استخدام دانشگاه‌های علوم پزشکی (استخدام جدید)

۱۹۸۷۵ نظر

استخدام دانشگاه‌های علوم پزشکی

اخبار و استخدام‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. بدیهی است شما با مراجعه روزانه به این صفحه می‌توانید علاوه بر مطالعه  اخبار و استخدام‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام دانشگاه‌های علوم پزشکی و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک از فهرست مطالب، به بخش مربوطه هدایت می‌شوید.

 

 

لینک‌ها و صفحات مرتبط

 • برای مشاهده منابع مورد نیاز و ایجاد آمادگی در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت، بخش «منابع مطالعاتی برای مصاحبه» موجود در این صفحه را ببینید.

 

شرایط عمومی و اختصاصی

 

آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت

زمان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی

زمان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی به شرح زیر است:

 • زمان ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی: هنوز اعلام نشده است
 • زمان دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی: هنوز اعلام نشده است

دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی

متقاضیان محترم آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانید در صورت فعال شدن لینک دریافت کارت در این بخش اقدام به دریافت کارت خود کنید.

 • زمان صدور کارت ورود به جلسه: هنوز اعلام نشده است
 • زمان برگزاری آزمون: هنوز اعلام نشده است

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی

نتایج آخرین آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی در تاریخ  ۱۴۰۱/۰۹/۲۶   اعلام شد. به محض برگزاری آزمون جدید، متعاقبا از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

استخدام دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه های علوم پزشکی هر سال استخدام های مختلفی را در سراسر کشور برگزار میکند. استخدام علوم پزشکی شیراز، استخدام علوم پزشکی کرمانشاه، استخدام علوم پزشکی شهید بهشتی، استخدام علوم پزشکی شهرکرد و استخدام علوم پزشکی مشهد از جمله مهم ترین استخدامی های دانشگاه علوم پزشکی هستند که شما می توانید در این صفحه نسبت به آخرین اخبار استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ آگاه شوید.

 برای مشاهده شرایط استخدام و مدرک تحصیلی، رشته های استخدامی و یا گرایش رشته تحصیلی مورد نیاز استخدام دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ به دفترچه استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کنید و پس از بررسی تمام شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدام وزارت بهداشت اقدام به ثبت نام و تکمیل فرم استخدام علوم پزشکی نمایید.

ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت، زمان دریافت کارت در سال ۱۴۰۲ هنوز اعلام نشده است. 

شرایط سنی استخدامی جدید دانشگاه علوم پزشکی وزارت بهداشت در آخرین آزمون برگزار شده حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۴۰ سال تمام (متولد شدگان از ۱۳۶۱/۶/۹ تا ۱۳۸۱/۶/۹) برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد و داشتن حداکثر ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولد شدگان از ۱۳۵۶/۶/۹ به بعد) تا اولین روز ثبت نام بود.

کاربران عزیز «ای استخدام» دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ می‌توانند برای آمادگی در آزمون استخدامی از منابع مطالعاتی مفید در این خصوص استفاده نمایند و بعد از قبولی در مرحله کتبی و راه یافتن به مرحله گزینش و عقیدتی سیاسی برای آشنایی با pdf سوالات گزینش دانشگاه علوم پزشکی وزارت بهداشت از بسته کتاب جامع گزینش، مصاحبه و عقیدتی استفاده کنند.

 

صفحات دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی
در این بخش، همه‌ی منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمون‌های استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روان‌شناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. با مراجعه به لینک مورد نظر، می‌توانید مطالب دلخواه‌تان را مطالعه کنید.

 

لینک‌های مفید و کاربردی آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی فهرست شده‌اند. شما می‌توانید در صورت نیاز به هر صفحه، روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

 

آرشیو مطالب پیشین استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی
آگهی‌های پیشین آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی، در این قسمت بایگانی شده‌اند. برای مطالعه‌ی آن‌ها روی لینک مورد نظر، کلیک کنید.

 

سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۹٬۸۷۵ نظر برای استخدام دانشگاه‌های علوم پزشکی (استخدام جدید)

 • ا
  احمد محمدی
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۲۰:۱۸
  سلام ببخشید بیمارستان قروه کی استخدام دارید نگهبانی خدمات...
  • پشتیبان سه
   ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۲۰:۲۲
   کاربرعزیز
   به محض انتشار اخباری در این خصوص ، از همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد .
  • ر
   ریحانه
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۳، ۰۹:۰۳
   بین دادگستری مالی و مالی بیمارستان کدوم بهتره ؟
   • ر
    ریحانه
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۳، ۲۲:۲۸
    سلام دوستان شغل مالی کسی هست اینجا وزارت بهداشت قبول شده باشه ؟حکم چقدر ؟
    • ر
     رامین
     ۱۵ بهمن ۱۴۰۲، ۱۵:۲۷
     سلام .میشه بگید چی کتاب‌های برای آزمون بهورزی دارین میخونین

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ