اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت بهداشت؛ حدود ۸ روز دیگر

۴ نظر

مدیرکل مدیریت منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: حدود هشت روز دیگر نتایج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت و درمان اعلام خواهد شد.

سیف‌الله مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درباره اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت اظهار کرد: بر اساس آزمونی که در تاریخ بیست و هشتم مهر برگزار شد، بیست و یکم آبان‌ماه نتایج اولیه کتبی آن اعلام می‌شود که نتایج اعلام شده سه برابر ظرفیت خواهد بود، لذا به تناسب شرکت‌کنندگان در دانشگاه‌ها بین ۱۰ تا ۲۰ روز به دانشگاه‌ها فرصت می‌دهیم تا اطلاعات اولیه شرکت‌کنندگان را با شرایط آزمون تطبیق دهند تا صحت اطلاعات ثبت شده محرز شود و افرادی که واجد شرایط هستند، انتخاب خواهند شد.

وی با بیان اینکه هشت روز دیگر نتایج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت و درمان اعلام خواهد شد، افزود: پس از بررسی اولیه با اعلام سه برابر ظرفیت، افراد برای مصاحبه‌های عمومی و تخصصی استخدام که به آنها اعلام شده است، فراخوان می‌شوند، بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی ۷۰ روز زمان لازم است برای اینکه مصاحبه‌های تخصصی و عمومی و گزینش انجام شود.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: تلاش می‌کنیم افراد گزینش شده تا پایان سال و در اسفند ماه در محل‌های مورد نظر برای خدمت، فعالیت‌شان را آغاز کنند، استخدام‌هایی که مراحل آن در حال طی شدن است، به دلیل کمبود نیروی انسانی نبوده، بلکه بر اساس پروژه‌های جدیدی که در مناطق مختلف برای توسعه و ساخت بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت و درمانی تعریف و اجرا شده است، نیروهای جدید جذب و استخدام می‌شوند تا در این مراکز مشغول به فعالیت شوند.

وی ادامه داد: برای تامین کمبود نیروی انسانی در بیمارستان‌ها و سایر بخش‌های درمانی که نیروهای آن بازنشسته می‌شوند، در مراحل بعد بررسی خواهد شد که مقرر شده است تا بخش دیگر کمبود نیروی انسانی در مراحل بعد پوشش داده شود.

مرادی گفت: برای تامین نیروی انسانی پروژه‌های جدید حدود ۷۵ هزار نفر مجوز لازم است که در مرحله نخست ۲۵ هزار نفر برای پروژه‌های جدید استخدام می‌شوند و مجوز استخدام ۵۰ هزار نفر باقی مانده بعد از بررسی‌های فنی و کارشناسی صادر می‌شود و پس از صدور مجوز فراخوان استخدام انجام خواهد شد.

وی درباره به کاری نیروهای گزینش شده در آزمون استخدامی خاطرنشان کرد: افراد در تمام رشته‌های بهداشتی، درمانی، تخصصی به کارگیری می‌شوند، البته تعدادی نیز در بخش‌های اداری و مالی مشغول به فعالیت خواهند شد.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۴ نظر برای اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت بهداشت؛ حدود ۸ روز دیگر

 • .
  ...
  ۱۴ آبان ۱۴۰۲، ۰۱:۴۴
  سلام دوستان اگر گواهی موقت هنوز نگرفته باشیم و قبول بشیم برای بررسی مدارک رد میشیم؟؟
  • ص
   صابر
   ۱۵ آبان ۱۴۰۲، ۱۹:۴۰
   100%
   • ف
    فاطمه
    ۲۰ آبان ۱۴۰۲، ۱۱:۲۷
    😂😂😂😂
   • 1
    1
    ۲۰ آبان ۱۴۰۲، ۲۱:۲۱
    خیر
    اگه فارغ التحصیل شدی و گواهینامه موقت نداری مشکلی نداره.مهم تاریح فارغ التحصیلیه جای نگرانی نیست

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ