اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی

۵۷ نظر

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی

 

ضمن تبریک به کاربران قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان خراسان رضوی، تمامی اطلاعیه‌های استانی به منظور انجام فرآیندهای استخدامی شامل اطلاعیه‌های اولیه، زمان ارسال مدارک، زمان تشکیل جلسه ارزیابی و... در این صفحه درج می‌شود. به همین منظور کافی‌است از طریق فهرست مطالب این صفحه در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های استانی خود قرار گیرید.

 

 

 

خبر ۲ آذر ۱۴۰۲-اطلاعیه(۱۳) عدم تطابق شهرستان محل تولد معرفی شدگان تکمیل ظرفیت با محل قبولی

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی پیرو اطلاعیه(۱۲) آن دسته از معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دبیری/هنرآموزی که قبلا تشکیل پرونده داده و در تکمیل ظرفیت گزینه بومی را انتخاب نموده‌اند (به استثنای شهرستان مشهد) در صورتیکه شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه آنان با محل قبولی یکی نیست، می‌بایست فرم استشهاد محلی خود را با توجه به بند ۱۷ اطلاعیه(۱۲) در روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۲ به محل بررسی مدارک تحویل نمایند.

در صورت عدم ارائه فرم استشهاد محلی امتیاز بومی این افراد حذف خواهد شد.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۹ آبان ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۱۲ آموزش و پرورش خراسان رضوی در خصوص بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیر و هنرآموز

اطلاعیه(۱۲)اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی خراسان رضوی در خصوص بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی ۱۴۰۲

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته های شغلی دبیری/هنرآموزی سال ۱۴۰۲ در استان خراسان رضوی می‌رساند با به همراه داشتن مدارک و مستندات ذیل جهت بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی مراجعه نمایید.

توجه:
داوطلبانی که قبلا بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی را انجام داده نیاز به مراجعه مجدد نداشته و ادامه فرایند آنان در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

 

زمان مراجعه: پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۸ صبح

مکان مراجعه: خیابان امام خمینی(ره) -مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی-درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده ، بررسی مدارک، معاینات پزشکی، گزینش و معرفی به مصاحبه

تذکر مهم: مدارک تحویل داده شده در بررسی مدارک عودت داده نخواهد شد، بنابراین داوطلبان دقت نمایند از قراردادن اصل مدارک هویتی یا تحصیلی و همچنین اصل مدارک امتیاز آور که در مراحل بعدی مورد نیاز است خودداری نمایند.

۱. پوشه مقوایی (رشته‌های شغلی دبیری رنگ سفید-رشته‌های شغلی هنرآموزی رنگ زرد) (۱عدد)

۲. چاپ فرمهای بررسی مدارک(۱۹ برگ) که از سامانه قابل دریافت می‌باشد. دریافت

۳. کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور (۲ نسخه) دریافت

۴. هشت قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود)

۵. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو سری)

۶. اصل سند ازدواج (برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

۷. اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری)(برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

۸. اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری)

۹. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (آقایان) و دو برگ تصویر از آن
توجه: داوطلبانی که معافیت آنها از نوع معافیت پزشکی می باشد باید مدارک دال بر نوع معافیت به همراه داشته باشند.

۱۰. اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجازو دو برگ تصویر از آن

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

۱۱. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳معلولین.(با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

۱۲. اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفا برای متقاضیان امتیاز حفظ قرآن درجات ۱ تا ۳ و منحصرا در شغل دبیری حکمت و معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

۱۳. اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه پنج درصد ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

۱۴. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۵. اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان

۱۶. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

۱۷. با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر: با توجه بند های (۱۳،۷و۶) صفحه ۳۱و۳۲ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت،لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۸. داوطلبان می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه جهت بررسی سوابق پژوهشی(مرحله۴) به همراه داشته باشند.

· کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

· تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

· گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

· تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

· پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

۱۹. اصل فیش واریزی که بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال (۲۱۴ هزار تومان) به حساب شماره IR۹۴۰۱۰۰۰۰۴۰۶۰۰۳۱۲۰۳۶۵۶۱۸۰ به نام درآمد اختصاصی استانی به شناسه واریز ۳۷۷۰۳۰۱۶۰۱۲۷۵۶۰۰۰۱۴۰۱۵۹۱۶۰۰۱۱۰

۲۰. داوطلبان می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه my.medu.irنسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد. کد رهگیری ثبت نام در سامانه باید به نماینده گزینش ارائه گردد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.irمشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

۲۱. فرم اطلاعات فردی چاپ شده از سامانه سهاپ مطابق اطلاعیه هسته گزینش در کانال هسته گزینش https://sahap.razaviedu.ir

تذکرات مهم:

۱. همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

۲. شرکت کنندگان در ارزیابی تکمیلی فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند. ورود تلفن همراه یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

۳. عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

۴. در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

۵. داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره (۳) اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضویقابل توجه پذیرفته‌ شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی رشته های شغلی دبیری/هنرآموزی سال ۱۴۰۲

با توجه به آغاز فرایند بررسی مدارک، داوطلبان از روز دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۳ ضروری است نسبت به انجام موارد ذیل اقدام نمایید.

۱- در سامانه https://dargah.razaviedu.ir/dabiri ابتدا وارد کاربری خود شوید. نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.

۲- از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نسبت به واریز مبلغ ۲.۱۴۰.۰۰۰ ریال اقدام نمایید.

۳- زمان مراجعه(تاریخ و ساعت) برای هر داوطلب مشخص شده است.

۴- فرم های بررسی مدارک(۲۰ برگ) را دریافت و بصورت یک رو در برگه A۴ چاپ نمایید و به همراه مدارک اعلام شده در اطلاعیه ۱ در زمان اعلام شده به حوزه بررسی مدارک مراجعه نمایید.

 

عدم مراجعه به منزله انصراف از ادامه فرایند خواهد بود.

 

مکان مراجعه آقایان: مشهد-خیابان موسوی قوچانی۳۵-دبیرستان شاهد شهید آوینی
https://nshn.ir/۱۵_b۱ObvWJjrSH

مکان مراجعه خانم ها: مشهد-خیابان چمران-بین چمران ۸ و پاسداران- دبیرستان دخترانه آزادگان
https://nshn.ir/f۸_b۱jFr_Jj۱Pe

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره (۲) اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی


قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی ۱۴۰۲

با سلام و احترام ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته‌شدگان محترم به اطلاع می رساند پیرو اطلاعیه ۱ مندرج در لیک زیر:
https://razavi.medu.gov.ir/fa/node/۶۶۵۰۴
جهت اطلاع از زمان، مکان مراجعه جهت انجام فرایند پذیرش استخدام به کانال اطلاع رسانی مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی به نشانی زیر مراجعه فرمایید:
https://shad.ir/EdariRazavi
http://splus.ir/edarirazavi
https://ble.ir/edarirazavi

با توجه به اینکه بیشترین آمار پذیرفته شدگان در آزمون مذکور متعلق به خراسان رضوی می باشد و انجام فرایند گزینش کلیه داوطلبان چندین سال است که از سامانه سهاپ انجام می پذیرد لذا به منظور تسریع در فرآیند گزینش ضروری است پس از تکمیل سامانه وزارتی my.medu.ir نسبت به ورود و تکمیل اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک در سامانه هسته گزینش استان به نشانی sahap.razaviedu.ir در اسرع وقت مراجعه و حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ نسبت به تکمیل و تایید اطلاعات اقدام نمایید.

داوطلبانی که به علل مختلف موفق نشدند در سامانه my.medu.ir اطلاعات خود را وارد نمایند ابتدا وارد سامانه سهاپ شده تا برای آنان انصراف ثبت نگردد سپس وارد سامانه وزارتی گردند.

نکات خیلی مهم:

در صورت انصراف از فرآیند پذیرش در اولین فرصت جمله ( اینجانب ..... فرزند ... با کد ملی .... و شماره داوطلبی ... از آزمون استخدام پیمانی دبیری/هنرآموزی ۱۴۰۲ انصراف می دهم ) را به سرشماره ۳۰۰۰۶۱۰۳۱۵ پیامک نمایید.

ورود به سامانه سهاپ برای کلیه پذیرفته شدگان استان خراسان رضوی الزامی است.

اولویت در تکمیل سامانه my.medu.ir و یا sahap.razaviedu.ir تفاوتی ندارد ولی تکمیل اطلاعات خواسته شده در هر دو سامانه برای داوطلبان قبول شده در سهمیه استان خراسان رضوی الزامی می باشد.

داوطلبان از مراجعه حضوری به هسته گزینش استان جدا خودداری نموده و مطابق ادامه همین اطلاعیه و بر اساس پیامکهای ارسالی از سامانه هسته گزینش به سرشماره ۳۰۰۰۶۱۰۳۱۵ عمل نمایند.

نحوه ورود به سامانه سهاپ :

دعوت شدگان به مصاحبه از زمان درج این اطلاعیه تا مهلت اعلام شده فرصت دارند به نشانی sahap.razaviedu.ir مراجعه نمایند.

(از گوشی تلفن همراه جهت ورود برای اولین بار به سامانه سهاپ استفاده نگردد و از جستجوی آدرس سامانه مذکور در گوگل پرهیز نموده و بهتر است قبل از ورود به سامانه فیلم آموزشی را که در قسمت اطلاعیه های آن قرار دارد دانلود و مشاهده شود.)

داوطلبانی که تاکنون وارد سامانه سهاپ نشده اند در صفحه اصلی از طریق گزینه «ورود داوطلب برای اولین بار» وارد شده و پس از ثبت اطلاعات اولیه در ۵مرحله، رمزی برای آنان ارسال خواهد شد. سپس به صفحه اول بازگشته و با کدملی و رمز پیامک شده، وارد سامانه شده و در ابتدا با دادن رمز جدید دلخواه و ثبت آن و زدن دکمه خروج، مجددا با کد ملی و رمز شخصی خود وارد شده پس از تکمیل ۱۵ مرحله باقی مانده، دکمه «تایید اطلاعات» را زده تا علاوه بر ثبت، ویرایش اطلاعات فعال گردد. در صورت نیاز به بازبینی یا تغییر، از گزینه «ویرایش اطلاعات» استفاده شود. قابل به ذکر است که مهلت ویرایش و چاپ فرم اطلاعات فردی، حدود یک ساعت بعد از تایید نهایی می باشد.

تاکید می گردد اطلاعات اولیه و شناسنامه ای داوطلب می بایست دقیقا مطابق آخرین تغییرات کارت ملی، شناسنامه و صفحه توضیحات آن باشد.

آقایان در قسمت «آپلود مدارک» باید تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت بارگذاری نمایند.

جهت بارگذاری مدارک حتما باید حاشیه های مدارک اسکن شده حذف شده و تمام تصاویر با کیفیت خوب مطابق حجمی که در سامانه تعریف شده رو به سمت بالا، بارگذاری گردد.

با توجه به خطای نرم افزاری نیازی به درج کروکی آدرس منزل در سامانه نمی باشد، ولی آدرس ها باید به صورت دقیق با ذکر خیابان اصلی و فرعی و پلاک، طبقه و واحد ثبت گردد.

کسانی که سال های قبل وارد سامانه شده اند و رمز خود را ندارند از قسمت «رمز عبور را فراموش کرده اید؟» نسبت به دریافت رمز جدید اقدام نموده و سپس اطلاعات خود را از قسمت ویرایش اطلاعات بررسی و بروزرسانی نموده و دکمه تایید اطلاعات را کلیک نمایند.

تاریخ سکونت فعلی را حتما تا حال حاضر تغییر داده وگرنه امکان تایید اطلاعات وجود ندارد.

در صورت اشتغال نیز تاریخ ابتدا و انتهای مشاغل می بایست اصلاح شود.

در صورت تکمیل اطلاعات توسط کافی نت، توصیه می شود ضمن رعایت نکات حفاظتی، با توجه به آشنایی کافی نت های اطراف ادارات آموزش و پرورش به سامانه سهاپ، با مدارک کارت ملی، شناسنامه، مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت(آقایان)و عکس پرسنلی، به نزدیکترین کافی نت مورد اطمینان مراجعه شود.

داوطلبانی که قبلا جهت استخدام آموزگاری وارد سامانه سهاپ شده اند و فرم اطلاعات فردی را تحویل هسته گزینش داده اند، لازم نیست جهت استخدام دبیری/هنرآموزی وارد سامانه سهاپ شوند، این اشخاص می بایست پس از بررسی مدارک و معاینات پزشکی و تحویل مدارک امتیاز آور، به محل مصاحبه عمومی(گزینش) مراجعه نموده و چنانچه مراحل استخدام آموزگاری را کامل شرکت کرده باشند، بدون نیاز به مصاحبه مجدد، جهت مرحله ارزیابی تکمیلی معرفی خواهند شد ولی چنانچه در ارزیابی تکمیلی آموزگاری شرکت نکرده باشند، فرم اطلاعات فردی آنان در سامانه سهاپ، توسط پذیرش بخش مصاحبه گزینش، چاپ و وقت مصاحبه عمومی برای آنان منظور خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره (۱) اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی؛

قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی ۱۴۰۲

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته های شغلی دبیری/هنرآموزی سال ۱۴۰۲ در استان خراسان رضوی می‌رساند زمان بندی مراجعه و مدارک مورد نیاز به شرح ذیل می باشد، ضروری است داوطلبان گرامی موارد ذیل را به دقت مطالعه و انجام دهند.

 

مراحل شش گانه حضور داوطلبان به ترتیب و به شرح ذیل است:

۱-پذیرش

۲- تشکیل پرونده و بررسی مدارک

۳-معاینات پزشکی

۴-بررسی سوابق پژوهشی

۵- بررسی صلاحیت عمومی(گزینش)

۶- ارزیابی تکمیلی

 

زمان مراجعه: فرایند بررسی مدارک و مستنداتاز روز دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۳ آغاز می گردد. روز و ساعت مراجعه داوطلبان در اطلاعیه بعدی اعلام می شود.

مکان مراجعه آقایان:مشهد-خیابان موسوی قوچانی۳۵-دبیرستان شاهد شهید آوینی

مکان مراجعه خانم ها:مشهد-خیابان چمران-بین چمران ۸ و پاسداران- دبیرستان دخترانه آزادگان

 

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده ، بررسی مدارک، معاینات پزشکی، گزینش و معرفی به مصاحبه

تذکر مهم: مدارک تحویل داده شده در بررسی مدارک عودت داده نخواهد شد، بنابراین داوطلبان دقت نمایند از قراردادن اصل مدارک هویتی یا تحصیلی و همچنین اصل مدارک امتیاز آور که در مراحل بعدی مورد نیاز است خودداری نمایند.

۱. پوشه مقوایی (رشته‌های شغلی دبیری رنگ سفید-رشته‌های شغلی هنرآموزی رنگ زرد) (۱عدد)

۲. چاپ فرمهای بررسی مدارک(۲۰ برگ) که از سامانه قابل دریافت می‌باشد.(نحوه دریافت آن در اطلاعیه بعدی اعلام می شود)

۳. کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور (۲ نسخه)

۴. هشت قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود)

۵. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو سری)

۶. اصل سند ازدواج (برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

۷. اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری)(برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

۸. اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری)

۹. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (آقایان) و دو برگ تصویر از آن
توجه: داوطلبانی که معافیت آنها از نوع معافیت پزشکی می باشد باید مدارک دال بر نوع معافیت به همراه داشته باشند.

۱۰. اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجازو دو برگ تصویر از آن

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

۱۱. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳معلولین.(با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

۱۲. اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفا برای متقاضیان امتیاز حفظ قرآن درجات ۱ تا ۳ و منحصرا در شغل دبیری حکمت و معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

۱۳. اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه پنج درصد ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

۱۴. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

 

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۵. اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان

۱۶. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

۱۷. با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر: با توجه بند های (۱۳،۷و۶) صفحه ۳۱و۳۲ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت،لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۸. داوطلبان می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه جهت بررسی سوابق پژوهشی(مرحله۴) به همراه داشته باشند.

· کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

· تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

· گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

· تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

· پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

۱۹. بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال (۲۱۴ هزار تومان)(نحوه واریز آن در اطلاعیه بعدی اعلام می شود)

۲۰. داوطلبان می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه my.medu.irنسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد. کد رهگیری ثبت نام در سامانه باید به نماینده گزینش ارائه گردد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.irمشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

۲۱. فرم اطلاعات فردی چاپ شده از سامانه سهاپ مطابق اطلاعیه هسته گزینش در کانال هسته گزینش https://sahap.razaviedu.ir

 

تذکرات مهم:

۱. همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

۲. شرکت کنندگان در ارزیابی تکمیلی فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند. ورود تلفن همراه یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

۳. عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

۴. در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

۵. با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضوربا توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می‌باشد.

۶. داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ شهریور ۱۴۰۲- اطلاعیه ساز و کار پیگیری اخبار و اطلاعیه های مرتبط با زمان‌بندی مراجعه داوطلبان آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی در استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در این اطلاعیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قابل توجه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی در استان خراسان رضوی:

 

به اطلاع تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ سهمیه استان خراسان رضوی می‌رساند که جدول زمانبندی مراجعه، مکان مراجعه جهت تحویل مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و انجام معاینات پزشکی متعاقبا از طریق پرتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی به آدرس https://razavi.medu.gov.ir

اعلام خواهد شد بر این اساس خواهشمند است از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی جدا خودداری نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره۱۲ مدیریت منابع انسانی آموزش وپرورش خراسان رضوی

توجه توجه :
داوطلبین آزمون استخدامی ماده۲۸ آموزگاری سال۱۴۰۲ که به هر دلیل در روزمصاحبه ( ارزیابی تکمیلی) موفق به تحویل مدارک ومستندات امتیاز آور خود بر اساس فرم شماره۱۹نگردیده اند درصورت تمایل می توانند از روزسه شنبه مورخ ۲۴ مرداد ماه لغایت جمعه مورخ ۲۷ مرداد ماه بر اساس جدول زمانبندی مراجعه نمایند.
مکان وجدول زمانبندی مراجعه داوطلبین متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

تذکر: صرفا داوطلبانی مراجعه نمایند که مدارک ومستندات امتیاز آور خود را در روز مصاحبه (ارزیابی تکمیلی) ارائه ننموده اند ونیازی به مراجعه سایر داوطلبان نمی باشد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۱۱ مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی

با توجه به پایان زمان بررسی مدارک و مستندات، به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیلی تاکنون جهت تطبیق مدارک و مستندات مراجعه نکرده اند می‌رساند، آخرین مهلت مراجعه به شرح ذیل می‌باشد. ضروریست با توجه به مدارک ذکر شده در اطلاعیه ۴ به حوزه بررسی مدارک مربوطه مراجعه نمایند.

تذکر: این مهلت تمدید نخواهد شد و عدم مراجعه داوطلبان به منزله انصراف آنان خواهد بود.

خبر ۱۲ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی

تغییر زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با توجه تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد و جمعه در سراسر کشور، تغییرات زمان مراجعه داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف-بررسی مدارک

آقایان:
از روز چهارشنبه ۱۱ مرداد به روز شنبه ۱۴ مرداد تغییر یافت
از روز جمعه ۱۳ مرداد به روز یکشنبه ۱۵ مرداد تغییر یافت
خانم ها:
از روز چهارشنبه ۱۱ مرداد به روز یکشنبه ۱۵ مرداد تغییر یافت
از روز جمعه ۱۳ مرداد به روز دوشنبه ۱۶ مرداد تغییر یافت

ب- ارزیابی تکمیلی
زمان ارزیابی تکمیلی داوطلبانی که در معرفی نامه آنان روزهای چهارشنبه۱۱مرداد و جمعه۱۳مرداد اعلام شده بود، متعاقبا از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه(۱۰)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی

با توجه تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه و جمعه در سراسر کشور، تغییرات زمان مراجعه داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی به شرح ذیل اعلام می گردد: الف-بررسی مدارک آقایان: از روز چهارشنبه ۱۱ مرداد به روز شنبه ۱۴ مرداد تغییر یافت از روز جمعه ۱۳ مرداد به روز یکشنبه ۱۵ مرداد تغییر یافت خانم ها: از روز چهارشنبه ۱۱ مرداد به روز یکشنبه ۱۵ مرداد تغییر یافت از روز جمعه ۱۳ مرداد به روز دوشنبه ۱۶ مرداد تغییر یافت ب- ارزیابی تکمیلی زمان ارزیابی تکمیلی داوطلبانی که در معرفی نامه آنان روزهای چهارشنبه۱۱مرداد و جمعه۱۳مرداد اعلام شده بود، متعاقبا از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.

خبر ۲۹ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه(۸)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی

قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱
پیرو اطلاعیه(۵) ضروریست آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به بارگذاری مدارک جهت تکمیل پرونده الکترونیک خود در سامانه http://۱۰.۶۹.۷۸.۱۳/sanjesh اقدام نکردند در اسرع وقت در این خصوص اقدام نمایند.
ضمنا زمان مراجعه داوطلبانی که قبلا ۵ و ۶ مردادماه اعلام شده بود اصلاح و در سامانه فوق قابل مشاهده می‌باشد.

خبر ۲۲ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه مهم اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

نظر به عدم برگزاری ارزیابی تکمیلی در روزهای چهارشنبه۲۱تیر، پنجشنبه۲۲تیر و جمعه۲۳تیرماه، زمان جدید مراجعه معرفی شدگان روزهای فوق (آقایان) از طریق پیامک (سرشماره ۳۰۰۰۷۲۰۶) به آنان اعلام گردید. ضروریست با توجه به زمان و مکان اعلام شده در پیامک مراجعه نمایند.

 لازم به ذکر است تحویل مدارک و ارزیابی پزشکی به قوت خود پابرجاست، فقط زمان مصاحبه تغییر کرده است.

ضمنا زمان مراجعه خانم ها به زودی ارسال خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره پنج پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱

*قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱*
پیرو اطلاعیه(۴) ضروری است داوطلبان پس از ورود به سامانه http://۱۰.۶۹.۷۸.۱۳/sanjesh اقدامات ذیل را انجام دهند.

۱- ابتدا *وارد کاربری* خود شوید و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نسبت به واریز مبلغ ۲.۱۴۰.۰۰۰ ریال اقدام نمایید.
توضیح: نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.

۲-پس از انجام پرداخت الکترونیکی وجه، دو گزینه "چاپ روکش پرونده" و "ارسال مستندات" فعال می شود، از قسمت ارسال مستندات مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.(حجم هر فایل کمتر از ۲ مگابایت باشد)
تذکر۱:بارگذاری تصویر کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، کارنامه قبولی در آزمون و مدرک تحصیلی برای همه داوطلبان *الزامی* می باشد.
تذکر۲: بارگذاری سایر مدارک جهت *بررسی امتیاز یا معافیت های مربوط* به هر بخش (قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت،بومی، کبر سن، رشته غیر مرتبط، سهمیه های ثبت نامی) برای مشمولان الزامی می باشد.

۳-روکش پرونده خود را از سامانه دریافت و پس از چاپ آن در یک برگه A۴ بر روی پوشه خود نصب نمایید.(این برگه به منزله رسید پرداخت وجه نیز می‌باشد)

۴-براساس *زمان و مکان درج شده* در روکش پرونده خود و رعایت مواد مندرج در اطلاعیه شماره(۴) مراجعه نمایید.

۵-ورود افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی ممنوع می باشد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه(۴)   فرایند بررسی مدارک و مستندات


فرایند بررسی مدارک و مستندات از روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۲ آغاز می شود

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال۱۴۰۱ استان خراسان رضوی میرساند:

فرایند بررسی مدارک و مستندات از روز چهارشنبه مورخ ۱۴ تیرماه ۱۴۰۲ آغاز می گردد. داوطلبان ضروریست با توجه به نکات ذیل در زمان مقرر و همراه داشت مدارک اعلام شده مراجعه نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ تیر ۱۴۰۲-قابل توجه پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگار ابتدایی/استثنایی سال ۱۴۰۱ (آزمون برگزار شده در ۱۴۰۲/۲/۸)

با توجه به آغاز فرایند بررسی مدارک،مصاحبه و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت در روزهای آتی ضروریست نسبت به تهیه مدارک و مستندات ذیل اقدام نمایید. زمان و مکان مراجعه متعاقبا اعلام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:
۱- فرم پیوست آمادگی تکمیل شده برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی
۲-مدارک تحصیلی گواهینامه موقت یا دانشنامه
۳-اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ۱۰ سال سکونت به استثنای شهرستان مشهد(مشهد-تبادکان-احمدآباد-رضویه)
۴-اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگری
۵-اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیق خود را ارائه نمایند.)
۶-ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی
۷-اصل گواهی بهزیستی برای مشمولین سهمیه ۳ درصد معلولان به تاریخ روز

مدارک امتیاز آور جهت ارزیابی تکمیلی
۱-مدارک کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی ملی و جهانی
۲-سوابق فعالیت های تحصیلی، آموزشی، فرهنگی، جهادی، تدریس و فناوری های نوین
۳-گواهی های معتبر مهارت ها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری
۴-تقدیر نامه های مرتبط در سطوح مدیریت میانی و عالی
۵-پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات معتبر

تذکرات:
۱-با توجه به اینکه ارزیابی تکمیلی در حوزه های ارزیابی به صورت گروهی انجام خواهد شد عدم مراجعه داوطلب در روز، تاریخ و ساعت تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
۲-داوطلبانی که در دو کد شغل محل حایز امتیاز برای معرفی شدند استان محل انجام ارزیابی تکمیلی، اولویت انتخاب اول داوطلب می باشد بنابراین می باید مدارک مربوط به امتیاز بومی پذیری و سایر مولفه های امتیاز اور را به استان محل ارزیابی تکمیلی تحویل نمایند.
۳-عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام شده بر اساس اطلاعیه‌های اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

تکمیل فرم اطلاعات فردی:
داوطلبان می بایست حداکثر تا روز یکشنبه ۱۴۰۲/۴/۴ با ورود به سایت my.medu.ir با استفاده از گزینه ورود از طریق درگاه دولت ضمن استفاده از شماره همراه با مالکیت داوطلب، نسبت به تکمیل و بارگذاری فرم اطلاعات فردی اقدام کنند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

خبر ۳ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱ سهمیه استان خراسان رضوی

به اطلاع پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱ سهمیه استان خراسان رضوی می‌رساند:

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه، بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی و مصاحبه متعاقبا از طریق پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام خواهد شد.

پذیرفته‌شدگان از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش خودداری نمایند.

ضمنا این پذیرفته‌شدگان لازم است اطلاعیه سازمان سنجش را در فایل پیوست ذیل مطالعه نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورس خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

 

 

بازگشت به صفحه استخدام آموزش و پرورش

  

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۵۷ نظر برای اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی

 • .
  ..
  ۲۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۹:۲۲
  سلام وقت بخیر
  نتایج کد 5 چه موقع اعلام میشه؟!
  • م
   مهری
   ۳۰ آبان ۱۴۰۲، ۱۵:۱۱
   سلام
   من حد نصاب مصاحبه رو نیوردم قبلا استان خودم مصاحبه دادم الان استانی دیگه قبول شدم باز باید برم برای تحویل مدارک ؟؟؟؟؟
   • ر
    ریحانه محمدی
    ۲ آبان ۱۴۰۲، ۱۰:۲۳
    سلام.
    من میخوام امسال اگر خدا بخواد بیری الهیات شرکت کنم.
    داستانی که قبول شدند میشه بیزحمت بگن چه منابعی بخونم و خودشون چه درصد هایی زدند.
    برای شهرستان سبزوار،خراسان رضوی
    • ح
     حمید غفوری
     ۱۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۴:۱۸
     سلام از خراسان رضوی تا حالا کسی برای ارزیابی رفته ؟
     • ح
      حمید
      ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۵۴
      سلام از رشته معارف مشهد کسی تحویل مدارک رفته؟؟یا مصاحبه شده؟؟محلش کجاست ممنونم یه رشته معارفی جواب بده
      • ز
       زری
       ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۰۸
       چقد عجله دارید. هنوز ثبت نام اولیه اینترنتی تموم نشده که بگن حضوری تحویل مدارک برید یا مصاحبه
      • 👌
       👌
       ۱۱ تیر ۱۴۰۲، ۱۸:۳۳
       سلام،لطفا بفرمایید مصاحبه و معاینه پزشکی و تحویل مدارک دریه روز هست یانه بعداز تایید مدارک اعلام میکنن جهت مصاحبه بریم
       • ز
        زری
        ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۰۷
        یک روز تحویل مدارک و معاینه پزشکی . یه روز دیگه مصاحبه
       • ر
        رضا
        ۵ تیر ۱۴۰۲، ۲۲:۴۱
        سلام وقتتون بخیر
        هنوز تاریخ ارزیابی و مصاحبه حضوری برای استان خراسان رضوی اعلام نشده!؟
        • I
         IT
         ۱۵ دی ۱۴۰۱، ۱۸:۳۴
         سلام وقت بخیر
         برای استخدامی رشته فناوری اطلاعات چه کتاب‌هایی برای مصاحبه مطالعه کنم ؟
         • ح
          حمیدرضاترکمان سلامی
          ۷ دی ۱۴۰۱، ۱۵:۲۱
          سلام.آیا واسه سال 1402 آزمون استخدامی داریم؟
          • ح
           حمید غفوری
           ۱۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۴:۱۶
           آقای ترکمان شما فقط بخون در آینده برگزار خواهد شد‌
          • م
           منصوره خدادادی
           ۳۰ آذر ۱۴۰۱، ۲۱:۴۹
           سلام من خیلی میخوام بدونم ازمون و درخواست ماده 28 کی و چطور هستش؟
           • ش
            شیوا
            ۱۳ شهریور ۱۴۰۲، ۱۰:۰۹
            منم خیلی دوست دارم بدونم هرکی میدونه لطفا راهنماییمون کنه
           • M
            MDM
            ۱۰ آبان ۱۴۰۱، ۱۷:۰۵
            لطفا سایت استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی(مشهد) رو معرفی کنید
            • ا
             امرائی
             ۳ مرداد ۱۴۰۱، ۱۷:۱۵
             خراسان رضوی تا حالا خواب بوده..؟!
             • ه
              هنراموز الکترونیک
              ۲۹ مرداد ۱۴۰۱، ۱۶:۲۰
              چطور مگه ؟؟؟
              خیلی مرتب داره اطلاعیه میده
              اپلیکیشن بله رو نصب کنید اطلاعیه ها اونجا میاد همچنین داخل پرتال منابع انسانی
             • ع
              علی
              ۲ مرداد ۱۴۰۱، ۱۸:۲۳
              بعضی افراد مثل بیل گتس که الکی میان ادعا می کنن تمام لیست مصاحبه ها فرستاده شده و منتظر مجوز سازمان استخدامی هستن بفرما این اطلاعیه امروز خراسان که نشون میده هنوز مصاحبه ها ادامه داره ، کمتر دروغ بگید زشته ، برا جلب توجه ، از هیچی خبر ندارن فقط خالی بندی هنرشونه !!!!
              «قابل توجه آن دسته از پذیرفته شدگان ماده 28 آزمون استخدامی سال 1400 که در مراحل قبلی تشکیل پرونده داده اند اما به دلایل: بیماری کوئید19 یا معرفی به طب کار و ... به مراکز مجری مصاحبه مراجعه نکرده اند می رساند: جهت ادامه فرایند ساعت 8 صبح روز سه شنبه 1401/5/4 به دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مراجعه نمایند.»»

              لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

              ثبت پاسخ