اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ایلام

۵۴ نظر

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱-اطلاعیه شماره ۴ اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان نهایی نهمین دوره استخدامی آموزش و پرورش استان ایلام می رساند شایسته است جهت ثبت نام در دوره مهارت آموزی بدو خدمت، از امروز ۲۵ مرداد ماه به پورتال دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان نهایی نهمین دوره استخدامی آموزش و پرورش استان ایلام می رساند شایسته است جهت ثبت نام در دوره مهارت آموزی بدو خدمت، از امروز ۲۵ مرداد ماه با مراجعه به پورتال دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و وارد نمودن شماره داوطلبی به عنوان کد کاربری و شماره ملی بعنوان رمز عبور مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

ضمنا متعاقبا پس از دریافت لیست اسامی قبول شدگان نهایی از سوی وزارتخانه، این اداره کل لیست پذیرفته شدگان را به شهرستان ها و مناطق زیر مجموعه اعلام و پس از آن برابر فراخوان شهرستان یا منطقه محل خدمت متقاضیان به ادارات آموزش و پرورش مراجعه نموده و فرآیند تکمیل پرونده استخدامی را طی می نمایند.

لذا پذیرفته شدگان محترم فعلا از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان خوداری نموده و مراتب را از طریق اطلاعیه های روابط عمومی این اداره کل دنبال نمایند.

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ تیر ۱۴۰۱- تشریح روند بررسی مدارک و مصاحبه‌ی تخصصی پذیرفته‌شدگان ماده‌ی ۲۸

عبدی معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه آموزش و پرورش استان ایلام در گفتگو با روابط عمومی این اداره‌کل روند بررسی مدارک و مصاحبه‌ی تخصصی پذیرفته‌شدگان نهمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، حمید عبدی معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی آموزش و پرورش استان ایلام در گفتگو با اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این اداره‌کل روند انجام بررسی مدارک و همچنین مصاحبه معرفی شدگان نهمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان را تشریح کرد.

حمید عبدی معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع انسانی آموزش و پرورش استان ایلام گفت: در خصوص بررسی اسناد و مدارک و انجام مصاحبه استخدامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش از محل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی، در این اداره کل، مقدمات لازم جهت برگزاری مطلوب فرآیند مصاحبه از داوطلبان در پردیس های مجری مصاحبه انجام و همچنین اطلاع رسانی دقیق و کامل از طریق پورتال خبری اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام به داوطلبان جهت حضور به موقع در مصاحبه در اسرع وقت صورت گرفته است.

عبدی ادامه داد: ابلاغ اعضای ستاد مصاحبه و همچنین کارگروهای اجرایی صادر و نشست‌های مربوطه در این خصوص برگزار شد. کارگروه بررسی اسناد و مدارک تشکیل و فرایند بررسی اسناد و مدارک و معرفی به مصاحبه نیز از تاریخ ۶ تیر لغایت ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۱ در حال انجام می‌باشد.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان درباره‌ی انتخاب مصاحبه‌گران نیز افزود: مصاحبه گران تخصصی شغل به تفکیک رشته برای هر دو جنسیت، انتخاب و پس از اعلام آمادگی مصاحبه گران مورد نظر، فهرست مشخصات آن‌ها به پردیس‌های شهید مدرس (برادران) و امام جعفر صادق (خواهران) اعلام و مصاحبه تخصصی از روز شنبه مورخ ۱۱ تیرماه لغایت چهارشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱ هم زمان در محل پردیس های مذکور در حال انجام است.

عبدی با اشاره به حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف در روند انجام مصاحبه‌ی پذیرفته‌شدگان ماده‌ی ۲۸ بیان داشت: جدول زمان بندی انجام مصاحبه به سازمان های برنامه و بودجه، بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان جهت حضور نمایندگان آن ها و بازدید از مراکز مجری مصاحبه ارسال شده است.

حمید عبدی در پایان اضافه کرد: برنامه ریزی برای اجرای تمهیدات لازم جهت فرآیند مصاحبه به ویژه در مراکز مجری مصاحبه و همچنین فرآیند بررسی مدارک و مستندات داوطلبان اتخاذ و نماینده‌ی گزینش نیز به عنوان ناظر برای حضور در هر دو گروه مصاحبه تخصصی برادران و خواهران مشخص و در محل مصاحبه حضور دارند.

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ تیر ۱۴۰۱ - اعلام زمان مصاحبه‌ی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ماده‌ی ۲۸ آموزش و پرورش استان ایلام در تیرماه ۱۴۰۱


زمان مصاحبه‌ی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ماده‌ی ۲۸ آموزش و پرورش استان ایلام اعلام شد که بر این اساس برادران پذیرفته‌شده مطابق جدول زمانبندی می بایست به پردیس شهید مدرس، و خواهران پذیرفته شده به پردیس امام جعفرصادق (ع) مراجعه کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، زمان مصاحبه پذیرفته شدگان نهمین دوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد که بر این اساس پذیرفته شدگان ماده‌ی ۲۸ آزمون استخدامی در استان ایلام می بایست با در دست داشتن مدارک لازم و مطابق جدول زمانبندی زیر نسبت به مراجعه به آدرس های مذکور اقدام نمایند.

برنامه زمانبندی جهت حضور و پذیرش مصاحبه اختصاصی و عمومی استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان ایلام - خواهران


۱) تاریخ پذیرش: شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱

کلیه‌ی داوطلبان رشته ی آموزگاری ابتدایی (بر اساس نام خانوادگی از الف تا پایان حرف غ)
کلیه‌ی داوطلبان رشته های دبیری ریاضی، دبیر عربی و دبیر علوم اجتماعی

ساعت پذیرش: ۷:۳۰ صبح تا ۱۳:۴۵ ظهر

 

۲) تاریخ پذیرش: یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱

کلیه داوطلبان رشته های دبیر ادبیات فارسی و دبیر تربیت بدنی
کلیه داوطلبان رشته آموزگاری ابتدایی (بر اساس نام خانوادگی از ف تا پایان حرف ی)

ساعت پذیرش: ۷:۳۰ صبح تا ۱۳:۴۵ ظهر

 

۳) تاریخ پذیرش: دوشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۱

کلیه داوطلبان رشته دبیری معارف اسلامی
کلیه داوطلبان رشته های دبیری علوم زیستی و بهداشتی و مشاور واحد آموزشی

ساعت پذیرش: ۷:۳۰ صبح تا ۱۳:۴۵ ظهر

 

۴) تاریخ پذیرش: سه‌شنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱

کلیه داوطلبان رشته‌های دبیری هنر و مربی امور تربیتی مدارس
کلیه داوطلبان رشته های مراقب سلامت، هنرآموز/استادکار طراحی و دوخت، هنر آموز طراحی و دوخت

ساعت پذیرش: ۷:۳۰ صبح تا ۱۳:۴۵ ظهر

مدارک لازم:

اصل شناسنامه و کارت ملی
معرفی نامه از امور اداری اداره کل آموزش و پرورش (نمونه برگ شماره ۵)
گواهی انجام معاینات پزشکی

آدرس محل مصاحبه خواهران:

مستدعی است، داوطلبان ارجمند بر اساس جدول زمان بندی فوق به پردیس امام جعفر صادق (ع) خواهران - واقع در ایلام - انتهای بلوار شهید صدوقی مراجعه نمایند.

برنامه زمانبندی جهت حضور و پذیرش مصاحبه اختصاصی و عمومی استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان ایلام - برادران

 

۱) تاریخ: شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱

رشته‌ی تحصیلی و ساعت مراجعه: ساعت ۸ صبح

آموزگاری ابتدایی (از حروف الف تا ش)
دبیری ادبیات فارسی

رشته‌ی تحصیلی و ساعت مراجعه: ساعت ۱۴ عصر

دبیری علوم اجتماعی
دبیری ریاضی
دبیری تاریخ
دبیری عربی

 

۲) یکشنبه: ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱

رشته‌ی تحصیلی و ساعت مراجعه: ساعت ۸ صبح

آموزگاری ابتدایی (از حروف ع تا ی)
دبیری علوم زیستی
دبیری معارف اسلامی (حروف الف تا غ)
مشاور واحد آموزشی

رشته‌ی تحصیلی و ساعت مراجعه: ساعت ۱۴ عصر

آموزگار استثنایی
تربیت بدنی
مربی امور تربیتی
دبیری معارف اسلامی (حروف ف تا ی)
دبیری جغرافیا

 

۳) دوشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۱

رشته‌ی تحصیلی و ساعت مراجعه: ساعت ۸ صبح

استادکار الکتروتکنیک
استادکار ساختمان
دبیری هنر

رشته‌ی تحصیلی و ساعت مراجعه: ساعت ۱۴ عصر

استادکار مکانیک خودرو
هنر آموز مکانیک خودرو

مدارک لازم:

اصل شناسنامه و کارت ملی
معرفی نامه از امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام
گواهی تایید پزشک معتمد آموزش و پرورش از کلینیک فرهنگیان ایلام

آدرس محل مصاحبه برادران:

بلوار پژوهش - بانگنجاب - بالاتر از دانشگاه ایلام - دانشگاه فرهنگیان ایلام (پردیس شهید مدرس) - تلفن: ۰۸۴۳۲۲۲۷۱۶۹

  برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره ۱ مراحل، زمان، مکان و مدارک مورد نیاز انجام فرایند استخدامی قبول شدگان نهمین دوره‌ی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان ایلام

معرفی شدگان مرحله اول ضمن در دست داشتن مدارک از روز دوشنبه مورخ ۶ تیر ماه ۱۴۰۱ برابر تقویم زمانی و به تفکیک رشته از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصربه آدرس محل بررسی مدارک و مستندات: (ساختمان مرکز هسته گزینش آموزش و پرورش استان ایلام- بلوار جمهوری انتهای خیابان بعثت) مراجعه نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، محل بررسی مدارک و مستندات، زمان و مکان مصاحبه‌ و فرایند استخدامی پذیرفته‌شدگان نهمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد که به این ترتیب معرفی شدگان مرحله اول ضمن در دست داشتن مدارک ذیل به منظور بررسی آن ها، از روز دوشنبه مورخ ۶ تیر ماه ۱۴۰۱ برابر تقویم زمانی و به تفکیک رشته از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصر به آدرس محل بررسی مدارک و مستندات: (ساختمان مرکز هسته گزینش آموزش و پرورش استان ایلام- بلوار جمهوری انتهای خیابان بعثت) مراجعه نمایند.

عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد و فرم مربوط به غایبین تکمیل خواهد شد.

تقویم اجرایی گارگروه بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان مرحله اول (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۱۴۰۱

گروه: اول
جنسیت: زن/ مرد
رشته شغلی قبولی: آموزگار ابتدایی-آموزگار استثنایی- دبیر ادبیات فارسی
ساعت مراجعه: ۸ صبح الی ۱۶ عصر
روز مراجعه: دوشنبه
تاریخ: ۶ تیر ماه ۱۴۰۱

 

گروه: دوم
جنسیت: زن/ مرد
رشته شغلی قبولی: دبیر ریاضی-دبیر عربی-دبیر علوم اجتماعی- دبیر علوم زیستی و بهداشتی- دبیری تاریخ- دبیری جغرافیا-دبیری معارف اسلامی
ساعت مراجعه: ۸ صبح الی ۱۶ عصر
روز مراجعه: سه شنبه
تاریخ: ۷ تیر ماه ۱۴۰۱

گروه: سوم
جنسیت: زن/ مرد
رشته شغلی قبولی: دبیری هنر-مراقب سلامت-مربی امور تربیتی مدارس- مشاور واحد آموزشی- استادکار الکتروتکنیک-استادکار ساختمان-استادکار طراحی دوخت- استادکار مکانیک خودرو- هنر آموز طراحی و دوخت- هنر آموز مکانیک خودرو- دبیر تربیت بدنی
ساعت مراجعه: ۸ صبح الی ۱۶ عصر
روز مراجعه: چهارشنبه
تاریخ: ۸ تیر ماه ۱۴۰۱

مدارک مورد نیاز:


۱-یک عدد پوشه به رنگ آبی همراه با گیره

۲- پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی دو نسخه

۳- اصل و کپی گواهینامه موقت یا دانشنامه مدرک تحصیلی لیسانس/ فوق لیسانس بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد اشتغال- محل انتخابی) در زمان ثبت نام در دونسخه

۴- اصل شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت ویژه آقایان – کپی از تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت (ویژه آقایان) در دو نسخه و همچنین کپی شناسنامه همسر و فرزندان

۵- ۶ قطعه عکس با زمینه سفید و تمام رخ در سال جاری (پشت نویسی شده)

۶- ارائه فرم اطلاعات فردی (ویژه گزینش) در دو نسخه با الصاق عکس (تاکید می گردد فرم مذکور را از سایت آموزش و پرورش استان ایلام دریافت نمایید)

۷- ارائه نمون برگ شماره ۶ ارزیابی بخش کمی سوابق آموزشی و پژوهشی (تاکید می گردد حتما فرم مذکور را از سایت آموزش و پرورش استان ایلام دریافت نمایید)

۸- ارائه اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ جدید از بنیاد شهید و امور ایثار گران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگران با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی خطاب به اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام

۹- ارائه اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ جدید از سازمان بهزستی استان برای معلولین خطاب به اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام

۱۰- ارائه اصل و تصویر مدرک یا گواهینامه معتبر حافظ قرآن کریم درجه ۱ تا ۳ برای افرادی که از سهمیه حافظین قرآن استفاده کرده اند.

۱۱- ارائه اصل گواهی حضور در جبهه های حق علیه باطل به تاریخ جدید برای افرادی که از سهمیه سهمیه ایثارگری ۵ و ۲۵ درصد از مراجع ذیصلاح مربوطه شامل (بسیجی داوطلب- سه چهارم خدمت سربازی و نیروهای رسمی نظامی و انتظامی (پایور) ارتش و نیروی انتظامی - جهاد کشاورزی – سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)

۱۲- ارائه اصل گواهی و مدارک و مستندات بیمه و سوابق غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به بعد که حقوق آنها از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که می خواهند بدلیل افزایش سن از تقلیل شرایط سنی استفاده نمایند)

۱۳- ارائه فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان (برای افرادی متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان)

۱۴- ارائه فرم استشهاد محلی مبنی بر سکونت حداقل ۱۰ سال در شهرستان و منطقه محل تقاضا استخدام برای افرادی که از سهمه بومی استفاده کرده اند. (ارائه فرم مذکور برای افرادی که محل تولد درج در شناسنامه با محل شغل مورد تقاضا یکی می باشد نیاز نیست) (تاکید می گردد فرم مذکور را از سایت آموزش و پرورش استان ایلام دریافت نمایید)

۱۵- ارائه فرم اعلام آمادگی برای پذیرش مصاحبه (تاکید می گردد فرم مذکور را از سایت آموزش و پرورش استان ایلام دریافت نمایید)

مکان مراجعه: (ساختمان مرکز هسته گزینش آموزش و پرورش استان ایلام- بلوار جمهوری انتهای خیابان بعثت)

مراحل چینش و مرتب نمودن مدارک پرونده استخدامی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت از پایین به بالا به ترتیب ذیل انجام گردد:

۱-کپی کارنامه قبولی در آزمون

۲-اصل گواهی سهمیه ایثارگری - معلولیت در صورت استفاده

۳-اصل گواهی و مدارک مربوط به استشهاد محلی در صورت استفاده از امتیاز بومی

۴-اصل گواهی حافظ قرآن – نخبگان در صورت استفاده از سهمیه این موارد

۵-کپی مدرک دانشگاهی که در زمان ثبت نام ارائه گردیده

۶-اصل گواهی و مدارک مربوط به کسر سن (سنوات غیر رسمی ، تمام وقت درسازمان ها و ادارت دولتی) برای افرادی که دارای کبر سن هستند.

۷-کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی و پایان خدمت (ویژه آقایان) و همچنین کپی صفحات شناسنامه همسر و فرزندان

۸-فرم شماره ۲ که توسط کارشناس بررسی مدارک اضافه می گردد.

مراحل انجام فرآیند استخدامی قبول شدگان چند برابر ظرفیت (مرحله اول) نهمین دوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش ایلام

۱-بررسی مدارک و مستندات (برابر فرم شماره ۲) توسط کارگروه مربوطه

۲-ارائه فرم اطلاعات فردی گزینش و مدارک مورد نیاز به هسته گزینش استان

۲-بررسی و تکمیل فرم مربوط به اقدامات پژوهشی و آموزشی (۲۵ درصد نمره کمی) توسط کارشناسان مربوطه

۳- دریافت معرفی نامه مصاحبه بعد از بررسی مدارک جهت ارائه به مرکز مجری مصاحبه علمی ( پردیس خواهران امام جعفر صادق(ع) – پردیس برادران شهید مدرس

۴- دریافت معرفی نامه و فرم های مربوط به معاینات پزشکی جهت مراجعه به درمانگاه فرهنگیان به آدرس: کنار زیرگذر شهید کشوری شهر ایلام

فرم های مورد نیاز

پذیرفته‌شدگان محترم، حتما ضمن دانلود فرم‌های زیر، نسبت به تکمیل نمودن همه‌ی آنان‌ها و تحویل آن‌ها در زمان مراجعه اقدام نمایید:

 

فرم اطلاعات فردی گزینش

فرم پژوهشی

فرم استشهاد محل سکونت

فرم اعلام آمادگی برای پذیرش مصاحبه

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ فروردین ۱۴۰۰- قابل توجه داوطلبان اطلاعیه شماره (۱) هسته گزینش آموزش وپرورش استان ایلام درخصوص پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹

متن هسته گزینش اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام به شرح زیر است؛

ضمن تبر‌یک حلول ماه مبــارک رمضان و آرزوی موفقیّـــت داوطلبین آزمـــون استخدام پیمانی سال ۹۹ ، به اطـــلاع آن دسته از پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام می رساند، زمان و مکان دقیق فرآیند بررسی صلاحیـــت های عمومی گزینش از طریـــق تماس تلفنی با داوطلبین به آنها اعلام خواهد شد.

تذکرات :

۱ . باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم مراقبت های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از مراجعه حضوری به هسته گزینش استان تا قبل از تماس تلفنی ، خــودداری گردد.

۲ . تاکید می گردد هرگونه اقدام مورد نیاز از سوی پذیرفته شدگان بصورت اطلاعیه های بعدی متعاقباً از طریق سایت اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام و هسته گزینش اطلاع رسانی خواهد شد.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ بهمن ۹۹ - اطلاعیه برنامه زمان بندی مصاحبه از معرفی شدگان آزمون استخدامی (ماده ۲۸) سال ۱۳۹۹ سهیمه استخدامی استان ایلام

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ،برنامه زمان بندی مصاحبه از معرفی شدگان آزمون استخدامی (ماده ۲۸) سال ۱۳۹۹ سهیمه استخدامی استان ایلام اعلام شد

بسمه تعالی

جدول زمان بندی مصاحبه از معرفی شدگان برادر آزمون استخدامی (ماده ۲۸) سال ۱۳۹۹ سهیمه استخدامی استان ایلام

ایام هفته تاریخ رشته تحصیلی ساعت مراجعه جمع
شنبه ۲۵/۱۱/۱۳۹۹ آموزگار ابتدایی حروف الف تا س- ریاضی- ادبیات فارسی ۸صبح ۴۰
یک شنبه ۲۶/۱۱/۱۳۹۹ آموزگار ابتدایی حروف ش تا ی- آموزگار استثنایی– تربیت بدنی "" ۴۴
دوشنبه ۲۷/۱۱/۱۳۹۹ مربی امورتربیتی-مشاوره-هنرآموز زراعی باغی-ماشین های کشاورزی-مکانیک "" ۴۱
سه شنبه ۲۸/۱۱/۱۳۹۹ کامپیوتر-حرفه وفن-الکتروتکنیک-دبیرانگلیسی-علوم تجربی- جغرافیا "" ۳۴
چهارشنبه ۲۹/۱۱/۱۳۹۹ معارف اسلامی- مراقب سلامت و جامانده ها "" ۲۷

مدارک لازم:

اصل شناسنامه و کارت ملی
معرفی نامه از امور اداری اداره کل آموزش و پرورش
۲ قطعه عکس ۴*۳ سال جاری

آدرس محل مصاحبه: بلوار پژوهش- بانگنجاب- بالاتر از دانشگاه ایلام- دانشگاه فرهنگیان ایلام (پردیس شهید مدرس)-

برنامه زمان بندی جهت حضور و پذیرش مصاحبه اختصاصی و عمومی استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹( خواهران )

آدرس : میدان شهدا، میدان فاتحان میمک ، اول بلوار شهید صدوقی پردیس امام جعفر صادق (ع) دانشگاه فرهنگیان استان ایلام

ردیف تاریخ پذیرش رشته ساعت پذیرش
۱

شنبه

۱۳۹۹/۱۱/۲۵

داوطلبان رشته آموزگاری ابتدایی (بر اساس نام خانوادگی از الف تا ج)، کلیه داوطلبان رشته آموزگاری ابتدایی/ استثنایی، رشته دبیر ریاضی و رشته دبیر علوم تجربی ۸ صبح
۲

یک­ شنبه

۱۳۹۹/۱۱/۲۶

داوطلبان رشته آموزگاری ابتدایی (بر اساس نام خانوادگی از چ تا ز)، کلیه داوطلبان رشته دبیر تربیت بدنی، دبیر علوم زیستی و بهداشتی ۸ صبح
۳

دوشنبه

۱۳۹۹/۱۱/۲۷

داوطلبان رشته آموزگاری ابتدایی (بر اساس نام خانوادگی از ژ تا ق)، کلیه داوطلبان رشته دبیری هنر، رشته دبیر ادبیات فارسی و رشته مراقبت سلامت ۸ صبح
۴

سه شنبه

۱۳۹۹/۱۱/۲۸

داوطلبان رشته آموزگاری ابتدایی (بر اساس نام خانوادگی از ک تا ی)، کلیه داوطلبان رشته هنرآموز کامپیوتر ، رشته مشاور واحد آموزشی، دبیر زبان و ادبیات انگلیسی و رشته هنرآموز طراحی و دوخت ۸ صبح
۵

چهارشنبه

۱۳۹۹/۱۱/۲۹

کلیه داوطلبان رشته دبیری معارف اسلامی، رشته فیزیک، رشته دبیری حرفه و فن، مربی امور تربیتی، رشته دبیر شیمی، رشته هنرآموز گرافیک، رشته هنرآموز صنایع غذایی و رشته هنرآموز نقشه کشی عمومی/معماری ۸ صبح

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ بهمن ۹۹ - اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک و مستندات قبول شدگان چند برابر ظرفیت مرحله اول استخدام پیمانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام در سال ۱۳۹۹ هشتمین دوره استخدامی کشور

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ،اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک و مستندات قبول شدگان چند برابر ظرفیت مرحله اول استخدام پیمانی اداره کل آموز ش و پرورش استان ایلام در سال ۱۳۹۹ هشتمین دوره استخدامی کشوربه شرح زیر میباشد:

اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک و مستندات قبول شدگان چند برابر ظرفیت مرحله اول استخدام پیمانی اداره کل آموز و پرورش استان ایلام در سال ۱۳۹۹ هشتمین دوره استخدامی کشور

ساعت مراجعه روز تاریخ رشته شغلی قبولی در آزمون استخدامی ردیف
۹ صبح الی ۱۶ عصر یکشنبه ۱۹/۱۱/۱۳۹۹ آموزگار ابتدایی ۱
۹ صبح الی ۱۶ عصر  دوشنبه  ۲۰/۱۱/۱۳۹۹ زبان و ادبیات فارسی- تربیت بدنی- ریاضی- زبان انگلیسی- شیمی و عاوم تجربی و علوم زیست شناسی- فیزیک -  جغرافیا- معارف اسلامی- طراحی دوخت ۲
۹ صبح الی ۱۶ عصر     سه شنبه  ۲۱/۱۱/۱۳۹۹ صنایع غذایی – مراقب بهداشت                   مربی امور تربیت- مشاوره تحصیلی- هنر آموز الکترونیک- مهدسی زراعی- ماشین های کشاورزی- مکانیک- کاروفناوری نقشه کشی- کامپیوتر- گرافیک - هنر ۳

 

مدارک مورد نیاز:

یک عدد پوشه روغنی به رنگ سبز همراه با گیره – پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی دو نسخه- گواهینامه موقت یا دانشنامه مدرک تحصیلی لیسانس/ فوق لیسانس بر اساس مدرک تحصیلی مجاز( برابر کد اشتغال- محل انتخابی) دونسخه کپی از آن - اصل و کپی شناسنامه تمام صفحات در دو نسخه - اصل و کپی کارت ملی و پایان خدمت ( ویژه آقایان) در دونسخه - ۶ قطعه عکس با زمینه سفید و تمام رخ در سال جاری( پشت نویسی شده)- فرم اطلاعات فردی( ویژه گزینش) – اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ جدیداز بنیاد شهید و امور ایثار گران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد و ۵درصد ایثارگران

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از : ( معاونت نیروی انسانی هر یک ازرده های نیروی مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزادو افراد فاقد شغل-معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.)

-تاکید می گردد متن گواهی ایثارگران باید خطاب به اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام- اصل معرفی نامه رسمی بروز از سازمان بهزستی استان برای معلولین خطاب به اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام باشد - اصل و تصویر مدارک مشمولین حافظین قرآن درجه ۱ تا ۳از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی( برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد)

– اصل سوابق غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به بعد که حقوق آنها از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که می خواهند بدلیل افزایش سن از تقلیل شرایط سنی استفاده نمایند- فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان( برای افرادی متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان)

-ارائه گواهی استشهاد محلی مبنی بر۱۰سال سکونت برای افرادی که متقاضی غیر از محل تولد خود می باشند با تایید و مهر و امضاء کلانتری (پاسگاه) محل سکونت .تاکیدمی شود گواهی مذکور از مراجع ذیصلاح استعلام گرفته خواهد شد..

مکان مراجعه: اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام ساختمان ۲ سالن گرو های آموزشی

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ بهمن ۹۹ - اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ایلام

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ،مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان ایلام سال ۱۳۹۹ اعلام گردید :
با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت و کانال‌های مدیریت منابع انسانی و امور اداری از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر که بزودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.

۱- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)

۲- یک عدد پوشه روغنی (رنگ سبز)

۳- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)

۴- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)

۵- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)

۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)

۷- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن

۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۹- اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)

۱۰- معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران

تذکر : مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۱_ اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

۱۲_ گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.

۱۳-ارائه گواهی استشهاد محلی مبنی بر ۱۰ سال سکونت برای افرادی که از سهمیه بوم شهرستان غیر از محل تولد استفاده نموده اند .با تایید و ممهور به مهر و امضاء کلانتری(پاسگاه) محل سکونت

تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۱ شهریور ۹۷ - اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ می رساند زمانبندی روند تشکیل پرونده استخدامی، اخذ گواهی عدم سوء پیشینه، معاینات پزشکی و گزینش اعلام شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ می رساند به منظور تشکیل پرونده استخدامی ، انجام مراحل اخذ گواهی عدم سوء پیشینه ، معاینات پزشکی و گزینش و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی با به همراه داشتن مدارک زیر:

از روز یکشنبه* اول مهرماه تا چهارشنبه چهارم مهرماه* به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود مراجعه نمایند.

۱-اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویر تمام صفحات

۲- ۶ قطعه عکس جدید پشت نویسی شده

۳-تصویر کارنامه نهایی قبولی

۴- ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی که متقاضی بر اساس آن در آزمون شرکت نموده است

۵- ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت ( ویژه آقایان )

پذیرفته شدگان الزاما فقط در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه قبولی حضور یافته و در صورت وجود مغایرت به کارشناسی استخدام اداره کل مراجعه نمایند.

پس از تشکیل پرونده و اخذ همه مدارک و مستندات مربوطه معرفی نامه جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام اقدام گردد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ایلام

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام،فرمان فرج الهی رییس امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام  از اعلام جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۷ سهمیه استان  ایلام به شرح ذیل خبر داد.

 ردیف  روز  تاریخ مراجعه  جنس  رشته شغلی
۱ شنبه ۹۷/۵/۱۳ زن

آموزگار ابتدایی

۲ یکشنبه ۹۷/۵/۱۴ مرد/زن آموزگار ابتدایی- دبیر عربی-دبیرعلوم اجتماعی- دبیرعلوم تجربی-حرفه فن
۳ دوشنبه ۹۷/۵/۱۵ مرد/زن آموزگار استثنایی- دبیرادبیات فارسی- دبیرجغرافیا
۴ سه شنبه ۹۷/۵/۱۶ مرد/زن دبیر تربیت بدنی-دبیر ریاضی
۵ چهارشنبه ۹۷/۵/۱۷ مرد/زن زبان انگلیسی -هنرآموزمکانیک-هنرآموز طراحی دوخت-هنرآموز نقشه کشی
۶ شنبه ۹۷/۵/۲۰ مرد/زن زیست شناسی-شیمی-فیزیک- دبیرعلوم تجربی
۷ یکشنبه ۹۷/۵/۲۱ مرد/زن معارف اسلامی-هنرآموز کامپیوتر

مکان: انتهای خیابان ۲۴ متری ولیعصر (ع)- اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام-ساختمان گروهای آموزشی

مدارک موردنیاز :

اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی
چهار قطعه عکس ۴*۳
اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای برادران
اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد رشته محل انتخابی
اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها.
اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن در استان یا شهرستان
اصل معرفی نامه بهزیستی ، بنیادشهید و ایثارگری برای افرادی که از سهمیه(۳/. ،۵/ .و ۲۵/ .) مربوطه استفاده نموده اند.
پرینت کارنامه آزمون استخدامی
گیره و پوشه ترجیحا رنگ سفید
سایر مدارک مطابق با اطلاعیه استخدام

تذکر۱:داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی http:www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

تذکر ۲: به درخواست داوطلبان گرامی خارج ازجدول زمان بندی فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

*زمان مصاحبه پس از بررسی مدارک به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرروش سال ۹۷ اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۵۴ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ایلام

 • ع
  علی
  ۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
  سلام دوستان. تو جواب گزینش واسه من نوشته در حال بررسی، واسه شما چی نوشته؟ کسی هست واسه مهران شرکت کرده باشه؟
  • ی
   یاری
   ۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
   سلام. ببخشید از کجا نتیجه گزینش نگاه کردی که نوشته در حال بررسی؟؟؟
   • ا
    ابتدایی
    ۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۲
    سایت اموزش و پرورش کل medu.ir بالای صفحه اطلاعیه زده
   • ا
    ابتدایی
    ۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
    واسه من زده قبول، شما حتما یه سر برو گزینش ببین چخبره
   • ا
    احمد
    ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۴۱
    سلام دوستان
    کسی میدونه حق نوار مرزی تو مهران و‌دهلران چقده؟‌ حق مناطق محروم، بدی آب و‌هوا و منطقه جنگی رو کسی میدونه چقده؟
    • ا
     ابتدایی
     ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۷
     نه ولی فردا از اشنامون میپرسم بهتون میگم
    • ه
     هنراموز
     ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
     سلام دوستان از برگزاری دوره ها خبری نشد
     • ا
      ابتدایی
      ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
      همچنان منتظریم
     • ی
      یاسین
      ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۸
      سلام دوستان
      خبری از نتایج گزینش نشد؟
      • 👀
       👀
       ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
       سلام نه فعلا خبری نیست
      • د
       ده شصتی
       ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
       کاش دوره هنراموز تهران باشه حداقل سرراسته.تحقیقات مگه چند دفعه میان واز چند نفر میپرسن
       • ه
        هنراموز
        ۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
        سلام دوستان. درسته که هنراموزا برا دوره اموزشی باید برن تهران کسی از دوره های قبلی خبر داره کجا تشکیل شده
        • 👀
         👀
         ۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
         تا جایی که من اطلاع دارم دوره قبل بعضیا که از استان خودمونم بودن رفته بودن اصفهان واسه دوره، باز هم بستگی به شرایط و نظر مسئولان داره
        • د
         ده شصتی
         ۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
         سلام.کسی برا مصاحبه عقیدتی بهش زنگ زدند یا نه
         • 👀
          👀
          ۸ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
          فعلا که خبری نیس
          • د
           ده شصتی
           ۱۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۶
           کدوم شهرستانید.تحقیقات که اومدن فکرکنم
           • 👀
            👀
            ۱۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۷
            بله امروز اومدن، دهلران

         لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

         ثبت پاسخ