آغاز فعالیت ۲۲ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان از مهر ۹۵

۷۰۰ روز قبل

خبرگزاری صداوسیما: ۲۲ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان از مهر ۹۵ در مقطع ابتدایی فعالیت خود را آغاز می کنند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی؛ سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور امروز در نشست خبری در مشهد با اعلام این خبرگفت : یکی از برنامه‌های این دانشگاه در سراسر کشور جذب ۱۰ درصد از ظرفیت دانشجویی این مرکز برای تحصیل دانشجو معلمان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا است.
محمود مهرمحمدی افزود: استفاده دانشجویان این دانشگاه از ظرفیت الکترونیک کشور سبب شده است تا برخی از آن‌ها از طریق این امکانات، امکان گذراندن دروس را پیدا کنند.
او با اشاره به برنامه‌های مختلف علمی فرهنگی ویژه دانشجو معلمان نخبه این دانشگاه گفت: برگزاری المپیاد علمی و ورزشی، مسابقات قران و عترت همراه با ارتقای سواد رسانه‌ای در قالب نشست‌های تخصصی و نقد آثار جشنواره فیلم رشد از برنامه‌های این گروه از دانشجویان است.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور درباره برگزاری اردوی میقات با امام رئوف هم افزود: این اردو با هدف بازخوانی تعهدات دینی، ملی و حرفه‌ای دانشجومعلمان به امام رضا(ع) با شرکت بیش از پنج هزار دانشجومعلم در مشهد در حال برگزاری است.
محمود مهرمحمدی بودجه این اردو را مستقل برشمرد و گفت: وزارت آموزش‌ و پرورش افزون بر پرداخت ۲۲۵ میلیارد تومان بودجه جاری، ۸۵ میلیارد تومان اعتبار ویژه برای برگزاری چنین برنامه‌هایی اختصاص داده است.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.