استخدام بیش از ۲۵ هزار نیرو در وزارت بهداشت نیازمند هم‌افزایی است

۲ نظر

تهران - ایرنا - مشاور اجرایی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت فرایند استخدام بیش از ۲۵ هزار نیرو در این وزارتخانه را نیازمند هماهنگی و هم‌افزایی بین بخشی دانست و گفت : رعایت عدالت در انجام مصاحبه‌های استخدامی امری ضروری است.

به گزارش ایرنا از وبدا، بهزاد تدین در نشست تخصصی فرایند ارزیابی شایستگی نیروهای جدیدالاستخدام با بیان اینکه تاکید وزیر بهداشت تسریع در مراحل آزمون استخدامی وزارت بهداشت است، گفت: باید زمینه به کارگیری نیروهای مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم را فراهم کنیم تا آنها زودتر مشغول به کار شوند.

به گفته وی انجام مصاحبه‌های عمومی و تخصصی علاوه بر آزمون کتبی، امکان شناسایی و جذب افراد متخصص، متعهد، متدین و کارآمد برای خدمت به مردم را فراهم می‌کند.

مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در ادامه صبوری در انجام مصاحبه‌ها و حفظ کرامت شرکت‌کنندگان را ضروری دانست و گفت: در انجام مصاحبه استخدامی علاوه بر مصاحبه شونده، مصاحبه‌کننده نیز در معرض آزمون الهی است.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲ نظر برای استخدام بیش از ۲۵ هزار نیرو در وزارت بهداشت نیازمند هم‌افزایی است

 • ف
  فاطمه سیدسیاهی
  ۴ آذر ۱۴۰۲، ۱۷:۵۹
  کارشناسی ارشد زیست شناسی میکروبهای بیماریزا ( میکروبیولوژی ) هستم جویای کارو استخدام
  • پشتیبان سه
   ۴ آذر ۱۴۰۲، ۱۸:۲۳
   با سلام
   کارجوی گرامی، جهت آغاز مسیر شغلی خود می‌توانید به سادگی و با چند کلیک در سایت «ای استخدام» ثبت نام نمایید. ابتدا برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. سپس مراحل و بخش‌های خواسته شده را تکمیل کنید.پس از تکمیل ثبت نام در سایت، از طریق بخش جستجوی آگهی اقدام به آغاز جستجو در میان موقعیت‌های شغلی متنوع موجود در سایت کنید.
   در فرایند جستجو چندین فیلتر مختلف برای سهولت جستجوی شما قرار داده شده است. با استفاده از این فیلترها می‌توانید:
   - استان و شهر
   - رشته تحصیلی
   - موقعیت شغلی
   - نوع قرارداد
   و... را به راحتی انتخاب کرده و برای موقعیت شغلی خود رزومه ارسال کنید.

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ