خبر برگزاری آزمون استخدام دانشگاه فرهنگیان

۲ نظر

رئیس دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون استخدامی در این دانشگاه برای سال جدید خبر داد و گفت: با برگزاری این آزمون، بیش از ۶۰۰ کارمند جدید به دانشگاه اضافه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دکتر رضا مراد صحرایی در حلسه هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان که با محوریت تبادل نظر در خصوص برنامه های عملیاتی سال ۱۴۰۲ دانشگاه برگزار شد، با بیان اینکه در سال جاری اقدامات جدیدی برای اولین بار در حوزه آموزش رقم خواهد خورد، تصریح کرد: تغییر در نمره قبولی، معدل مشروطی، مسایل اساتید و نیز برگزاری کنکور متفاوت از سال های گذشته در خصوص تربیت معلم از جمله این برنامه ها است.

وی در خصوص مسایل دانشجویی نیز اظهار کرد: در سال جدید مسایل رفاهی دانشجو معلمان مورد تاکید است؛ باید کیفیت تغذیه در پردیس ها و مراکز بهبود یابد و خوابگاه هایی در شان معلمان آینده داشته باشیم.

رییس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه برنامه های متفاوتی در کانون ها، انجمن ها، نشریات، ازدواج دانشجویی، حجاب و عفاف و طرح ولایت در حوزه معاونت فرهنگی باید عملیاتی و اجرایی شود، تصریح کرد: در سال جدید، باید اقامه الصلاه و برپایی باشکوه نماز جماعت، از برنامه های اصلی باشد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش، از برگزاری آزمون استخدامی درسال جاری خبر داد و افزود: با برگزاری این آزمون، بیش از ۶۰۰ کارمند جدید به دانشگاه اضافه خواهد شد.

به گفته وی، با تصویب نهایی چارت جدید در سازمان اداری و استخدامی، انقلابی در دانشگاه فرهنگیان ایجاد و پردیس ها و مراکز چابک خواهند شد.

رییس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه بایدکیفیت و خلاقیت حرف اول دانشگاه باشد، تصریح کرد: در سال جدید، سفرهای نظارتی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

صحرایی ادامه داد: اجازه نخواهیم داد، از شتاب توسعه در دانشگاه فرهنگیان کاسته شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، وی ادامه داد: باید مدیران استانی، برنامه هایی نوآورانه و خلاقانه برای سال جدید اعلام کنند. دانشگاه فرهنگیان، وزارت آموزش و پرورش آینده است و نباید حتی یک ثانیه از وقت ارزشمندتربیت معلم، هدر رود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲ نظر برای خبر برگزاری آزمون استخدام دانشگاه فرهنگیان

 • ه
  هستی
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲، ۲۰:۴۰
  فوق لیسانس زیست شناسی میخوان ؟؟؟
  • R
   Rooz
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۲، ۱۴:۴۵
   قبلنم برگزارشده ؟معمولا چه رشته هایی میخوان؟ علوم تربیتی کلیه گرایشات میخوان؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ