آرشیو اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان

مشاهده اطلاعیه‌های سال جاری اداره کل آموزش و پرورش کردستان

 

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ -اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ۱۴۰۱

هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ( ماده ۲۸ ) ۱۴۰۱ اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان متن اطلاعیه صادره به شرح ذیل است:

« به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ( ماده ۲۸ ) ۱۴۰۱ می رساند پس از اعلام نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش، لازم است مدارک ذیل را حداکثر ظرف ۴۸ ساعت به دفتر نمایندگی گزینش آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل دهند .

دو برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش ملصق به عکس جدید
تصویرکلیه صفحات شناسنامه
تصویر کارت ملی

گفتنی است مسئولیت عدم مراجعه در زمان فوق متوجه داوطلب خواهد بود.

ضمنا از کلیه پذیرفته شدگان نهایی جهت حضور در جلسه مصاحبه به صورت تلفنی دعوت بعمل خواهد آمد.

برای مشاهده و دریافت فرم اطلاعات فردی گزینش کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه برنامه زمانبندی مصاحبه داوطلبان استخدام آموزش و پرورش

برنامه زمانبندی مکان و زمان مصاحبه داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور به تفکیک خواهران و برادران اعلام شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کردستان؛ زمانبندی مکان و زمان مصاحبه داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور به تفکیک خواهران و برادران اعلام شد .

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور، بدین وسیله زمانبندی مکان و زمان مصاحبه این دسته از داوطلبان به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره دو در خصوص بررسی مدارک و مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه شماره دو، مرحله بررسی مدارک و زمان اجرای مصاحبه نهمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان متن اطلاعیه منتشره به شرح ذیل است:

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک و مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور، بدین وسیله مدارک لازم جهت تایید اطلاعات خود اظهاری این دسته از داوطلبان به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش ۲ برگ
چهار قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت‌نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
اصل و کپی کارت ملی متقاضی در قطع A۴
اصل و کپی شناسنامه متقاضی در قطع A۴
اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزندان در قطع A۴
اصل و کپی مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه.
اصل و کپی کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی (برای آقایان) در قطع A۴
اصل گواهی یا معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران براساس بند ب صفحه یک دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)
اصل مدارک و معرفی‌نامه از سازمان بهزیستی کشور (برای معلولین)
ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه دو دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور).
ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی).
ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارایه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ سازمان سنجش آموزش کشور)

تذکر مهم: عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر اعلام شده، به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.

توجه۱: پذیرفته‌شدگان مرحله اول، برابر جدول زمانبندی پیوست، جهت تشکیل پرونده و بررسی مستندات به آدرس ذیل مراجعه نمایند؛ در ضمن مصاحبه در همان محل و همزمان با تشکیل پرونده انجام خواهد شد. (ساعت پذیرش صبح ۳۰/ ۸ و بعداز ظهر ۱۴ می باشد)

کردستان – سنندج – میدان گاز، مجتمع آزمایشگاهی تیزهوشان

جهت کسب آخرین اخبار مصاحبه و بررسی مدارک، کانال ما را در اپلیکشن بله به نشانی HTTPS://BLE.IR/AZMONKORD۱۴۰۱ دنبال کنید .

جدول زمان بندی مصاحبه -کلیک کنید

جهت مشاهده و دریافت فرم استشهاد محل سکونت جهت شرکت در امتحانات مشترک فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور کلیک کنید

جدول زمان بندی مصاحبه -کلیک کنید

جهت مشاهده و دریافت فرم استشهاد محل سکونت جهت شرکت در امتحانات مشترک فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره یک آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان کردستان

مدیریت منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در خصوص آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان کردستان (نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی) اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در خصوص آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان کردستان (نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی) اطلاعیه ای صادر کرد.

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

«به اطلاع شرکت کنندگان نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی که در سهمیه استخدامی آموزش و پرورش استان کردستان شرکت کرده اند می‌رساند که پس از اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش، www.sanjesh.org اطلاعیه شماره دو جهت تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان به آدرس www.kurd.medu.ir منتشر خواهد شد. لذا لازم است افراد پذیرفته شده طی روزهای آینده به سایت مذکور مراجعه نموده و از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با مناطق تابعه این اداره کل جدا خودداری نمایند.

در ضمن با توجه به اینکه اصل مدرک تحصیلی اعلام شده در هنگام ثبت نام (موقت یا دانشنامه)، اصل مدارک سجلی، کارت پایان خدمت برای آقایان، گواهی ایثارگری، مدارک بومی گزینی، مدارک پژوهشی و گواهینامه‌های معتبر کار با نرم‌افرازهای رایانه‌ای جزو مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده می‌باشند لذا افرادی که اصل مدارک فوق را در دسترس ندارند پیگیر دریافت مدارک از مراجع معتبر باشند. سایر مدارک و فرم‌های لازم در اطلاعیه شماره دو اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ شهریور ۱۴۰۰- اطلاعیه بررسی و کنترل مدارک پذیرفته شدگان نهایی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) درسال ۱۴۰۰

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای ، نحوه بررسی و کنترل مدارک پذیرفته شدگان نهایی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر (موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) درسال ۱۴۰۰ را اعلام کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است : با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در آزمون مذکور، قبول شدگان استان کردستان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره­های مهارت­آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند.

بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستورالعملکنترلومراقبتکروناویروس۱۹ و فاصله­گذاریاجتماعی (موضوع نامه۱-۷۷۷۵۵/۶۰۲ مورخ ۳۱/۵/۱۴۰۰ دفتر سلامت و تندرسی وزارت متبوع منضم به دستورالعملکنترلومراقبتکروناویروس۱۹ و فاصله­گذاریاجتماعی دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، در زمان بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی می­باشد۰

قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت آزمون می بایست جهت تحویل مدارک و مستندات مربوطه برابر جدول ذیل به اردوگاه سلیمان خاطر واقع در سنندج -سه راه شالمان مراجعه نمایند .

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰-آغاز مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ ( ماده ۲۸ )

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان از آغاز مصاحبه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ ( ماده ۲۸ ) خبر داد و گفت: از داوطلبین برای مصاحبه بصورت تلفنی دعوت می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، جلال احمدی با اعلام این خبر گفت: فرآیند بررسی صلاحیت و گزینش داوطلبان استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ ( ماده ۲۸ ) در حال انجام است .

وی افزود : بصورت تلفنی با افراد تماس حاصل شده و به تدریج از پذیرفته شدگان نهایی برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد .

احمدی با بیان اینکه داوطلبین نگران نباشند، حتما تا تاریخ ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ از افراد برای مصاحبه دعوت می شود، اظهار داشت : بعد از تماس و اعلام زمان حضور، داوطلبین برای انجام مصاحبه به مدیریت هسته گزینش استان واقع در خیابان اکباتان سنندج مراجعه نمایند .

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰- قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کردستان

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه از پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کردستان خواست فعلا از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق خودداری کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان، اعلام کرد: ادامه مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در این اطلاعیه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواسته شده از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش خودداری فرمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ بهمن ۹۹ - اطلاعیه شماره سه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان درخصوص زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدام آزاد سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای، زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدام آزاد سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش را اعلام کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این اطلاعیه آمده است: « به اطلاع داوطلبان استخدام آزاد سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش استان کردستان می رساند، زمان و مکان برگزاری مصاحبه به شرح زیر می باشد:

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ بهمن ۹۹ - اطلاعیه شماره دو مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان درخصوص پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای، جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این اطلاعیه آمده است: « به اطلاع معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور «دی ماه سال۱۳۹۹ » وزارت آموزش و پرورش « سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان » می‌رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

معرفی‌شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هر دلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

در صورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده، مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا، توصیه می‌شود، ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همراه داشتن ملزومات مورد نیاز از جمله مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک، آب آشامیدنی و خودکار در تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام مصاحبه، از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جدا خودداری فرمایند.

الف: زمان بررسی مدارک: پنجشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ لغایت ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ برابر فهرست و زمان بندی پیوست.

«زمان مصاحبه و معاینات پزشکی در موعد بررسی مدارک به معرفی شدگان اعلام خواهد شد.»

ب: مکان بررسی مدارک: سنندج - میدان سهروری – دانشگاه فرهنگیان (پردیس شهید مدرس)

 ج : مدارک مورد نیاز:

۱-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه جدیداز سایت سازمان سنجش که در آن وضعیت بومی مشخص شده است)

۲-یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ آبی)-(خانم ها رنگ سبز)

۳-چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)

۴-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)

۵-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)

۶-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)

۷-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن

۸-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۹-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)

۱۰-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۱-اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

۱۲-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

۱۳- دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی«پیوست» جهت تایید فرم خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی « احراز سابقه ده سال محل سکونت و تایید ساکن بودن فعلی» در شهرستان مورد تقاضا .

۱۴-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای افرادی که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط به ارایه فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید سکونت فعلی در شهرستان مورد تقاضا.

۱۵- ارایه اصل و تصویر گواهی معتبر درخصوص سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزارها و دانش کامپیوتر «برگزیدگان علمی دانشجویی، مدرک زبان معتبر، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره‌های معتبرعلمی و هنری، پایان نامه و طرح های تحقیقاتی، نرم افزارهای تخصصی»

* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای ۹ تا ۱۵ باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان صادر شده باشد.

تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود. »

د: سایر موارد قابل توجه:

۱-رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور(مورخ۱۳۹۹/۱۰/۱۱) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.

۲-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه ، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.

۳-چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی معرفی نموده باشد، در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات، امتیاز بومی لغو و از نمره مکتسبه کسرخواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.

۴-معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه در گزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی و با درنظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) خواهد بود.

۵- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردیرا از لینک زیر دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

۶- دریافت نمون برگ های پیوست بصورت یک رو و خوانا و درج مشخصات شناسنامه ای در نمون برگ شماره ۲ الف و ۳ و تکمیل نمون برگ شماره ۴ الف.

۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

تذکر مهم : معرفی شدگانی که مبتلا به کووید ۱۹ (کروناویروس) شده ودر حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری هستند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه ، مدارک و مستندات پزشکی آن ها ، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود، در مصاحبه از این گونه افراد حداکثر تا دوازدهم اسفند ماه ، درصورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، انجام خواهد شد . در راستای صیانت ازحقوق سایر داوطلبان آزمون ، بعد از انقضای مهلت مقرر ، اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.

ضمنا یاد آور می شود زمان و مکان معاینات پزشکی و انجام مصاحبه های تخصصی، متعاقبا از طریق این پایگاه خبری و سایت دانشگاه فرهنگیان استان کردستان ، اطلاع رسانی خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ بهمن ۹۹ - اطلاعیه شماره یک مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان درخصوص پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای، فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این اطلاعیه آمده است: « با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت و کانال‌های اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام، تا در موعد مقرر که بزودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.

۱-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)

۲-یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ آبی)-(خانم ها رنگ سبز)

۳-چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)

۴-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)

۵-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)

۶-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)

۷-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن

۸-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)

۹-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)

۱۰-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۱-اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

۱۲-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

۱۳-گواهی قابل قبول برای مشمولین استفاده از سهمیه بومی

تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود. »

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان

خبر ۱۰ اسفند ۹۸  - آغاز مصاحبه گزینشی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ از ۱۷ اسفندماه

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان گفت: مصاحبه گزینشی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ از تاریخ ۱۷ اسفندماه ۹۸ آغاز و تا ۲۰ فروردین ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، جلال احمدی با اعلام این خبر گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ اداره کل آموزش و پرورش استان، با عنایت به اینکه مدارک مورد نیاز و فرم اطلاعات فردی در مرحله جمع آوری و تطبیق مدارک تحویل نماینده هسته گزینش استان شده است فعلا نیازی به مراجعه حضوری آن ها نمی باشد .

وی ادامه داد: مصاحبه گزینشی پذیرفته شدگان نهایی براساس برنامه زمان بندی از تاریخ ۹۸/۱۲/۱۷ لغایت ۹۹/۰۱/۲۰ بوده و کلیه پذیرفته شدگان نهایی از طریق تماس تلفنی به هسته گزینش استان دعوت خواهند شد .

مدیر هسته گزینش استان در پایان تاکید کرد: از پذیرفته شدگان درخواست می شود قبل از تماس تلفنی هسته گزینش استان از مراجعه حضوری خودداری فرمایند

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ اسفند ۹۸ - اطلاعیه شماره ۲ در خصوص پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

اطلاعیه شماره ۲ اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است : به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ می رساند تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی پس از تایید صلاحیت های فردی از طرف هسته گزینش خواهد بود که در اطلاعیه های بعدی، زمان مراجعه اعلام خواهد شد.

لذا از مراجعه حضوری به اداره کل و ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق تا صدور اطلاعیه بعدی خودداری فرمایید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ اسفند ۹۸ - اطلاعیه سایر مراحل پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ استان کردستان

از سوی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان، اطلاعیه ای برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، ایوب قادریان رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان از پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش خواست، جهت اطلاع از نحوه تشکیل پرونده و طی سایر مراحل قبل از استخدام به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان به نشانی اینترنتی https://kurd.medu.ir/fa مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است اطلاعیه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش در مورخ ۷ اسفندماه ۹۸ در سایت سازمان سنجش درج شده است.

اطلاعیه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان

آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگا ه های اجرایی کشور»

با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش­وپرورش (موضوع مجوزهای شماره۱۵۱۶۱۰ مورخ ۹۸/۰۳/۲۸ و۱۶۰۴۹۱مورخ ۹۸/۰۴/۰۱ سازمان اداری­واستخدامی کشور)،درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ پذیرفته­ شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند؛

۱- داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.orgاقدام نمایند.

۲- قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداری اداره کل آموزش­ وپرورش استان مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

۳- پذیرفته­ شدگان قبل از مراجعه به هسته گزینش اداره کل آموزش ­وپرورش استان محل استخدام سهمیه خدمتی اقدامات ذیل را به عمل آورند:

درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه استخدامی ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­ های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

- عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.

۴- معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­ وپرورش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد. براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در امور اداری ادارات کل آموزش­وپرورش استان سهمیه خدمتی، نسبت به اخذ معرفی­نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و... به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

۵- در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش به نشانی www.medu.irدرج خواهد شد مراجعه نمایند.

۶- براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ دی ۹۸ - زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدام آزاد سال ۹۸ اعلام شد

اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه ای زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدام آزاد سال ۹۸ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است؛ به اطلاع قبول شدگان دو برابر ظرفیت آزمون استخدام آزاد سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش استان می رساند جهت شرکت در مصاحبه عمومی و تخصصی، لازم است بر اساس جدول ذیل برابر زمان و مکان تعیین شده حضور بهم رسانند.

روز و تاریخ خواهران برادران
جمعه۹۸/۱۱/۴ آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف الف تا ش آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف الف تا ش
شنبه ۹۸/۱۱/۵ آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف ص تا ی آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف ص تا ی
یکشنبه ۹۸/۱۱/۶ ادبیات فارسی- ریاضی - زبان انگلیسی- عربی- علوم اجتماعی- علوم تجربی- زیست شناسی- جغرافی- زمین شناسی ادبیات فارسی- تربیت بدنی- ریاضی – زبان انگلیسی- شیمی- عربی – علوم اجتماعی – علوم تجربی – زیست شناسی – تاریخ – زمین شناسی – مراقب سلامت
دوشنبه ۹۸/۱۱/۷ فلسفه – معارف اسلامی – هنر – مراقب سلامت – حرفه و فن حرفه و فن – فلسفه – معارف اسلامی  – هنر – مربی امور تربیتی – مشاور
سه شنبه ۹۸/۱۱/۸ مربی امور تربیتی – مشاور – طراحی و دوخت – کامپیوتر – انیمیشن – گرافیک – نقشه کشی معماری الکترونیک – تاسیسات – حسابداری – ماشین ابزار – کامپیوتر – گرافیک – ماشین های کشاورزی – مکانیک خودرو – نقشه کشی معماری
چهارشنبه ۹۸/۱۱/۹پنجشنبه۹۸/۱۱/۱۰ افراد جامانده افراد جامانده

 

تذکر مهم:عدم حضور در زمان های مقرر و یا نقص مدارک و عدم تکمیل آن ها قبل از انجام مصاحبه، به منزله انصراف داوطلب بوده، به هیچ عنوان برگزاری مصاحبه پس از تاریخ های مقرر امکان پذیر نخواهد بود و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

آدرس محل مصاحبه خواهران:سنندج میدان سهروردی (فیض آباد) جنب دبیرستان نمونه شیخ شلتوت- پردیس دختران بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان

آدرس محل مصاحبه برادران:سنندج میدان سهروردی (فیض آباد) پردیس شهید مدرس دانشگاه فرهنگیان

ساعت حضور جهت انجام معاینات پزشکی و مصاحبه :۸ صبح

مدارک لازم:

۱ - عکس ۴*۳ جدید ( دو قطعه)

۲– اصل شناسنامه

۳– اصل کارت ملی

۴– اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

۵ - اصل مدرک تحصیلی یا تاییدیه آن

۶ – مدرک ایثارگری برای استفاده کنندگان از سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد ایثارگران

۷- مدرک معلولیت برای استفاده کنندگان از سهمیه معلولین

۸- پوشه سفید رنگ و گیره

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ دی ۹۸ - اطلاعیه آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸

اداره اموراداری وتشکیلات آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه ای جدول زمان بندی بررسی اسناد، مدارک ومستندات پذیرفته شدگان آزمون پیمانی آموزش و پرورش در سال ۹۸ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان، در این اطلاعیه آمده است:« در اجرای مفاد شیوه نامه بررسی اسناد و مدارک و انجام مصاحبه تخصصی مستخدمان پیمانی آموزش و پرورش سال ۹۸ به اطلاع می رساند در ادامه مراحل استخدام مزبور نحوه انجام فرایند بررسی اسناد و مدارک متقاضیان و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله چند برابر ظرفیت بشرح زیر اعلام می گردد.»

متقاضیان محترم با توجه به تقویم زمان بندی پیوست لازم است با در دست داشتن مدارک و مستندات خود به محل استقرار کارگروه بررسی مدارک مراجعه نمایند.

۱-اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش سال ۱۳۹۸موضوع آزمون ۹۸/۸/۳۰ ،طی اطلاعیه های صادره از سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده است .

۲-داوطلبان استخدام پیمانی درآموزش وپرورش علاوه بر احراز شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آگهی استخدام وزارت آموزش و پرورش و کسب نمره علمی لازم در آزمون استخدامی، باید شرایط اختصاصی حرفه معلمی مطابق ضوابط و مقررات مصوب کمیسیون منابع انسانی شورای عالی آموزش وپرورش را دارا باشند.

۳-داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی ۹۸/۸/۳۰ که اسامی آنان در فهرست چند برابر ظرفیت که در سایت سازمان سنجش آموزش کشورمورخ ۹۸/۱۰/۱۵ درج گردیده، می بایست نسبت به اخذ کارنامه قبولی درآزمون خود، از طریق سایت سازمان سنجش کشور اقدام و برابر جدول زمانبندی پیوست این اطلاعیه، به همراه سایر مدارک مورد نیاز به کارگروه بررسی مدارک این اداره کل مستقر در پژوهشکده معلم سنندج به آدرس:سه راه جام جم- باشگاه فرهنگیان–پژوهشکده معلم مراجعه و مدارک لازم را تحویل نمایند.

۴-کلیه داوطلبان موظفند «فرم اطلاعات فردی» را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانیhttp://WWW.gozinesh.Medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق عکس به آن اقدام و به همراه ۲ قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک، تحویل نماینده هسته گزینش استان نمایند.

۵- داوطلبان محترم در هنگام مراجعه برابر برنامه اعلام شده، اصل و تصویر مدارک و مستندات زیر رابه همراه داشته باشند:

-شناسنامه: اصل و تصویرتمام صفحات آن

- کارت ملی: اصل و تصویر پشت وروی آن

-مدارک تحصیلی لازم: اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی موقت فارغ التحصیلی(آخرین مدرکی که بر اساس آن در آزمون استخدامی شرکت نموده و پذیرفته شده است. براساس مفاد بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون)

-کارت پایان خدمت یا معافیت دائم(ویژه آقایان): اصل و تصویرآن.( براساس مفاد بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون)

-عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده درسال جاری : ۴قطعه

-مدارک مربوط به استفاده از سهمیه های (ایثارگران و معلولین): اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، اداره کل بهزیستی استان و یا سازمان بهزیستی کشور حسب مورد برای افرادی که از سهمیه مربوطه استفاده می کنند.

-اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی برای داوطلبانی که از تاریخ۵۷/۱۱/۲۲ به بعد حقوق خود را از اعتبارات دولتی دریافت نموده اند.(برای داوطلبانی که در زمان ثبت نام به جهت داشتن کبر سن، داشتن سابقه خدمت غیر رسمی تمام وقت را اعلام نموده اند بر اساس مفاد بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون)

- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

- مدارک مربوط به حافظین قرآن درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یا سازمان تبلیغات اسلامی کشور حسب مورد برای افرادی که ازسهمیه مربوطه استفاده می کنند.

*بدیهی است معرفی نامه های فوق باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش کردستان و به روز صادر شده باشند.

-کارنامه قبولی آزمون استخدامی اخذ شده ازسایت سازمان سنجش آموزش کشور

-پوشه روغنی

۶-معرفی فرد داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه در گزینش نهایی با توجه به کد شغل- محل و سهمیه انتخابی، بر اساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن۷۰ درصد آزمون کتبی و۳۰ درصد مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش صورت خواهد گرفت.

۷-رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی مورخ (۹۸/۸/۳۰)مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه های بعدی آن، از سوی داوطلبان الزامی است.

۸-عدم مراجعه جهت تحویل مدارک و مستندات در زمان مقرر بر اساس مفاد این اطلاعیه به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

توضیح: ارائه مدارک مستند هر کدام از موارد فوق حسب مورد در زمان بررسی مدارک توسط داوطلب الزامی است

جدول زمانبندی مراجعه به کارگروه بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸

ردیف  رشته شغلی مورد تقاضا جنسیت روز تاریخ مراجعه مراجعه بر اساس حرف اول نام خانوادگی ساعات مراجعه
۱ آموزگار ابتدایی-آموزگار ابتدایی استثنایی زن و مرد چهارشنبه ۹۸/۱۰/۲۵ الف تا  ذ ۸ الی ۱۶
پنج شنبه ۹۸/۱۰/۲۶ ر تا ف
شنبه ۹۸/۱۰/۲۸ ق تا ی
۲ دبیری تمامی رشته ها- مربی امور تربیتی مدارس- مشاور واحد آموزشی- مراقب سلامت مدارس زن و مرد یکشنبه ۹۸/۱۰/۲۹ الف تا ش ۸ الی ۱۶
دوشنبه ۹۸/۱۰/۳۰ ص تا ی
۳ هنر آموز تمامی رشته ها زن و مرد سه شنبه ۹۸/۱۱/۱ الف تا ی ۸ الی ۱۶
۴ تمامی رشته های شغلی(ا فراد جامانده) زن و مرد چهارشنبه ۹۸/۱۱/۲ الف تا ی ۸ الی ۱۴

*تذکرات:

۱-حضور شخص داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی آن الزامی است و عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

۲-درصورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با مفاد دفترچه راهنمای آزمون و یا اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام، داوطلب جزو افراد فاقد شرایط تلقی می شود. و از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۳-زمان ومکان مصاحبه و انجام معاینات پزشکی پس از بررسی مدارک ومستندات طی اطلاعیه جداگانه به اطلاع افراد پذیرفته شده خواهد رسید.

آدرس محل استقرارکارگروه بررسی مدارک و مستندات :

سنندج-بلوار پاسداران-سه راه جام جم(نرسیده به سه راه شالمان) باشگاه فرهنگیان، پژوهشکده معلم

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ دی ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان سال ۹۸

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان، جزئیات استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان در سال ۹۸ و نحوه بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان، مسئولین پردیس های شهید مدرس و بنت الهدی صدر سنندج، معاونین اداره کل و سایر اعضا، نشست ستاد مصاحبه استانی در خصوص استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

ایوب قادریان رئیس اداره امور اداری آموزش و پرورش کردستان در این نشست با بیان اینکه سهمیه استخدام استان در استخدام پیمانی سال ۹۸ ، ۲۶۴ نفر می باشد؛ گفت: این تعداد افراد در ۳۴ رشته شغل که ۳۱ رشته مربوط به آقایان و ۲۳ رشته نیز مربوط به بانوان می باشد؛ پذیرفته خواهندشد.

قادریان با بیان این مطلب که در مرحله چند برابر ظرفیت حدود ۵۰۳ نفر از طریق سازمان سنجش به آموزش و پرورش استان کردستان معرفی شده اند؛ خاطرنشان کرد: از ۵۰۳ نفر اعلام شده ۲۸۰ نفر مرد و ۲۲۳ نفر زن می باشند که در نهایت ۲۶۴ نفر که بتوانند مراحل بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی را بگذرانند، استخدام خواهندشد.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان در ادامه به زمان تحویل مدارک و انجام مصاحبه علمی و همچنین معاینات پزشکی پذیرفته شدگان نیز اشاره کرد و گفت: از تاریخ ۲۵ دی ماه لغایت ۲ بهمن ماه مدارک متقاضیان بررسی و از تاریخ جمعه ۴ بهمن لغایت سه شنبه ۸ بهمن ماه ۹۸ معاینات پزشکی و مصاحبه علمی از پذیرفته شدگان انجام خواهد شد.

وی در پایان یادآوری کرد: پذیرفته شدگان مرحله چند برابر ظرفیت در روز های آینده منتظر آگهی های اداره کل آموزش و پرورش کردستان در خصوص تقویم زمان بندی انجام مراحل بررسی مدارک و مصاحبه باشند که از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان به نشانی https://kurd.medu.ir/fa قابل دسترسی می باشد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ