صدور ۷۸ هزار و ۹۰۱ مجوز استخدامی توسط سازمان امور اداری و استخدامی

۳ نظر

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امور اداری و استخدامی از برگزاری ۳ آزمون فراگیر و ۸ آزمون اختصاصی برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی و صدور ۷۸ هزار و ۹۰۱ مجوز استخدامی خبر داد.

به گزارش ایرنا، میثم لطیفی در جلسه امروز یکشنبه هیات دولت که به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد در گزارشی از روند اجرایی شدن تاکیدات رئیس‌جمهور برای اجرای عدالت در جذب و استخدام کارکنان دولت گفت: برای ایجاد فرصت برابر جذب در دستگاه‌های اجرایی و جلوگیری از ورود انبوه نیروها بدون رقابت، در دو سال و چند ماه گذشته ۳ آزمون فراگیر و ۸ آزمون اختصاصی برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی برگزار شده ‌است.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی با بیان اینکه با هدفمند کردن مجوزهای جذب نیرو در دستگاه‌ها تلاش شده روند جذب نیرو به ارتقای شاخص بهره‌وری منجر شود، از صدور ۷۸ هزار و ۹۰۱ مجوز استخدامی خبر داد و افزود: در وزارتین علوم و بهداشت نیز ۸ هزار و ۴۴۷ مجوز استخدام اعضای هیات علمی صادر شده است.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای صدور ۷۸ هزار و ۹۰۱ مجوز استخدامی توسط سازمان امور اداری و استخدامی

 • س
  سلمان غیاثوند
  ۲۰ دی ۱۴۰۲، ۰۹:۳۳
  به نظر من خیلی خوب است اگر استخدام بکنن چون ما راهمون دور است سخت برامون بریم قبول نکنن
  • س
   سلمان غیاثوند
   ۲۰ دی ۱۴۰۲، ۰۹:۲۸
   سئوالات مصاحبه برای رانندگی پایه دوم قدیم برای شرکت دلتا درمان یا شرکت پخش قتعات ماشین
   • پشتیبان سه
    ۲۰ دی ۱۴۰۲، ۱۲:۲۴
    با سلام
    برای مطالعه تجربیات دوستان اینجا کلیک کنید
    با تشکر

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ