استخدام استانداری گیلان سال ۹۳

۱۴۳ روز قبل

استخدام استانداری گیلان سال ۹۳

وب سایت ای استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار استخدامی و استخدام های مربوط به استانداری گیلان در سال ۹۳ را در این صفحه به اطلاع شما کارجویان عزیز برساند.

برای دریافت اخبار و آگهی استخدام استانداری گیلان در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری گیلان سال ۹۲

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۶ آذر۹۲ – اشتغال ۴۷۵ نفر در شهرک‌های صنعتی گیلان

۱۳ آبان ۹۲- اعلام زمان مصاحبه و مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی استانداری گیلان

۱۱ مرداد ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی استانداری گیلان اعلام شد

۱۰ مهر ۹۲ – ۴۰ درصد از تعهدات اشتغال در استان گیلان تحقق یافته است

۴ شهریور ۹۲ – آخرین وضعیت به کارگیری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استان گیلان

۳۱ تیر ۹۲ – نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گیلان نیمه مرداد اعلام می شود

۱۴ تیر ۹۲ – آزمون استخدامی استانداری گیلان برگزار شد

۱۴ تیر ۹۲ – زمان برگزاری آزمون ساعت ۹ صبح

۶ آذر۹۲ – اشتغال ۴۷۵ نفر در شهرک‌های صنعتی گیلان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از بهره‌برداری ۲۸ واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد و گفت: با افتتاح این واحدها شرایط اشتغال برای ۴۷۵ نفر مهیا شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مجید عباسیان‌امین بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از واحدهای صنعتی استان اظهار کرد: در هشت ماه نخست امسال ۲۸ واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی گیلان افتتاح شده است.

وی این واحدهای صنعتی را تولیدکننده صنایع غذایی، فلزی، شیمیایی، کانی غیر فلزی و سلولزی ذکر کرد.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی گیلان خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این واحدهای صنعتی بالغ بر ۴۳۱ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته و شرایط اشتغال برای ۴۷۵ نفر فراهم شده است.

وی درباره محل استقرار واحدهای صنعتی مذکور یادآور شد: این واحدهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سفیدرود رشت، آسیاب‌سران املش، لوشان، کارگاهی رشت، سیاهکل، فومن، لنگرود، انزلی، آستانه‌اشرفیه و صومعه‌سرا ذکر کرد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۱۳ آبان ۹۲- اعلام زمان مصاحبه و مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی استانداری گیلان

کلیه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی ۱۴ تیر ۹۲ ( که دستگاه اجرایی انتخابی استانداری بوده است ) در رشته های شغلی کشوری مدنی ، حسابدار ، راه و ساختمان روز چهارشنبه ۱۵ آبان ۹۲ راس ساعت ۸ صبح و کلیه پذیرفته شدگان در رشته های شغلی مسئول دفتر ، مامور حراست ، تحلیل گر سیستم در روز پنجشنبه مورخ ۱۶ آبان ۹۲ راس ساعت ۸ صبح جهت انجام مصاحبه تخصصی به همراه مدارک و مستندات زیر به استانداری مراجعه نمایند.

 1. اصل شناسنامه و کارت ملی
 2. اصل مدرک تحصیلی و پایان خدمت
 3. مستندات مربوط به بومی بودن برابر مفاد انتشار آگهی
 4. اصل مدارک مربوط به ایثارگری
 5. اصل مدارک مربوط به معلولیت
 6. اصل و تصویر آموزش های طی شده مربوط به رشته شغلی ، کتاب ، تالیف ، ترجمه ، پایان نامه تخصصی ، مقالات چاپ شده

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

۱۱ مرداد ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی استانداری گیلان اعلام شد

داوطلبان گرامی لازم به یاد آوری است بر اساس مفاد انتشار آگهی :

۱- مدارک پذیرفته شدگان در چارچوب ضوابط و مقررات و شرایط مندرج در آگهی منتشره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و شرکت در آزمون به منزله تایید مدارک نمی باشد. لذا مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل مربوط به امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.

۲- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی، حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی را کسب کرده اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی می باشد.

۳- لیست پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت بر اساس حروف الفبا مرتب شده و ملاک تقدم داوطلبان نمی باشد.

۴- در رشته شغلی شهرهایی که فاقد نام پذیرفته شده می باشد، هیچ یک از داوطلبان موفق به کسب حد نصاب لازم در آزمون نشده اند.

۵- کارکنان غیر رسمی و همچنین نیروهای شرکتی به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار شده اند.

۶- ایثارگران و معلولین از سهمیه قانونی بر اساس مفاد انتشار آگهی برخوردار شده اند.

۷- زمان برگزاری مصاحبه تخصصی از طریق دستگاه اجرایی ذیربط به اطلاع پذیرفته شدگان واجد شرایط خواهد رسید.

معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : نتایج آزمون کتبی استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی از بامداد روز یکشنبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان به نشانی http://www.gilan.ir قابل دسترسی است و داوطلبان می توانندبرای اطلاع از نتایج این آزمون و شرایط مراحل پس از قبولی به این پایگاه مراجعه کنند .صفرعلی کریمی با بیان اینکه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از بررسی مدارک و انجام مراحل مصاحبه و گزینش مشخص می شوند گفت : نتایج اعلام شده ۳ برابر ظرفیت هرپست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله به ترتیب بالاترین نمرات آزمون برای انجام مصاحبه های تخصصی و گزینش از طریق دستگاههای اجرایی دعوت بعمل می آید .
گفتنی است : آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در۸۳ رشته شغلی چهاردهم تیرماه برگزار شد .

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

۱۰ مهر ۹۲ – ۴۰ درصد از تعهدات اشتغال در استان گیلان تحقق یافته است

استاندار گیلان گفت: تا پایان هفته ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر از کسانی که اشتغال یافته‌اند اما هنوز وارد سامانه نشده‌اند، در سامانه رصد گیلان ثبت شوند چرا که عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در این سامانه توسط مسئولان در تهران بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه گیلان، کیهان هاشم‌ نیا امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‏ گذاری گیلان که در استانداری برگزار شد، در خصوص عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سامانه رصد گیلان اظهارکرد: سهم اشتغال استان ۴۱ هزار و ۳۹۱ نفر بوده که تا امروز ۱۱ هزار و ۳۶۶ نفر در سامانه ثبت شده است که دستگاه‏‌ها باید سامانه را بروز کنند تا این عقب ماندگی جبران شود.
وی در ادامه با بیان اینکه ما به ۴۰ درصد از تعهدات‏‌مان در زمینه اشتغال استان عمل کرده‌ایم، افزود: باید تا پایان هفته ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیز که اشتغال یافته‌اند اما هنوز وارد سامانه نشده‌اند در سامانه رصد گیلان ثبت شوند چرا که عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در این سامانه توسط مسئولان در تهران بررسی می‌شود.
هاشم‌نیا در خصوص مشاغل خانگی و کسب و کار خرد گفت: ۱۳۵ میلیارد تومان در سال ۹۱ سهم استان بود که تاکنون حدود ۴۹ میلیارد تومان کسب شده ‌است زبرا برای برخی از بانک‌ها سهمی را که سال گذشته در نظر گرفته شده ‌بود، تحقق نیافته و تاکنون بانک ملی و ملت بهترین عملکرد را در این خصوص داشته‌اند.
استاندار گیلان با بیان اینکه با توجه به زیرساخت‌های موجود در گیلان اولین پارک فرهنگی کشور در گیلان احداث می‌شود، تصریح کرد: این پارک در فضایی به مساحت ۴۰۰ هکتار در حال احداث است که در آن مکان نمادهای فرهنگی بومی و محلی استان، ملی و بین‏ المللی به نمایش گذاشته می‌شود تا دانش‌آموزان و دانشجویانی که قادر به سفر کردن به نقاط مختلف کشور نیستند با مراجعه به این پارک با نمادهای ارزشمند کشورمان و همین‏ طور جهان آشنا شوند.
وی افزود: این پارک می‌تواند مرکزی برای برگزاری جشنواره‌های ملی، بومی و محلی باشد و همچنین با جذب سرمایه‌گذار می‌توان اقامتگاه‌های طبیعی براساس تاریخ گیلان را تاسیس کرد.
هاشم‌نیا با بیان اینکه بنیاد مستضعفان پذیرفته بخشی از سرمایه‌گذاری‌های خود را در گیلان انجام دهد، بیان کرد: زراعت چوب در مساحت ۵۰۰ هکتاری و احداث کارخانه بزرگ ام دی اف در شرق گیلان دو مورد از کارهایی است که قرار است توسط سرمایه‌ گذاری این بنیاد در گیلان انجام شود.
استاندار با تاکید بر توسعه و پرورش گیاه استویا گفت: استویا گیاهی است که ۳۰۰ برابر شیرین‌تر از قند معمولی است که جذب بدن نمی‌شود و برای بیماران دیابتی مضر نیست، گز اصفهان نیز از همین گیاه تولید می‌شود و همچنین برای سلامت جامعه و جلوگیری از بیماری در صنایع تولید شیرینی و نوشابه می‌توان از آن استفاده کرد.
وی با بیان اینکه گیاه استویا در حال حاضر حدود ۷ سال در ۴ هکتار از مزارع گیلان تولید می‌شود، گفت: برای اینکه گسترش استویا انجام شود باید عرصه‌های غیر قابل کاشت درخت و عمدتاً در جنگل‌ها فضایی که به دلیل وجود فشار قوی بلااستفاده است برای کشت و پرورش گیاه استویا استفاده شود که توجیه اقتصادی خوبی نیز برای استان خواهد داشت؛ این گیاه در حال حاضر به صورت پودر تولید می‌شود و کشور چین بزرگترین تولیدکننده این گیاه است.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۴ شهریور ۹۲ – آخرین وضعیت به کارگیری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استان گیلان

معاون توسعه و مدیریت منابع‏ انسانی استانداری گیلان با اشاره به تشکیل بانک اطلاعاتی نیروی انسانی استان، گفت: با راه‏‌اندازی سامانه جامع نیروی‏ انسانی در بخش‌های مختلف مشکل انتخاب افراد برای تصدی پست‌های مدیریتی در استان وجود نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، صفرعلی کریمی صبح امروز در نشست جلسه کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان گیلان که در استانداری برگزار شد، شاهکار تحول اداری را در بخش پژوهش، فناوری و نیروی انسانی دانست و اظهار کرد: براساس دولت الکترونیک ۶۵ درصد مردم استان و ۱۰۰ درصد بخش تجاری استان مجهز به فیبرنوری می‌شوند.

وی با بیان اینکه کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان باید فعال‌تر شده و برنامه‌هایش متنوع‌تر و عملیاتی‌تر باشد، تصریح کرد: مدیران باید از ظرفیت‌های ادارات در ایجاد تحول، بهره‏‌برداری لازم را کرده و در جهت تحقق باور و آگاهی از منابع خود حداکثر استفاده را ببرند.

کریمی از تصویب سند اتوماسیون اداری خبر داد و گفت: در واقع همه خدمات دولت در قالب اتوماسیون اداری که سند آن نیز به ادارات ابلاغ شد، انجام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری موفق آزمون استخدامی استان گیلان افزود: دسترسی آسان متقاضیان به جزئیات ثبت‏‌نام و اعلام نتایج از نقاط قوت ارائه خدمات به شرکت‏‌کنندگان در این آزمون بود.

کریمی با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی استان ظرف کمتر از یک ماه افزود: آزمون استخدامی برای ۱۳ دستگاه استان با حضور بیش از ۱۶ هزار داوطلب برگزار شد.

وی با اشاره به پذیرفته‏‌شدگان بیش از ۳ برابر ظرفیت در این آزمون استخدامی یادآور شد: هم اکنون مراحل گزینش و مصاحبه پذیرفته‏‌شدگان در حال اجراست.

کریمی با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۹۲، گفت: کلیه عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان براساس نرم‏‌افزار جامع مدیریت عملکرد ارزیابی می‌شود.

وی با بیان اینکه ارزیابی‌های سال ۹۱ در هفت محور صورت گرفته است، گفت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته مربوط به عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال گذشته، ۹ دستگاه اجرایی استان در این ارزیابی منتخب شده که سه دستگاه به عنوان دستگاه برتر استان معرفی می‌شوند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۳۱ تیر ۹۲ – نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گیلان نیمه مرداد اعلام می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان در جریان بازدید استاندار از روند برگزاری آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی از اعلام نتایج اولیه این آزمون در نیمه مرداد امسال خبر داد.
نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گیلان نیمه مرداد اعلام می شودبه گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، ˈصفر علی کریمی پاشاکیˈ در ادامه این بازدید که با حضور ˈکیهان هاشم نیاˈ استاندار گیلان در حوزه امتحانی دبیرستان برادران شهید نهی قناد انجام شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی صبح امروز (جمعه) با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در ۸۳ رشته شغلی برای استخدام در ۱۳ دستگاه اجرایی برگزار شد.وی افزود : شرکت کنندگان در این آزمون در مدت ۱۵۰ دقیقه به ۱۰۰ سوال عمومی و ۶۰ سوال اختصاصی بصورت ۴ گزینه ای پاسخ دادند.به گفته کریمی پاشاکی، آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در ۶۶ حوزه امتحانی در رشت برگزار شد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۱۴ تیر ۹۲ – آزمون استخدامی استانداری گیلان برگزار شد

کیهان هاشم نیا به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری صبح جمعه ۱۴ تیر ۹۲ همزمان با برگزاری آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی با حضور در حوزه امتحانی دبیرستان برادران شهید نهی قناد از نحوه برگزاری این آزمون بازدید کرد .
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در حاشیه این بازدید گفت : آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در ۸۳ رشته ی شغلی برای استخدام در ۱۳ دستگاه اجرایی برگزار شد .
صفر علی کریمی پاشاکی افزود : شرکت کنندگان در این آزمون در مدت ۱۵۰ دقیقه به ۱۰۰ سوال عمومی و ۶۰ سوال اختصاصی بصورت ۴ گزینه ای پاسخ دادند .
وی افزود : نتایج اولیه این آزمون در مدت یک ماه اعلام خواهد شد .
آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در ۶۶ حوزه ی امتحانی در رشت برگزار شد .

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۱۴ تیر ۹۲ – زمان برگزاری آزمون ساعت ۹ صبح

معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان در نشست هماهنگی برگزاری این آزمون گفت : آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی گیلان ساعت ۹ صبح روز جمعه چهاردهم تیر در ۶۵ حوزه ی امتحانی در رشت برگزار می شود .صفر علی کریمی با بیان اینکه محل و زمان برگزاری آزمون درکارت ها درج شده است افزود : حضور شرکت کنندگان یک ساعت قبل از برگزاری ، در محل آزمون الزامی است .وی ادامه داد : شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در مدت ۱۵۰ دقیقه به ۱۰۰ سئوال عمومی و ۶۰ سئوال اختصاصی بصورت ۴ گزینه ای پاسخ می دهند .معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان ادامه داد : داوطلبان به هنگام ورود به جلسه ی آزمون علاوه برداشتن کارت آزمون ، کارت شناسایی ملی را به همراه داشته باشند .صفر علی کریمی گفت : درصورت مغایرت مشخصات فردی درکارت آزمون داوطلبان تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه می توانند باردیگر به پایگاه اطلاع رسانی استانداری برای دریافت مجدد کارت مراجعه کنند و یا با شماره تلفنهای ۲۲۸۲۵۱۵- ۲۲۸۲۵۱۱- ۲۲۸۲۵۱۰ تماس بگیرند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

وبسایت: www.gilan.ir
جیب :: سیستم حسابداری شخصی

53 نظر برای «استخدام استانداری گیلان سال ۹۳»

 1. zakaria

  لطفا در خصوص چگونگی استخدام در استان گیلان با مدرک مهندسی مکانیک با 14 سال سابقه به همراه بیمه و سن 34 اعلام نظر فرمایید .

  پاسخ دادن

 2. آهو

  دوستان کسی میدونه نتایج نهایی مصاحبه ی بیمه سلامت کی اعلام میشه سه ماه از مصاحبه گذشته هنوز خبری نیست

  پاسخ دادن

  • باران

   سلام منم بیمه سلامت قبول شدم من از یه مسئولی توی بیمه سوال کردم گفت اسامی رو استانداری وارد سایت نهاد ریاست جمهوری کرده منتظر جواب هستن به احتمال خیلی زیاد بعد از عید اعلام میشه البته امروز استانداری هم زنگ زدم گفتن اواخر فروردین البته شاید به احتمال ضعیف اواخر اسفند هم جواب بیاد

   پاسخ دادن 3. yashar

  دوست عزیز
  استخدام استانداری فرم ثبت نام نداره که پر کنیم !
  فقط سوالات برای خرید تو سایت قرار داره .
  راهنمایی کنین ممنون میشم .

  پاسخ دادن

  • operator1_comment

   سلام، کاربر گرامی مهلت ثبت نام این آزمون به پایان رسیده است. برای اطلاع به موقع از اخبار استخدامی باید در سایت ثبت نام کرده و مراحل آن را تکمیل نمایید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. موفق باشید

   پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.