اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۵ (کلیه اخبار)

۱۰ روز قبل ۱۲۴ نظر

اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات حقوق و دستمزد فرهنگیان اعلام میشود


فهرست اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان موجود در این صفحه :


واریز ۵ درصد حقوق معلمان به صندوق فرهنگیان

۱۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان در ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه ماده‌ای را مصوب کردند که بر اساس آن ۵ درصد حقوق فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان به این صندوق واریز می‌شود.پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان

۱۷ روز قبل

خبرگزاری صدا وسیما : پرداخت مطالبات فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمدبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز کهگیلویه و بویراحمد، معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان گفت:این رقم شامل ۲۵۶میلیارد ریال مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۴،هزینه مرخصی کارکنان به میزان۱۹میلیارد ریال مربوط به سالهای ۹۳و۹۴وهزینه فوت و ازدوج سال ۹۲به میزان ۸میلیارد ریال است.
پاداش فرهنگیان بازنشسته سال‌های ۹۳ و ۹۴ پرداخت می‌شود

۳۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از پرداخت پاداش بازنشستگی مربوط به فرهنگیان سال‌های ۹۳ و ۹۴ خبر داد و گفت: برای پرداخت پاداش و مطالبات سال ۹۵ فرهنگیان نیز تلاش شده ولی قول قطعی نمی‌توان داد زیرا باید اعتبارش تأمین شود.«معوقات‌بازنشستگان» و «مطالبات فرهنگیان» به‌زودی پرداخت می‌شود

۳۸ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: معوقات بازنشستگان فرهنگی و مطالبات فرهنگیان شاغل که شامل حق‌التدریس‌ها هم می‌شود، به‌زودی پرداخت خواهد شد.


چرا حقوق معلمان حق‌التدریس پرداخت نمی شود

۳۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا : در جلسه علنی هفدهم آذرماه مجلس، پروانه مافی، نماینده مجلس در مورد عدم پرداخت معوقات معلمان حق‌التدریس به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد


پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا پایان آذرماه

۴۴ روز قبل

به گزارش مشرق، محمدباقر نوبخت با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما با اشاره به اینکه بودجه سال آینده، پیش بینی منابع و مصارف است، اظهارداشت: پیش بینی می کنیم دولت و شرکت های دولتی در سال آینده ۱۰۸۵ هزار میلیارد تومان درآمد، کسب و هزینه کنند.


پرداخت همزمان حقوق و مزایای فرهنگیان شاغل برای نخستین بار

۵۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل دفتر برنامه و بودجه و تامین منابع وزارت آموزش و پرورش از پرداخت همزمان حقوق و مزایای فرهنگیان شاغل برای نخستین بار در سراسر کشور خبر داد.


دستور رئیس جمهور برای پیگیری وضعیت معوقات فرهنگیان

۷۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم نوشهر چالوس کلاردشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پیگیری رئیس جمهور برای وضعیت معوقات فرهنگیان خبرداد.


پرداخت حقوق فرهنگیان یکپارچه شد

۷۳ روز قبل

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب : وزارت آموزش و پرورش پس از آنکه حساب یکپارچه مدارس را در جهت شفاف سازی و نظارت بر درآمد مدارس در نیمه اول سال جاری اجرا کرد، اکنون پرداخت حقوق یکپارچه پرسنل آموزش و پرورش را دنبال می‌کند و طبق اعلام مدیرکل برنامه و بودجه این وزارتخانه قرار است پرداخت حقوق به صورت یکپارچه و همزمان در کل کشور از آبان ماه جاری کلید بخورد.جزییات پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان

۷۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان با اشاره به مصوبه هیات دولت، ابراز امیدواری کرد؛ تمامی معوقات تا نیمه آذرماه امسال پرداخت شود.دلیل تأخیر پرداخت حقوق مهرماه فرهنگیان

۸۴ روز قبل

سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره تأخیر پرداخت حقوق مهرماه فرهنگیان، اظهار داشت: حقوق معلمان در مهرماه تأخیر زیادی نداشته است؛ تمام دستگاه های کشور حقوقشان با تأخیر پرداخت شده است که به دلیل اصلاح مکانیزم پرداخت در خزانه است.


دولت لایحه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته را تدوین کند

۸۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت باید تدوین لایحه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته را دستور کار قرار دهد، گفت: دولت و مجلس باید در لایحه برنامه ششم توسعه نیز به این موضوع توجه بیشتری کند.


حقوق ومزایای حق التدریسیها از سال۹۴

۸۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: نیروهای حق التدریسی در سال تحصیلی ۹۴_ ۹۵ بخشی از معوقات خود را با وقفه طولانی دریافت کردند و با وجود اینکه سال تحصیلی جدید آغاز شده است اما هنوز وزارت آموزش و پرورش به آنان بدهکار است.


حقوق بازنشستگان فرهنگی قبل و بعد از سال ۸۸ تا یک میلیون تومان تفاوت دارد

۹۱ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم سروستان در مجلس گفت: حقوق فرهنگیان بازنشسته با شرایط مشابه در قبل و بعد از سال ۸۸ چیزی حدود ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان تفاوت دارد.
قول معاون نوبخت جهت پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت

۱۰۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نگرانی کمیسیون از پرداخت نشدن مطالبات فرهنگیان گفت: آقای دژپسند قول داد با پیگیری این موضوعات در اسرع وقت، مطالبات معوقه فرهنگیان پرداخت شود.


درخواست‌ آموزش‌ و‌ پرورش‌ برای‌ افزایش‌ حقوق‌ معلمان

۱۰۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان قشر قانعی بوده و زیاده‌خواه نیستند و با حداقل‌ها زندگی می‌کنند، گفت: با این حال با توجه به شرایط اقتصادی کشور، حقوق معلمان باید بیش از این باشد و دولت و مجلس باید در این خصوص به آموزش وپرورش کمک کند.


حقوق فرهنگیان مطابق تورم افزایش یابد

۱۱۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم اراک در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، خواستار حفظ و ارتقاء منزلت و جایگاه فرهنگیان به ویژه بازنشستگان و به وجود آوردن شرایطی برای افزایش حقوق فرهنگیان مطابق با تورم شد.


خبر خوب برای بازنشستگان آموزش و پرورش

۱۱۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه ویژه این کمیسیون درباره پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش‌ و پرورش در سال ۹۳ و ۹۴ تصمیم‌گیری شد.واریز سود صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان

۱۱۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به واریز سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ به حساب فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه گفت: سود دوره ۲۱ موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با پایان سال مالی و برگزاری مجامع شرکت های تابعه و موسسه در بین فرهنگیان عضو توزیع شد و سهم اعضای خروجی پرداخت گردید.


توضیح آموزش و پرورش درباره وضعیت بیمه و دستمزد معلمان مدارس غیردولتی

۱۲۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش گفت: به استناد ماده ۲۵ قانون تأسیس و اداره مدارس، مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، کارکنان تمام وقت فاقد پوشش بیمه‌ای مدارس و مراکز غیردولتی، از مزایای قانون تامین اجتماعی و اصلاحات بعدی آن برخوردار می‌شوند.


هجمه اخیر به صندوق فرهنگیان، سنگ‌اندازی در مسیر بهبود معیشت معلمان است

۱۳۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تلاش های صورت گرفته در مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاه فرهنگیان در سه سال اخیر گفت: حرکت در مسیر بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان نیاز به پشتکار دارد زیرا همیشه سنگ اندازی می‌شود که نمونه آن هجمه به صندوق ذخیره فرهنگیان است.


پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی بوشهر

۱۳۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: پرداخت شهریه به دانشجویان زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر، برگزاری دوره‌های مهارتی برای بسیجیان بوشهری و پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی تا پایان شهریورماه از عناوین خبرهای کوتاه استان بوشهر است.


وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳

۱۴۱ روز قبل

همشهری آنلاین: بعد از وعده‌های مکرر آموزش و پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۳، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقیمانده سال‌۹۳ برای ۳هزار بازنشسته خبر داد و گفت:« این مبالغ ظرف یک هفته آینده به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.»


پیگیری آموزش و پرورش برای افزایش حقوق نیروهای خدماتی

۱۴۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری آموزش و پرورش برای افزایش حقوق نیروهای خدماتی و انجام اصلاحاتی در مصوبه ی نیروهای حق التدریس پیش دبستانی خبر داد.


۸ هزارو۵۰۰ نفر از فرهنگیان کردستان حق نوار مرزی دریافت می کنند

۱۴۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: سنندج- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از پرداخت حق نوار مرزی به ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از فرهنگیان استان خبرداد و گفت: پرداخت حق نوار مرزی از تیرماه سال ۹۴ در استان آغاز شده است.


پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده

۱۴۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.


جذب نیروی آموزش وپرورش بومی می شود

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: سنندج – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نگاه دولت تدبیر و امید در راستای کمک به ارتقای وضعیت فرهنگیان، گفت: میزان حقوق و دستمزد فرهنگیان طی سه سال اخیر با رشد ۸۵ درصدی مواجه بوده است.


اضافه شدن سه میلیون ریال به حقوق فرهنگیان طرح رتبه بندی مشاغل

۱۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای طرح رتبه بندی مشاغل در مهرماه سال گذشته بطور میانگین سه میلیون ریال به حقوق همکاران فرهنگی و معلمان شاغل در این وزارتخانه اضافه شده است.


مروری بر وضعیت بودجه‌ای آموزش و پرورش و رشد حقوق‌ و مزایای معلمان

۱۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش به مروری بر سهم بودجه وزارت آموزش و پرورش از بودجه عمومی دولت طی سال‌های ۹۲ تا ۱۳۹۵ پرداخت و اظهار کرد: نسبت بودجه مصوب این وزارتخانه در سال ۱۳۹۲، ۸ درصد از کل بودجه عمومی را شامل می‌شد که در سال ۱۳۹۵ با رشد ۱.۸ درصدی به ۹.۸ درصد کل بودجه عمومی مصوب کشور رسیده است.


افزایش حقوق فرهنگیان مناطق مرزی

۱۴۴ روز قبل

تابناک: وزیر آموزش و پرورش گفت:هر منطقه ایی را وزارت کشور بعنوان منطقه مرزی تاییدو اعلام کند وزارت آموزش و پرورش آمادگی داردبلافاصله نسبت به صدورحکم وافزایش حق مرزی درحقوق فرهنگیان اقدام کند.
حقوق مکمل فرهنگیان با اجرای «طرح ۱۰۰» در آینده نزدیک

۱۴۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از اجرای طرح جدیدی برای فرهنگیان تحت عنوان طرح ۱۰۰ (حقوق مکمل فرهنگیان) در آینده نزدیک خبر داد و ۲۵ مزیت آن را برشمرد.


پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

۱۴۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از توجه به جذب نیرو در رشته‌های مختلف برای آزمون استخدامی و نگاه ویژه به جذب نیروهای پیش‌دبستانی خبر داد.


رایزنی برای افزایش حقوق بازنشستگان و معلمان در مناطق محروم

۱۴۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش درباره بیمارستان ترک اعتیاد دانش‌آموزان، عدالت آموزشی در دولت یازدهم، افزایش حقوق معلمان در مناطق دورافتاده و محروم توضیحاتی را ارائه کرد.


حداقل حقوق معلمان مدارس غیردولتی مطابق با قانون کار است

۱۵۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: حداقل حقوق معلمان مدارس غیردولتی برابر با قانون کار است.


فرهنگیان نسبت به مطالبات خود نگران هستند

۱۵۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اعلام دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: سیاسی کاری‌ در آموزش و پرورش، انتصاب‌های غیر قابل توجیه، عزل و نصب‌های عمدتاً سیاسی و بی توجهی به مطالبات فرهنگیان از عوامل استیضاح است.


نمودار حقوق و مزایای فرهنگیان روند افزایشی داشته است

۱۵۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : استاندار یزد با بیان اینکه نمودار و منحنی حقوق و مزایای فرهنگیان طی سال‌های اخیر روند افزایشی داشته است، گفت: جهش یک‌باره و افزایش ناگهانی حقوق‌ها امکان‌پذیر نیست.اختصاص ۴۵۰۰ میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت فرهنگیان

۱۶۱ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون اول رئیس جمهوری گفت: مسئولان عالی رتبه نظام اتفاق نظر دارند که رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و اهداف توسعه فقط از طریق برخورداری از آموزش و پرورش کارا و تأثیر‌گذار میسر است.


معوقات فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ پرداخت می‌شود

۱۶۲ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس سازمان توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت معوقات فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ تا پایان شهریور ماه سال جاری خبر داد.


میانگین حقوق معلمان در دولت یازدهم ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان شد

۱۶۲ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش گفت: میانگین حقوق کارکنان آموزش و پرورش از یک میلیون و ۲۹۰ هزار تومان در سال ۹۲ به ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان در سال ۹۵ رسید.گردش مالی حقوق معلمان حدود ٣٠ هزار میلیارد تومان در سال است

۱۷۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دو دهه پیش طبق قانون برنامه دوم توسعه صندوق ذخیره فرهنگیان برای کمک غیر مستقیم دولت به معیشت و منزلت معلمان تاسیس شده و هم‌اکنون در ردیف موسسات اقتصادی انگشت شمار موفق کشور است.


جزییات بیمه تکمیلی فرهنگیان

۱۷۱ روز قبل ۲ نظر

روزنامه ایران: ۱۰۰ درصد هزینه‌ درمان و دارو ی بیماران خاص و صعب العلاج و تمام هزینه در مان نازایی پرداخت می‌شود عمل جراحی فرهنگیان ، بدون پرداخت هزینه‌ انجام می‌شود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه فرهنگیان هستند


آغاز پرداخت‌ پاداش‌ بازنشستگان‌ از این‌ ماه

۱۷۵ روز قبل

جام نیوز: سخنگوی دولت گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت پاداش بازنشستگان در نظر گرفته شده است.
به گزارش سرویس اقتصادی “جام نیـوز”، سخنگوی دولت گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت پاداش بازنشستگان در نظر گرفته شده است.


پرداختی‌ها در صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام شد

۱۷۷ روز قبل

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در سال ۹۱ پاداشی برابر با ۱۴۱ میلیون تومان به صورت سالانه برای ۵ عضو پرداخت شد؛ در سال ۹۲، پاداش ۱۶۰ میلیون تومان برای ۴ عضو و در سال ۹۳ نیز مبلغ ۲۶۰ میلیون تومان برای ۷ عضو پرداخت شد.


آخرین خبرها از پاداش پایان خدمت بازنشستگی و ترمیم حقوق

۱۸۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره پاداش پایان خدمت بازنشستگی و اعمال طرح رتبه‌بندی در حقوق بازنشستگان توضیحاتی را ارائه کرد.


تبعیض در مستمری فرهنگیان بازنشسته در سه دهه

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: یکی از نمایندگان فرهنگیان بازنشسته در اعتراض به تبعیض در حقوق کارکنان مشاغل مختلف گفت: با توجه به کهولت سن بازنشستگان و بروز بیماری‌های مختلف، ارائه خدمات بیمه تکمیلی ناقص است و بازنشستگان به آن معترضند.


تنظیم لایحه‌درمان و حقوق‌ بازنشستگان آموزش و پرورش

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش گفت: درمان و ترمیم مشکل بازنشستگان این وزارتخانه در بخش‌های درمان و حقوق، طی یک لایحه تنظیم و تقدیم مجلس خواهد شد.بررسی پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته

۱۹۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با تشریح جلسه این کمیسیون، گفت: وزیر آموزش و پرورش نیز با حضور در این جلسه به سوالات نمایندگان پاسخ داد.


افزایش میانگین ۳۵۰ هزار تومان به حقوق فرهنگیان با طرح رتبه‌بندی

۲۰۰ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام ۲۰۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در دولت قبل آن هم در ۴ سال، مشکلاتی برای ما به وجود آورده است و برخی استان‌ها هنوز ادعا دارند که ردیف‌های استخدامی آنها در جای دیگری به کارگرفته شده است.


ضرورت تسریع در پرداخت‌ حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان به ویژه فرهنگیان

۲۰۴ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تسریع در پرداخت‌های ماهانه حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان به ویژه فرهنگیان تاکید کرد.


چرایی تأخیر در پرداخت حقوق خرداد معلمان

۲۰۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معلمان از عدم پرداخت حقوق خرداد ماه خود تا امروز (چهارشنبه دوم تیر ماه) خبر می‌دهند این در شرایطی است که آموزش‌وپرورش از واریز حقوق به حساب استان‌ها خبر می‌‌دهد.


پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در انتظار اعتبار

۲۰۹ روز قبل

همشهری : دولت بابت پاداش پایان خدمت حدود هزار نفر از فرهنگیانی که سال ۹۳بازنشسته شده‌اند ۱۵۰میلیارد تومان به فرهنگیان بدهکار است. نمایندگان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات اعلام کرده‌اند پیگیر پرداخت مطالبات فرهنگیان هستند.


جزییات افزایش حقوق و مزایای کارکنان آموزش‌وپرورش در سال ۹۵

۲۲۳ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری تسنیم: بخشنامه افزایش حقوق و مزایای کارکنان آموزش و پرورش ابلاغ شد که براین اساس مطالبات استحقاقی افراد در سال ۹۴ نظیر ارتقای رتبه و طبقه شغلی باید قبل از اجرای حکم افزایش حقوق آنها صادر شود.


میانگین حقوق فرهنگیان به ۲ میلیون و ۱۰۷ هزار تومان رسیده است

۲۳۳ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: میانگین حقوق و مزایای فرهنگیان از مبلغ ۱۲ میلیون و ۵۶۵ هزار ریال در شهریور سال ۹۲ به مبلغ ۲۱ میلیون و ۷۵ هزار ریال در آبان‌ماه سال ۹۴ رسیده و این میزان افزایش ۶۷.۷ درصد رشد را نشان می‌دهد.


حداقل پرداخت به معلمان براساس دستورالعمل وزارت کار

۲۳۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال قراردادی بین همکاران مدارس غیردولتی و موسسان هماهنگ می‌کنیم که حداقل پرداخت به آنها باید براساس دستورالعمل وزارت کار باشد.انتقاد از کسر ۵۰ درصد حقوق در دانشگاه فرهنگیان

۲۴۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: یزدـنمایندگان مجلس در استان یزد با حضور در جمع فرهنگیان به بررسی مشکلات این قشر پرداختند که از جمله این موارد می‌توان به وضعیت پرداخت حقوق،انتصاب‌ها و تبعیض در مدارس دولتی و خصوصی اشاره کرد.


پرداخت معوقات فرهنگیان در ردیف بودجه آموزش و پرورش

۲۴۸ روز قبل ۳ نظر

به گزارش سرمدنیوز، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح ۱۶مرکز رفاهی در۱۳ استان ضمن تشکر از همکاری‌های معاونت توسعه و مدیریت و سایر کارکنان آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: بحث منزلت معلم چیزی نیست که فقط با شعار بتوان آن را بیان کرد بلکه باید تلاش کنیم منزلت معلم تقویت شود و بر این اساس اکنون ۱۶ مرکز در ۱۳ استان افتتاح شد.


شکاف دریافتی معلمان شاغل و بازنشسته باید جبران شود

۲۴۹ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: شکاف به وجود آمده در دریافت حقوق و مزایای معلمان شاغل و بازنشسته باید با همکاری سازمان بازنشستگی جبران شود.


رتبه بندی معلمان ناقص اجرا شده است

۲۵۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت افزایش ۶۷ درصدی میانگین حقوق فرهنگیان که مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده اند، مربوط به حقوق نیروهای ستادی این وزارتخانه است.


نیروهای ستادی افزایش حقوق داشتند نه معلم‌ها!

۲۵۶ روز قبل

معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت افزایش ۶۷ درصدی میانگین حقوق فرهنگیان که مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده اند، مربوط به حقوق نیروهای ستادی این وزارتخانه است


افزایش یک میلیونی متوسط حقوق فرهنگیان

۲۵۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: شهاب‌الدین غندالی در آیین گرامیداشت مقام فرهنگیان که با حضور کاتب، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، نماینده مردم گرمسار و آرادان و شماری از فرهنگیان شهرستان گرمسار که در تالار مهستان گرمسار برگزار شد اظهار کرد: میانگین حقوق فرهنگیان در آغاز به کار دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده که این رقم در سال‌جاری به دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.تاکید بر پرداخت معوقات فرهنگیان و جذب مربیان پیش دبستانی

۲۵۹ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون صنایع و معادن با تاکید بر پرداخت معوقات فرهنگیان و اجرایی شدن کامل قانون جذب مربیان پیش دبستانی از سوی وزارت آموزش و پرورش، گفت: مسئولان دولتی با دست اندازی ها و راه زنی آمریکا برخورد قاطع داشته باشند.


حق التدریس هفت ماه فرهنگیان آذربایجان غربی پرداخت شد

۲۵۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: حق التدریس هفت ماه فرهنگیان استان که متعلق به خردادماه پارسال و نیز حق التدریس مهر تا اسفند ماه سال ۹۴ بود، واریز و پرداخت شد.


معلمان کشور از لحاظ حقوق و مزایا هم‌ردیف دانشگاهیان می‌شوند

۲۶۰ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری فارس: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: معلمان کشور از لحاظ حقوق و مزایا هم‌ردیف دانشگاهیان می‌شوند.


ماجرای وام ۹۰۰ میلیاردی فانی برای پاداش بازنشستگان

۲۶۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان در سال ۹۳، ۹۰۰ میلیارد تومان وام از دو بانک گرفتم که مسوولیت آن به عهده‌ام است، گفت: البته در لایحه بودجه ۹۵، ۴۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده که امیدواریم این مشکلات را به طور کامل حل کنیم.


فاصله حقوقی فرهنگیان قدمت ۶۰ ساله دارد

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش گفت: فاصله حقوقی همکاران فرهنگی بیش از ۶۰ سال است که شکل گرفته و دولت یازدهم در بازه زمانی معقول و اقدامات خوبی که دارد سعی بر کاهش آن دارد.


برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان از ۲ بانک وام گرفتم

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: نزدیک به ۹۰۰ میلیارد تومان از ۲ بانک، وام گرفتیم تا بتوانیم پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۳ را پرداخت کنیم.


به دنبال کاهش فاصله حقوق معلمان با دیگر کارمندان هستیم

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – وزیر آموزش و پرورش گفت: از فاصله حقوقی معلمان با دیگر کارمندان مطلع هستم و به دنبال کاهش این فاصله می باشیم.


حداقل حقوق معلمان یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است

۲۶۱ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش گفت: حداقل حقوق معلمان حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و حداکثر آن حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.


مطالبات فرهنگیان بازنشسته مازندران بزودی پرداخت می شود

۲۶۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: ساری – ایرنا – مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران گفت : با تامین اعتبارات ملی ، مطالبات فرهنگیان بازنشسته استان بزودی پرداخت می شود .


حداقل و حداکثر حقوق معلمان

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: وزیرآموزش وپرورش بابیان اینکه باکمبود بودجه مواجه هستیم گفت: برای سال۹۵اعتبار ۳۱هزار میلیاردتومان برای وزارت آموزش وپرورش درنظر گرفته شده است که پیش بینی۶هزار میلیارد کسری بودجه داشته باشیم.


افزایش ۷۰۰ هزار تومان به میانگین حقوق فرهنگیان در دوسال گذشته

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری تابناک : به مناسبت روز معلم,شبکه سراسری دو _در گفتگوی ویژه ی با وزیر علوم بخشی از مشکلات فرهنگیان را بررسی کردند.


امیدواریم ‌حقوق معلمان افزایش یابد

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: استاندار خراسان شمالی گفت: تمام تلاش ما تا پایان دولت یازدهم حذف تمام مدارس خشتی و گلی در استان خراسان شمالی است که خوشبختانه تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام‌گرفته است.


طرح دو فوریتی افزایش حقوق فرهنگیان در هفته معلم مطرح شود

۲۶۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: یک نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار در دستور قرار گرفتن طرح دو فوریتی افزایش حقوق فرهنگیان در هفته معلم شد.


حقوق فرهنگیان جلوتر از نرخ تورم

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال جاری آزمون استخدامی برگزار خواهیم کرد گفت: جذب های نیروی انسانی در آموزش و پرورش دولت گذشته خلاف قانون بوده است.


پرداخت مطالبات معوق فرهنگیان آغاز شد

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پرداخت مطالبات معوق فرهنگیان در حال انجام است، گفت: جذب مربیان پیش‌دبستانی در آموزش و پرورش نیاز به مجوز و برگزاری آزمون استخدامی دارد.تاکید یکی از منتخبان مجلس دهم بر پی‌گیری حقوق معلمان در مجلس دهم

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: فاطمه سعیدی ،منتخب مردم تهران در مجلس با صدور بیانیه‌ای ضمن قدردانی از حضور مردم در دور دوم انتخابات، روز معلم را تبریک گفت و بر پی‌گیری حقوق معلمان در مجلس دهم تاکید کرد.


مطالبات فرهنگیان بازنشسته پیش از موعد در زنجان پرداخت می شود

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: زنجان – ایرنا – معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مطالبات فرهنگیان بازنشسته پیش از موعد مناطق این استان پرداخت شده و فقط در سطح شهر زنجان باقی مانده که با برنامه ریزی های انجام شده در سطح وزارت آموزش و پرورش پرداخت می شود.


تغییر ۸۰ درصدی وضعیت حقوقی فرهنگیان

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل آموزش پرورش استان کرمان از تغییر ۸۰ درصدی وضعیت حقوقی فرهنگیان طی دو سال گذشته خبر داد و گفت: با وجود این رشد مثبت همچنان تا ایده آل ها فاصله داریم.


پرداخت حق‌التدریس‌ها، حقوق سربازمعلمان و قراردادی‌ها آغاز شد

۲۶۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت تمام معوقات فرهنگیان شامل حق‌التدریس‌ها، حق‌الزحمه امتحانات، حقوق سربازمعلمان و افراد قراردادی خبر داد.


خبر خوش وزیر درباره معوقات فرهنگیان

۲۶۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات فرهنگیان از ۸ اردیبهشت ماه خبر داد.
به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در مراسمی که با حضور خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی در کتاب خانه ملی تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا ۱۰ خرداد در استان های کشور شاهد برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز هستیم؛ گفت: آموزش و پرورش در تلاش است که امسال بیشتر از سال های گذشته این جشنواره را توسعه دهد.


پرداخت ۲۵۰ میلیارد تومان پاداش به معلمان بازنشسته

۲۶۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : معاون مالی اداری صندوق ذخیره فرهنگیان کشور از پرداخت ۲۵۰ میلیارد تومانی این صندوق به معلمان بازنشسته به عنوان پاداش در ۶ ماه اخیر خبر داد.


پیش بینی پاداش فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ و ۹۵ در بودجه امسال

۲۶۵ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: وزیر آموزش و پرورش گفت: پاداش فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ و ۹۵ در بودجه امسال پیش‌بینی شده که با حمایت مجلس پاداش پایان‌خدمت فرهنگیان نیز داده می‌شود.124 نظر برای «اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۵ (کلیه اخبار)»


 1. عباس

  سلام.بفکر حقوق نیروهایه خدماتی باشید.قبل از همه او محل کارشون حاضر میشن آخرین نفر هم محل کارشون رو ترک میکنن.تو رتبه بندی هم جایی نداشتن ما هم مثل بقیه داریم زحمت میکشیم

  پاسخ دادن


 2. عباس محمد علیخانی

  خواهشمندم دولت کمک هزینه ازدواج برای دخترم ثبت نام کردم از سال 91پرداخت فرماید هنوز چشم به راه هستم با دریافت این پول شاید یه وسایل خانه بخریم دل بچه را شاد کنیم.ممنون خدا دلتون را شاد کند

  پاسخ دادن

 3. خالد

  خواهشا پیگیری کنین حقوق سرباز معلما رو کی میریزن، شش ماهه حقوقمون رو پرداخت نکردند، دلمون خوش بود قبل از مهر میریزن، که لباس بگیریم واسه خودمون، ولی هنوز نریختن

  پاسخ دادن

 4. نادر

  معلماحاضرن تابستان تعطیل نباشن ولی مثل بقیه کارمندان دولت حقوق بگیرن تعطیلی دردشون دوانمیکنه چون باید برن دنبال شغل دوم سوم پس این قدرتعطیلی رابه رخ معلمان نکشید

  پاسخ دادن

  • ع ع

   آنها که 4سوم سال را دریک حساب سرانگشتی تعطیلند 3ماه تابسان ا5 روز عید 7روز قبل عید 5شنبه جمعه …تعطیلات رسمی هوا سرد تطیل 2سوم روز تعطیل …دیگه چی میخوان؟؟؟؟

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.