اخبار استخدام دانشجویان (کلیه اخبار)

۲۰ روز قبل ۴۵۲ نظر

 اخبار استخدام دانشجویان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام دانشجویان کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

برای مشاهده آگهی های استخدامی دانشجویان اینجا کلیک کنید

فهرست اخبار استخدام دانشجویان موجود در این صفحه :


۱۵ مرداد ۱۳۹۸
جذب ۴۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید
برای مشاهده صفحه استخدامی و متن آگهی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید رئیس دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری با اصحاب رسانه از جذب ۴۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود: دانشجو معلمانی که از طریق ماده ۲۸ جذب آموزش ‌و پرورش می‌شوند باید دوره آموزشی یک‌ساله را بگذرانند.
ادامه مطلب ...
۲۹ تیر ۱۳۹۸
دانشجو معلمان استخدام رسمی می‌شوند
حسن خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بازنگری دروس برای دانشجو معلمان اظهار کرد: در ۵ رشته کارشناسی ارشد و ۴ رشته کارشناسی بازنگری در تمام دروس را انجام دادیم و مطالب درسی متناسب با نیاز‌های روز در نظر گرفته شد.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۸
جذب ۴۴ هزار دانشجومعلم در سال‌جاری
برای مشاهده صفحه استخدامی و متن آگهی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه امسال ۴۴ هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه می‌شوند، گفت: پیگیر تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه «تربیت معلم» هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۸
جذب ۵ هزار دانشجو معلم جدید در استان تهران
برای مشاهده صفحه استخدامی و متن آگهی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید سرپرست مدیریت دانشگاه فرهنگیان استان تهران از جذب ۵ هزار دانشجو معلم از طریق کنکور و آزمون استخدامی در سال جاری خبر داد.پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس های استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه استان تهران ۹ مجموعه پردیس و مرکز آموزش عالی تریت معلم دارد، تصریح کرد: ۴ مجموعه دخترانه و ۵ مجموعه پسرانه به امر تربیت معلم در استان تهران مشغول هستند.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
جذب ۴۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید
رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به جذب ۴۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید، از اجرای طرح جامع دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: بر اساس این طرح، علاوه بر مراکز و پردیس‌های موجود، ۳۱ دانشگاه جامع در مراکز استان‌ها ایجاد خواهیم کرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
بررسی موضوع اصلاح حقوق دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان
وزیرآموزش و پرورش از مثبت بودن نظر سازمان امور اداری استخدامی نسبت به اصلاح حقوق دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
آخرین مهلت دریافت وام‌های دانشجویی اعلام شد
صندوق رفاه دانشجویان به منظور ارائه تسهیلات به دانشجویان، زمان بندی ثبت نام در پورتال دانشجویی را منتشر کرد.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۸
اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: در پی پیگیری‌ها مبنی بر اعمال حداقل حقوق برای دانشجو معلمان، این دستورالعمل به وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شد.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
جذب ۲۵ هزار دانشجومعلم جدید در دانشگاه فرهنگیان
مدیرکل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش گفت: سازمان اداری و استخدامی در ۳۱ اردیبهشت‌ امسال، سهمیه جدید جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان را ۲۵ هزار نفر اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
زمینه گسترش جذب دانشجومعلم در استان مرکزی فراهم شود
استاندار مرکزی گفت: زمینه گسترش جذب دانشجومعلم در استان مرکزی با بهره گیری از ظرفیت ها و زیرساخت های موجود و همکاری بین بخشی بایستی فراهم شود.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
بازنگری جذب دانشجویان تحصیلات تکمیلی
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: در جذب دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بازنگری و نیاز شغلی جامعه مبنای جذب دانشجو می شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
ضرورت توجه به اشتغال ۴۷ هزار دانشجوی اردبیلی
استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر ۴۷ هزار دانشجو در دانشگاه‌های استان مشغول به تحصیل بوده و می‌بایست برای اشتغال این قشر توجه ویژه‌ای انجام شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸
آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از ۱۵ اردیبهشت
سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت نیمسال اول ۹۹-۹۸ از ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۸ فعال می شود.
ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۱۳۹۷
تدوین آیین نامه شرایط پذیرش دانشجو معلمان
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نویدادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها که در اردوگاه شهید باهنر در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران درباره آخرین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش گفت: ۹۶۳ امین جلسه شورای عالی در هفته گذشته تشکیل شد و خوشبختانه با حضور اکثریت اعضای شورا بود.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
تصویب افزایش وام‌های دانشجویی در سال ۹۸
دکتر منصور غلامی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: تصویب افزایش مبلغ انواع وام‌های پرداختی به دانشجویان متقاضی این نوع وام‌ها در سال آینده شامل همه وام‌ها از جمله وام ویژه دکتری خواهد بود.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سقف وام شهریه سال تحصیلی آینده دانشگاه ها افزایش یافت
با تصمیم هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان، سقف وام شهریه و ضروری برای سال تحصیلی آینده افزایش یافت.به گزارش روز دوشنبه خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
نیاز به اعتبار ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای پرداخت معوقات فرهنگیان
معاون مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از رایزنی برای تامین اعتبار ۲۵۰۰ میلیارد تومانی پرداخت معوقات فرهنگیان تا اسفند ۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
استخدام دانشجومعلمان همواره رسمی است
خنیفر گفت: مادامی که قانون متعهدین به خدمت جاری است استخدام دانشجومعلمان رسمی آزمایشی است.
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
سازمان امور اداری استخدامی مجوز استخدام دانشجو معلم را پیمانی کرد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوزهای استخدام «پیمانی» برای دانشجو معلمان ورودی سال۹۷ از سوی سازمان امور اداری استخدامی کشور اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
استخدام ۲۵ هزار دانشجو معلم
رئیس دانشگاه فرهنگیان با توجه به هدف پرورش معلمان در تراز انقلاب اسلامی گفت: در گام نخست برای این مهم نسبت به موضوع تکمیل ظرفیت در دانشگاه گام برداشته و برای ۲۵هزار دانشجو معلم ردیف استخدامی دریافت کردیم.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
فردا آخرین مهلت تکمیل مدارک دانشجویان علوم پزشکی متقاضی انتقال
دانشجویان علوم پزشکی متقاضی انتقال و میهمانی تا فردا ۲۳ دی فرصت دارند در صورت موافقت با درخواست آنها مدارک و اطلاعات مورد نیاز دانشگاه مقصد را ارسال کنند.
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۷
مهارت آموزی راهکاری مناسب برای حل مشکل اشتغال دانشجویان است
یک استاد دانشگاه مهارت آموزی در دانشگاه را راهکاری برای حل مشکل اشتغال دانشجویان عنوان کرد و گفت: مهارت آموزی در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها می تواند به عنوان راهکاری مناسب برای حل مشکل اشتغال دانشجویان باشد.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۷
سال آینده ۸۰ میلیارد تومان وام دانشجویی پرداخت می شود
دولت دوازدهم در لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور از مجلس شورای اسلامی اجازه خواست که در سال آینده ۸۰۰ میلیارد ریال(۸۰ میلیارد تومان) به صندوق های دانشجویی برای پرداخت وام اختصاص یابد.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۷
جزئیات وام شهریه برای سال آینده تحصیلی
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان و وزارت بهداشت در لایحه بودجه سال ۹۸ از ۳۰ میلیارد تومان به ۵۰ میلیارد تومان افزایش یافت.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام مجدد نقل و انتقال دانشگاه آزاد فردا پایان می یابد
مهلت ثبت نام مجدد برای نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم ۹۷-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی فردا ۱۰ دی ماه در سامانه منادا پایان می یابد.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۷
تعیین اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریالی برای وام شهریه دانشجویان
بر اساس لایحه بودجه ۹۸ وجوه اداره شده پرداختی از محل بازپرداخت وام های شهریه دانشجویی تا سقف ۸۰۰ میلیارد ریال صرف پرداخت وام شهریه به دانشجویان می شود.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
افزایش جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان با هدف حل مشکل کمبود معلم
رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: افزایش جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کشور با هدف حل مشکل کمبود معلم امسال در دستور کار قرار گرفت.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
پذیرش ۳۰ هزار دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان در سال آینده
معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سال آینده برنامه‌ریزی برای پذیرش ۳۰ هزار دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
آیین نامه اشتغال‌پذیری دانشجویان کارشناسی ابلاغ شد
آیین نامه مهارت افزایی و ارتقای توان اشتغال‌پذیری دانشجویان کارشناسی توسط معاونت آموزشی به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شد.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
جذب ۲۰ هزار دانشجو در سال جاری
معاون نظارت و ارزیابی کیفیت دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در راستای رفع نیاز آموزش و پرورش امسال در مرحله نخست ۲۰ هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و پنج هزار نفر تکمیل ظرفیت جذب می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام مجدد نقل و انتقال دانشگاه آزاد از ۵ دی ماه
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: مهلت ثبت نام مجدد برای درخواست های نقل و انتقال و میهمانی این دانشگاه از ۵ دی ماه آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام وام شهریه دانشجویی تمدید شد
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمدید مهلت ثبت‌نام وام قرض‌الحسنه شهریه به دانشجویان دانشگاه‌های آزاد، غیرانتفاعی و علمی-کاربردی تا ۱۵ دی‌ماه جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱ دی ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد امروز پایان می یابد
مهلت ثبت نام برای درخواست نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان در نیسمال دوم تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشگاه آزاد ساعت ۲۴ امشب، یکم دی ماه پایان می یابد.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
اعلام زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان فنی و حرفه ای
دانشگاه فنی و حرفه ای زمان و نحوه ثبت درخواست متقاضیان انتقال و مهمان در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۸ این دانشگاه را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۱۳۹۷
تمدید مهلت نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی
مهلت ثبت، بررسی و ویرایش در سامانه انتقال و میهمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تمدید شد و دانشجویان از امروز ۲۱ آذر می توانند با ورود به سامانه نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
جذب ۴۱ هزار دانشجو معلم در سال جاری
سرپرست مدیریت امور پردیس‌های تهران دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه یک نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران‌اند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم گفت: امسال بیش از ۴۱ هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان جذب شد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۷
ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از فردا آغاز می شود
ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم سال تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی فردا ۱۵ آذرماه آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
ارائه تسهیلات کم‌بهره به دانشجویان
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ارائه تسهیلات کم‌بهره به دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: ۹ مرکز جدید به مجموعه مراکز علمی کاربردی کشور اضافه شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
حل مشکلات پرداخت وام دانشجویان علمی کاربردی
مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر حل مشکلات پرداخت وام دانشجویان این دانشگاه گفت: دانشجویان تا پایان آذرماه برای دریافت وام مهلت‌دارند.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
انتقال دانشجو به دانشگاه‌های داخل کشور ممنوع شد
سرپرست مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت گفت: افرادی که از ابتدای سال ۲۰۱۹ در دانشگاه‌های خارجی مشغول به تحصیل می شوند، اجازه انتقال به دانشگاه‌های داخل را نخواهند داشت.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
دانشگاه علوم اسلامی رضوی دانشجوی دکتری می پذیرد
دانشگاه علوم اسلامی رضوی جزئیات ثبت نام اینترنتی متقاضیان آزمون دکتری تخصصی (PhD) را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
پذیرش دانشجو در تکمیل ظرفیت مهر ماه
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه خرم‌آباد از پذیرش تکمیل ظرفیت مهرماه در این مرکز خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
شرایط ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان دکتری اعلام شد
سازمان امور دانشجویان، شرایط ارزیابی و بررسی مدرک دانشجویان دکتری در دانشگاه های خارج از کشور را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
ضرورت مهارت آموزی در کنار کسب مدرک برای دانشجویان
​مدیر گروه شیمی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: کسب مهارت در کنار علم آموزی باید مورد توجه دانشجویان قرار گیرد.ابوذر خواجه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه شاخص‌ها و پیشرفت و ارزیابی دانشجویان امروزه معدل بالا نیست، اظهار کرد: هدف دانشجو نباید صرفا گرفتن نمره باشد و علاوه بر آن کسب دانش نیز اهمیت دارد.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
عدم تغییر شروط انتقال دانشجویان ایرانی به داخل کشور
وزیر علوم گفت: تغییری در شروط آئین نامه انتقال دانشجویان ایرانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند به وجود نیامده و پذیرنده اصلی این دانشجویان، دانشگاه ها هستند.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
آغاز ثبت انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی از فردا
سامانه انتقال و میهمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از فردا یکشنبه ۲۰ آبان ۹۷ فعال می‌شود.به گزارش ایسنا، سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان (به جز دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (PhD) و دستیاری) دانشگاه‏ های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۸- ۹۷ بر اساس جدول زمان بندی که به دانشگاه ها ابلاغ شده، فعال می‌شود و ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر اساس بازه‌های زمانی اعلام شده انجام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
درخواست ۴۰۰ دانشجوی ایرانی خارج از کشور برای تحصیل در دانشگاه‌های داخلی
وزیر علوم با اشاره به ارائه تسهیلاتی به دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه های خارجی و انتقال آنان به مراکز آموزشی ایرانی گفت: تا هفته پیش ۴۰۰ درخواست پذیرش و انتقال به دانشگاه‌های داخلی به این وزارتخانه ارسال شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
ثبت درخواست انتقال برای دانشجویان پزشکی خارج از کشور از ۱۵ آبان
امانه انتقال برای اخذ زمان مصاحبه دانشجویان متقاضی انتقال از دانشگاه های خارج به دانشگاه های داخل کشور در گروه علوم پزشکی از ۱۵ آبان فعال می شود.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
جذب دانشجو در چهار رشته جدید پیراپزشکی در «علوم پزشکی ایران»
رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران از تاسیس و راه اندازی و جذب دانشجو در چهار مقطع تحصیلات تکمیلی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
اعلام میزان وام ضروری دانشجویان علوم پزشکی
از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، میزان وام ضروری (روزانه) دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مقاطع مختلف برای سال تحصیلی جدید اعلام شد.
ادامه مطلب ...

۴۵۲ نظر برای اخبار استخدام دانشجویان (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید