آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۶ روز قبل ۱۰۸ نظر

اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار در مورد وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در اسرع وقت منتشر خواهد شد


فهرست اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان موجود در این صفحه :طراحی نظام جدید برای طرح رتبه‌بندی معلمان

۶۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش از طراحی نظام جدید برای رتبه‌بندی معلمان مبتنی بر شاخص‌های شایستگی محور خبر داد.


لایحه نظام پرداخت معلمین اعم از رتبه‌بندی معلمان است

۸۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه لایحه نظام پرداخت معلمین حل مشکلات وسیع‌تری از معلمان را در بر می‌گیرد، بر ضرورت تسریع در حل مشکلات فرهنگیان تاکید کرد.


طرح رتبه‌بندی معلمان به کندی پیش می‌رود

۹۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مستندسازی ۱۰۰۰ میلیارد تومان از سوءاستفاده‌های صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان تکمیل شده و به دنبال بررسی و مستندسازی سایر اموال هستیم.


نظام رتبه‌‎بندی معلمان براساس شایستگی به دولت تلکیف شده است

۱۰۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان و استقرار پرداخت براساس شایستگی برای داشتن آموزش و پرورش بدون دغدغه را به دولت تکلیف شده است.


لایحه «نظام پرداخت معلمی» برای اجرای مرحله دوم رتبه‌بندی معلمان

۱۱۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از تهیه پیش‌نویس لایحه نظام پرداخت معلمی خبر داد و گفت: مرحله دوم طرح رتبه‌بندی را در قالب نظام پرداخت معلمی دنبال می‌کنیم.
رتبه‌بندی معلمان ردیفی در لایحه بودجه ۹۶ ندارد

۱۷۹ روز قبل

خبرگزای خانه ملت: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با انتقاد از اعتبارات در نظر گرفته شده برای آموزش و پرورش، تصریح کرد: دولت ردیف بودجه‌ای در سال۹۶ برای رتبه‌بندی معلمان در نظر نگرفته است.


تاکید بر حرکت کارگروه‌های ارتقا معیشت فرهنگیان در مسیر اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان

۱۹۶ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است ایده تشکیل کارگروه‌هایی از سوی وزارت آموزش‌وپرورش با هدف تغییر در روال معیشت فرهنگیان درصورتی که به تزریق پول به این وزارتخانه منتهی شود قابل‌دفاع خواهند بود.


نظام رتبه‌بندی معلمان با طرح اصلی فاصله دارد

۱۹۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان که اجرایی شد با طرح اصلی فاصله دارد و دولت باید نظام رتبه‌بندی را به مجلس بیاورد و هر سال در بودجه سنواتی، اعتباری اختصاص دهد.

شیوه‌نامه رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان ابلاغ شد

۲۹۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس: شیوه‌نامه رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان برای اجرا در سال ۹۵ با امضای سرپرست وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور ابلاغ شد.


مصوبه کمیسیون تلفیق برای رتبه‌بندی معلمان

۲۹۸ روز قبل

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم از مصوبه این کمیسیون برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تهیه نظام رتبه بندی معلمان و توسعه و تسهیل سفرهای فرهنگی دانش آموزی و دانشجویی خبر داد.


جزئیات جدید از طرح رتبه بندی فرهنگیان و معلمان

۳۱۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا ضوابط رتبه بندی معلمان تغییر کرده است و آیا نیروهای خدماتی شامل رتبه بندی می‌شوند؟»


رایزنی برای رتبه‌بندی ۵۰ هزار نیروی خدمات

۳۲۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توزیع شیر مدارس تأمین شد، از رایزنی برای رتبه‌بندی ۴۰ تا ۵۰ هزار نیروی خدماتی این وزارتخانه خبر داد.


مهر ۹۵ ؛ گام دوم رتبه بندی معلمان

۳۴۰ روز قبل ۹ نظر

روزنامه ایران: رتبه‌بندی معلمان ماجرای پرپیچ و خمی است که حتی با ادعای آموزش‌وپرورش مبنی بر آغاز فاز اجرایی این طرح از مهر ۹۴ هنوز هم بسیاری از کارشناسان آموزشی بر این باورند خبری از اجرای آن نیست.


کم و کیف فاز دوم رتبه بندی معلمان

۳۴۴ روز قبل

وکیل ملت: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از استقرار بخشی از نظام سنجش صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان در سال جاری خبر داد و گفت: فاز دوم رتبه‌بندی معلمان امسال اجرا می‌شود.


طرح تکمیلی نظام رتبه‌بندی معلمان توسط مجلس در دست تدوین

۳۴۹ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: نایب رئیس کمیسیون آموزش‌ وتحقیقات مجلس بیان کرد: طرح تکمیلی نظام رتبه‌بندی معلمان در مجلس به منظور رفع ایرادات طرح تنظیم شده از سوی دولت در دست تدوین است و بار مالی آن نیز در بودجه سنواتی لحاظ شده است.


جزئیاتی از اجرای فاز دوم رتبه‌بندی معلمان

۳۵۱ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از استقرار بخشی از نظام سنجش صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان در سال جاری پرداخت و گفت: فاز دوم رتبه‌بندی معلمان امسال اجرا می‌شود.رتبه‌بندی ۴۰ هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورش

۳۵۷ روز قبل ۱ نظر

خبر گزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۰ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان پذیرش می‌شوند و ۱۰ هزار نفر نیز از بین تحصیلکرده‌های مقطع کارشناسی در آموزش و پرورش پذیرش خواهند شد.


اضافه شدن سه میلیون ریال به حقوق فرهنگیان طرح رتبه بندی مشاغل

۳۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای طرح رتبه بندی مشاغل در مهرماه سال گذشته بطور میانگین سه میلیون ریال به حقوق همکاران فرهنگی و معلمان شاغل در این وزارتخانه اضافه شده است.


۴۰ هزار معلم رتبه بندی نشده اند

۳۷۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از معلمان تاکنون شامل طرح رتبه بندی نشده اند و در حال پیگیری هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم.


اجرای رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی در سال جاری

۳۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اجرای رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی در سال جاری خبر داد و گفت: باید به ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای مربیان پیش‌دبستانی توجه شود.


نظام رتبه‌بندی معلمان «بایگانی» و بیمه طلایی معلمان «زمین‌گیر» شده

۳۷۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پاداش پایان خدمت معلمان از سال ۹۳ پرداخت نشده و نظام رتبه‌بندی واقعی معلمان هم بایگانی شده و بیمه طلایی زمین‌گیر شده است.


مربیان پیش‌دبستانی رتبه‌بندی می‌شوند

۳۷۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مربیان پیش‌دبستانی بر اساس شایستگی‌های حرفه‌ای و تخصصی تعیین سطح می‌شوند و بر اساس رتبه کسب شده در این مراکز به فعالیت می‌پردازند.


اجرای طرح رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان کشور

۳۷۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه‌ای به مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور بر اجرای طرح رتبه بندی حرفه ای معلمان کشور تاکید کرد.الزام اجرایی شدن رتبه‌بندی معلمان بر مبنای سند تحول

۴۰۲ روز قبل ۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : دبیر کل شورای ‌عالی آموزش و پرورش گفت: سعی داریم رتبه‌بندی معلمان بر مبنای سند تحول بنیادین باشد.
مهدی نوید‌ادهم دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص وضعیت رتبه‌بندی معلمان و تعیین وضعیت فاز‌بندی این طرح گفت: از زمانی که طرح رتبه‌بندی مطرح شد قرار بر این بود که در سه فاز طی سال‌های ۹۴، ۹۵ و ۹۶ اجرایی شود.


افزایش میانگین ۳۵۰ هزار تومان به حقوق فرهنگیان با طرح رتبه‌بندی

۴۱۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام ۲۰۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در دولت قبل آن هم در ۴ سال، مشکلاتی برای ما به وجود آورده است و برخی استان‌ها هنوز ادعا دارند که ردیف‌های استخدامی آنها در جای دیگری به کارگرفته شده است.


دیدگاه معلمان درباره طرح رتبه‌بندی فرهنگیان

۴۱۶ روز قبل ۳ نظر

سلامت نیوز: طرح رتبه‌بندی فرهنگیان از سوی آموزش‌وپرورش از مهر ماه سال گذشته آغاز شده است. در حالی که این طرح معایب و مزایای خود را داشته اما نوع محقق شدن آن باعث نارضایتی طیفی از فرهنگیان نیز شده و اختلاف‌نظرها را افزایش داده است. بر این اساس برخی از معلمان و اعضای کانون صنفی نظرات خود را در این زمینه عنوان کردند.
فاز دوم رتبه‌بندی و ارتقای معلمان مبتنی بر سنجش صلاحیت‌ها

۴۵۹ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فاز دوم رتبه‌بندی و ارتقای معلمان در سال جاری مبتنی بر سنجش صلاحیت‌ها خواهد بود، از ابلاغ بخشنامه‌ای پیرامون چگونگی سنجش صلاحیت‌ها طی یک تا دوهفته آینده خبر داد.


شرایط حرفه‌ای معلمان ریاضی تحت تاثیر چالش نظام رتبه‌بندی معلمان

۴۵۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: استاد ریاضی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: آموزش، ارتقا و شرایط حرفه‌ای معلمان ریاضی تحت تاثیر چالش نگران‌کننده نظام رتبه‌بندی معلمان واقع شده است.


فرد بازنشسته شامل رتبه بندی نمی شود

۴۶۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی باید دولت مجوز بدهد که در این خصوص هنوز مجوزی صادر نشده است.


رتبه بندی معلمان ناقص اجرا شده است

۴۷۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت افزایش ۶۷ درصدی میانگین حقوق فرهنگیان که مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده اند، مربوط به حقوق نیروهای ستادی این وزارتخانه است.


آغاز مرحله دوم رتبه بندی فرهنگیان

۴۷۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش از آغاز مرحله دوم رتبه بندی معلمان از فروردین ماه خبر داد و گفت: مرحله دوم رتبه بندی تفاوتی با مرحله اول ندارد.


تلاش دولت برای رفع تبعیض با رتبه‌بندی معلمان

۴۷۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – سید محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در پاسخ به گلایه‌های معلمان در میزگرد روزنامه ایران گفت:در اجرای نظام هماهنگ پرداخت، نسبت به معلمان تبعیض وجود دارد که با رتبه‌بندی، به دنبال برابری هستیم.


مقاومت دولت در اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان

۴۷۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه بحث نظام رتبه‌بندی معلمان در دو سال گذشته مطرح شد، گفت: اجرای این طرح با مقاومت دولت نیز مواجه شده و هنوز اتفاق نیفتاده، به شکلی تغییرات عمومی در کار معلمان اتفاق افتاده بود ولی نتوانست مشکلات این قشر را مرتفع کند.


محرومیت معلمان کم‌سابقه از طرح رتبه‌بندی عادلانه نیست

۴۸۰ روز قبل

خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با بیان اینکه رتبه‌بندی معلمان به دنبال ارتقای کیفیت نظام آموزشی، ایجاد انگیزه در میان جامعه فرهنگیان است، گفت: اگر این اهداف محقق نشود دیگر طرح رتبه‌بندی معنا پیدا نمی‌کند.


سرنوشت طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۶

۴۸۰ روز قبل ۴ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون شورای عالی آموزش و پرورش از اجرای رسمی طرح رتبه بندی در سال ۹۶ و با توجه به دو نظام سنجش صلاحیت و طرح رتبه بندی خبر داد.مشمولان جدید رتبه‌بندی معلمان

۴۸۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش درباره مشمولان جدید رتبه‌بندی معلمان در سال جاری اظهار کرد: طرح رتبه‌بندی معلمان در ۲۷ اسفند سال ۹۳ به تصویب دولت رسید و پس از تصویب در شورای توسعه مدیریت از ابتدای مهر سال ۹۴ اجرایی شد.


نظام رتبه‌بندی معلمان از مهرماه سال گذشته اجرا شده است

۴۸۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اظهار می‌کند که نظام رتبه‌بندی معلمان از مهرماه سال گذشته به مرحله اجرا درآمده است.


طرح رتبه بندی مربیان پیش دبستانی تنها برای ارتقای شغلی

۴۸۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خبرآنلاین : طرح رتبه بندی برای مربیان پیش دبستانی تنها مسیر ارتقای شغلی آنها را فراهم می کند و حقوق آنها براساس قانون وزارت کار است


جایگاه معلمان در طرح رتبه‌بندی مبهم است

۴۸۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: کارشناس تعلیم و تربیت گفت: معلمان جایگاه خود را در طرح رتبه بندی نمی‌دانند و هیچ چیزی عملاً تغییر نکرده است یعنی همان روند قبلی وجود دارد و فقط اعتباری در احکام معلمان به نام فوق‌العاده شغل صادر شده است.
عباس نجار کارشناس تعلیم و تربیت در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص طرح رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: در دولت قبل که رتبه‌بندی معلمان مطرح شد، بسته‌ای آماده شد و اعلام کردند جایگاه معلم نباید این چنین باشد.
بخشنامه ای برای حل مشکل ارتقای رتبه شغلی معلمان ابلاغ کردیم

۴۹۵ روز قبل ۱۷ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش گفت: احکام ارتقای شغلی فرهنگیانی که از مهر ۹۴ تا اسفند ۹۴ مشمول ارتقای شغلی می‌شدند، صادر می‌شود.


توضیحات وزیر درباره طرح رتبه بندی معلمان

۴۹۶ روز قبل

خبرگزاری اییسنا : وزیر آموزش و پرورش از رشد ۶۷ درصدی دریافتی فرهنگیان در دولت یازدهم خبرداد و گفت: میانگین دریافتی فرهنگیان در دولت یازدهم برای برخی افراد بیشتر و برای برخی کمتر بوده است.


چگونگی ارتقای شغلی معلمان به رتبه‌های خبره و عالی

۵۰۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ نظام سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان به زودی تدوین می‌شود و براساس آن معلمان برای دستیابی به رتبه‌های ارشد، خبره و عالی باید امتیازهای لازم را کسب کنند.


اجرای مرحله دوم طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۵

۵۰۴ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما: علی اصغر فانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، از اجرای مرحله دوم طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۵ خبر داد و گفت: معلمان زیر ۶ سال سابقه که سال گذشته مشمول طرح رتبه بندی نبودند از امسال رتبه بندی شده و با توجه به امتیازاتی که کسب می کنند در یکی از رتبه های ارشد، خبره و عالی قرار خواهند گرفت.


نظام رتبه بندی معلمان؛ وعده‌ای همچنان تحقق نیافته

۵۰۵ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: هیئت دولت نظام رتبه‌بندی معلمان را در سال ۹۲ تصویب و اجرای آن را طی ۴ مرحله و در طول سه سال مقرر کرد؛ آنچه از آن به عنوان فاز اول این نظام یاد می ‌شود در سال ۹۴ به‌طور محدود اجرا شد و البته دولت قصد دارد با بودجه‌ای معادل ۳۵۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۵ فاز دوم آن را اجرایی کند.پیشنهاد مسکوت ماندن طرح رتبه‌بندی معلمان

۵۲۶ روز قبل ۱ نظر

«طرح رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان در مهرماه امسال آغاز شد و فاز دوم از سال ۹۵ آغاز می‌شود و تلاش داریم تا به بهترین شکل طرح رتبه‌بندی معلمان را اجرایی کنیم. پیگیر هستیم تا طرح رتبه‌بندی معلمان برای پرسنل اداری آموزش و پرورش نیز اجرایی شود و در این زمینه مذاکراتی انجام شده است. »


رتبه‌بندی کامل فرهنگیان به سال آینده موکول شد

۵۲۹ روز قبل ۲ نظر

همشهری : درحالی‌که وعده‌های قبلی برای اجرای طرح رتبه‌بندی فرهنگیان هنوز محقق نشده، وزیر آموزش‌وپرورش اعلام کرد که طرح رتبه‌بندی بسیاری از فرهنگیان دارای سابقه زیر ۶ سال که مشمول رتبه‌بندی نشدند، سال آینده اجرا می‌شود.


اذعان وزارت آموزش و پرورش به اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی معلمان

۵۳۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش گفت: در جلسه امروز کمیسیون، نماینده وزارت آموزش و پرورش به‌رغم ادعای قبلی دولت مبنی بر اجرا شدن طرح رتبه‌بندی معلمان اقرار کرد که عملاً طرح اجرایی نشده است.


نظر کارشناسی مرکز پژوهش های مجلس درباره طرح رتبه بندی معلمان

۵۳۴ روز قبل ۷ نظر

خبر آنلاین : براساس مصوبه دولت، معلمان در ۵رتبه مقدماتی، پایه، ارشد، خبره و عالی رتبه‌بندی حرفه‌ای می‌شوند اما هنوز در مورد میزان دریافتی ابهاماتی وجود داد.


افزایش اعتبار رتبه بندی معلمان

۵۳۶ روز قبل ۱۳ نظر

وزیر آموزش و پرورش مهمترین اقدام این وزارت خانه در سال جاری را اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان دانست و گفت: با اعتباری معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۴ این طرح اجرا شد و در سال‌ آینده اعتبار اختصاص یافته ۳۵۰۰ میلیارد تومان است.
فانی بااشاره به دیگر اقدمات این وزارت خانه در سال جاری ادامه داد: در مناطق مرزی کشور حق مرزی را برای فرهنگیان که سال‌ها از تصویب آن گذشته بود، توانستیم محقق کنیم و از اول فروردین امتیازی که برای معلمان در قانون مدیریت خدمات کشوری لحاظ شده بود از ۷۰۰ امتیاز به ۱۵۰۰ امتیاز افزایش یافت.


ای استخدام: اجرای فاز دوم رتبه‌بندی معلمان با ۳۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار

۵۶۰ روز قبل ۱۱ نظر

فانی به اجرای طرح رتبه بندی معلمان برای ۸۳۰ هزار نفر از پرسنل از ابتدای مهر اشاره کرد و گفت: هرچند باید اقدامات موثر دیگری صورت بگیرد تا بتوانیم بخشی از تلاش همکاران را پاسخگو باشیم.
وی با بیان اینکه ۱۳۵۰ میلیارد تومان بار مالی ناشی از اجرای طرح بود، افزود: فاز دوم با ۳۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار ادامه پیدا خواهد کرد.


ای استخدام: وعده وزیر برای اجرای بهتر رتبه‌بندی معلمان

۵۶۴ روز قبل ۱ نظر

وزیر آموزش و پرورش از اجرای مرحله دوم طرح رتبه‌بندی معلمان درسال۹۵ خبر داد، این در حالی است که بسیاری از معلمان همچنان به اجرای مرحله اول این طرح اعتراض دارند، برخی از آنها می‌گویند این طرح شامل آنها نشده و گروهی هم به اجرای ناقص آن انتقاد دارند.


معلمان غیر دولتی؛ صلاحیت و شرایط شغلی برابر، دستمزد نابرابر

۵۶۵ روز قبل ۱ نظر

طرح رتبه بندی معلمان با سر و صدای زیادی در رسانه ها اعلام شد و در مدت زمان کوتاهی خیلی ها تصور کردند که قرار است وضع معیشت زندگی معلمان تغییر کند اما بعد از اجرا شدن طرح رتبه بندی، معلمان تغییرات چشمگیری را احساس نکردند.


ای استخدام : پیگیری اجرای طرح رتبه‌بندی برای پرسنل اداری

۵۶۶ روز قبل

وزیر آموزش و پرورش از پیگیری اعمال طرح رتبه‌بندی برای پرسنل اداری آموزش و پرورش خبر داد و خاطرنشان کرد: با آقای نوبخت مذاکراتی داشتیم که امیدواریم این مشکل نیز حل شود.


اجرای ناقص رتبه‌بندی معلمان نارضایتی‌های زیادی را دامن زده است

۵۶۶ روز قبل ۱ نظر

کلام‌الله صفری عصر امروز در نشست با جمعی از فرهنگیان با اشاره به نزدیکی انتخابات پیش‌روی مجلس خبرگان و شورای اسلامی اظهار کرد: فرهنگیان با تمام توان بصیرتی و آگاهی بی‌نظیر خود و با حضور حداکثری در صحنه انتخابات حاضر شده و به شایستگان رأی می‌دهند.


ای استخدام: اجرای مرحله اصلی نظام رتبه‌بندی در سال آینده

۵۷۳ روز قبل ۱ نظر

سیدمحمد بطحایی با اشاره به استمرار اجرای نظام رتبه بندی در سال آینده گفت: مرحله مقدماتی نظام رتبه بندی در سال ۹۴ اجرا شد، اما مرحله اصلی رتبه‌بندی که استقرار نظام سنجش صلاحیت‌ها خواهد بود در دست طراحی و برنامه ریزی است که امیدواریم تا قبل از پایان سال جاری نظام نامه آن ابلاغ شود.


معلمان مدارس غیردولتی فعلا شامل طرح رتبه بندی نمی شوند

۵۷۸ روز قبل

کاربری در بیان مشکل خود نوشته است:” با سلام فرمودید برای معلمان غیرانتفاعی طرح رتبه بندی داریم ولی بر چه اساسی وقتی بعد از پنج سال کار هنوز بیمه ندارم و با حقوق اندک ساعت ۴ هزار تومان داریم کار میکنیم. روز های تعطیل هم محاسبه نمیشه و در دی و خرداد و ایام نوروز حقوق نداریم ما از حداقل ها محروم هستیم همه جا طبق قانون کار است ولی ما تمام هفته هم که بریم به پانصد تومان در ماه نمیرسه تازه شما طرح رتبه بندی رو که اجرا کنید مگر مدیران ترتیب اثر میدن تو رو خدا به وضعیت ما رسیدگی کنین. وقتی صحبت بیمه میشه همش،رو از خودمان میگیرند یعنی هر چی درآمد داشته یم باید بدیم بیمه. خواهشا رسیدگی کنید ما امنیت شغلی نداریم”


میانگین افزایش حقوق معلمان رتبه‌بندی شده به ۳۰۰ هزار تومان رسید

۵۸۰ روز قبل ۲ نظر

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمانی که سابقه‌ خدمتشان کمتر از ۶ سال است، مشمول طرح رتبه بندی نشدند اما شایان به ذکر است معلمانی که تحت پوشش این طرح بودند ۳۰۰ هزار تومان بطور میانگین افزایش حقوق داشته‌اند.


ای استخدام : مشمولان جدید رتبه‌بندی معلمان درسال آینده

۵۸۸ روز قبل ۶ نظر

طرح رتبه‌بندی معلمان که ارتقای مهارت‌های تخصصی معلمان را دنبال می‌کند با وجود تمام فراز و نشیب‌ها و حواشی که داشت سرانجام در مهرماه امسال برای بخش بزرگی از فرهنگیان به اجرا در آمد و مسئولان آموزش و پرورش در همان زمان اعلام کردند که امسال فاز اول رتبه بندی اجرا شده و در سال ۹۵ شاهد اجرای فاز جدیدی از آن خواهیم بود که تغییرات بسیاری با آنچه اکنون اجرا شده خواهد داشت.


۶ ایراد به طرح رتبه‌بندی معلمان

۵۹۲ روز قبل ۴ نظر

سیدحسین نقوی حسینی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص مهم‌ترین مشکلات آموزش و پرورش اظهار داشت: وقتی در جمع فرهنگیان و مدارس حضور پیدا کرده و با آنها صحبت می‌کنیم، اظهار نگرانی جدی راجع به آموزش و پرورش، شرایط تعلیم و تربیت، نحوه ارزشیابی‌ها، شرایط اقتصاد آموزش و پرورش، منزلت و انگیزه‌های معلمی و فضای فرهنگی حاکم بر مدارس می‌کنند.توضیح آموزش و پرورش در خصوص افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی فرهنگیان

۶۶۴ روز قبل ۱ نظر

اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای برخی شایعات مربوط به افزایش حقوق ناشی از رتبه‌بندی فرهنگیان و عدم محاسبه آن در میزان حقوق بازنشستگی را تکذیب کرد.


بازنشستگانی که به خاطر چند روز از طرح رتبه بندی معلمان جاماندند

۶۸۴ روز قبل ۴ نظر

بسیاری از معلمانی که از طرح رتبه بندی به خاطر چند روز زودتر از اجرای طرح بازنشسته شدن بازماندند شکایتشان را در سرویس مشکلات مردم خبرگزاری ثبت کرده اند. یکی از آنها اعتراضش را اینطور بیان کرده: ما عده ای از بازنشستگانی هستیم که پایان شهریور ماه بازنشسته شدیم و بعد از این همه صبر کردن، طرح رتبه بندی از اول مهر اجرا شد! یعنی به خاطر چند روز این طرف و آن طرف از مزایای این طرح بازماندیم. آموزش و پرورش برنامه ای برای ما که به خاطر یک ماه از طرح جاماندیم ندارد؟ای استخدام : وضعیت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ در طرح رتبه‌بندی

۷۰۲ روز قبل ۵ نظر

معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فرهنگیان بازنشسته مشمول طرح رتبه بندی نمی شوند گفت:افرادی که قبل از مهر بازنشسته می‌شوند را با اندکی تأخیر بازنشسته می کنیم .


ای استخدام : تشریح ضوابط ومعیارهای رتبه‌بندی معلمان

۷۰۳ روز قبل ۱۴ نظر

رسول پاپایی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه ضوابط رتبه‌بندی ابلاغ شد، اظهار داشت: ضوابط رتبه‌بندی حرفه‌ای مشمولان طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان براساس مصول ۹ شهریور ۹۴ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به منظور اجرا از تاریخ اول مهر از طرف وزیر آموزش و پرورش ابلاغ شد.


ای استخدام : رتبه بندی معلمان فقط برای معلمان بیش از۶ سال سابقه

۷۰۴ روز قبل ۹ نظر

معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان فقط مشمول معلمان بالای شش سال سابقه خواهد شد.


۸۰ درصد معلمان در طرح رتبه‌بندی میانگین افزایش حقوق را دریافت می‌کنند

۷۰۵ روز قبل ۲ نظر

طرح رتبه‌بندی معلمان در شورای توسعه مدیریت تصویب شد و با ابلاغ آن به آموزش و پرورش قرار است از اول مهر کار صدور احکام فرهنگیان اجرایی شود. براین اساس افراد طبق شایستگی‌هایی تعریف شده بررسی و به آنها امتیازاتی داده می‌شود که در چهار رتبه پایه، ارشد، خبره و عالی طبقه‌بندی می‌شوند و به ترتیب از ۱۵، ۲۵، ۳۵ و ۵۰ درصد حق شغل بهره‌مند خواهند شد همچنین مدرک تحصیلی تأثیری در احراز رتبه توسط افراد تأثیری ندارد و سهم سوابق کاری پُررنگ لحاظ شده است.


ای استخدام : حقوق معلمان پس از اجرای طرح رتبه بندی افزایش می‌یابد

۷۱۱ روز قبل ۱۱ نظر

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: افزایش حقوق معلمان پس از اجرای طرح رتبه‌بندی آن‌ها صورت خواهد گرفت.زمان صدور احکام معلمان در طرح رتبه بندی

۷۲۹ روز قبل ۱ نظر

وزیر آموزش و پرورش از آغاز طرح رتبه بندی معلمان در نیمه دوم سال جاری خبرداد و گفت: این طرح آغاز یک راه برای پاسخ به خواسته معلمان باهدف ایجاد زمینه ارتقای مهارت های حرفه ای، افزایش حقوق و مزایا و کاهش فاصله دریافتی معلمان با سایرکارکان دولت و ارتقای منزلت و جایگاه معلمان در سطح جامعه اجرایی می شود.


تکلیف بازنشسته های فرهنگی در طرح رتبه بندی معلمان چه شد؟

۷۴۶ روز قبل ۱۴ نظر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام خبر افزایش ۳۵ درصدی حقوق نیروهای اداری آموزش و پرورش، درباره وضعیت بازنشستگان در طرح رتبه‌بندی گفت: تلاش می‌کنیم از طریق پاداش پایان خدمت حتی افرادی که شهریور امسال بازنشسته می‌شوند، آنها را از مزایای رتبه‌بندی بهره‌مندی کنیم.


کدام معلم ها مشمول طرح رتبه بندی می شوند؟

۷۴۶ روز قبل ۵۴ نظر

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره دایره شمول طرح رتبه‌بندی گفت: تمامی معلمان بالای شش سال سابقه مشمول طرح رتبه‌بندی می‌شوند.


افزایش بودجه عمومی آموزش‌وپرورش با اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان

۷۷۷ روز قبل ۸ نظر

سید محمد بطحایی صبح امروز در جمع معلمان و فرهنگیان استان بوشهر با اشاره به تلاش وزارت آموزش‌ و پرورش برای تعالی این نهاد تأثیرگذار اظهار داشت: هر چند آموزش‌ و پرورش نهاد مهم و تأثیرگذاری است اما این نهاد با مشکلات مختلفی دست‌وپنجه نرم می‌کند و باید با یک برنامه‌ریزی منسجم این مشکلات را برطرف کرد.


سهمیه جذب معلم در استخدام آموزش‌وپرورش

۸۰۶ روز قبل ۲ نظر

محمد دیمه‌ور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که در بحث استخدام ۵ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش تا چه اندازه به نیازهای دوره ابتدایی توجه شده است، عنوان کرد: مجموعه کمبود نیروی انسانی ما از طریق استان‌ها و مرکز نیروی انسانی وزارتخانه محاسبه و مدیریت می‌شود که این کمبودها کاملاً مشخص است.


طرح رتبه‌بندی شایستگی معلمان را ارتقاء می‌دهد

۸۱۶ روز قبل ۲ نظر

مهدی حاجتی عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی مدیران مدارس و سرگروه‌های آموزشی این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره ۱۵۶ شهید معلم و ۸۵۰ شهید دانش‌آموز گیلان اظهار کرد: آموزش و پرورش مسئولیت سنگینی دارد و مدرسه محور تعلیم و تربیت است.


طرح رتبه‌بندی تمام مشکلات معلمان را حل نمی کند

۸۱۸ روز قبل ۲ نظر

نماینده مردم یزد معتقد است که دولت باید طرحی برای حل مشکلات معیشتی و حقوق معلمان بدهد چون آنها نسبت به تبعیض‌هایی که می شود ناراحت هستند.


افزایش ‌حقوق ۱۶۰ هزار تومانی ربطی به نظام رتبه‌ بندی معلمان ندارد

۸۲۴ روز قبل

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: قبل از عید دولت مصوبه‌ای را گذراند که قرار شد از اول مهر سال جاری حقوق و مزایای فرهنگیان مقداری افرایش پیدا کند. ادعای دولت این بود که بر اساس سنوات خدمت بین ۱۶۰ تا ۵۰۰ هزار تومان اضافه شود. متأسفانه دولت این را به‌عنوان نظام رتبه‌بندی اعلام کرد. درحالی‌که این بر اساس همان قانون خدمات کشوری بود که سایر دستگاه‌ها اضافه کرده بودند.


میزگرد رتبه‌بندی‌ معلمان

۸۲۹ روز قبل ۵ نظر

در میزگرد بررسی طرح رتبه بندی معلمان اعلام شد: این طرح با آنچه که در طرح تحول بنیادین آمده متفاوت است و بیشتر این طرح معیشت معلمان را در نظر دارد و هیچ تحولی را در ساختار معلمان ایجاد نمی کند.


همه آنچه که معلمان باید از طرح رتبه‌بندی بدانند

۸۲۹ روز قبل ۳۲ نظر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان بسیار خوشبین است و تاکید می کند که فعلا ۱۰ درصد طرح در حال اجرا شدن است: با اجرای این طرح هم معلمان انگیزه پیدا می کنند و هم افزایش حقوق دارند.


افزایش حقوق معلمان در چهار طبقه بندی در طرح رتبه بندی

۸۳۴ روز قبل ۱ نظر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، از پیش‌بینی ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای سال تحصیلی جاری و همچنین ۳۵ هزار میلیارد ریال برای سال تحصیلی آینده به منظور اجرای طرح رتبه بندی معلمان در کشور خبر داد.


طرح رتبه‌بندی معلمان عدالت مادی ایجاد نمی‌کند

۸۳۶ روز قبل ۱ نظر

مهرداد بائوج لاهوتی صبح امروز در همایش تجلیل از معلمان نمونه و بازنشستگان فرهنگی این شهرستان با گرامیداشت هفته معلم و یاد و خاطره شهدای فرهنگی و نیز تقدیر از تلاش بی‌دریغ معلمان، اظهار کرد: صحبت کردن در وصف معلمان و در جمع آنها بسیار سخت و دشوار است زیرا معلمان تعلیم و تربیت را با پوست و گوشت ما یکی کرده‌اند.


کاهش مشکل حقوق و مزایای معلمان در پی اجرای طرح رتبه بندی

۸۳۸ روز قبل

سلیمان محبی پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از معلمان نمونه استان کرمانشاه، اظهار کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته از سوی معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی، امسال ۴۰۳ معلم نمونه منطقه‌ای، ۲۰ معلم نمونه استانی و یک نفر کشوری از استان کرمانشاه معرفی شده‌اند.


اجرایی شدن نظام رتبه‌بندی معلمان در وزارت آموزش و پرورش

۸۴۰ روز قبل

داوود محمدی صبح امروز در جمع معلمان نمونه استان قزوین در مراسم میثاق با شهدا که در مزار شهدای قزوین برگزار شد، اظهار داشت: امسال بودجه وزارت آموزش و پرورش از ۲۴ هزار میلیارد تومان به ۳۱ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

108 نظر برای «آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


 1. عباس

  کاش ما نیروهای خدماتیه (قراردادی و پیمانی )رو میدادن به شهرداری حد اقل اینجوری می فهمیدیم از بدنه آموزش و پرورش جدا شدیم.نه رتبه بندی نه گروه نه رتبه نه کارت شناسایی نه اضافه کار نه حق شیفت نه حق سرایداری…..اصلا انگار ما جزء آموزش پرورش نیستیم.
  به خدا اگه یه مدیر یه هفته هم بره مرخصی هیچ مشکلی تو مدرسه به وجود نمیاد ولی اگه ما یه روزم نباشیم خودتون قضاوت کنید چی میشه………..
  در ضمن ما هفته ای 44 ساعت کار می کنیم……….

  پاسخ دادن
 2. مجیدزارعیان

  باسلام بنده با 21سال سابقه با مدرک فوق دیپلم با کمبود 25 ساعت ضمن خدمت یکسال است که حدود 300 هزارتومان که می بایست به حقوقم اضافه شود پارسال که حدود 35ساعت کلاس گذاشتند بنده عمل جراحی دیسک کمر داشتم وتا حالا هیچ کلاس دیگری نگذاشته اند راه چاره بنده چیست؟ممنون اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
  • خدمات

   با سلام آیا فکری به حال نیروهای خدماتی با مدرک دانشگاهی که تازه فارغ التحصیل شده اند ایا فکری خواهید کرد؟ممنون می شوم اگه خبر را منتشر کنید خیلی بخدا چشم انتظار هستن.تورا خدا جواب بدهید؟

   پاسخ دادن
 3. بازنشسته فرهنگی

  رتبه بندی اولویت اجرای آن برای بازنشستگان فرهنگی بوده است زیرا هر فرهنگی با داشتن هر مدرک و سنوات خدمت و مدرک تحصیلی با صد الی دویست هزار تومان نوسان بازنشسته شده است و یک هرج و مرج و بی نظمی در حقوق دریافتی بازنشستگان فرهنگی بوجود آمده است که می بایست همه بازنشستگان فرهنگی رتبه و طبقه بندی شوند تا احقاق گردد و ترمیم حقوق بازنشستگان فرهنگی بر حسب معیار سنجی باشد نه آنکه مدیریت برنامه ریزی آقای نوبخت اعلام کرده است که فله ای است هر بازنشسته ای که کمتر از این مقدار حقوق می گیرد این قدر درصد اضافه شود و هر بازنشسته ای که بین این مقدار تا آن مقدار حقوق می گیرد فرض یک درصد معلومی اضافه شد که این برنامه ریزی محسوب نمی شود و اگر محسوب شود برنامه ریزی در نوع فله ای بدون داشتن معیار سنجش واقعی برای افزایش حقوق محسوب می شود که خود تبعیض و مشکلات جدیدی را در نوع پرداختی بوجود می آورد و معایب آن بیشتر از محاسن آن می باشد .

  پاسخ دادن
 4. بازنشسته فرهنگی

  آقای فانی همین مقدار بودجه را دولت و وزارت آموزش و پرورش فقط بین شاغلین فرهنگی تقسیم کرده است و بازنشستگان فرهنگی را با داشتن سی سال خدمت فراموش کرده اند به طوری که شاغلین فرهنگی دو برابر بازنشستگان فرهنگی همتراز خود حقوق دریافت می کنند و هیچکس در فکر شان و منزلت بازنشستگان فرهنگی نمی باشد واقعاٌ خجالت آور می باشد که بازنشستگان فرهنگی را در این سال های پیری و کهولت و بیماری در شرایطی که به علل های گوناگون منجلمه بیماری هزینه های آنها روز افزون اضافه می شود باید نصف شاغلین همتراز خود حقوق بگیرند و حتی متاسفانه در خدمات دهی بیمه درمانی آنها نیز تبعیض وجود دارد واقعاٌ برای مسئولین دست اندر کار متاسفم و دولت تدبیر و امید در این مدت دوسال حقوق شاغلین فرهنگی را دوبرابر نموده است و متاسفانه اصلاٌ به حقوق بازنشستگان توجهی نکرده است و فاصله دو برابری حقوق شاغلین و بازنشستگان فرهنگی را به دیده اغماض نگاشته است .!!!!

  پاسخ دادن
 5. ایرانی ومعلم

  اگه واقعا میخواهنند قشر فرهنگیان با روحیه باشند بجای شرط گذاشتن برای همه وکسانیکه حقوقشان مثل خدماتی کم است بیشتر افزایش دهند والکی شرایط نگذارند انصافا رسوا شدیم

  پاسخ دادن
 6. مشتروي

  آیا خدمتگزارا فرهنگی نیستند . پس چرا این رتبه بندی شامل ما نشده . اول به حقوق ما نگاه کنید . ما با پایین ترین ردیف حقوق جزء قشر ضعیف جامعه فرهنگی هستیم . ولی دردم را به که بگویم . خدایا خودت شاهد باش

  پاسخ دادن
 7. حلیمه یاری

  رتبه بندی خوبه . به شرطی که انصاف رعایت بشه . به خاطر رتبه بندی وضعیت عالی شدن مامعلوم نیست .میگن سایت بسته است . چون ما 7/1 نبودیم حکم عالی اجرانشد چرا ؟
  در شهر ما فقط دومدرسه روستایی داریم با 5 دقیقه فاصله از شهر و 7 دانش آموز . که همکار امتیاز بالامی ره ما درشهر 30 به بالا دانش آموز دارم . وسالیان زیاد روستای اول خدمت هم قبول نیست .حالا همکاران با 23 سال سابقه عالی شدند ولی ما نشدیم . در حالی که 4 مهر 24 سالم تمام شد .چرا سایت بسته است ؟

  پاسخ دادن
 8. اسفندی

  چراحکم بازنشستگی عده ای را27اسفند93 زدنددرصورتی که مدارس تا28 اسفندبازبود واز29اسفندتا13فروردین مدارس تعطیل بود.چراحق این افراد ضایع شدوباحکم فروردین 93حقوق وپاداش دریافت می‌کنند. می بایست باتوجه به تعطیلی مدارس درنوروز حکم ایشان 14فروردین 94زده میشه. چراحقشان ضایع شدبعداز این همه سال زحمت برای آموزش وپرورش میهن اسلامی

  پاسخ دادن
  • رقیه ابراهیمی پور

   مامعاونین اجرایی مدارس شش ماه از سال تحصیلی 94 را کارکرده ایم هنوز هم برای بستن دفاترامتحانات و غیره درگیرکار مدرسه هستیم چرا رتبه بندی فرهنگیان شامل حال ما نشده ؟ بعد از 30 سال تلاش و کوشش چقدر عالی ازما تقدیر به عمل آمد.

   پاسخ دادن
 9. مهرگان

  با170_180هزارتومان مشکلی حل میشه. ای کاش این طرح اجرا نشه. وزارت نیرو 500هزار ت افزایش حقوق داشتند چرا ماباید اینهمه بدبخت باشیم. کل دنیا فهمید اندکی اصافه میشه به حقوق پایین ما

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.