اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

۳۹۲ روز قبل ۷۴۷ نظر

خبر ۲۷ شهریور ۹۷ - اعلام زمان معرفی به آزمایشات و معاینات پزشکی و … داوطلبان راه یافته به مرحله یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی

داوطلبان راه یافته به مرحله یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۷/۳ به آزمایشات و معاینات پزشکی و دایره تشخیص هویت نیروی انتظامی معرفی می شوند.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، بهروز اصغری اردلانی از اعلام زمان معرفی داوطلبان راه یافته به مرحله یک برابر ظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان همچنین گفت: داوطلبان با مطالعه اطلاعیه ذیل در تاریخ های اعلام شده برای دریافت معرفی نامه های مربوط به بهداری و آگاهی به اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه نمایند.

با توجه به اطلاعیه مورخ ۹۷/۶/۲۶ سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج نهایی (یک برابر ظرفیت استخدامی غیر از گزینش) پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ ، ضمن عرض تبریک به راه یافتگان به مرحله یک برابرظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان آذربایجان شرقی ، بدین وسیله برنامه زمانی مراجعه داوطلبان برای تشکیل پرونده استخدامی و طی مراحل بعدی به شرح زیر اعلام و توجه داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد :

پذیرفته شدگان نهایی (یک برابر ظرفیت استخدامی غیر از گزینش) آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۷/۳ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۷/۷ فرصت دارند برای تشکیل پرونده استخدامی و طی مراحل استخدام و دریافت معرفی نامه به مراکز بهداشت و نیروی انتظامی ( بررسی پیشینه کیفری ) به اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی واقع در تبریز – خیابان ارتش جنوبی – بالاتر از چهارراه باغ شمال – خیابان نیروی انتظامی – روبروی فروشگاه اتکا مراجعه نمایند.
داوطلبانی که در فرصت تعیین شده برای طی مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه ننمایند به عنوان منصرف از استخدام شناخته شده و در آینده حقی برای آنان متصور نمی باشد.
با توجه به دریافت فرم گزینش در مرحله بررسی مدارک و مصاحبه، نیازی به مراجعه داوطلبان به هسته گزینش استان یا ارسال مدارک به هسته مذکور، وجود ندارد مگر در مواردی که داوطلب راساً از سوی هسته گزینش استان برای تکمیل مدارک و... دعوت شده باشد.
پذیرفته شدگان به هنگام مراجعه برای دریافت معرفی نامه مدارک ذیل را همراه داشته باشند:

- کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش. مبنی بر قبولی در آزمون

- تعداد دو قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ تهیه شده در سال جاری .

- اصل و تصویر تمام صفحاتشناسنامه .

- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی .

- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (برادران)

- اصل یا تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی .

اصغری اردلانی اضافه نمود: در استان آذربایجان شرقی تعداد ۴۶۰ نفر موفق به قبولی در مراحل کتبی و مصاحبه آزمون استخدام پیمانی شده اند و برای بررسی صلاحیت استخدام پیمانی در آموزش و پرورش به هسته گزینش استان معرفی شده اند و پس از طی مرحله گزینش ، داوطلبانی که صلاحیت استخدام پیمانی آنان در مشاغل قبول شده از سوی هسته گزینش استان مورد تایید قرار گیرد ، نخست نسبت به ارایه سند تعهد محضری ده ساله مبنی بر استخدام و خدمت به مدت ده سال و در محل خدمت تعیین شده (با دریافت معرفی نامه از اداره کل) اقدام و سپس مطابق با ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ، جهت طی دوره های مهارت های تعلیم و تربیت به دانشگاه فرهنگیان معرفی و در صورت کسب موفقیت در آزمون جامع مهارت های تعلیم و تربیت ، در مدیریت ها و ادارات آموزش و پرورش سهمیه خدمتی قبول شده مشغول به کار خواهند شد.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

خبر ۳ شهریور ۹۷ - اعلام زمان و مکان مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون سال ۹۷ 

بررسی مدارک، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه عمومی گزینش و مصاحبه اختصاصی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز یک شنبه مورخ ۹۷/۶/۴ آغاز می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، با توجه به اطلاعیه مورخ ۹۷/۵/۲۹ ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ شامل کلیه کدرشته‌های تحصیلی‌ متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران (رشته‌های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام) ، مراحل ارزیابی مدارک، معاینه پزشکی و انجام مصاحبه عمومی گزینش و مصاحبه اختصاصی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز یک شنبه مورخ ۹۷/۶/۴ آغاز می گردد.
بنابراین ضمن عرض تبریک به راه یافتگان به این مرحله، بدین وسیله برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبان برای ارائه مدارک ، انجام معاینه پزشکی و انجام مصاحبه، به شرح زیر اعلام می گردد:

برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبان برای ارائه مدارک و انجام فرآیند مصاحبه عمومی گزینش و  مصاحبه اختصاصی - ویژه خانم ها
حرف اول نام خانوادگی زمان مراجعه ساعت مراجعه
روز تاریخ
الف-ب-ت یکشنبه ۹۷/۶/۴ ۸ صبح تا ۱۸ عصر
پ-ج-چ-ح دوشنبه ۹۷/۶/۵
خ-د-ر-ز-س-ش سه شنبه ۹۷/۶/۶
ص-ط-ظ-ع-غ چهارشنبه ۹۷/۶/۷
ف-ق-ک-گ-ل-و-ه-ی پنج شنبه ۹۷/۶/۸
م-ن جمعه ۹۷/۶/۹

محل ارائه مدارک ، معاینه پزشکی و مصاحبه خانم ها :
دانشگاه فرهنگیان پردیس فاطمه زهراء (س) تبریز به نشانی تبریز- خیابان قطران جنوبی- جنب سالن ورزشی امام خمینی (ره) - وب سایت: http://tfu.cfu.ac.ir - شماره تلفن : ۰۴۱۳۴۴۳۸۱۱۶

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ مرداد ۹۷ - اطلاعیه شماره (۱) ستاد مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

با توجه به اعلام اولیه نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ که در مورخ ۹۷/۰۵/۰۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده بود ، ضمن عرض تبریک به راه یافتگان به مرحله چند برابرظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان آذربایجان شرقی ، بدین وسیله برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبان برای ارزیابی مدارک و مستندات و طی مراحل بعدی، به شرح زیر اعلام و توجه داوطلبان راه یافته به این مرحله را به موارد ذیل معطوف می دارد :

برای مشاهده برنامه حضور، بررسی مدارک، معاینه پزشکی و مصاحبه اینجا کلیک کنید

توجه : معرفی شدگان سهمیه ۳% بهزیستی برای بررسی مدارک و مستندات، ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۹۷/۵/۲۰ به مراکز یادشده مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه زمانی اعلام شده مذکور با در دست داشتن مدارک ذیل در محل ارزیابی و بررسی مدارک و مستندات به نشانی های ذیل حضور یابند :

خانم ها : دانشگاه فرهنگیان - پردیس فاطمه الزهرا(س) به نشانی تبریز- خیابان قطران جنوبی- جنب سالن ورزشی امام خمینی (ره) - آدرس وب سایت پردیس فاطمه الزهرا(س) ، http://tfu.cfu.ac.ir/ ، شماره تلفن تماس : ۳۴۴۳۸۱۱۶

آقایان : دانشگاه فرهنگیان- پردیس علامه امینی - ساختمان شهید رجایی به نشانی تبریز - میدان دانشسرا- آدرس وب سایت http://taap.cfu.ac.ir/ ، شماره تماس ۳۵۲۳۲۲۱۰

یادآوری مهم : مدارک لازم در دو مرحله از داوطلبان دریافت می گردد. مرحله اول همکاران ارزیابی کننده مدارک و مستندات و مرحله دوم همکاران هسته گزینش. داوطلب بایستی مدارک هر دو مرحله را از قبل به طور جداگانه تهیه نموده تا فرآیند بررسی مدارک و مستندات با خلل مواجه نگردد.

مدارک مرحله اول به شرح ذیل می باشند که باید به ترتیب ذکرشده از ردیف اول تا ردیف دوازدهم در یک پوشه روغنی به رنگ زرد قرارگیرد:

۱- کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش .

۲- شش قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ تهیه شده در سال جاری .

۳- اصل و ۲ سری تصویر تمام صفحات شناسنامه .

۴- اصل و ۲ سری تصویر پشت و روی کارت ملی .

۵- اصل و ۲ سری تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت ( برادران ) .

۶- اصل و ۲ برگ تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی

یادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و دو برگ تصویر مدرک تحصیلی لیسانس خود را نیز بایستی ارایه نمایند .

۷- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، اعلام نموده اند دارای سابقه خدمت تمام وقت دولتی می باشند.

۸- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای ده گانه ذکر شده در آگهی استخدامی) . بدیهی است داوطلبانی که شهرستان محل تولدشان طبق شناسنامه ، با محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد و نیز داوطلبانی که از سهمیه بومی استفاده ننموده اند نیازی به ارایه مدرک برای بومی بودن ندارند ولی سایر داوطلبان موظف به ارایه مدرک دال بر بومی بودن در محل قبولی خود می باشند .

۹- اصل و تصویر معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا ناحیه مقاومت سپاه پاسداران در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه ایثارگری درج شده است . در مورد متقاضیان استفاده سهمیه ۵% رزمندگان ، گواهی های صادره از معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود، معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی ومعاونت توسعه و منابع انسانی جهاد کشاورزی در مورد جهادگران مورد قبول می باشد و تاییدیه سایر مراجع و سایر مدارک مورد تایید نمی باشد.

۱۰- اصل و تصویر معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.

۱۱- معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی . ( موضوع بخشنامه شماره ۷۱۰/۳۴ مورخ ۱۳۹۲/۰۷/۲۹ وزارت آموزش و پرورش)

۱۲- مدارک مربوط به حافظان قرآن کریم (دارندگان حفظ قرآن در درجات یک ، دو و سه و صادره با امضای وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی )

۱۳- تالیف ، ترجمه و تحقیق مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی و مدارک مربوط به مهارت های فناوری اطلاعات. (این مدارک به هنگام مصاحبه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.)

مدارک مرحله دوم (مدارک مربوط به گزینش ) که بایستی از قبل آماده شده و داخل یک پوشه روغنی قرارداده شده باشد، پس از اتمام فرآیند ارزیابی مدارک و مستندات، به شرح ذیل به نماینده هسته گزینش مستقر در اتاق ارزیابی مدارک و مستندات تحویل می گردد:

دو برگ فرم گزینش مندرج در پیوست این اطلاعیه - تصویر تمام صفحات شناسنامه ، تصویر کارت ملی (پشت و رو) ، تصویر مدرک تحصیلی ، تصویر پایان خدمت یا معافیت دایم ، تصویر گواهی ایثارگری یا بسیج (در صورت داشتن) ، یک قطعه عکس پشت نویسی شده داخل پاکت ، تصویر کلیه ی مدارک مربوط به کسب رتبه در زمینه های مختلف علمی ، مذهبی، فرهنگی، هنری ، ورزشی ،قرآنی و ... ( سطح شهرستان ،استان ، کشور و بین الملل ) ، تصاویر تقدیرنامه های دریافتی از نهادها، گواهی فعالیت در نهادهای انقلابی و بسیج و مدارک مربوط به سایر فعالیتهای اجتماعی

فرم های گزینش به صورت پشت و رو چاپ و دو قطعه عکس از شش قطعه عکس مندرج در بند ۲ مدارک مرحله اول به فرم های مذکور الصاق شده و به صورت دقیق و با خط خوانا تکمیل گردند.

تذکرات مهم :

۱- در صورتی که پذیرفته شده واجد همه شرایط مندرج در آگهی استخدامی ( سن ، مدرک و رشته تحصیلی ، سهمیه های مندرج در کارنامه از قبیل بومی ، ایثارگری ۲۵% و رزمندگان ۵ %) باشد ، در همان روز و همان مرکز ، جهت طی مرحله معاینه پزشکی معرفی خواهد شد. در غیر این صورت و نداشتن شرایط مندرج در آگهی از چرخه رقابت حذف خواهد شد.

تبصره ۱: معرفی شدگان سهمیه ۳% بهزیستی چنانچه واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی باشند، روز شنبه مورخ ۹۷/۵/۲۰ جهت طی مراحل بعدی به کمیسیون پزشکی استان معرفی خواهند شد.

تبصره ۲: چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده و قادر به ارایه مدرک بومی شهرستانی آن کدشغل محل نگردد ، کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، نسبت به حذف امتیاز بومی در کد شغل محل انتخابی چنین داوطلبی اقدام و در صورتی که با حذف اولویت بومی ، داوطلب در فهرست چند برابرظرفیت کدشغل محل انتخابی قرار نگیرد ، از چرخه رقابت با سایر داوطلبان حذف و به جایگزینی وی از سایر داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد .

۲- در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.

۳- پس از اتمام بررسی مدارک و مستندات ، چنانچه داوطلب به تشخیص کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، واجد کلیه شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره در سایت سازمان سنجش قرارگرفت ، به مرحله معاینه پزشکی معرفی می گردد و در صورت تایید سلامت جسمی و روحی از سوی پزشک معتمد آموزش و پرورش ، به مرحله مصاحبه معرفی می گردد . زمان مصاحبه پس از اتمام معاینه پزشکی به اطلاع داوطلب خواهد رسید.

۴- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بلااثر می شود.

تذکر خیلی مهم : داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی ( معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

ستاد مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ مرداد ۹۷ - اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

کار بررسی و تطبیق مدارک استخدامی و سایر مراحل راه یافتگان به مرحله چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی به زودی آغاز می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، بهروز اصغری اردلانی گفت : با توجه به اطلاعیه مورخ ۹۷/۵/۷ سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر اعلام نتایج اولیه پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ ، به اطلاع داوطلبان راه یافته به مرحله چندبرابر ظرفیت استخدامی آزمون مذکور می رساند کارگروه ارزیابی مدارک و مستندات داوطلبان راه یافته به مرحله چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون مذکور به منظور بررسی و تطبیق مدارک داوطلبان با اطلاعات خوداظهاری مندرج در سامانه سازمان سنجش ، تشکیل یافته و آموزش های لازم را سپری نموده اند و به زودی کار بررسی و تطبیق مدارک داوطلبان آغاز خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افزود: داوطلبان موظف خواهند شد در زمان بندی مقرر که در قالب اخبار و اطلاعیه های بعدی متعاقباَ اعلام خواهد شد ، با در دست داشتن مدارک لازم ( اصل مدارک تحصیلی ، شناسنامه ، کارت ملی ، اصل مدارک ایثارگری ، اصل پایان خدمت و سایر مدارک مورد نیاز که در اطلاعیه بعدی اعلام می گردد) ، به مکان اعلام شده مراجعه نمایند .

وی، به داطلبان راه یافته به این مرحله توصیه نمود: مفاد اطلاعیه های منتشره اداره کل آموزش و پرروش استان در خصوص مدارک مورد نیاز و سایر موارد مربوط را که از طریق سایت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نشانی poshtibani.ea.medu.irاعلام خواهد شد ، به دقت مطالعه و از قبل با آمادگی کامل در فرآیند بررسی و تطبیق مدارک استخدامی شرکت نمایند .

اصغری اردلانی اضافه کرد: داوطلبانی که مدارک و مستندات آنان منطبق با مفاد اطلاعیه ثبت نام منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور باشد ، به مراحل بعدی معرفی خواهند شد در غیر این صورت به عنوان داوطلب غیرواجد شرایط ، از چرخه رقابت حذف خواهند شد .

 

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

۷۴۷ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید