زمان اعلام نتایج چندبرابر ظرفیت یازدهمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی در اوایل بهمن ماه

۳ نظر

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی زمان اعلام نتایج یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور را کمتر از یک ماه اعلام کرد و گفت: در تلاشیم اوایل بهمن‌ نتایج چند برابر ظرفیت را به‌تناسب شرایط اختصاصی دستگاه‌ها و بر اساس مفاد دفترچه ثبت‌نام اعلام کنیم.

نتایج آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور اوایل بهمن اعلام می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، احمد عبدی پور مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، افزود: داوطلبانی که در این آزمون حضور داشتند برای جذب و پذیرش چهار هزار و ۲۵۶ نفر در قالب یازدهمین امتحان مشترک فراگیر و ۱۵۸ نفر در قالب طرح شهید زین‌الدین (ویژه استخدام در استان اردبیل و زنجان) باهم به رقابت پرداختند.
وی با اشاره به آمار داوطلبان گفت: از مجموع ۷۹ هزار و ۸۹۸ شرکت‌کننده ۷۴ هزار و ۲۱۶ نفر برای یازدهمین امتحان مشترک فراگیر و پنج هزار و ۶۸۲ نفر برای طرح شهید زین‌الدین داوطلب این آزمون بودند که از این تعداد ۴۵ هزار و ۵۶۶ نفر معادل ۵۷ درصد را مردان و ۳۴ هزار و ۳۳۲ نفر معادل ۴۳درصد را زنان تشکیل داده‌اند.
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بابیان اینکه، آزمون به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شده است گفت؛ یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تمام ۳۱ مرکز استان و۱۴ شهرستان دیگر (مجموعا ۴۵ شهرستان) و در ۷۷ حوزه امتحانی برگزار شد.
وی با اشاره به تنوع شغل محل‌ها و رشته‌های شغلی این آزمون‌ها گفت: داوطلبان بر اساس نوع رشته شغل و محل انتخابی، در قالب۱۸۶ عنوان رشته شغلی مختلف باهم رقابت کردند و پس از طی تمام فرآیند‌ها از جمله ارزیابی تکمیلی بر اساس سهمیه و شغل محل انتخابی جذب دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف خواهند شد.
مدیر مرکز آزمون گفت؛ داوطلبان برای جذب در دستگاه‌هایی از جمله سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان حفاظت محیط‌زیست، سازمان بهزیستی، دانشگاه فرهنگیان، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی کشور، صندوق تامین خسارت‌های بدنی، ادارات و دستگاه‌های استان‌های اردبیل و زنجان به رقابت پرداختند.
گفتنی است؛ یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور و مرحله اول آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین (ویژه استخدام در استان اردبیل و زنجان) روز جمعه ۸ دی‌ماه به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شد.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای زمان اعلام نتایج چندبرابر ظرفیت یازدهمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی در اوایل بهمن ماه

 • م
  محمدرضا
  ۴ بهمن ۱۴۰۲، ۱۵:۰۱
  همینطور که اعلام نتایج انقد طول میکشه باید زمان برای مطالعه قبل از آزمون هم زیاد باشد. توی 3---4 هفته ما چطور بتونیم این همه منابع رو بخونیم
  • پ
   پرنسس
   ۲ بهمن ۱۴۰۲، ۱۰:۴۲
   پس کی میاد اخه...؟؟؟
   • ب
    بی نام
    ۳ بهمن ۱۴۰۲، ۰۱:۱۹
    باید صبر داشته باشید،من هم منتظرم،واسه چه رشته ای امتحان دادید؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ