استخدام شرکت آلومینای ایران سال ۹۸ (نتایج مصاحبه)

۱۴ روز قبل ۴۷ نظر

استخدام شرکت آلومینای ایران سال ۹۸

خبر ۹ مهر ۹۸ - اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران به اطلاع میرسانیم،نتایج مصاحبه آزمون اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۹ شهریور ۹۸ - اعلام زمان و مکان مصاحبه استخدام شرکت آلومینای ایران

من آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران به اطلاع میرسانیم،برای مشاهده زمان و مکان مصاحبه به لینک زیر مراجعه نمایید.

برای مشاهده زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ تیر ۹۸ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

برای دریافت کارت اینجا کلیک کنید

خبر ۲۹ اردیبهشت ۹۸ - اطلاعیه زمان دریافت کارت و آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران به اطلاع میرسانیم،زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آزمون استخدامی شرکت آلومینا ایران ۹۸/۰۴/۰۲ می باشد.

خبر ۲۵  اردیبهشت ۹۸ - تمدید مهلت ویرایش اطلاعات استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران به اطلاع میرسانیم، تمدید مهلت ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸روز شنبه ساعت ۱۶ می باشد.

خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۸ - اعلام منابع آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران به اطلاع میرسانیم،منابع آزمون استخدامی اعلام گردید.

برای مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۸ - اصلاحیه اول آگهی پذیرش نیروی انسانی در قالب پیمانکار شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم،اولین اصلاحیه آگهی استخدام نیروی انسانی در قالب پیمانکار شرکت آلومینای ایران منتشر گردید.

برای مشاهده اصلاحیه آگهی اینجا کلیک کنید

خبر ۷ اردیبهشت ۹۸ - استخدام شرکت آلومینای ایران 

شرکت آلومینای ایران در نظر دارد تعداد ۳۰۴ نفر نیروی مورد نیاز خود را در قالب پیمانکاری از متقاضیان شهرستانهای جاجرم و گرمه و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و گزینش براساس برنامه زمانبندی به شرح جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید.

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ لغایت تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف ( www.karasa.ir ) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


جدول شماره ۱ - رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

ردیف تخصص جنسیت حداقل مدرک تحصیلی حداکثر مدرک تحصیلی گرایش تحصیلی تعداد نفرات
۱ کارگر خدمات عمومی( کارگر ساده، آبدارچی و نظافتچی ) مرد پایان ابتدایی دیپلم تمام رشته ها ۲۰
۲ کارگر خدمات فنی و صنعتی ۷۰
۳ کارگر تاسیسات ۵
۴ کارگر خدمات معدن (کارگر خردایش، سنگ جور و کارگر نقشه برداری) ۹
۵ تعمیرکار ماشین آلات معدنی ۲
۶ سرویس کار ماشین آلات معدنی ۴
۷ حفار ( استخراجی و اکتشافی ) ۳
۸ کمک حفار ( استخراجی و اکتشافی ) ۴
۹ جوشکار صنعتی ( دارای گواهینامه مرتبط ) ۷
۱۰ جوشکار برق و آلومینیوم ( دارای گواهینامه مرتبط ) ۶
۱۱ راننده پایه یکم ۷
۱۲ راننده شاول ۲
۱۳ راننده بلدوزر ۲
۱۴ راننده لودر ۳
۱۵ راننده دامپتراک ۵
۱۶ راننده لیفتراک ۷
۱۷ راننده جرثقیل ۲
۱۸ راننده بیل مکانیکی ۱
۱۹ اپراتور مرد دیپلم فوق دیپلم ریاضی – تجربی و صنایع شیمیایی ۷۰
برق و ابزار دقیق ۱۲
سایر رشته ها ۳۲
۲۰ تکنسین مرد فوق دیپلم و به بالاتر متالوژی ۲
مکانیک ۸
برق و ابزار دقیق ۸
ایمنی و رشته های مربوطه ۲
فوریتهای پزشکی ۲
صنایع شیمیایی ۶
فرآوری مواد ۳

 

شرایط شرکت در آزمون:

۱. شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۱-۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح در قانون اساسی

۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم

۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تایید مراجع ذی صلاح )

۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن

۱-۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت آلومینای ایران

۱-۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر ( با تایید مراجع ذی صلاح )

۲. شرایط سنی:

۲-۱- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان ردیف ۱ الی ۱۸ جدول شماره یک،۲۸ سال( متولدین ۱۳۷۰/۰۲/۲۱و بعد از آن) ، داوطلبان ردیف ۱۹ جدول شماره یک،۳۰ سال( متولدین ۱۳۶۸/۰۲/۲۱و بعد از آن) و داوطلبان ردیف ۲۰ جدول شماره یک، ۳۲سال( متولدین ۱۳۶۶/۰۲/۲۱و بعد از آن) می باشد .

۲-۲- جانبازان ، آزدگان ، فرزندان و همسران شهدا ، فرزندان و همسران جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

۲-۳- افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر ، مادر،خواهر ، برادر ) تا میزان ۸ سال.

۲-۴- رزمندگان کمتر از ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه .

۲-۵- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۲-۶- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲-۷- افرادی که دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی در یکی از شرکتهای پیمانکاری شرکت آلومینای ایران را دارند، به ازائ هر سال سابقه، یک سال به شرایط سنی مندرج در بند ۲- ۱ ، اضافه می شود .

۲-۸- افرادی که در حال حاضر در هر یک از شرکتهای پیمانکاری شرکت آلومینای ایران حداقل به مدت یکسال مشغول فعالیت می باشند، از شرایط سنی مندرج در بند ۲-۱ ، معاف می باشند .

۳. امتیازات و سهمیه های قانونی :

۳-۱ ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد: شامل جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا، همسرو فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسرو فرزندان آزدگان دارای یکسال و بالای یکسال اسارت خواهر و برادر شاهد می باشند.

۳-۲ ایثارگران سهمیه ۵ درصد: رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزدگان کمتر از یکسال اسارت. تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد.

۳-۳ براساس هماهنگی های بعمل امده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، جذب ایثارگران از محل سهمیه های استخدامی صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی، رقابت بین کلیه داوطلبان ایثارگر هر یک از سهمیه های ۲۵ درصد و ۵ درصد .

۳-۳-۱ مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی ۵ درصد سایر ایثارگران و یا بلعکس، نمی باشند به عبارت دیگر هر داوطلب می تواند در صورت مشمول بودن ، صرفا از یکی از سهمیه های مشخص شده استفاده نمایند .

۳-۳-۲ رعایت شرط حداقل معدل ( در صورت وجود در شرایط اختصاصی( و همچنین کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران )به استثناء خواهر و برادر شهید ) الزامی نمی باشد.

۳-۳-۳ در فرآیند جذب و استخدام مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران ، اولویت استخدام آنها مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران صورت خواهد پذیرفت.

۳-۳-۴ اولویت پذیرش در مشمولین ۵ درصد ایثارگران، با رزمندگان می باشد ( رزمندگان در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی و داشتن شرایط احراز لازم در حد سهمیه تعیین شده از شرط حدنصاب در آزمون معاف بوده و براساس نمرات مکتسبه انتخاب خواهند شد ) و سایر مشمولین سهمیه مذکور در صورت کسب حد نصاب در اولویت بعدی قرار داشته و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.

۳-۳-۵ استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران ( ۲۵ درصد و۵ درصد ) از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد صورت می پذیرد .

۴. سهمیه معلولین:

جذب معلولین عادی( با ارایه معرفی نامه از بهزیستی ) از محل سهمیه استخدامی ( ۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان ) صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی، کسب حد نصاب لازم و رقابت بین کلیه داوطلبان معلول ( در هر یک از مجوزهای کلی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه اجرایی ) براساس نمره مکتسبه آزمون و به میزان حداکثر دو برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی صورت می پذیرد .

۵. شرایط مدرک تحصیلی:

۵-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۵-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).

۵-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۵-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

v تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمیگیرد.

v تذکر : در صورت احراز مدرک تحصیلی مازاد بر حداکثر مدرک تعیین شده در ردیف های جدول شماره ۱، در هر مرحله از فرآیند بکارگیری و بعد از آن ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۶. اولویتهای جذب:

داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می گردند:

الف- شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای بکارگیری، یکی باشد.

ب - همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهرستان های محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

ج‌- داوطلب حداقل چهار ( ۴ ) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یامتناوب درشهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

د - داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند ( پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است)

و – در بکارگیری مشاغل مذکور در ردیفهای ۱ تا ۱۸ جدول شماره یک ، ۵۰ درصد آزمون کتبی و ۵۰ درصد امتیاز آزمون عملی تخصصی ملاک عمل می باشد .

v تبصره- مبنای شهرستان های برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

v تبصره : اولویت بکارگیری برای هر شغل ( طبق جدول شماره یک) ، با داوطلبینی است که در همان شغل در یکی از پیمانکاری های شاغل در شرکت فعالیت دارند، می باشد.
۷. نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه مورخه ۱۳۹۸/۰۲/۲۱فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. ( مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

۷-۱- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۷-۲- واریز مبلغ ۷۰۰.۰۰۰ریال ( هفتصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

۷-۳- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
( حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشد )

• عکس داوطلب ۴×۳

• شناسنامه

• گواهی تحصیلی ( مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد )

• کارت ملی

• کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

• سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی

• سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی برای داوطلبینی که سوابق کاری در شرکتهای پیمانکاری شرکت الومینای ایران را دارند .

• مدارک بومی بودن

• مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی ( ایثارگران و معلولین )

• گواهینامه های مرتبط با تخصص های مورد نیاز، مندرج در ردیفهای ۹ تا ۱۸ جدول شماره یک

۷-۴- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت ( www.karasa.ir ) به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد .

۷-۵- داوطلبان باید پس از ثبت نام می بایست مکرر به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید .

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

v داوطلبین صرفاً مجاز به شرکت در یکی از ردیفهای شغلی جدول شماره ۱ می باشند .
۸. نحوه برگزاری آزمون:

۸-۱- آزمون بصورت چهارگزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

۸-۲- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی و سوالات تخصصی می باشد.

تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد عمومی آزمون توزیع می شود. 

۹. توضیحات مهم :

۹-۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۹-۲- بدیهی است قبولی آزمون یا مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی ، معاینات پزشکی ، تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۹-۳- کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۹-۴- محل اشتغال افراد قبول شده، واقع در سایت شرکت آلومینای ایران می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

۱۰. دریافت کارت آزمون:

۱۰-۱- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده در تاریخهای تعیین شده امکان پذیر است.

۱۰-۲- آزمون در شهر جاجرم برگزار خواهد شد .محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

۱۱. اعلام نتایج آزمون :

۱۱-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور( www.karasa.ir ) اعلام خواهد شد.

۱۱-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.


برای مشاهده ثبت نام کلیک کنید.

خبر ۲۴ دی ۹۷ - نتایج مصاحبه آزمون جذب نیروی قراردادی شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران به اطلاع میرسانیم،نتایج مصاحبه شرکت آلومینای اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج مصاحبه اینجا کلیک کنید

خبر ۱ دی ۹۷ - زمان و مکان مصاحبه آزمون جذب نیروی قراردادی شرکت آلومینای ایران 

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، داوطلب گرامی جهت مشاهده زمان و مکان مصاحبه آزمون شرکت آلومینای ایران کلیک کنید

 برای شاهده زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ آذر ۹۷ - اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم،نتایج آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ شهریور ۹۷ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران سال ۹۷ 

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، لینک دریافت کارت استخدام شرکت آلومینای ایران سال ۹۷ فعال شد.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ مرداد ۹۷ - اطلاعیه ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام داوطلبان آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۹۷/۰۵/۲۹ می باشد.

 برای ویرایش اطلاعات اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ مرداد ۹۷ - اصلاحیه شرایط سنی آگهی پذیرش نیروی قراردادی شرکت آلومینای ایران

اصلاحیه شرایط سنی آگهی پذیرش نیروی قراردادی شرکت آلومینای ایران ،برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت karasa.ir مراجعه نمایید.

خبر ۱۳ مرداد ۹۷ - استخدام شرکت آلومینای ایران

شرکت آلومینای ایران در نظر دارد تعداد ۱۵۵ نفر نیروی مورد نیاز خود را در قالب پیمانکاری(شرکت تامین کننده نیروی انسانی) از متقاضیان شهرستانهای جاجرم و گرمه از طریق برگزاری آزمون‌کتبی، مصاحبه حضوری و گزینش براساس برنامه زمانبندی به شرح جدول ذیل دعوت به همکاری می‌نماید.

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  جدول رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز 

ردیف تخصص مدرک تحصیلی مورد نیاز جنسیت تعدادنفرات گرایش
۱ مکانیک فوق دیپلم مرد ۲ تمامی گرایشها
۲ برق قدرت فوق دیپلم مرد ۱۵ تمامی گرایشها
۳ الکترونیک فوق دیپلم مرد ۸ تمامی گرایشها
۴ اپراتور دیپلم مرد ۱۲۰ تمامی رشته ها
۵ اپراتور فوق دیپلم آلومینیوم مرد ۱۰ آلومینیوم

شرایط شرکت در آزمون:

۱- شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۱-۲- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم

۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذی‌صلاح)

۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۱-۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت آلومینای جاجرم

۱-۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی:

۱-۸- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم ۳۴ سال (متولدین ۱۳۶۳/۰۶/۰۱ و بعد از آن)، فوق دیپلم ۳۶ سال (متولدین ۱۳۶۱/۰۶/۰۱ و بعد از آن) می­باشد.

۱-۹- جانبازان ،آزدگان ، فرزندان و همسران شهدا ، فرزندان و همسران جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

۱-۱۰- افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر ، مادر،خواهر ، برادر ) تا میزان ۵ سال.

۱-۱۱- رزمندگان کمتر از ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه.

۱-۱۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۱-۱۳- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۱-۱۴- افرادی که حداقل یک سال در پیمانکاران شرکت الومینای ایران سابقه پرداخت حق بیمه را دارند از شرایط سنی معاف می باشند.

۲- امتیازات و سهمیه های قانونی :

۱-۱-۱۲- ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد: شامل جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا، همسرو فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسرو فرزندان آزدگان دارای یکسال و بالای یکسال اسارت خواهر و برادر شاهد می‌باشند.

۲-۱-۱۲- ایثارگران سهمیه ۵ درصد: رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزدگان کمتر از یکسال اسارت.

(تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد).

۳-۱-۱۲- براساس هماهنگی های بعمل امده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، جذب ایثارگران از محل سهمیه های استخدامی صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی، رقابت بین کلیه داوطلبان ایثارگر هر یک از سهمیه های ۲۵ درصد و ۵ درصد(در هر یک از مجوزهای کلی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه اجرایی) براساس نمره مکتسبه آزمون به میزان حداکثر ۲ برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی و با رعایت ساز و کار ذیل صورت می پذیرد:

۱-۳-۱-۱۲- مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی ۵ درصد سایر ایثارگران و یا بلعکس، نمی باشند به عبارت دیگر هر داوطلب می تواند در صورت مشمول بودن ، صرفا از یکی از سهمیه های مشخص شده استفاده نمایند.

۲-۳-۱-۱۲- رعایت شرط حداقل معدل (در صورت وجود در شرایط اختصاصی) و همچنین کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران (به استثناء خواهر و برادر شهید) الزامی نمی باشد.

۳-۳-۱-۱۲- در فرآیند جذب و استخدام مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران ،اولویت استخدام آنها مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران صورت خواهد پذیرفت.

۴-۳-۱-۱۲- اولویت پذیرش در مشمولین ۵ درصد ایثارگران، با رزمندگان می باشد(رزمندگان در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی و داشتن شرایط احراز لازم در حد سهمیه تعیین شده از شرط حدنصاب در آزمون معاف بوده و براساس نمرات مکتسبه انتخاب خواهند شد) و سایر مشمولین سهمیه مذکور در صورت کسب حد نصاب در اولویت بعدی قرارداشته و دربین خود به رقابت خواهند پرداخت.

۵-۳-۱-۱۲- استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران (۲۵ درصد و۵ درصد)از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد صورت می پذیرد.

۳- سهمیه معلولین:

جذب معلولین عادی(با ارایه معرفی‌نامه از بهزیستی )از محل سهمیه استخدامی (۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان)صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی، کسب حد نصاب لازم و رقابت بین کلیه داوطلبان معلول(در هر یک از مجوزهای کلی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه اجرایی) براساس نمره مکتسبه آزمون و به میزان حداکثر دو برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی صورت می‌پذیرد.

۴- شرایط مدرک تحصیلی:

۴-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۴-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).

۴-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم ­آنان بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.

۵- اولویتهای جذب:

۵-۱- داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می‌گردند:
الف- شهرستان های محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان های محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ج- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
د- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین‌شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).
تبصره- مبنای شهرستانها برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت‌نام می‌باشد.

۶- نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه ۹۷/۰۵/۲۷ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون، ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تمدید نخواهد بود).

۶-۱- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۶-۲- واریز مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ریال (پانصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک ردیف را دارد.

۶-۳- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشد)

· عکس داوطلب ۴×۳

· شناسنامه

· گواهی تحصیلی (مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

· کارت ملی

· کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

· سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی

· مدارک بومی بودن

· مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی (ایثارگران و معلولین)

۶-۴- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.

۶-۵- داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

۷- نحوه برگزاری آزمون:

۷-۱- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

۷-۲- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سوالات تخصصی شامل دروس دانشگاهی می باشد.

تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد عمومی آزمون توزیع می‌شود.

۸- توضیحات مهم :

۸-۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۸-۲- قبولی آزمون یا مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی ، معاینات پزشکی ، تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۸-۳- کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند. شرکت آلومینای ایران هیچگونه تعهدی نسبت به استخدام یا قرارداد با نفرات جذب شده را ندارد و این آزمون صرفا به منظور تکمیل کادر پرسنلی شرکت های تامین کننده نیروی انسانی فعال در شرکت آلومینای ایران می باشد.

۸-۴- محل ‌اشتغال ‌افراد قبول‌ شده، واقع ‌در سایت‌ شرکت‌ آلومینای‌ ایران می‌باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین ‌می‌کند.

۹- دریافت کارت آزمون:

۹-۱- دریافت کارت ورود به‌جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه‌شده، در تاریخهای تعیین‌شده امکان‌پذیر‌است.

۹-۲- آزمون در شهر جاجرم برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

۱۰- اعلام نتایج آزمون :

۱۰-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

۱۰-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ تیر ۹۷ - نتایج مصاحبه آزمون و زمان و مکان تشکیل پرونده گزینش شرکت آلومینای ایران

 پذیرفته شدگان : نفرات اصلی جهت تشکیل پرونده با در دست داشتن مدارک ذیل در مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ راس ساعت ۹ صبح در دفتر اداری آن شرکت محترم حضور بهم رسانند. ضمنا عدم حضور نامبردگان به منزله انصراف تلقی میگردد.

۱- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه

۲- تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۳- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت

۴- چهار قطعه عکس ۴*۳

۵- کپی کارت ملی

۶- در صورت عضویت در بسیج ، گردانهای عاشورا و الزهرا و یا چناچه تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران و...

می باشند ، گواهی آنرا ارائه فرمایند.

· پذیرفته شدگان : نفرات ذخیره

مراحل گزینش متعاقبا از سایت اعلام می گردد.

داوطلبان گرامی برای مشاهده نتایج مصاحبه آزمون شرکت آلومینا ایران اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۰ تیر ۹۷ -  اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده به اطلاع میرسانیم ،نتایج مصاحبه آزمون استخدام شرکت آلومینای ایران اعلام شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ خرداد ۹۷- اعلام نتایج آزمون شرکت آلومینای ایران

کاربران گرامی نتایج آزمون شرکت آلومینای ایران جهت مشاهده برای مشاهده نتایج شرکت آلومینای ایران روی لینک زیر کلیک کنید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۷ - دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت آلومینای ایران

کاربران گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت آلومینای ایران روی لینک زیر کلیک نمایید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۷ - زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت آلومینای ایران

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت آلومینای ایران روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۲/۱۷ از ساعت ۱۱ صبح می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت karasa.ir مراجعه نمایید.

خبر ۳۱ فروردین ۹۷ - اطلاعیه زمان و مکان برگزاری آزمون شرکت آلومینای ایران

زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۷/۰۲/۲۱ و مکان آن در شهرستان جاجرم می باشد.

خبر ۲۲ فروردین ۹۷ - اطلاعیه تمدید مهلت ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت شده

داوطلبان شرکت در آزمون شرکت آلومینای ایران مهلت ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت شده تا روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ می باشد. لذا با ورود به سایت کارآسا karasa.ir و پیگیری اطلاعات از تاییدیه اطلاعات خود مطلع شده و در صورت عدم تایید نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایید.

استخدام شرکت آلومینای ایران

شرکت آلومینای ایران در نظر دارد تعداد ۱۰۰ نفر نیروی مورد نیاز خود واقع در استان خراسان شمالی، شهرستان جاجرم را از میان متقاضیان استان های خراسان شمالی، سمنان، گلستان و خراسان رضوی و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و گزینش بر اساس برنامه زمانبندی دعوت به همکاری نماید. افراد متقاضی استان های مذکور که داوطلب شرکت در آزمون می باشند می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۹۶/۱۲/۲۸ تا تاریخ ۹۷/۱/۲۲ به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف (کارآسا) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

ردیف تخصص مدرک تحصیلی مورد نیاز جنسیت تعداد نفرات گرایش سابقه کار مرتبط
۱ حسابداری لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ حسابرسی ۵ سال
۲ مهندسی شیمی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۳ گرایشهای مرتبط ۵ سال
۳ مهندسی مکانیک لیسانس و بالاتر مرد – زن ۳ گرایشهای مرتبط ۵ سال
۴ مهندسی متالوژی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ گرایشهای مرتبط ۵ سال
۵ مهندسی برق لیسانس و بالاتر مرد – زن ۳ گرایشهای مرتبط ۵ سال
۶ مهندسی کنترل لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ گرایشهای مرتبط ۵ سال
۷ مهندسی تاسیسات لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ حرارتی – برودتی ۵ سال
۸ کارشناس حرفه ای روابط عمومی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ گرایشهای مرتبط ۳ سال
۹ حسابداری لیسانس و بالاتر مرد – زن ۶ گرایشهای مرتبط -------
۱۰ مهندسی مکانیک لیسانس و بالاتر مرد ۱ ساخت و تولید -------
۱۱ مدیریت بازرگانی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ بازرگانی خارجی -------
۱۲ مهندسی برق لیسانس و بالاتر مرد ۱۶ گرایشهای مرتبط -------
۱۳ مهندسی کامپیوتر لیسانس و بالاتر مرد – زن ۲ شبکه -------
۱۴ مهندسی صنایع لیسانس و بالاتر مرد – زن ۵ گرایشهای مرتبط -------
۱۵ مهندسی شیمی لیسانس و بالاتر مرد ۱۳ گرایشهای مرتبط -------
۱۶ شیمی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۲ محض - کاربردی -------
۱۷ حقوق لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ گرایشهای مرتبط -------
۱۸ کارشناس ایمنی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ ایمنی صنعتی -------
۱۹ کارشناس ایمنی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۲ ایمنی و بازرسی فنی -------
۲۰ مهندسی مکانیک لیسانس و بالاتر مرد ۱۴ گرایشهای مرتبط -------
۲۱ متالوژی لیسانس و بالاتر مرد ۹ گرایشهای مرتبط -------
۲۲ مدیریت لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ گرایشهای مرتبط -------
۲۳ علوم فن آوری اطلاعات لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ IT -------
۲۴ مهندسی معدن لیسانس و بالاتر مرد ۱ استخراج -------
۲۵ مهندسی معدن لیسانس و بالاتر مرد ۱ فرآوری مواد معدنی -------
۲۶ کارشناس بهداشت لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ بهداشت حرفه ای -------
۲۷ پرستاری لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ ------- -------
۲۸ کارشناس تکنولوژی آموزش لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ ------- -------
۲۹ مهندسی کنترل لیسانس و بالاتر مرد – زن ۲ ------- -------
۳۰ مهندسی ابزار دقیق لیسانس و بالاتر مرد – زن ۲ ------- -------
۳۱ منابع طبیعی لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ محیط زیست -------
۳۲ مهندسی عمران لیسانس و بالاتر مرد – زن ۱ گرایشهای مرتبط  

جدول رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز ( صرفاً جهت متقاضیان بومی شهرستان جاجرم )

ردیف تخصص مدرک تحصیلی مورد نیاز جنسیت تعداد نمرات گرایش سابقه کار مرتبط
۳۳ تکنسین برق و ابزار دقیق فوق دیپلم مرد ۲ کلیه گرایشها -----------
۳۴ تکنسین مکانیک فوق دیپلم مرد ۲ کلیه گرایشها ------------
۳۵ تکنسین شیمی فوق دیپلم مرد ۲ کلیه گرایشها ------------
۳۶ تکنسین متالوژی فوق دیپلم مرد ۲ کلیه گرایشها ------------

شرایط شرکت در آزمون

۱- شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۱-۲- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذی‌صلاح)

۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۱-۶- داشتن تندرستی و توانایی کاملجسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت آلومینای جاجرم

۱-۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی:

۱-۸- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۱۳۶۷/۰۲/۰۱ و بعد از آن)،برای داوطلبان فوق لیسانس ۳۲ سال (متولدین ۱۳۶۵/۰۲/۰۱ و بعد از آن) می­باشد.

۱-۹- جانبازان ،آزدگان ، فرزندان و همسران شهدا ، فرزندان و همسران جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند. ۱-۱۰- افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر ، مادر،خواهر ، برادر ) تا میزان ۵ سال.

۱-۱۱- رزمندگان کمتر از ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه.

۱-۱۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۱-۱۳- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲- امتیازات و سهمیه های قانونی :

۱-۱-۱۲- ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد:شامل جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا، همسرو فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسرو فرزندان آزدگان دارای یکسال و بالای یکسال اسارت خواهر و برادر شاهد می‌باشند.

۲-۱-۱۲-ایثارگران سهمیه ۵ درصد: رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزدگان کمتر از یکسال اسارت. (تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد). ۳-۱-۱۲- براساس هماهنگی های بعمل امده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، جذب ایثارگران از محل سهمیه های استخدامی صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی، رقابت بین کلیه داوطلبان ایثارگر هر یک از سهمیه های ۲۵ درصد و ۵ درصد(در هر یک از مجوزهای کلی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه اجرایی) براساس نمره مکتسبه آزمون به میزان حداکثر ۲ برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی و با رعایت ساز و کار ذیل صورت می پذیرد:

۱-۳-۱-۱۲- مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی ۵ درصد سایر ایثارگران و یا بلعکس، نمی باشند به عبارت دیگر هر داوطلب می تواند در صورت مشمول بودن ، صرفا از یکی از سهمیه های مشخص شده استفاده نمایند. ۲-۳-۱-۱۲- رعایت شرط حداقل معدل (در صورت وجود در شرایط اختصاصی) و همچنین کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران (به استثناء خواهر و برادر شهید) الزامی نمی باشد.

۳-۳-۱-۱۲- در فرآیند جذب و استخدام مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران ،اولویت استخدام آنها مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران صورت خواهد پذیرفت.

۴-۳-۱-۱۲- اولویت پذیرش در مشمولین ۵ درصد ایثارگران، با رزمندگان می باشد(رزمندگان در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی و داشتن شرایط احراز لازم در حد سهمیه تعیین شده از شرط حدنصاب در آزمون معاف بوده و براساس نمرات مکتسبه انتخاب خواهند شد) و سایر مشمولین سهمیه مذکور در صورت کسب حد نصاب در اولویت بعدی قرارداشته و دربین خود به رقابت خواهند پرداخت. ۵-۳-۱-۱۲- استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران (۲۵ درصد و۵ درصد)از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد صورت می پذیرد. ۳-۱-۱۲- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس از ۳۴ سال و فوق لیسانس ۳۶ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳- سهمیه معلولین: جذب معلولین عادی (با ارایه معرفی نامه از بهزیستی )از محل سهمیه استخدامی (۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان)صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی ، کسب حد نصاب لازم و رقابت بین کلیه داوطلبان معلول(در هر یک از مجوزهای کلی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه اجرایی) براساسنمره مکتسبه آزمون و به میزان حداکثر دو برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی صورت می پذیرد.

۴- شرایط مدرک تحصیلی:

۴-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۴-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).

۴-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد. تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم­آنان بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد. ۵- اولویتهای جذب: ۵-۱- بومی شهرستان جاجرم دارای امتیاز می باشد:

۵-۲- داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می‌گردند:

الف- شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

ج- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد. د- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین‌شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

تبصره- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت‌نام می‌باشد.

۶- نحوه ثبت نام و مهلت آن: داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

۶-۱- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن ۶-۲- واریز مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ریال (پانصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون. *وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک ردیف را دارد.

۶-۳- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد) · عکس داوطلب ۴×۳ · شناسنامه · گواهی تحصیلی(مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد) · کارت ملی · کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد · سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی · مدارک بومی بودن · مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی (ایثارگران و معلولین)

۶-۴- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.

۶-۵- داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

 • ۷-نحوه برگزاری آزمون:
 • ۷-۱- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.
 • ۷-۲- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود. تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد عمومی آزمون توزیع می‌شود.
 • ۷-۳- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۵۰ درصد امتیاز نفر اول کمتر باشد.
 • ۸- توضیحات مهم :
 • ۸-۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • ۸-۲- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
 • ۸-۳- کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
 • ۸-۴- محل‌اشتغال‌افراد قبول‌شده، واقع‌در سایت‌شرکت‌آلومینای‌ایرانمی‌باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین‌می‌کند.
 • ۹- دریافت کارت آزمون:
 • ۹-۱- دریافت کارت ورود به ‌جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه ‌شده، در تاریخ های تعیین ‌شده امکان‌پذیر‌ است.
 • ۹-۲- آزمون در شهر تهران برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
 • ۱۰- اعلام نتایج آزمون :
 • ۱۰-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.
 • ۱۰-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

۴۷ نظر برای استخدام شرکت آلومینای ایران سال ۹۸ (نتایج مصاحبه)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید