آرشیو اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان غربی

مشاهده اطلاعیه‌های سال جاری اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی

 

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - اطلاعیه در خصوص تکمیل فرایند استخدام پذیرفته شدگان نهایی

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص تکمیل فرایند استخدام پذیرفته شدگان نهایی یک برابر ظرفیت نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ ( ویژه قبول شدگان مناطق ۲۴ گانه استان به جز مرکز استان) اطلاعیه ای صار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

به اطلاع قبول شدگان یک برابر ظرفیت می رساند جهت پیگیری امور مربوط به ادامه فرایند استخدام از جمله: تشکیل پرونده استخدامی، انجام معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و اخذ معرفی نامه برای گواهی عدم سوء پیشینه و اطلاع از سایر مراحل و مدارک لازم به اداره آموزش و پرورش شهرستان قبول شده مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند و از مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان خودداری نمایند. در ضمن پیگیری امور مربوط به ادامه فرایند استخدام برای قبول شدگان مرکز استان طی اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

یادآوری، عدم مراجعه برای پیگیری مراحل مزبور به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - اطلاعیه شماره ۵ آزمون استخدامی آموزش و پرورش قابل توجه داوطلبان قبول شده در مرحله دوم- ویژه بانوان

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص برنامه زمان بندی حضور در مصاحبه نهمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی (داوطلبان قبول شده در مرحله دوم- ویژه بانوان ) اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

جهت دانلود فایل اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانباز هفتاد درصد و بالاتر اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی

اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانباز هفتاد درصد و بالاتر اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه)در خصوص نتایج تکمیل ظرفیت وزارت آموزش و پرورش سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در آزمون مذکور، قبول شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، گواهی سوءپیشینه ، آزمایشات و معاینات پزشکی ، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی ) به شرح ذیل اقدام نمایند . بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستور العمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس ۱۹ و فاصله گذاری اجتماعی (موضوع نامه ۱-۲۰۶/۷۷۷۵۵ مورخ ۳۱/۰۵/۱۴۰۰ دفتر سلامت و تندرستی وزارت متبوع منضم به دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس و فاصله گذاری اجتماعی دفتر سلامت ، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ) ، در زمان بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی از سوی معرفی شدگان الزامی می باشد .

قبول شدگان تکمیل ظرفیت آزمون جهت پیگیری امور مربوط به فرایند استخدام ، تحویل مدارک و مستندات مربوط ، طبق جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، به شرح زیر اعلام می گردد ، پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده در این اطلاعیه با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند ، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هر دلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت . ضمنا در صورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد

 مدارک مورد نیاز :

۱- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)

۲- یک عدد پوشه روغنی ترجیحا سفید رنگ

۳ - شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی – کد ملی در پشت عکس درج شود)

۴-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)

۵- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا ازپشت و رو (دو سری)

۶- اصل کارت پایان خدمت یامعافیت و فتو کپی خوانا ( برای آقایان)

۷- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد "شغل – محل انتخابی " ) و یک برگ فتوکپی آن

۸- اصل و تصویر مدرک دیپلم کامل متوسطه (شغل سرایدار)

۹- ارایه اصل معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثار گران استان

سایر موارد قابل توجه :

۱۰- رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانباز بالای ۷۰ درصد و بالاتر سال (۱۴۰۰ )مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می باشد .

۱۱- معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت ، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می پذیرد .

توضیح : چنانچه به هر دلیلی صلاحیت های عمومی فرد پذیرفته شده از سوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد .


۱۲- پذیرفته شدگان جهت بررسی صلاحیت های عمومی از سوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام (سهمیه خدمتی ) اقدامات ذیل را بعمل آورند :

در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله بررسی مدارک ، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات از سایت دبیر خانه هیات مرکزی گزینش به نشانیwww.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی ( حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی ) به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند . لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد . بدیهی است مسئولیت هر گونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود

۱۳- عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت ، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد .

۱۴- درصورت تائید صلاحیت های عمومی ، آزمایشات ،معاینات پزشکی و .....پذیرفته شدگان نهایی ( شغل های آموزگاری ، دبیری و هنر آموزی ) مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت آموزی به اطلاعیه ای که اوایل مهرماه ۱۴۰۱ در پرتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی www.medu.ir درج خواهد شد مراجعه نمایند . عدم ثبت نام در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد .

۱۵- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده بر عهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل آزمون ،مصاحبه و جذب ، محرز شود ، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد .


زمان و مکان حضور :

ارومیه- جاده سلماس- خیابان شهید قلی پور- جنب ناحیه انتظامی- دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید رجایی برادران ارومیه- شماره تماس: ۰۴۴۳۲۷۷۶۱۵۹

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره چهار آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص اصلاح کارنامه داوطلبان خانم متاهل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ و اعمال امتیاز تاهل اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

 با توجه به اصلاح کارنامه داوطلبان خانم متاهل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ و اعمال امتیاز تاهل،به نکات ذیل توجه فرمایید:

 افرادی که با اعمال امتیاز تاهل،جزو پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت *جدید* قرار گرفته اند، تا زمان اعلام جدول زمان بندی جهت تشکیل پرونده، از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری‌نمایند.

 نظر به این که ملاک پردازش نهایی نمرات پذیرفته شدگان،نمرات جدید ثبت شده در کارنامه و پرتال سازمان سنجش می باشد، تاکید می گردد افرادی که در روزهای سه شنبه ،چهارشنبه ، پنج شنبه وجمعه تشکیل پرونده را انجام داده اند، از ارائه کارنامه جدید به مکان تشکیل پرونده *جدا خودداری‌نمایند.

درصورت اعلام اسامی ، مقتضی است پذیرفته شدگان، با کارنامه جدید طبق زمانبندی که در اطلاعیه شماره ۵ اعلام خواهد شد مراجعه‌نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ تیر ۱۴۰۱- اطلاعیه شماره ۳ آزمون استخدامی/ قابل توجه جاماندگان از فرایند مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص زمان مصاحبه از افرادی که به هر دلیل نتوانستند و یا نمی توانند طبق جدول زمان بندی در مصاحبه آزمون استخدامی حضور یابند، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:
مصاحبه نهمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش و پرورش طبق زمان بندی از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۷ در دو مرکز مجزا (خواهران: پردیس علامه طباطبائی و برادران: پردیس شهید رجائی) آغاز شده است و تا تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ مصاحبه برادران و تا تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷ مصاحبه خواهران ادامه خواهد یافت.
لذا افرادی که به هر دلیل نتوانستند و یا نمی توانند طبق جدول زمان بندی (مندرج در اطلاعیه شماره ۲ ) در مصاحبه حضور یابند مقتضی است در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷ (برادران ) و ۱۴۰۱/۴/۱۸ (خواهران) در محل تعیین شده در اطلاعیه شماره ۲ جهت ارائه مدارک و مستندات مطابق آگهی استخدام اطلاعیه شماره ۱، انجام معاینات پزشکی و شرکت در مصاحبه عمومی و تخصصی حاضر شوند. در غیر اینصورت و عدم حضور به موقع به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه شماره ۲ کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعیه شماره ۱ کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ تیر ۱۴۰۱ - اطلاعیه برنامه زمان بندی حضور در مصاحبه نهمین آزمون استخدامی

برنامه زمان بندی حضور در مصاحبه نهمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ تیر ۱۴۰۱ - مصاحبه استخدامی اموزش و پرورش از ۶ تیرماه اغاز می شود

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می رساند مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه ۶ تیرماه آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه ۲۱ تیرماه طبق زمان بندی‌ که از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان ( طی اطلاعیه شماره ۲ اعلام خواهد شد) پایان می پذیرد.

اطلاعیه شماره ۱

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می رساند مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ ۰۶/۰۴/۱۴۰۱ آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه مورخ ۲۱/۰۴/۱۴۰۱ طبق زمان بندی‌ که از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان ( طی اطلاعیه شماره ۲ اعلام خواهد شد) پایان می پذیرد.

یادآوری های مهم:

۱) داوطلبان معرفی شده در مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از سهمیه بومی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می‌باشند، برای تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی (فرم شماره ۱ مندرج در ذیل اطلاعیه) می باشد را تکمیل نموده و پس از تایید مرجع مربوطه در زمان مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان جهت بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت داوطلب براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

۲) عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام شده براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام مصاحبه استخدامی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می‌شود.

۳) در صورت تایید مدارک و مستندات داوطلبان، از افراد واجد شرایط، مصاحبه استخدامی بعمل خواهد آمد. ضمنا پس از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، افراد پذیرفته شده به ترتیب نمرات مکتسبه در هر یک از سهمیه های استخدامی و به ترتیب نمرات فضلی برای انجام سایر مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی خواهند شد.

۴) متقاضیان درصورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در خصوص نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می توانند نسبت به ثبت درخواست خود حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org اقدام نمایند. لذا تاکید می گردد از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان ها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری شود.

۵) انجام مصاحبه استخدامی، صرفا در مهلت تعیین شده که در اطلاعیه شماره ۲ خواهد آمد امکان پذیر می‌باشد. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده تحت هر شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

۶) مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد:

- تکمیل فرم اعلام آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و انجام مصاحبه استخدامی؛ (فرم شماره ۲ مندرج در ذیل اطلاعیه)

- اصل و تصویر مدارک سجلی و هویتی داوطلب (کارت ملی/ شناسنامه و شناسنامه فرزندان)؛

- اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)؛

- اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛

- اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگران؛

- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند)

- اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر؛

در ضمن زمان، مکان و جدول زمانبندی حضور در مصاحبه متعاقبا طی اطلاعیه شماره ۲ اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

خبر۹ شهریور ۱۴۰۰- اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانباز هفتاد درصد و بالاتر اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

اداره امور اداری و استخدامی آموزش و پرورش استان، در خصوص پذیرفته شدگان یک برابرظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) سال ۱۴۰۰ وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) در خصوص نتایج یک برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در آزمون مذکور، قبول شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، گواهی سوءپیشینه ، آزمایشات و معاینات پزشکی ، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی ) به شرح ذیل اقدام نمایند . بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستور العمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس ۱۹ و فاصله گذاری اجتماعی (موضوع نامه ۱-۲۰۶/۷۷۷۵۵ مورخ ۳۱/۰۵/۱۴۰۰ دفتر سلامت و تندرستی وزارت متبوع منضم به دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس و فاصله گذاری اجتماعی دفتر سلامت ، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ) ، در زمان بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی از سوی معرفی شدگان الزامی می باشد .

قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون جهت پیگیری امور مربوط به فرایند استخدام ، تحویل مدارک و مستندات مربوط ، طبق جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، به شرح زیر اعلام می گردد ، پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده در این اطلاعیه با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند ، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هر دلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت . ضمنا در صورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد .

مدارک مورد نیاز :

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه )

۲. یک عدد پوشه روغنی ترجیحا سفید رنگ

۳. شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی – کد ملی در پشت عکس درج شود )

۴. اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری )

۵. اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا ازپشت و رو (دو سری )

۶. اصل کارت پایان خدمت یامعافیت و فتو کپی خوانا (برای آقایان )

۷. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد "شغل – محل انتخابی " ) و یک برگ فتوکپی آن

۸. اصل و تصویر مدرک دیپلم کامل متوسطه (شغل سرایدار )

۹. ارایه اصل معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثار گران استان

سایر مواردقابل توجه :

۱۰. رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانباز بالای ۷۰ درصد و بالاتر (سال ۱۴۰۰ ) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می باشد .

۱۱. معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت ، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می پذیرد .

توضیح : چنانچه به هر دلیلی صلاحیت های عمومی فرد پذیرفته شده از سوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد .


۱۲. پذیرفته شدگان جهت بررسی صلاحیت های عمومی از سوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام (سهمیه خدمتی ) اقدامات ذیل را بعمل آورند :

در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله بررسی مدارک ، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات از سایت دبیر خانه هیات مرکزی گزینش به نشانی

www.gozinesh.medu.ir ، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی ( حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی ) به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند . لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد . بدیهی است مسئولیت هر گونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود

۱۳. عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت ، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد .

۱۴. درصورت تائید صلاحیت های عمومی ، آزمایشات ،معاینات پزشکی و .....پذیرفته شدگان نهایی ( شغل های آموزگاری ، دبیری و هنر آموزی ) مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت آموزی به اطلاعیه ای که اوایل مهرماه ۱۴۰۰ در پرتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی www.medu.ir درج خواهد شد مراجعه نمایند . عدم ثبت نام در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد .

۱۵. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده بر عهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل آزمون ،مصاحبه و جذب ، محرز شود ، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد .

زمان و مکان حضور :

۱- رشته های آموزگاری،دبیری روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۳ ظهر

۲-سرایدار،خدمتگزار و سایر رشته ها به ترتیب حرف اول نام خانوادگی (از حروف الف تا شین) روز دو شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۳ ظهر

۳- سرایدار،خدمتگزار و سایر رشته ها به ترتیب حرف اول نام خانوادگی از حروف (ص) تا (ی) روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۳ ظهر

محل حضور:

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی سالن شماره ۲ -خیابان امام خمینی(ره) نبش خیابان خیام شمالی تلفن ۴-۳۲۲۲۲۵۹۰ -

۰۴۴

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰- اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۳۹۹ اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز می رساند فرم اطلاعات فردی تکمیل شده به انضمام سایر مدارک درخواستی را به کارشناسی گزینش منطقه محل سکونت (پذیرفته شدگان خارج از استان به محل خدمت پذیرفته شده) خود تحویل داده و از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری نمائید.

ضمنا در خصوص نحوه تشکیل پرونده، طی مراحل استخدامی، زمان مراجعه و مدارک لازم متعاقبا اطلاعیه ای صادر خواهد شد.

افراد پذیرفته نشده در صورت داشتن اعتراض پس از اخذ فرم اعتراض از لینک زیر، اعتراض تکمیل شده را به همراه سایر مستندات به صورت غیرحضوری و از طریق پست به آدرس اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی ارسال نمایند.

فرم اعتراض

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ بهمن ۹۹ -اطلاعیه شماره (۳) ستاد مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، اطلاعیه شماره (۳) ستاد مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ را صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، جهت مشاهده اطلاعیه شماره ۳ ستاد مصاحبه هشتمین آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ بهمن ۹۹ - اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ آموزش و پرورش می رساند:

انجام مراحل استخدام (بررسی مدارک و انجام مصاحبه) متعاقبا از طریق سایت آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به نشانی: www.wa.medu.irاعلام خواهد شد. (از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری گردد)

با عنایت به اینکه مجری برگزاری آزمون استخدامی و مرجع اعلام نتیجه آزمون سازمان سنجش می باشد، سایرداوطلبان آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ آموزش وپرورش ، جهت طرح هر گونه سوال به سایت سازمان سنجش وآموزش کشوربه نشانی: (www.sanjesh.org) مراجعه نمایند

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۹ - نحوه ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره های گذشته مهارت آموزی پردیس شهید رجایی ارومیه

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش (دوره مهارت‌آموزان معلمی ماده ۲۸)، مدارک لازم و زمان ثبت نام حضوری به شرح زیر اعلام می گردد. پذیرفته شدگان می توانند در صورت داشتن سوال با شماره ۳۲۷۶۷۶۷۶-۰۴۴ از ساعت ۸ الی ۱۰ تماس بگیرند. فقط از کسانی ثبت نام حضوری به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

پوشه مقوایی آبی رنگ
اصل و کپی سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره ۱۵۱۶۱۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ و مجوز شماره ۱۶۰۴۹۱ مورخ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ سازمان اداری و استخدامی کشور)
پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.
اصل و کپی مدرک تحصیلی.
اصل و کپی شناسنامه.
اصل و کپی کارت ملی.
اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران).
اصل و کپی گواهی ICDL (درصورت داشتن گواهی).
اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت داشتن گواهی).
فرم تعهد امضاء شده حراست (فرم توسط پردیس هنگام ثبت نام ارائه خواهد شد)
دو قطعه عکس اداری ۴×۳

عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی به معنی انصراف از شرکت در دوره تلقی می شود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه در خصوص جاماندگان آزمون استخدام پیمانی سالهای قبل

اداره امور اداری و استخدامی آموزش و پرورش استان در خصوص جاماندگان آزمون استخدام پیمانی سالهای قبل اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

به اطلاع کلیه جاماندگان آزمون استخدام پیمانی سالهای قبل که به هر دلیلی موفق به ثبت نام و شرکت در کلاسهای مهارت آموزی نشده اند، می رساند که از روز یکشنبه مورخ ۹۹.۰۲.۱۴ می توانند جهت ثبت نام در دوره مهارت آموزی سال ۹۹ به آدرسهای ذیل ( که در بخش اخبار مورخ ۹۹.۰۲.۰۲ وزارت متبوع قید شده بود) مراجعه نمایند.

هنرآموز واستادکار به نشانی:

https://www.sru.ac.ir

دبیر، آموزگار ، مراقب سلامت ، مشاور و مربی امور تربیتی مدارس به نشانی :

https://cfu.ac.ir

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ اسفند ۹۸ - اطلاعیه آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ توسط امور اداری و استخدامی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

ضمن تبریک و آرزوی توفیق، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سهمیه اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان غربی می رساندباعنایت به اینکه طی سایر مراحل قبل از استخدام (گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی) در صورت تایید صلاحیت­های عمومی (گزینش) بر عهده ادارات آموزش و پرورش شهرستان / منطقه محل قبولی خواهد بود . لذا از مراجعه حضوری و یا تماس با اداره کل آموزش وپرورش خودداری گردد. درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه استخدامی به گزینش منطقه محل سکونت یا هسته گزینش استان ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی : www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم در دو نسخه و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس اضافی (حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به کارشناس گزینش آموزش و پرورش محل سکونت خود اقدام نمایند. در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت لازم معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

تذکرمهم: عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم تحویل به موقع آن به کارشناس گزینش محل سکونت خود، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.

(پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی توسط هسته گزینش استان ادارات و مناطق آموزش و پرورش با پذیرفته شدگان جهت تشکیل پرونده تماس خواهندگرفت.)

داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی : www.sanjesh.org اقدام نمایند.

در صورت تایید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پورتال وزارت آموزش­وپرورش به نشانی www.medu.irدرج خواهد شد ، مراجعه نمایند.

هرگونه اطلاع رسانی درخصوص زمان مراجعه به ادارات آموزش وپرورش محل قبولی جهت تشکیل پرونده از طریق سایت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان غربی به نشانی: www.wa.medu.ir

خواهد بود . لذا از مراجعات غیرضروری به اداره کل وادارات آموزش وپرورش جدا خودداری گردد.

خبر ۲۵دی ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

اطلاعیه شماره (۳) ستاد مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

اطلاعیه شماره ۳ هفتمین امتحان مشترک دستگاههای اجرائی کشورسهمیه اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان غربی

پیرو اطلاعیه شماره ۲ مورخه ۹۸/۱۰/۱۹ بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان غربی سال ۱۳۹۸ می رساند؛ به منظور طی مرحله دوم آزمون استخدام ( ارائه مدارک و مستندات مطابق آگهی استخدام و اطلاعیه شماره۲ ، انجام معاینات پزشکی و شرکت در مصاحبه عمومی و تخصصی) ، برابر جدول ذیل از ساعت ۸ صبح به آدرس زیر مراجعه نمایند.(جهت انجام معاینات پزشکی دفترچه درمانی خودرابه همراه داشته باشید.)

برادران : ارومیه ، جاده سلماس ، خیابان شهید قلی پور ، جنب ناحیه انتظامی ،دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید رجایی برادران ارومیه . شماره تماس: ۰۴۴۳۲۷۷۶۱۵۹

خواهران : ارومیه ، انتهای بلوار ۷ تیر خیابان پرورش ، دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی خواهران ارومیه

شماره تماس: ۰۴۴۳۲۷۷۶۱۵۹

جهت کسب هرگونه اطلاع از تغییرات احتمالی به آدرس وب سایت های زیر مراجعه نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ دی ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان غربی سال ۹۸

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان غربی قرار گرفته اند، می رساند برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی و مصاحبه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت استخدامی در قالب اطلاعیه شماره (۳) در سایت های اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی(www.wa.medu.ir) ، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدرجایی ارومیه (rajaei.cfu.ac.ir) و دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبائی خواهران (ata.cfu.ac.ir)به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید . بدیهی است اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایتها اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله ، مطابق با اطلاعیه های مندرج اقدام نمایند .

پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه زمانی که متعاقبا اعلام خواهدگردید با در دست داشتن مدارک ذیل در محل برگزاری مصاحبه حضور یابند :

یادآوری : مدارک باید به ترتیب ذکرشده از ردیف اول تا دهم که درپوشه روغنی الصاق گردیده به کارگروه بررسی مدارک ومستندات تحویل داده شود :

کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش .
چهار قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری .
اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامهیک سری.
اصل و تصویر پشت و روی کارت ملییک سری.
اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت ( برادران )یک سری .
اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک ورشته تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی یک برگ.
اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی به انضمام مفاصاحساب بیمهویک سری تصویرآن(برای بهره مندی ازتقلیل شرایط سنی به لحاظ کبرسنی)
اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مورد داوطلبانی که بااستفاده از سهمیه ۲۵%و ۵%ایثارگریپذیرفته شده اندباذکرنوع ایثارگری و درصدجانبازی باعنوان اداره کل آموزش پرورش استان آذربایجان غربی .

تذکرمهم:مراجع تائید مدت حضورداوطلبانه درجبهه های حق علیه باطل عبارتنداز:

الف)معاونت نیروی انسانی هریک ازنیروهای مسلح درمورد رزمندگان متبوع خود

ب)معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درمورد بسیجیان ونیروهای مردمی ازاعم مستخدمین دولت ومشاغل وصنوف آزاد وافرادفاقدشغل

ج)معاونت توسعه ومنابع انسانی وزارت جهادکشاورزی درمورد جهادگران

اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که بااستفاده ازسهمیه۳%قانون جامع حمایت ازمعلولان پذیرفته شده اند.
اصل وتصویر مدرک دارندگان درجه یک تا سه برای حافظان قرآن که دررشته شغلی دبیرمعارف اسلامی ومربی امورتربیتی مدارس پذیرفته شده اند.
تکمیل دوبرگ فرم گزینش که قبلا ازسایتgozinesh.medu.irدریافت کرده اید به انضمام ۳قطعه عکس ۴*۳ /تصویرمدرک تحصیلی/تصویرتمامی صفحات شناسنامه ،کارت ملی ،پایان خدمت(برادران) /پرینت کارنامه قبولی درآزمون/ مدارک رتبه های علمی،فرهنگی و ورزشی درصورت کسب مقام/مدارک مربوط به ایثارگری،بسیج نهادهای انقلابی،خدمات عام المنفعه و..../پوشه روغنی سفیدرنگ که مدارک بند ۱۱ به آن الصاق گردیده است.

توجه: انجام مصاحبه و بررسی مدارک داوطلبان مطابق با برنامه زمان بندی که متعاقبا در قالب اطلاعیه شماره ۳اعلام خواهد شد، در محل های ذیل صورت خواهد پذیرفت :

خواهران : دانشگاه فرهنگیان - پردیس علامه طباطبائی به نشانی ارومیه- بلوارولی عصر-خیابان پرورش - آدرس وب سایتata.cfu.ac.ir شماره تلفن تماس :۰۴۴۳۲۳۳۲۷۰۰

برادران : دانشگاه فرهنگیان- پردیس شهیدرجائی برادران- به نشانی ارومیه-ابتدای جاده سلماس-خیابان شهیدقلی پور-جنب ناحیه انتظامی– آدرس وب سایت rajaei.cfu.ac.ir شماره تماس: ۰۴۴۳۲۷۷۶۱۵۹

ستاد مصاحبه آزمون استخدام آزادپیمانی سال ۱۳۹۸-اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

 

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ