صنایع غذایی اصالت از سال 1359 با هدف عرضه محصول سالم و با کیفیت پا به عرصه خطیر تولید مواد غذایی نهاد. این مجموعه در حال حاضر با داشتن تقریبا 85 SKU و تعداد پرسنل بالغ بر 400 نفر، همواره در تلاش است تا به اهداف از پیش تعیین شده خود برسد و بتواند بهترین سطح کیفی از محصولات خود را به مردم ایران و دنیا ارائه دهد.

“یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین صفاتی که میان انسان‌های موفق و انسان‌های شکست‌خورده وجود دارد پشتکار و اراده در انجام کارها است.”

داستان اصالت نیز از قاعده مستثنی نیست.

صنایع غذایی اصالت حدود 40 سال پیش، فعالیت خود را با درست کردن مربا شروع کرد و این شروع یک راه طولانی و سخت در سال‌های بحرانی ایران بود. تولید ، عدم استقبال مشتری، معیوب‌شدن محصولات و ده‌ها مشکل ریز و درشت دیگر مانع پیشرفت نام اصالت بود ولی با استقامت، پشتکار، درایت مدیران و توکل، این مسیر هموارشد. اصالت اکنون با اتکا به مدیران توانمند، نیروی متخصص و تولیدات با کیفیت خود توانسته است از مسیرهای پر پیچ و خم اولیه این راه به سلامت عبور کند و فصل دیگری از شکوفایی خود را آغاز کند.

سبد محصول صنایع غذایی اصالت شامل: گروه ترشیجات، شوریجات، آبلیموها، آبغوره‌ها، مرباجات، زیتون‌ها، رب‌ها، کنسروجات ، شربت‌ها، سس‌ها ، عرقیجات و غیره هستند. لازم به ذکر است گروهی از متخصصین تحقیق و توسعه و شناخت بازار با تلاش بی وقفه در حال تکمیل و به روز رسانی این سبد کالایی هستند.

صنایع غذایی اصالت

افتخارات اصالت:

در طی این سال‌ها، صنایع غذایی اصالت علاوه بر تامین نیاز داخل با نگاهی کارشناسانه به بازارهای جهانی در عرصه صادرات به 25 کشور دنیا از جمله کشورهای آسیا، اقیانوسیه و اروپا کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته که تندیس‌ها و افتخارات کسب شده، گواه این است.

  • دریـافت گواهینامه‌های بین المللی مدیریت کیفیـت و مدیریت ایمنـی غــذا
  • دریافت لوح ارج نهادن به حقوق مردم به ویژه مصرف‌کنندگان
  • دریافت گواهینامه واحد برتر تحقیق و توسعه از وزارت صنعت و معدن
  • دریافت تندیس انجمن مدیران صنایع اصفهان
  • واحد برتر غذا و سلامت طی سال‌های 84-85-86-88 و 95 از سوی معاونت غذا و داروی
  • وزارت بهـداشت و درمـ‍ـان و ...