استخدام شرکت خرم زال لرستان (اعلام نتایج)

۱۰۳ روز قبل ۱ نظر

خبر ۲ دی ۹۸ - اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان به اطلاع می‌رسانیم،نتایج آزمون استخدامی اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ آذر ۹۸ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان به اطلاع می‌رسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ آذر ۹۸ - تمدید ثبت نام استخدام شرکت خرم زال

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت خرم زال به اطلاع می رسانیم، مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان تا شنبه ۹۸/۰۹/۱۶ تمدید گردید.

با توجه به آماده نبودن زیر ساختهای نرم افزاری جهت برگزاری آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان، زمان برگزاری آزمون به روز جمعه ۲۲ آذر ماه موکول شد.

خبر ۱۹ آبان ۹۸ - استخدام شرکت خرم زال لرستان

شرکت خرم زال لرستان در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود ، تعداد ۷ نفرازآقایان، در رشته شغلی سیمبان (شهرستان بروجرد به تعداد ۴ نفر و شهرستان دوره چگنی به تعداد ۳ نفر) را از طریق برگزاری آزمون کتبی، آمادگی جسمانی ، مصاحبه و گزینش ، به ترتیب از بالاترین نمره به شرط بومی بودن به صورت قرارداد حجمی در چارچوب قانون کار با شرایط ذیل جذب مینمایند.

 شرایط عمومی

۱ -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲ -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳ -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴ -عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۵ -نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

شرایط اختصاصی

۱ -شرایط تحصیلی: داشتن مدرک تحصیلی مطابق با مقطع، رشته و گرایش اعلام شده در جدول شماره یک
۱-۱ -داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که رشته، گرایش و مقطع تحصیلی آنان با عنوان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل دفترچه راهنمای ثبت نام مطابقت داشته باشد و عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه درج شده باشد. در غیر این صورت حذف خواهند شد.
۱-۲-ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، کارت پایان خدمت و سن داوطلبان، زمان برگزاری آزمون در مورخ ۱۵/ ۰۹/ ۹۸ می باشد(ملاک فراغت از تحصیل تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه میباشد).
۱-۳-در رشته شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول شماره یک) صرفاً فارغ التحصــیلان همان مقطع و رشته و گرایش عنوان شده میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته های غیر مرتبط امکانپذیر نمیباشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
۱-۴ -پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صـورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
۲ -شرایط نظام وظیفه: انجام خدمت دوره نظام وظیفه یا معافیت قانونی دائم(دارندگان معافیت پزشکی مجاز به شرکت در آزمون نمیباشند)
۲-۱ -برخورداری از سلامت جسمانی، قدرت تحرک و چابکی و توانایی انجام وظایف محوله و نداشتن بیماریهای خاص یا تصادفی که منجر به استفاده از پلاتین در بدن باشد.
۲-۲ -داشتن حداقل ۱۷۰ سانتی متر قد و وزن متناسب.
۲-۳ -بالا بودن قدرت بینایی طبیعی و عدم استفاده از عینک و عدم ضعف شنوایی.
۳ -بیست و پنج(۲۵ (درصد جذب شرکت(۲ نفر) به افراد با شرایط زیر اختصاص مییابد :
جانبازان- آزادگان- فرزندان شهدا- فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر- فرزندان آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت- برادرشهید.
نکته مهم:
** تنها معرفی نامه های تایید شده از مراکز ذیل قابل قبول میباشد و سایر مراجع مورد تایید قرار نمیگیرد. معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود
معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران بنیاد شهید و امور ایثارگران

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج استخدام شرکت خرم زال لرستان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان به اطلاع می‌رسانیم، نتایج آزمون اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۳ شهریور ۹۸ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان به اطلاع می‌رسانیم، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان فعال گردید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ مرداد ۹۸ - استخدام  شرکت خرم زال لرستان

شرکت خرم زال لرستان در نظر دارد به منظور تامین نیروی مورد نیاز خود در شهرستان بروجرد (محور جاده بروجرد اراک) ۴ نفر و دوره چگنی ۳نفر (مطابق اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون) در سال جاری اقدام به جذب نیروی انسانی در شغل سیمبان جمعاً به تعداد ۷ نفرنیروی سیمبان واجد شرایط در چارچوب قانون کار و از طریق برگزاری آزمون کتبی، آمادگی جسمانی ، مصاحبه و گزینش به کار گیری می نماید.

شرایط عمومی

۱.۱ .داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲.۱ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳.۱ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴.۱ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۵.۱ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

شرایط اختصاصی

۱.۲ .شرایط تحصیلی:داشتن مدرک تحصیلی مطابق با مقطع، رشته و گرایش اعلام شده در جدول شماره یک
الف- داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که رشته، گرایش و مقطع تحصیلی آنان با عنوان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل دفترچه راهنمای ثبت نام مطابقت داشته باشد و عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه درج شده باشد. در غیر این صورت حذف خواهند شد.
ب- ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، کارت پایان خدمت و سن داوطلبان، زمان برگزاری آزمون در مورخ ۰۸/ ۰۶/ ۹۸ می باشد(ملاک فراغت از تحصیل تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه میباشد).
ج – در رشته شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول شماره یک) صرفاً فارغ التحصــیلان همان مقطع و رشته و گرایش عنوان شده میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشتههای غیر مرتبط امکانپذیر نمیباشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
د – پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صـورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
ه – داوطلبان پذیرفته شده در رشته سیمبان مکلف به داشتن گواهینامه دوره فن ورز شبکه های هوایی و رعایت ایمنی در شبکه های توزیع برق مورد تایید وزارت نیرو از موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی صنعت آب و برق یا سازمان فنی و حرفه ای میباشند.
۲.۲ .شرایط نظام وظیفه: انجام خدمت دوره نظام وظیفه یا معافیت قانونی دائم(دارندگان معافیت پزشکی مجاز به شرکت در آزمون نمیباشند)
۳.۲ .ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد: شامل جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء و جانبازان ۲۵درصد به بالا و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند.
۴.۲ .ایثارگران سهمیه ۵ درصد: شامل رزمندگان باسابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت میباشد.

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

 

۱ نظر برای استخدام شرکت خرم زال لرستان (اعلام نتایج)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید