اخبار اشتغال بانوان در سال ۹۷ (اخبار کار و اشتغال)

۲ روز قبل ۵۰ نظر

  اخبار کار و اشتغال بانوان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین  اخبار کار و اشتغال بانوان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار کار و اشتغال بانوان موجود در این صفحه :


۲۱ مهر ۱۳۹۷
توجه به زنان تحصیلکرده در اشتغالزایی
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در اشتغال باید به زنان تحصیلکرده توجه شود؛ همت خانم‌ها و علاقمندی آنها به مشاغل غیررسمی باعث شده بیشتر در حوزه مشاغل خانگی و صنایع دستی فعال شوند.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
تسهیل شدن پوشش بیمه‌ای زنان خانه‌دار در قالب بیمه مشاغل آزاد
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: پوشش بیمه‌ای زنان خانه دار در قالب بیمه مشاغل آزاد تسهیل شده است.به گزارش ایسنا، «جعفر سمساری» در بازدید از شعبه اسکو اظهار کرد: زنان خانه‌دار زیر ۵۰ سال، صرفاً با ارائه مدارک هویتی و انجام معاینات پزشکی، می‌توانند تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گرفته و از خدمات درمانی، کوتاه مدت و بلند مدت این سازمان بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
مشاغل خانگی ظرفیت مناسبی برای افزایش اشتغال زنان است
مدیر کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به آمار بالای بیکاری در زنان و فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: مشاغل خانگی ظرفیت مناسبی برای افزایش اشتغال زنان است.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
ایجاد مشاغل خانگی برای زنان با اجرای "طرح معین" در بسیج سازندگی
مدیر کارآمدی و سازندگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اعلام اجرای "طرح معین" گفت: در این طرح زنانی که توانمندی ویژه ای در زمینه تولید صنایع دستی و دیگر هنرها دارند شناسایی کرده و در راستای ایجاد مشاغل خانگی و کوچک از آنها حمایت می کنیم.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
تسهیلات ویژه اشتغالزایی به بانوان در شهرک‌های صنعتی ارائه می‌شود
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از ارائه تسهیلات ویژه برای اشتغالزایی بانوان در شهرک‌های صنعتی و اشتغالزایی زنان روستایی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
توازن مسئولیت خانوادگی و اشتغال زنان با طرح توسعه مشاغل خانگی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ایجاد توازن بین مسئولیت خانوادگی زنان و اشتغال آنان و حذف هزینه‌های مربوط به خرید، رهن و اجاره کارگاه و ایاب و ذهاب از مزایای طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی است.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به کارآفرینان زن سرپرست خانوار
مدیر شعب بانک توسعه و تعاون استان تهران گفت: صندوق توسعه ملی در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار به کارآفرینانی که دارای طرح توجیهی هستند، سقف تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۵ ساله ارایه می‌دهد.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
۶۰۰ تعاونی ویژه بانوان در مازندران فعال است
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که هم اکنون ۶۰۰ تعاونی ویژه بانوان در این استان فعال است.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
سهم ۶۷ درصدی زنان از مشاغل ایجاد شده در دو سال گذشته
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بر ضرورت الگوگیری شهرداری ها و شوراهای شهر کل کشور از روند پیشرفت نمایشگاه زنان و تولید ملی تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
تشکیل کارگروه ساماندهی و حمایت از مشاغل زنان سرپرست خانوار
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی و رییس کمیته مشارکت‌های شورای شهر تهران از تشکیل کارگروهی برای ساماندهی و حمایت از مشاغل زنان سرپرست خانوار، توانیابان و افراد آسیب دیده در شهر تهران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
نیمی از زنان شاغل در آموزش و پرورش کار می‌کنند
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تمایل نداشتن ۲۰ درصد از دختران مقطع متوسطه دوم به ادامه تحصیل گفت: در حال حاضر ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز دختر مشغول تحصیل هستند که باید بیشتر به آنها توجه کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
مشاغل خانگی ظرفیتی مناسب برای اشتغال بانوان است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران مشاغل خانگی را ظرفیتی مناسب برای اشتغال بانوان دانست.به گزارش خبرگزاری مهر، احمد حسین زادگان در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان با اشاره به اینکه نقش بانوان در خانواده و اجتماع انکار ناپذیر است، افزود: انقلاب اسلامی زمینه حضور گسترده زنان را به عرصه های اقتصادی و بازار کار با حفظ ارزش های جامعه فراهم کرده و دولت یازدهم نیز حضور بانوان را در این عرصه ها ارتقا داده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷
پیگیری جدی مدیرکل استاندار قزوین برای ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی زنان
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و اهداف دفتر امور زنان استانداری ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی برای بانوان استان است.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۷
استقبال بانوان از اشتغال در حوزه صنایع دستی
رئیس فراکسیون صنایع دستی و فرش مجلس با بیان اینکه دغدغه اصلی هنرمندان صنایع دستی بیمه است، گفت: زنان استقبال خوبی از اشتغال در حوزه صنایع دستی دارند.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۷
اشتغال زنان از اولویت های وزارت کشور است
مشاور امور بانوان و خانواده وزارت کشور گفت که امسال یکی از برنامه ها و اولویت های وزارت کشور در حوزه حمایت از خانواده و زنان توسعه اشتغال برای بانوان است.
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۷
جزئیات نسبت اشتغال زنان و مردان
بررسی آمارها از سال ۹۳ حاکی از کاهش گرایش به مشاغل مزد و حقوق بگیری در میان مردان و زنان دارد که البته سهم زنان حقوق بگیر ۲.۵ درصد افزایش پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۷
توجه به اشتغال زنان سرپرست خانوار ضروری است
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: دستگاه‌ های اجرایی باید نگاه کلان ‌تری نسبت به اشتغال زنان سرپرست خانوار داشته باشند، چون توجه به اشتغال و معیشت این افراد از ضروریات است.
ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کارآفرینی و تقویت اشتغال بانوان موجب توسعه اقتصادی می شود
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به اهمیت کارآفرینی و تقویت اشتغال بانوان با هدف توسعه اقتصادی در کشورگفت: کارآفرینان با عمده مشکلاتی همچون گرفتن مجوزصنفی و صنعتی برای دریافت تسهیلات، نداشتن برند برای معرفی و صادرات به کشورهای خارجی مواجه هستند.
ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۱۳۹۷
اشتغال زنان سرپرست خانوار در اولویت دولت است
معاون رئیس جمهور گفت: تعداد زنان سرپرست خانوار براساس آخرین آمارها بین ۲.۵ تا ۳ میلیون نفر اعلام شده است و در حد افزایش میزان جمعیت ممکن است کمی افزایش یافته باشد اما آمار افزایش ۸۶ درصدی درست نیست.
ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
ضرورت توجه ویژه به اشتغال زنان روستایی در چهارمحال و بختیاری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال برای زنان روستایی، گفت: باید همه مسئولان نگاه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند تا از آسیب‌های اجتماعی چون مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
مشاغل خانگی، راهی برای اشتغال‌زایی بانوان
رئیس اداره کار، رفاه و تعاون اجتماعی شهرستان خرم‌دره گفت: حمایت مشاغل خانگی راهی برای اشتغال‌زایی بانوان است.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۶
اشتغال به صنایع‌دستی بهترین نوع اشتغال برای بانوان است
معاون فرهنگی حرم حضرت معصومه(س) گفت: اشتغال خانگی به صنابع دستی بهترین نوع اشتغال برای بانوان است چراکه شرایط مورد نیاز اشتغال بانوان در این حوزه صنایع دستی مورد توجه قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
اعطای وام اشتغال پایدار و فراگیر برای اشتغال بانوان
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده : قبل از اعطای تسهیلات و امکانات مالی باید توانمندی لازم در زنان برای مدیریت بنگاه ها و کارآفرینی ایجاد شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
گسترش اشتغال بانوان در روستاهای استان بوشهر
مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهر گفت: اشتغال بانوان در روستاهای استان بوشهر گسترش می‌یابد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
اختصاص ۳۰ درصد استخدامی در استانداری خوزستان به بانوان
نشست بانوان فرهیخته استان با حضور استاندار خوزستان برگزار شد که در آن تخصیص بودجه برای پیاده‌سازی ایده‌های بانوان و پایلوت شدن استانداری خوزستان برای جذب سهمیه ۳۰درصدی استخدام بانوان پیشنهاد شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۶
ایجاد اشتغال برای یک، سوم زندانیان کشور
معاون اصلاح و تربیت سازمان زندان ها کشور اعلام کرد که با استفاده از کارخانه ها و کارگاه های تولیدی وابسته به این سازمان و طرح های فضای سبز برای یک سوم زندانیان کشور شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۶
اختصاص ۶۷ درصد مشاغل ایجاد شده در سال گذشته به زنان
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس با اشاره به برگزاری دومین کنگره ملی زنان موفق ایران گفت: ۶۷ درصد مشاغل ایجاد شده در سال گذشته به زنان اختصاص یافت.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۶
دستگاه‌های دولتی موظف به اجرای قانون مرخصی ۹ماهه زایمان هستند
عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس، با انتقاد از عملکرد دولت در اجرای قانون برنامه ششم توسعه بر ضرورت اجرای قانون افزایش مرخصی زایمان به ۹ ماه تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
کلیشه‌های فرهنگی مانعی برای اشتغال زنان
عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه به دلیل کلیشه‌های فرهنگی و عدم اطمینان مدیران مرد بسیاری از زنان هنوز در وزارتخانه‌ها به جایگاه مناسب و درخور دست نیافته‌اند، حضور زنان در عرصه‌های مختلف را یکی از محورهای مهم توسعه پایدار دانست.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
سهم ۳۵ درصدی ایجاد شغل برای بانوان گلستانی
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: اشتغال ایجاد شده در بخش صنعت استان برای امسال در حوزه بانوان ۳۵ درصد بوده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۶
برنامه دولت برای اشتغال فراگیر و پایدار بانوان
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت دو مصوبه برای اشتغال پایدار و فراگیر دارد که پیگیر سهم زنان نیازمند اشتغال در این مصوبات هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
اختصاص ۶۷ درصد از شغل‌های سال گذشته به زنان
دومین نشست فصلی زنان کارگزاران با میزبانی حزب کارگزاران سازندگی استان البرز برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۶
پیگیری اشتغال زنان در صنایع دستی
معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور گفت: با توجه به فرصتی که در روستاها برای اشتغالزایی فراهم شده، اشتغال زنان در حوزه صنایع دستی با جدیت پیگیری می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۶
صاحب شغل شدن ۱۵۰۰ زن سرپرست خانوار در البرز
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: امسال با ایجاد زمینه اشتغال برای یک هزار و ۵۰۰ زن سرپرست خانوار دراین استان، زمینه خودکفایی آنان فراهم شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۶
۳۶ درصد اشتغال ایجاد شده در همدان مختص حوزه زنان است
مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: از تعداد ۱۲ هزارو ۲۹۱ شغلی که در سال جاری در این استان ایجاد و در سامانه رصد ثبت شد چهار هزارو ۳۴۴ شغل معادل ۳۶ درصد مختص حوزه بانوان بوده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۶
ایجاد اشتغال برای ۴۵۰ زن سرپرست خانوار اردبیلی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اردبیل گفت: ۴۵۰ زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد اردبیل با دریافت چهار میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی از این نهاد در ۹ ماهه نخست سال‌ جاری وارد بازار کار شده‌اند.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۶
پرداخت حق مهدکودک به زنان شاغل در آموزش و پرورش
مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش از مصوبه هیات عمومی دیوان عدالت اداری در پرداخت حق مهدکودک به زنان شاغل در این وزارتخانه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۶
اختصاص اعتبار ۳۲ میلیارد تومانی برای اشتغال بانوان در خوزستان
نماینده تام‌الاختیار استاندار خوزستان در امور اشتغال گفت: برای اشتغال بانوان از طریق ایجاد فرصت برای راه‌اندازی مشاغل خانگی ۳۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۱۳۹۶
کاهش ساعت کار بانوان شاغل دارای شرایط خاص در دانشگاه آزاد
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد با صدور بخشنامه‌ای، آیین‌نامه کاهش ساعت کار بانوان دارای شرایط خاص شاغل را به واحدها و مراکز آموزشی و سازمان سما ابلاغ کرد.
ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۱۳۹۶
لزوم استفاده از ظرفیت مشاوره و کارآفرینی در ایجاد شغل برای بانوان
خبرگزاری مهر : لزوم استفاده از ظرفیت مشاوره و کارآفرینی در ایجاد شغل برای بانوان مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که امسال باید ۱۳۶ هزار شغل ایجاد شود، گفت: متاسفانه از ظرفیت مشاوره و کارآفرینی در ایجاد شغل برای بانوان استفاده نمی‌شود.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۶
یکی از مطالبات جدی زنان،افزایش اشتغال زنان در بازار کار
خبرگزاری مهر: معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: افزایش اشتغال زنان در بازار کار یکی از مطالبات جدی آنان است.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۶
رشد اقتصادی و بهبود معیشت با اشتغال بانوان روستایی
خبرگزاری فارس : معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اشتغال بانوان روستایی سبب رشد اقتصادی و بهبود معیشت می‌شود و نقش عمده‌ای در چرخه اقتصاد خانواده و کشور ایفا می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۶
رشد آمار اشتغال بانوان در استان قم
خبرگزاری فارس : مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: آمار اشتغال بانوان در استان طی سال‌های اخیر رشد صعودی داشته است، همچنین شاهد افزایش نرخ مشارکت اقتصادی در قم بودیم.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
افزایش اشتغال زنان در دو سال گذشته
بازارکار:پس از عضویت معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در ستاد اقتصاد مقاومتی که هفته گذشته صورت گرفت، امروز این معاونت برای اولین بار در جلسه ستاد حضور یافت.
ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۱۳۹۶
اختصاص ۳۴۵۰ میلیون ریال اعتبار برای آموزش اشتغال زنان روستایی
خبرگزاری فارس :رئیس جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی از اختصاص ۳۴۵۰ میلیون ریال اعتبار برای آموزش اشتغال زنان روستایی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۱۳۹۶
بازنشستگی بانوان زودتر از موعد اتفاق بیفتد
خبرگزاری ایسنا : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بازنشستگی بانوان زودتر از موعد اتفاق بیفتد.
ادامه مطلب ...
۵ مهر ۱۳۹۶
اشتغال ۴۲ زن سرپرست خانوار با حمایت یک شرکت تولیدی در البرز
خبرگزاری ایرنا: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: با حمایت یک شرکت تولیدی زمینه اشتغال ۴۲ زن سرپرست خانوار دراین استان فراهم شد.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۶
مجلس از بازنشستگی پیش از موعد بانوان حمایت می کند
خبرگزاری مهر : رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: از طرح بازنشستگی پیش از موعد بانوان که در هیات دولت مطرح شده است، در مجلس حمایت می کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
کاهش سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال
خبرگزاری ایسنا : معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در کانال تلگرامش از کاهش سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۶
شرایط برابر برای اشتغال زنان و مردان در پارس جنوبی
خبرگزاری ایلنا : مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با صدور ابلاغیه‌ای از مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس خواست تبعیض جنسیتی در پارس جنوبی برطرف شود.
ادامه مطلب ...

۵۰ نظر برای اخبار اشتغال بانوان در سال ۹۷ (اخبار کار و اشتغال)

 • مژگان حسینی
  با سلام و احترام لطفا بعد از 10 سال که از مصوبه تبدیل وضع زنان سرپرست خانوار که هیچ خبری از استخدام نیست به فکر ما زنان سرپرست خانواری که به تنهایی بایستی بار این مشکلات عدیده را بر دوش بکشیم در حالیکه 17 سال سابقه قراردای در یک ارگان دولتی که فقط بیگاری میکشند با ماهانه حداق حقوق کارگری یعنی 820 هزارتومان باشید التماس میکنم خانم ملاوردی به فکر اجرایی کردن بخشنامه 131100/4334 باشد2/7/88
  پاسخ
   • زهرا
    بهتره در جامعه ای که تعداد بیشماری مردان بیکار هستند و دخترانی ک مشغول به کار میباشند,مردان ارجحیت برای کار داشته باشند.لذا بسیاری از این مردان خرج خانواده را می دهند.
    پاسخ
    • رسپینا
     با سلام و احترام. یه سوالی دارم لطفا اگه امکانش هست جواب م رو بدید. برای پیگیری ثبت نام برای کارشناس آمار برای سرشماری .باید از کجا پیگیری کنیم .یه عده از دوستان از آذربایجان میگن ک کلاس اش شروع شده و اونا برا آموزش میرن. ولی برای من هیچ تماس و پیغام ی نیومده .فقط روزی ک ثبت نام کردم ی ایمیل کد پیگیری برام اومده .همین.
     پاسخ
      • مریم
       بسمه تعالی
       باسلام به استحضارمی رسانم از نظرمن به عنوان یک شهروند ایرانی مشکل ما جوانان بیکار و جوانان جویای کارنیستند بلکه شاغلینی هستند که علی رغم برخورداری از شغل وموقعیت اجتماعی وعلی رغم برخورداری از بسیاری حقوق ومزایا و امکانات وتسهیلات دولتی به شدت بیکار هستند . شاغل ومشغول به کار کسی نیست که درجایی استخدام شده است واز حقوق ومزایای نسبتا" خوبی برخورداراست. بسیاری از شاغلین ما به شدت در رده ی بیکاران قرار می گیرند. افرادشاغلی هستند که به کوچکترین وظایف خودعمل نمی کنند ونقش صفر را ایفامی کنند وحتی در ازای ارائه ی کوچکترین خدمات به مردم انتظار دریافت امتیازات ومطالباتی از مردم را دارند. شاغلین بیکار ضرر وزیانشان برای کشور ومردم از جوانان جویای کار وجوانان بیکار بیشتر است .بدتر ازهمه شاغلین بیکار به باور واعتقادات مردم می زنند وبدتر از ان تصویرغلطی است که از نظام اسلامی وانقلاب اسلامی وجمهوری اسلامی در ذهن مردم شکل می دهند.
       باتشکر از شما
       پاسخ
      • سجاد
       سلام برای اینکه سن ازدواج بیاد پایین باید از جنس زن استخدام نباشه چون ادعاها و خواسته هارو میبره بالا و دلیل دوومم اینکه با توجه به بیکاری بی سابقه فقط از مردان باید استخدام بشه.اگه مرد کار داشته باشه ازدواج خواهد بود ولی اگه نباشه نتنها خبری از ازدواج نخواهد بود بلکه فساد در جامعه هم میره بالا
       پاسخ
       • رسپینا
        لطفا .شما می تونید این نظر و اعتقاد و باور رو برا خودتون داشته باشید ولی حق ندارید عقیده بی اساس خودتون رو به عنوان ی نظر کارشناسی ارایه بدید آقای سجاد محترم
        پاسخ

       لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید