استخدام استانداری ایلام سال ۹۳

۱۲۲ روز قبل

استخدام استانداری ایلام سال ۹۳

۳۱ فروردین ۹۳ – استخدام ۱۷۲ نفر از ناظران کشاورزی

فرآیند استخدام ۱۷۲ نفر از ناظران کشاورزی استان به زودی آغاز خواهد شد.
نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند استخدام ۱۷۲ نفر از ناظران کشاورزی استان به زودی آغاز خواهد شد.
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری عمران ایلام، ˈعمران علی محمدیˈ اظهار کرد: با پیگیری های مکرر و دیداری که با مسوولان وزارتخانه داشتم، موضوع بکارگیری و استخدام ناظران کشاورزی استان مطرح و خواستار شتاب بخشی در استخدام این افراد در بدنه جهاد کشاورزی استان شدم.
وی افزود: مسوولان وزارت جهاد کشاورزی نیز قول های مساعدی برای جذب این افراد و شرایط فعالیت آنها در بدنه سازمان داده اند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تمام شرایط جذب این افراد فراهم شده و مراحل اداری آن نیز در نامه ای به سازمان جهاد کشاورزی استان ابلاغ و به زودی این افراد استخدام خواهند شد.
علی محمدی یادآور شد: با جذب این افراد تحول بزرگی در بخش کشاورزی استان حاصل خواهد شد چرا که این افراد از نیروهای با تجربه و باسواد دانشگاهی هستند که سال ها به عنوان ناظر در بخش کشاورزی فعالیت داشته اند.

برای دریافت اخبار و آگهی استخدام استانداری ایلام در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری ایلام سال ۹۲

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۲۳ آذر ۹۲ – اشتغال سه هزار و ۵۲۵ نفر در شهرک‌های صنعتی ایلام

۲۰ مهر ۹۲ – ۳۰ تا ۳۵ هزار نفر از جمعیت فعال ایلام بیکارند

۱۱ مهر ۹۲ – ۴۰۰ شغل توسط بنیاد برکت در ایلام

۲۳ آذر ۹۲ – اشتغال سه هزار و ۵۲۵ نفر در شهرک‌های صنعتی ایلام

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: سه هزار و ۵۲۵ نفر در شهرک‌های صنعتی این استان اشتغال به کار دارند.

نادر رضایی منش بیان کرد: ۱۴ شهرک صنعتی و ناحیه ای در استان ایلام وجود دارد که تاکنون ۹ شهرک از این شمار به بهره‌برداری رسیده و پنج ناحیه دیگر نیز در دست ساخت است.

وی افزود: شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایجاد شده با توجه به امکانات رفاهی لازم برای استقرار واحد‌های تولیدی مکانی امن و مطمئن برای سرمایه‌گذاری هستند. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ادامه داد: این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تملک، آماده‌سازی و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی به کلیه امکانات رفاهی از قبیل آب، برق، گاز، تلفن، فضای سبز و جاده زمینه را برای فعالیت سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان آماده کرده است. رضایی منش یادآور شد: این شرکت تاکنون ۸۳۶ هکتار زمین در شهرستان‌های ایلام، ایوان، دهلران، مهران، شیروان چرداول، دره شهر، آبدانان و ملکشاهی برای ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی تملک کرده است. وی تاکید کرد: ۳۷۵ هکتار از این مقدار زمین تملک شده در ۱۴ شهرک صنعتی استان دارای قابلیت صنعتی بوده و آماده واگذاری به متقاضیان شده است. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام اضافه کرد: ۳۱۷ فقره قرارداد با متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی و صنعتی در استان از ابتدای فعالیت این شرکت منعقد شده و تاکنون سه هزار و ۵۲۵ فرصت شغلی در این واحدها ایجاد شده است. رضایی منش بیان کرد: این شرکت در راه ایجاد و توسعه اشتغال پایدار تلاش خود را بر فعال‌سازی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به کار گرفته است. وی عارضه‌یابی واحدهای صنعتی، اعطای کمک‌های فنی اعتباری و دادن مشاوره‌های لازم را از مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت برای برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک‌های صنعتی استان ایلام برشمرد.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی

۲۰ مهر ۹۲ – ۳۰ تا ۳۵ هزار نفر از جمعیت فعال ایلام بیکارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: بر اساس آمار و اطلاعات مرکز آمار بین ۳۰ تا ۳۵ هزار نفر از جمعیت فعال این استان بیکارند.

علیرضا زرگوش روز چهارشنبه در حاشیه نشست سرمایه گذاری و اشتغال استان در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۰ افزون بر ۱۸۰ هزار نفر از جمعیت استان فعال است که ۱۴۷ هزار نفر آنها بیمه تامین اجتماعی بوده و در مشاغل دولتی و خصوصی فعالیت دارند.

وی ادامه داد: در این بین بین ۳۰ تا ۳۵ هزار نفر نیز فاقد بیمه بوده و به نوعی بیکار تلقی می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام افزود: متولی اعلام آمار بیکاری و اشتغال مرکز آمار است و آمارهای متفاوتی در این بخش وجود دارد اما به طور متوسط نرخ بیکاری ایلام از متوسط کشور نیز بالاتر است.

زرگوش آمار بیکاری استان ایلام را به استناد آمار مرکز آمار ایران ۱۵ درصد اعلام کرد و یادآور شد: همین آمار نیز از متوسط کشور بیشتر است.

وی در خصوص راه برون رفت از معضل بیکاری در این استان اظهار کرد: جذب محدود افراد در دستگاه های دولتی، افزایش سرمایه گذاری در بخش تولید و حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان از راه کارهای رفع بیکاری در ایلام است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام تاکید کرد: جمعیت فعال استان که اکنون بیکارند به واسطه نداشتن سرمایه بالا، نرخ سودهای بانکی، نبود وثیقه و ضامن توان راه اندازی واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال ندارند.

زرگوش ادامه داد: همچنین به دلیل یکسان بودن شرایط هیچ سرمایه گذاری رغبتی به حضور در استان ایلام ندارد زیرا تفاوتی برای سرمایه گذاری در استان های برخوردار با ایلام کمتر توسعه یافته وجود ندارد.

وی اضافه کرد: اکنون نرخ سودهای بانکی ۲۰ تا ۲۵ درصد است و میزان تسهیلات و مالیات و باز پرداخت تسهیلات برای سرمایه گذاران در کشور یکسان است و با توجه به بالا بودن قیمت تمام شده کالا در استان، انگیزه زیادی برای سرمایه گذاری در استان وجود ندارد.

وی ابراز امیدواری کرد که با همگرایی مسوولان و متولیان امر گشایشی در رفع مشکل بیکاری استان حاصل شود

۱۱ مهر ۹۲ – ۴۰۰ شغل توسط بنیاد برکت در ایلام

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) اعلام کرد با اجرای طرح‌های کارآفرینی در مناطق محروم و دورافتاده استان ایلام ۴۰۰ شغل جدید ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بنیاد برکت، این بنیاد که در سال ۸۶ زیر نظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شکل گرفت، تاکنون در سه طرح توانمند سازی اقتصادی در استان ایلام مشارکت کرده است.

حمایت مالی بنیاد برکت از این طرح‌ها برای بیش از ۴۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده و فعالیت های تولیدی و اقتصادی را در این استان محروم رونق بخشیده است.

حجم کل منابع این طرح‌ها بیش از ۲۰۳ میلیارد ریال شامل ۸۶ میلیارد ریال منابع سرمایه‌ای و ۱۱۷ میلیارد ریال منابع غیر سرمایه‌ا‌ی بوده است.

این در حالی است که بنیاد برکت همچنان آمادگی دارد که برای توانمند سازی کارآفرینان در این استان، مشارکت داشته باشد.

این بنیاد تلاش می کند تمامی فعالیت های تامین مالی خرد را معطوف بر مدل های جدید مبتنی بر عقود مشارکتی و تأمین مالی پروژه‌ای سرمایه محور کند.

به همین خاطر برای تحقق ماموریت راهبردی خود در مناطق محروم کشور، مدل تامین مالی خرد را از طریق سرمایه‌گذاری ریسک پذیر، بومی سازی کرده است.

بنیاد برکت تاکنون در حوزه کارآفرینی فردی و جمعی با تشکیل شرکت با افراد حقیقی یا حقوقی، برای راه اندازی طرح های اقتصادی در مناطق کمتر برخوردار کشور اقدام کرده است و با گذشت دوره‌ای نه چندان طولانی، این شیوه فعالیت در حد چشم‌گیری نتایج مثبت خود را نشان داده و توجه کارشناسان اقتصادی را به خود جلب کرده است.

در این چارچوب تاکنون برای مشارکت در ۱۳۵ طرح کارآفرینی در سطح کشور، بیش از ۱۵ هزار و ۱۲۱ میلیارد ریال توسط بنیاد برکت سرمایه گذاری شده است.

اجرای این طرح‌ها بیش از ۷۳۰ روستا در کشور را با جمعیتی بیش از ۵۷۰ هزار نفر پوشش می‌دهد و بیش از ۱۰۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌کند.

این طرح‌ها به طور میانگین حدود ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ۳۱ طرح نیز به بهره برداری رسیده است.

نمونه سوالات استخدامی استانداری ایلام

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

96 نظر برای «استخدام استانداری ایلام سال ۹۳»
 1. زهرا صی محمدی

  با سلام من لیسانس حسابداری دارم همچنین مدرک کامبیوتر icdlدرجه 1و2 دارم نرم افزار حسابداری هلو هم مدرکشو دارم ومدرک کمک بهیاری هم گرفتم حالا هر جا میرم سابقه کار ازم میخوان .لطفا کمکم کنید حتی با یک کار ساده .باتشکر اجرتان با خدا

  پاسخ دادن

 2. اکبر

  باسلام و خسته نباشی اینجانب فوق دیپلم کامپیوتر دارم و گواهینامه رانندگی پایه یکم مدارکم هم تکمیل است سابقه کاری رانندگی سنگین هم دارم خواهشمندم بنده را راهنمایی کنید که شغل ثابتی داشته باشم

  پاسخ دادن

 3. عزت الله

  با عرض سلام و خسته نباشید
  در مورد استخدامی کارشناسی رشته حقوق گرایش علوم ثبت ویا برای استخدام شرکتها و یا سازمانها با مدرک لوله کشی ساختمان و برق درجه 2 از فنی و حرفه ای لطف کنید کمک کنید شغلی پیدا کنم ممنون میشم

  پاسخ دادن

 4. شهین اعظمی

  با سلام – دارای مدرک کارشناسی در رشته نرم افزار کامپیوتر می باشم چنانچه مجوز استخدامی در آینده وجود داشته باشد لطفا اطلاع دهید ممنون میشم

  پاسخ دادن

 5. سحرسلیمی

  لیسانس حسابداری با معدل 15.81—دارای مدرک icdlدرجه 1و2—متولد 61 وساکن ایلام و8 سال سابقه کار بعنوان مسئول امور مالی —اگه نیرو لازم داشتین خواهشن خبرم کنین نان آور خانوادم هستم وشدیدن به کار نیاز دارم
  با تشکر

  پاسخ دادن

 6. میثم

  تا اونجایی میدونم شهرک صنعتی ایلام همش 200 نفر سر جمع کار نمیکند من دو ساله هر روز اونجام حتی کارگری هم نداره میثم کاردانی مکانیک دارم

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.