استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق (استخدام جدید)

۵۰۲ روز قبل ۱۵۰۴ نظر

استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق (عمومی و تخصصی)

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق ، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ مهر ۹۷ - استخدام در شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهرساعی انتظام زنجان

شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهرساعی انتظام زنجان در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت قراردادهای بهره برداری و نگهبانی پست های فشار قوی، تعداد ۱۷ نفر از آقایان از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش ، به ترتیب از بالاترین نمره به صورت قرارداد موقت کارگری با شرایط اعلام شده، جذب می نماید.

برای مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ تیر ۹۷ - لیست اسامی پذیرفته شدگان موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق

با عنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ بدین وسیله نتایج پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی علمی– کاربردی صنعت آب و برق به شرح جدول زیر اعلام می‌شود. لذا داوطلبان محترم لازم است برای سیر مراحل استخدامی با در دست داشتن مدارک زیر حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ به امور اداری شهرستان محل خدمت خود مراجعه نمایید.

تذکر مهم:

عدم مراجعه تا تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از استخدام تلقی شده و نفرات جایگزین معرفی خواهند شد و انصراف دهنده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. ضمنا پذیرفته شدگان جایگزین متعاقبا از طریق همین سایت معرفی خواهند شد.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل و تصویر شناسنامه به همراه تصویر شناسنامه همسر و فرزندان (درصورت متاهل بودن)

۲- اصل و تصویر کارت ملی

۳- اصل و تصویر مدارک تحصیلی(کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا )

۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی

۵- تصویر صفحه اول دفترچه درمانی و تصویر سابقه بیمه (درصورت داشتن سابقه بیمه)

اسامی نهایی پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی علمی– کاربردی صنعت آب و برق

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید 

خبر ۳۰ خرداد ۹۷ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

با عنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ بدینوسیله نتایج موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آب و برق که نتایج آن نهایی شده است اعلام می‌گردد. لذا داوطلبان لازم است برای سیر مراحل استخدامی از روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۳۰ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید 

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آب و برق:

داوطلبان معرفی شده سه برابر ظرفیت لازم است از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۰لغایت ۱۳۹۶/۰۷/۱۲در ساعات اداری با در دست داشتن
مدارک ذیل بر اسا س محل مورد تقاضا به مراکز مربوطه مراجعه نمایند

جدول نشانی مجتمعها و واحد های آموزشی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق

ردیف نام مرکز نشانی و تلفن مرکز
۱ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی
آذربایجان
تبریز- جاده سنتو- روبروی خانه سازی
۰۴۱-۳۲۸۷۵۹۱۶ : تلفن
۲ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی
اصفهان
اصفهان - بالاتر از فلکه دانشگاه صنعتی - بعد از پلیس راه سابق - جنب مرکز آموزش شهید باهنر - کیلومتر ۱جاده آزادگان تلفن ۰۳۱-۳۳۸۰۱۰۵۱
۳ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی
خراسان
مشهد - نرسیده به پلیس راه - کوی سیدی - اول جاده خلج جنب هنرستان شهیدچمران،
۰۵۱-۳۳۸۵۴۶۱۶ : تلفن
۴ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب کرمانشاه - خیابان شهید علی امجدیان -جنب نیروگاه گازی
تلفن ۳۸۲۳۶۰۳۰-۰۸۳ داخلی ۱۰۶۱
۵ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس شیراز - بلوار پاسداران - خیابان شهید آقایی - کوچه حدیث- مرکز آموزشهای
تخصصی مجتمع فارس - تلفن :۳۸۴۲۰۱۲۴-۰۷۱
۶ واحد آموزشی گیلان

رشت - چهارراه پور سینا - اول چله خانه- روبروی تاکسی تلفنی سامان - کوچه رزاقی

تلفن: ۳۳۳۴۵۵۶۸-۰۱۳

۷ واحد آموزشی مازندران

ساری – بلوار طالقانی - خیابان دانش - کوچه هفتم - جنب میدان معلم

تلفن: ۳۳۱۱۳۱۷۶-۰۱۱

۸ موسسه آموزش عالی علمی کاربردی
صنعت آب و برق (دفتر مرکزی)

تهران- انتهای اتوبان حکیم غرب- بلوار جوانمردان(تعاون)- پلاک۲۱

تلفن: ۰۲۱۴۴۱۷۱۹۶۱ داخلی ۲۵۹

مدارک لازم:
۱-اصل و کپی کارت ملی.
۲-اصل و کپی از تمامی صفحات شناسنامه.
۳-اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم(برادران).
۴-اصل و کپی مدرک کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاهی به همراه ریز نمرات آخرین مقطع.
۵-چهار قطعه عکس .۳*۴
۶-مدارک دال بر امتیازت و سهمیه های قانونی(اعم از بومی بودن،نیروهای قراردادی برای احتساب حداکثر سن،ایثارگران و
حافظان قرآن کریم).
۷-سوابق تدریس: گواهی تدریس دوره های دانشگاهی یا تخصصی.
۱۴
۸-مقالات: یک نسخه از مجلات یا کتب چاپ شده و تاییدیه های مربوط.
۹-یک نسخه از کتب تالیفی یا ترجمه شده.
۱۰-طرح های پژوهشی: گواهی همکاری در اجرای طرح های پژوهشی در سطح ملی یا استانی و تصویر خلاصه گزارش پژوهشی
(داوطلب محترم لازم است اصل گزارشات پژوهشی را در جلسه مصاحبه ارائه نماید).
۱۱-افتخارات علمی: گواهی نامه ها و تاییدیدهای مجامع علمی مانند سازمان ملی نخبگان، جشنواره خوارزمی، المپیادهای
معتبر علمی و ...
۱۲-سوابق تجربی: گواهی سابقه کار تخصصی از سازمان های معتبر، گواهی انجام کارآموزی یا کارورزی مرتبط.
۱۳-پایان نامه تحصیلی : تصویر صفحه عنوان، چکیده و فهرست مطالب پایان نامه (داوطلب محترم لازم است اصل پایان نامه
را در جلسه مصاحبه ارائه نماید).
۱۴-گواهینامه های دوره های آموزشی تخصصی.
۱۵-گواهینامه معتبر زبان انگلیسی (.)TOEFL-IELTS-TOLIMO-MCHE
۱۶-گواهینامه های گذراندن دوره های .ICDL
۱۷-گواهینامه های گذراندن دوره های نرم افزار تخصصی مرتبط با رشته شغلی

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

چگونه وارد موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق شویم ؟

استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق از طریق آزمون می باشد و آخرین آزمون برگزار شده در سراسر کشور در تاریخ ۳ شهریور ۹۶ بوده است .

شرایط استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق چیست؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

چگونه برای مصاحبه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۱٬۵۰۴ نظر برای استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق (استخدام جدید)

 • به نام خدا
  سلام دوستانی که استخدام شدن به سلامتی ایا از مزایا و حقوق موسسه راضی هستید ؟
  و مهارت های کامپیوتری مورد نیاز در سمت کارمند امور اداری و کارمند اموزش رو می فرمایید که چه چیز هاایی هستند ؟
  ممنونم
  موفق و سلامت باشید
  پاسخ
  • ناشناس
   سلام دوستان و همکاران گرامی؛
   کسی از روند پیش رو و تعیین تکلیف موسسه با خبر نیست؟
   من هر روز اخبار رو از طریق سایت موسسه پیگیری میکنم اما خبر جدیدی نزده میخواستم بدونم شما اطلاعاتی در این خصوص داردید؟
   ممنون.
   پاسخ
   • ناشناس به کارمند مجتمع
    با سلام خدمت تمامی همکاران در سایر مجتمع ها: بنده شاغل در یکی از مجتمع ها هستم و چندی پیش اقای بانان برای بازدید از مجتمع ما آمدند و از همکاران مجتمع خواستند برای بازنگری ساختار موسسه راه کاری رو ارائه بدهند که با مخالفت شدید همکاران رو به رو شد. همه همکاران قریب به اتفاق با روش خود گردان بودن مخالفت گردان و نظر اکثریت قرار گرفتن در زیر مجموعه توانیر و برق منطقه ای بود..
    میخواستم بدونم سایر دوستان اطلاع دارند تا به اشتراک بزاریم؟
    پاسخ
    • کارمند مجتمع
     پایین گفتی (((امور مالیاتی شهر دیگه قبول شدم و به احتمال خیلی زیاد نمیرم )))شما که تصمیمتو گرفتی دیگه چرا اینقدر سوال میپرسی؟؟؟؟؟؟
     سابقا موسسه هم دانشجوی علمی کاربردی داشت هم دوره های ضمن خدمت کارکنان صنعت اب و برق رو برگزار میکرد..ولی الان دیگه طبق قانون نمیتونه دانشجو بگیره و هم اینکه وضع مالیش خوب نیست...به این دلایل ایندش نامعلومه
     پاسخ
     • به کارمند مجتمع
      سلام
      مرسی که به سوالام جواب میدی
      حالا چرا عصبانی میشی
      گفتم به احتمال زیاد اداره امور مالیات نمیرم
      تصمیم قطعی نگرفتم
      میگی آیندش نامعلومه وضع مالیشم خوب نیست
      تعطیل بشه چه اتفاقی می افته؟
      پاسخ
      • کارمند مجتمع
       نه عصبانی نشدم...متنمو دوستانه بخون ...اگر عصبانی بودم که برات دلایل نمی نوشتم
       گفته شده اگر اگر اگر تعطیل بشه چون ما حکم از سازمان امور اداری و استخدامی داریم خللی تو استخدامی ما که با ازمون و طی کردن مراحل استخدام داشتیم وارد نمیکنه..شاید شاید شاید تو ادارات زیرمجموعه نیرو منتقل بشن...
       سایت خود موسسه تهرانو نگاه کن..وارد اخبار شو و اخبار موسسه رو از اونجا پیگیر باش..
       یک خبر داره که جلسه مشترک هماهنگی وباز طراحی ساختار موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق با حضور دکتر شاه پری رئیس امور ساختارسازمانی اداری و استخدامی کشور، دفتر آموزش و تحقیقات و دفتر توسعه مدیریت تحول اداری وزارت نیرو و موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق در محل ساختمان مرکزی موسسه برگزار گردید.
       اینو کامل بخون...واقعا معلوم نیست قراره چه تصمیمی گرفته بشه...یا علی
       • 00000
        سلام
        به نظر من امور مالیاتی برو .حداقال از اینده اش مطمئنی
        نقدو ول کردی و نسیه رو چسبیدی .
        از دوستان من امور مالیاتی هستن و کلی هم راضین .
        باز هم صلاح خویش خسروان دانند ...........
        • به کارمند مجتمع و 00000
         دوستان عزیز از راهنماییهاتون و جوابی که به سوالام دادین تا تصمیم درست بگیرم بسیار بسیار ممنونم
         موفق باشین
       • کارمند مجتمع
        فراگیر دیگه، کدوم ارگان قبول شدی؟
        در مورد شرایط کاری مثل بانک نیست که حجم کاریت زیاد و ارباب رجوع زیادی داشته باشی..محیط بی استرسی هست و آینده موسسه نامعلومه فعلن..
        در مورد حقوق خالص حکم با مدرک ارشد حدود 2.7 تا 2.8 میلیون بستگی به تاهل و تجرد و تعداد فرزند و ...داره .رفاهیات هم بستگی به تعداد ساعت اضافه کار که برات رد می کنند و وضع مالی مجتمع محل خدمتتون داره .برای مجتمع ما هرماه فرق داره .چیز ثابتی نیست.برای خرداد ماه مجتمع ما نهایتا 700تا800 هزار تومنه..یک مجتمع دیگه شاید بیشتر یکی کمتر.حقوق ماه قبل من به 3.6 میلیون نرسید.
        حقوق حکم سروقت و حقوق رفاهیات با تاخیر چندروزه
        به هرحال هرانتخابی که کردی موفق باشی.
        پاسخ
        • کارمند مجتمع
         اینم بگم حقوق خرداد ماه که تو حکم افزایش بهش خورده رو بهت گفتم. از زمانیکه استخدام شدم تا اردیبهشت ماه حقوق ما به 3 تومن هم نمیرسید.هر ماه یک چیزی بود.معلوم نیست تیر ماه چقدر دریافتیمون باشه
         پاسخ
         • کارمند مجتمع
          سازمان امور مالیاتی؟؟؟؟من بالا حقوقو گفتم..حالا کمی کمتر و بیشتر در شهرستانهای مختلف...شما پایین گفته بودی حقوق برام اولویته...بنظرم برو اداره محل خدمت راجع به حقوق آیندت از مسئول امور مالی پرسو.جو کن ..ولی اگه بجای تو بودم مالیاتی رو انتخاب میکردم البته اگه استخدام قطعی باشه......تو صفحه این سازمان تو همین سایت هم برو تا شرایط کاری دستت بیاد...موفق باشی
          • به کارمند مجتمع
           ممنونم ولی امور مالیاتی شهر دیگه قبول شدم و به احتمال خیلی زیاد نمیرم
           چرا آینده موسسه نامعلومه؟؟؟؟؟
         • کارمند مجتمع
          سلام...کسانی که تو استخدامی موسسه شرکت کردند که مشغول کارند.شرایط شما چجوریه که میخای انتخاب کنی؟کجا قبول شدی ؟موسسه پایین ترین حقوق رو تو مجموعه وزارت نیرو داره،اگه هرشرکت دیگه جز موسسه تو مجموعه نیرو قبول شدی برو همونجا.اینو هم بدون که وضعیت مالی موسسه خوب نیست
          پاسخ
          • به کارمند مجتمع
           چون من ذخیره بودم انگار انصرافی زیاد داشته
           حالا فراگیرم قبول شدم
           خالص دریافتی برا سال 98 این موسسه چقدره؟
           شنیدم وضعیت مالیش خوب نیست
           پیش اومده حقوق و رفاهیات دیر پرداخت کنن؟ یا مثلا رفاهیات و اضافه کاری قطع بشه؟
           تروخدا جواب بده خیلی مهمه
           پاسخ
        • A به ناشناس و کارمند مجتمع
         دوستان خواشا بیاید اینجا
         بگید خرداد ماه خالص دریافتیتون چقدر بود؟
         ناشناس شما فوق العاده مناطق جنگی میگیرید؟
         پاسخ
         • ***
          من یکی از قبول شده های موسسه بودم
          خیلی پشمونم خیلی زیاد
          اصلا اون طور که فکر می کردم نبود
          اشتباه کردم موقعیت های عالی رو از دست دادم و خودم رو از سال 96 که ازمون دادیم تا حالا اسیر کردم اسیر نتایج و مصاحبه و ......
          حیف از زمان ی که هدر شد فقط دنبال راهی ام که بشه انصراف داد .
          پاسخ
        • A به ناشناس
         و دلیلش این موسسه در پرداخت تابع وزارت علومه و درآمدزایی خاصی نداره
         شرکت توزیع نیمه دولتیه و حقوق و مزایاشون کارگری حساب میشه و خیلی عالیه
         پاسخ
         • ناشناس
          سلام دوستان چرا هیچکی اینجا جواب نمیده. وضعیت حقوقاتون چطوره؟ به 4 تومن میرسه؟ من پیگیری که کردم امکان انتقالی به توزیع و برق منطقه ای نیست. کسی آماری نداره. وضعیت حقوقایه شما چطوره؟ کارانه و اضافه کار میدن؟
          پاسخ
            • A به ناشناس
             سلام
             بالاخره جواب دادین
             بله اول حقوق توزیع بالاست بعدش برق منطقه ای
             حقوق و اضافه کاری موسسه از همه پایین تره
             الان دریافتی شما با اضافه کاری و رفاهیات حدودا چقدر میشه؟
             تاخیر در پرداخت دارین؟

           لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید