جذب ۸۰ نفر نیروی متخصص در قالب «طرح شهید زین‌الدین» در استان اردبیل

۱ نظر

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با اشاره به جذب ۸۰ نفر نیروی متخصص در قالب «طرح شهید زین‌الدین» در دستگاه‌های دولتی استان، گفت: زمان ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون تا امروز ۱۴ آذر تمدید شده است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از اردبیل، کاظم دبیر عصر امروز _سه‌شنبه چهاردهم آذر_ در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای «طرح شهید زین‌الدین» برای نخستین بار با هدف جذب نیروی متخصص، کارآمد و انقلابی، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده مجوز استخدام ۸۰ نفر از طریق آزمون استانی کسب شده است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir و کسب اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه برای کارهای تخصصی در اداره‌های استان اردبیل به جذب افراد نخبه و کارآمد نیاز داریم و اجرای این طرح فرصت مناسبی برای این کار است، افزود: زمان ثبت‌نام داوطلبان در این آزمون تا پایان روز سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ تمدید شده است و امیدواریم با برگزاری این آزمون بتوانیم نیروهای مورد نظر را در پست‌های تخصصی اعلام‌شده، جذب کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با بیان اینکه در دستگاه‌های دولتی با توجه به بازنشستگی افراد، شاهد کمبود نیروی متخصص هستیم، ادامه داد: امیدواریم با رایزنی‌های انجام‌شده، مرحله دوم طرح شهید زین‌الدین را منطبق با نیاز دستگاه‌ها در سال آینده اجرا کنیم.

دبیر با بیان اینکه کارت شرکت در آزمون از ۵ دی ۱۴۰۲ روی سایت آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir قرار خواهد گرفت، گفت: آزمون روز جمعه، ۸ دی ۱۴۰۲ در مرکز استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان در این آزمون برای تصدی شغل‌های اعلامی از سوی ۹ دستگاه دولتی با یکدیگر رقابت خواهند کرد، افزود: در این آزمون با توجه به تاکیدهای اعلامی سهمیه ۳ درصد معلولان نیز در نظر گرفته شده است و ۲ نفر با این ظرفیت استخدام می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل بیان کرد: جذب نیرو به‌صورت پیمانی فقط از طریق آزمون امکان‌پذیر است و افراد متقاضی باید از فراخوان‌های اعلامی استفاده و در آزمون‌ها شرکت کنند.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱ نظر برای جذب ۸۰ نفر نیروی متخصص در قالب «طرح شهید زین‌الدین» در استان اردبیل

 • ع
  علی حسن زاده
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۲، ۲۳:۰۷
  سلام بنده یه سوالی داشتم.میخاستم بدونم‌ استانداری در استخدامی طرح زین الدین در اردبیل مصاحبه و گزینش کی انجام میشود ممنون

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ