استخدام استانداری سیستان و بلوچستان سال ۹۳

۳۱ روز قبل

استخدام استانداری سیستان و بلوچستان سال 93

خبر 25 مرداد 93 – استاندار سیستان‌وبلوچستان: دریای عمان بستری مناسب برای توسعه استان است
استاندار سیستان و بلوچستان از دریای عمان به عنوان بستر مناسب توسعه استان نام برد و گفت: اگر از قابلیت‌های این دریا استفاده بهینه شود می‌توان توسعه استان را رقم زد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان‌وبلوچستان، علی اوسط‌هاشمی‌اظهار کرد: نیاید قابلیت‌های اشتغالزایی استان را در بخش دریا و شیلات نادیده گرفت و به همان مقدار که در بخش‌های دیگر برای اشتغالزایی سرمایه‌گذاری می‌شود در زمینه دریا و صید و صیادی نیز باید سرمایه‌گذاری کرد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال 93 در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استاندار سیستان‌وبلوچستان گفت: فرایند توسعه اسکله‌های بنادر چابهار و کنارک با حمایت دولت و کمک بخش خصوصی در حال انجام است.
وی گفت: صنایع دریایی توان جذب بالای نقدینگی در بخش تولید و نیز اشتغالزایی بسیار بالا را دارند ضمن آنکه عمده مناطق محروم در مناطق ساحلی قرار دارد که توسعه آنها با توجه به صنایع و فعالیت‏‌های بندری و دریایی قابل انجام است.
هاشمی‌در ادامه خواستار حمایت از صنایع دریایی جهت اشتغالزایی پایدار در استان شد.
وی افزود: صنعت لنج‌سازی را می‌توان یکی از مهمترین صنایع دریایی استان عنوان کرد که درصورت رفع مشکلات پیش روی این بخش می‌توان حجم عظیمی‌از جوانان جویای کار را به امر اشتغال ترغیب کرد.
استاندار خاطرنشان کرد: این صنعت به عنوان یکی از محورهای اشتغال‌زایی و توسعه صنعتی بنادر تجاری به عنوان گلوگاه‌‏های ورود و خروج کالا به کشور مطرح است

خبر 19 مرداد 93 – اشتغال 500 هزار نفر در بخش صنایع دستی سیستان و بلوچستان

علیرضا شه بخشˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد در 60 تا 80 رشته مشغول فعالیت هستند که عمده ترین این رشته ها بافت حصیر، سوزن دوزی، سفال و زیور آلات است.

وی اظهار داشت: صنایع دستی را می توان از حوزه های مهم در اقتصاد محسوب کرد که این مهم خود می تواند در زمینه اشتغال و درآمدزایی مردم استان نقشی تاثیرگذار داشته باشد.
وی تصریح کرد: صنایع دستی از قابلیت های خاصی برای رونق فضای اشتغال برخوردار است و در این راستا می توان گفت که با رونق دهی این بخش علاوه بر ایجاد اشتغال، تاثیر مطلوبی نیز در حوزه های مختلف همانند جذب گردشگر داشته باشد.
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک 10 کارگاه صنایع دستی در استان وجود دارد که در این کارگاهها 20رشته صنایع دستی به علاقه مندان آموزش داده می شود.
شه بخش اظهار داشت: آسیب شناسی کلی انجام شده در زمینه صنایع دستی موجب شد که برخی مشکلات اشکار شود به عنوان مثال اشکال کار صنایع دستی استان در تولید نیست بلکه عمده مشکل این قسمت مربوط به بازاریابی است یعنی ما نمی توانیم صنایع دستی تولید شده را به بازار مخصوص برسانیم که در این راستا نیازمند یک بازار یابی وسیع در سطح ملی و بین المللی هستیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه این اداره برای نخستین بار طرحی را تهیه کرده که در صورت تایید نهایی میراث فرهنگی کشور در آینده نزدیک اجرایی و سبب رونق بیش از بیش این قسمت خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: سیستان و بلوچستان با توجه به تاریخ باستانی، دارای صنایع دستی منحصر به فردی است.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال 93 در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری سیستان و بلوچستان سال 92

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

آنچه در این خبر خواهید خواند:

11 مهر 92 – ایجاد اشتغال برای 6200 نفر در معادن

2 مرداد 92 – انتقاد از نتایج آزمون استخدامی

14 تیر 92 – نتایج آزمون استخدامی فروردین 92

11 مهر 92 – ایجاد اشتغال برای 6200 نفر در معادن

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 311 معدن فعال در سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند و 6 هزار و 222 نفر نیز در این معادن به صورت مستقیم مشغول به فعالیت می باشند.

نادر میرشکار رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار شبستان اظهار داشت: بر اساس مطالعات انجام شده یکی از موضوعات مهم که در بحث صادرات غیرنفتی مؤثر است، بخش معادن کشور است که تاکنون آن طور که باید از آنها بهره‌برداری نشده است.

وی افزود: ظرفیت‌های بسیاری در زمینه معادن در سیستان و بلوچستان وجود دارد و انواع مختلف از مواد معدنی در استان وجود دارد،به طوری که این استان را رنگین کمان معادن می‌توان نام نهاد.

میرشکار گفت: پراکندگی استان در کنار سایر مشکلات سبب شده که نتوانیم تا کنون آن طور که باید از این ظرفیت به نفع توسعه استان استفاده کنیم.

این مسئول اضافه کرد: بر اساس بررسی‌ها و هماهنگی انجام شده، تعدادی از شرکت‌های بزرگ و توانمند برای بهره‌برداری از معادن استان برنامه‌هایی را در دستور کار دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ادامه داد: سرمایه‌گذاری در بخش معدن تا کنون 2 هزار میلیارد ریال است که اشتغال 6 هزار و 222 نفر را در پی داشته است.

میرشکار تصریح کرد: سهم سیستان و بلوچستان از ذخایر کشف شده کشور، دو درصد است

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

2 مرداد 92 – انتقاد از نتایج آزمون استخدامی

نماینده مردم شهرستانهای ایرانشهر ، سرباز ، دلگان ، فنوج و بخش های بنت ، لاشار ، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی از نتایج آزمون استخدامی استانداری و گارد و انتظامات اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش بلوچ پرس،محمد سعید اربابی در نامه های جداگانه ای به وزیران کشور،راه و شهرسازی و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور با توجه به بی عدالتی و عدم رعایت حقوق متقاضیان بومی شهرستانها، خواستار بررسی دقیق و کارشناسی موضوع گردید.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مکاتبات مذکور می افزاید:علیرغم پایان عمر مدیریتی استاندار سیستان و بلوچستان و چالش های مداومی که آسیب جدی به همدلی و توسعه استان رسانده ،متاسفانه بی عدالتیها و یکجانبه گریهای ایشان پایانی ندارد و با حضور آقای نارویی بر مسند استانداری سیستان و بلوچستان برای نابودی اهداف بلند نظام برای توسعه همه جانبه و چشم انداز بیست ساله کشور، استان نیاز به دشمن خارجی ندارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان ادامه داده است:آیا استاندار سیستان و بلوچستان پاسخی برای این بی عدالتی و همچنین خیل عظیم کارکنان استخدامی سالهای گذشته شهرهای مختلف که پست های مختلف سازمانی را اشغال و هم اکنون در مرکز استان و سایر استانها حقوق و مزایا دریافت میکنند در روز جزا خواهند داشت؟

محمد سعید اربابی،استخدام صرفا دو نفر از بومیان شهرستان چابهار از مجموغ 41 نفر دعوت شده به مراحل آزمون استخدامی گارد و انتظامات بنادر چابهار را عمدی و غیر طبیعی برای حذف و به حاشیه راندن تحصیلکردگان بومی و علیرفم تقاضای خیل عظیم بیکاران دیپلم دانسته و اضافه نموده است:آیا مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی اندکی به فکر تقاضاهای بسیار بالای انتقالی نیروهای غیر بومی،هزینه های اسکان و سایر هزینه های دولت بوده اند و یا صرفا این استخدامیها که اکثرا خانوادگی و بر مبنای عدم رعایت شایسته سالاری بوده جهت رضایت عده ای خاص صورت پذیرفته است.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،با انتقاد شدید از عملکرد بانیان این استخدامها،از مسئولان مربوطه خواسته تا ضمن متوقف کردن نتایج آزمون،بر مبنای تمام اصول قانونی و رعایت حقوق آحاد متقاضیان اقدام نمایند و تنها راه نمایندگان معترض،طرح سوال و تذکرات لازم به وزیران متولی خواهد بود.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

14 تیر 92 – نتایج آزمون استخدامی فروردین 92

برای مشاهده نتایج 1.5 برابر ظرفیت آزمون استخدامی 30/1/1392 دستگاههای اجرایی استان سیستان و بلوچستان بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

نتایج آزمون اعلام شد. برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

46 نظر برای «استخدام استانداری سیستان و بلوچستان سال ۹۳»

 1. آنا کیخا

  آنا کیخا چهار سال سابقه کار در مدارس غیر دولتی را دارم همچنین تاییدیه گزینش آموزش و پرورش وهمه گواهیهای ابتدای و مهارتهای معلمی . با مدرک کارشناسی رشته زیست شناسی .همچنان منتظر استخدامی آموزش و پرورش میباشم . ضمنا خوانواده فرهنگی هم هستم.گواهینامه های کمک پرستاری فوریتهای پزشکی امدادگری اورژانس امداد و نجات و همچنین دوره های کامپیوتری

  پاسخ دادن

 2. ابوالفضل

  سلام من ۲ سال سرباز معلم بودم ۲ سال هم دانشگاه رشته ابتدایی خوندم متهل هم هسم بی کارم خبری از استخدامی اموزش و پرورش نیس؟

  پاسخ دادن

  • مدیر

   کاربر عزیز هنوز شرایطش استخدام آموزش و پرورش به طور قطعی اعلام نشده است در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجارا کلیک کنید.

   پاسخ دادن 3. فهیمه

  سلام وقت تون بخیر .
  من فوق لیسانس ریاضی کاربردی دارم. بچه های علوم پایه خیلی داره در حقشون اجحاف میشه صدای ما که به جایی نمیرسه لطفا اگه با مسولی در ارتباط هستید از شون خواهش کنید حواسش ون به ما هم باشه تشکر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.