اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

۳۰۶۹ نظر

خبر ۳۱ مرداد ۱۴۰۱- اطلاعیه زمان مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان اعلام شد

اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای زمان و مکان مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ساکن در این استان (بومی) را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، براساس این اطلاعیه فرایند انجام مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان ساکن در استان سیستان و بلوچستان براساس جدول زمان بندی از جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ آغاز و تا ۲ شهریور ۱۴۰۱ ادامه دارد.
مصاحبه پذیرفته شدگان ساکن خارج از استان در این مرحله صورت نمی گیرد لذا تاکید می گردد از حضور جهت مصاحبه گزینش تا اطلاع ثانوی جداً خودداری فرمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱- اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواست تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش خودداری کنند و منتظر اطلاعیه های بعدی این اداره کل باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ به منظور انجام سایر مراحل قبل از استخدام شامل بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی منتظر اطلاعیه های بعدی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان باشند و از مراجعه حضوری به ادارات خودداری شود.‌

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه زمان و مکان بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان اعلام شد

فرآیند بررسی مدارک، انجام معاینات پزشکی، بررسی مدارک پژوهشی و مصاحبه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان سیستان و بلوچستان از دوشنبه ۶ تیرماه آغاز و براساس جدول زمان بندی تا ۲۱ تیرماه ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، این اداره کل با صدور اطلاعیه شماره ۲ جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و بررسی مدارک پژوهشی و مصاحبه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان سیستان و بلوچستان را اعلام کرد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ تیر ۱۴۰۱ - اطلاعیه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش (نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور) هم اکنون در سایت سازمان سنجش قابل رویت است و زمان و مکان مصاحبه ویژه معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که در روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد، ساعاتی پیش از طریق سایت سازمان سنجش اعلام گردید.
معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست اخبار و اطلاعیه های بعدی در خصوص مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه را در سایت اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان پیگیری نمایند و براساس زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه های مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم بعمل آورند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ تیر ۱۴۰۰- اطلاعیه مهلت تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ اعلام شد

اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای جدول زمان بندی تحویل مدارک و مستندات ، معاینات پزشکی، تعهد محضری و گواهی عدم سوء پیشینه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، اطلاعیه زمان، مکان و چگونگی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹ از تاریخ ۱۳ لغایت ۲۴ تیرماه ۱۴۰۰ و بر اساس جداول زیر خواهد بود:

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ خرداد ۱۴۰۰- جزئیات دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۹ ، جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام ، مکان و جزییات برگزاری دوره مهارت آموزی سال ۱۴۰۰ از روز سه شنبه ۱۴۰۰/۴/۰۱ به پورتال دانشگاه فرهنگیان به آدرس https://cfu.ac.ir مراجعه نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۹ می‌رساند، جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام ، مکان و جزییات برگزاری دوره مهارت آموزی سال ۱۴۰۰(که به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت مهارت آموزان به صورت مجازی برگزار خواهد شد) از روز سه شنبه ۱۴۰۰/۴/۰۱ به پورتال دانشگاه فرهنگیان به آدرس https://cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
به مهارت آموزان محترم توصیه می شود تا پایان دوره، مرتباً اطلاعیه های پورتال اصلی دانشگاه فرهنگیان را پیگیری نمایند.
بدیهی است دانشگاه فرهنگیان اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی، اعم از سایت های خبری و شبکه های اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰- آغاز فرآیند مصاحبه گزینش داوطلبان پذیرفته شده آزمون استخدامی ۹۹ خارج از استان

اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای جزئیات زمان، مکان و چگونگی انجام فرآیند مصاحبه گزینش داوطلبان پذیرفته شده آزمون استخدامی ۹۹ خارج ازاستان را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، اطلاعیه زمان، مکان و چگونگی انجام فرآیند مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹ از تاریخ یکم لغایت ۶ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس جداول زیر خواهد بود:

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ فروردین ۱۴۰۰- آغاز فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹

اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای جزئیات زمان، مکان و چگونگی انجام فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سال ۱۳۹۹ را اعلام نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، اطلاعیه زمان، مکان و چگونگی انجام فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹ از تاریخ ۴ لغایت ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ و بر اساس جداول زیر خواهد بود:

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - جزئیات زمان، مکان و چگونگی انجام فرآیند مراحل قبل از استخدام

جزئیات زمان، مکان و چگونگی انجام فرآیند مراحل قبل از استخدام، به زودی اعلام می گردد

به دنبال اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش، سومین اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
به دنبال اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش در استان سیستان و بلوچستان، جزئیات زمان، مکان و چگونگی انجام فرآیند مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی) متعاقبا از طریق همین سایت به آدرس sb.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
ضمنا براساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبانی که در خصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می‌توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به آدرس www.snajesh.org اقدام نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ بهمن ۹۹ - اطلاعیه شماره ۲ کارشناسی استخدام اداره کل در خصوص آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹

احمد علی کیخایی کارشناس مسئول استخدام اداره کل گفت: فرآیند بررسی مدارک و مستندات، انجام معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از تاریخ ۱۸ بهمن ۹۹ بر اساس جدول ذیل اجرایی خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، کیخایی اظهار داشت: معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ لازم است بر اساس جدول ذیل به منظور انجام فرآیند بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی و عمومی با در دست داشتن مدارک اعلام شده، در محل های مشخص شده حضور به موقع داشته باشند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ بهمن ۹۹ - اطلاعیه کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش استان در خصوص فرآیند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش سال ۹۹

کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش سیستان وبلوچستان در خصوص اعلام زمان فرآیند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ اطلاعیه ای صادر نمود

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش سیستان وبلوچستان ،متن اطلاعیه کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش استان در خصوص فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان بشرح ذیل می باشد .

با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت به آدرس sb.medu.ir اطلاع‌رسانی خواهد شد
پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر که بزودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ سفید)-(خانم ها رنگ سبز)
چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
فرم استشهادمحل سکونت( افرادی که درزمان ثبت نام گزینه بومی را انتخاب نموده واز امتیاز بومی استفاده نموده اند )درصورتی که فرد متولد همان شهرستان یا منطقه محل درخواست باشد نیازی به تکمیل فرم استشهاد نمی باشد.
اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ اردیبهشت ۹۹ - قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان

پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش (هنرآموزان استادکاران وپایه های فنی ) در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از روز چهارشنبه مورخ ۰۳/۰۲/۱۳۹۹ لغایت دوشنبه مورخ ۱۵/۰۲/۱۳۹۹ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی تهران به آدرس http://portal.sru.ac.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ،پیرو اطلاعیه قبلی دانشگاه فرهنگیان ،پذیرفته شدگان سایر رشته‌های‌ شغلی (دبیر، آموزگار، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی ‌مدارس) براساس‌کارنامه نهایی صادره ازسامانه همگام جهت اطلاع از ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی، به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فرهنگیان‌ به نشانیhttps://cfu.ac.ir مراجعه وجهتثبت نام غیرحضوری باید از روز چهارشنبه مورخ ۱۰/۰۲/۱۳۹۹ تا روز جمعه ۱۲/۰۲/۱۳۹۹ به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی http://۱۰.۹.۲۹.۹۲ مراجعه نمایند.

گفتنی است :جهت اطلاع از نحوه اقدام برای اخذ معرفی نامه برای انجام آزمایشات پاراکلینیکی، گواهی عدم سوءپیشینه، سپردن تعهد خدمت محضری از تاریخ ۶/۳/۱۳۹۹ لغایت ۱۵/۴/۱۳۹۹ به سایت اداره کل آموزش وپرورش استان سیستان وبلوچستان به نشانی ( sb . medu. ir ) مراجعه نمایند

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ اردیبهشت ۹۹ - زمان دوره مهارت آموزی مجازی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان متعاقبا اعلام خواهد شد

باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت مجازی برگزار و زمان آن متعاقبا از طریق سایت اداره کل اطلاع رسانی می شود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی آبان ماه ۱۳۹۸ به اطلاع می رساند ،باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، دوره مهارت آموزی به صورت مجازی برگزار و زمان آن از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد و پذیرفته شدگان تا اطلاع ثانوی از مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان و دانشگاه فرهنگیان خودداری نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ اسفند ۹۸ - اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در فروردین ۹۹

کارشناس مسئول استخدامی اداره کل : به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸ می رساند، انجام ادامه مراحل استخدام به بعد از تعطیلات نوروز ۹۹ موکول شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، کیخائی گفت : به علت شیوع بیماری کرونا ویروس و بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با این بیماری، تمامی مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸(تشکیل پرونده ،انجام معاینات پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه )به فروردین سال ۹۹ موکول شد.

وی اظهار کرد : داوطلبانی که در خصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی (www.sanjesh . org)

اقدام و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ – ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان ، ادارات مناطق و وزارت آموزش و پرورش خودداری نمایند .

گفتنی است : پذیرفته شدگان می توانند با دنبال کردن سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان به آدرس(sb.medu.ir) از آخرین اطلاعیه ها، چگونگی مراحل و زمان مراجعه مجدد اطلاع پیدا کنند

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ اسفند ۹۸ - اطلاعیه مراحل قبل از استخدام پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان


کارشناس استخدامی اداره کل جهت آگاهی پذیرفته‌شدگان آزمون، در خصوص ادامه مراحل استخدام پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور( آبان ۱۳۹۸) اطلاعیه‌ای صادر کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ،کیخائی اظهارکرد: ادامه مراحل استخدام ( بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، گواهی عدم سوء پیشینه آزمایشات و معاینات پزشکی ، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی )از طریق همین سایت به آدرس(sb.medu.ir) اطلاع رسانی خواهد شد .

وی گفت : براساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبانی که در خصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش خودداری و می توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی ((www.sanjesh . org اقدام نمایند .

گفتنی است : جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۴۵۳۳۹۵-۰۵۴ کارشناس امور استخدامی اداره کل تماس حاصل نمائید .

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ دی ۹۸ - اعلام برنامه زمان بندی بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸

کیخائی گفت :جدول زمان بندی بررسی مدارک ، مستندات و انجام معاینات پزشکی و مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان اعلام شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان کیخائی اظهار کرد: بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مورخ ۳۰ / ۸ /۹۸ سهمیه آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان می رساند به منظور بررسی و تحویل مدارک،معاینات پزشکی و مصاحبه با در دست داشتن مدارک (اطلاعیه شماره ۱)، طبق جدول زمان بندی در محل های مشخص شده حضور بهم رسانند.
۱-آدرس محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی (خواهران و برادران) : زاهدان- بلوار معلم-معلم ۱۶ اردوگاه فاطمه الزهرا(س) .
۲-آدرس محل برگزاری مصاحبه خواهران: زاهدان- خیابان دانشگاه –کوچه اوقاف مرکز مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان.
۳- آدرس محل برگزاری مصاحبه برادران: زاهدان -خیابان آزادی –آزادی ۵ مرکز آموزش نیروی انسانی شهید حسینی طباطبایی .
۴-ضمنا تمامی داوطلبان موظفندفرم اطلاعات فردی را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.
۵-ساعت پذیرش داوطلبان: ۸ صبح ایام فوق الذکر

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ دی ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان سال ۹۸

کارشناس مسئول استخدامی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت :با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور از طریق سازمان سنجش ،جدول زمان بندی بررسی مستندات وانجام مصاحبه پذیرفته شدگان آموزش و پرورش متعاقبا اعلام خواهد شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان کیخائی اظهار کرد: جدول زمان بندی مربوط به زمان و مکان بررسی مستندات و مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام ۳۰ / ۸/ ۹۸ سهمیه آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان متعاقبا از طریق همین سایت اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد .

وی افزود:مدارک لازم جهت تکمیل پرونده وطی مراحل استخدامی به شرح ذیل اعلام می گردد :


۱ -پرینت کارنامه آزمون استخدامی از سایت سازمان سنجش
۲ -دو قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری (پشت نویسی شده)
۳ -اصل شناسنامه ویک برگ تصویرازتمام صفحات آن
۴ -اصل کارت ملی ویک برگ تصویر پشت وروی آن
۵ -اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)
۶ -مدرک تحصیلی شامل : یکی از موارد ذیل کفایت می کند :
(افرادی که با مدرک کارشناسی ارشد شرکت نموده اند ارائه مدرک کارشناسی نیز الزامی است)
- اصل دانشنامه یا گواهینامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ تصویر آن
- دارا بودن اصل یا کپی برابر با اصل شده مدرک تحصیلی لیسانس برای افرادی که با کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند
- اصل گواهی انشایی فراغت از تحصیل معتبر از دانشگاه مربوطه(مختص دانشجویانی که جدیداً فارغ التحصیل شده و گواهی موقت آنان صادر نشده است)
۷ -اصل معرفینامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین
۸ -اصل وتصویرمدارک مشمولین حافظین قرآن درجه ۱تا۳
۹ -اصل معرفی نامه رسمی ازبنیادشهیدوامورایثارگران برای قبول شدگان ازطریق سهمیه ایثارگری باذکرنوع ایثارگری ودرصد جانبازی
۱۰ -فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان (برای افراد متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان)
۱۱ -ا صل سوابق خدمت غیرر سمی و تمام وقت درد ستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوق آنها از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده ا ست
(برای افرادی که می خواهند بدلیل افزایش سن از تقلیل شرایط سنی استفاده نمایند).
۱۲ -یک عدد پوشه ترجیحا برادران رنگ قرمز وخواهران آبی
شایان ذکر است: متقاضیان واجد شرایط می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مدارک خواسته شده (مدرک تحصیلی ، ، سهمیه و...) ، قبل از عزیمت به مکان اعلام شده با شماره تلفن ۳۳۴۵۳۳۹۵ – ۰۵۴ کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان تماس حاصل نمایند ؛
مدارک لازم جهت ارائه به کارگروه مصاحبه :
۱ -گواهی سوابق تجربی مرتبط با رشته شغلی پذیرفته شده
۲ -گواهینامه مهارت های هفتگانه رایانه ( ICDL(
۳ -گواهینامه نرم افزارهای تخصصی و کاربردی مرتبط با رشته شغلی
۴ -تحقیق ، تالیف ، ترجمه (در صورت چاپ کتاب ارائه یک نسخه از آن به همراه تصویر شابک الزامی است)
۵ -گواهی کسب رتبه در مسابقات : جشنواره خوارزمی ، حافظان قرآن ، المپیادهای علمی ، فرهنگی ، ورزشی ، مهارتی
۶ -فرم اطلاعات فردی گزینش به همراه اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل و تصویر پشت و رو کارت ملی ، سه قطعه عکس جدید پشت نویسی شده
توضیح : به همراه داشتن اصل و تصویر تمامی مدارک فوق الزامی می باشد . همچنین زمان تحویل مدارک فوق صرفاً در روز تعیین شده و جلسه مصاحبه متقاضی خواهد بود و پس از اتمام زمان مصاحبه و جمع بندی امتیازات ، دریافت هیچگونه مدرکی از متقاضی میسر نمی باشد.

گفتنی است: متقاضیان واجد شرایط می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مدارک خواسته شده فوق ، قبل از عزیمت به مکان اعلام شده با شماره تلفن
۳۳۴۵۳۳۸۰ – ۰۵۴ اداره برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان تماس حاصل نمایند .

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳٬۰۶۹ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

 • f
  f
  ۴ اسفند ۱۴۰۱، ۱۵:۱۵
  اگه کسی از سیستان هست؛من میخوام سیستان امتحان بدم اما نمیدونم‌کدوم‌منطقه قبولی بیشتر داره برای دبیری شیمی
  • 😎
   😎محسن
   ۸ اسفند ۱۴۰۱، ۱۸:۳۲
   دبیری شیمی منطقه سیستان مگه کلا چند نفر میخواد که میپرسید کدوم منطقه اش بیشتر قبولی داره؟
  • f
   f
   ۴ اسفند ۱۴۰۱، ۱۵:۱۴
   سلام دوستان،خسته نباشید،کسی اینجا سالای قبل برای دبیری شیمی خونده؟کدوم مناطق شانس قبولی بیشتره؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ