استخدام استانداری کردستان سال ۹۴ (آخرین اخبار)

۵۹ روز قبل ۶۹ نظر

استخدام استانداری کردستان سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ مهر ۹۴ – آزمون استخدامی جذب نیرو برای شهرداری های استان کردستان برگزار می شود

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت:با توجه به اعلام نیاز شهرداری های استان، آزمون جدید استخدامی جذب نیرو برای شهرداری ها در مهر و آبان امسال برگزار می شود و شهرداری دلبران هم در صورت اعلام نیاز می تواند از طریق این آزمون نیرو جذب نماید.
به گزارش خبرنگار ایرنا، آرتیکاس اقبال روز یکشنبه در مراسم معارفه شهردار دلبران از توابع شهرستان قروه افزود: شرط تامین کمبود نیروی انسانی در شهرداری ها تامین حقوق پرداختی به آنان است که با وضعیت سنجی و استعلام سالانه از سوی شهرداری ها، استخدام نیرو به صورت پیمانی برای آنان امکان پذیر خواهد بود.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه شهرهای کوچک درآمد پایدار آنچنانی ندارند، افزود: شهردار، شهرداری و شورای اسلامی این وظیفه را دارند که درآمدهای پایدار را برای شهرداری تعریف و از محل تسهیلات ارزان قیمت دولتی طرح هایی را اجرایی کنند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان با اشاره به ازمون سال گذشته جذب نیرو برای ادارات آتش نشانی استان نیز گفت: ۶۷ نیروی آتش نشان که در مراحل آخر استخدامی قرار دارند سال جاری به صورت پیمانی جذب شهرداری ها می شوند.
به گفته وی جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی باید محور اصلی فعالیت اعضای شورا و شهرداری های سطح استان قرار گیرد.
اقبال با اشاره به اینکه همفکری شورا و شهرداری نشان دهنده تعامل دستگاه های مدیریت شهری است ادامه داد: این تعامل باید به صورت پیوسته و مداوم در راستای خدمت بهتر به مردم قرار گیرد.
وی اظهار کرد: شهرداری ها ویترین تفکرات شورا هستند، اگر شهردار عملکرد موفقی داشته باشد بیانگر تفکرات خوب و موفق و همدلی و همفکری شورا خواهد بود و عکس آن نیز صادق است.
مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری کردستان افزود: ارائه خدمت بهینه به مردم باید در راس امور باشد چرا که مردم دلبران مستحق خدمات بیشتر و مطلوب تری هستند.
وی کمبود اعتبار شهرداری ها و کاهش در آمد آن را از مهمترین معضلات شهرداری ها دانست و گفت: تحریم در سال های اخیر تاثیرات مخربی بر روی اعتبارات داشته است که حل شدن آن نیازمند زمان است و نباید منتظر معجزه بود.
اقبال تاکید کرد: بودجه سال ۹۴ شهرداری دلبران در مقایسه با سال گذشته بر اساس بودجه بندی شورای اسلامی این شهر رشد دو برابری داشته است که این رشد می تواند تاثیر مثبتی بر روند اجرایی شدن برنامه های این شهرداری در اداره امور شهری داشته باشد.
اقبال افزود: در پنج ماهه نخست سال جاری بیش از دو میلیارد ریال به شهرداری دلبران کمک شده است.
اقبال گفت: جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی می تواند برای درآمدزایی شهرداری های شهرهای کوچک کمک خوبی باشد.
در این مراسم از خدمات صفا زارعی شهردار سابق دلبران تجلیل و اکبر خادمی به عنوان شهردار جدید دلبران معرفی شد. قروه در ۹۰ کیلومتری شرق سنندج واقع شده است.


خبر ۱۷ شهریور ۹۴ –  ۴۰۰۰ نفر در استان کرمانشاه صاحب شغل می‌شوند

خبرگزاری مهر : مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود باجذب اعتبارات تاپایان امسال تعداد ۴ هزار نفر صاحب شغل شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود خاکسار در نشستی خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز یکشنبه در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با رویکرد پرداخت تسهیلات بدون سود و تنها با اخذ کارمزد ۴ درصد در بخش ازدواج و اشتغال به جوانان جویای کار و با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای آنها فعالیت می‌کند.
خاکسار مشکل بزرگ استان کرمانشاه در زمینه اشتغال را بی‌رغبتی افراد به کار مشارکتی و گروهی دانست و افزود: در این رابطه محور پرداخت تسهیلات در صندوق امید در بحث گردشگری و کار مشارکتی منجر به اشتغال پایدار است و در این رابطه تفاهم نامه‌ای با میراث فرهنگی استان در بحث پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال به افراد جویای کار در بخش بوم گردشی امضا شده است.
وی از پرداخت ۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در بخش گردشگری به افراد جویای کار در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: از مهم ترین کارهای ما پرداخت قرض‌الحسنه ازدواج به جوانان است که در این رابطه از ابتدای سال تاکنون مبلغ ۲۸ میلیارد و ۷۰ میلیون تسهیلات قرض‌الحسنه برای ۷۶۲ مورد ازدواج در استان پرداخت شده است.
خاکسار حداکثر زمان پرداخت تسهیلات ازدواج از مدت ثبت نام تا دریافت را یک هفته عنوان کرد و گفت: البته در صورتی که افراد تمام روند قانونی کار را رعایت کنند تسهیلات ظرف یک هفته در اختیارشان قرار می‌گیرد که به هر کدام از زوجین مبلغ ۳۰ میلیون ریال و در صورت بهره‌مندی از سهمیه شاهد و ایثارگر مبلغ ۶ میلیون تومان بر هرکدام از طرفین اعطا می‌شود.
کسی در صف انتظار دریافت وام ازدواج از صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه نیست
وی با بیان اینکه هم اکنون کسی در صف انتظار دریافت وام قرض‌الحسنه ازدواج از صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه نیست، افزود: در ۶ ماهه نخست سال گذشته به دلیل کمبود بودجه تنها ۳۹۰ میلیون ریال تسهیلات به ۱۰ فقره ازدواج در استان پرداخت شد و مجموع اعتبارات در حوزه تسهیلات ازدواج به در سال گذشته نیز ۴۲ میلیون تومان برای ۱۴ فقره ازدواج بود.
خاکسار از تلاش برای جذب اعتبارات بیشتر برای پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان در استان کرمانشاه تا پایان سال اشاره کرد و گفت: در گذشته مبلغ ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای ۷۴ زوج دانشجوی دانشگاه آزاد کرمانشاه پرداخت شد و هم اکنون نیز در تلاش هستیم تا امکان پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی برای زوج‌های دانشگاه آزاد استان فراهم شود.
رشد ۴ برابری اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به استان کرمانشاه
وی از رشد ۴ برابری اعطای تسهیلات اشتغال به استان کرمانشاه خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون مبلغ ۹۱ میلیارد و ۲۶ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه برای اشتغال جوانان در استان پرداخت و در مجموع برای ۱۱۵۴ نفر اشتغال ایجاد شده در حالیکه در ۶ ماهه نخست سال گذشته تنها ۲۰ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه در ادامه بیکاری را یکی از معضلات اصلی این استان دانست افزود: سال گذشته مبلغ ۲۱۳ میلارد و ۴۶۹ میلیون ریال تسهیلات برای اشتغالزایی ۲۱۳۳نفر در استان پرداخت شد و هم اکنون ۷ پله در کاهش بیکاری استان ارتقا یافتیم.
خاکسار بیشترین پرداختی تسهیلات اشتغالزایی در استان کرمانشاه را مربوط به حوزه اشتغال خانگی افراد بیان کرد و گفت: امسال در بحث حمایت از اشتغال خانگی و شرکت‌های دانش بنیان و پرداخت‌های زنجیره‌ای به ویژه در مناطق روستانشین استان اقدامات قابل توجهی انجام شده است.
وی مشارکت‌های مردمی در مناطق روستایی استان کرمانشاه را امری لازم در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه دانست و گفت: در طرح‌های مشارکتی استانداری، بنیاد توسعه و صندوق کارآفرینی امید استان متولی پرداخت تسهیلات و بررسی شرایط متقاضیان است.
مشکل بزرگ اشتغال کرمانشاه نداشتن بازار فروش است
خاکسار نداشتن بازار فروش را مشکل بزرگ اشتغال در استان کرمانشاه دانست و افزود: متاسفانه در زمینه فروش تولیدات با مشکل مواجه هستیم وامید داریم تا با اتخاذ تدابیر چرخه اقتصاد به حرکت درآید.
وی ابراز امیدواری کرد با اعطای تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید تا پایان امسال تعداد ۴ هزار جوان جویای کار در استان کرمانشاه صاحب شغل شوند و سعی ما برآن است تا ۱ ریال از تسهیلات تخصیص داده شده به استان برگشت داده نشود.
خاکسار ملاک پرداخت تسهیلات قرض الحسنه را ایجاد اشتغال پایدار دانست و گفت: بازرسان ما تمام فعالیت‌های متقاضیان دریافت وام در قبل و حین و بعد از دریافت تسهیلات را رصد کرده و در صورت مغایرت با قوانین، عدم اجرای طرح آنان ثبت و تسهیلات برگشت داده می‌شود.
وی همچنین به طرح امید اشاره کرد و گفت: در این طرح کسبه و دارندگان جواز کسب در صورت سپرده گذاری در صندوق کارآفرینی امید استان به میزان سپرده خود تسهیلات قرض‌الحسنه بدون سود و تنها با کارمزد ۴ درصد دریافت می‌کنند و امکان دریافت تسهیلات تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال وجود دارد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه وام‌های صندوق کارآفرینی امید به هیچ عنوان قابل انتقال نیست، گفت: حمایت از طرح‌های نوآورانه در دستور کار ما قرار دارد.


خبر ۲۲ تیر ۹۴- اطلاعیه معاونت نیروی انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاه های اجرایی

خبرگزاری ایرنا : معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان اطلاعیه ای در مورد نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال ۹۱ دستگاه های اجرایی استان صادر کرد.
اطلاعیه معاونت نیروی انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاه های اجرایی
به گزارش ایرنا در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی استان در سال ۹۱ می رساند، اعتبار مورد نیاز جهت به کارگیری افراد جدیدالاستخدام، طی نامه شماره ۵۸۸۶۳ مورخ ۱۵/۴/۹۴ جناب آقای دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام شده است.
لذا دستگاه های اجرایی موظفند سریعاً نسبت به صدور احکام کارگزینی پذیرفته شدگانی که شماره مستخدم آنان از طریق سامانه کارمند ایران دریافت شده است اقدام نمایند و در خصوص افرادی که به هر دلیل مراحل نهایی پذیرش آنان انجام نشده است تسریع کنند.


خبر ۹ تیر ۹۴ – اطلاعیه دفتر منابع انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاههای اجرایی

پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در این اطلاعیه آمده است:
با توجه به برگزاری آزمون استخدام سال ۱۳۹۱ در ۲ مرحله بدینوسیله به اطلاع می رساند:
کلیه مراحل آزمون استخدام (به غیر از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران که در دست اقدام است) به پایان رسیده و همچنین در اجرای نامه رئیس امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعتبار مورد نیاز در جدول شماره (۹) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور منظور گردیده است که پس از ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان از طریق دستگاه استخدام کننده و اخذ شماره مستخدم؛ دستگاههای اجرایی می توانند احکام پذیرفته شدگان را پس از سوگند نامه استخدام صادر نمایند.
به مدیران محترم دستگاههای اجرایی ذیربط تاکید می گردد در بکارگیری نیروی انسانی پذیرفته شده تسریع بعمل آورند.
سیده شهلا شالپوش
مدیر کل منابع
انسانی و تحول اداری استانداری


خبر ۳۱ خرداد ۹۴-دولت محدودیت مالی برای جذب پذیرفتگان در آزمون استخدامی ندارد /تا دو هفته آینده مستخدمین جدید جذب ادارات می‌شوند
حسین فیروزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در مورد تعیین تکلیف وضعیت استخدامی‌های استان کردستان، اظهار کرد: برخی از این افراد فرایند استخدام را در ادارات خود تکمیل کرده اند اما فرایند مصاحبه و شروع بکار آنان به تاخیر افتاده است.
وی خاطرنشان کرد: کدهای استخدامی این افراد در حال دریافت است و به محض دادن شناسه، جذب ادارات خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان افزود: بنده به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار کردستان می‌گویم بستر جذب این افراد با توجه به تامین اعتبارات لازم از اول خرداد ماه امسال فراهم بوده است.
فیروزی با بیان اینکه البته لازمه جذب قبول شدگان در آزمون استخدامی، دریافت کد شناسه استخدامی توسط آنان است، افزود: این افراد باید با مراجعه به اداره‌کل مالی استانداری کردستان می‌توانند، وضعیت صدور و یا عدم صدور کد شناسه مستخدمی خود را پیگیری کنند.
وی در پاسخ به این سئوال که بازه زمانی برای صدور این کد چه مدت است، تصریح کرد: مهم‌ترین محدودیت دولت در بحث استخدام این افراد نبود منابع مالی بود و این مهم تامین شده و هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: افرادی که تاکنون موفق به دریافت این کد استخدامی نشده‌اند نیز در بازه زمانی یک روز می‌توانند کد خود را دریافت کنند.
فیروزی با بیان اینکه آقای نوبخت نیز در مصاحبه مطبوعاتی خود طی چند روز اخیر نبود هیچ محدودیتی برای استخدام این افراد را رسانه‌ای کرده‌ است، گفت: امیدواریم ظرف ۲ هفته آینده فرایند گزینش و استخدام این افراد به پایان برسد.
وی تصریح کرد: تمام اعتبارات استخدامی‌های جدید در سال ۹۴ از اول خرداد ماه تامین اعتبار شده و دولت هیچ محدودیت مالی برای استخدام این افراد ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان افزود: لازمه شروع به کار این افراد طی فرایند استخدامی در دستگاه‌های ذیربط است که بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ظرف ۲ هفته آینده این مهم صورت می‌گیرد.


خبر  ۳۰ خرداد ۹۴ – اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌های کردستان
مدیکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌های شهرداری‌های سنندج، کامیاران و سروآباد و شرایط پذیرش آن در سایت استانداری کردستان اعلام شد.
به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران از سنندج، آرتیکاس اقبال با بیان اینکه این آزمون روز جمعه هشتم خرداد ماه سال جاری برگزار شد، گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی یاد شده از تاریخ ۳۰ خرداد ماه ۹۴ در سایت استانداری کردستان قابل دریافت است.
وی افزود: افراد پذیرفته شده در مرحله اول از تاریخ ششم لغایت ۱۳ تیرماه مجاز به تحویل مدارک جهت تطبیق به دفتر امور شهری و شوراها واقع در استانداری کردستان می باشند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان بیان کرد: در صورتی که افراد پذیرفته شده در موعد مقرر نسبت به تحویل مدارک اقدام نکنند به منزله انصراف تلقی شده و از ادامه مراحل استخدام و جذب محروم خواهند شد.
اقبال از برگزاری آزمون عملی در مرداد ماه سال جاری خبر داد و گفت: آزمون عملی در ۹ بخش از قبیل دو، دراز و نشست، پرش جفت، بارفیکس، دوی ۵۴۰ متر، حمل دو لوله نواری، حمل نردبان ۳ متری و حمل خاموش کننده خواهد بود.
وی در پایان گفت: شرط اولیه قبولی در آزمون عملی جهت تعیین امتیاز نهایی داوطلب کسب حداقل ۴۰۰ امتیاز در ۹ بخش است.


خبر ۹ خرداد ۹۴ – نتیجه آزمون استخدامی آتش نشانی های کردستان ظرف ۲۰ روز آینده اعلام می شود

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: نتیجه آزمون استخدامی آتش نشانی های کردستان حداکثر ظرف ۲۰ روز آینده اعلام و از نفرات، براساس نمره کتبی جهت تطبیق مدارک با شرایط آگهی استخدام دعوت به عمل خواهد آمد.
آرتیکاس اقبال روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از تطبیق مدارک و حذف موارد احتمالی عدم تطبیق، لیست سه برابر ظرفیت استخدامی مجاز(۱۵۰ نفر) اعلام خواهد شد.
وی در تشریح روند برگزاری این آزمون اظهار داشت: در اجرای مجوز استخدام ۶۷ نیرو جهت واحدهای آتش نشانی شهرداری سنندج (۶۰ نفر) شهرداری کامیاران (۴ نفر) و شهرداری سروآباد (۳ نفر)، آزمون استخدامی مربوطه پس از کسر سهمیه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای جذب ۵۰ نفر برگزار شد.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان افزود: ثبت نام از تاریخ ۱/۲/۹۴ شروع و تا آخرین ساعات روز ۱۰/۲/۹۴ ادامه داشت و در این مدت تعداد ۸۱۵ نفر شامل ۱۰۸ نفر زن و ۷۰۷ نفر مرد موفق به ثبت نام شدند.
اقبال ادامه داد: آزمون کتبی در تاریخ ۸/۳/۹۴ در سایت اداری ـ آموزشی دانشگاه فرهنگیان با حضور ۷۱۳ نفر برگزار شد.
وی در پایان گفت: در صورت عدم بروز مشکلات و موانع خاص، آزمون عملی پس از ماه مبارک رمضان در مرداد ماه برگزار خواهد شد و نفرات اصلی براساس مجموع نمره مکتسبه از آزمون کتبی (با ضریب یک) و آزمون عملی (با ضریب دو) جهت ادامه مراحل استخدام به گزینش معرفی خواهند شد


خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۴ – پرداخت ۲۸۷ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان اشتغال در کردستان

خبرگزاری بی باک : به گزارش بی باک، اصغر نورالله زاده ظهر امروز چهارشنبه در نشست با استاندار کردستان و امضای تفاهم نامه مشترک استانداری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته و در راستای حمایت از بخش تولید در استان کردستان ۲۸۷ میلیارد ریال تسهیلات به افراد متقاضی پرداخت شده است.
وی با اشاره به نگاه ویژه صندوق کارآفرینی و امید به استان کردستان عنوان کرد: سال گذشته کردستان با اعتبار ۲۸۷ میلیارد ریالی مقام سوم کشور را در زمینه پرداخت تسهیلات به خود اختصاص داده است و این یکی از ظرفیت های بالا برای حمایت از بخش تولید در کردستان است.
مدیر عامل صندوق کارآفرینی و امید کشور با اشاره به نیاز کشور در حوزه ایجاد فرصت های جدید شغلی گفت: اشتغال یکی از نیازهای جدی در کشور است و در همین راستا صندوق کارآفرینی و امید تلاش دارد که زمینه را برای ایجاد فرصت های جدید شغلی در کشور فراهم کند.
وی به تغییر سیاست های صندوق اشاره کرد و افزود: سیاست جدید صندوق حمایت از کسب و کار خرد و همچنین تنوع در تولید است که در همین راستا حمایت از تاسیس و راه اندازی شرکت های تعاونی نیز قرار می گیرد.
نورالله زاده تدوین سیاست های منطقه ای و استانی برای حمایت از بخش تولید را از دیگر برنامه های صندوق عنوان کرد و یادآور شد: صندوق تلاش دارد تا بر اساس ظرفیت های هر استان و منطقه تسهیلات را به افراد متقاضی اشتغال پرداخت کند که این مهم فرصت های بهتری را برای ایجاد اشتغال فراهم می کند.
وی در پایان گفت: صندوق در برنامه جدید خود از تولید تا بازاریابی حمایت خواهد کرد و به همین دلیل باید در سراسر کشور از تمامی ظرفیت های در اختیار به بهترین شکل ممکن بهره برداری شود.


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۴ – پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ۹۱ کردستان به زودی به‌کارگیری می‌شوند

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی ضمن اعلام خبر تامین اعتبار استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی سال ۹۱، اظهار داشت: سال ۹۱ در ۲ مرحله آزمون برگزار شد و بالغ بر ۱۸  هزار و ۲۰۰ نفر در آن شرکت کردند.وی افزود: مقرر شد از میان این شرکت‌کنندگان به ترتیب نمرات عمومی و تخصصی ۳ برابر ظرفیت استخدام برای مصاحبه معرفی شوند، به این ترتیب که افرادی که در آزمون عمومی از ۱۰۰ نمره ۶۰ را کسب کنند کارنامه آزمون تخصصی آنها مورد بررسی قرار گیرد سپس به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی، برای مصاحبه معرفی شوند.فیروزی در ادامه خاطرنشان کرد: در نتیجه به ترتیب نمره حدود ۵ هزار نفر برای انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه‌های اجرایی استان معرفی شدند که تاکنون غیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران، در ۲۶ دستگاه مصاحبه‌ها انجام شده است.وی همچنین اظهار داشت: با لحاظ نمودن ۸۰ درصد نمره علمی و ۲۰ درصد نمره مصاحبه، ۱.۵ برابر ظرفیت استخدامی برای انجام مراحل گزینش معرفی شدند که با انجام این بخش عمده کار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشخص شد.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان در ادامه یادآور شد: از تاریخ ۲۰ اسفندماه سال ۹۳ سامانه «کارمند ایران» برای دستگاه‌های اجرایی باز شده و دستگاه‌ها موظف شدند افراد جدیدالاستخدام را در آن ثبت‌نام کرده و برای آنها شناسه استخدام دریافت کنند.فیروزی در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه بخش مهم کار یعنی تامین اعتبار برای استخدام این افراد از بودجه ۹۴ کل کشور تامین شده است که اعتبار مورد نیاز در جزء ۷۷ ردیف ۵۵۰ هزار شماره ۹ قانون بودجه ۹۴ کل کشور منظور شده است.وی ابراز امیدواری کرد به زودی و براساس پیشرفت کار در دستگاه‌های اجرایی در خصوص دریافت شناسه مستخدم برای افراد جدیدالاستخدام، این افراد شروع به کار خواهند کرد.فیروزی با اشاره به اینکه ۱۸ نفر از نیروهای جدیدالاستخدام سازمان تعاون روستایی استان از اول اسفندماه سال ۹۳ جذب آن دستگاه شده و شروع به کار کرده‌اند، یادآور شد: چنان که گفته شد در مورد سایر دستگاه‌ها نیز اعتبار مورد نیاز تامین شده و دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به سرعت شروع به کار این افراد را کلید بزنند.


استخدام در آتش نشانی استان کردستان

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی می رساند ثبت نام در آزمون از تاریخ یکم اردیبهشت لغایت دهم اردیبهشت انجام می گیرد.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ بهمن ۹۳ – اشتغال ۱۳ هزار نفر در صنعت پرورش مرغ گوشتی کردستان

خبرگزاری مهر : به گزارش خبرنگار مهر، فرازد معاونی عصر امروز دوشنبه در جلسه کمیته راهبردی خوشه کسب و کار طیور که در سالن جلسات دفتر آموزش و پژوهش استانداری تشکیل شد به ارائه گزارشی از وضعیت پرورش طیور در استان پرداخت و گفت: مصرف سرانه گوشت سفید در کردستان ۲۵ کیلوگرم است که با احتساب جمعیت یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفری استان مصرف سرانه کل به میزان  ۳۷ هزار و ۵۰۰ هزار تن می رسد.
وی عنوان کرد: کردستان از لحاظ پرورش مرغ گوشتی مزایای شامل تازه ساخت بودن ساختمان و تاسیسات واحدهای مرغداری، اقتصادی بودن و همجواری با بازارهای مصرف کشورهای همسایه، ایجاد اشتغال، امکان جوجع ریزی در تمامی فصول و عاری بودن از آلودگی های طبیعی را داراست.
وی میزان تولید گوشت سفید در استان را ۵۶ هزار تن ذکر کرد و اظهارداشت: از میزان کل تولید استان ۲۷ هزار و ۵۰۰ تن آن مازاد بر مصرف است که به بازارهای مصرف سایر استان های کشور ارسال می شود.
مدیر امور طیورسازمان جهادکشاورزی کردستان ادامه داد: در حال حاضر ۶۷۲ واحد مرغ گوشتی به ظرفیت تولید بیش از یک میلیون و ۳۱۰ هزار قطعه در سال در استان وجود دارد.
معاونی بیان کرد: ۳۴۳ مورد پروانه تاسیس به ظرفیت ۷ میلیون و ۲۸۳ هزار قطعه در دوره، ۳۸ مورد موافقت اصولی به ظرفیت ۷۶۰ هزار قطعه در دوره در استان صادر شده است.
وی افزود: در تولید گوشت مرغ به ترتیب شهرستان های سنندج، سقز، مریوان، بانه، بیجار، کامیاران، دهگلان، قروه و سروآباد بیشترین تولید را دارند.
وی اعلام کرد: ۳۷ درصد ۳۴۳ واحد دارای پروانه تاسیس به عبارتی ۱۰۷ واحد دارای پیشرفت فیزیکی بیش از ۲۶ درصد هستند و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسند.
مدیر امور طیورسازمان جهادکشاورزی کردستان گفت: از سال ۸۴ تا پایان سال ۹۲ تعداد و ظرفیت واحدهای پرورش طیور در استان ۳.۵ برابر رشد داشته است.
معاونی بیان کرد: در نتیجه صنعت پرورش مرغ گوشتی دراستان ۳ هزار و ۳۷۵ اشتغال مستقیم و ۱۰ هزار اشتغال غیر مستقیم ایجاد شده است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر ۶ کشتارگاه صنعتی درشهرهای سنندج، بانه، مریوان، قروه، سقز و دهگلان به ظرفیت ۱۵ هزار قطعه در ساعت فعال است.
وی اظهارداشت: کشتارگاه دیگری در سنندج به ظرفیت ۲ هزار قطعه در ساعت هم اکنون در حال احداث است.

خبر ۲۶ بهمن ۹۳ – فهرست پذیرفته شدگان نهایی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۲/۹۱

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۷ بهمن ۹۳ –  اعلام نتایج استانداری فرمانداری ها و بخشداری های کردستان

اعلام نتایج استانداری فرمانداری ها و بخشداری های کردستان

خبر ۵ بهمن ۹۳ – اطلاعیه های استخدامی

برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی شرکت کنندگان آزمون استخدامی  ستاد استانداری  و فرمانداریهای تابعه


اطلاعیه شماره ۵ آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


اطلاعیه شماره ۴ آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


لیست اسامی ۳ برابر  ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


اطلاعیه شماره ۱ استانداری استان کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


 نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدام پیمانی مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ استانداری


لیست اسامی اولیه سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی پیمانی شهرداری‌های جدیدالتاسیس استان کردستان


نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ استانداری کردستان

خبر ۱ بهمن ۹۳- اعلام نتایج قبول شدگان استخدامی اوقاف و امور خیریه کردستان
نتایج آزمون دو مرحله ای استخدامی استانداری اوقاف و امور خیریه کردستان اعلام شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، کاوه شیرزادی معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت :نتایج آزمون دو مرحله ای استخدامی استانداری اوقاف و امور خیریه کردستان اعلام و نفرات برتر به عنوان اصلی و ذخیره معرفی شده اند.
وی افزود: انشاالله پس از تامین اعتبار توسط استانداری کردستان افراد اصلی به گزینش معرفی و مقدمات به کار گیری آنها فراهم می گردد

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ دی ۹۳ – فهرست پذیرفته شدگان نهائی ۱/۵برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری
به اطلاع داوطلبین گرامی میرساند به استناد نامۀ شمارۀ ۸۹۵۷/ ب / م / ۸۲ ـ ۹۳/۱۰/۲۱ استانداری کردستان ، بدینوسیله نتایج ۱/۵برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۹۱/۱۱/۲۷ استانداری کردستان بشرح زیر اعلام می گردد . شایان ذکر است به حول قوه الهی پذیرفته شدگان اصلی پس از طی مراحل گزینش و تأمین اعتبار لازم از طریق مراجع ذیصلاح به کارگیری خواهند گردید .
در ضمن کسانی که به نتایج مربوطه اعتراض دارند می توانند از تاریخ اعلام نتایج ( ۹۳/۱۰/۲۴) بمدت ۱۰ روز در خواست خود را بصورت مکتوب با ذکر دلایل و مستندات کافی به مدیریت امور اداری ، رفاه و پشتیبانی سازمان تحویل نمایند

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ دی ۹۳ – نتایج مصاحبه تخصصی آزمون پیمانی مورخ ۹۱/۱۱/۲۷ اداره کل بهزیستی کردستان اعلام گردید.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ آذر ۹۳ – نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱  اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر به امور اداری اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کردستان  واقع درسنندج سه راهی شالمان طبق جدول زمان بندی ذیل مراجعه فرمایند. چنانچه پذیرفته شدگان نهایی اصلی در موعد مقرر به این اداره کل مراجعه ننماید به منزله انصراف تلقی میگردد.
مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه:
۱-  پوشه سفید
۲-  اصل وتصویر شناسنامه (تمامی صفحات ) هر کدام سه برگ
۳-  اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) سه برگ
۴-  اصل و تصویر مدارک تحصیلی سه برگ
۵-  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت رو ) سه برگ
۶-۶ قطعه عکس پرسنلی۴*۳ با زمینه سفید
تصویر مدارک خواسته شده دریکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل گردد.

نام شهرستانتاریخ مراجعهساعت مراحعه
مریوان – سروآباد۹۳/۰۹/۱۶۸صبح الی ۱۰ظهر
 بانه۹۳/۰۹/۱۷۸صبح الی ۱۰ظهر
کامیاران۹۳/۰۹/۱۸۸صبح الی ۱۰ظهر
قروه    ودهگلان۹۳/۰۹/۱۹۸صبح الی ۱۰ظهر
سقز۹۳/۰۹/۲۰۸صبح الی ۱۰ظهر
دیواندره۹۳/۰۹/۲۳۸صبح الی ۱۰ظهر
بیجار۹۳/۹/۲۴۸صبح الی ۱۰ظهر
اداره کل وشهرستان سنندج۹۳/۹/۲۵۸صبح الی ۱۰ظهر

 توجه : سهمیه ایثارگران وفرزندان شهدا جهت تکمیل پرونده درتاریخ های ذکر شده طبق جدول زمانی فوق مراجعه نمایند.

ضمنا ً پذیرفته شدگان رشته کمک کارشناسی جنگل ومرتع شهرستان بیجار متعاقباً اعلام خواهد شد لازم به ذکر است چنانچه افرادی به نتایج آزمون معترض می باشند از تاریخ اعلام نتایج بر روی سایت به مدت ۱۰ روز  فرصت دارند نسبت به طرح اعتراض در این اداره کل  اقدام نمایند

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ آذر ۹۳ : نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کار وتعاون

اطلاعیه شماره ۴ آزمون استخدامی
اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی

خبر۹ آذر ۹۳ – اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان اداره محیط زیست کردستان

 برای مشاهده  اسامی نهایی پذیرفته شدگان اداره محیط زیست کردستان اینجا کلیک کنید

خبر ۵ آذر ۹۳ – اعلام نتایج استخدامی هواشناسی استان کردستان

به استحضار کلیه شرکت کنندگان مصاحبه استخدامی اداره کل هواشناسی استان  کردستان می رساند که از طریق پیامک به قبول شدگان اصلی و ذخیره اطلاع داده شده است کلیه متقاضیان در صورت داشتن اعتراض به نتایج تا تاریخ ۱۵-۹-۹۳ می توانند اعتراض کتبی خود را به هواشناسی استان واقع در سایت اداری تحویل دهند و به اعتراض های پس از این تاریخ رسیدگی نمی شود . لازم به توضیح است که نتایج اعلام شده اولیه بوده و ممکن است بدلیل بررسی اعتراض ها توسط هیئت ویژه تغییر نماید

از طریق پیامک به قبول شدگان اصلی و ذخیره اطلاع داده شده است


اطلاعیه اداره کل ثبت احوال استان کردستان

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان استخدام مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ اداره کل ثبت احوال استان کردستان میرساند:

با توجه به اعلام پذیرفته شدگان یک و نیم ( ۱/۵ ) برابر ظرفیت استخدام در مرحله مصاحبه تخصصی از طرف معاونت توسعه مدیریت منابع انسانی استانداری کردستان اسامی نفرات اصلی و ذخیره بشرح جدول ذیل اعلام میگردد .

برای دریافت فایل نتایج  اینجا کلیک کنید

ضمناً جهت اطلاع بیشتر و انجام مراحل بعدی با شماره تلفن    ۳۳۲۳۱۰۳۳ اداره کل ثبت احوال استان کردستان (( اداره توسعه منابع انسانی و پشتیبانی )) تماس حاصل فرمائید .


اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان درخصوص پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدامی

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر از تاریخ ۱۷/۰۸/۹۳ لغایت ۲۲/۰۸/۹۳ به امور اداری اداره کل دامپزشکی استان کردستان مراجعه فرمایند.
مدارک لازم:
۱-  پوشه سفید
۲-  اصل تصویر شناسنامه (تمامی صفحات ) هر کدام سه برگ
۳-  اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) سه برگ
۴-  اصل و تصویر مدارک تحصیلی سه برگ
۵-  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت رو ) سه برگ
۶-۶ قطعه عکس پرسنلی۴*۳ با زمینه سفید

برای دانلود اسامی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷ شهریور ۹۳  – روند استخدام ۱۵۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی کردستان تشریح شد

خبرگزاری تسنیم : اسعد یوسفی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با بیان اینکه توسعه انسانی محوری ترین مؤلفه در توسعه جوامع نوین به شمار می‌آید و بر همین مبنا دولت‌ها استخدام نیروی انسانی را به عنوان یکی از چالش‌های اساسی خود تلقی می‌کنند، اظهار کرد: دست اندرکاران امور همواره با به کارگیری مشاوران ورزیده و نخبگان عرصه‌های مختلف حوزه علوم انسانی در تلاش هستند تا برای نیل به اهداف اساسی خود، با حداقل هزینه و حداکثر فایده به جذب، تامین، هدایت و ارتقای نیروی انسانی دست یابند.
وی گفت: در چند دهه اخیر کشورهای توسعه یافته با درکی درست از شرایط نوین سیاسی اجتماعی و لزوم ایجاد تغییرات اساسی در فرآیند یاد شده به منظور اجرای ماموریت‌های خود، در دانش مدیریت دولتی و علوم اداری فصل نوینی را گشوده‌اند که این مهم به سبب بایستگی به الگویی مناسب برای تمامی‌دولت‌ها در جوامع در حال توسعه و به طریق اولی توسعه نیافته بدل شده است.

استخدام هم فرصت و هم چالشی برای دولت‌هاست
مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان با اشاره به اینکه در ایران نیز در چند دولت گذشته ضرورت اتخاذ چنین رویکردی احساس شده است، تصریح کرد: تدوین برنامه‌هایی برای متناسب‌سازی اندازه دولت، حاکی از درک این ضرورت و توجه به موفقیت کشورهای توسعه یافته از این رهگذر است.
وی با بیان اینکه بومی‌سازی این الگوها به سبب ضعف‌های ساختاری و کاستی‌های سیستمی‌و مدیریتی، در نظام بوروکراتیک ایران چندان ره به جایی نبرده چنانکه استخدام هم به یک فرصت و هم به یک چالش چه برای افراد جویای کار و چه برای دولت بدل شده است، گفت: استخدام به مثابه پیامد بیکاری در صورت غیر عادلانه بودن و نابرابری فرصت‌ها دارای پیامدهای منفی، به سبب گره خوردن با معیشت عموم مردم شایع، حل آن به عنوان یک مسئله امکان پذیر و در نهایت الزام آور است و باید به حل آن اندیشید.

ثبت چارت تشکیلاتی دستگاه‌های اجرایی کردستان در سامانه‌ای ویژه
یوسفی افزود: حوزه منابع انسانی استانداری کردستان با درک درست از شرایط موجود و رسالت خود برای حل این مسئله اجتماعی و یا حداقل تخفیف آلام ناشی از آن، برای نخستین بار و در اقدامی‌اساسی به ثبت و ضبط چارت تشکیلاتی تمام دستگاه‌های اجرایی استان در سامانه ای ویژه اقدام کرد.
وی با اشاره به اینکه این سامانه به مدیریت این بخش این امکان را داده است که دسترسی به یک بانک اطلاعاتی جامع و قابل استناد از وضعیت اشتغال و استخدام دولتی در استان کردستان، کمبودها، کاستی‌ها و نیازهای ناشی از آن از جمله شناسایی پست‌های بلاتصدی را فهرست و به بهترین وجهی تجزیه و تحلیل و برای تصمیم گیری مدیران ارشد، مهیا کند، خاطرنشان کرد: علاوه بر آن این مدیریت با برنامه ریزی دقیق و علمی‌و استفاده از مشاورین و نخبگان دانشگاهی و مدیران و کارشناسان مجرب و دلسوز و لحاظ اسناد بالادستی بویژه قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، قانون مدیریت خدمات کشوری، مصوبات سفرهای هیئت دولت و سایر قوانین و مقررات موضوعه، به طراحی، برنامه ریزی و اجرای فرآیند بسیار دقیق، مطمئن و حساب شده اقدام کرده که تمامی‌اقتضائات منطقه ای و استانی نیز در آن لحاظ شده است.

لغو طرح مهر آفرین تاثیری بر فرآیند استخدام‌های کردستان نداشته است
مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان با بیان اینکه طراحی فرآیند استخدام و استناد به قوانین و مقررات موضوعه شرایطی را رقم زد که حتی چالش‌های میان مجلس و دولت وقت بر سر طرح مهر آفرین نتوانست ذره ای به اصالت و واقع بینی و استناد به قانون‌مندی فرآیند طراحی شده در استان کردستان خدشه وارد سازد، تصریح کرد: با وجود لغو طرح مهر آفرین در سراسر کشور هیچ یک از دستگاه‌های نظارتی کوچکترین خدشه‌ای به هیچ یک از مراحل این فرآیند در استان وارد نساخته‌اند ضمن آنکه تر‌تیبات قانونی به گونه ای لحاظ شده است که در صورت احیاء طرح مهر آفرین، سهم استان کردستان همچنان محفوظ خواهد ماند.
وی افزود: سرانجام تلاش دست اندرکاران امر در کردستان برای استفاده از تمامی‌ظرفیت‌های قانونی به بارنشست و با موشکافی و مداقه در استناد به مصوبه سفر سوم هیئت وزیران دولت دهم و مجوز استخدامی‌معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری وقت به شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/د م  مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ مجوز استخدام ۱۵۰۰ نفر برای استان کردستان اخذ شد.
یوسفی با بی سابقه دانستن این تعداد استخدام در استان کردستان، اظهار کرد: برای تامین بار مالی ناشی از استخدام نیز علاوه بر جلسات و هماهنگی‌های لازم، مکاتباتی با امضای استانداران قبلی و فعلی با معاونت  برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور صورت گرفته است.
فرآیند مصاحبه در ۲۲ دستگاه اجرایی کردستان انجام شده است
وی با اشاره به اینکه پس از اخذ مجوز و براساس  اعلام قبلی در تاریخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ و ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ آزمون کتبی شامل سوالات عمومی  و اختصاصی در بین ۱۵۰۱۲ نفر از داوطلبان برگزار شد، خاطرنشان کرد: براساس قانون از میان داوطلبانی  که ۶۰ درصد حد نصاب  نمره عمومی  را کسب کرده  بودند، اسامی‌۳ برابر ظرفیت  افراد با بالاترین نمره اختصاصی برای مصاحبه علمی‌– تخصصی در هر رشته شغلی به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.
مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان افزود: پس از برنامه ریزی و هماهنگی  لازم  با دستگاه‌های اجرایی  مربوط، مصاحبه علمی- تخصصی ۲۶ دستگاه اجرایی با دعوت از اساتید و اعضای هیئت علمی‌و با حضور مدیران دستگاه‌ها و نمایندگان حراست و گزینش و با نظارت کامل و جامع استانداری آغاز شد و تا به امروز کار مصاحبه در ۲۲ دستگاه اجرایی استان انجام و نتایج برخی از آنها نیز اعلام شده است.

فرآیند استخدام در کردستان به دور از هرگونه تعلقات جناحی بوده است
وی با بیان اینکه تعهد دست اندرکاران امر بر حفظ حقوق داوطلبان، این آزمون و تمامی‌مراحل آن را از سایر برنامه‌های استخدامی‌که تاکنون در استان برگزار شده‌اند، مستثنی کرده است، گفت: برای نخستین بار در ساختار کمیته  استخدام، سیستم رسیدگی به شکایات نیز طراحی شده که در تمامی‌مراحل خود را ملزم به پاسخگویی به معترضان دانسته است.
یوسفی فرآیند اخیر استخدام نیروی انسانی در کردستان را الگویی علمی‌و عملی برای تمامی‌دست اندرکاران استخدام در کشور عنوان و اظهار کرد: فرآیند استخدام در استان کاملاً قانونمند، شفاف، سالم، کیفی و به دور از هرگونه تعصبات و تعلقات دسته‌ای و جناحی و صرفاً در جهت رسالتی عظیم و انسانی برای کمک به حل معضلی اجتماعی و همچنین اجرای اصل شایسته سالاری به عنوان پیش فرض یک نظام بوروکراتیک عقلانی طراحی و اجرا شده است.


استانداری کردستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان

استانداری کردستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان از محل مجوز استخدامی ۲۲۰/۹۲/۱۸۸۱۴ مورخ ۹۲/۱۱/۱۴ معونت توسعه و مدیریت سرمایه انسانی رییس جمهور و مصوبه شماره ۳۵۰۰۳ مورخ ۹۲/۱۲/۱۷ شواری توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداریها و دهیاریهای کشور و همچنین نامه شماره ۱۰۷۰۵ مورخ ۹۳/۰۳/۲۱ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی ، علمی ،یامصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای شهرهای تازه تاسیس استان به شرح زیر استخدام نماید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

جدول نیاز های استخدامی و شرایط احراز

ردیفرشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
۱مهندسی راه وساختمان

شهرداری اورامان (۱ نفر)شهرداری برده رشه (۱ نفر)شهرداری بلبان آباد(۱ نفر)

شهرداری پیرتاج(۱ نفر)

۴مرد زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت –گرایش سازه –گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی –عمران ) مدیریت پروژه و ساخت –طراحی محیط
۲حسابدارشهرداری بلبان آباد(۱ نفر)شهرداری پیرتاج(۱ نفر)شهرداری توپ آغاج(۱ نفر)۴مرد زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها )
۳آتش نشان(راننده)

شهرداریاورامان (۱ نفر)شهرداری برده رشه (۱ نفر)شهرداری بلبان آباد(۱ نفر)

شهرداری توپ آغاج(۱ نفر)

۴مرددارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- داربودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح –مدیریت عملیات امداد و نجات – مدیریت امور امداد – ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات حریق وحوادث – پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات – بهداشت حرفه ای*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته الزامی است .

الف – شرایط عمومی
۱ . داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲٫ داشتن تابعیت ایران
۳ . دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان در زمان ثبت نام
۴ . عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵ . نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶٫ نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷ . داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود
۸ . دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده درجدول شرایط احراز رشته های شغلی
۹٫ اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰٫ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب – شرایط اختصاصی
۱ . حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان (۲۵)سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) (۳۰) سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲ . داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳ . داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین، مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشند.
۴ . داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵ . داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی،ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۶٫ پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیزدستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند.
۷ . موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف – داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۰۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۰۵/۲۹ )، به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب – اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کارافتاده کلی غیر قادر به انجام کار (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال .
ج– داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت
پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‏کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‏های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
۹٫ حداکثر ده درصد (۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران که به تائید وزارت ورزش و جوانان میرسد برای تصدی رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان ( راننده ) به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص میدهد.

ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱ . داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت  استانداری به آدرس www.ostan-kd.ir و منحصراً بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.

۲ . ثبت نام به صورت چند مرحله ای طراحی شده است و ثبت نام نهایی منوط به انجام کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کد رهگیری از سامانه می باشد. لازم به ذکر است فرم پیش نویس مندرج در آگهی صرفاً به منظور ارائه راهنمایی به داوطلب و تهیه ی اقلام اطلاعاتی مورد نیاز قبل از مراجعه به پایگاه اینترنتی می باشد.

۳ . .شروع ثبت نام ازساعت ۱۲ ظهر روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ به مدت ۱۰ روز تا پایان ساعت اداری ۱۳۹۳/۰۶/۰۷ می‏باشد.

۴.  داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴ * ۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع۲۰۰ پیکسل و با فرمتjpgو حداکثر۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۵ . پرداخت مبلغ دویست و پنجاه هزار ریال (۲۵۰،۰۰۰ ریال) به حساب سیبای  ملی  به شماره ۰۱۰۲۶۴۹۳۰۱۰۰۸ به نام شرکت داده پردازان پورسام به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان  استخدام ( ایثارگران از پرداخت ۵۰% وجه مذکور معاف می باشند)ونهایتا پس ازبررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

۶. به ثبت نام داوطلبانی که فیش حق  شرکت در آزمون خود را مطابق بند مذکور واریز نکرده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۷.کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز های ۱۸،۱۹ و ۲۰ شهریور ۹۳ از طریق وب سایتآزمون به داوطلبان ارائه می‏شود.

۸. صدور کارت ورود به جلسه آزمون به منزله تایید اطلاعات و مدارک اظهار شده توسط داوطلب تلقی نمی گردد و کارت ورود به جلسه صرفا بر اساس اطلاعات خود اظهاری  صادر می گردد.

۹.زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۰۶/۲۱ و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد

۱۰. مدارک مورد نیاز جهت تکمیل ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل می باشد:

۱. تکمیل فرم درخواست شغل اینترنتی و اخذ کد رهگیری از سامانه

۲.فایل اسکن فیش واریزی حق شرکت در آزمون استخدامی

۳.اسکن عکس داوطلب به صورت تمام رخ تهیه شده در سال جاری مطابق توضیحات مندج در سایت

۱۱.درصورت مواجه شدن با اشکال در خصوص ثبت نام و یا دریافت کارت ورود به جلسه ابتدا مشکل را از ریق ارتباط با پشتیبانی سامانه و شبکه ۳۲۸۲۵۷۴-۰۸۷۱ رفع نمایید.

۱۲ در صورت هرگونه ابهام در مفاد آگهی از مراجعه حضوری به استانداری خودداری نموده و با شماره تلفن ۶۶۶۶۷۸۸۳-۰۸۷۱ دفترامور شهری و شوارهای استانداری تماس حاصل فرمایید.

د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰امتیاز می باشد.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ه –اعلام نتایج
۱. اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری ذیربط بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

۲.دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان ۳ برابر مجوز بکارگیری نیروی انسانی در هر رشته شغلی در هر شهرداری را از میان شرکت کنندگان در آزمون تخصصی به ترتیب نمرات فضلی به شرط دارا بودن حد نصاب و برای شرکت در جلسه مصاحبه که سقف امتیاز آن برای هر یک از داوطلبان ۱۰۰ امتیاز می باشد، ظرف مدت ۲ هفته پس از اعلام نتایج آزمون تخصصی معرفی می کند. در صورتی که تعداد افراد شرکت کننده در مصاحبه یا آزمون عملی از ۳ برابر مذکور کمتر شود به اندازه ۳ برابر مجوز بکارگیری نیروی انسانی در هر رشته شغلی در هر شهرداری از سایر داوطلبان به ترتیب نمرات فضلی به شرط کسب حد نصاب دعوت به عمل می آید.

۳. حد نصاب موضوع بند مذکور ۶۰ درصد میانگین امتیاز سه نفر بالاترین نمره آزمون ، قبل از اعمال ضرایب امتیازات مندرج در این اگهی خواهد بود

۴.در صورتیکه تعداد داوطلبین دارای حد نصاب از آزمون تخصصی از سه برابر ظرفیت پذیرش در هر رشته شغلی کمتر باشد، حد نصاب ۶۰ درصد موضوع بند فوق به ۵۰ درصد کاهش مییابد.

۵.درصورتیکه تعداد شرکت کنندگان در هر رشته شغلی کمتر از ۳ نفر باشد ۶۰ درصد میانگین امتیاز آزمون تخصصی همان تعداد مبنای حد نصاب خواهد بودخواهد بود.

و –تذکرات

 • در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
 • داوطلب بومی به افرادی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند:
  الف- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی شهر یا شهرستان خدمت شغل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
  ب-کلیه سنوات تحصیلی حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی ومتوسطه رادر محل شهر یا شهرستان مورد تقاضای استخدام گذرانده باشند.
  ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها(اعم از ابتدایی،راهنمایی ویا دبیرستان )با شهر یا شهرستان مورد تقاضای استخدام یکسان باشد.
 • حد اکثر۱۰ درصد(۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداری ها به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده ۲ آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب۱۳۷۶ هیات وزیران که به تایید وزارت ورزش وجوانان می رسد برای تصدی رشته شغلی آتش نشان وآنش نشان (راننده) به شرط داشتن شرایط عمومی ورودبه خدمت و اخذ حدنصاب ازآزمون تخصصی وآزمون عملی اختصاص می یابد.
 • امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یاشهرداری شهر تازه تاسیس به ازای هرسال سابقه خدمت۳ درصدتا سقف ۲۰ درصد وبرای کارکنان شاغل در یکی ازدهیاری ها یاشهرداری های شهرستان همان شهربه ازای هر سال سابقه خدمت ۵/۲درصد تاسقف ۱۸در صد وبرای کارکنان شاغل دریکی از دهیاری های یا شهرداری های استان همان شهر به ازای هرسال خدمت ۲درصد تا سقف ۱۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیازنهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد . اعمال امتیاز مربوطه مشروط به دارابودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری ها یا سازمان های وابسته و یا دهیاریهاتا پایان سال ۱۳۹۲ می باشد.
 • امیتاز آزمون تخصصی داوطلبین بومی شهر تازه تاسیس در ۱٫۱۵ وداوطلبان بومی شهرستان شهرتازه تاسیس در ۱٫۱ ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرارمی گیرد.
 • امیتاز آزمون تخصصی دهیاران دریکی ازدهیاریهای استان شهرتازه تاسیس به ازای هرسال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط ۴درصد تا سقف۲۰درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی می باشد.
 • امیتاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی ازشهرهای آن استان شهرداربوده اند به ازای هرسال سابقه خدمت با تایید استانداری ذیربط۵درصد تا سقف ۲۵درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
 • امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوق شده حین خدمت ویا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در ۲۰درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
 • در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در موارد این آگهی با شند بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.
 • نمرات نهایی داوطلبان براساس امتیازآزمون تخصصی با «ضریب۲» وامتیازمصاحبه با«ضریب۱» محاسبه وداوطلبان براساس نمرات فضلی ودر سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی وهر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.
 • در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که دواطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
 • به ثبت نام های ناقص (فاقد شماره پرونده و کد رهگیری) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • ه مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط ومعادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها وموسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیلی درمقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.داوطلبین میبایست درزمان ثبت نام درآزمونتخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند .
 • انتخاب نهایی پذیرفته شدگانآزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یامصاحبه وگزینش صورت پذیرد.
 • انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
 • داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج ، اعتراض خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورتیکه داوطلب در طول فرآیند استخدام انصراف داده یا به هر دلیل قانونی از ادامه فرآیند بازماند ، دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان نفرات بعدی را بر اساس بالاترین امتیاز نهایی کسب شده برای طی مراحل بعدی معرفی خواهند نمود.
 • معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.

 

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ مرداد ۹۳ -اطلاعیه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی‌مورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ اداره کل ثبت احوال میرساند تاریخ مصاحبه از روزشنبه۸ شهریور سال ۱۳۹۳ لغایت دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ رأس ساعت ۷:۳۰ در محل اداره کل واقع در سنندج :خیابان آبیدر روبروی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت بشرح جدول پیوست برگزار میگردد . ضمناً شرکت کنندگان در مصاحبه دعوت نامه حضور خود را از اداره ثبت احوال محل سکونت خود دریافت نمایند . روابط عمومی‌اداره کل ثبت احوال استان کردستان

139305280912

جزوات آموزشی و نمونه سوالات جلسه مصاحبه استخدام دولتی


خبر ۲۹ مرداد ۹۳ – داوطلبان استخدامی‌دستگاه‌های کُردستان بهمن ماه شروع به کار خواهند کرد
کُردتودی: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان با اشاره به برگزاری دو آزمون استخدامی‌در سال ۹۱ در استان و جذب هزار و ۴۵۳ نفر در سیستم‌های اداری گفت: با مکاتبات و پیگیری‌های انجام شده، استخدام این افراد بهمن امسال به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، حسین فیروزی در جلسه هماهنگی رابطین امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان در سنندج افزود: در این دو آزمون که ۲۷ خرداد و ۱۵ بهمن سال ۹۱ برگزار شد حدود ۱۶ هزار نفر از فارغ التحصیلان استان برای جذب در ۲۷ دستگاه دولتی شرکت کردند.

وی گفت: بر اساس شرایط اعلام شده قرار شد که از این میان و پس از طی مراحلی از جمله آزمون تخصصی، گزینش و مصاحبه، هزار و ۴۵۳ نفر جذب ادارات دولتی شده و در پست‌های مختلف مشغول خدمت شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان اظهار کرد: دولت‌ها بعد از انقلاب تاکنون همواره بر این مساله تاکید داشته که هر نوع تعهد وقتی برای دولت الزام آور است که اعتبار آن تامین شود اما در دولت قبلی این دو آزمون بدون توجه به این مقوله مهم برگزار شده است.

وی افزود: مدیران سابق استان، این آزمون‌ها را بدون طی مراحل قانونی، دریافت مجوز از دفتر معاونت راهبردی رییس جمهور و تامین اعتبار برگزار کردند و با پیگیری‌هایی که انجام شد هیچ نامه ای مبنی بر موافقت با استخدام این افراد در استان در دفتر راهبردی رییس جمهور وجود نداشته است.

فیروزی گفت: با توجه به اینکه این حرکت در دولت قبلی انجام شده لذا ما هیچ مسوولیتی در قبال آن نداشتیم اما استاندار کردستان در همان اوایل حضور در استان، پیگیری این آزمون‌ها را مورد تاکید قرار داد و در این راستا مکاتبات زیادی با معاونت راهبردی رییس جمهوری انجام شد.

وی ضعف بخش خصوصی استان و نیاز فارغ التحصیلان به شغل و همچنین کمبود نیروی انسانی در برخی از ادارات استان را علل اصلی پیگیری این قضیه توسط استاندار عنوان کرد و افزود: با مکاتبات انجام شده در این راستا، استاندار کردستان قول عملی کردن استخدام این تعداد نیرو در استان را از دکتر نوبخت گرفت.

وی اظهار کرد: بر این اساس اسامی‌قبول شدگان نهایی ظرف سه هفته آینده به دفتر معاونت راهبردی رییس جمهور اعلام و اواخر بهمن سال جاری این افراد وارد سیستم ادارای استان شده و با تامین اعتبار سال آینده این افراد به استخدام در خواهند آمد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری کردستان سال ۹۲

جزوات آموزشی و نمونه سوالات جلسه مصاحبه استخدام دولتی

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۳۰ آذر ۹۲ – پذیرفته شدگان نهایی استانداری کردستان

۲۹ مهر ۹۲ – اطلاعیه شماره یک استخدامی استانداری کردستان

۱۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه تحویل مدرک اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی

۱۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان

۱۰ مهر ۹۲ – اطلاعیه شماره یک استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری

۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان

۲۸ شهریور ۹۲ – اسامی پذیرفته شدگان آتش نشانی استان کردستان

۲۴ شهریور ۹۲ – لیست الحاقی به اطلاعیه شماره ۳

۲۲ شهریور ۹۲ – اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ ۲۷ بهمن ۹۱ دستگاه اجرایی استان کردستان

۱۶ شهریور ۹۲ – نتایج سه برابر ظرفیت استخدام یک هزار نفری جوانان کردستانی به زودی اعلام می شود


۳۰ آذر ۹۲ – اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان استانداری کردستان

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان گفت: با توجه به برگزاری مراحل نهایی و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، اسامی این افراد بزودی به دستگاه های اجرایی استان اعلام می شود.

اسعد یوسفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فرایند استخدام نیروهای مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان از محل سهمیه استخدامی سال ۹۰ ، طبق قوانین و مقررات و دستورالعمل های ابلاغ شده به استانداری کردستان در حال انجام است.

وی گفت: از هزار و ۳۱۲ سهمیه استخدامی استان، ۹۹۶ نفر از طریق نشر آگهی و ۳۱۶ نفر هم سهمیه بنیاد شهید و بدون برگزاری آزمون در ۲۶ دستگاه اجرایی استان جذب خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون ۱۵ هزار و ۱۲ نفر شرکت کردند گفت: برای جذب این افراد دو مرحله آزمون در ۲۷ بهمن سال ۹۱ و نیز ۳۱ اردیبهشت امسال برگزار شد.

وی تصریح کرد: آزمون های استخدامی در ۲۸ حوزه دانشگاهی و آموزشی در استان برگزار شد.

مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان افزود: پس از برگزاری آزمون های عمومی و تخصصی نتایج سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان از طریق وب سایت استانداری به اطلاع شرکت کنندگان رسید.

وی گفت: در مرحله بعدی، دستگاه های اجرایی ضمن دعوت از پذیرفته شدگان، نسبت به تطبیق مدارک آنها اقدام کرده و افراد برتر برای مراحل گزینش معرفی شدند.

یوسفی گفت: تا کنون مصاحبه عملی پذیرفته شدگان هشت دستگاه از ۲۶ دستگاه اجرایی استان از جمله دامپزشکی، سازمان زندان ها، انتقال خون، فرهنگ و ارشاد اسلامی، هواشناسی، امور مالیاتی، راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی انجام شده است.

به گفته وی طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، مصاحبه عملی سایر دستگاه ها نیز تا پایان سال جاری انجام می شود و در نهایت پذیرفته شدگان نهایی جهت جذب و تشکیل پرونده به دستگاه های اجرایی معرفی می شوند.ک/۳


۲۹ مهر ۹۲ – اطلاعیه شماره یک استخدامی استانداری کردستان

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله دوم ازمون استخدامی مورخ ۲۷ بهمن ۹۱ استانداری استان کردستان با توجه به رشته های شغلی مورد تقاضا ، لازم است طبق جدول زمانبندی زیر و با همراه داشتن اصل و کپی مدارک مربوطه به کارگزینی استانداری استان کردستان مراجعه نمایند.

جهت مشاهده مدارک مورد نیاز و جدول زمانبندی ، اینجا کلیک کنید.

جزوات آموزشی و نمونه سوالات جلسه مصاحبه استخدام دولتی


۱۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه تحویل مدرک اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی

برای مطالعه متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

جزوات آموزشی و نمونه سوالات جلسه مصاحبه استخدام دولتی

۱۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان می رساند ، با توجه به رشته شغلی موردتقاضا ، لازم است حداکثر تا تاریخ ۲۰/۰۷/۹۲ باهمراه داشتن اصل وکپی مدارک مربوطه به اموراداری اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان واقع درخیابان پاسداران مراجعه نمایند:

۱- اصل وتصویرشناسنامه ( تمامی صفحات)

۲- اصل وتصویرکارت ملی( پشت ورو)

۳- اصل وتصویرمدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت ازتحصیل(سایرمدارک ازجمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده قابل قبول نمی باشد)

۴- اصل وتصویرکارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای برادران

۵- اصل وتصویر گواهی ایثارگری

۶- اصل وتصویرمدارک دال برمعلولیت ازمراجع ذیصلاح

۷- اصل وتصویرمدارک دال بربومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابرمندرجات آگهی استخدام

 • تبصره : درصورتی که محل تولدمندرج درشناسنامه منطبق بامحل جغرافیای شغل مورد تقاضا باشد سایرمدارک موردنیاز نمیباشد.

۸- ۶ قطعه عکس ۴*۳

جزوات آموزشی و نمونه سوالات جلسه مصاحبه استخدام دولتی

تحویل مدارک مذکورصرفاً جهت بررسی صحت اظهارات داوطلب درزمان ثبت نام بوده وهیچ گونه حقی برای قبولی درآزمون ایجاد نمی کند . همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون منوط به اتمام فرایند مصاحبه وگزینش می باشد.

جدول زمانبندی مصاحبه حضوری

روز

تاریخ

ساعت شروع

عنوان

شنبه

۱۸/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس برنامه وبودجه(۳۰/۸الی ۱۰) – مسئول دفتر ،کارگزین( ۱۰الی ۱۲) – آمارشناس (۱۲الی ۳۰/۱۴)

یکشنبه

۱۹/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی ممیز حساب اموال – کمک ممیز حساب اموال( ۳۰/۸الی ۱۲) – برنامه نویس سیستم( ۱۲الی ۳۰/۱۴)

دوشنبه

۲۰/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس مطالعات اقتصادی (۳۰/۸الی ۳۰/۱۰)– کارشناس سرمایه گذاری (۳۰/۱۰الی ۳۰/۱۴)

 • نکته مهم:

داوطلبان محترم باید نیم ساعت قبل ازساعات تعیین شده درمحل اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان حضورداشته باشند

جزوات آموزشی و نمونه سوالات جلسه مصاحبه استخدام دولتی

۱۰ مهر ۹۲ – اطلاعیه شماره یک استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ این اداره کل میرساند با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا لازم است طبق جدول زمانبندی ذیل و با همراه داشتن اصل مدارک مربوطه به کمیته استخدام این اداره کل واقع در سه راه شالمان سنندج مراجعه نمایند

مدارک مورد نیاز:

 1. اصل شناسنامه
 2. اصل کارت ملی
 3. اصل مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت پایان تحصیلات و فراغت از تحصیل قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱
 4. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای آقایان قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱-
 5. اصل گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح
 6. اصل مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح
 7. اصل مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام
 8. اصل گواهی و مدارک دال بر همکار قراردادی دستگاه اجرایی
 9. یک عدد پوشه سفید

تذکر : تحویل مدارک مذکور صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام بوده و هیچگونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمیکند ، مضافا اینکه نتایج قطعی آزمون منوط به اتمام فرآیند مصاحبه علمی و گزینش می باشد.

در جلسه مصاحبه استخدام دولتی

زمانبندی بررسی و صحت مدارک

 • روز پنجشنبه مورخ ۱۱ مهر ۹۲ رشته های شغلی

کارشناس آب و خاک ، سیستم اطلاعات جغرافیایی ، حقوق ، مطبوعات ، امور زمین

 • روز شنبه مورخ ۱۳ مهر ۹۲ رشته های شغلی

کارشناس حراست ، خدمات ماشینی ، نقشه برداری ، کمک کارشناس نقشه برداری ، آبخیزداری

 • روز یکشنبه مورخ ۱۴ مهر ۹۲ رشته های شغلی

کمک کارشناس آمار و برنامه ریزی ، امور اداری ، ممیزی اراضی ، کارشناس آبخیزداری ۱، ۲ و ۳

 • روز دوشنبه مورخ ۱۵ مهر ۹۲ رشته های شغلی

کارشناس جنگل و مرتع ۱ ، ۲ و۳

جدول زمانبندی مصاحبه علمی متعاقبا اعلام میگردد.

در جلسه مصاحبه استخدام دولتی


۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷ بهمن ۹۲ اداره کل دامپزشکی استان می رساند، با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا ، لازم است طبق جدول زمانبندی زیر و با همراه داشتن اصل و کپی مدارک مربوطه به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان کردستان واقع در کیلومتر یک جاده سنندج همدان مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
 1. پوشه (رنگ سبز برای داوطلبان مقطع تحصیلی دکتری، رنگ زرد برای داوطلبان مقطع لیسانس و رنگ آبی برای داوطلبان مقطع کاردانی)
 2. اصل و تصویر شناسنامه (تمامی صفحات)
 3. اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)
 4. اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده مورد قبول نیست)
 5. اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران
 6. اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح
 7. اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح
 8. اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)
 9. اصل و تصویر تاییدیه گذراندن طرح نیروی انسانی به تائید اداره کل دامپزشکی استان مربوطه
تذکر:
تحویل مدارک مذکور ، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند. همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون، منوط به اتمام فرایند مصاحبه و گزینش است.
روز
تاریخ
عنوان
دوشنبه
۸/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس مبارزه با بیماری ها ( مقطع دکتری )
سه شنبه
۹/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس بهداشت گوشت
چهارشنبه
۱۰/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان کنترل بهداشتی اماکن دامی
چهارشنبه
۱۰/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های بانه ، بیجار ، دیواندره ، سروآباد و سقز
پنجشنبه
۱۱/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های سنندج ، قروه ، کامیاران ، و مریوان
شنبه
۱۳/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس آزمایشگاه
همچنین جدول زمانبندی مصاحبه حضوری به ترتیب زیر اعلام میگردد:
روز
تاریخ
ساعت شروع
عنوان
شنبه
۲۰/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس مبارزه با بیماری ها ( مقطع دکتری )
یکشنبه
۲۱/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های بانه ، بیجار ، دیواندره ، سروآباد
یکشنبه
۲۱/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کاردان کنترل بهداشتی اماکن دامی
دوشنبه
۲۲/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های سنندج ، قروه ، کامیاران ، مریوان و سقز
سه شنبه
۲۳/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کارشناس بهداشت گوشت
سه شنبه
۲۳/۷/۹۲
۱۴:۳۰
مصاحبه حضوری رشته شغلی کارشناس آزمایشگاه

نکات مهم:

 1. داوطلبان محترم باید نیم ساعت قبل از ساعت تعیین شده درمحل اداره کل دامپزشکی استان کردستان حضور داشته باشند
 2. افرادی که دارای مقاله علمی تایید شده ( به استثنای مقالات دانشجویی ) ، تالیف و ترجمه می باشند و یا دوره های رسمی آموزشی را در رابطه با رشته شغلی مورد تقاضا طی نموده اند می توانند در روز مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمایند
 3. ارائه اصل کارت ملی و شناسنامه در روز مصاحبه تخصصی الزامی می باشد.
 4. از آوردن تلفن همراه خودداری فرمائید . بدیهی است در صورت همراه داشتن هر نوع تلفن همراه ، در زمان ورود به قرنطینه اخذ میگردد
 5. موارد مد نظر در مصاحبه حضوری علاوه بر آشنائی با وظایف و مسئولیت های سازمان دامپزشکی کشور و قوانین مربوطه ، بر اساس رشته شغلی در جدول زیر آمده است :
عناوین تخصصی مد نظر در مصاحبه حضوری
رشته شغلی
اصول پیشگیری و مبارزه با بیماری های دام ، طیور ، آبزیان و زنبور عسل- اصول بازرسی گوشت و بهداشت فرآورده های خام دامی ، پروتکل مبارزه با بیماری های دامی سال ۹۲ سازمان دامپزشکی کشور
کاردانی دامپزشکی و کاردانی کنترل بهداشتی اماکن دامی
اصول بازرسی گوشت و بهداشت فرآورده های خام دامی – بیماری های مشترک بین انسان و دام ( علائم ، اپیدمیولوژی ، کنترل و پیشگیری )
کارشناس بهداشت گوشت
آشنائی با وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی – اصول رعایت ایمنی در آزمایشگاه – روش های و اصول آزمایشات میکروب شناسی ، سرولوژی ، انگل شناسی ، بیوشیمی و تجزیه مواد غذائی
کارشناس آزمایشگاه
اصول اپیدمیولوژی ، تشخیص ، پیشگیری ، کنترل و درمان بیماری های واگیر دام ، طیور ، آبزیان ، زنبور عسل و بیماری های مشترک بین انسان و دام – اصول بازرسی گوشت و بهداشت فرآورده های خام دامی – اصول بیوسکیوریتی در دامپزشکی
کارشناس مبارزه با بیماری ها

 در جلسه مصاحبه استخدام دولتی


۲۸ شهریور ۹۲ – اسامی پذیرفته شدگان آتش نشانی استان کردستان

سیروان بهرامی با اشاره به اعلام نتیجه نهایی این آزمون افزود: اسامی ۴۴ نفر قبول شده در آزمون نهایی استخدامی آتش نشانی های استان کردستان می توانند برای مراحل بعدی و کار های پرسنلی واداری خود بر اساس زمان بندی ذیل به این دفترمراجعه کنند.
وی اظهار داشت:پذیرفته شدگان شهرهای سقز- بانه – بیجار- بویین در روز شنبه مورخ ۳۰ شهریور ۹۲ و پذیرفته شدگان شهرهای مریوان- کانی دینار- قروه- سریش آباد نیز می توانند درروز یکشنبه مورخ ۳۱ شهریور ۹۲ به دفتر امور شهری مراجعه نمایند.

وی بیان کرد:پذیرفته شده گان آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری سنندج نیز می توانند روز دوشنبه مورخ ۱ مهر ۹۲ برای انجام دیگرکار های اداری خود به دفتر امور شهری و شورا های اسلامی استانداری واقع در ساختمان شماره ۲استانداری در خیابان پاسداران -تقاطع بلوار شهدای نیروی انتظامی مراجعه کنند.
به گفته وی برای آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداریهای تابعه استان ۱۳۷ نفر متقاضی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای استان برای سنندج ۳۷ نفر- سقز ۳۳ نفر- قروه ۲۲ نفر- بیجار۱۳ نفر- بانه ۱۲ نفر- مریوان ۱۲ نفر- سریش آباد ۲ نفر – کانی دینار ۳ نفر- بویین ۲ نفر- دلبران ۱ نفرپذیرفته شد.
وی با اشاره به سهمیه جذب این آزمون گفت:جهت پذیرش ۴۴نفر سهمیه استان در این آزمون که سهمیه سنندج ۱۱ نفر- سقز ۱۰ نفر- قروه ۷ نفر- بیجار ۴ نفر- بانه ۴ نفر- مریوان ۴ نفر- سریش آباد ۱ نفر- کانی دینار ۱ نفر- بویین ۱ نفر – دلبران ۱ نفربود علاوه بر آزمون علمی آزمون عملی نیز صورت گرفت.
وی با اشاره به چگونگی برگزاری آزمون عملی جذب آتش نشانان گفت:در تاریخ ۱۶ و ۱۷ ماه جاری در مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج با حضوراینجانب ،نمایندگان سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، نمایندگان دفتر امور شهری و شوراها، نماینده گزینش استانداری، نماینده حراست استانداری، مسئول حراست شهرداری سنندج، مدیرعامل آتش نشانی شهرداری سنندج و ۱۵ نفر داور و در نُه مرحله ورزشی(هر مرحله با حضور یک سرداور) برگزار گردید.

وی بیان کرد:این افراد بعد از انجام مراحل گزینش و کار های اداری فعالیت خود را در آتش نشانی شهرداریهای استان آغاز خواند کرد.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون آتش نشانی شهرداریهای تابعه استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد ملی

شهر محل خدمت

۱

رضا علیپناه

عبدالله

۳۷۳۳۱۵۵۰۰۹

سنندج

۲

سیروس محمدی سرواله

علی محمد

۳۷۳۲۹۰۶۳۳۱

سنندج

۳

سید خشایار فاطمی

محمدامجد

۳۷۳۲۹۸۳۷۹۱

سنندج

۴

عرفان زمانی دادانه

اسماعیل

۳۷۳۲۹۰۴۹۹۷

سنندج

۵

پیام قادری

علی محمد

۳۷۲۰۱۷۱۴۳۴

سنندج

۶

صابر زندکریمی

جعفر

۳۷۳۲۸۶۶۲۹۷

سنندج

۷

موحد بابایی

محمود

۳۷۲۰۰۸۳۷۳۱

سنندج

۸

عرفان رحیمی دره باغ

برهان الدین

۵۸۰۰۴۰۳۱۳

سنندج

۹

شاهو میرزایی

احمد

۳۷۳۲۹۰۵۳۸۱

سنندج

۱۰

سعید کردی

ابراهیم

۳۷۸۱۹۷۴۷۵۸

سنندج

۱۱

آرش قادری

مختار

۳۷۳۲۹۲۶۹۲۳

سنندج

۱

حسین مسلمی

خالد

۳۷۳۲۳۷۳۳۷۱

سقز

۲

امید ریحانی

جلیل

۳۷۵۰۱۹۸۳۶۵

سقز

۳

صلاح الدین زعفرانی

محمدامجد

۵۵۸۹۹۵۲۶۰۳

سقز

۴

پوریا آزادی

عباس

۳۷۵۰۱۲۰۷۰۶

سقز

۵

شیرکوه پورشاه محمد

محمدکریم

۳۷۳۲۱۳۷۸۲۱

سقز

۶

جمشید عبدالله زاده

محمود

۳۷۶۱۹۸۹۳۶۹

سقز

۷

محسن حمیدی

مجید

۳۷۶۲۳۳۰۹۹۹

سقز

۸

عطااله محمدی

اسماعیل

۳۷۵۰۳۶۶۲۹۲

سقز

۹

اقبال کریمیان

محمد

۳۸۵۸۹۱۷۶۱۳

سقز

۱۰

محمد کرامتی

مصطفی

۳۷۶۲۵۰۲۵۹۵

سقز

۱

سیوان یعقوبی

ابوبکر

۳۷۳۲۹۳۱۹۶۱

مریوان

۲

هیمن هوشنگی

جمال

۳۸۱۰۰۳۷۷۰۹

مریوان

۳

آرمان بهرامی

عزت

۳۸۲۱۳۶۶۸۲۶

مریوان

۴

بهزاد شهبازی

جمیل

۳۸۲۱۳۶۴۶۲۹

مریوان

۱

اسماعیل ابراهیمی

محمد صالح

۳۷۶۱۴۷۷۲۰۱

بانه

۲

آرش قوامی زردانی

محمدشریف

۳۷۳۰۵۳۷۸۱۴

بانه

۳

سیامک دیهیمی

صابر

۳۷۶۰۱۳۹۰۹۴

بانه

۴

حامد وکیلی

محمد

۳۷۳۲۷۲۳۰۹۷

بانه

۱

جمیل ظاهری

محمدرحیم

۵۵۸۹۹۰۳۳۰۰

قروه

۲

محمد احمدی

یعقوبعلی

۳۷۹۰۱۳۴۱۴۷

قروه

۳

تکش توانا

محمدتوفیق

۵۵۸۸۹۶۷۵۰۱

قروه

۴

امید محمدی نیا

عیسی

۳۸۰۱۷۳۵۷۰۲

قروه

۵

آرمان ابراهیمیان

جلیل

۳۸۳۹۹۶۶۷۵۲

قروه

۶

کیوان میرزایی

حبیب الله

۳۸۰۱۲۸۳۹۸۴

قروه

۷

حامد طیبی

محمود

۳۸۰۱۸۷۳۷۵۷

قروه

۱

محمدرضا مرادی

عباس

۳۷۸۱۹۵۰۴۸۸

بیجار

۲

محمدرسول حیدری

محمدکاظم

۳۷۸۱۹۶۷۴۳۳

بیجار

۳

سیدحامد زمانی

سیدیدالله

۳۷۸۱۹۷۶۶۶۱

بیجار

۴

سیدجمال واعظ مومنی

جواد

۳۷۸۲۰۰۷۷۰۰

بیجار

۱

مهدی عربیان

احمدعلی

۳۸۰۱۵۴۴۸۶۹

سریش آباد

۱

محمدعلی سلیمی بویین

رحمان

۳۸۴۹۱۰۵۶۴۴

بویین

۱

فخرالدین محمدی

محمدصدیق

۳۸۵۹۵۵۳۶۸۲

کانی دینار

پذیرفته شدگان محترم جهت تکمیل پرونده و طی پروسه استخدامی لازم است شخصا به شرح ذیل به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مراجعه نمایند.

در جلسه مصاحبه استخدام دولتی

۲۴ شهریور ۹۲ – لیست الحاقی به اطلاعیه شماره ۳

پیرو اطلاعیه شماره ۳ کمیته استخدام ۲۶ دستگاه استان ، لیست الحاقی به اطلاعیه ۳ منتشر شده است.

علت اعلام تعداد بیش از سه برابر ظرفیت در تعدادی از رشته های شغلی ، تساوی نمرات اختصاصی می باشد.

متن اطلاعیه شماره ۴ (لیست الحاقی به اطلاعیه قبل)

در جلسه مصاحبه استخدام دولتی

۲۲ شهریور ۹۲ – اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی

اطلاعیه شماره ۳ کمیته استخدام ۲۶ دستگاه اجرایی استان کردستان

لیست اسامی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ دستگاههای اجرایی استان کردستان به ترتیب حروف الفبا
به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند پیرو اطلاعیه شماره ۲ مبنی بر اعلام نتایج مرحله اول آزمون عمومی ، بدینوسیله لیست اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون (راه یافته گان به مرحله مصاحبه تخصصی) به تفکیک دستگاههای اجرایی ، رشته های شغلی و محل جغرافیایی خدمت به شرح زیر اعلام می گردد.
داوطلبان گرامی قبل از مشاهده نتایج توجه به نکات زیر ضروری است:

 1. استخراج نتایج بر اساس مندرجات آگهی استخدام بوده و با رعایت سهمیه پنج درصدی سایر ایثارگران، سه درصد معلولین و همچنین دستورالعمل ها و آیین نامه های مربوطه صورت گرفته است. بدین ترتیب که ابتدا متقاضیان بومی (محل جغرافیایی رشته های شغلی آگهی شده) که حداقل صت درصد نمره عمومی لازم را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمره تخصصی انتخاب گردیده اند و در صورت عدم تکمیل سه برابر ظرفت هر پست سازمانی، از داوطلبان بومی استان که حائز حد نصاب تخصصی انتخاب صورت پذیرفته است. همچنین با عنایت به اینکه صد در صد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی استان تعلق داشت، داوطلبان غیر بومی استان انتخاب نشده اند.
 2. نتایج اعلام شده صرفا سه برابر ظرفیت هرپست سازمانی است و به منزله قبول نهایی در آزمون نمی باشد. از پذیرفته شدگان این مرحله این مرحله برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.
 3. در اجرای بند ۶ تذکرات آگهی استخدام پیمانی مبنی بر تحویل گواهینامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی در سطح متوسط (intermediate) و فناوری اطلاعات ، مراکز مورد تایید و نحوه دریافت گواهینامه مذکور متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید از مراجعه به مراکز تعیین صلاحیت نشده و گواهینامه های غیر مرتبط تا اطلاع بعدی جدا خودداری نمایند.
 4. زمان و نحوه مصاحبه و تحویل اصل مدارک مورد نیاز متعاقبا از طریق دستگاه های اجرایی مربوطه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. لذا از پذیرفته شدگان این مرحله تقاضا می شود تا اطلاع ثانوی از مراجعه به استانداری و دستگاه مورد تقاضا جدا خودداری نمایند.

نتایج آزمون استخدامی استانداری کردستان:

در جلسه مصاحبه استخدام دولتی

۱۶ شهریور ۹۲ – نتایج سه برابر ظرفیت استخدام یک هزار نفری جوانان کردستانی به زودی اعلام می شود

خبرگزاری شبستان : استاندار کردستان از اعلام نتایج سه برابر ظرفیت استخدام یک هزار نفری جوانان تحصیلکرده کردستانی طی چند روز آینده خبرداد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، علیرضا شهبازی استاندار کردستان پنج‌ شنبه‌ شب در پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سنندج به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص افزایش سرمایه گذاری و اشتغال در استان اشاره کرد و گفت: این مهم جزو اولویت های کاری مدیران دستگاه های اجرایی به شمار می آید.

وی افزود: بدون شک رفع دغدغه اشتغال جوانان زمینه ساز توسعه و تعالی استان در حوزه های مختلف بوده و بسیاری از ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی نیز رفع خواهد شد لذا باید همه مدیران دستگاه های اجرایی استان با تمام توان برای رفع این مهم گام بردارند.

استاندار کردستان تصریح کرد: باید مدیران دستگاه های اجرایی استان در سال مالی جاری که با کمبود اعتبارات مواجه هستیم به جای گلایه به فکر راهکاری های عملی و پیشنهادات کارشناسی برای پیشبرد امور به بهترین نحو باشند.

شهبازی افزود: مقایسه کردن کردستان با سایر استان ‌های کشور ظلم و جفا در حق مردم استان است چرا که کردستان در اوایل انقلاب به واسطه جنگ تحمیلی ۸ ساله و مبارزه با گروه‌ های ضد انقلاب از یک سری خدمات و اقدامات توسعه‌ ای جاماند و از این رو نیازمند توجه و اختصاص اعتبارات بیشتری برای جبران این محرومیت هاست.

استاندار کردستان خواستار همدلی و اتحاد همه مدیران دستگاه های اجرایی استان و تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد و افزود: خوشبختانه مردم ولایت مدار کردستان در عرصه های مختلف حضور و مشارکتی گسترده داشته و باید از این مشارکت عمومی برای توسعه همه جانبه استان بهره گرفته شود.

شهبازی به طرح استخدام بیش از یک هزار جوان تحصیلکرده استان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه کردستان تنها استانی بود که مجوز برگزاری آزمون استخدامی را در سطح کشور اجرایی کرد و در حال حاضر نیز نتایج عمومی آزمون اعلام شده و به فضل الهی طی چند روز آینده نیز نتایج آزمون اختصاصی و سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد.

در جلسه مصاحبه استخدام دولتی

وبسایت: www.ostan-kr.ir


69 نظر برای «استخدام استانداری کردستان سال ۹۴ (آخرین اخبار)»
دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.