزمون مراجعه نمایند.

وی افزود: رسیدگی به اعتراض نتایج مصاحبه مستلزم مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان و ارائه و ثبت درخواست کتبی (منضم به مدارک و مستندات لازم) در مهلت یک ماه بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون می باشد.
مدیر منابع انسانی و امور اداری استان با اشاره به اینکه بررسی اعتراضات، شرایط و ضوابط مندرج در آگهی آزمون استخدامی ملاک عمل خواهد بود گفت: داوطلبانی که بنا به دلایل متفاوت (حداکثر سن مجاز برای آزمون، تاریخ اخذ مدرک تحصیلی، نداشتن کارت پایان خدمت و ...) معترض می باشند با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده در دفترچه آزمون استخدامی قابل رسیدگی نخواهد بود.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر ارائه اعتراض در مهلت قانونی اعلام شده یاد آور شد: به مدارک و مستنداتی که بعد از مهلت یک ماه پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ارائه گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ تیر ۱۴۰۱- قابل توجه پذیرفته شدگان خانم " امتیاز تاهل به عنوان پذیرفته شده‌ی جدید" در مرحله اول آزمون استخدام پیمانی ۱۴۰۰

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گلستان، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان خانم " امتیاز تاهل به عنوان پذیرفته شده‌ی جدید" در مرحله اول آزمون استخدام پیمانی ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به اطلاع پذیرفته شدگان جدید (خانم) که با اعمال امتیاز تاهل به عنوان پذیرفته شده سه برابرظرفیت جهت بررسی مدارک، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه معرفی شدند می رساند، جهت انجام مراحل فوق طبق نکات ذیل به کانون طه گرگان (انتهای خیابان شهید رجایی) مراجعه نمایند.

۱- پذیرفته شدگان رشته شغلی آموزگار ابتدایی شهرستان گنبد کاووس و رشته تربیت بدنی و علوم اجتماعی صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ مراجعه فرمایند.

۲- آموزگاران ابتدایی سایر شهر ها بعدظهر روز پنج شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۶مراجعه فرمایند.

۳- پذیرفته شدگان در سایر رشته ها بر اساس جدول زمانبندی قبلی همراه پذیرفته شدگان مرحله اول مراجعه فرمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ تیر ۱۴۰۱ - اطلاعیه قبول شدگان خانم مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان اطلاعیه شماره ۳ آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ را صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان اعلام کرد: به اطلاع آن دسته از داوطلبان خانم که با احتساب " امتیاز تاهل به عنوان پذیرفته شده‌ی جدید" در مرحله اول آزمون استخدامی جهت بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مراحل مصاحبه معرفی شدند، می رساند؛ تا زمان اطلاع رسانی از طریق همین سایت از مراجعه به مراکز بررسی مدارک داوطلبان استخدام آموزش و پرورش خودداری نمایند .

لازم به ذکر است زمانبندی بررسی مدارک این افراد از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان اطلاع رسانی خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ تیر ۱۴۰۱ - ارائه مستندات پژوهشی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش

به اطلاع می رساند: پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش می توانند مستندات پژوهشی خود را به همراه سایر مدارک در زمان مراجعه و تکمیل مدارک ارائه دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان اعلام کرد: به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش می رساند: مدارک و مستندات پژوهشی ذیل را می توانند به همراه سایر مدارک در زمان مراجعه و تکمیل مدارک ارائه دهند.

مستندات پژوهشی مورد نیاز:

۱ – رتبه اول مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی

۲ – برگزیده المپیادهای علمی دانشجویی

۳ – مدرک معتبر زبان ( انگلیسی – عربی)

۴ – گواهی پذیرش مقاله

۵ – تالیف یا ترجمه کتاب

۶ – گواهی ثبت اختراع

۷ – گواهی کسب مقام در مسابقات و جشنواره ها

۸ – صورتجلسه دفاع پایان نامه

۹ – طرح تحقیقاتی معتبر

۱۰ – اقدامات ویژه دانش بنیان و کارآفرینی

۱۱ – مدرک معتبر نرم افزارهای تخصصی (غیر از ICDL)

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان گلستان

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش گلستان، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ وزارت آموزش وپرورش در نهمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور به شرح زیر اعلام می گردد.

مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعاً نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه و ارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمانبندی موجود در پیوست اطلاعیه، اقدام نمایند.

الف- زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی: از دوشنبه مورخ ۰۴/۰۶/ ۱۴۰۱ لغایت پنجشنبه مورخ ۰۴/۱۶/ ۱۴۰۱ برابر زمانبندی

ب- مکان بررسی مدارک: گرگان – انتهای خیابان شهید رجائی – کانون طه گرگان

ج- مدارک مورد نیاز:

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۲. دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:

- فرم خوداظهاری مراجعه کنندگان (کووید ۱۹)

- فرم بررسی صلاحیت های فردی

- فرم استشهاد محل سکونت

- فرم اعلام آمادگی برای پذیرش مصاحبه

۳. مدارک بومی شهرستان:

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار می گیرد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

۴. چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده ( با درج نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس)

۵. اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۶. اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۷. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا (برای آقایان- دو سری)

۸. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۹. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۱۰. اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)

۱۱. اصل شناسنامه فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات

نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است.

۱۲. معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵%ایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۱۳. معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵%ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۴. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

۱۵.گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

۱۶- مبلغ ۱۳۰۰۰۰۰ ریال هزینه مصاحبه و مبلغ ۶۵۰۰۰۰ ریال هزینه معاینات پزشکی از پذیرفته شدگان اخذ می گردد.( از طریق کارتخوان)

تذکر مهم:

۱ -ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲ - معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، می بایست مدارک لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.(مراحل مصاحبه علمی این افراد متعاقبا اعلام خواهد گردید)

۳- کلیه افراد معرفی شده نیاز به تکمیل و ارائه فرم اطلاعات فردی گزینش دارند و فرم های تکمیلی در روز مصاحبه به نماینده هسته گزینش استان تحویل می گردد.

۴ - داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

۵ - عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۶ - برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۷ - از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی به منظور رعایت اصول بهداشتی جداً خودداری نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش گلستان

هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش گلستان، اطلاعیه‌ای در خصوص آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ استان صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش ‌و پرورش گلستان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ می‌رساند، داوطلبان معرفی شده در این مرحله موظفند «فرم اطلاعات فردی» را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی http://www.gozinesh.medu.irدریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام کنند و در روز مصاحبه به نماینده هسته گزینش مستقر در مرکز مجری مصاحبه، تحویل نمایند. ضمنا سایر مدارک مورد نیاز گزینش پس از قبولی نهایی داوطلبان اطلاع رسانی می‌شود.

فرم اطلاعات فردی

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ تیر ۱۴۰۱- قابل توجه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان گلستان

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گلستان ، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ وزارت آموزش وپرورش در نهمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور به شرح زیر اعلام می گردد.

مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعاً نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه و ارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمانبندی موجود در پیوست اطلاعیه، اقدام نمایند.

الف- زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی: از دوشنبه مورخ ۰۴/۰۶/ ۱۴۰۱ لغایت پنجشنبه مورخ ۰۴/۱۶/ ۱۴۰۱ برابر زمانبندی

ب- مکان بررسی مدارک: گرگان – انتهای خیابان شهید رجائی – کانون طه گرگان

ج- مدارک مورد نیاز:

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۲. دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:

- فرم خوداظهاری مراجعه کنندگان (کووید ۱۹)

- فرم بررسی صلاحیت های فردی (گزینش )

- فرم استشهاد محل سکونت

- فرم اعلام آمادگی برای پذیرش مصاحبه

۳. مدارک بومی شهرستان:

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار می گیرد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

۴. چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده ( با درج نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس)

۵. اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۶. اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۷. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا (برای آقایان- دو سری)

۸. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۹. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۱۰. اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)

۱۱. اصل شناسنامه فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات

نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است.

۱۲. معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵%ایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۱۳. معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵%ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۴. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

۱۵.گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

۱۶- مبلغ ۱۳۰۰۰۰۰ ریال هزینه مصاحبه و مبلغ ۶۵۰۰۰۰ ریال هزینه معاینات پزشکی از پذیرفته شدگان اخذ می گردد.( از طریق کارتخوان)

تذکر مهم:

۱ -ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲ - معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، می بایست مدارک لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.(مراحل مصاحبه علمی این افراد متعاقبا اعلام خواهد گردید)

۳- کلیه افراد معرفی شده نیاز به تکمیل و ارائه فرم اطلاعات فردی گزینش دارند و فرم های تکمیلی در روز بررسی مدارک به نماینده هسته گزینش استان تحویل می گردد.

۴ - داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

۵ - عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۶ - برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۷ - از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی به منظور رعایت اصول بهداشتی جداً خودداری نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ شهریور ۱۴۰۰- جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی

اطلاعیه جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی ویژه فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد ابلاغ شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانباز هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بند ج ماده ۸۷ قاون برنامه ششم توسعه) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع پذیرفته می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به شرح ذیل اعلام می گردد.

پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی سریعا نسبت به تهیه مدارک و دریافت فرم های ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر طبق برنامه زمانبندی پیوستی نسبت به ارائه آنها اقدام نمایند.

۶ قطعه عکس ۴ * ۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن (۲ سری)
اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن (۲ سری)
اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در آزمون ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن (۲ سری)
اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان) ( ۲ سری)
اصل و تصویر کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران
ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی)
ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا ، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در پیوست دفترچه آزمون)

تذکر مهم:

۱- ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲- معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، می بایست مدارک لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.

۳-کلیه افراد معرفی شده نیاز به تکمیل و ارائه فرم اطلاعات فردی گزینش دارند و فرم های تکمیلی در روز بررسی مدارک به نماینده هسته گزینش استان تحویل می گردد.

۴- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

۵- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۶- برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۷- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک و معاینات به منظور رعایت اصول بهداشتی جدا خودداری نمایید

۸- مبلغ ۷۰۰۰۰۰ریال بابت معاینات پزشکی اخذ می گردد.( کارت خوان در محل بررسی مدارک موجود می باشد.)

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰-زمان مصاحبه گزینش آزمون استخدامی ماده ۲۸ سال ۱۳۹۹ اعلام شد

مدیر هسته گزینش استان از انتشار زمان مصاحبه گزینش آزمون استخدامی ماده ۲۸ سال ۱۳۹۹ خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، محمدرضا قربانی، مدیر هسته گزینش استان از اعلام زمان و مکان مصاحبه گزینشی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش استان خبر داد.
وی از پذیرفته شدگان خواست تا طبق جدول پیوست، طبق برنامه مشخص حضور یابند.
جدول زمان و مکان دقیق مصاحبه از اینجا قابل دریافت می باشد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ فروردین ۱۴۰۰- بررسی صلاحیت های عمومی گزینش قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹

برای بررسی صلاحیت های عمومی گزینش قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹، در این مرحله نیازی به ارائه مدارک نیست

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان اعلام کرد: برای بررسی صلاحیت های عمومی گزینش قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ در این مرحله نیازی به ارائه مدارک نیست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، محمدرضا قربانی مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان اعلام کرد: با توجه به اعلام نتایج استخدام پیمانی سال۹۹ و آغاز فرایند بررسی صلاحیت عمومی داوطلب در گزینش، جمع آوری مدارک مورد نیاز برای گزینش داوطلبان در مرحله اول صورت پذیرفته است و نیازی به ارائه مدارک در این مرحله نمی باشد؛ زمان و مکان برگزاری مصاحبه تخصصی گزینش متعاقباً از طریق درج اطلاعیه در پورتال اداره کل آموزش و پرورش گلستان به داوطلبان اعلام خواهد شد.

پذیرفته شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رفع هرگونه ابهام می توانند با هسته گزینش آموزش و پرورش استان به شماره ۰۱۷۳۲۳۳۱۲۶۹تماس حاصل نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰- اطلاعیه قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی

قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی، برای پیگیری امور مربوط به استخدام خود در روزهای آتی به پورتال اداره کل آموزش و پرورش گلستان مراجعه نموده وراهنمایی لازم را دریافت نمایند

مدیرمنابع انسانی وامور اداری آموزش و پرورش گلستان در خصوص تکمیل مراحل قبل از استخدام پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ اظهار داشت: قبول شدگان یک برابر ظرفیت برای پیگیری امور مربوط به استخدام خود در روزهای آینده به پورتال اداره کل آموزش و پرورش گلستان مراجعه نموده وراهنمایی لازم را دریافت نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، روز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ، رضا قدمنان مدیرمنابع انسانی وامور اداری آموزش و پرورش گلستان در خصوص تکمیل مراحل قبل از استخدام پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۹ اظهار داشت: قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش جداً خودداری نمودهبرای پیگیری امور مربوط به استخدام خود به پورتال اداره کل آموزش و پرورش گلستان به آدرس golestan.medu.ir مراجعه نموده وراهنمایی لازم را دریافت نمایند. ادامه مراحل قبل از استخدام ( بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، گواهی عدم سوء پیشینه ، آزمایشات و معاینات پزشکی ، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی ) متعاقباً از طریق همین سایت طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

قدمنان در ادامه افزود: داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی httpps://request.sanjesh.org/noetrequest/loginاقدام نمایند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری در پایان گفت: رسیدگی به اعتراض مصاحبه استخدامی، حداکثر تا یک ماه بعداز اعلام نتایج قطعی صورت می پذیرد، تقاضای بررسی و رسیدگی مجدد به نتایج مصاحبه استخدامی براساس «فرم رسیدگی به اعتراض» (پیوست) انجام گرفته و لازم است این فرم پس از تکمیل به اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به آدرس: گرگان ، خیابان شهید بهشتی، بهشت۲۳، شهرک بهارستان با کد پستی ۴۹۱۳۸۵۸۱۸۸ ارسال گردد.

«فرم رسیدگی به اعتراض»

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ بهمن ۹۹ - جدول زمانبندی جهت بررسی مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ بهمن ۹۹ - اطلاعیه شماره ۲ قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹

هسته گزینش آموزش و پرورش گلستان، در خصوص تکمیل فرم اطلاعات فردی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از هسته گزینش آموزش وپرورش استان،پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ آموزش و پرورش گلستان موظفند فرم اطلاعات فردی را ا زطریق لینک پیوست خبر دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس اقدام وبه همراه دو قطعه عکس پرسنلی و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی ، کپی مدرک تحصیلی ، کپی کارت پایان خدمت ، سوابق ایثارگری ، آخرین گواهی عضویت در بسیج و گواهی کسب رتبه در مسابقات قرآنی همزمان با تحویل سایر مدارک و طبق برنامه اعلامی ، تحویل نماینده هسته گزینش استان مستقر در کانون طه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پذیرفته شدگان می توانند به پورتال هسته گزینش آموزش و پرورش گلستان به آدرس:
https://gozinesh-golestan.medu.ir مراجعه نموده ویا با شماره ۰۱۷۳۲۳۳۱۲۶۹ تماس حاصل نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ بهمن ۹۹ - اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گلستان ، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش وپرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به شرح زیر اعلام شد.

مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعاً نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه وارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمانبندی موجود در پیوست اطلاعیه، اقدام نمایند.

مدارک لازم:

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۲. فرم خوداظهاری مراجعه کنندگان (کووید ۱۹)

۳. فرم خوداظهاری و سوابق بیماری(شماره ۴-الف) (اثر انگشت و امضاء شخص انجام پذیرد)

۴. نمون برگ شماره ۳ (معاینات پزشکی) (اثر انگشت و امضاء شخص انجام پذیرد)

۵ . فرم بررسی صلاحیت های فردی (گزینش )

توجه: کلیه فرمها ی پیوست اطلاعیه مذکور توسط داوطلبان به صورت یک رو و خوانا تکمیل و در روز بررسی مدارک تحویل گردد.

۶. مدارک بومی شهرستان:

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار می گیرد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

۹. چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده ( با درج نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس)

۱۰. اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۱۱. اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۱۲. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا (برای آقایان- دو سری)

۱۳. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۱۴. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۱۵. اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)

نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است.

۱۶. معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵%ایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۱۷. معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵%ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۸. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

۱۹.گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

تذکر مهم:

۱ -ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲ - معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، می بایست مدارک لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.(مراحل مصاحبه علمی این افراد متعاقبا اعلام خواهد گردید)

۳- کلیه افراد معرفی شده نیاز به تکمیل و ارائه فرم اطلاعات فردی گزینش دارند و فرم های تکمیلی در روز بررسی مدارک به نماینده هسته گزینش استان تحویل می گردد.

۴ - داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

۵ - عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۶ - برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۷ - از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی به منظور رعایت اصول بهداشتی جداً خودداری نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ اسفند ۹۸ - قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی سال ۹۸ آموزش و پرورش استان گلستان

روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی سال ۹۸ می رساند:

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی سال ۹۸ می رساند: پس از بررسی و تایید صلاحیت فردی افراد توسط هسته گزینش در خصوص زمان مراجعه برای ادامه فرآیند استخدامی ( گواهی سوء پیشینه، آزمایشات پزشکی، اخذ تعهد استخدامی) از طریق محل خدمت اطلاع رسانی خواهد شد، بنابراین تا پایان سال جاری از مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان و شهرستان خودداری گردد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ دی ۹۸ - جدول زمان بندی بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون پیمانی آموزش و پرورش گلستان اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ ۳۰ آبان ماه ۹۸ سهمیه آموزش و پرورش استان گلستان می رساند ؛ جدول زمانبندی بررسی مدارک و مستندات این آزمون، اعلام شد.

 جدول زمانبندی  بررسی مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان گلستان  
 تاریخ روز جنسیت  رشته های شغلی حروف الفبا زمان مراجعه
۲۳ دی دوشنبه زن آموزگار ابتدایی " الف-ب-پ " ۸-۱۰/۳۰
۲۳ دی دوشنبه زن آموزگار ابتدایی " ت-ث-ج-چ-ح-خ-د-ذ-ر " ۱۰/۳۰-۱۳
۲۳ دی  دوشنبه مرد آموزگار ابتدایی حروف " الف "  تا  " ک " ۱۳/۳۰-۱۶
۲۴ دی  سه شنبه زن آموزگار ابتدایی "ز-ژ-س-ش-ص-ض-ط-ظ-ع-غ" ۸-۱۰/۳۰
۲۴ دی  سه شنبه زن آموزگار ابتدایی " ف-ق-ک-گ-ل " ۱۰/۳۰-۱۳
۲۴ دی  سه شنبه مرد آموزگار ابتدایی حروف " ک " تا " ی " ۱۳/۳۰-۱۶
آموزگاراستثنایی-ادبیات فارسی-تاریخ کلیه حروف الفبا
۲۵ دی  چهارشنبه زن آموزگار ابتدایی " م-ن-و-ه-ی " ۸-۱۰/۳۰
۲۵  دی  چهارشنبه زن تربیت بدنی کلیه حروف الفبا ۱۰/۳۰-۱۳
۲۵ دی  چهارشنبه مرد تربیت بدنی-ریاضی-شیمی کلیه حروف الفبا ۱۳/۳۰-۱۶
۲۶  دی پنج شنبه زن ادبیات-ریاضی-زبان-شیمی -علوم اجتماعی-علوم تجربی-فیزیک کلیه حروف الفبا ۸-۱۰/۳۰
۲۶  دی پنج شنبه زن حرفه و فن-معارف- مراقب سلامت-عربی کلیه حروف الفبا ۱۰/۳۰-۱۳
۲۶  دی پنج شنبه مرد زبان-حرفه و فن-علوم تجربی کلیه حروف الفبا ۱۳/۳۰-۱۶
۲۸  دی شنبه زن هنر-امورتربیتی-مشاوره-حسابداری کلیه حروف الفبا ۸-۱۰/۳۰
۲۸  دی شنبه زن صنایع غذایی-طراحی و دوخت-کامپیوتر – کودکیاری-گرافیک کلیه حروف الفبا ۱۰/۳۰-۱۳
۲۸  دی شنبه مرد عربی-علوم اجتماعی-زیست کلیه حروف الفبا ۱۳-۱۶/۳۰
۲۹  دی یک شنبه مرد امورتربیتی-مشاوره- الکتروتکنیک-الکترونیک- ساختمان کلیه حروف الفبا ۸-۱۰/۳۰
۲۹  دی یک شنبه مرد جغرافیا-معارف اسلامی-هنر کلیه حروف الفبا ۱۰/۳۰-۱۳
۲۹  دی یک شنبه مرد اموردامی-تاسیسات-حسابداری-کامپیوتر-مکانیک خودرو –مکانیک موتورهای دریایی-ناوبری-صنایع چوب کلیه حروف الفبا ۱۳/۳۰-۱۶

جدول زمانبندی بررسی مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان گلستان

مکان : گرگان – خ شهید بهشتی –روبه روی دادگستری-درمانگاه فرهنگیان

تذکر: زمانبندی مرحله مصاحبه در روز تحویل و بررسی مدارک انجام می گیرد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ دی ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان سال ۹۸

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ ۳۰/۰۸/۹۸ سهمیه آموزش و پرورش استان گلستان می رساند ؛ جدول زمانبندی بررسی مدارک و مستندات متعاقباً اعلام خواهد شد

شایان ذکر است، پذیرفته شدگان جهت آمادگی و تسریع در پذیرش اولیه نسبت به تهیه مدارک و مستندات ذیل اقدام نمایند.

مدارک لازم :

تصویر کارنامه قبولی در آزمون

دو قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری ( پشت نویسی شده )

اصل و یک برگ تصویر تمام صفحات شناسنامه

اصل و یک برگ تصویرپشت و روی کارت ملی

اصل و یک برگ تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران)

اصل و یک برگ تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ")

اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان درمورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است .

اصل کارت ایثار یا معرفی نامه از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، ناحیه مقاومت سپاه استان و جهاد کشاورزی درمورد داوطلبانی که در کارنامه آنها استفاده از سهمیه ایثارگری درج شده است .

اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی دولتی مندرج در آگهی استخدامی .

اصل و تصویر مدارک مشمولین حافظین قرآن درجه ۱تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مشاغل دبیرمعارف اسلامی و مربی امور تربیتی مدارس

داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی "را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه ،کارت ملی، کارت پایان خدمت ، مدرک تحصیلی دانشگاهی ، همزمان با بررسی مدارک ، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

تذکر :

الف – حضور داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک الزامی است و عدم مراجعه درزمان بررسی مدارک و مصاحبه به منزله انصراف خواهد بود .

ب – زمان و مکان انجام مصاحبه پس از بررسی مدارک و معاینات پزشکی به اطلاع افراد خواهد رسید.

پ- موارد ذیل در صورت دارا بودن در روز مصاحبه الزامی است .

ارائه کتب تالیفی ، ترجمه ، مقاله ، تحقیق مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

 • ع
  عبدالمناف بردی زاده
  ۵ مهر ۱۴۰۱، ۰۷:۴۳
  با سلام وخداقوت.. تکلیف مدرسان مدارس غیر دولتی که 13سال تدریس کرده اند چیست. چرا هیچ وقت توجهی نمیشود مگر نه اینکه مدرسان غیر دولتی هم در بدنه اموزش و. پرورش هستند.. چرا هیچ وقت فرا خوانده نمیشوند با اینکه نیاز معلم دارند..

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ