اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

۶ نظر

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

 

ضمن تبریک به کاربران قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان گلستان، تمامی اطلاعیه‌های استانی به منظور انجام فرآیندهای استخدامی شامل اطلاعیه‌های اولیه، زمان ارسال مدارک، زمان تشکیل جلسه ارزیابی و... در این صفحه درج می‌شود. به همین منظور کافی‌است از طریق فهرست مطالب این صفحه در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های استانی خود قرار گیرید.

 

 

 

خبر ۳ آبان ۱۴۰۲-اعلام زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱


نکته مهم: داوطلبانی که مراحل بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی و مصاحبه گزینش را انجام داده اند نیازی به تکمیل مراحل زیر نبوده و فقط مدارک بومی بودن در انتحاب جدید را ارائه نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، به اطلاع سایر پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به شرح زیر اعلام شد.

مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعا نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه و ارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمانبندی موجود در پیوست اطلاعیه، اقدام نمایند.

آدرس محل مراجعه : گرگان – کانون طه

مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان، وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد:

۱- تکمیل فرم پیوست آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی

۲- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۳- اصل تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت ( برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت ) ؛

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار می گیرد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود

۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان ( دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند ، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.)

۵- در ادامه اجرای شیوه نامه آزمون استخدام سال ۱۴۰۱ سایر پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری در ارزیابی تکمیلی مکلف به واریز مبلغ ۲،۱۴۰،۰۰۰ ریال(دویست و چهارده هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش نزد بانک مرکزی به شماره حساب و شناسه زیر و تحویل اصل فیش واریزی با قید نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره تلفن همراه فرد پذیرفته شده در زمان اجرای مصاحبه می باشند.

به دلیل احتمال برگشت خوردن مبالغ واریزی طی ۲۴ ساعت پس از واریز به حساب واریز کننده، لازم است داوطلبان محترم در نگارش شماره حساب و شناسه دقت لازم اعمال نموده و در صورت برگشت مبلغ به حساب واریز کننده، نسبت به واریز مجدد مبلغ اقدام نمایند. بدیهی است در حین و پس از اجرای مصاحبه فیش های دریافتی با گزارشات واریزی بانک مطابقت داده خواهد شد.

شماره حساب: IR۵۸۰۱۰۰۰۰۴۰۷۸۰۳۰۱۰۳۹۲۵۳۱۵

شماره شناسه: ۳۴۹۱۲۷۵۷۸۱۱۴۰۱۵۹۰۲۷۰۰۰۲۰۰۰۰۱۸۱

عنوان حساب: درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش نزد بانک مرکزی ایران

بانک عامل: بانک ملی ایران

۶- پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۷- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده ( با درج نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس)

۸- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۹- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۱۰- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا (برای آقایان- دو سری)

۱۱- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۱۲-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)( نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است)

۱۳- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات (امتیاز تاهل و فرزند)

۱۴-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵درصد ایثارگران ( از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۱۵- معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵%ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۶-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

۱۷- مبلغ ۰۰۰/۲۰۰/۱ ریال هزینه معاینات پزشکی از پذیرفته شدگان اخذ می گردد.( طریق کارتخوان دریافت می گردد)

تذکر مهم:

۱ -ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲ - عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۳ - برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۴- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی خودداری نمایید.

توجه: کلیه فرمهای پیوست اطلاعیه مذکور توسط داوطلبان به صورت یک رو و خوانا تکمیل و در روز بررسی مدارک تحویل گردد

   برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ شهریور۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۵ آزمون استخدامی رشته شغلی "دبیر و هنرآموزی"

زمان حضور در حوزه های ارزیابی ( مصاحبه ) آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنراموزی سال ۱۴۰۲ افراد غایب در افرایند ارزیابی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان غایب چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان گلستان می رساند جهت حضور در حوزه های ارزیابی به فایل پیوست مراجعه و موارد ذکر شده در اطلاعیه شماره ۳ را به دقت مطالعه نمایند. هر فرد طبق زمان بندی اعلام شده راس ساعت ۶:۰۰ صبح در نوبت اول و ساعت ۱۳:۰۰ در نوبت دوم در گروه ارزیابی که طبق شماره آن ذکر شده است حضور یابد.

   برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره چهار آزمون استخدامی رشته شغلی "دبیر و هنرآموزی"


زمان حضور در حوزه های ارزیابی (مصاحبه) آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنراموزی سال ۱۴۰۲ برای افراد جا مانده از افرایند ارزیابی

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان؛ ستاد برگزاری آزمون استخدامی استان، طی اطلاعیه شماره چهار؛ زمان انجام ارزیابی تخصصی (مصاحبه) برای جاماندگان را به شرح زیر اعلام کرد:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان جامانده چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان گلستان می رساند جهت حضور در حوزه های ارزیابی به فایل پیوست مراجعه و موارد ذکر شده در اطلاعیه شماره سه را به دقت مطالعه نمایند.

هر فرد طبق زمان‌بندی اعلام شده راس ساعت ۶:۰۰ صبح در نوبت اول و ساعت ۱۳:۰۰ در نوبت دوم در گروه ارزیابی که طبق شماره آن ذکر شده است حضور یابد.

   برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره سه آزمون استخدامی رشته شغلی "دبیر و هنرآموزی"


زمان حضور در حوزه های ارزیابی (مصاحبه) آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنراموزی سال ۱۴۰۲

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، ستاد برگزاری آزمون استخدامی استان طی اطلاعیه شماره سه، زمان حضور در حوزه های ارزیابی ( مصاحبه ) آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنراموزی سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان گلستان می رساند جهت حضور در حوزه های ارزیابی به فایل پیوست مراجعه و موارد ذیل دقت و توجه لازم را داشته باشند.

۱- هر فرد طبق زمان بندی اعلام شده راس ساعت ۶:۰۰ صبح در نوبت اول و ساعت ۱۳:۰۰ در نوبت دوم در گروه ارزیابی که طبق شماره آن ذکر شده است حضور یابد.

۲-‌ تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه (۶:۱۵ – ۱۳:۱۵) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد و به منزله غیبت غیرموجه تلقی شده و از ادامه فرایند استخدامی حذف می گردد.

۳- اصل فیش واریزی به مبلغ ۲۱۴۰۰۰۰ ریال (دویست و چهارده هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش نزد بانک مرکزی به شماره حساب و شناسه زیر و تحویل اصل فیش واریزی با قید نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره تلفن همراه فرد پذیرفته شده در زمان اجرای مصاحبه می باشند.

نکته مهم: به دلیل احتمال برگشت خوردن مبالغ واریزی طی ۲۴ ساعت پس از واریز به حساب واریز کننده، لازم است داوطلبان محترم در نگارش شماره حساب و شناسه دقت لازم اعمال نموده و در صورت برگشت مبلغ به حساب واریز کننده، نسبت به واریز مجدد مبلغ اقدام نمایند. بدیهی است در حین و پس از اجرای مصاحبه فیش های دریافتی با گزارشات واریزی بانک مطابقت داده خواهد شد.

شماره حساب: IR۵۸۰۱۰۰۰۰۴۰۷۸۰۳۰۱۰۳۹۲۵۳۱۵

شماره شناسه: ۳۴۹۱۲۷۵۷۸۱۱۴۰۱۵۹۰۲۷۰۰۰۲۰۰۰۰۱۸۱

عنوان حساب: درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش نزد بانک مرکزی ایران

بانک عامل: بانک ملی ایران

۴-‌شرکت کنندگان فقط می توانند مدارک احراز هویت‌ (کارت ملی و شناسنامه)، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند.

۵- ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع ودرصورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

تذکر مهم:

الف)ارائه مدارک و مستنداک غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد.

ب) با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه توصیه می گردد.

ج) حضور هرگونه افراد همراه غیر از داوطلبان در محل کانونهای ارزیابی ممنوع می باشد.

د)حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به جای داوطلب اصلی تخلف محسوب می گردد.

در صورت بروز هر سوال و مشکل با شماره تماس بگیرید.

۰۱۷۳۲۶۲۱۱۸۳

۰۱۷۳۲۶۲۲۹۶۹

۰۱۷۳۲۶۲۲۷۰۱

   برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره دو تمدید مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده داوطلبان پذیرفته شده آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲

ستاد جذب و استخدام آموزش و پرورش گلستان با انتشار اطلاعیه شماره دو از تمدید مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدامی رشته شغلی دبیری و هنرآموزی می‌رساند؛ آن دسته از پذیرفته شدگانی که در موعد مقرر اعلامی در اطلاعیه شماره یک نتوانستند مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه و ... اقدام نمایند می‌رساند، طی روز های پنجشنبه ۱۶ شهریور و سه شنبه ۲۱ شهریورماه می‌توانند جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه، انجام معاینات پزشکی و دریافت معرفی نامه برای ارزیابی و انجام مصاحبه، اقدام نمایند.

پذیرفته شدگان خانم‌ و آقا از ساعت ۸ الی ۱۴ شخصا نسبت به ارائه مدارک (مطابق با اطلاعیه شماره یک) به آدرس گرگان- بعد از میدان بسیج- شهرکت زیتون- مدرسه متوسطه اول حیات طیبه مراجعه و اقدام کنند.

داوطلبین ارجمند دقت نمایند این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و عدم مراجعه برای داوطلب هیچ حقی ایجاد نخواهد کرد و داوطلب از ادامه فرایند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش گلستان درخصوص زمان، مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، مدیر هسته گزینش استان با صدور اطلاعیه ای زمان، مکان و شیوه دعوت به مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲را اعلام کرد:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اولیه آزمون استخدام دبیری سال ۱۴۰۲ می رساند براساس جدول زمانبندی که به پیوست اطلاعیه آمده است با رعایت نکات ذیل در مکان های انجام مصاحبه گزینش حاضر شوید.

۱- راس ساعت مقرر در مکان معین شده حضور داشته باشید.

۲- زمان معین شده تقریبی بوده و تغذیه کافی به همراه داشته باشید.

۳- از آوردن همراه جدا خودداری نمایید.

۴- چنانچه زمان انجام مصاحبه گزینش با تحویل مدارک و یا ارزیابی تخصصی در یک روز بود ابتدا به مکان انجام مصاحبه گزینش مراجعه وسپس به مکان تحویل مدارک و یا ارزیابی تخصصی مراجعه نمایید.

۵- فرم اطلاعات فردی تکمیل شده به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی و گواهی عضویت بسیج معتبرو همچنین مقام یا رتبه در سطوح (بین المللی ، کشوری ، استانی و منطقه ای) در رشته های مختلف و کپی کارت ایثارگری را جهت رویت به مصاحبه گر گزینش تحویل نمائید.

مهم : چنانچه داوطلب معرفی شده به مصاحبه دبیری، در پروژه ماده ۲۸ آموزگاری سال جاری در مصاحبه گزینشی شرکت نموده است در این مرحله نیاز به مصاحبه مجدد گزینشی ندارد . ( اما حضور در ارزیابی تخصصی الزامی می باشد.)

مکان انجام مصاحبه عمومی گزینش:

خواهران: استان گلستان- شهرستان گرگان - جاده کمربندی – ویلاشهر- ویلای ۱۶- مدرسه متوسطه دوره دوم فرزانگان تیزهوشان

برادران: استان گلستان- شهرستان گرگان- جاده کمربندی- شهرک مولوی- مولوی ۴ – مدرسه متوسطه دوره اول فرزانگان تیزهوشان

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره یک آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲

علی اکبر دنکوب مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گلستان ، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ را به شرح ذیل اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به شرح زیر اعلام شد.

مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعا نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه و ارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمانبندی موجود در پیوست اطلاعیه، اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان، وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد:

۱- تکمیل فرم پیوست آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی

۲- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۳- اصل تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل(فرم پیوست) سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار می گیرد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).

۵- ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی در سامانه my.medu.ir

۶- پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۷- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (با درج نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس)

۸- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۹- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۱۰- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا (برای آقایان- دو سری)

۱۱- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۱۲-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد) (نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است)

۱۳- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات (امتیاز تاهل و فرزند)

۱۴-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵درصد ایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۱۵- معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵% ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۶-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در رشته دبیری حکمت ومعارف اسلامی لحاظ خواهد شد.)

۱۷- مبلغ ۱،۲۰۰،۰۰۰ ریال (صد و بیست هزار تومان) هزینه معاینات پزشکی از پذیرفته شدگان اخذ می گردد.( از طریق کارتخوان دریافت می گردد)

تذکر مهم:

۱-ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲-عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۳-برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۴-ارایه مدارک و مستندات مربوط به سوابق علمی ،آموزشی و پژوهشی برابر نمون برگ (فرم شماره ۱۹ پیوستی) در روز بررسی مدارک و تشکیل پرونده (برای افراد حائز شرایط) الزامی می باشد. در ستون آخر (نحوه ارزیابی) دقت شود که تاییدات خواسته توسط ارگان های ذی ربط انجام شود و بدون این تاییدات نمره ای در نظر گرفته نخواهد شد.

۵- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی خودداری نمایید.

۶- به موجب بند ۶ از بخش هشتم تذکرات مهم مندرج در صفحه ۱۷ دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ با توجه به اینکه اطلاعات خود اظهاری و مدارک متقاضیان معرفی شده چند برابر ظرفیت را پس از اعلام نتایج آزمون کتبی داوطلبان بررسی خواهند نمود لذا در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت و سابقه اشتغال غیر رسمی در وزارت آموزش و پرورش (برای محاسبه حداکثر سن) مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی باشد برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون استخدامی، داوطلب از ادامه فرایند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

توجه: کلیه فرمها ی پیوست اطلاعیه مذکور توسط داوطلبان به صورت یک رو و خوانا تکمیل و در روز بررسی مدارک تحویل گردد.

آدرس مکان تشکیل پرونده: گرگان- بعد از میدان بسیج- شهرکت زیتون- مدرسه متوسطه اول حیات طیبه

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره دوازده

فرصت مجدد جهت ارائه مدارک و مستندات پژوهشی، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری در ارزیابی تکمیلی

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، ستاد برگزاری آزمون استخدامی استان در اطلاعیه شماره دوازده فرصت مجدد برای افرادی که در زمان ارزیابی نتوانسته اند مدارک و مستندات حائز امتیازخود را ارئه دهند برگزار می کند.

نمون برگ مدارک، سوابق و مستندات که در فایل ضمیمه قابل مشاهده است، تاکید می‌گردد مدارک ارائه شده باید به تایید موراد ذکر شده در قسمت نحوه ارزیابی رسیده باشد و اصل ان ارائه شود.

زمان مراجعه: روز چهارشنبه مورخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

آدرس مراجعه : گرگان – خیابان ۵ آذر – انتهای آذر ۴- پژوهشکده تعلیم و تربیت

ساعت مراجعه : ۷ الی ۱۴

 

قابل ذکر این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

در صورت بروز هر سوال و مشکل با شماره زیر تماس بگیرید:

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر۱۷ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره یازده اعلام زمان حضور در حوزه های ارزیابی (مصاحبه) آزمون استخدام پیمانی رشته شغلی آموزگاران استثنایی سال ۱۴۰۱

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، ستاد برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان، طی اطلاعیه شماره یازده، زمانبندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته‌ی شغلی آموزگاران استثنایی در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان گلستان می رساند جهت حضور در حوزه های ارزیابی به موارد ذیل دقت و توجه لازم را داشته باشند.

۱- هر فرد طبق زمان بندی اعلام شده راس ساعت ۶:۳۰ صبح در گروه ارزیابی که طبق شماره آن ذکر شده است حضور یابد.

۲- ساعت پایان مصاحبه ۳ بعد از ظهر می باشد.

۳- تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه (۷:۱۵ ) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد و به منزله غیبت غیرموجه تلقی شده و از ادامه فرایند استخدامی حذف می گردد.

۴- اصل و یک سری کپی مدارک و مستندات ذکر شده در اطلاعیه شماره شش را با کیفیت عالی و خوانا اسکن نموده و در غالب لوح فشرده (CD) به مسئول بررسی کننده مدارک تحویل دهید.

۵- اصل فیش واریزی مبلغ ۲،۱۴۰،۰۰۰ ریال (دویست و چهارده هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش (به اطلاعیه شماره ۷ مراجعه نمایید)

۶- شرکت کنندگان فقط می توانند مدارک احراز هویت (کارت ملی و شناسنامه)، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند.

۷- ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع ودرصورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

۸- داوطلبان می‌بایست دو قطعه عکس پرسنلی سه در چهار (پشت نویسی شده) به همراه داشته باشند.

تذکر مهم:

الف) ارائه مدارک و مستنداک غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد.

ب) با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه توصیه می گردد.

ج) حضور هرگونه افراد همراه غیر از داوطلبان در محل کانونهای ارزیابی ممنوع می باشد.

د)حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به جای داوطلب اصلی تخلف محسوب می گردد.

در ضمن لازم به ذکر است در روز مصاحبه اصل مدارک ذیل را جهت روئیت مصاحبه گر عمومی به همراه داشته باشید:

شناسنامه-کارت ملی-مدرک مربوط به نسبت با ایثارگر-کارت و یا معرفی نامه عضویت بسیج عادی یا فعال -عضویت هلال احمر یا نهادهای دیگر-مقام یا رتبه در سطح بین المللی،کشوری ،استانی و منطقه ای

در صورت بروز هر سوال و مشکل با شماره زیر تماس بگیرید

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ مرداد ۱۴۰۲- اعلام زمان جدید برگزاری فرآیند ارزیابی تکمیلی آموزش و پرورش استان گلستان

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، پیرو تصمیم هیئت دولت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مورخ ۱۱ و ۱۲ مردادماه در سراسر کشور به علت گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای جاری و حفظ سلامت شهروندان، به اطلاع می‌رساند فرایند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری وزارت آموزش و پرورش در تمامی حوزه‌های ارزیابی سراسر کشور، در روزهای چهارشنبه ۱۱ مرداد و پنجشنبه ۱۲ مرداد لغو و زمانبندی جدید آن اعلام گردید

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ده اعلام زمان حضور در حوزه های ارزیابی (مصاحبه) آزمون استخدام پیمانی آموزگاران سال ۱۴۰۱

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، ستاد برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان، طی اطلاعیه شماره ده، زمانبندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته‌ی شغلی آموزگاری در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان گلستان می رساند جهت حضور در حوزه های ارزیابی به موارد ذیل دقت و توجه لازم را داشته باشند.

۱- هر فرد طبق زمان بندی اعلام شده راس ساعت ۶:۳۰ صبح در گروه ارزیابی که طبق شماره آن ذکر شده است حضور یابد.

۲- ساعت پایان مصاحبه ۳ بعد از ظهر می باشد.

۳- تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه (۷:۱۵ ) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد و به منزله غیبت غیرموجه تلقی شده و از ادامه فرایند استخدامی حذف می گردد.

۴- اصل و یک سری کپی مدارک و مستندات ذکر شده در اطلاعیه شماره شش را با کیفیت عالی و خوانا اسکن نموده و در غالب لوح فشرده (CD) به مسئول بررسی کننده مدارک تحویل دهید.

۵- اصل فیش واریزی مبلغ ۲،۱۴۰،۰۰۰ ریال (دویست و چهارده هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش (به اطلاعیه شماره ۷ مراجعه نمایید)

۶- شرکت کنندگان فقط می توانند مدارک احراز هویت (کارت ملی و شناسنامه)، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند.

۷- ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع ودرصورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

۸- به دلیل تفاوت و ملاحظه در ارزیابی داوطلبان آموزگار استثنایی، ارزیابی تکمیلی این داوطلبان متعاقبا در روز های پایانی اعلام خواهد شد.

۹- داوطلبان می‌بایست دو قطعه عکس پرسنلی سه در چهار (پشت نویسی شده) به همراه داشته باشند.

تذکر مهم:

الف) ارائه مدارک و مستنداک غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد.

ب) با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه توصیه می گردد.

ج) حضور هرگونه افراد همراه غیر از داوطلبان در محل کانونهای ارزیابی ممنوع می باشد.

د)حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به جای داوطلب اصلی تخلف محسوب می گردد.

در ضمن لازم به ذکر است در روز مصاحبه اصل مدارک ذیل را جهت روئیت مصاحبه گر عمومی به همراه داشته باشید:

شناسنامه-کارت ملی-مدرک مربوط به نسبت با ایثارگر-کارت و یا معرفی نامه عضویت بسیج عادی یا فعال -عضویت هلال احمر یا نهادهای دیگر-مقام یا رتبه در سطح بین المللی،کشوری ،استانی و منطقه ای

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ تیر ۱۴۰۲-اطلاعیه نه؛ لغو اطلاعیه شماره هشت :تغییر زمان حضور داوطلبان آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در حوزه‌های ارزیابی (مصاحبه)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان؛ ستاد برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان ضمن اعلام لغو اطلاعیه شماره (۸) مبنی بر اعلام زمانبندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته شغلی آموزگاری در سال ۱۴۰۱؛ اطلاعیه شماره ۹ را صادر کرد؛ متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

ضمن آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱، می‌رساند؛ پیرو بخشنامه وزارت آموزش و پرورش، جدول زمانبندی حضور داوطلبان گرامی در حوزه‌های ارزیابی (اعلام شده در اطلاعیه شماره هشت) تغییر و طی اطلاعیه بعدی زمانبندی جدید اعلام خواهد شد.

بدیهی است، اطلاع رسانی زمان حضور داوطلبان گرامی از طریق پورتال و کانال های اطلاع رسانی رسمی آموزش‌ و پرورش استان گلستان انجام می‌گردد. شایان ذکر ‌است این تغییر تنها در تاریخ حضور دواطلبان در حوزه های ارزیابی انجام‌ گرفته و نکات و موارد ذکر شده در اطلاعیه شماره هشت به قوت خود باقی است.

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره هشت  اعلام زمان حضور در حوزه های ارزیابی (مصاحبه) آزمون استخدام پیمانی آموزگاران سال ۱۴۰۱

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، ستاد برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان، طی اطلاعیه شماره هشت، زمانبندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته‌ی شغلی آموزگاری در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان گلستان می رساند جهت حضور در حوزه های ارزیابی به موارد ذیل دقت و توجه لازم را داشته باشند.

۱-هر فرد طبق زمان بندی اعلام شده راس ساعت ۷ صبح در گروه ارزیابی که طبق شماره آن ذکر شده است حضور یابد و دو قطعه عکس سه در چهار پشت نویسی شده به همراه داشته باشد.

۲- آدرس گروه ارزیابی متعاقبا از طریق سایت اداره کل اعلام خواهد

۳-ساعت پایان مصاحبه ۳ بعد ازظهر می باشد.

۴-تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه (۷:۱۵ ) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد و به منزله غیبت غیرموجه تلقی شده و از ادامه فرایند استخدامی حذف می گردد.

۵- اصل و یک سری کپی مدارک و مستندات ذکر شده در اطلاعیه شماره شش را با کیفیت عالی و خوانا اسکن نموده و در غالب لوح فشرده (CD) به مسئول بررسی کننده مدارک تحویل دهید.

۶- اصل فیش واریزی مبلغ ۲،۱۴۰،۰۰۰ ریال(دویست و چهارده هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش (به اطلاعیه شماره ۷ مراجعه نمایید)

۷-شرکت کنندگان فقط می توانند مدارک احراز هویت (کارت ملی و شناسنامه)، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند.

۸- ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

۹- به دلیل تفاوت و ملاحظه در ارزیابی داوطلبان آموزگار استثنایی، ارزیابی تکمیلی این داوطلبان متعاقبا در روز های پایانی اعلام خواهد شد.

تذکر مهم:

الف) ارائه مدارک و مستندات غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد.

ب) با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه توصیه می گردد.

ج) حضور هرگونه افراد همراه غیر از داوطلبان در محل کانونهای ارزیابی ممنوع می باشد.

د)حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به جای داوطلب اصلی تخلف محسوب می گردد.

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره هفت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ (رشته آموزگاری و استثنایی)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، در ادامه اجرای شیوه نامه آزمون استخدام سال ۱۴۰۱ کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری در ارزیابی تکمیلی مکلف به واریز مبلغ ۲،۱۴۰،۰۰۰ ریال(دویست و چهارده هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی وزارت آموزش و پرورش نزد بانک مرکزی به شماره حساب و شناسه زیر و تحویل اصل فیش واریزی با قید نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره تلفن همراه فرد پذیرفته شده در زمان اجرای مصاحبه می باشند.

توجه کنید: به دلیل احتمال برگشت خوردن مبالغ واریزی طی ۲۴ ساعت پس از واریز به حساب واریز کننده، لازم است داوطلبان محترم در نگارش شماره حساب و شناسه دقت لازم اعمال نموده و در صورت برگشت مبلغ به حساب واریز کننده، نسبت به واریز مجدد مبلغ اقدام نمایند.

بدیهی است در حین و پس از اجرای مصاحبه فیش های دریافتی با گزارشات واریزی بانک مطابقت داده خواهد شد.

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره شش  مدارک و مستندات پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری در ارزیابی تکمیلی


ستاد برگزاری آزمون استخدامی استان گلستان در اطلاعیه شماره ۶ جدول مدارک و مستندات حائز امتیاز پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری در فرآیند ارزیابی تکمیلی را ارائه کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، با توجه به بررسی اصل مدارک و مستندات حائز امتیاز داوطلبان در قالب ارزیابی سوابق در حوزه‌های ارزیابی تکمیلی، جداول مربوط به این مدارک جهت اطلاع و بهره‌برداری پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری وزارت آموزش و پرورش، ارائه شد.

شایان ذکر است زمان ارائه و بررسی اصل مدارک و مستندات حائز امتیاز داوطلبان، همزمان با ارزیابی تکمیلی و در تاریخ مشخص شده برای حضور هر داوطلب در حوزه‌های ارزیابی تکمیلی می‌باشد.

نمون برگ مدارک، سوابق و مستندات که در فایل ضمیمه قابل مشاهده است، شامل موارد زیر می‌باشد:

کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی، ملی و جهانی.
مستندسازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه‌های جهادی، مدارس دولتی و غیردولتی، کودکستان‌ها، مراکز فرهنی، تربیتی و تحقیقاتی (با ارائه مدارک معتبر از دستگاه‌های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری).
گواهی معتبر مهارت‌ها و مرتبه‌های علمی ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری.
تقدیرنامه‌های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی.
پژوهش‌های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون.

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ تیر ۱۴۰۲- تمدید یک روزه مهلت ارائه مدارک و مستندات آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱

پیرو دستور ستاد برگزاری آزمون استخدامی استان گلستان، ۱۳ تیرماه آخرین مهلت ارائه مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ می‌باشد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، آن‌دسته از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در رشته های شغلی آموزگاری و استثنایی سال ۱۴۰۱ که در مهلت اعلام شده در اطلاعیه شماره چهار نتوانستد مدارک و مستندات خود را ارائه دهند و یا نقصی در مدارک خود داشته‌اند می‌رساند؛ جهت تکمیل یا ارائه مدارک می‌تواند روز سه‌شنبه ۱۳ تیر ماه از ساعت ۷ الی ۱۲ صبح با حضور در مرکز بررسی مدارک و مستندات (مدرسه حیات طیبه شهرک زیتون روستای سعد آباد) نسبت به رفع نواقص یا ارائه مدارک خود اقدام کنند.

نکته ۱: پذیرفته شدگان گرامی توجه کنند این آخرین مهلت ارائه مدارک و مستندات آزمون استخدامی ۱۴۰۱ خواهد بود و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

 نکته۲: پذیرفته شدگان گرامی توجه کنند، در اطلاعیه بعدی ستاد برگزاری آزمون استخدامی استان گلستان که جمعه ۱۶ تیرماه صادر خواهد شد؛ جدول زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش (رشته‌های آموزگاری و استثنایی) در سال ۱۴۰۱، اعلام می گردد.

 

خبر ۶ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۴ آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان اطلاعیه شماره چهار آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ به شرح زیر صادر شد:

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ (ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی،آموزگار استثنایی و آموزگار عشایری) شهرستان های آزادشهر،آق قلا، بندرترکمن، بندرگز و رامیان می رساند، زمان بررسی و مستندات به روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ موکول گردید.

پیرو دستور ستاد برگزاری آزمون استخدامی استان گلستان ( اطلاعیه شماره ۲ جدول زمانبندی) در حال حاضر لغو و طبق جدول پیوست اعلام خواهد گردید.

خواهشمند است از مراجعه حضوری به مراکز بررسی و مستندات (مدرسه حیات طیبه شهرک زیتون روستای سعد آباد) خودداری نمایید و درصورت هر گونه ابهام به سایت golestan.medu.gov.ir مراجعه نموده، یا با شماره تلفن ۳۲۶۲۱۱۸۳-۰۱۷ امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان تماس حاصل نمایید.

برای مشاهده جدول زمان‌بندی کلیک کنید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره سه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان گلستان

اطلاعیه شماره سه آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان گلستان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، اداره منابع انسانی و امور اداری اداره‌کل آموزش و پرورش استان گلستان در اطلاعیه شماره سه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱، مدارک مورد نیاز جهت احراز مشمولی (اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه ثبت نام آزمون سازمان سنجش آموزش کشور) در خصوص تطبیق رشته تحصیلی پذیرفته شدگانی که سابقه همکاری با آموزش پرورش داشته و با رشته های غیر مرتبط در آزمون شرکت کرده اند اعلام کرد:

نکته یک: دارابودن حداقل دو سال سابقه آموزشی-تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تائید آموزش و پرورش که در یک یا چند قالب مصادیق زیرکسب شده باشد.

الف) مدارک احراز فعالیت درآموزش و پرورش بصورت خرید خدمات آموزشی:

۱- قرارداد با شرکت

۲- گواهی اشتغال دو سال با ۱۰ ساعت در هفته تائید شده توسط کار گروه مربوط منطقه طبق فرم پیوستی

۳- ریز بیمه تائید شده

 

ب) مدارک احراز فعالیت به صورت سرباز معلم:

۱- گواهی اشتغال ۲- حکم سرباز معلمی ۳-ابلاغ رایانه ای سرباز معلم

 

پ) مدارک احراز فعالیت به صورت حق التدریس:

۱- گواهی اشتغال ۲- ابلاغ رایانه ای حق التدریس ۳- ریز پرداخت حق التدریس مورد تائید امور مالی آموزش و پرورش

 

ج) مدارک احراز فعالیت در مدارس غیر دولتی بصورت مهد کودک و مربی پیش دبستانی و پرسنل آموزشی:

۱- گواهی اشتغال دو سال با ۱۰ ساعت فعالیت درهفته تائید شده توسط کار گروه مربوط منطقه طبق فرم پیوستی

۲-ریز بیمه با کدکارگاه غیردولتی مربوط

۳- اصل و تصویر قرارداد با مدارس غیردولتی ابلاغ مورد تائید مدیر/ موسس

۴- تائیدیه گزینش به زمان اشتغال

 

د) مدارک احراز فعالیت در نهضت سواد آموزی:

۱- گواهی اشتغال دو سال با ۱۰ ساعت فعالیت در هفته

۲- فرم ۰۱۳ تائید شده دوسال توسط معاونت سوادآموزی استان

 

ر) مدارک احراز فعالیت در دارالقرآن دارای مجوز از سازمان تبلغیات اسلامی:

۱- گواهی اشتغال دوسال با ۱۰ ساعت فعالیت درهفته تائید شده توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان ۲- ریز بیمه با کد کارگاه مربوط تائید شده

 

*توجه: فرمت مخصوص گواهی انجام کار معرفی شدگان مشمولین فوق الذکر در اطلاعیه بعدی استان اعلام خواهد شد و فرمهای خارج از آن فرمت مورد پذیرش واقع نخواهد بود.

 

نکته دو : داوطلبانی که در هر دو انتخاب شغل محل خود پذیرفته شده اند برای طی مراحل بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و ... به استان شغل محل انتخاب اول خود مراجعه نمایند.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۳ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره دو آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

زمانبندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش
علی اکبر دنکوب مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گلستان، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ را به شرح ذیل اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به شرح زیر اعلام شد.

مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعا نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه و ارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمانبندی موجود در پیوست اطلاعیه، اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز در زمان بررسی، مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان، وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد:

۱- تکمیل فرم پیوست آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی

۲- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۳- اصل تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار می گیرد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند ، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.)

۵- ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی

۶- پرینت کارنامه قبولی در آزمون

۷- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده ( با درج نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس)

۸- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

۹- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

۱۰- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا (برای آقایان- دو سری)

۱۱- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۱۲-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)( نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است)

۱۳- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات (امتیاز تاهل و فرزند)

۱۴-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵درصد ایثارگران ( از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)

۱۵- معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵%ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۶-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

۱۷- مبلغ ۱/۲۰۰/۰۰۰ ریال هزینه معاینات پزشکی از پذیرفته شدگان اخذ می گردد.( طریق کارتخوان دریافت می گردد)

تذکر مهم:

۱ -ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲ - عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۳ - برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۴- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی خودداری نمایید.

توجه: کلیه فرمهای پیوست اطلاعیه مذکور توسط داوطلبان به صورت یک رو و خوانا تکمیل و در روز بررسی مدارک تحویل گردد.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۱ خرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه تشریح فرایند بررسی مدارک و مستندات پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری آموزش و پرورش گلستان


اطلاعیه شماره یک:
تشریح فرایند بررسی مدارک و مستندات، صلاحیت های عمومی گزینش و انجام ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال۱۴۰۱)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، علی اکبر دنکوب رئیس اداره منابع انسانی و امور اداری آموزش‌ و پرورش استان گلستان، با اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی، طی اطلاعیه‌ای فرایند بررسی مدارک و مستندات، صلاحیت های عمومی گزینش و انجام ارزیابی تکمیلی را تشریح کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

" به اطلاع داوطلبان شرکت کننده آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ برگزار شد، می‌رساند که کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، در صورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون، جزو معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند ارزیابی تکمیلی وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند، از روز پنج شنبه ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت، با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش (عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.

داوطلب می بایست برای اقدامات بعدی، در روز شنبه تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ به نشانی درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان‌ به نشانی golestan.medu.gov.ir/ مراجعه و براساس توضیحات و زمان‌بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، از فرآیند ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینشی خود اطلاع یابد.

جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.

داوطلب معرفی شده (واجد شرایط) می بایست جهت بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری در زمان ثبت‌نام در آزمون مزبور و همچنین بررسی ویژگی‌های جسمانی و روانی (معاینات پزشکی) در این مرحله، مطابق زمان تعین شده توسط اداره کل آموزش وپرورش استان گلستان اقدام نماید.

موارد مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان، وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد:

تکمیل فرم پیوست آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی
اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)
اصل تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت )
اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگران
اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.)
ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی

 

لازم به ذکر است مدارک امتیازآور جهت ارزیابی تکمیلی به شرح زیر آماده گردد:

مدارک کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی، ملی و جهانی
سوابق فعالیت‌های تحصیلی، آموزشی، فرهنگی، جهادی، تدریس و فناوری‌های نوین
گواهی‌های معتبر مهارت‌ها و مرتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه‌های مرتبط در سطوح مدیریت میانی و عالی
پژوهش‌های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات معتبر

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش گلستان اینجا کلیک نمایید  

 

 

بازگشت به صفحه استخدام آموزش و پرورش

   

 

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۶ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گلستان

 • ا
  امیرحسین مبهوت
  ۲۷ آبان ۱۴۰۲، ۰۹:۵۰
  با عرض سلام و خسته نباشید. چطوری ثبت نام کنم؟
  • پشتیبان سه
   ۲۸ آبان ۱۴۰۲، ۱۷:۱۲
   کاربرعزیز
   ثبت نام برای کدام مورد را میفرمایید ؟
  • J
   Javad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۲، ۰۲:۲۴
   تکلیف سرباز معلم های91به اینور چرا مشخص نمیکنن،لاقل یه آزمون بگیرن هر کسی حقشه جذب بشه
   • و
    وریا رستمی
    ۵ تیر ۱۴۰۲، ۱۳:۴۶
    سلام اطلاعیه استان کردستان رو کی میذارن رو سایت ????
    • پشتیبان سه
     ۵ تیر ۱۴۰۲، ۱۳:۵۵
     کاربر عزیز
     در صورت انتشار اطلاعیه در سایت اطلاع رسانی خواهد شد
    • ع
     عبدالمناف بردی زاده
     ۵ مهر ۱۴۰۱، ۰۷:۴۳
     با سلام وخداقوت.. تکلیف مدرسان مدارس غیر دولتی که 13سال تدریس کرده اند چیست. چرا هیچ وقت توجهی نمیشود مگر نه اینکه مدرسان غیر دولتی هم در بدنه اموزش و. پرورش هستند.. چرا هیچ وقت فرا خوانده نمیشوند با اینکه نیاز معلم دارند..

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ