اعلام جزئیات جدید از جذب ۴ هزار نخبه در ۲۰ دستگاه اجرایی

۳ نظر

معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان جزییاتی جدید از جذب ۴ هزار نخبه در ۲۰ دستگاه اجرایی و سازمان را تشریح کرد.

با اشاره به فراخوان جدید بنیاد ملی نخبگان برای جذب حدود ۴ هزار نفر در دستگاه های اجرایی گفت: این فراخوان در مقایسه با فراخوان سال گذشته یک تفاوت مهم دارد و آن اینکه در فراخوان جدید کد شغل ها مشخص خواهد بود در حالی که سال گذشته افراد در زمان ثبت درخواست خود و بارگذاری رزومه، مشخص نبود برای چه دستگاهی درخواست می دهند و فقط برای جذب و استخدام اعلام آمادگی می کردند.

معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان افزود: همچنین در فراخوان جدید برای هر کدشغل، ناظر به سازمان دفترچه شغل تعریف شده است چون ممکن است برخی کدشغل ها شرایط خاص داشته باشد یعنی دستگاه ها ممکن است علاوه بر شرایط بنیاد، یک سری شرایط ویژه و خاصی را برای پذیرش افراد داشته باشند که در این دفترچه گنجانده می شود.

وی ادامه داد: در فراخوان قبلی بعضا وقتی فرد به دستگاه معرفی می شد، دستگاه مربوطه اعلام می کرد با وجود اینکه رزومه فرد معرفی شده قابل قبول است اما ما شرایط ویژه ای داریم و امکان پذیرش نداریم و فرد به سازمان امور اداری و استخدامی برای جایابی مجدد عودت داده می شد.

کیخا در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع در فراخوان جدید فرد از همان ابتدا دفترچه اشتغال دستگاه را مشاهده و براساس آن کدشغل را انتخاب خواهد کرد.

معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: علت تعویق در اعلام فراخوان، نهایی کردن دفترچه های شغل از سوی ۲۰ دستگاه است و به محض نهایی شدن فراخوان اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه در فراخوان جدید ۲۰ دستگاه اقدام به جذب نخبگان خواهند کرد، گفت: آموزش و پرورش با یک اختلاف معناداری بیشترین کدشغل و بیشترین سهم را دارد.

کیخا در پاسخ به این سوال که آیا دانش آموختگان دانشگاه های خاصی صرفا مشمول تسهیلات جذب در دستگاه های اجرایی هستند؟ گفت : خیر تنها ملاک بنیاد ملی نخبگان برگزیده شدن فرد براساس مصوبه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فناورانه، مهارتی و سایر فعالیت ها است.

وی در ادامه تاکید کرد که تمام دانش اموختگان دانشگاه های کشور اعم از دولتی و غیردولتی امکان ثبت درخواست را دارند و در صورت برگزیده شدن از تسهیلات بهره مندخواهند شد

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای اعلام جزئیات جدید از جذب ۴ هزار نخبه در ۲۰ دستگاه اجرایی

 • ح
  حسین شایگان
  ۲۱ آبان ۱۴۰۲، ۱۲:۰۷
  سلام وقت بخیر من سرباز نخبه بودم و تموم کردم. منم شامل نخبگان میشم یا که باید مجدد برا پذیرش رزومه بدم؟
  • س
   سلیمی
   ۶ آبان ۱۴۰۲، ۱۱:۴۳
   الان امکان ثبت نام هست؟کجا باید ثبت نام کرد؟
   • پشتیبان سه
    ۶ آبان ۱۴۰۲، ۱۱:۴۵
    کاربر عزیز
    جزئیات این آزمون اعلام نشده است در صورت اعلام در اسرع وقت در سایت اطلاع رسانی خواهد شد

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ