اخبار میزان عیدی کارگران و کارمندان دولت در سال ۹۵

۱۵۴ روز قبل ۳۳ نظر

اخبار عیدی کارگران و کارمندان دولت

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات عیدی کارگران و کارمندان دولت اعلام میشود


فهرست اخبار میزان عیدی کارگران و کارمندان دولت موجود در این صفحه :جزئیات تازه از عیدی کارگران در پایان سال

۱۵۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: عیدی آخر سال کارگران برای سال جاری بر اساس قانون کار تعیین می شود.کارگران مشمول قانون کار، اعم از اینکه در بخش خصوصی و یا دولتی شاغل باشند، از دو ماه عیدی و پاداش آخر سال برخوردار میشوند.


کدام کارگران عیدی دولتی می‌گیرند؟

۱۶۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می‌گوید: همه کارگران مشمول قانون کار معادل ۶۰ روز مزد خود عیدی و پاداش می‌گیرند ولی عیدی کارگران شاغل در بخش‌های دولتی از فرمول عیدی کارکنان دولت تبعیت می‌کند.


عیدی و سنوات سال ۹۵ چگونه محاسبه می‌شود؟

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: یکی از مواردی که در ایام منتهی به نوروز برای افراد بسیار مهم می‌شود میزان پاداش و سنوات پرداختی به آن‌ها است که البته برخی از صاحبان کار در محاسبه و پرداخت اصول را رعایت نمی‌کنند.


خبر خوش برای کارمندان/عیدی و حقوق تا پایان بهمن پرداخت می شود

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی و حقوق بهمن تا شنبه هفته آینده خبر داد و گفت:با خزانه توافق شده تا حقوق کارمندان حداکثر تا ۲۰ اسفند و یارانه اسفند چند روز زودتر پرداخت شود.


نحوه پرداخت عیدی و پاداش کارگران ساعتی و پاره‌وقت

۱۸۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: فعال بازار کار در بیان جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعتی در پایان سال گفت: مطابق ماده ۳۹قانون کار، مزد و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت یا کمتر از ساعات قانونی کار کرده‌اند، به نسبت ساعات کار محاسبه و پرداخت می‌شود.


مصوبه دولت درباره پاداش پایان سال کارکنان دولت ابلاغ شد

۱۸۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون اول رئیس جمهوری مصوبه دولت در خصوص ، میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۵ (عیدی) کارکنان دولت به مبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان را ابلاغ کرد.جزئیات عیدی کارگران ساعتی، پاره وقت و فصلی

۲۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: برابر قانون کار مبنای محاسبه عیدی و پاداش سالانه کارگران در کارگاه‌هایی که طرح طبقه بندی مشاغل دارند مزد گروه و پایه یا مزد مبنا و در واحدهای فاقد طرح طبقه بندی، مزد ثابت یعنی مزد شغل و مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل است.افزایش عیدی کارمندان منتفی است

۲۹۸ روز قبل

خبگزاری مهر: دامنه مستثنیات ماده ۱۱۷ قانون مدیریت صرفا محدود به کارکنان تابع قانون کار نمی‌شود؛لذا طرح استفساریه قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و تسری آن به کارگران و مشمولان قانون کار بلاموضوع است.


کارکنان امسال چقدر عیدی می گیرند؟

۳۱۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: اگر چه حدود شش ماهی تا پایان سال و واریز عیدی کارکنان باقی مانده اما شواهد نشان می‌دهد که رقمی حدود ۷۵۰ هزار تومان به عنوان پاداش پایان سال در نظر گرفته خواهد شد. رقم نهایی با تصویب هیات وزیران تعیین می‌شود.


کارگران منتظر عیدی ۲۰هزار تومانی دولت در هفته کارگر

۴۷۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: در حالی ربیعی وزیر کار هنوز مصوبه افزایش ۲۰هزار تومانی حق مسکن کارگران را به دولت ارائه نداده است که کارگران در این هفته که هفته کارگر است، منتظر تایید نهایی این مصوبه هستند.


تمدید قرارداد کار، بهترین عیدی کارگران در سال ۹۵

۵۱۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : یک مقام مسوول کارگری بهترین عیدی به کارگران در سال جدید را تمدید قراردادهای کار دانست و گفت: اگر نمایندگان مجلس و اعضای هیات دولت واقعا دغدغه اشتغال و بازار کار را دارند باید موضوع امنیت شغلی کارگران را پیگیری و ساماندهی کنند.
میزان عیدی ۹۵ کارگران؛ حداکثر ۲۴۳۶۰۰۰ تومان

۵۲۵ روز قبل

باشگاه خبرنگارارن جوان : با اعلام حداقل دستمزد سال آینده کارگران، میزان عیدی سال آینده حداقل یک میلیون و ۶۲۴ هزارتومان و حداکثر نیز ۲ میلیون و ۴۳۶ هزارتومان خواهد بود.عیدی ما به کارگران اشتغال بیشتر در سال ۹۵ است

۵۲۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه عیدی ما برای سال آینده کارگران «اشتغال بیشتر»است، تاکید کرد: باید به سمتی برویم که سفره کارگران کمتر از تورم نباشد.واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان

۵۳۶ روز قبل

جمیل حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان اظهار کرد: پرداخت عیدی ۱۰۱ هزار نفر بازنشسته تامین اجتماعی گیلان با مبلغ ۶۸۸ هزار تومان در حال انجام است.
وی با بیان اینکه پرداخت عیدی بازنشستگان از روز پنجم اسفند ماه جاری آغاز شده است، تصریح کرد: با توجه به تعداد زیاد مستمری‌بگیران تامین اجتماعی، طبق حروف الفبا عیدی آنها پرداخت می‌شود.


پرداخت عیدی مستمری‌بگیران از فردا

۵۴۱ روز قبل

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز پرداخت «عیدی» مستمری بگیران از فردا (۴ اسفندماه) خبر داد.
به گزارش خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، سید تقی نوربخش در نشست خبری خود با اصحاب رسانه از تصویب بودجه این سازمان در هیات مدیره خبر داد و گفت: این بودجه برای سال ۹۵، ۷۲ هزار میلیارد تومان است.


تصویب‌نامه در مورد نحوه پرداخت ۶۸۸ هزار تومان عیدی به کارکنان دولت

۵۴۶ روز قبل

به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی،‌ هیأت وزیران در جلـسه ۱۸/۱۱/۱۳۹۴ به پیـشنهاد شماره ۳۴۷۰۴۵ مورخ ۱۱/۱۱/۱۳۹۴ سازمان مدیریت و برنامه­‌ریزی کشور و به استناد ماده واحده قانون نحوه پرداخت عیدی به کارکنان دولت ـ مصوب ۱۳۷۴ـ و ماده (۷۵) قانون مدیریت خدمات کشوری ـ مصوب ۱۳۸۶ـ تصویب کرد:


پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی در نیمه اول اسفند

۵۴۷ روز قبل

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام این خبر که «عیدی» بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نیمه اول اسفندماه پرداخت خواهد شد گفت: ۱۵۲۰ میلیارد تومان برای این منظور در نظر گرفته شده است.


خالص عیدی دریافتی کارگران با کسر مالیات

۵۵۱ روز قبل

عیدی کارگران مشمول قانون کار باید دو برابر حقوق پایه دریافتی به شرط آنکه از ۳ برابر حداقل حقوق بیش‌تر نباشد، با کسر مالیات ۱۰ درصدی محاسبه به حساب بانکی‌ آنان واریز شود.


مبلغ باور نکردنی عیدی مدیران تصویب شد

۵۵۱ روز قبل

بر اساس ضوابط پرداخت پاداش پایان سال (عیدی) سال ۱۳۹۴ به کارکنان دولت، شرکت های دولتی موظف شدند از پرداخت هر مبلغی تحت عنوان پاداش آخر سال (عیدی) یا عناوین مشابه، علاوه بر مبلغ ۶۸۸ هزار تومان به مدیران و اعضای هیئت مدیره خودداری نمایند.


سازمان تامین اجتماعی میزان عیدی کارگران را اعلام کرد

۵۵۲ روز قبل

با توجه به نزدیک شــدن به روزهای پایانی سال، سازمان تامین اجتماعی میزان عیدی کارگران را اعلام کرد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به نزدیک شــدن به روزهای پایانی سال، یکی از دغدغه های اصلی کارگــران و در مجموع همه نیروهای کار کشــور بحث چگونگی محاسبه و پرداخت عیدی است. در این زمینه سواالت بسیاری در ذهن این قشر زحمتکش وجود دارد. خصوصا در مورد مقررات مربوط به پرداخت عیدی به کارگران و اینکه به این مبلغ، بیمه و مالیات تعلق میگیرد یا خیر.


مصوبه هیات دولت در خصوص نحوه پرداخت عیدی

۵۵۳ روز قبل

مصوبه هیات دولت در خصوص نحوه پرداخت عیدی به کارکنان دولت از سوی اسحاق جهانگیری ابلاغ شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این مصوبه که در روزنامه رسمی منتشر شده به شرح زیر است:


جزییات پرداخت عیدی امسال/ افزایش عیدی با شیب ملایم

۵۵۵ روز قبل

به‌زودی پرداخت عیدی ۱۳ میلیون شاغل مشمول قانون کار به مبلغ ۱۴۲۴۰۰۰ تومان تا نهایتا ۲۱۳۶۰۰۰ تومان آغاز می‌شود که البته رقمی بین ۲۷۴۰۰ تا ۹۸۴۰۰ تومان هم به عنوان مالیات از آن کسر خواهد شد.


آغاز پرداخت عیدی‌ پایان سال کارگران

۵۵۶ روز قبل

به‌زودی پرداخت عیدی ۱۳ میلیون شاغل مشمول قانون کار به مبلغ ۱۴۲۴۰۰۰ تومان تا نهایتا ۲۱۳۶۰۰۰ تومان آغاز می‌شود که البته رقمی بین ۲۷۴۰۰ تا ۹۸۴۰۰ تومان هم به عنوان مالیات از آن کسر خواهد شد.


عیدی کارمندان دولت ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال تعیین شد

۵۵۶ روز قبل

هیات دولت در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، پاداش پایان سال ۱۳۹۴(عیدی) کارکنان دولت را مبلغ ثابت ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال تعیین کرد.


عیدی کارگران باید امسال به موقع پرداخت شود

۵۵۷ روز قبل

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی کشور از کارفرمایان خواست تا به جهت سهولت در تامین مایحتاج خانوارهای کارگری، عیدی و پاداش کارگران را تا پیش از پایان سال به حسابهای آنها واریز کنند.
فتح الله بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: کارگرانی که یکسال کاری را پشت سر می‌گذارند چشم امیدشان به آخر سال است و طبعا تمدید قراردادهای کار به لحاظ حفظ امنیت شغلی و عیدی و پاداشی که طبق قانون به آنها تعلق می گیرد، برایشان اهمیت دارد.


عیدی کارگران تا ۲ برابر حداقل حقوق دریافتی

۵۶۰ روز قبل

عضو هیئت مدیره کانون عالی کارفرمایان کشور گفت: عیدی کارگران در سال ۹۵ حداقل تا دو برابر دستمزد تا سقف یک میلیون و چهارصد و بیست هزار تومان و حداکثر تا دو میلیون و صد هزار تومان تعیین شده است.


پرداخت عیدی به کارگران پاره‌وقت و ساعتی الزامی است

۵۶۱ روز قبل

فعال بازار کار در بیان جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعتی در پایان سال گفت:مطابق ماده ۳۹قانون کار، مزد و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت یا کمتر از ساعات قانونی کار کرده‌اند، به نسبت ساعات کار محاسبه و پرداخت می‌شود.


کسر مالیات از عیدی و حقوق دریافتی

۵۶۱ روز قبل

دبیر کل کانون کارفرمایان ایران با اعلام این خبر که سنوات کارگران (مزایای پایان کار) که به صورت سالانه یا پایان دوره خدمت پرداخت می‌شود، طبق قانون کار مشمول پرداخت مالیات نیست، گفت: مجموع حقوق دریافتی و عیدی کارگران از موارد مشمول مالیات است.


زمان تعیین مزد سال ۹۵ کارگران مشخص شد

۵۶۱ روز قبل ۲ نظر

تعیین مزد سال ۹۵ کارگران در حالی منتظر ارائه گزارش نهایی کارگران و کارفرمایان درباره سبد هزینه‌های معیشتی است که شورایعالی کار به عنوان مرجع اصلی این امر اولین نشست مزدی را با تأخیر نسبت به سال‌های گذشته آغاز می‌کند.


جزییات عیدی و پاداش بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی

۵۶۳ روز قبل

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بسیاری از کارمندان، کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران دغدغه دریافت عیدی و پاداش پایان سال را دارند و خبرهای مربوط به افزایش میزان عیدی، نحوه و زمان دریافت آن را با وسواس خاصی دنبال می کنند.


عیدی امسال کارمندان چقدر است؟

۵۶۴ روز قبل

در حالی میزان عیدی کارکنان دولت بر اساس قانون و درنهایت تصویب هیات وزیران تعیین و اعلام می شود که شواهد نشان می دهد برای سال جاری، عیدی کارکنان رقمی حدود ۶۸۸ هزار تومان خواهد بود.
به گزارش خبرنگار ایسنا، با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و اتفاقا های خاص این ایام، میزان عیدی و پاداش پایان سال کارمندان از اهمیت ویژه‌ای هم برای آنها و هم برای دولت برای تامین منابع آن که البته در بودجه سنواتی پیش بینی شده است برخوردار خواهد بود.


آغاز روزشمار پرداخت عیدی کارگران در سال ۹۵

۵۶۴ روز قبل

به گزارش افکارخبر،بر اساس قانون، پاداش و عیدی کارگران باید تا پیش از پایان سال پرداخت شود اما برخی اوقات این پرداخت ها به سال بعد موکول می‌ شود.
به موجب ماده واحده قانون مربوط به تعیین عیدی و پاداش سالانه کارگران شاغل در کارگاه‌های مشمول قانون کار مصوب ۷۰/۱۲/۰۶ مجلس شورای اسلامی، کلیه کارفرمایان مکلفند به هر یک از کارگران خود به نسبت یک سال کار معادل شصت روز آخرین مزد به عنوان عیدی و پاداش بپردازند، مبلغ پرداختی از این بابت به هر یک از کارگران نباید از معادل ۹۰ روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز کند.


مبنای محاسبه عیدی و پاداش کارگران

۵۶۵ روز قبل

مبنای محاسبه عیدی و پاداش سالانه کارگران در کارگاه‌هایی که طرح طبقه‌بندی مشاغل دارند، مزد گروه و پایه یا مزد مبنا و در واحدهای فاقد طرح طبقه‌بندی، مزد ثابت یعنی مزد شغل و مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل خواهد بود.


توضیح وزیر کار درباره عیدی امسال کارگران

۵۶۵ روز قبل

کمتر از دو ماه تا فرا رسیدن عید نوروز باقی مانده و در این شرایط انتظار می رود رقم عیدی کارمندان و کارگران طی همین مدت اعلام شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره رقم عیدی کارگران و کارمندان در سال جاری به ایسنا گفت: عیدی کارگران و کارمندان قانون خاص خود را داشته و از این قانون تبعیت می کند.


جزئیات عیدی پایان سال کارگران

۵۶۵ روز قبل

نماینده کارفرمایان با اعلام این خبر که عیدی پایان سال کارگران هم مشمول مالیات می‌شود، گفت: حداقل ۱.۴۲۴.۸۵۰ تومان و حداکثر ۲.۱۳۷.۲۷۵ تومان خواهد بود؛ برخی کارفرمایان عیدی را در دوبخش پرداخت می‌‌کنند.
مجید آهنگریان در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به میزان پرداخت عیدی کارگران در سال ۹۴، اظهار داشت: طبق قانون هر ساله عیدی کارگران حداکثر ۲ برابر پایه حقوق به شرط آنکه از ۳ برابر حداقل دستمزد(۷۱۲۴۲۵ تومان) فراتر نباشد.


کارمندان و کارگران امسال چقدر عیدی می گیرند؟+جدول

۵۶۷ روز قبل

هرچند که در قانون مصوب مجلس زمان پرداخت عیدی کارمندان و کارگران مشخص نشده اما طبق عرف، این مبلغ همراه با حقوق بهمن ماه و یا در هفته های پایانی سال به حساب آنها واریز می شود.


اعلام کلیات استخدام دولتی در سال ۹۵

۵۸۸ روز قبل

سخنگوی دولت در نشست خبری این هفته خود اعلام کرد دولت در سال آینده استخدامهای زیادی دارد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سخنگوی دولت در نشست خبری این هفته خود در پاسخ به مشکلات مردم در خصوص استخدامهای دولتی در سال آینده گفت: در قانون پنجم و لایحه پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی امکان استخدام در سالهای برنامه از جمله سال ۹۵ نیز دیده شده و حداقل ۱۷هزار و ۷۰۰ نفر در وزارت بهداشت استخدام می شود.سقف میزان پرداخت عیدی به کارگران از سوی کارفرمایان

۷۲۵ روز قبل

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران؛ دبیرکل کانون عالی شورای اسلامی کار کشور گفت: تغییرات در رابطه با میزان افزایش دستمزد کارگران برای سال آینده پیرو تصمیمات شورای عالی کار در مرکز است که آخرین تغییرات در این رابطه مصوب و اعلام می‌شود.


واریز حقوق بهمن‌ماه کارگران صندوق فولاد/پرداخت عیدی تا پایان سال

۸۹۴ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت حقوق بهمن‌ماه کارگران صندوق فولاد خبر داد و گفت: حقوق اسفندماه و عیدی آنها تا پایان سال پرداخت می‌شود.


نحوه پرداخت عیدی و پاداش پایان سال کارکنان دولت تعیین شد

۹۱۸ روز قبل

با مصوبه هیات وزیران، پرداخت سقف ۶۰۳ هزار تومان به عنوان عیدی کارمندان دولت در بهمن ماه امسال قطعی شد و هیچ یک از مدیران دستگاههای دولتی اجازه پرداخت مبلغ عیدی بیش از این رقم را نخواهند داشت.


احتمال عدم افزایش عیدی سال ۹۴ نسبت به ۹۳

۹۲۱ روز قبل

سال جاری رو به پایان است و به زودی هیات وزیران درباره عیدی کارکنان تصمیم گیری می‌کند، اما بعید به نظر می رسد با توجه به شرایط موجود مبلغ آن تفاوت قابل توجهی نسبت به ۵۰۳ هزار تومان سال گذشته داشته باشد.


قانون پرداخت پاداش ها و عیدی کارگران

۹۲۷ روز قبل

لایحه اصلاحی قانون پرداخت پاداش و عیدی کارگران مصوب مورخ ۳۰/۵/۷۰
لایحه اصلاح لایحه قانون تامین منافع کارگران مشمول قانون سهیم کردن در منافع کارگاههای صنعتی و تولیدی مصوب ۱۳۴۱ و لغو قوانین سابق، مصوب ۲۳/۴/۱۳۵۹


جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعتی

۹۳۱ روز قبل

فعال بازار کار در بیان جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعتی در پایان سال گفت:مطابق ماده ۳۹قانون کار،مزد و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت یا کمتر از ساعات قانونی کار کرده‌اند، به نسبت ساعات کار محاسبه و پرداخت می‌شود.


میزان عیدی و پاداش کارگران ساعتی و پاره وقت

۹۳۸ روز قبل

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بسیاری از کارگران فصلی،‌ کارمزد، ساعتی و پاره وقت مشمول قانون کار، دغدغه دریافت عیدی و پاداش پایان سال خود را دارند، بر اساس قانون، پاداش و عیدی کارگران باید تا پیش از پایان سال پرداخت شود اما متاسفانه برخی کارگاهها پرداخت عیدی و پاداش را به سال بعد موکول می‌کنند که این موجب بی انگیزگی و دلسری کارگران و در نهایت کاهش کیفیت تولید می‌شود.


جزئیات عیدی امسال کارگران

۹۴۱ روز قبل

عیدی امسال کارگران بین یک میلیون و ۲۱۶ هزار تومان تا یک میلیون و ۸۲۴ هزار تومان خواهد بود و این درخواست از کارفرمایان وجود دارد تا عیدی کارگران را در بهمن ماه پرداخت کنند و به سال آینده موکول نکنند.


زمان و میزان پرداخت عیدی کارگران به همراه جزییات مالیات در سال ۹۳

۹۶۷ روز قبل

تا ۴۵ روز آینده میلیون ها مشمول قانون کار ۱,۲۱۷,۸۰۰ تومان تا ۱,۸۲۶,۷۰۰ تومان عیدی دریافت می کنند که طبق قانون باید ۲۱,۷۸۰ تا ۸۲,۶۷۰ تومان آن را به عنوان مالیات، بپردازند.
به گزارش خبرنگار مهر، طبق قانون مصوب مجلس هر مشمول قانون کار و نیروی کارگری کشور برای هر ۱۲ ماه کارکرد باید ۲ برابر حداقل دستمزد مصوب همان سال تا ۳ برابر را به عنوان عیدی پایان سال دریافت کند و این موضوع تکلیفی است که مجلس بر دوش کارفرمایان قرار داده است.


33 نظر برای «اخبار میزان عیدی کارگران و کارمندان دولت در سال ۹۵»لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.