برگزاری مرحله دوم آزمون استخدام وزارت بهداشت با جذب ۲۵ هزار نفر دیگر

۶ نظر

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت با بیان اینکه ۷۵ هزار نیروی انسانی در ۳ مرحله در وزارت بهداشت جذب می‌شوند، گفت: در مرحله اول ۲۵ هزار نفر استخدام می‌شوند.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، بهروز رحیمی،معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به برنامه‌های بلند مدت وزارت بهداشت برای جذب، نگهداشت، آموزش و ارتقای نیروی انسانی در وزارت بهداشت، گفت: در دو سال گذشته بیش از ۱۵ هزار تخت بیمارستانی و دو هزار پروژه بهداشتی جدید در کشور راه اندازی شده و در سه مرحله، جذب نیروی انسانی در وزارت بهداشت انجام می شود.

رحیمی با بیان اینکه در توافق با سازمان های برنامه و بودجه و همچنین امور استخدامی، ۷۵ هزار نیروی انسانی در سه مرحله در وزارت بهداشت جذب می‌شوند، گفت: در مرحله اول ۲۵ هزار نفر استخدام می شوند که دیروز (جمعه) آزمون استخدامی در سراسر کشور برگزار شد.

وی افزود: باتوجه به گستردگی خدمات و ماموریت‌های وزارت بهداشت، حتی با وجود استخدام ۷۵ هزار نفر مشکل کمبود نیروی انسانی حوزه سلامت برطرف نخواهد شد اما نیروی انسانی پروژه‌های افتتاح شده و یا آماده افتتاح از مرحله اول و استخدام ۲۵ هزار نفر، تامین می شود.

معاون وزیر بهداشت با اشاره به برنامه ریزی و هماهنگی با سازمان امور استخدامی و برنامه و بودجه برای برگزاری مرحله دوم و استخدام ۲۵ هزار نفر دیگر تا قبل از پایان امسال، گفت: برای آزمون استخدامی امروز، ۱۱۱ هزار متقاضی و داوطلب ثبت نام کرده بودند که نشان دهنده استقبال متقاضیان برای استخدام در وزارت بهداشت است.

رحیمی ادامه داد: در آزمون استخدامی امروز، ۸ هزار و ۵۰۰ نیرو در حوزه بهداشت، حدود سه هزار و ۵۰۰ نفر در حوزه فوریت های پزشکی و اورژانس و بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر نیز در حوزه درمان و پرستاری جذب می شوند.

وی با بیان اینکه آزمون استخدامی در ۶۷ دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار شد، ابراز امیدواری کرد: تا یکماه آینده نتایج اولیه این آزمون اعلام شود؛ البته امکان اعتراض داوطلبان به صورت اینترنتی و حضوری هم وجود دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۶ نظر برای برگزاری مرحله دوم آزمون استخدام وزارت بهداشت با جذب ۲۵ هزار نفر دیگر

 • ش
  شهلا
  ۲۳ آبان ۱۴۰۲، ۱۴:۴۷
  سلام مامایی میخان
  • ز
   زمان
   ۵ آبان ۱۴۰۲، ۱۸:۲۷
   سلام . ثیت نام دوره جدید سازمان چه تاریخی هست . ممنون
   • مشاور «ای استخدام»
    ۵ آبان ۱۴۰۲، ۲۲:۴۸
    کاربرعزیز
    در حال حاضر اخبار منتشر شده در مورد برگزاری مرحله دوم آزمون ، صرفا در مورد ظرفیت جذب می باشد و جزئیات بیشتری اعلام نشده است . از همین صفحه پیگیر باشید به محض انتشار اخبار جدید در این خصوص ، از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد .
   • ح
    حدیث چهریان
    ۱ آبان ۱۴۰۲، ۱۹:۴۹
    سلام رشته حسابداری هم میخوان؟
    • مشاور «ای استخدام»
     ۱ آبان ۱۴۰۲، ۲۱:۰۲
     کاربرعزیز.
     برای اطلاع از رشته های احراز شده می بایست تا انتشار دفترچه آزمون منتظر بمانید . درحال حاضر این خبر در مورد برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی می باشد .
    • ص
     صدیقه بذرافشان
     ۳۰ مهر ۱۴۰۲، ۰۸:۴۶
     سلام درزمینه کمک پرستار

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ