اخبار استخدام معلولین (کلیه اخبار)

۶ روز قبل ۸۲ نظر

اخبار استخدام معلولین 

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام معلولین کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام معلولین موجود در این صفحه :


۲۱ آذر ۱۳۹۷
باید زمینه استخدام دانش‌آموزان معلول فراهم شود
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی بر فراهم کردن زمینه استخدام دانش‌آموزان معلول تاکید کرد. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان مجید قدمی گفت: رویکرد ما در سازمان آموزش و پرورش استثنایی، رویکرد آموزش فراگیر است که دانش‌آموزان با نیاز‌های ویژه بتوانند در کنار سایر افراد تحصیل کنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
استخدام معلولان در دستگاه های دولتی اجرایی شود
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون جامع «حمایت از معلولان» گفت: اشتغال معلولان نیز در این قانون گنجانده شده است و استخدام این قشر باید در دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷
جذب ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: برخی دستگاه‌ها به قانون ۳ درصد استخدام معلولان عمل نکردند که باید این موضوعات پیگیری شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۱۳۹۷
اشتغال برای ۱۱۰۰ معلول گلستانی
مدیرکل بهزیستی استان گلستان گفت: در راستای توانمندسازی معلولان استان گلستان اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان به این استان اختصاص پیدا کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
پیش‌بینی ۱.۸ میلیاردتومان اعتبار اشتغال‌زایی برای معلولان نهاوند
رئیس بهزیستی نهاوند از اختصاص یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان اعتبار اشتغال‌زایی برای معلولان جامعه هدف بهزیستی این شهرستان خبر داد.علی محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: ۳ هزار و ۲۰۰ معلول در شهرستان نهاوند شناسایی‌شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
بیش از ۴۵۰ شغل برای معلولان قزوینی ایجاد شده است
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: در سال گذشته در بخش اشتغال بیش از ۲۰ درصد تعهد ایجاد تحقق یافته است که امسال تاکنون از میان ۶۰۲ تعهد، ۴۸۰ شغل ایجاد شده و کانون توانا سهم عمده‌ای داشته است.
ادامه مطلب ...
۱۰ آذر ۱۳۹۷
اختصاص اعتبار برای اشتغال معلولان گیلان
۳۳ میلیارد ریال اعتبار امسال برای اشتغال معلولان گیلان هزینه شد.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
اختصاص سه درصد استخدامی های ادارات دولتی به افراد معلول
مدیرکل بهزیستی استان کردستان گفت: در حال حاضر ۵۰ هزار معلول در سطح استان شناسایی و تحت حمایت و پوشش بهزیستی کردستان قرار دارند.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
معلولان در اولویت طرح اشتغالزایی خراسان جنوبی
​معاون امور توانبخشی بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه معلولان در اولویت طرح اشتغالزایی بهزیستی خراسان جنوبی هستند، گفت: امسال ۲۶۲ نفر از توانخواهان تحت حمایت بهزیستی، کاندید شرکت در برنامه آماده‌سازی شغلی هستند.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
زمینه اشتغال معلولان در کرمان فراهم می‌شود
فرماندار کرمان با بیان اینکه برای ادارات و دستگاه‌های اجرایی که در زمینه ایجاد اشتغال برای توانخواهان و معلولان اقدام کنند مشوق‌هایی وجود دارد گفت: باید زمینه‌های لازم برای اشتغال معلولان در کرمان فراهم شود
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
ابلاغ قانون حمایت از حقوق معلولان به مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری تهران
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از ابلاغ قانون حمایت از حقوق معلولان به مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران خبر داد و گفت: با توجه به تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در مجلس شورای اسلامی این ابلاغیه در شهرداری تهران به عنوان یکی از مشمولان این قانون صادر شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
انجمنی برای اشتغالزایی نابینایان
چند سال قبل انجمنی برای اشتغالزایی و حرفه آموزش نابینایان شکل گرفت و امروز این انجمن کارگاهی را برای اشتغال و بسته بندی این افراد راه اندازی کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
استخدام معلولان باید در اولویت قرار گیرد
فخاری گفت: طبق قانون سازمان‌های مختلف باید زمینه فرصت‌های شغلی معلولان را فراهم کنند و شهرداری تهران هم باید به این مسئله ورود کند.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
رایزنی برای ذخیره سهمیه استخدام معلولان
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی درباره عدم رعایت سهمیه استخدام معلولان در آموزش و پرورش اظهار کرد: در مواردی که تعداد متقاضی کمتر از سهمیه اختصاص یافته بود نمی توانستیم این استفاده را کنیم. یعنی جاهایی را داشتیم که تعداد متقاضیان کمتر از سهمیه بوده است در اینگونه موارد نتوانستیم کاملا ۳ درصد را اختصاص دهیم، اما در سایر مواردی که تعداد متقاضی به اندازه سهمیه بوده از آن استفاده کردیم.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
دستگاه‌های اجرایی بخشی از ظرفیت شغلی را به معلولان اختصاص دهند
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق لایحه تصویب‌شده حمایت از معلولین در مجلس شورای اسلامی، دستگاه‌های اجرایی موظف‌اند بخشی از ظرفیت خود را به استخدام نیروهایی که دارای معلولیت هستند، اختصاص دهند.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت کاملترین قانون
رئیس فراکسیون معلولان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بیش از ۶۰درصد سهامداران شرکت یا موسسه‌هایی که می‌خواهند احداث شوند معلول باشند به آن‌ها تسهیلات بسیار خاص داده می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
روند «استخدام معلولان» تغییر کرد
رییس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور از تغییر روند «سهمیه استخدامی» برای معلولان از سال جاری خبر داد و گفت: معلولان در صورت دریافت نمره قبولی در آزمون‌ها، برای حضور در مصاحبه‌های تخصصی دعوت می‌شوند؛ در همین راستا کارشناسان بهزیستی در جلسات مصاحبه‌ها حضور می‌یابند تا انطباق شغل را با نوع معلولیت متقاضی استخدام سنجیده و اینگونه مانع از رد افراد می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
تاکید قانون بر تحقق سهمیه سه‌درصدی معلولان در استخدام‌ها
معاون بهزیستی کشور از ایجاد ۵۶ هزار و ۶۸۷ شغل در کشور توسط این سازمان خبر داد. به گزارش ایسنا، محمدعلی کوزه‌گر در آیین بهره‌برداری از یک واحد مسکن مددجویی در شهرستان سلسله به نمایندگی از ۲۱۷ واحد در استان اظهار کرد: سال گذشته ۵۶ هزار و ۶۸۷ شغل برای مددجویان تحت پوشش ایجاد شد که سهمیه سه‌درصدی معلولان هم بخش کوچکی از این اشتغال بوده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۱۳۹۷
موافقت رئیس جمهور با افزایش سهم استخدام معلولان در دستگاه‌های دولتی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از موافقت رئیس جمهور برای افزایش سهم استخدام معلولان در دستگاه های دولتی از ۳ درصد به ۵ درصد خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۱۳۹۷
اشتغال معلولان در ادارات ورامین مورد توجه باشد
فرماندار ورامین با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات معلولان در حوزه اشتغال گفت: اشتغال معلولان در ادارات ورامین موردتوجه باشد.
ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۷
اشتغال ۲۰ هزار معلول در بنگاه‌های اقتصادی
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای کاهش فقر با اعتباری که دولت به تازگی به ما داده تمام پشت نوبتی‌هایی که درآمدشان از مستمری کمتر بوده به مرور تحت پوشش سازمان قرار می‌گیرند که این برنامه از پایان مردادماه آغاز می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۷
استخدام معلولان پس از کسب حدنصاب لازم
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی گفت: معلولان پس از کسب حد نصاب لازم در رقابت با سایر معلولان، در دستگاه‌های اجرایی استخدام می شوند و درصورت تکمیل نشدن ظرفیت پیش‌بینی شده (تا سقف سه درصد) باقیمانده ظرفیت سهمیه برای داوطلبان در آزمون‌های آتی لحاظ می شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۷
استخدام معلولان پس از کسب حدنصاب لازم
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی گفت: معلولان پس از کسب حد نصاب لازم در رقابت با سایر معلولان، در دستگاه‌های اجرایی استخدام می شوند و درصورت تکمیل نشدن ظرفیت پیش‌بینی شده (تا سقف سه درصد) باقیمانده ظرفیت سهمیه برای داوطلبان در آزمون‌های آتی لحاظ می شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۷
اجرای کامل قانون سهمیه ۳ درصدی استخدام معلولان در دستگاه‌های اجرایی
رئیس سازمان بهزیستی کشور بر اجرای قانون استخدام ۳ درصدی معلولان تاکید کرد و گفت: تفاهم نامه بین سازمان بهزیستی کشور و سازمان امور استخدامی برای اجرای این قانون در سال جاری منعقد شده است.
ادامه مطلب ...
۹ تیر ۱۳۹۷
اشتغال فرزندان ورزشکاران معلول پیگیری شود
رئیس فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان گفت که موضوع اشتغال فرزندان ورزشکارانی که در عرصه های مختلف مدال آوردهستند باید پیگیری و به نتیجه برسد.
ادامه مطلب ...
۵ تیر ۱۳۹۷
توجه به افراد دارای معلولیت گمشده آزمون های استخدامی
مدیر کل سلامت شهرداری تهران گفت : برغم تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن توسط رئیس جمهور در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه ۹۷، به نظر می رسد هم چنان جامعه از بی توجهی به افراد دارای معلولیت رنج می برد.
ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۷
قانون استخدام معلولان اجرا شود
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اصلاحیه لایحه قانون حمایت از معلولان گفت: در این اصلاحیه آمده است که با وزرایی که قانون استخدام سه‌درصد معلولان را رعایت نکنند برخورد و به دادگاه معرفی می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اعلام شرایط استخدامی و پرداخت حقوق به معلولان
رئیس سازمان بهزیستی کشور جزئیاتی از شرایط استخدامی و پرداخت حقوق به معلولان را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۷
اشتغالزایی برای ۶۹۸ نفر از مددجویان و معلولان بهزیستی خراسان‌جنوبی
مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: تعهد بهزیستی استان در سال گذشته ایجاد اشتغال برای ۶۷۷ نفر بوده و برای ۶۹۸ نفر از مددجویان و معلولین اشتغال ایجاد کرده است.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۶
ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ مددجوی معلول بهزیستی استان فارس
مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: از محل مشارکت های مردمی در ۶ ماه نخست امسال پنج میلیارد ریال جمع آوری شد که با استفاده از آن برای ۵۰۰ نفر از مددجویان معلول زیر پوشش این نهاد ایجاد اشتغال شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۶
لایحه حمایت از حقوق معلولان اوج ارائه خدمات توانمندسازی بهزیستی
رئیس سازمان بهزیستی اوج ارائه خدمات توانمندسازی و حمایتی این سازمان را لایحه جدید حمایت از حقوق معلولان عنوان کرد که از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داده شد و مجلس نیز بدون رای مخالف آن را تصویب کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۶
اختصاص ۷۰۰میلیون ریال به اشتغال معلولان ایجرودی
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ایجرود از اختصاص ۶۵۷ میلیون ریال برای اشتغالزایی و طرح‌های C.B.R به معلولان این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۶
سهم ۳۰ درصدی معلولان از استخدام ها
با تصویب اصلاحات قانون جامع حمایت از حقوق معلولان، شرایط برای تحصیل رایگان و اشتغال قشر معلول فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۶
دادن حداقل حقوق به افراد با معلولیت شدید
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: به کسانی که معلولیت شدید دارند حقوقی معادل حداقل قانون کار در نظر گرفته شده و دستگاه‌ها مکلفند ساعات کار روزانه شاغلان دارای معلولیت شدید را هفته‌ای ۱۰ ساعت کاهش دهند.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۶
عدم رعایت دستورالعمل استخدام معلولین در دستگاههای اجرایی
مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی گفت : جذب ۳درصدی معلولین در استخدام ها به درستی انجام نمی‌شود.
ادامه مطلب ...
۶ دی ۱۳۹۶
تمهیدات مجلس برای حمایت‏ های اداری و استخدامی از معلولان
خبرگزاری مهر: مجلس با تصویب موادی از لایحه حمایت از معلولان، تمهیداتی را برای حمایت های اداری و استخدامی از معلولان اندیشید.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۶
استخدام معلولین مشروط به برگزاری آزمون اختصاصی شد
خبرگزاری مهر : نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند افراد معلول با برگزاری آزمون اختصاصی جامعه معلولان به کار گرفته شوند.
ادامه مطلب ...
۳ دی ۱۳۹۶
اختصاص سه درصد مجوزهای استخدامی در دستگاه‌های دولتی به معلولان
خبرگزاری ایسنا : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه به رسیدگی لایحه حمایت از افراد دارای معلولیت دولت را مکلف کردند حدقل سه درصد مجوزهای رسمی، پیمانی و کارگری دستگاه‌های دولتی و عمومی را به افراد دارای معلولیت واجد الشرایط اختصاص دهد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۶
لایحه حمایت از حقوق معلولان در اولویت بررسی قرار گرفت
خبرگزاری خانه ملت: نمایندگان مردم در خانه ملت با در اولویت بررسی قرار گرفتن لایحه حمایت از حقوق معلولان موافقت کردند.
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۶
الزام دستگاهها برای رعایت سهم معلولان در آزمون های استخدامی
بازارکار : نزدیک به ۱۵ سال از "لایحه جامع حمایت از حقوق معلولان "که قرار بود تصویب شود می گذرد و بعد از یک و نیم دهه این لایحه در هفته جاری به صحن علنی مجلس می رود.
ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۱۳۹۶
لایحه حمایت از معلولان هفته آینده به صحن علی مجلس می رود
بازارکار: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار معلول در سامانه بهزیستی ثبت‌شده وجود دارد و یک میلیون نفر نیز پشت نوبت هستند، این افراد نه فقط برای دریافت مستمری بلکه نیازمند خدمات تخصصی و بسته تعهدات بیمه‌ای هستند.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۶
ارائه وام کم بهره برای اشتغال معلولان
خبرگزاری مهر : ربیعی از ارائه وام کم بهره برای اشتغال معلولان در روستاها و شهرهای کوچک خبر داد و گفت: برای استخدام این افراد در دستگاه های دولتی نیز اجرای قانون سه درصد پیگیری می شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۶
تحقق سهم ۳ درصدی معلولان از استخدام در نهادهای اجرایی کشور
خبرگزاری فارس : نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای فراکسیون معلولان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خواستار تحقق سهم سه درصدی معلولان از استخدام در نهادهای اجرایی کشور شدند.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۶
افزایش سهم اشتغال معلولین در مراکز دولتی
خبرگزاری صدا و سیما: نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از افزایش سهم اشتغال معلولین در مراکز دولتی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۶
تحصیل ۶۵ هزار دیرآموز در مدارس عادی
خبرگزاری مهر : رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با تاکید بر حل مشکل اشتغال معلولان گفت: تعداد ۶۵ هزار و ۸۰۰ نفر دانش آموز دیر آموز در مدارس عادی تحصیل می کنند.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۶
رعایت قانون سه درصد استخدام معلولان
خبرگزاری ایرنا : کارشناس دفتر توانمندسازی اداره کل بهزیستی یزد گفت: انتظار این نهاد از اداره ها و سازمان های دولتی استان رعایت قانون سه درصد استخدام معلولان در جذب نیروی انسانی است.
ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۱۳۹۶
دستگاه‌ها برای ۳ درصد استخدام معلولان کوتاهی نکنند
خبرگزاری فارس : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت حساسیت زیادی برای سه درصد استخدام معلولان در استخدام‌ها دارد و دستگاه‌ها نباید در این زمینه کوتاهی کنند.
ادامه مطلب ...
۸ آبان ۱۳۹۶
اشتغال‌زایی و افزایش حمایت‌های اجتماعی محور لایحه حمایت از معلولان
خبرگزاری خانه ملت: عضو فراکسیون معلولان مجلس، از شورای شهر خواست تا به عنوان اولین و اثر گذارترین گام، به منظور توجه به حقوق شهروندی جامعه معلولان به شهرداری تذکر دهد.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۶
افزایش سهم معلولین در بودجه اشتغال به ۹۰۰ میلیارد تومان
بازار کار : معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با نابینایان و کم‌بینایان نخبه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای افزایش اشتغال معلولین، گفت: بحمدلله توانستیم سهم معلولین را در بودجه اشتغال به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش داده و همچنین بیمه سهم کارفرمایی را با جدیت در دستور کار قرار دهیم.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۶
ایجاد ۲۰۷ شغل برای معلولان استان سمنان
خبرگزاری فارس : مدیرکل بهزیستی استان سمنان با بیان اینکه در سال گذشته ۲۰۷ شغل برای معلولان استان ایجاد شد، گفت: اشتغال مهم‌ترین مساله نابینایان است.
ادامه مطلب ...

۸۲ نظر برای اخبار استخدام معلولین (کلیه اخبار)

  • محمد
   بنده هم در پنجمین ازمون فراگیر رشته دبیری فیزیک دعوت به مصاحبه شدم ولی بخاطر معلولیت توی کمیسیون ردم کردن جالب اینه که در حال حاضر کارگر هستم و فقط یه کمی موقع راه رفتن می لنگم. اخه ادم کجا درد دلت رو بگی بخدا فارغ التحصیل دانشگاه بهشتی هستم تو مقطع ارشد ولی باید برم کارگری بکنم واقعا ستم میکنند در حق ما معلولین.
   پاسخ
   • من
    من یه دست ندارم
    تو آزمون بین اون همه آدم مجاز شدم
    فوق لیسانسمم گرفتم
    یه بار فرستادن منو کمیسیون پزشکی. رفتیم.
    الان دوباره دارن منو میفرستن کمیسیون پزشکی
    شهرمون دوره هی میریم و میایم...
    پاسخ
    • سلیمان
     سلام اینجانب دارای لیسانس حسابداری یا معدل ۱۸/۴۷ که معلولیت بینایی دارم که چشم راستم تنبل مادرزایی و چشم چپم دارای نمره ۸ با استیکمات دکترا دسالهای قبل معلولیت من را متوسط زدن الان خفیف کجای دلم بزارم با این قوانین جدید کجای دلم بزارم با این بیکاریم من اول خدا دوم همایت شما مرکز بهزیستی را میخوام لطفا کمکم کنید
     پاسخ
     • عباس
      سلام
      من تو ازمون استخدامی به حد نصاب رسیدم وباید سهمیه رو اعمال میکردن ولی اعمال نشده به سازمان سنجش مراجعه میکنم جوابی نمیدنم چکار باید کرد
      پاسخ
      • فاطمه مقدسی
       سلام خسته نباشین من شوهرم با دو تا از بچه هام معلولن اما شوهرم با وجود لیسانس حقدق داشتن و شرکت در ازمونهای متمادی و قبولی اولیه در دستگاه ثبت احوال به لحاظ اینکه درصدش رو نپذیرفتن رد شد و براش بعدا تذکر اومد که چرا حار نشدی در جلسه مصاحبه ردش کردن چهار ساله در به درین برا کارش اما هیچ الان هم با دو بچه معلول زیرخط فقریم کی جواب ما رو میده
       پاسخ
       • محمد رضا عربی
        با سلام بنده کارت معلولیت دارم سوالم از دوستان مطلع سایت اینه که در ازمون کادر اداری قوه قضاییه در شهرما 3 نفر از رشته ما نیاز دارن حالا این قانون سهمیه 3درصد معلولین تو این 3نفر چجوری حساب میشه؟
        پاسخ
        • عماد
         سلام من معلولیت یک چشم نابیناهستم. برای استخدام اموزگاری ثبت نام کردم.دفترچه بادقت نخوندم .کلی هزینه کردم الان دفترچه نگاه کردم دیدم کسی که ازیک چشم نابیناهستش نمیتونه امتحان بده یاقبولش نمیکنند.20سال با این یک چشم درس خوندم.واقعا عدالت نیست
         پاسخ
         • احمد زیوری
          بندە متاهل و حدود ۹ سال است کە معلول ضایعەنخاعی هستم ودر این مدت بارها بامدرک فوق دیپلم بە بهزیستی بهار و همدان مراجعە کردەام.
          اما فقط جواب سربالا دریافت مینمایم. رئیس میگوید شما برو کار پیداکن، سپس ما میایم معرف تان میشویم.خخخخخ
          تنها خداست که باماست.
          پاسخ
          • شهرام
           من یک معلول جسمی حرکتی هستم مدت سه ساله در یک سازمان دولتی به صورت شرکتی کار میکنم تو این مدت نه امنیت شغلی داشتم ونه کار مناسب با وضعیتم به من دادن در ضمن من لیسانس صنایع دارم هنوز هم قرارداد با من نبستن
           پاسخ
           • سیدسجاد
            سلام
            من یه معلول جسمی حرکتی هستم اما بدون هیچ گونه وسایل کمگی و داارای مدرک لیسانس در زشته آسیبهای اجتماعی ترک اعتیاد و 30سال دارم
            فقط شعار میدن حمایت از حقوق معلولین
            پس این حمایت کجا رفته فقط روی کاغذ حمایت هست اما موقعی به عمل میرسه میگن اینا فقط قانونه تا اجرا بشه زمان میبره
            همه جا رفتم بهزیستی استانداری ادارات کاریابی و..... خدایی حرفا با عملکردها یکی باشه به خاطر بیکاری کی حاضره با ما ازدواج کنه ااگه سرمایه داشتم خود اشتغالی میکردم و فقط به خدا تکیه میکردم نه به بنده خدا
            یا حق
            پاسخ
            • سیدسجاد
             سلام
             من یه معلول جسمی حرکتی هستم اما بدون هیچ گونه وسایل کمگی و داارای مدرک لیسانس در زشته آسیبهای اجتماعی ترک اعتیاد و 30سال دارم
             فقط شعار میدن حمایت از حقوق معلولین
             پس این حمایت کجا رفته فقط روی کاغذ حمایت هست اما موقعی به عمل میرسه میگن اینا فقط قانونه تا اجرا بشه زمان میبره
             همه جا رفتم بهزیستی استانداری ادارات کاریابی و..... خدایی حرفا با عملکردها یکی باشه به خاطر بیکاری کی حاضره با ما ازدواج کنه ااگه سرمایه داشتم خود اشتغالی میکردم و فقط به خدا تکیه میکردم نه به بنده خدا
             پاسخ
             • زهرا
              باسلام بیمار اعصاب مزمن بهزیستی استان قزوین هستم امسال بهزیستی تا الان حتی یک ریال برای درمان اینجانب پرداخت نکرده است و میگوند اعتبار نرسیده چرا مسوولین رسیدگی نمیکنند آیا باید برای دارو هام که به مصرف آن ها اعتیاد دارم باید دزدی کنم یا تکدی گری کنم؟! لطفا مسولین رسیدگی کنند.با تشکر
              پاسخ
              • خالد
               باسلام من توازمون دستگاهای اجرای کشورقبول شدم واسه زاهدان ولی تعصبی برخورد کردن حتی مدارک هم ازم تحویل نگرفتن آیا واسه استخدام۳۰۰نفری ک قراره تو معلولین بشه من میتونم ب جای زاهدان ک قبولم نکردن قبول بشم باتشکر
               پاسخ
              • مسعود
               با سلام خدمت شما
               سوالی داشتم اگر تا الان این همه استخدامی اداره جات وسازمانها که میتونستن معلولین رو استخدام بکنن دیگه ما معلول بیکار نداشتیم حتی خود بهزیستی که متولی این معلولین هستش هم نسبت به این استخدام ها نمیتونه کاری بکنه پس لطفا باچشم بینا وبصیرت به این قضیه نگاه بکنید دروغ ننویسین لطفا این حق جامعه ما معلولین نیست
               پاسخ
              • سلیمان
               سلام من معلول بهزیستیم. در ثبتنام دستگاه اجرایی گفتن گواهی معلولیت اخه برا کجا من دارای کارشناسی حسابداری با معدل 18.47 می باشم گناهم چیه معلولم من کار میخام تا پیش خانواده ام سرافراز باشم درک کنید تو رو به خدا
               پاسخ
              • عباس فرضی
               سلام،استخدامی استانداری اردبیل شرکت کردم،وچون معلول جسمی حرکتی هستم، درانتخاب اداره سازمان بهزیستی رازدم،بارتبه اصلی قبول شدم، گزینش بهزیستی حتی مدارکم راگرفت،امابعداز یکماه اعلام داشتند سازمان همیاری جزو دستگاههای اجرایی نیست،ذخیره را بجای من قبول کردند،به هردری هم زدم جواب نگرفتم،حالا دوستان عزیز ازسازمانی که باید حامی ما باشد.دست رد به سینه تحت پوشش خودمیزند باوجود قبولی! بجای من یک شخص سالم رادعوت به کار میکند هیچ اانتظاری نداشته باشید،همه شعار میدهند،بهفکرمان نیستند
               پاسخ
               • مرادی
                سلام
                از آنجا که استخدام از طریق استانداری بوده پس آزمون دولتی هست و شرط اصلی کسب سهمیه معلولین استفاده دستگاهها از بودجه کشور هست
                با توجه به اینکه نفر ذخیره شروع به کار کرده بهترین راه شکایت به دیوان عدالت اداری هست
                هم از سازمان بهزیستی هم از سازمان مدریت و برنامه ریزی و هم سازمان همیاری شکایت کنین
                به امید خدا موفق میشین چون رای هیئت رویه وجود داره ولی فرآیندش طولانیه و شاید یه سال طول بکشه
                پاسخ

               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید