اخبار اشتغال بانوان در سال ۹۸ (اخبار کار و اشتغال)

۷ روز قبل ۵۰ نظر

  اخبار کار و اشتغال بانوان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین  اخبار کار و اشتغال بانوان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار کار و اشتغال بانوان موجود در این صفحه :


۲۳ تیر ۱۳۹۸
زمینه ایجاد اشتغال برای زنان تحصیل کرده فراهم شود
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمینه ایجاد اشتغال برای زنان تحصیل کرده باید فراهم شود، گفت: مجلس آماده حمایت از این طرح های اشتغال آفرینی است.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
طول مرخصی‌های زایمان با حقوق برای مادران بیشتر شود
سازمان یونیسف توصیه کرده است که کشورها به زنانی که قصد باردار شدن یا به دنیا آوردن فرزند دارند، مرخصی با حقوق طولانی بدهند.
ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۱۳۹۸
زیرساخت اشتغال بانوان در استان قزوین تقویت شود
مدیرکل امور روستایی استانداری قزوین گفت: با تامین زیرساخت ها برای تقویت اشتغال بانوان می توان طرح های بیشتری را با کمک بانوان اجرایی کرد.
ادامه مطلب ...
۸ خرداد ۱۳۹۸
مراحل اجرای الگوی نوین مشاغل خانگی برای ۶ هزار زن سرپرست خانوار
مراحل اجرای الگوی نوین مشاغل خانگی برای ۶ هزار زن سرپرست خانوار در قالب بررسی اولویت ها، پتانسیل هر منطقه و توانمند سازی متقاضیان اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
ایجاد ۱۴۰هزار فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار
دکتر ربیعی رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید در مراسم امضا تفاهمنامه مثلث اقتصادی با استانداری خراسان رضوی گفت : مثلث اقتصادی اجرا شده در خراسان رضوی الگوی مناسب توسعه منطقه ای می تواند باشد که توازن بازار کار و اقتصاد مردمی را برقرار می کندوی افزود: آنچه که این طرح امروز در استان رقم خواهد زد در حقیقت محرومیت زدایی با نگرش بر تقسیم بندی منطقه ای و با اجماع و اقبال عمومی تسهیل گران اقتصادی یا همان سرمایه گذاران روبرو خواهد شد .
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرح ارتقای جایگاه شغلی بانوان اجرایی می‌شود
رئیس کل بیمه مرکزی ابلاغ کرد: با توجه به اشتغال بانوان متخصص، تحصیل‌کرده و تلاشگر در بیمه مرکزی، تدابیری اتخاذ شده تا از این ظرفیت انسانی در مسیر ارتقا شغلی و پست‌های مدیریتی استفاده شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
نرخ حق بیمه و شرایط بازنشستگی «زنان خانه‌دار»
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران درباره بیمه زنان خانه‌دار توضیحاتی داد و گفت که یکی از دغدغه‌های زنان خانه‌دار، آینده آن‌هاست لذا به منظور از بین بردن دغدغه این زنان بیمه این گروه را در دستور کار قرار دادیم و بر این اساس قرار شد زنان خانه‌دار از ۱۸ تا ۵۰ سالگی در صورت تمایل به نزدیکترین شعبه محل سکونت خود مراجعه و درخواست بیمه کنند البته زنان مجرد هم می توانند درخواست بدهند و از این فرصت بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانواده در ۲۳ استان
معاون جهاددانشگاهی و رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان از اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانواده مبتنی بر بهره‌مندی از الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی با رویکرد ایجاد اشتغال شش هزار زن در ۲۳ استان کشور توسط معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تسهیلات جدیدی برای اشتغال بانوان روستایی ارائه می شود
ابتکار از تصویب سند ارتقاء وضعیت زنان در استان گلستان خبر داد و گفت: این آمادگی را داریم که در سال ۹۸ صندوق‌های اعتباری خرد بانوان را کمک کنیم و تسهیلات خاصی برای اشتغال بانوان روستایی پیش بینی شده که به‌زودی اعلام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
اشتغال زنان فارغ التحصیل بیشتر است
معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: براساس طرح رصد اشتغال وزارت علوم بیشترین اشتغال فارغ التحصیلان مربوط به زنان است.مسعود برومند در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: طرح رصد اشتغال فارغ التحصیلان سال گذشته در وزارت علوم اجرا شد که در سال جاری نیز این طرح ادامه می‌یابد.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
اختصاص تمام تسهیلات مشاغل خانگی استان قزوین به بانوان
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: برای کمک به اشتغال بانوان و زنان سرپرست خانوار امسال تمام تسهیلات مشاغل خانگی به بانوان اختصاص داده می شود.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
واریز عیدی معلولان و زنان سرپرست خانوار تا پایان ماه
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی گفت: عیدی مددجویان بهزیستی که شامل معلولان و زنان سرپرست خانوار می‌شود تا پایان اسفندماه پرداخت خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
کسب و کارهای نوین ظرفیت های مناسب برای اشتغال بانوان هستند
کسب و کارهای نوین ظرفیت های مناسب برای اشتغال بانوان هستند
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
تشکل‌های توسعه اشتغال بانوان اردبیلی تقویت شود
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تاسیس و تقویت فعالیت‌های مرتبط با بانوان استان اردبیل به منظور توانمندسازی اشتغال این قشر ضروری است.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی
الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در جهت ایجاد اشتغال پایدار و در راستای بهبود معیشت و کمک به اقتصاد خانوار زنان سرپرست خانوار شکل گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
۷۵ درصد از صنایع دستی کشور توسط بانوان تولید می‌شود
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به به اهمیت تقویت صنایع دستی برای بهبود وضعیت اشتغال، گفت: ۷۵ درصد از صنایع دستی کشور توسط بانوان تولید می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
توجه به اشتغال زنان از دستاوردهای انقلاب اسلامی است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: توجه ویژه به روستاییان و اشتغال زنان روستایی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
الزام کارفرمایان به «کاهش ساعت کار» بانوان دارای شرایط خاص
مدیرکل حقوقی وزارت کاربا اشاره به تصریح قانون کاهش ساعت کاربانوان شاغل دارای شرایط خاص به اجرای قانون برای بانوان قرارداد رسمی، پیمانی وقراردادی گفت:کارفرمایان ملزم به اجرای این قانون هستند.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
اجرا شدن طرح اشتغال ۲هزارزن سرپرست خانوار درخوزستان
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: طرح اشتغال و کارآفرینی برای ۲ هزار زن سرپرست خانوار در خوزستان اجرا می شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ آذر ۱۳۹۷
فعالیت نیمی از کارمندان زن کشور در آموزش و پرورش
مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در راستای فراهم کردن امتیاز ویژه برای زنان سرپرست خانوار تلاش می کنیم، اظهار کرد: آموزش و پرورش به این حوزه توجه ویژه دارد اما با توجه به محدودیت بودجه تنها می تواند در تعیین حوزه محل خدمت زنان سرپرست خانوار و یا اختصاص وام اثر گذاری داشته باشد.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
بانوان با ۵۵ سال سن بازنشسته می شوند
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی شرایط بازنشستگی بانوان در این سازمان را اعلام کرد و گفت: زنان شاغل دارای ۵۵ سال سن در صورت داشتن ۲۰ سال سابقه کار می توانند بازنشسته شوند.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
توسعه ی کسب وکارهای مبتنی بر فن آوری ارتباطات باعث افزایش اشتغال زایی بانوان می شود
مدیر کل امور بانوان استانداری بوشهر اظهار داشت: توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند به افزایش سهم بانوان در بازارکار و افزایش نرخ مشارکت اقتصادی، سهم به سزایی رو ایفا کند.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
شرایط بازنشستگی بیمه زنان خانه‌دار
زنان خانه‌دار هم می‌توانند بیمه شده و از مزایای درمان و بازنشستگی برخوردار شوند چراکه طبق قانون این زنان، مشمول بیمه صاحبان حرفه‌ها و مشاغل آزاد هستند.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
ارائه ۱۵۷ طرح برای اشتغالزایی بانوان استان ایلام
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام، از اولویت قرار دادن اشتغال بانوان در استان ایلام خبرداد و گفت: تاکنون ۱۵۷ طرح برای اشتغالزایی بانوان استان ایلام ارائه شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
فقط از یک چهارم ظرفیت بانوان در حوزه اشتغال بهره گرفته می‎شود
عضو فراکسیون زنان مجلس با انتقاد از به کارگیری فقط یک چهارم از ظرفیت بانوان تحصیل کرده در حوزه اشتغال، عنوان کرد: از ۴ وزیر جدید دولت دستور مکتوب گرفته شده است که حداقل ۳۰ درصد ظرفیت مدیریتی خود را به بانوان واگذار کنند.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
تسهیلات موتور محرک اشتغال زنان روستایی
بیش از سه میلیارد ریال تسهیلات به صندوق خرد زنان روستایی لارستان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
ایجاد طرح توان افزایی و ایجاد فرصت شغلی برای ۳/۵ میلیون زن سرپرست خانوار
معاون رئیس جمهور در امور زنان و‌ خانواده از اجرای طرح توان‌افزایی و ایجاد فرصت شغلی برای ۳/۵ میلیون زن سرپرست خانوار خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی برای اشتغال زنان سرپرست خانوار
سی میلیون تومان تسهیلات برای اشتغال زنان سرپرست خانوار پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
اتخاذ تدابیر ویژه‌ اشتغال‌زایی زنان در حوزه کشاورزی و صنعتی
معاون رئیس جمهور در امور بانوان به راه‌اندازی تشکل‌هایی برای رسیدگی به معضلات بانوان اشاره کرد و گفت: در حوزه کشاورزی و صنعتی تدابیر ویژه‌ای برای اشتغال‌زایی بانوان به‌کار گرفته‌ایم.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
بهره مندی زنان روستایی از تسهیلات اشتغال خانگی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان از بهره مندی زنان روستایی این شهرستان از تسهیلات اشتغال خانگی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
۲۵ درصد تولیدکنندگان صنایع‌دستی بانوان هستند
معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور ایران با بیان اینکه ۲۵ درصد تولیدکنندگان صنایع‌دستی بانوان هستند، گفت: صنایع‌دستی می‌تواند به اشتغال بانوان به‌ویژه زنان سرپرست خانوار کمک موثر بکند.
ادامه مطلب ...
۷ آبان ۱۳۹۷
۸۴ درصد مشاغل خانگی متعلق به بانوان است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: ۸۴ درصد مشاغل خانگی که طی هفت سال گذشته در استان تشکیل شده، توسط بانوان محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۷
فراهم شدن بسترهای لازم برای کارآفرینی بانوان در خراسان جنوبی
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه کارآفرینی موتور محرکه اقتصاد است گفت: باید با نگاه حمایتی و جنسیتی به کارآفرین نگاه کنیم و این نیازمند رونق کارآفرینی بانوان است.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
توسعه کسب و کار در اولویت بانوان کارآفرین باشد
معاون اقتصادی پژوهشگاه شاخص پژوه گفت: بانوان برای پیشرفت باید ابتدا به کسب و کارهای خرد اعتبار بخشند سپس در جهت توسعه تجارت گام بردارند.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
پیگیری ایجاد اشتغال برای زنان زندانی آزاد شده در استان مرکزی
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: طرح‌های مرتبط با ایجاد اشتغال برای زنان زندانی و همچنین خانواده آنها از طریق ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت با همکاری خیران و سمن‌ها در حوزه زنان و خانواده اجرایی و عملیاتی شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به ۱۵۰ بانوی سیستانی
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۱۵۰ بانوی صنعتگر سیستانی از تسهیلات اشتغال‌زایی بهره‌مند می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
توجه به زنان تحصیلکرده در اشتغالزایی
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در اشتغال باید به زنان تحصیلکرده توجه شود؛ همت خانم‌ها و علاقمندی آنها به مشاغل غیررسمی باعث شده بیشتر در حوزه مشاغل خانگی و صنایع دستی فعال شوند.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
تسهیل شدن پوشش بیمه‌ای زنان خانه‌دار در قالب بیمه مشاغل آزاد
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: پوشش بیمه‌ای زنان خانه دار در قالب بیمه مشاغل آزاد تسهیل شده است.به گزارش ایسنا، «جعفر سمساری» در بازدید از شعبه اسکو اظهار کرد: زنان خانه‌دار زیر ۵۰ سال، صرفاً با ارائه مدارک هویتی و انجام معاینات پزشکی، می‌توانند تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گرفته و از خدمات درمانی، کوتاه مدت و بلند مدت این سازمان بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
مشاغل خانگی ظرفیت مناسبی برای افزایش اشتغال زنان است
مدیر کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به آمار بالای بیکاری در زنان و فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: مشاغل خانگی ظرفیت مناسبی برای افزایش اشتغال زنان است.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
ایجاد مشاغل خانگی برای زنان با اجرای "طرح معین" در بسیج سازندگی
مدیر کارآمدی و سازندگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اعلام اجرای "طرح معین" گفت: در این طرح زنانی که توانمندی ویژه ای در زمینه تولید صنایع دستی و دیگر هنرها دارند شناسایی کرده و در راستای ایجاد مشاغل خانگی و کوچک از آنها حمایت می کنیم.
ادامه مطلب ...
۵ مهر ۱۳۹۷
۴۳ درصد مجوز مشاغل خانگی یزد از آن بانوان است
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در حالی ‌که الزام دستگاه‌های اجرایی برای صدور مجوز مشاغل خانگی ویژه بانوان و جوانان ۷۰ درصد است، تنها ۴۳ درصد آن به بانوان اختصاص دارد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
تسهیلات ویژه اشتغالزایی به بانوان در شهرک‌های صنعتی ارائه می‌شود
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از ارائه تسهیلات ویژه برای اشتغالزایی بانوان در شهرک‌های صنعتی و اشتغالزایی زنان روستایی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
توازن مسئولیت خانوادگی و اشتغال زنان با طرح توسعه مشاغل خانگی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ایجاد توازن بین مسئولیت خانوادگی زنان و اشتغال آنان و حذف هزینه‌های مربوط به خرید، رهن و اجاره کارگاه و ایاب و ذهاب از مزایای طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی است.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به کارآفرینان زن سرپرست خانوار
مدیر شعب بانک توسعه و تعاون استان تهران گفت: صندوق توسعه ملی در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار به کارآفرینانی که دارای طرح توجیهی هستند، سقف تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۵ ساله ارایه می‌دهد.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
۶۰۰ تعاونی ویژه بانوان در مازندران فعال است
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که هم اکنون ۶۰۰ تعاونی ویژه بانوان در این استان فعال است.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
سهم ۶۷ درصدی زنان از مشاغل ایجاد شده در دو سال گذشته
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بر ضرورت الگوگیری شهرداری ها و شوراهای شهر کل کشور از روند پیشرفت نمایشگاه زنان و تولید ملی تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
تشکیل کارگروه ساماندهی و حمایت از مشاغل زنان سرپرست خانوار
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی و رییس کمیته مشارکت‌های شورای شهر تهران از تشکیل کارگروهی برای ساماندهی و حمایت از مشاغل زنان سرپرست خانوار، توانیابان و افراد آسیب دیده در شهر تهران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
نیمی از زنان شاغل در آموزش و پرورش کار می‌کنند
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تمایل نداشتن ۲۰ درصد از دختران مقطع متوسطه دوم به ادامه تحصیل گفت: در حال حاضر ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز دختر مشغول تحصیل هستند که باید بیشتر به آنها توجه کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
مشاغل خانگی ظرفیتی مناسب برای اشتغال بانوان است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران مشاغل خانگی را ظرفیتی مناسب برای اشتغال بانوان دانست.به گزارش خبرگزاری مهر، احمد حسین زادگان در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان با اشاره به اینکه نقش بانوان در خانواده و اجتماع انکار ناپذیر است، افزود: انقلاب اسلامی زمینه حضور گسترده زنان را به عرصه های اقتصادی و بازار کار با حفظ ارزش های جامعه فراهم کرده و دولت یازدهم نیز حضور بانوان را در این عرصه ها ارتقا داده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷
پیگیری جدی مدیرکل استاندار قزوین برای ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی زنان
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و اهداف دفتر امور زنان استانداری ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی برای بانوان استان است.
ادامه مطلب ...

۵۰ نظر برای اخبار اشتغال بانوان در سال ۹۸ (اخبار کار و اشتغال)

 • مژگان حسینی
  با سلام و احترام لطفا بعد از 10 سال که از مصوبه تبدیل وضع زنان سرپرست خانوار که هیچ خبری از استخدام نیست به فکر ما زنان سرپرست خانواری که به تنهایی بایستی بار این مشکلات عدیده را بر دوش بکشیم در حالیکه 17 سال سابقه قراردای در یک ارگان دولتی که فقط بیگاری میکشند با ماهانه حداق حقوق کارگری یعنی 820 هزارتومان باشید التماس میکنم خانم ملاوردی به فکر اجرایی کردن بخشنامه 131100/4334 باشد2/7/88
  پاسخ
   • زهرا
    بهتره در جامعه ای که تعداد بیشماری مردان بیکار هستند و دخترانی ک مشغول به کار میباشند,مردان ارجحیت برای کار داشته باشند.لذا بسیاری از این مردان خرج خانواده را می دهند.
    پاسخ
    • رسپینا
     با سلام و احترام. یه سوالی دارم لطفا اگه امکانش هست جواب م رو بدید. برای پیگیری ثبت نام برای کارشناس آمار برای سرشماری .باید از کجا پیگیری کنیم .یه عده از دوستان از آذربایجان میگن ک کلاس اش شروع شده و اونا برا آموزش میرن. ولی برای من هیچ تماس و پیغام ی نیومده .فقط روزی ک ثبت نام کردم ی ایمیل کد پیگیری برام اومده .همین.
     پاسخ
      • مریم
       بسمه تعالی
       باسلام به استحضارمی رسانم از نظرمن به عنوان یک شهروند ایرانی مشکل ما جوانان بیکار و جوانان جویای کارنیستند بلکه شاغلینی هستند که علی رغم برخورداری از شغل وموقعیت اجتماعی وعلی رغم برخورداری از بسیاری حقوق ومزایا و امکانات وتسهیلات دولتی به شدت بیکار هستند . شاغل ومشغول به کار کسی نیست که درجایی استخدام شده است واز حقوق ومزایای نسبتا" خوبی برخورداراست. بسیاری از شاغلین ما به شدت در رده ی بیکاران قرار می گیرند. افرادشاغلی هستند که به کوچکترین وظایف خودعمل نمی کنند ونقش صفر را ایفامی کنند وحتی در ازای ارائه ی کوچکترین خدمات به مردم انتظار دریافت امتیازات ومطالباتی از مردم را دارند. شاغلین بیکار ضرر وزیانشان برای کشور ومردم از جوانان جویای کار وجوانان بیکار بیشتر است .بدتر ازهمه شاغلین بیکار به باور واعتقادات مردم می زنند وبدتر از ان تصویرغلطی است که از نظام اسلامی وانقلاب اسلامی وجمهوری اسلامی در ذهن مردم شکل می دهند.
       باتشکر از شما
       پاسخ
      • سجاد
       سلام برای اینکه سن ازدواج بیاد پایین باید از جنس زن استخدام نباشه چون ادعاها و خواسته هارو میبره بالا و دلیل دوومم اینکه با توجه به بیکاری بی سابقه فقط از مردان باید استخدام بشه.اگه مرد کار داشته باشه ازدواج خواهد بود ولی اگه نباشه نتنها خبری از ازدواج نخواهد بود بلکه فساد در جامعه هم میره بالا
       پاسخ
       • رسپینا
        لطفا .شما می تونید این نظر و اعتقاد و باور رو برا خودتون داشته باشید ولی حق ندارید عقیده بی اساس خودتون رو به عنوان ی نظر کارشناسی ارایه بدید آقای سجاد محترم
        پاسخ

       لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید