ساعت کاری دستگاه های اجرایی هرمزگان از اول آذر ماه تغییر کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن خاکی نهاد از تغییر ساعات کاری ادارات هرمزگان خبر داد وگفت: با استناد به تبصره (۳) ماده (۸۷) قانون مدیریت‌خدمات‌کشوری و موافقت استاندار ساعات کاری ادارات استان از تاریخ اول آذر روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۴:۳۰ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۳:۳۰ تغییر کرد.

خاکی نهاد با بیان اینکه استانداری هرمزگان با تعطیلی پنجشنبه‌ها موافق است و پیگیری متعددی انجام داده، تصریح کرد: براساس مفاد تبصره ۳ ذیل ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ شده از وزارت کشور تعطیلی روزهای پنج شنبه منوط به تصویب هیات محترم وزیران بوده و در این راستا پیشنهادات همراه با دلایل و توجیهات و ضرورت تعطیلی پنجشنبه‌ها از سوی استانداری هرمزگان ارسال و در جلسه روز گذشته نیز استاندار بر این موضوع تاکید کرده است.

دبیر شورای اداری هرمزگان یادآور شد: تعطیلی پنجشنبه‌ها نیاز به کسب مجوز کشوری دارد و بر اساس اعلام مقامات مسئول، پیش نویس لایحه از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به دولت پیشنهاد شده و در دستور کار قرار گرفته که پس از انجام فرایند و تشریفات قانونی برای اخذ مجوز قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.

خاکی نهاد تاکید کرد: پیگیری لازم برای تحقق خواسته کارکنان دستگاه‌های دولتی برای تعطیلی پنجشنبه‌ها همچنان در حال انجام است.

منبع : خبرگزاری مهر

 برای مشاهده آخرین اخبار ساعت کاری ادارات دولتی و بانکها اینجا کلیک نمایید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ