استخدام بانک آینده ۱۴۰۲ (دعوت به همکاری)

۴۵۲ نظر

استخدام بانک آینده

استخدام در بانک آینده به عنوان یکی از بانک‌های بزرگ و معتبر کشور، یا از طریق شرکت در آزمون استخدامی یا تکمیل پرسش‌نامه دعوت به همکاری انجام می‌شود. آزمون استخدامی ممکن است به صورت دوره‌ای و در بازه‌های زمانی مختلفی انجام شود اما تکمیل پرسش‌نامه سامانه دعوت به همکاری یک راه همیشگی برای استخدام در بانک آینده است.  برای مشاهده استخدام سایر بانک‌ها، به صفحه   استخدام بانک‌ها  مراجعه کنید.

 

 

خبر ۲۱ آذر ۱۴۰۲ -  دعوت به همکاری بانک آینده سال ۱۴۰۲

بانک آینده به عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور با ویژگی‌های متمایز در عرصه بانک‌داری پیشرفته و با اعتقاد به سرمایه انسانی به عنوان برجسته‌ترین شایستگی کلیدی برای ایجاد مزیت رقابتی؛ از افراد مجرب، متخصص، متعهد و با انگیزه، از بین دانش‌آموختگان کلیه رشته‌های حقوق و برای مشاغل کارشناس حقوقی و مدیر شعبه با شرایط به شرح ذیل دعوت به همکاری می‌نماید:


برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری کارشناس بانک آینده اینجا کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری مدیر شعبه بانک آینده اینجا کلیک کنید

لینک‌ها و صفحات مرتبط با ثبت نام در آزمون

 

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در بانک آینده
شرایط عمومی و اختصاصی استخدام بانک آینده در سال‌های گذشته به شرح زیر بوده است:

 

آخرین اخبار استخدامی بانک آینده

 

استخدام بانک آینده

 بانک آینده در سال ۱۳۹۱ در پی ادغام بانک تات و موسسه‌های مالی و اعتباری صالحین و آتی تاسیس شد.   تاریخ آزمون استخدامی بانک آینده مشخص نیست زیرا استخدام در بانک آینده از طریق برگزاری آزمون نیست . تا کنون استخدام در بانک آینده از طریق تکمیل فرم دعوت به همکاری در وب‌سایت بانک انجام شده است. این بانک برای موقعیت‌های شغلی مختلف مانند کارشناس امور بانکی، حراست و مدیر شعبه از طریق انتشار آگهی، دعوت به همکاری می‌کند. شرایط سنی و رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در متن آگهی منتشر می‌شود. متقاضیان استخدام بانک آینده با مطالعه شرایط ثبت نام و دعوت به همکاری نسبت به تکمیل و ارسال رزومه برای این بانک اقدام می‌کنند. توجه داشته باشید تکمیل فرم دعوت به همکاری برای بانک تعهد استخدام ایجاد نمی‌کند. در صورت اعلام استخدام جدید بانک آینده در اسرع در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۴۵۲ نظر برای استخدام بانک آینده ۱۴۰۲ (دعوت به همکاری)

 • ا
  الی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۲، ۱۰:۲۱
  برای برای شهر تهرانه؟
  • H
   Hadis
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۲، ۱۳:۳۰
   سلام
   چرا داخل لینک ثبت نام گزینه کارشناس بانک وجود نداره ؟
   • م
    مهدی
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۲، ۲۱:۳۳
    سلام
    چرا بانکدار نمیگیره؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ