اخبار استخدام معلولین (کلیه اخبار)

۲۸ روز قبل ۸۰ نظر

اخبار استخدام معلولین 

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام معلولین کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام معلولین موجود در این صفحه :


۲۷ تیر ۹۷
موافقت رئیس جمهور با افزایش سهم استخدام معلولان در دستگاه‌های دولتی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از موافقت رئیس جمهور برای افزایش سهم استخدام معلولان در دستگاه های دولتی از ۳ درصد به ۵ درصد خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۷
اشتغال معلولان در ادارات ورامین مورد توجه باشد

فرماندار ورامین با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات معلولان در حوزه اشتغال گفت: اشتغال معلولان در ادارات ورامین موردتوجه باشد.

ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۹۷
اشتغال ۲۰ هزار معلول در بنگاه‌های اقتصادی

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای کاهش فقر با اعتباری که دولت به تازگی به ما داده تمام پشت نوبتی‌هایی که درآمدشان از مستمری کمتر بوده به مرور تحت پوشش سازمان قرار می‌گیرند که این برنامه از پایان مردادماه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۷
استخدام معلولان پس از کسب حدنصاب لازم

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی گفت: معلولان پس از کسب حد نصاب لازم در رقابت با سایر معلولان، در دستگاه‌های اجرایی استخدام می شوند و درصورت تکمیل نشدن ظرفیت پیش‌بینی شده (تا سقف سه درصد) باقیمانده ظرفیت سهمیه برای داوطلبان در آزمون‌های آتی لحاظ می شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۹۷
استخدام معلولان پس از کسب حدنصاب لازم

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی گفت: معلولان پس از کسب حد نصاب لازم در رقابت با سایر معلولان، در دستگاه‌های اجرایی استخدام می شوند و درصورت تکمیل نشدن ظرفیت پیش‌بینی شده (تا سقف سه درصد) باقیمانده ظرفیت سهمیه برای داوطلبان در آزمون‌های آتی لحاظ می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۷
اجرای کامل قانون سهمیه ۳ درصدی استخدام معلولان در دستگاه‌های اجرایی

رئیس سازمان بهزیستی کشور بر اجرای قانون استخدام ۳ درصدی معلولان تاکید کرد و گفت: تفاهم نامه بین سازمان بهزیستی کشور و سازمان امور استخدامی برای اجرای این قانون در سال جاری منعقد شده است.

ادامه مطلب ...
۹ تیر ۹۷
اشتغال فرزندان ورزشکاران معلول پیگیری شود

رئیس فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان گفت که موضوع اشتغال فرزندان ورزشکارانی که در عرصه های مختلف مدال آوردهستند باید پیگیری و به نتیجه برسد.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۷
توجه به افراد دارای معلولیت گمشده آزمون های استخدامی

مدیر کل سلامت شهرداری تهران گفت : برغم تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن توسط رئیس جمهور در تاریخ 8 اردیبهشت ماه 97، به نظر می رسد هم چنان جامعه از بی توجهی به افراد دارای معلولیت رنج می برد.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۷
قانون استخدام معلولان اجرا شود

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اصلاحیه لایحه قانون حمایت از معلولان گفت: در این اصلاحیه آمده است که با وزرایی که قانون استخدام سه‌درصد معلولان را رعایت نکنند برخورد و به دادگاه معرفی می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۷
اعلام شرایط استخدامی و پرداخت حقوق به معلولان

رئیس سازمان بهزیستی کشور جزئیاتی از شرایط استخدامی و پرداخت حقوق به معلولان را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۷
اشتغالزایی برای ۶۹۸ نفر از مددجویان و معلولان بهزیستی خراسان‌جنوبی

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: تعهد بهزیستی استان در سال گذشته ایجاد اشتغال برای ۶۷۷ نفر بوده و برای ۶۹۸ نفر از مددجویان و معلولین اشتغال ایجاد کرده است.

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶
ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ مددجوی معلول بهزیستی استان فارس

مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: از محل مشارکت های مردمی در ۶ ماه نخست امسال پنج میلیارد ریال جمع آوری شد که با استفاده از آن برای ۵۰۰ نفر از مددجویان معلول زیر پوشش این نهاد ایجاد اشتغال شد.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶
لایحه حمایت از حقوق معلولان اوج ارائه خدمات توانمندسازی بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی اوج ارائه خدمات توانمندسازی و حمایتی این سازمان را لایحه جدید حمایت از حقوق معلولان عنوان کرد که از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داده شد و مجلس نیز بدون رای مخالف آن را تصویب کرد.

ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۹۶
اختصاص ۷۰۰میلیون ریال به اشتغال معلولان ایجرودی

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ایجرود از اختصاص ۶۵۷ میلیون ریال برای اشتغالزایی و طرح‌های C.B.R به معلولان این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۶
سهم ۳۰ درصدی معلولان از استخدام ها

با تصویب اصلاحات قانون جامع حمایت از حقوق معلولان، شرایط برای تحصیل رایگان و اشتغال قشر معلول فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۶
دادن حداقل حقوق به افراد با معلولیت شدید

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: به کسانی که معلولیت شدید دارند حقوقی معادل حداقل قانون کار در نظر گرفته شده و دستگاه‌ها مکلفند ساعات کار روزانه شاغلان دارای معلولیت شدید را هفته‌ای ۱۰ ساعت کاهش دهند.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۶
عدم رعایت دستورالعمل استخدام معلولین در دستگاههای اجرایی

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی گفت : جذب ۳درصدی معلولین در استخدام ها به درستی انجام نمی‌شود.

ادامه مطلب ...
۶ دی ۹۶
تمهیدات مجلس برای حمایت‏ های اداری و استخدامی از معلولان

خبرگزاری مهر: مجلس با تصویب موادی از لایحه حمایت از معلولان، تمهیداتی را برای حمایت های اداری و استخدامی از معلولان اندیشید.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۶
استخدام معلولین مشروط به برگزاری آزمون اختصاصی شد

خبرگزاری مهر : نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند افراد معلول با برگزاری آزمون اختصاصی جامعه معلولان به کار گرفته شوند.

ادامه مطلب ...
۳ دی ۹۶
اختصاص سه درصد مجوزهای استخدامی در دستگاه‌های دولتی به معلولان

خبرگزاری ایسنا : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه به رسیدگی لایحه حمایت از افراد دارای معلولیت دولت را مکلف کردند حدقل سه درصد مجوزهای رسمی، پیمانی و کارگری دستگاه‌های دولتی و عمومی را به افراد دارای معلولیت واجد الشرایط اختصاص دهد.

ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۹۶
لایحه حمایت از حقوق معلولان در اولویت بررسی قرار گرفت

خبرگزاری خانه ملت: نمایندگان مردم در خانه ملت با در اولویت بررسی قرار گرفتن لایحه حمایت از حقوق معلولان موافقت کردند.

ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۹۶
الزام دستگاهها برای رعایت سهم معلولان در آزمون های استخدامی

بازارکار : نزدیک به ۱۵ سال از “لایحه جامع حمایت از حقوق معلولان “که قرار بود تصویب شود می گذرد و بعد از یک و نیم دهه این لایحه در هفته جاری به صحن علنی مجلس می رود.

ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۹۶
لایحه حمایت از معلولان هفته آینده به صحن علی مجلس می رود

بازار کار: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار معلول در سامانه بهزیستی ثبت‌شده وجود دارد و یک میلیون نفر نیز پشت نوبت هستند، این افراد نه فقط برای دریافت مستمری بلکه نیازمند خدمات تخصصی و بسته تعهدات بیمه‌ای هستند.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۶
ارائه وام کم بهره برای اشتغال معلولان

خبرگزاری مهر : ربیعی از ارائه وام کم بهره برای اشتغال معلولان در روستاها و شهرهای کوچک خبر داد و گفت: برای استخدام این افراد در دستگاه های دولتی نیز اجرای قانون سه درصد پیگیری می شود.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۶
تحقق سهم ۳ درصدی معلولان از استخدام در نهادهای اجرایی کشور

خبرگزاری فارس : نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای فراکسیون معلولان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خواستار تحقق سهم سه درصدی معلولان از استخدام در نهادهای اجرایی کشور شدند.

ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۹۶
افزایش سهم اشتغال معلولین در مراکز دولتی

خبرگزاری صدا و سیما: نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از افزایش سهم اشتغال معلولین در مراکز دولتی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶
تحصیل ۶۵ هزار دیرآموز در مدارس عادی

خبرگزاری مهر : رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با تاکید بر حل مشکل اشتغال معلولان گفت: تعداد ۶۵ هزار و ۸۰۰ نفر دانش آموز دیر آموز در مدارس عادی تحصیل می کنند.

ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۹۶
رعایت قانون سه درصد استخدام معلولان

خبرگزاری ایرنا : کارشناس دفتر توانمندسازی اداره کل بهزیستی یزد گفت: انتظار این نهاد از اداره ها و سازمان های دولتی استان رعایت قانون سه درصد استخدام معلولان در جذب نیروی انسانی است.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۶
دستگاه‌ها برای ۳ درصد استخدام معلولان کوتاهی نکنند

خبرگزاری فارس : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت حساسیت زیادی برای سه درصد استخدام معلولان در استخدام‌ها دارد و دستگاه‌ها نباید در این زمینه کوتاهی کنند.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۶
اشتغال‌زایی و افزایش حمایت‌های اجتماعی محور لایحه حمایت از معلولان

خبرگزاری خانه ملت: عضو فراکسیون معلولان مجلس، از شورای شهر خواست تا به عنوان اولین و اثر گذارترین گام، به منظور توجه به حقوق شهروندی جامعه معلولان به شهرداری تذکر دهد.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶
افزایش سهم معلولین در بودجه اشتغال به ۹۰۰ میلیارد تومان

بازار کار : معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با نابینایان و کم‌بینایان نخبه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای افزایش اشتغال معلولین، گفت: بحمدلله توانستیم سهم معلولین را در بودجه اشتغال به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش داده و همچنین بیمه سهم کارفرمایی را با جدیت در دستور کار قرار دهیم.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶
ایجاد ۲۰۷ شغل برای معلولان استان سمنان

خبرگزاری فارس : مدیرکل بهزیستی استان سمنان با بیان اینکه در سال گذشته ۲۰۷ شغل برای معلولان استان ایجاد شد، گفت: اشتغال مهم‌ترین مسأله نابینایان است.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
تشکیل “ستاد اشتغال معلولان”/اشتغال خانگی راه‌اندازی می‌شود

خبرگزاری ایلنا:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان نابینایان تاکید کرد: برای پیگیری درخواست‌های روشن‌دلان با وزیران ارتباطات، آموزش و پرورش و ارشاد رایزنی می‌کنیم و ستادی برای اشتغال معلولان تشکیل خواهیم داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
بودجه ۹۰۰ میلیارد تومانی برای حمایت از اشتغال معلولان

خبرگزاری ایرنا:رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: امسال توانستیم سهم بری خود را در بودجه برای حمایت از اشتغال معلولان تا ۹۰۰ میلیارد تومان، افزایش دهیم.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
اجرا نشدن سهم ۳ درصدی استخدام معلولان توسط دستگاه‌های اجرایی

باشگاه خبرنگاران جوان:مدیر بهزیستی شهرستان بیرجند گفت: دستگاه‌های اجرایی سهم ۳ درصدی استخدام معلولان را اجرا نمی‌کنند.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶
ایجاد صندوق فرصت‌های شغلی برای کمک به معلولان

خبرگزاری فارس:رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: پس از تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان در جهت ایجاد اشتغال پایدار، صندوق فرصت‌های شغلی در جهت رفع دغدغه‌های این افراد ایجاد خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶
افزایش زمینه‌های اشتغال معلولان مشهد در دستور کار قرار دارد

خبرگزاری تسنیم :مدیرکل فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی گفت: افزایش زمینه‌های اشتغال معلولان مشهد در دستور کار قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶
تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها

خبرگزاری ایسنا: در جلسه ۱۹۶ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست دکتر محمدعلی کی‌نژاد در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد،‌بر ضرورت تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۶
راه اندازی مرکز اشتغال حمایت شده معلولان دزفول در آینده نزدیک

خبرگزاری مهر : رئیس بهزیستی دزفول از راه اندازی مرکزاشتغال حمایت شده در جهت آموزش و کاریابی معلولان تحت پوشش در این شهرستان خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۹۶
حسرت استخدام برای قهرمانان پارالمپیک و آیین‌نامه‌ای که باید اصلاح شود

خبرگزاری تسنیم : آیین‌نامه استخدام قهرمانان بازی‌های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک در حالی به تصویب هیئت وزیران رسیده که یک ایراد بزرگ به آن در بخش ورزش معلولان وارد است.

ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۹۶
شرایط معافیت از سربازی اعضای خانواده های دارای معلول

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس قانون جامع حمایت از حقوق معلولان و قانون اصلاح موادی از خدمت نظام وظیفه عمومی، مشمول دارای فرد معلول در خانواده با شرایط و ضوابطی می تواند از معافیت خدمت نظام وظیفه عمومی برخوردار شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۶
قانون در زمینه استخدام معلولین در ادارات اجرا نمی‌شود

خبرگزاری ایمنا: قائم‌مقام توانمندسازی بهزیستی کشور با بیان اینکه قانون استخدام معلولان در ادارات و سازمان ها رعایت نمی‌شود، گفت: این مشکل از فقر فرهنگی، باور نداشتن به‌حق معلولین برای استفاده از امکانات اجتماعی و وجود اشکال در توزیع عادلانه منابع ناشی می‌شود.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶
لایحه حمایت از معلولان توسط دولت به مجلس ارائه شده است

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان بهزیستی گفت: لایحه حمایت از معلولان توسط دولت به مجلس ارائه شده که یکی از بخش های آن مشوق هایی برای افرادی است که معلولان را استخدام کنند.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۶
آموزش و پرورش معلم معلول استخدام نمی‌کند

دنیای اقتصاد : آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهریور ماه امسال برگزار می‌شود. در دفترچه استخدامی آموزش و پرورش سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای استخدام، ضروری عنوان شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۶
اشتغالزایی ۴۸۰۰۰ معلول توسط سازمان بهزیستی کشور

باشگاه خبرنگاران پویا : رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: در بعد اشتغال معلولان توانستیم برای ۴۸ هزار معلول اشتغال‌زایی کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۶
نرخ بیکاری معلولان ۳.۵ برابر بیشتر از سایر افراد

خبرگزاری میزان : رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران از نرخ ۳ و نیم برابری بیکاری در بین معلولان نسبت به سایر افراد عادی خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۶
سهم استخدام معلولان در دستگاه‌های دولتی اجرایی شود

خبرگزاری شبستان: مدیر بهزیستی بیرجند با بیان اینکه بر اساس قانون دستگاه‌های اجرایی باید بیش از ۳ درصد از ظرفیت استخدامی خود را به معلولین اختصاص دهند، گفت: دستگاه های دولتی باید سهم استخدام معلولان را در دستور کار قرار دهند.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۶
توسعه خاتم کاری موجب ایجاد اشتغال برای تعدادی از معلولان شده است

خبرگزاری مهر : معاون صنایع دستی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه خاتم کاری در چهارمحال و بختیاری موجب ایجاد اشتغال برای تعدادی از معلولان شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۹۶
طرح معافیت همسران معلولین از خدمت سربازی به مجلس ارائه شد

خبرگزاری مهر : عضو اصلی هیات مدیره سازمان جهانی معلولین از ارائه طرح معافیت همسران معلولین از خدمت سربازی به مجلس شورای اسلامی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ خرداد ۹۶
تشویق درانتظارمدیرانی است که سهمیه استخدام معلولان را رعایت کنند

خبرگزاری ایرنا : استاندار فارس گفت:مدیران دستگاه ها و نهادهایی که سهمیه پنج درصدی استخدام معلولان را رعایت کنند تشویق خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۹۶
قانون ۳ درصد استخدام معلولان در دستگاه ها اجرایی شود

خبرگزاری مهر: بیرجند- مدیر بهزیستی شهرستان بیرجند گفت: باید قانون سه درصد استخدام معلولان در دستگاه ها در دستور کار قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۶
سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی فراکسیون حمایت از حقوق معلولان با بیان اینکه سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد بر لزوم مناسب سازی فضاهای شهری، حمل ونقل عمومی، پارک ها و پیاده روها برای سهولت در تردد این قشر تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۶
آغازثبت نام متقاضیان استفاده از طرح استخدامی فرزندان قهرمانان پارالمپیک

خبرگزاری ایرنا: کرج-ایرنا-ثبت نام از متقاضیان استفاده از طرح استخدامی وزارت ورزش و جوانان در خصوص فرزندان قهرمانان پارالمپیکی آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۶
چالش‌ها و ایرادات مطرح در لایحه حمایت از حقوق معلولان قابل رفع است

خبرگزاری خانه ملت: فراکسیون حمایت از حقوق معلولان به بررسی جزئیات لایحه حمایت از حقوق معلولان پرداخت و اعضای این فراکسیون بر تصویب قانون جامع عملیاتی و موثر تأکید کردند.

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۶
استخدام قهرمانان در دستگاه های اجرایی

باشگاه خبرنگاران جوان: قهرمانان جانباز و معلول در دستگاه های اجرایی استان کرمان استخدام می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۶
تصویب اصلاحیه لایحه جامع حمایت از حقوق معلولان تا اواسط خرداد

خبرگزاری میزان : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در قالب اصلاحیه لایحه جامع حمایت از حقوق معلولان، سهم اشتغال قشر معلول در مراکز دولتی افزایش خواهد یافت.

ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۹۶
ایجاد ۳۴۰۰ فرصت شغلی برای معلولان در خراسان رضوی

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: ۳۴۰۰ فرصت شغلی پارسال برای معلولان و مددجویان زیر پوشش بهزیستی در این استان ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۹۵
درخواست از مجلس برای تصویب لایحه حمایت ازحقوق معلولان در ابتدای۹۶

خبرگزاری مهر : محمودنژاد گفت: لایحه اشاره شده در چندین جلسه از سوی کمیسیون تخصصی مورد بررسی قرار گرفته که امیدواریم این لایحه هر چه زودتر به تأیید و تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۵
۲۵۰۰ معلول در سه سال اخیر در دستگاههای دولتی در کشور استخدام شدند

خبرگزاری ایرنا: رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور گفت: در سه سال اخیر ۲هزار و ۵۰۰ معلول از طریق آزمون های استخدامی و براساس قانون جذب ۳ درصد معلولان در دستگاههای اجرایی کشور، مشغول به کار شده اند.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۵
قانون استخدام ۳درصدی معلولان اجرا نشد

خبرگزاری مهر : جامعه یک میلیون و۳۰۰ هزار نفری معلولان ایران متقاضی شغل هستند با توجه به اینکه قانون استخدام ۳درصدی معلولان اجرایی نشده است، وضعیت اشتغال این افراد در استانها خوب نیست.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۵
اصلاح قانون ایجاد صندوق حمایت از فرصتهای شغلی معلولان

خبرگزاری ایسنا : معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با بیان آنکه اعتبارات حوزه توانبخشی سازمان بهزیستی امسال هفت هزار میلیارد ریال بوده است گفت: درحال حاضر یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر با معلولیت متوسط به بالا تحت پوشش خدمات بهزیستی هستند که دو درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۵
اعمال نشدن سهم ۳ درصدی استخدام معلولان

خبرگزاری فارس : معاون بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۷۰۰ معلول دارای تحصیلات کارشناسی به بالاتر در استان وجود دارد، گفت: سهم ۳ درصدی استخدام معلولان در ادارات استان اعمال نمی‌شود.

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۵
تلاش برای افزایش سهم اشتغال معلولان به ۵ درصد

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تلاش مجلس برای افزایش سهم اشتغال معلولان از سه به پنج درصد خبر داد وگفت: بر اساس مصوبه مجلس در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶، ۱۰ درصد از تراکنش‌های بانکداری الکترونیک به مسکن معلولان اختصاص می یاید.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۵
۲۰ کارگاه اشتغال برای معلولان سربیشه راه‌اندازی می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس بهزیستی سربیشه گفت: در ۶ ماه نخست امسال هشت کارگاه اشتغال راه‌اندازی شده و در ۶ ماه دوم امسال نیز ۱۲ کارگاه برای معلولان این شهرستان با اعتباری ‌بالغ‌ بر ۳۲ میلیون تومان از اعتبارات صندوق CBR این شهرستان هزینه شده است.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۵
اداره‌های دولتی برای اشتغال معلولان به قانون عمل نمی‌کنند

خبرگزاری مهر : معاونت اشتغال، مسکن و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی گفت: ادارات دولتی برای اشتغال معلولان بر اساس قانون عمل نمی‌کنند.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۵
مشمولان غایب دارای فرزند معلول ذهنی از خدمت سربازی معاف می‌شوند

خبرگزاری ایرنا : معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: هر یک از مشمولان غایب که دارای فرزند معلول ذهنی باشند، از خدمت سربازی معاف می شوند.

ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۹۵
احتساب سنوات ارفاقی سال‌های ۸۸ تا ۹۱ برای معلمان

خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از استخدام ۳۰۰ معلول با مدرک حداقل لیسانس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۵
استخدام ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از جذب ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری که اخیرا برگزار شد خبر داد و گفت: به دنبال اخذ مجوز آزاد برای جذب نیرو در آموزش و پرورش استثنایی هستیم.

ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۹۵
فرصت های شغلی معلولان در جنوب تهران افزایش پیدا می کند

خبرگزاری مهر : شهردار منطقه ۲۰ تهران از افزایش مراکز مهارت آموزی کوثر و ایجاد فرصت های شغلی جدید ویژه معلولین در این منطقه جنوبی خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۵
شهرداری درصدی از استخدامات جدید را به معلولان اختصاص دهد

خبرگزاری ایسنا : عضو کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران از شهرداری خواست در موضوع استخدامات خود از معلولان نیز استفاده کند.

ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۹۵
قوانین استخدامی معلولان به درستی اجرا شود

خبرگزاری مهر: رفسنجان – امام جمعه رفسنجان با اشاره به قانون سهم سه درصدی معلولین در استخدام، گفت: اگر به این میزان از معلولان استخدام شود، یک معلول بیکار نداشتیم.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۵
قانون سه درصد سهمیه اشتغال معلولان اجرایی شود

خبرگزاری ایرنا : رئیس جامعه معلولان بافق، قانون سه درصد سهمیه اشتغال معلولان در دستگاه های اجرایی را یادآور و بهبود وضعیت اشتغال این قشر با استفاده از سهمیه مذکور در شهرستان بافق را خواستار شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۵
الزام استخدام معلولان در پروژه های شهرداری

خبرگزاری مهر: رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران با اشاره به جلسه مدیران ارشد سازمان های مردم نهاد در حوزه معلولان با شهردار تهران گفت: در این جلسه مشکلات معلولان مطرح و شهردار تهران قول مساعدت داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۹۵
ارسال اصلاحیه لایحه قانون حمایت از حقوق معلولان به مجلس

خبرگزاری میزان: معاون توانبخشی سازمان بهزیستی از ارسال اصلاحیه لایحه قانون حمایت از حقوق معلولان به مجلس در روز شنبه ۲۹ آبان ماه خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۵
مناسب‌سازی محیط شهری و اشتغال مهم‌ترین دغدغه معلولان

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: یکی از مهم‌ترین گلایه‌های معلولان وضعیت ساختمان‌های اداری و لحاظ نشدن وضعیت جسمی معلولان برای تردد در این فضاهاست.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۵
توضیح دانشگاه فرهنگیان درمورد مشکلات استخدامی معلولان درآموزش و پروش

خبرگزاری ایرنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه عدم بکارگیری معلولان در آموزش و پرورش، ارتباطی با این دانشگاه ندارد، گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه افراد با شرایط خاص و معلولیت نمی توانند وارد حرفه معلمی شوند، به آموزش و پرورش مربوط است.

ادامه مطلب ...
۲۷ مهر ۹۵
قانون استخدام معلولان در ادارات خیلی ضعیف اجرا می‌شود

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور در ارتباط با توانمندسازی معلولان گفت: قانون استخدام معلولان در ادارات خیلی ضعیف اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵
عدم تمکین دولت از قانون استخدامی معلولان

خبرگزاری فارس: معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: در قانون سهم ۳ درصدی از استخدام‌های دولتی مربوط به معلولان آمده اما تاکنون محقق نشده و گویا کوچک سازی دولت مانع اجرای این طرح شده است.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵
رفع مسائل اشتغال و استخدام نابینایان در فارس

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس بر لزوم توجه ویژه جامعه به رفع مشکلات نابینایان به ویژه مسائل معیشتی، اشتغال و استخدام آن‌ها تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۵
اشتغالزایی برای ۴۵۰ هزار معلول در کشور

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای ۴۵۰ هزار معلول با صرف اعتباری افزون بر ۳هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در سال گذشته اشتغال ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۹۵
سهمیه اشتغال معلولان محقق شود

باشگاه خبرنگاران جوان: نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: باید سهم سه درصدی اشتغال زایی جامعه معلولان اجرایی شود.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۵
توان‌بخشی معلولان خراسان شمالی با اشتغال‌زایی

خبرگزاری تسنیم: تبیین برنامه‌های هفته دفاع مقدس ارشاد بجنورد، توان‌بخشی معلولان خراسان شمالی با اشتغال‌زایی و لزوم افزایش اشتغال‌زایی در بخش صنعت خراسان شمالی از مهم‌ترین اخبار کوتاه امروز خراسان شمالی بوده است.

ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۹۵
حمایت از اشتغال معلولان همراه با اجرای قوانین مربوطه

خبرگزاری فارس : استاندار خوزستان، خواستار حمایت از اشتغال معلولان در زمان استخدام توسط دستگاه‌های اجرایی شد.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۵
بیش از ۴۰ هزار شغل برای معلولان ساماندهی شده است

خبرگزاری تسنیم: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۴۰ هزار شغل برای معلولان ساماندهی شده است، گفت: در بخش مسکن معلولان، تلاش شده تا موضوع مسکن خانواده‌هایی که ۲ معلول و بیشتر دارند برطرف شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵
جذب سه درصد در استخدامی‌ها جوابگوی نیاز اشتغال معلولان نیست

خبرگزاری ایسنا : معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: با توجه به تعداد معلولان خراسان رضوی جذب سه درصد در استخدامی‌ها جوابگوی نیاز اشتغال معلولان نیست.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵
قانون استخدام ۳ درصد معلولان در آذربایجان غربی اجرا نمی شود

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان غربی گفت: بنا بر قانون مصوب دولت، ارگانها و سازمان های دولتی موظفند سه درصد از استخدام های خود را به معلولان اختصاص دهند که این قانون در آذربایجان غربی اجرا نمی شود.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵
برنامه ریزی برای اشتغال زنان معلول

خبرگزاری میزان: انوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو باخبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: از ۳ سال گذشته تاکنون به صورت پایلوت طرحساماندهی کودکان کار و خیابان در سازمان بهزیستی کشور اجرایی شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۵
طرح‌های اشتغال پایدار معلولان در خدابنده اجرا می‌شود

خبرگزاری تسنیم: رئیس بهزیستی خدابنده گفت: به منظور حرکت عملی در راستای تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” طرح‌های “اشتغال پایدار معلولان” در خدابنده اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ مرداد ۹۵
ایجاد پنج هزار فرصت شغلی جدید برای معلولان

خبرگزاری ایرنا : معاون امور توانبخشی و سالمندان سازمان بهزیستی گفت: امسال ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه بهزیستی کشور(سی بی آر) اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۹۵
حمایت دولت از کارفرمایان در قبال اشتغال معلولان

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: دولت در قبال ایجاد اشتغال به معلولان با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت از کارفرمایان و فعالان بخش خصوصی حمایت می کند.

ادامه مطلب ...
۲۴ مرداد ۹۵
قانون جذب ۳ درصد معلولان در استخدام‌های زنجان رعایت نمی‌شود

خبرگزاری تسنیم: معاون مشارکت‌های مردمی استان زنجان با بیان اینکه قانون جذب ۳ درصد معلولان در استخدام‌های زنجان رعایت نمی‌شود، گفت: بانک‌ها در ارائه تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان همکاری نمی‌کنند و شرایط آسان‌تری برای این افراد در نظر نمی‌گیرند.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۵
احتمال تصویب لایحه “حمایت از حقوق معلولان” در شهریورماه

خبرگزاری ایسنا : معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از ادامه رایزنی با مجلس جدید درخصوص اصلاح قانون حمایت از معلولان خبر داد و گفت: امیدواریم این لایحه تا شهریورماه به صحن علنی مجلس دهم شورای اسلامی رفته وسپس برای تایید به شورای نگهبان ارسال شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۵
اشتغال از مهمترین مشکلات و معضلات معلولان

باشگاه خبرنگاران جوان: اشتغال از مهم ترین مشکلات و معضلات معلولان و جامعه هدف بهزیستی است.

ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۹۵
۶۰ درصد تسهیل گری اشتغال بهزیستی کشور خاص معلولان است

خبرگزاری ایرنا: شهرکرد- ایرنا- رییس دبیرخانه اشتغال سازمان بهزیستی گفت: ۶۰ درصد تسهیل گری اشتغال بهزیستی کشور خاص معلولان است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۵
لحاظ کردن سهم ۳ درصدی معلولان در دستگاه‌های برگزارکننده آزمون

دستگاه‌های دولتی در حال حاضر استخدام زیادی ندارند اما رییس جمهوری این موضوع را تصویب و ابلاغ کرده و به این ترتیب دستگاه‌هایی که در حال برگزاری آزمون استخدامی هستند، حتما باید سهم درصد استخدام معلولان را رعایت کنند.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۵
طرح‌های تشویقی اشتغال معلولان در زنجان اجرا می‌شود

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل بهزیستی استان زنجان از اجرای طرح‌های تشویقی با هدف ارائه راهکارهای ایجاد اشتغال برای مددجویان به‌ویژه معلولان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ تیر ۹۵
برای اشتغال معلولین تلاش خود را بکار می گیریم

فرماندار شهرستان کنگان گفت: برای اشتغال و مسکن معلولین تلاش خود را بکار می گیریم
فرماندارشهرستان کنگان در نشست با کارکنان بهزیستی شهرستان کنگان گفت: اینکه مسائل مادی و مسائل مرتبط با مشقت هایی که در بهزیستی است چه آنهایی که در بخش دولتی هستند و چه آنهایی که در بخش خصوصی و من از نزدیک با عزیرانی که یا معلول هستند یا مسائل مشکلات دیگری دارند بارها رفته ام و در بعضی از مواقع در این مراکز به شدت تحت تاثیر قرار گرفته ام.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۵
تسهیلات به معلولان دارای مهارت شغلی اختصاص پیدا می کند

خبرگزاری مهر: قرچک-فرماندار شهرستان قرچک گفت: به معلولانی که دارای مهارت یا حرفه خاصی هستند، به منظور ایجاد اشتغال و راه اندازی کسب و کار، تسهیلات اعطا می شود.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۵
اشتغال مهم ترین مطالبه معلولان اردکان است

خبرگزاری ایرنا: یزد – ایرنا – رئیس اداره بهزیستی اردکان گفت: نبود شغل و بیکاری مهم ترین مشکل جامعه معلولان این شهرستان و مطالبه جدی این قشر است.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۵
نباید سهم اشتغال ۳ درصد معلولان مغفول بماند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اشتغال ۳ درصدی معلولان در دستگاه‌های اجرایی مورد غفلت قرار گرفته و یا نسبت به آن بی‌توجهی شود.

ادامه مطلب ...

80 نظر برای «اخبار استخدام معلولین (کلیه اخبار)»


 1. من

  من یه دست ندارم
  تو آزمون بین اون همه آدم مجاز شدم
  فوق لیسانسمم گرفتم
  یه بار فرستادن منو کمیسیون پزشکی. رفتیم.
  الان دوباره دارن منو میفرستن کمیسیون پزشکی
  شهرمون دوره هی میریم و میایم…

  پاسخ
 2. سلیمان

  سلام اینجانب دارای لیسانس حسابداری یا معدل ۱۸/۴۷ که معلولیت بینایی دارم که چشم راستم تنبل مادرزایی و چشم چپم دارای نمره ۸ با استیکمات دکترا دسالهای قبل معلولیت من را متوسط زدن الان خفیف کجای دلم بزارم با این قوانین جدید کجای دلم بزارم با این بیکاریم من اول خدا دوم همایت شما مرکز بهزیستی را میخوام لطفا کمکم کنید

  پاسخ
 3. عباس

  سلام
  من تو ازمون استخدامی به حد نصاب رسیدم وباید سهمیه رو اعمال میکردن ولی اعمال نشده به سازمان سنجش مراجعه میکنم جوابی نمیدنم چکار باید کرد

  پاسخ
 4. فاطمه مقدسی

  سلام خسته نباشین من شوهرم با دو تا از بچه هام معلولن اما شوهرم با وجود لیسانس حقدق داشتن و شرکت در ازمونهای متمادی و قبولی اولیه در دستگاه ثبت احوال به لحاظ اینکه درصدش رو نپذیرفتن رد شد و براش بعدا تذکر اومد که چرا حار نشدی در جلسه مصاحبه ردش کردن چهار ساله در به درین برا کارش اما هیچ الان هم با دو بچه معلول زیرخط فقریم کی جواب ما رو میده

  پاسخ
 5. علی

  سلام دوستان من با وجود قبولی در آزمون اموزش پرورش به خاطر کم بینایی چشم راستم رد شدم ،بی قانونی داره بیداد میکنه،پارتی ما هم خداست

  پاسخ
 6. محمد رضا عربی

  با سلام بنده کارت معلولیت دارم سوالم از دوستان مطلع سایت اینه که در ازمون کادر اداری قوه قضاییه در شهرما 3 نفر از رشته ما نیاز دارن حالا این قانون سهمیه 3درصد معلولین تو این 3نفر چجوری حساب میشه؟

  پاسخ
 7. عماد

  سلام من معلولیت یک چشم نابیناهستم. برای استخدام اموزگاری ثبت نام کردم.دفترچه بادقت نخوندم .کلی هزینه کردم الان دفترچه نگاه کردم دیدم کسی که ازیک چشم نابیناهستش نمیتونه امتحان بده یاقبولش نمیکنند.20سال با این یک چشم درس خوندم.واقعا عدالت نیست

  پاسخ
 8. احمد زیوری

  بندە متاهل و حدود ۹ سال است کە معلول ضایعەنخاعی هستم ودر این مدت بارها بامدرک فوق دیپلم بە بهزیستی بهار و همدان مراجعە کردەام.
  اما فقط جواب سربالا دریافت مینمایم. رئیس میگوید شما برو کار پیداکن، سپس ما میایم معرف تان میشویم.خخخخخ
  تنها خداست که باماست.

  پاسخ
 9. شهرام

  من یک معلول جسمی حرکتی هستم مدت سه ساله در یک سازمان دولتی به صورت شرکتی کار میکنم تو این مدت نه امنیت شغلی داشتم ونه کار مناسب با وضعیتم به من دادن در ضمن من لیسانس صنایع دارم هنوز هم قرارداد با من نبستن

  پاسخ
  • شهرام

   من یک معلول جسمی حرکتی هستم مدت سه ساله در یک سازمان دولتی به صورت شرکتی کار میکنم تو این مدت نه امنیت شغلی داشتم ونه کار مناسب با وضعیتم به من دادن در ضمن من لیسانس صنایع دارم هنوز هم قرارداد با من نبستن

   پاسخ
 10. سیدسجاد

  سلام
  من یه معلول جسمی حرکتی هستم اما بدون هیچ گونه وسایل کمگی و داارای مدرک لیسانس در زشته آسیبهای اجتماعی ترک اعتیاد و 30سال دارم
  فقط شعار میدن حمایت از حقوق معلولین
  پس این حمایت کجا رفته فقط روی کاغذ حمایت هست اما موقعی به عمل میرسه میگن اینا فقط قانونه تا اجرا بشه زمان میبره
  همه جا رفتم بهزیستی استانداری ادارات کاریابی و….. خدایی حرفا با عملکردها یکی باشه به خاطر بیکاری کی حاضره با ما ازدواج کنه ااگه سرمایه داشتم خود اشتغالی میکردم و فقط به خدا تکیه میکردم نه به بنده خدا
  یا حق

  پاسخ
 11. سیدسجاد

  سلام
  من یه معلول جسمی حرکتی هستم اما بدون هیچ گونه وسایل کمگی و داارای مدرک لیسانس در زشته آسیبهای اجتماعی ترک اعتیاد و 30سال دارم
  فقط شعار میدن حمایت از حقوق معلولین
  پس این حمایت کجا رفته فقط روی کاغذ حمایت هست اما موقعی به عمل میرسه میگن اینا فقط قانونه تا اجرا بشه زمان میبره
  همه جا رفتم بهزیستی استانداری ادارات کاریابی و….. خدایی حرفا با عملکردها یکی باشه به خاطر بیکاری کی حاضره با ما ازدواج کنه ااگه سرمایه داشتم خود اشتغالی میکردم و فقط به خدا تکیه میکردم نه به بنده خدا

  پاسخ
 12. زهرا

  باسلام بیمار اعصاب مزمن بهزیستی استان قزوین هستم امسال بهزیستی تا الان حتی یک ریال برای درمان اینجانب پرداخت نکرده است و میگوند اعتبار نرسیده چرا مسوولین رسیدگی نمیکنند آیا باید برای دارو هام که به مصرف آن ها اعتیاد دارم باید دزدی کنم یا تکدی گری کنم؟! لطفا مسولین رسیدگی کنند.با تشکر

  پاسخ
  • خالد

   باسلام من توازمون دستگاهای اجرای کشورقبول شدم واسه زاهدان ولی تعصبی برخورد کردن حتی مدارک هم ازم تحویل نگرفتن آیا واسه استخدام۳۰۰نفری ک قراره تو معلولین بشه من میتونم ب جای زاهدان ک قبولم نکردن قبول بشم باتشکر

   پاسخ
 13. مسعود

  با سلام خدمت شما
  سوالی داشتم اگر تا الان این همه استخدامی اداره جات وسازمانها که میتونستن معلولین رو استخدام بکنن دیگه ما معلول بیکار نداشتیم حتی خود بهزیستی که متولی این معلولین هستش هم نسبت به این استخدام ها نمیتونه کاری بکنه پس لطفا باچشم بینا وبصیرت به این قضیه نگاه بکنید دروغ ننویسین لطفا این حق جامعه ما معلولین نیست

  پاسخ
 14. سلیمان

  سلام من معلول بهزیستیم. در ثبتنام دستگاه اجرایی گفتن گواهی معلولیت اخه برا کجا من دارای کارشناسی حسابداری با معدل 18.47 می باشم گناهم چیه معلولم من کار میخام تا پیش خانواده ام سرافراز باشم درک کنید تو رو به خدا

  پاسخ
  • فاطمه مقدسی

   سلام خسته نباشین من برا شوهرم خولیتم بپرسم معلوله لیسانس حقوق داره ما دو بچه معلول هم داریم با وجود قبولی در دستگاهای اجرایی معلوم نیست واسه چی ردش کردن

   پاسخ
 15. عباس فرضی

  سلام،استخدامی استانداری اردبیل شرکت کردم،وچون معلول جسمی حرکتی هستم، درانتخاب اداره سازمان بهزیستی رازدم،بارتبه اصلی قبول شدم، گزینش بهزیستی حتی مدارکم راگرفت،امابعداز یکماه اعلام داشتند سازمان همیاری جزو دستگاههای اجرایی نیست،ذخیره را بجای من قبول کردند،به هردری هم زدم جواب نگرفتم،حالا دوستان عزیز ازسازمانی که باید حامی ما باشد.دست رد به سینه تحت پوشش خودمیزند باوجود قبولی! بجای من یک شخص سالم رادعوت به کار میکند هیچ اانتظاری نداشته باشید،همه شعار میدهند،بهفکرمان نیستند

  پاسخ
  • مرادی

   سلام
   از آنجا که استخدام از طریق استانداری بوده پس آزمون دولتی هست و شرط اصلی کسب سهمیه معلولین استفاده دستگاهها از بودجه کشور هست
   با توجه به اینکه نفر ذخیره شروع به کار کرده بهترین راه شکایت به دیوان عدالت اداری هست
   هم از سازمان بهزیستی هم از سازمان مدریت و برنامه ریزی و هم سازمان همیاری شکایت کنین
   به امید خدا موفق میشین چون رای هیئت رویه وجود داره ولی فرآیندش طولانیه و شاید یه سال طول بکشه

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.