برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی در اوایل بهمن ماه

مدیرکل آموزش قوه قضاییه از جزییات برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی بصورت برخط (آنلاین) خبر داد.

دکتر مهدی جوهری با بیان ویژگی های متمایز برگزاری این آزمون، عنوان کرد: برگزاری آزمون به همراه برگزاری دوره های جامع پیش آمادگی برخط (آنلاین) کارکنان اداری جهت شرکت در آن، از اولین تجربه های اداره کل آموزش قوه قضاییه بود.

وی همچنین اشاره کرد: اساتید حاضر در سلسله وبینارهای جامع آمادگی پیش از آزمون، بعنوان طراحان سوال معرفی شده اند که نقطه قوت شرکت کنندگان جهت حضور فعال در دوره ها است.

دکتر جوهری اعلام کرد: آزمون تستی تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی در اوایل بهمن ماه بصورت برخط (آنلاین) در مراکز استان ها برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش قوه قضاییه درخصوص کیفیت نحوه برگزاری آزمون و فرایند آن عنوان کرد: پیش از برگزاری آزمون از طریق فایل آموزشی متعاقبا نحوه شرکت در آزمون و پاسخگویی به سوالات تستی به سمع و نظر داوطلبان شرکت کننده خواهد رسید.

دکتر مهدی جوهری خطاب به شرکت کنندگان آزمون تبدیل وضعیت کادر اداری به قضایی توصیه کرد: تا زمان برگزاری آزمون فرصت مناسبی است تا تمامی شرکت کنندگان نسبت به جمع بندی مواردی که فراگرفته اند، بپردازند.

مدیرکل آموزش قوه قضاییه اذعان داشت: آزمون بصورت کاملا استاندارد برگزار خواهد شد و سوالات از مباحثی که تدریس شده است توسط اساتید مجرب دوره پیش آمادگی در بانک سوالات آزمون طراحی شده است و از هر ماده درسی حداقل ۱۰ سوال تستی مطرح شده است.

دکتر جوهری اعلام کرد: مواد امتحانی آزمون تستی اعم است از: بخش حقوقی، کیفری و هوش و استعداد شغلی.

وی افزود: داوطلبان بعد از شرکت در آزمون مذکور، متعاقبا در آزمون تستی سنجش شخصیت و مصاحبه علمی و روانشناسی دعوت خواهند شد.

مدیرکل آموزش قوه قضاییه در پایان عنوان کرد: زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون در مراکز استان ها متعاقبا به ترتیب اعلام خواهد شد.

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ