اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۱۷ روز قبل ۱۳۵ نظر

اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات حقوق و دستمزد فرهنگیان اعلام میشود


فهرست اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان موجود در این صفحه :


برقراری حقوق استخدامی‌های جدید آموزش و پرورش از مهر ۹۶

۱۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش در آبان ماه سال گذشته اقدام به برگزاری آزمون استخدامی سراسری کرد تا ۱۰ هزار نیروی جدید جذب کند. این آزمون استخدامی پس از طی پروسه‌های اداری ۲۱ آبان برگزار و نتایج نهایی گزینش دوره تکمیل ظرفیت اواخر خرداد امسال اعلام شد. این در حالیست که طی چندماه اخیر اخبار ضدونقیضی درباره زمان شروع دوره‌های یکساله «مهارت آموزی» پذیرفته‌شدگان در دانشگاه فرهنگیان و زمان برقراری «حقوق» این افراد منتشر شده است.


لایحه نظام پرداخت معلمان تا ۶ ماه آینده آماده می‌شود

۱۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس : معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: نظام پرداخت معلمان باید متفاوت از قانون مدیریت خدمات کشوری باشد و ما تلاش می‌کنیم تا ۶ ماه آینده لایحه پیشنهادی نظام پرداخت معلمان به دولت ارسال شود.حقوق معلمان مستقل از شرایط حقوقی کارمندان شود

۷۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر لزوم مدلهای ارزشیابی دانش آموزان برای کشف استعدادها و مهارت های آن‌ها گفت:‌ باید نظام حقوقی و معیشتی مستقل از نظام کارمندی برای معلمان تعریف کرد. موضوعی که در برنامه ششم آمده و امیدواریم با کمک دولت و مجلس اجرایی شود.


میانگین حقوق فرهنگیان در دولت یازدهم دو برابر شده است

۸۴ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون امور مجلس رئیس جمهور توجه به معیشت فرهنگیان و معلمان را از جمله اولویت های مهم دولت تدبیر و امید خواند و گفت: میانگین حقوق فرهنگیان در دوره چهار ساله دولت یازدهم دو برابر شده است.


پاداش سال ۹۵ فرهنگیان گیلان پرداخت می‌شود

۸۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه بودجه لازم برای پرداخت مطالبات فرهنگیان اختصاص یافته است گفت: پاداش سال ۹۵ تمام همکاران فرهنگی آموزش و پرورش و اداری گیلان به‌زودی پرداخت می‌شود.


تهیه جدول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان در آموزش و پرورش

۸۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش از تهیه جدولی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و کارمندان وزارت آموزش و پرورش با سایر دستگاه‌ها خبر داد و گفت: امسال بین ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر از فرهنگیان در سراسر کشور بازنشسته می‌شوند.میانگین حقوق فرهنگیان به ۲ میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید

۹۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش وپرورش در بازدید از مناطق سیل زده استان آذربایجان شرقی گفت: حل مشکلات فضا وتجهیز مدارس سیل زده یکی از دغدغه های مجموعه مسئولین بالادستی وزارت است.


زمان پرداخت معوقات فرهنگیان در سال ۹۵ مشخص شد

۹۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری دانشجو : رمضانعلی‌ سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از پرداخت معوقات سال ۹۵ فرهنگیان تا اواخر اردیبهشت خبرداد.


ماجرای افزایش ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی حقوق فرهنگیان در سال ۹۶

۹۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش، ماجرای افزایش ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان در سال ۱۳۹۶ را تشریح کرد.


جیب معلمان افزایش حقوق تا ۷۰۰ هزار تومان را باور ندارد

۹۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : زمزمه افزایش ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان از سال گذشته در محافل رسمی و غیررسمی مطرح شده است؛ افزایش حقوقی که بودجه سال ۹۶ آموزش و پرورش، آن را تأیید نمی‌کند.


ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان به استان‌ها ابلاغ شد

۱۰۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان به استان‌ها، زمان اعمال این افزایش حقوق در سال ۹۶ را اعلام کرد.


نگارش قانون جدید برای بهبود حقوق معلمان زمان‌بَـر است

۱۰۱ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اولویت نخست مدیران آموزش و پرورش باید اجرای صحیح نظام رتبه‌بندی معلمان باشد، نگارش قانون جدید برای بهبود حقوق معلمان را امری زمان‌بَـر توصیف کرد.


افزایش میانگین دریافتی معلمان در سال های اخیر افزایش

۱۰۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان از افزایش میانگین دریافتی معلمان در سال های اخیر خبر داد و گفت: میانگین حقوق معلمان رشد قابل توجهی داشته است .


معوقات دانشجو معلمان ورودی ۹۳ هنوز پرداخت نشده است

۱۰۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه معوقات دانشجو معلمان ورودی ۹۳ هنوز پرداخت نشده است، گفت: برای تخصیص اعتبار معادل دانشگاه های کشور باید چانه زنی کنیم که تاکنون راه به جایی نبردیم.


نظام حقوقی معلمان مانند اساتید دانشگاه می‌شود

۱۰۹ روز قبل ۴ نظر

بازارکار: وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به تدوین نظام حقوقی معلمان گفت: خدمات بیمه تکمیلی مشکلاتی دارد که باید از خدمات بیمه‌ای شرکت دیگری استفاده کرد.


کدام مطالبات معلمان باقی مانده است؟

۱۱۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : با اختصاص اعتبار ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی از سوی دولت بخشی از مطالبات فرهنگیان به ویژه حقوق ۶ ماهه معلمان حق‌التدریس و سرباز معلمان پرداخت شد اما هنوز چهار هزار ملیارد تومان از مطالبات فرهنگیان باقی مانده است.


کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان

۱۱۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایلنا: رییس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به پیش‌بینی کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان در برنامه ششم توسعه بر لزوم رسیدگی به وضعیت اشتغال فرزندان بازنشسته تاکید کرد.


زمان واریز مطالبات ۶ ماهه معلمان

۱۱۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : مطالبات مربوط به حقوق سرباز معلمان و نیروهای حق‌التدریس در روزهای پایانی سال ۹۵ پرداخت شد هر چند برخی افراد پس از ۶ ماه انتظار در شب عید نیز به حقوق خود نرسیدند و مطالباتشان در سال ۹۶ پرداخت شد اما بخش دیگری از مطالبات فرهنگیان همچنان باقی مانده است.


مطالبات معلمان امروز به حساب آنها واریز می‌شود

۱۳۰ روز قبل ۱۶ نظر

خبرگزاری تسنیم : حق التدریس معلمان رسمی آموزش‌وپرورش، حقوق معلمان حق‌التدریس، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی هر سال به دلیل کسری بودجه آموزش‌وپرورش با تأخیرهای بسیار و چند ماهه پرداخت می‌شود.


افزایش ۷۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان

۱۳۶ روز قبل ۴۸ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به استقرار نظام جدید پرداخت حقوق فرهنگیان، گفت: از سازمان برنامه و بودجه تقاضا داریم تا منابع مورد نیاز برای پرداخت حقوق معلمان حق التدریس را تأمین کند.


حقوق آموزش و پرورشی‌ها به صورت ماهانه پرداخت می‌شود

۱۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را موظف کردند کلیه پرداخت‌های نیروهای شاغل در وزارت آموزش و پرورش به صورت ماهانه باشد.


اختصاص ۴۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان

۱۵۷ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس دفتر امور آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت مطالبات فرهنگیان خبر داد.


حق‌التدریس معلمان از مهرماه پرداخت نشده است

۱۶۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حق‌التدریس معلمان از مهرماه پرداخت نشده است، گفت: امیدواریم بتوانیم در اسفندماه این حق التدریس‌های معوق را پرداخت کنیم.آخرین وضعیت پرداخت معوقات فرهنگیان و حق‌التدریسی‌ها

۱۶۹ روز قبل ۵ نظر

نسیم آنلاین : فخرالدین دانش آشتیانی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه آموزش و پرورش به روز رسانی معوقات جامعه فرهنگیان کشور است گفت: هنگامی که من در وزارتخانه آموزش و پرورش مستقر شدم با کمک دولت مبلغ ۴۰۰۰ میلیارد تومان به صورت اوراق دریافت کرده و سعی کردیم که ۲۷۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ را با همکاری نهادهای اقتصادی تبدیل به پول نقد کرده و معوقات همه فرهنگیان را پرداخت کنیم.


واریز ۵ درصد حقوق معلمان به صندوق فرهنگیان

۱۹۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان در ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه ماده‌ای را مصوب کردند که بر اساس آن ۵ درصد حقوق فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان به این صندوق واریز می‌شود.پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان

۲۰۶ روز قبل

خبرگزاری صدا وسیما : پرداخت مطالبات فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمدبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز کهگیلویه و بویراحمد، معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان گفت:این رقم شامل ۲۵۶میلیارد ریال مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۴،هزینه مرخصی کارکنان به میزان۱۹میلیارد ریال مربوط به سالهای ۹۳و۹۴وهزینه فوت و ازدوج سال ۹۲به میزان ۸میلیارد ریال است.
پاداش فرهنگیان بازنشسته سال‌های ۹۳ و ۹۴ پرداخت می‌شود

۲۲۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از پرداخت پاداش بازنشستگی مربوط به فرهنگیان سال‌های ۹۳ و ۹۴ خبر داد و گفت: برای پرداخت پاداش و مطالبات سال ۹۵ فرهنگیان نیز تلاش شده ولی قول قطعی نمی‌توان داد زیرا باید اعتبارش تأمین شود.«معوقات‌بازنشستگان» و «مطالبات فرهنگیان» به‌زودی پرداخت می‌شود

۲۲۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: معوقات بازنشستگان فرهنگی و مطالبات فرهنگیان شاغل که شامل حق‌التدریس‌ها هم می‌شود، به‌زودی پرداخت خواهد شد.


چرا حقوق معلمان حق‌التدریس پرداخت نمی شود

۲۲۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا : در جلسه علنی هفدهم آذرماه مجلس، پروانه مافی، نماینده مجلس در مورد عدم پرداخت معوقات معلمان حق‌التدریس به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد


پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا پایان آذرماه

۲۳۳ روز قبل

به گزارش مشرق، محمدباقر نوبخت با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما با اشاره به اینکه بودجه سال آینده، پیش بینی منابع و مصارف است، اظهارداشت: پیش بینی می کنیم دولت و شرکت های دولتی در سال آینده ۱۰۸۵ هزار میلیارد تومان درآمد، کسب و هزینه کنند.


پرداخت همزمان حقوق و مزایای فرهنگیان شاغل برای نخستین بار

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل دفتر برنامه و بودجه و تامین منابع وزارت آموزش و پرورش از پرداخت همزمان حقوق و مزایای فرهنگیان شاغل برای نخستین بار در سراسر کشور خبر داد.


دستور رئیس جمهور برای پیگیری وضعیت معوقات فرهنگیان

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم نوشهر چالوس کلاردشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پیگیری رئیس جمهور برای وضعیت معوقات فرهنگیان خبرداد.


پرداخت حقوق فرهنگیان یکپارچه شد

۲۶۲ روز قبل

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب : وزارت آموزش و پرورش پس از آنکه حساب یکپارچه مدارس را در جهت شفاف سازی و نظارت بر درآمد مدارس در نیمه اول سال جاری اجرا کرد، اکنون پرداخت حقوق یکپارچه پرسنل آموزش و پرورش را دنبال می‌کند و طبق اعلام مدیرکل برنامه و بودجه این وزارتخانه قرار است پرداخت حقوق به صورت یکپارچه و همزمان در کل کشور از آبان ماه جاری کلید بخورد.جزییات پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان

۲۶۳ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان با اشاره به مصوبه هیات دولت، ابراز امیدواری کرد؛ تمامی معوقات تا نیمه آذرماه امسال پرداخت شود.دلیل تأخیر پرداخت حقوق مهرماه فرهنگیان

۲۷۳ روز قبل

سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره تأخیر پرداخت حقوق مهرماه فرهنگیان، اظهار داشت: حقوق معلمان در مهرماه تأخیر زیادی نداشته است؛ تمام دستگاه های کشور حقوقشان با تأخیر پرداخت شده است که به دلیل اصلاح مکانیزم پرداخت در خزانه است.


دولت لایحه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته را تدوین کند

۲۷۴ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت باید تدوین لایحه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته را دستور کار قرار دهد، گفت: دولت و مجلس باید در لایحه برنامه ششم توسعه نیز به این موضوع توجه بیشتری کند.


حقوق ومزایای حق التدریسیها از سال۹۴

۲۷۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: نیروهای حق التدریسی در سال تحصیلی ۹۴_ ۹۵ بخشی از معوقات خود را با وقفه طولانی دریافت کردند و با وجود اینکه سال تحصیلی جدید آغاز شده است اما هنوز وزارت آموزش و پرورش به آنان بدهکار است.


حقوق بازنشستگان فرهنگی قبل و بعد از سال ۸۸ تا یک میلیون تومان تفاوت دارد

۲۸۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم سروستان در مجلس گفت: حقوق فرهنگیان بازنشسته با شرایط مشابه در قبل و بعد از سال ۸۸ چیزی حدود ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان تفاوت دارد.
قول معاون نوبخت جهت پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت

۲۹۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نگرانی کمیسیون از پرداخت نشدن مطالبات فرهنگیان گفت: آقای دژپسند قول داد با پیگیری این موضوعات در اسرع وقت، مطالبات معوقه فرهنگیان پرداخت شود.


درخواست‌ آموزش‌ و‌ پرورش‌ برای‌ افزایش‌ حقوق‌ معلمان

۲۹۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان قشر قانعی بوده و زیاده‌خواه نیستند و با حداقل‌ها زندگی می‌کنند، گفت: با این حال با توجه به شرایط اقتصادی کشور، حقوق معلمان باید بیش از این باشد و دولت و مجلس باید در این خصوص به آموزش وپرورش کمک کند.


حقوق فرهنگیان مطابق تورم افزایش یابد

۳۰۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم اراک در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، خواستار حفظ و ارتقاء منزلت و جایگاه فرهنگیان به ویژه بازنشستگان و به وجود آوردن شرایطی برای افزایش حقوق فرهنگیان مطابق با تورم شد.


خبر خوب برای بازنشستگان آموزش و پرورش

۳۰۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه ویژه این کمیسیون درباره پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش‌ و پرورش در سال ۹۳ و ۹۴ تصمیم‌گیری شد.واریز سود صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان

۳۰۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به واریز سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ به حساب فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه گفت: سود دوره ۲۱ موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با پایان سال مالی و برگزاری مجامع شرکت های تابعه و موسسه در بین فرهنگیان عضو توزیع شد و سهم اعضای خروجی پرداخت گردید.


توضیح آموزش و پرورش درباره وضعیت بیمه و دستمزد معلمان مدارس غیردولتی

۳۱۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش گفت: به استناد ماده ۲۵ قانون تأسیس و اداره مدارس، مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، کارکنان تمام وقت فاقد پوشش بیمه‌ای مدارس و مراکز غیردولتی، از مزایای قانون تامین اجتماعی و اصلاحات بعدی آن برخوردار می‌شوند.


هجمه اخیر به صندوق فرهنگیان، سنگ‌اندازی در مسیر بهبود معیشت معلمان است

۳۲۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تلاش های صورت گرفته در مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاه فرهنگیان در سه سال اخیر گفت: حرکت در مسیر بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان نیاز به پشتکار دارد زیرا همیشه سنگ اندازی می‌شود که نمونه آن هجمه به صندوق ذخیره فرهنگیان است.


پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی بوشهر

۳۲۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: پرداخت شهریه به دانشجویان زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر، برگزاری دوره‌های مهارتی برای بسیجیان بوشهری و پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی تا پایان شهریورماه از عناوین خبرهای کوتاه استان بوشهر است.


وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳

۳۳۰ روز قبل

همشهری آنلاین: بعد از وعده‌های مکرر آموزش و پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۳، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقیمانده سال‌۹۳ برای ۳هزار بازنشسته خبر داد و گفت:« این مبالغ ظرف یک هفته آینده به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.»


پیگیری آموزش و پرورش برای افزایش حقوق نیروهای خدماتی

۳۳۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری آموزش و پرورش برای افزایش حقوق نیروهای خدماتی و انجام اصلاحاتی در مصوبه ی نیروهای حق التدریس پیش دبستانی خبر داد.


۸ هزارو۵۰۰ نفر از فرهنگیان کردستان حق نوار مرزی دریافت می کنند

۳۳۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: سنندج- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از پرداخت حق نوار مرزی به ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از فرهنگیان استان خبرداد و گفت: پرداخت حق نوار مرزی از تیرماه سال ۹۴ در استان آغاز شده است.


پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده

۳۳۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.


جذب نیروی آموزش وپرورش بومی می شود

۳۳۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: سنندج – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نگاه دولت تدبیر و امید در راستای کمک به ارتقای وضعیت فرهنگیان، گفت: میزان حقوق و دستمزد فرهنگیان طی سه سال اخیر با رشد ۸۵ درصدی مواجه بوده است.


اضافه شدن سه میلیون ریال به حقوق فرهنگیان طرح رتبه بندی مشاغل

۳۳۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای طرح رتبه بندی مشاغل در مهرماه سال گذشته بطور میانگین سه میلیون ریال به حقوق همکاران فرهنگی و معلمان شاغل در این وزارتخانه اضافه شده است.


مروری بر وضعیت بودجه‌ای آموزش و پرورش و رشد حقوق‌ و مزایای معلمان

۳۳۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش به مروری بر سهم بودجه وزارت آموزش و پرورش از بودجه عمومی دولت طی سال‌های ۹۲ تا ۱۳۹۵ پرداخت و اظهار کرد: نسبت بودجه مصوب این وزارتخانه در سال ۱۳۹۲، ۸ درصد از کل بودجه عمومی را شامل می‌شد که در سال ۱۳۹۵ با رشد ۱.۸ درصدی به ۹.۸ درصد کل بودجه عمومی مصوب کشور رسیده است.


افزایش حقوق فرهنگیان مناطق مرزی

۳۳۳ روز قبل

تابناک: وزیر آموزش و پرورش گفت:هر منطقه ایی را وزارت کشور بعنوان منطقه مرزی تاییدو اعلام کند وزارت آموزش و پرورش آمادگی داردبلافاصله نسبت به صدورحکم وافزایش حق مرزی درحقوق فرهنگیان اقدام کند.
حقوق مکمل فرهنگیان با اجرای «طرح ۱۰۰» در آینده نزدیک

۳۳۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از اجرای طرح جدیدی برای فرهنگیان تحت عنوان طرح ۱۰۰ (حقوق مکمل فرهنگیان) در آینده نزدیک خبر داد و ۲۵ مزیت آن را برشمرد.


پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

۳۳۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از توجه به جذب نیرو در رشته‌های مختلف برای آزمون استخدامی و نگاه ویژه به جذب نیروهای پیش‌دبستانی خبر داد.


رایزنی برای افزایش حقوق بازنشستگان و معلمان در مناطق محروم

۳۳۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش درباره بیمارستان ترک اعتیاد دانش‌آموزان، عدالت آموزشی در دولت یازدهم، افزایش حقوق معلمان در مناطق دورافتاده و محروم توضیحاتی را ارائه کرد.


حداقل حقوق معلمان مدارس غیردولتی مطابق با قانون کار است

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: حداقل حقوق معلمان مدارس غیردولتی برابر با قانون کار است.


فرهنگیان نسبت به مطالبات خود نگران هستند

۳۴۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اعلام دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: سیاسی کاری‌ در آموزش و پرورش، انتصاب‌های غیر قابل توجیه، عزل و نصب‌های عمدتاً سیاسی و بی توجهی به مطالبات فرهنگیان از عوامل استیضاح است.


نمودار حقوق و مزایای فرهنگیان روند افزایشی داشته است

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : استاندار یزد با بیان اینکه نمودار و منحنی حقوق و مزایای فرهنگیان طی سال‌های اخیر روند افزایشی داشته است، گفت: جهش یک‌باره و افزایش ناگهانی حقوق‌ها امکان‌پذیر نیست.اختصاص ۴۵۰۰ میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت فرهنگیان

۳۵۰ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون اول رئیس جمهوری گفت: مسئولان عالی رتبه نظام اتفاق نظر دارند که رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و اهداف توسعه فقط از طریق برخورداری از آموزش و پرورش کارا و تأثیر‌گذار میسر است.


معوقات فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ پرداخت می‌شود

۳۵۱ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس سازمان توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت معوقات فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ تا پایان شهریور ماه سال جاری خبر داد.


میانگین حقوق معلمان در دولت یازدهم ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان شد

۳۵۱ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش گفت: میانگین حقوق کارکنان آموزش و پرورش از یک میلیون و ۲۹۰ هزار تومان در سال ۹۲ به ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان در سال ۹۵ رسید.گردش مالی حقوق معلمان حدود ٣٠ هزار میلیارد تومان در سال است

۳۵۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دو دهه پیش طبق قانون برنامه دوم توسعه صندوق ذخیره فرهنگیان برای کمک غیر مستقیم دولت به معیشت و منزلت معلمان تاسیس شده و هم‌اکنون در ردیف موسسات اقتصادی انگشت شمار موفق کشور است.


جزییات بیمه تکمیلی فرهنگیان

۳۶۰ روز قبل ۲ نظر

روزنامه ایران: ۱۰۰ درصد هزینه‌ درمان و دارو ی بیماران خاص و صعب العلاج و تمام هزینه در مان نازایی پرداخت می‌شود عمل جراحی فرهنگیان ، بدون پرداخت هزینه‌ انجام می‌شود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه فرهنگیان هستند


آغاز پرداخت‌ پاداش‌ بازنشستگان‌ از این‌ ماه

۳۶۴ روز قبل

جام نیوز: سخنگوی دولت گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت پاداش بازنشستگان در نظر گرفته شده است.
به گزارش سرویس اقتصادی “جام نیـوز”، سخنگوی دولت گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت پاداش بازنشستگان در نظر گرفته شده است.


پرداختی‌ها در صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام شد

۳۶۶ روز قبل

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در سال ۹۱ پاداشی برابر با ۱۴۱ میلیون تومان به صورت سالانه برای ۵ عضو پرداخت شد؛ در سال ۹۲، پاداش ۱۶۰ میلیون تومان برای ۴ عضو و در سال ۹۳ نیز مبلغ ۲۶۰ میلیون تومان برای ۷ عضو پرداخت شد.


آخرین خبرها از پاداش پایان خدمت بازنشستگی و ترمیم حقوق

۳۷۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره پاداش پایان خدمت بازنشستگی و اعمال طرح رتبه‌بندی در حقوق بازنشستگان توضیحاتی را ارائه کرد.


تبعیض در مستمری فرهنگیان بازنشسته در سه دهه

۳۷۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: یکی از نمایندگان فرهنگیان بازنشسته در اعتراض به تبعیض در حقوق کارکنان مشاغل مختلف گفت: با توجه به کهولت سن بازنشستگان و بروز بیماری‌های مختلف، ارائه خدمات بیمه تکمیلی ناقص است و بازنشستگان به آن معترضند.


تنظیم لایحه‌درمان و حقوق‌ بازنشستگان آموزش و پرورش

۳۷۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش گفت: درمان و ترمیم مشکل بازنشستگان این وزارتخانه در بخش‌های درمان و حقوق، طی یک لایحه تنظیم و تقدیم مجلس خواهد شد.بررسی پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته

۳۸۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با تشریح جلسه این کمیسیون، گفت: وزیر آموزش و پرورش نیز با حضور در این جلسه به سوالات نمایندگان پاسخ داد.


افزایش میانگین ۳۵۰ هزار تومان به حقوق فرهنگیان با طرح رتبه‌بندی

۳۸۹ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام ۲۰۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در دولت قبل آن هم در ۴ سال، مشکلاتی برای ما به وجود آورده است و برخی استان‌ها هنوز ادعا دارند که ردیف‌های استخدامی آنها در جای دیگری به کارگرفته شده است.


ضرورت تسریع در پرداخت‌ حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان به ویژه فرهنگیان

۳۹۳ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تسریع در پرداخت‌های ماهانه حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان به ویژه فرهنگیان تاکید کرد.


چرایی تأخیر در پرداخت حقوق خرداد معلمان

۳۹۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معلمان از عدم پرداخت حقوق خرداد ماه خود تا امروز (چهارشنبه دوم تیر ماه) خبر می‌دهند این در شرایطی است که آموزش‌وپرورش از واریز حقوق به حساب استان‌ها خبر می‌‌دهد.


پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در انتظار اعتبار

۳۹۸ روز قبل

همشهری : دولت بابت پاداش پایان خدمت حدود هزار نفر از فرهنگیانی که سال ۹۳بازنشسته شده‌اند ۱۵۰میلیارد تومان به فرهنگیان بدهکار است. نمایندگان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات اعلام کرده‌اند پیگیر پرداخت مطالبات فرهنگیان هستند.


جزییات افزایش حقوق و مزایای کارکنان آموزش‌وپرورش در سال ۹۵

۴۱۲ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری تسنیم: بخشنامه افزایش حقوق و مزایای کارکنان آموزش و پرورش ابلاغ شد که براین اساس مطالبات استحقاقی افراد در سال ۹۴ نظیر ارتقای رتبه و طبقه شغلی باید قبل از اجرای حکم افزایش حقوق آنها صادر شود.


میانگین حقوق فرهنگیان به ۲ میلیون و ۱۰۷ هزار تومان رسیده است

۴۲۲ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: میانگین حقوق و مزایای فرهنگیان از مبلغ ۱۲ میلیون و ۵۶۵ هزار ریال در شهریور سال ۹۲ به مبلغ ۲۱ میلیون و ۷۵ هزار ریال در آبان‌ماه سال ۹۴ رسیده و این میزان افزایش ۶۷.۷ درصد رشد را نشان می‌دهد.


حداقل پرداخت به معلمان براساس دستورالعمل وزارت کار

۴۲۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال قراردادی بین همکاران مدارس غیردولتی و موسسان هماهنگ می‌کنیم که حداقل پرداخت به آنها باید براساس دستورالعمل وزارت کار باشد.انتقاد از کسر ۵۰ درصد حقوق در دانشگاه فرهنگیان

۴۳۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: یزدـنمایندگان مجلس در استان یزد با حضور در جمع فرهنگیان به بررسی مشکلات این قشر پرداختند که از جمله این موارد می‌توان به وضعیت پرداخت حقوق،انتصاب‌ها و تبعیض در مدارس دولتی و خصوصی اشاره کرد.


پرداخت معوقات فرهنگیان در ردیف بودجه آموزش و پرورش

۴۳۷ روز قبل ۳ نظر

به گزارش سرمدنیوز، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح ۱۶مرکز رفاهی در۱۳ استان ضمن تشکر از همکاری‌های معاونت توسعه و مدیریت و سایر کارکنان آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: بحث منزلت معلم چیزی نیست که فقط با شعار بتوان آن را بیان کرد بلکه باید تلاش کنیم منزلت معلم تقویت شود و بر این اساس اکنون ۱۶ مرکز در ۱۳ استان افتتاح شد.


شکاف دریافتی معلمان شاغل و بازنشسته باید جبران شود

۴۳۸ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: شکاف به وجود آمده در دریافت حقوق و مزایای معلمان شاغل و بازنشسته باید با همکاری سازمان بازنشستگی جبران شود.


رتبه بندی معلمان ناقص اجرا شده است

۴۴۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت افزایش ۶۷ درصدی میانگین حقوق فرهنگیان که مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده اند، مربوط به حقوق نیروهای ستادی این وزارتخانه است.


135 نظر برای «اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


 1. علی غ

  سلام ،می بخشین با اینکه همه اطلاعات رودر قسمت فیش حقوقی درست می نویسم اما چرا فیش حقوقی فرهنگیان باز نمیشه و اعلام اطلاعات نامعتبر می کنه؟

  پاسخ دادن
 2. عباس

  سلام.بفکر حقوق نیروهایه خدماتی باشید.قبل از همه محل کارشون حاضر میشن آخرین نفر هم محل کارشون رو ترک میکنن.تو رتبه بندی هم جایی نداشتن ما هم مثل بقیه داریم زحمت میکشیم.۱۲۰تومان
  اضافه کردن ۸۰تومان از اون ور کم کردن خنده دار نیست بنظر شما؟!!!

  پاسخ دادن
 3. سعید

  بنده معلم نیستم اما اگر به آموزش و پرورش و مخصوصا معلم ارزش داده شود قطعا منافع آن به تک تک افراد خواهد رسید چون این معلمان هستند که در تربیت فرزندان و نهایتا جامعه موثر خواهند بود.

  پاسخ دادن
 4. محمد حسین

  بنده معلم نیستم شغل ازاد دارم منتها فقط همین رو می دونم موفقیت و ارتقا سطح فرهنگی و اجتماعی و اخلاقی هر جامعه در گرو داشتن معلمانی با فکر و ایده ای باز و بدون دغدغه مالی و فکری چرا که فرزند بنده از معلم خود بسیار الگو پذیر است چرا که در جوامع پیشرفته ابتدا آموزش رو ساختند بعد در گرو آموزش و احترام به شخصیت معلم کشورشون ساخته شد مثل کشور های اروپایی شغل معلمی انسان سازی است و قابل قیاس با شغل های دیگه نیست در قیاس اولین شرط قیاس ماهیتی ست یعنی محتوا و خروجی هر دو یک باشد بنده راننده تاکسی ام

  پاسخ دادن
 5. علیرضا

  خوش بحال معلمها سه چهارم سال رو تعطیلن با یه حساب سرانگشتی قسمتی ازنیمروز رو کارمفید با عیدی پاداش ووووبدون تعطیلی حساب کنی ..میگی خوش بحال معلما اکثرا 3شغله چون وقت زیاددارن کلاسهای خصوصی الی آخر

  پاسخ دادن
 6. عباس

  سلام.بفکر حقوق نیروهایه خدماتی باشید.قبل از همه او محل کارشون حاضر میشن آخرین نفر هم محل کارشون رو ترک میکنن.تو رتبه بندی هم جایی نداشتن ما هم مثل بقیه داریم زحمت میکشیم

  پاسخ دادن
 7. عباس محمد علیخانی

  خواهشمندم دولت کمک هزینه ازدواج برای دخترم ثبت نام کردم از سال 91پرداخت فرماید هنوز چشم به راه هستم با دریافت این پول شاید یه وسایل خانه بخریم دل بچه را شاد کنیم.ممنون خدا دلتون را شاد کند

  پاسخ دادن
 8. خالد

  خواهشا پیگیری کنین حقوق سرباز معلما رو کی میریزن، شش ماهه حقوقمون رو پرداخت نکردند، دلمون خوش بود قبل از مهر میریزن، که لباس بگیریم واسه خودمون، ولی هنوز نریختن

  پاسخ دادن
 9. نادر

  معلماحاضرن تابستان تعطیل نباشن ولی مثل بقیه کارمندان دولت حقوق بگیرن تعطیلی دردشون دوانمیکنه چون باید برن دنبال شغل دوم سوم پس این قدرتعطیلی رابه رخ معلمان نکشید

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.