استخدام شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان (اعلام نتایج)

۱۸ نظر

خبر ۲۹ آذر ۱۴۰۰- اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع می رسانیم،نتایج نهایی آزمون استخدام اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ آذر ۱۴۰۰- اعلام نتایج آزمون و زمان، مکان مصاحبه استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون و زمان، مکان مصاحبه اعلام گردید

برای مشاهده زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون اعلام گردید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ مهر ۱۴۰۰- دریافت کارت آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت آزمون استخدامی فعال گردید.

برای دریافت کارت اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ مهر ۱۴۰۰- اطلاعیه زمان دریافت کارت و آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع می رسانیم، زمان آزمون استخدامی ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ روز پنجشنبه در شهر تهران می باشد.

زمان و آدرس دقیق حوزه همراه با کارت ورود به جلسه آزمون روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ قابل مشاهده خواهد بود.

خبر ۷ مهر ۱۴۰۰- تمدید مجدد ثبت نام آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع میرسانیم، ثبت نام و ویرایش اطلاعات آگهی جذب نیرو شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ روز دوشنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.

خبر ۳۱ شهریور ۱۴۰۰- تمدید مجدد ثبت نام آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع میرسانیم، مدت ثبت نام تا تاریخ ۷ مهر ۱۴۰۰ تمدید شده است

خبر ۲۸ شهریور ۱۴۰۰- تمدید ثبت نام استخدام شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع میرسانیم، مدت ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ روز چهارشنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است

خبر ۱۵ شهریور ۱۴۰۰- اعلام منابع آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان به اطلاع میرسانیم،منابع آزمون استخدام اعلام گردید.

برای مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ شهریور ۱۴۰۰- استخدام شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان (سهامی خاص) 

شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان (سهامی خاص) در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به منظور ارائه خدمات به شرکت ملی صنایع مس ایران از بین واجدین شرایط (مرد/ زن)، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری نماید . افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می باشند به آدرس اینترنتی www.karazmoon.com مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده ، از تاریخ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ لغایت۱۴۰۰/۰۶/۲۷ اقدام نمایند.

لیست پرسنل مورد نیاز

ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی تعداد جنسیت نوع تخصص توضیحات
۱ دیپلم و فوق دیپلم  فنی/ریاضی/تجربی ۹۰ مرد کمک حفار -
۲ فوق دیپلم و لیسانس معدن، زمین شناسی، مکانیک ۴۵ مرد حفار -
مکانیک و فنی ۴ مرد سرویس کار -
۳ لیسانس صنایع یا معدن ۲ مرد دفتر فنی و کنترل پروژه تهران
مدیریت صنعتی و صنایع  ۱ مرد مسئول انبار و سفارشات حومه تهران
۴ لیسانس و فوق لیسانس  معدن و زمین شناسی ۴ مرد سرحفار ۵ سال سابقه کار مرتبط
معدن و زمین شناسی ۴ مرد کارشناس فنی معدن ۲ سال سابقه کار مرتبط
مهندسی مکانیک ۴ مرد مکانیک- هیدرولیک کار -
مهندسی مکانیک، صنایع ۱ مرد کارشناس نت ماشین آلات و نگهداری مسلط به کامپیوتر تهران
بازرگانی ، صنایع ۱ مرد/زن کارشناس بازرگانی تهران (مسلط به زبان انگلیسی)
مدیریت ۱ مرد/زن کارشناس اداری تهران
۵ فوق لیسانس حسابداری ۲ مرد/زن حسابداری تهران
مهندس ایمنی صنعتی ۱ مرد مهندسی ایمنی صنعتی و بازرس فنی تهران
جمع  ۱۶۰

 

الف: شرایط عمومی شرکت در آزمون

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذی‌صلاح(

۵- فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­ التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام

۶-عدم اشتغال به تحصیل در مقطع مورد نیاز در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به هنگام ثبت نام

۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت

۸- حداکثر سن قابل قبول بدون احتساب مدت خدمت سربازی برای داوطلبین دیپلم ۲۹ سال(۷۱/۰۶/۲۷ و بعد از آن) ، داوطلبین فوق دیپلم ۳۱ سال(۶۹/۰۶/۲۷ و بعد از آن) ، داوطلبین لیسانس ۳۳ سال (۶۷/۰۶/۲۷ و بعد از آن) و داوطلبین فوق لیسانس ۳۵ سال تمام(۶۵/۰۶/۲۷ و بعد از آن) می باشد. .

تبصره ۱ : سوابق کار معتبر و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد (حداکثر به مدت ۱۵ سال ) و همچنین مدت زمان خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲ سال ) به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد .

تبصره ۲ :حداکثر سن ایثارگران (آزادگان،جانبازان، رزمندگان و فرزندان شهدا و مفقود الاثر )مطابق قوانین زیر خواهد بود:

- جانبازان،آزاگان، فرزندان و همسران شهدا ، فرزندان و همسران ۲۵ درصد به بالا و فرزندان وهمسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند ،و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

- افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر ، مادر،خواهر وبرادر) تا میزان ۵سال.

- رزمند گان کمتر از ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه.

۹- متقاضیان از تمامی استانها و شهرستانهای کشور می توانند در این آزمون شرکت کنند.

توضیحات مهم جهت کلیه شرکت کنندگان:

۱- اسکان و تهیه غذا در سایت های اکتشافی (به غیر از کارمندان تهران) به عهده شرکت می باشد.

۲- به اطلاعات ناقص و خلاف واقع ارائه شده به هنگام ثبت نام نهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه افراد مذکور در هر یک از مراحل قبول شوند از ادامه به کارگیری ذیربط جلوگیری به عمل خواهد آمد.لذا شایسته است در تکمیل و ارسال اطلاعات و مدارک درخواستی دقت لازم را به عمل آورید.

۳ - متقاضیان صرفا در یک مقطع تحصیلی و گزینه های ارائه شده مجاز به شرکت در آزمون می باشند .

۴ - پذیرفته‌ شدگان نهایی تابع قانون کار و تامین اجتماعی خواهند بود.

۵ - تایید سلامت و توانایی کامل جسمی و روانی پذیرفته شدگان بر عهده واحد طب کار شرکت می باشد.

۶ - با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد لذا پذیرفته شدگان نهایی صرفا با شرایط و مدرک تحصیلی پذیرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصیلی پذیرش شده) به کار در شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان بر اساس تعهد محضری اخذ شده مشغول به فعالیت می گردند.

۷ - سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد شامل :جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا می باشد و سهمیه ایثارگران ۵ درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت می باشد . (مشروط به کسب حداقل ۷۰ درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) ، بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده هر ایثارگر از سهمیه مربوط برخوردار خواهد گردید .

توجه : سهمیه موارد مذکور ( به استثاء فرزندان شهدا و مفقو دین الاثر ) تنها به یکی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنکه در سال های قبل هیچ یک از اعضای خانواده از سهمیه استفاده نکرده باشد.

۸- تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی و سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد .

۹- ملاک ارائه مدارک صرفا از طریق سایت کارآزمون و تا پایان مدت ثبت نام می باشد . بدیهی است ارائه هر گونه مدرکی بعد از پایان مدت ثبت نام بلا اثر و قابل رسیدگی نمی باشد.

۱۰- لازم به ذکر است محل جغرافیایی خدمت افراد بنابر تشخیص شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان خواهد بود.

ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز ۱۴۰۰/۰۶/۲۷فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند .

۱- واریز مبلغ۱،۳۰۰،۰۰۰ریال (یک میلیون و سیصد هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان حق ثبت نام .

توجه : وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .

۲- داوطلب می بایست موارد زیر را اسکن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

۱- عکس داوطلب (سایز ۴*۳)

۲- گواهی فراغت از تحصیل

۳- کارت ملی

۴- شناسنامه

۵- کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

۶- مدارک سوابق پرداخت حق بیمه و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد. نام شعبه و کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل قید شده باشد) فایل به صورت pdf بارگذاری شود)جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.

۷- مدارک و مستندات ایثارگری

*توجه: منظور از شرکت، شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان می باشد.

توجه : حجم عکس نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و سایر موارد اسکن شده نیز نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد .

سایر توضیحات :

۱- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)

۲- داوطلبان باید حداقل ۳ روز پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند .

۳- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتایج و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه کار ، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت .

۴- هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و یک مقطع ، رشته و گرایش را دارد.

۵- متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون کار به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند.

۶- چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد از انجام مراحل بعدی محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.

۷- جذب افراد دارای معافیت پزشکی در صورت قبولی پس از تائید مرکز طب صنعتی و در صورت انطباق با شرایط شغل امکان پذیر می باشد.

۸- داوطلب با علم و آگاهی کامل از شرایط و نحوه ی ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرایط آگهی حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت.

ج : دریافت کارت آزمون

۱- دریافت کارت از طریق سایت کارآزمون طبق کد رهگیری ارائه شده ، امکان پذیر است .

۲- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .

د : نحوه برگزاری آزمون

۱- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .

۲- آزمون مقطع دیپلم شامل ۱۰۰ سوال در زمینه معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، ریاضی ، هوش و زبان انگلیسی و فناوری اطلاعات می باشد .

۳- آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل ۵۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می باشد . سوالات عمومی شامل معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی و زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصی در بخش ثبت نام موجود می باشد)

تبصره ۱۰: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود .

ه : اعلام نتایج آزمون

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقبا از طریق سایت مذکور (www.karazmoon.com) اعلام خواهد شد. داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

 

داوطلب گرامی جهت ثبت نام در آزمون شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان کلیک کنید

 

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۸ نظر برای استخدام شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان (اعلام نتایج)

 • ر
  رسول
  ۴ دی ۱۴۰۰، ۱۵:۱۱
  سلام دوستان کسی شماره تلفن از شرکت پویا مس داره؟
  و کسی اطلاع داره الان برا مصاحبه قبول شدیم گفتن برا جذب با شما تماس میگیریم
  چقد طول میکشه تماس بگیرن؟
  و ایا تا الان با کسی تماس گرفتن؟؟
  • ن
   ناشناس
   ۲۷ آبان ۱۴۰۰، ۰۸:۵۷
   باسلام حقوق مزایای این شرکت چجوریه
   • م
    میثاق اهوازیان
    ۲۱ آبان ۱۴۰۰، ۰۱:۵۹
    باسلام یکی ازبهترین شرکتهادرحوزه اکتشاف مس میباشدتازه تاسیس ونیرومندوخلاق .
    • ا
     امیر
     ۲۵ مهر ۱۴۰۰، ۱۶:۴۹
     آقا یعنی چی چرا همون اول اعلام نکردن تهران برگزار میشه، پولمونم به باد دادیم رفت
     • ن
      ناشناس
      ۲۴ مهر ۱۴۰۰، ۱۹:۳۸
      مدیران و سران شرکت پویا مس ایرانیان
      از اینکه از اشتغال و به کارگیری جوانان این سرزمین تلاش دارید نهایت سپاسگزاری رو دارم از انجایی که جوانان تشنه و جویای کار به هر عملی دست خواهند برد واس بدست اوردن شغل ناچیز و با مشقت .از شما دارم
      که حوزه برگزاری ازمون رو در سراسر کشور توزیع کنید که جوانان متحمل حوادث و هزینه و خطرات نباشند
      از توجه شما سپاسگذاریم
      • A
       Ad
       ۲۴ مهر ۱۴۰۰، ۱۵:۱۳
       ای بابا چرا همون اول نگفتن آزمون تهرانه ک پول وهریز نکنیم الکی
       • م
        محمد
        ۱۰ مهر ۱۴۰۰، ۰۳:۱۸
        سلام چرا اطلاعات من تایید نشده نام پدر تغییر پیدا کرده تو کارت ملی نام قدیمی هست ولی شناسنامه نام جدید حالا داخل فیلد نام پدر نام جدیدو بنویسم یا قبلی که تایید بشه
        • م
         محمد
         ۱ مهر ۱۴۰۰، ۲۲:۵۸
         سلام درباره این شرکت کسی اطلاعاتی داره ؟ شماره تماس یا آدرس سایت دارید ؟
         • م
          مهدی
          ۱ مهر ۱۴۰۰، ۱۲:۴۴
          باعرض سلام من کد رهگیری وکد بازاریابی رو فراموش کردم اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون
          • س
           سجاد
           ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، ۲۱:۱۰
           سلام تاریخ ازمون کی هس؟؟؟؟
           • پشتیبان سه
            ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، ۲۱:۱۸
            باسلام
            کاربرگرامی طبق متن آگاهی : زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .
            باتشکر
           • م
            محمد
            ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، ۱۸:۴۹
            سلام من رشته فنی حرفه ای امور اداری هستم ثبت نام کنم
            • پشتیبان سه
             ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، ۱۸:۵۲
             باسلام
             کاربرگرامی لطفا متن آگهی را به دقت مطالعه نمائید .
             باتشکر
            • م
             مرتضی
             ۲۹ شهریور ۱۴۰۰، ۰۹:۳۴
             مال کجاست؟ برای کدام استان جذب میکنه؟
             • خ
              خانوم حسابدار
              ۲۸ شهریور ۱۴۰۰، ۱۶:۴۵
              یکی راجب این شرکت کمی توضیح بده😐ممنون
              • س
               سیاوش
               ۲۴ شهریور ۱۴۰۰، ۱۲:۴۵
               دوستان کسی میدونه با رشته مهندسی عمران میشه ثبت نام کرد یا خیر؟
               • ع
                علی
                ۱۹ شهریور ۱۴۰۰، ۱۳:۳۷
                دوستان کسی میدونه حقوق یکماه برای دیپلمه ها چقدر میشه؟ مبلغ حدودی بگید لطفا. واگه کسی اطلاعات بیستری راجب مزایاش داره ممنون میشم راهنمایی کنه
                • س
                 سیاوش
                 ۲۴ شهریور ۱۴۰۰، ۱۲:۴۳
                 اطلاعی ندارم شما حداقل حقوق قانون کار رو در نظر بگیر

                لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                ثبت پاسخ