استخدام استانداری اردبیل سال ۹۶ (خبر جدید)

۵۵ روز قبل ۶۰ نظر

استخدام استانداری اردبیل

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری اردبیل سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

خبر ۷ آذر ۹۶ – هدف‌گذاری ۳۰ هزار اشتغال در اردبیل

خبرگزاری ایسنا: فرماندار اردبیل گفت: استاندار اردبیل باید در جلسات شورای اشتغال وحدت رویه‌ای را در رصد دقیق اشتغال شهرستانی و استانی مورد توجه قرار دهد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ آبان ۹۶ – ایجاد بیش از ۱۸ هزار شغل جدید در استان اردبیل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کارگروه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با پرداخت پنج هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به متقاضیان طرح های تولیدی واشتغال زا ، زمینه ایجاد ۱۸ هزارو ۳۸۴ شغل جدید در این استان فراهم می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ مرداد ۹۶ – اشتغال ۵۲۰۰ نفر در نمین فراهم می شود

خبرگزاری ایرنا : فرماندار نمین گفت: ۲۳ طرح اقتصادی در آینده‌ای نزدیک در این شهرستان به بهره‌برداری می ‌رسد که با را ه اندازی آنها زمینه اشتغال پنج هزار و ۲۰۰ نفر فراهم می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ فروردین ۹۶ – تحقق شعار سال با ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت تولید

خبرگزاری فارس : مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: برای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری همه ما باید از تمامی راهکارها برای شکوفایی اقتصاد، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت تولید استفاده کنیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ اسفند ۹۵ – سند اشتغال شهرستان اردبیل تدوین شود

خبرگزاری مهر : معاون برنامه‌ریزی فرمانداری اردبیل به ضرورت تدوین سند اشتغال شهرستان اردبیل تأکید کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ اسفند ۹۵ – ۲۱ هزار فرصت شغلی جدید در استان اردبیل ایجاد شد

خبرگزاری ایرنا: استاندار اردبیل گفت: در سایه برنامه های حمایتی دولت در سال جاری بیش از ۲۱ هزار فرصت شغلی جدید در مناطق مختلف این استان ایجاد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ دی ۹۵ – ۱۰۰۰ نفر نیروی استخدامی در دستگاههای اجرایی اردبیل مشغول به کار شدند

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: با پیگیری‌ها و رفع مشکلات موجود و جذب آخرین آزمون استخدامی ادارات در استان اردبیل، ۱۰۰۰ نفر نیروی استخدامی به دستگاههای اجرایی استان اردبیل اضافه شده و مشغول به کار شدند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ دی ۹۵ – تصویب ۱۷ میلیارد ریال برای ۴ طرح تولیدی و اشتغال زای استان اردبیل

باشگاه خبرنگاران جوان : از اردبیل؛ اکبرطوبی تصریح کرد: در جهت خود اتکایی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در مناطق روستایی استان، پرداخت تسهیلات بانکی کم بهره به طرح های درآمدزای دهیاری های استان با سرعت بیشتری پیگیری می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ شهریور ۹۵ – اشتغال بیش از ۵۰ هزار نفر در منطقه آزاد تجاری اردبیل

خبرگزاری تسنیم : استاندار اردبیل با اشاره به اینکه منطقه آزاد تجاری اردبیل بعد از تکمیل و راه‌اندازی و آغاز فعالیت خود به صورت جدی می‌تواند برای بیش از ۵۰ هزار نفر در منطقه اشتغال ایجاد کند، افزود: منطقه آزاد تجاری این ظرفیت را دارد که بعد از شروع فعالیت خود زمینه اشتغال پایدار را ایجاد کند که در همین راستا در استان اردبیل تخمین زده می‌شود بعد از آغاز به کار منطقه آزاد تجاری شاهد ایجاد اشتغال برای بیش از ۵۰ هزار جوان بیکار در منطقه بود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ شهریور ۹۵ – اشتغال ۲۲۰ نفر در شهرستان سرعین

خبرگزاری ایرنا : فرماندار سرعین گفت: در هفته دولت بیش از ۳۰ طرح تولیدی و گردشگری با ۴۱۰ میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان به بهره برداری رسید و برای ۲۲۰ نفر زمینه اشتغال فراهم شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر در اردبیل

خبرگزاری تسنیم: معاون امور عمرانی استاندار اردبیل از بهره‌برداری ۴۰۰ طرح عمرانی استان با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال خبر داد و گفت: ‌این طرح‌ها برای‌ حداقل ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ مرداد ۹۵ – ایجاد اشتغال برای بیش از ۷۰ هزار جوینده کار

باشگاه خبرنگاران جوان : ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از ۷۰ هزار بیکار در استان اردبیل در کنار برنامه ریزی سازنده و راهبردی ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به این حوزه را نیز می طلبد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ مرداد ۹۵- زمینه اشتغال ۵۲۷۰ نفر در اردبیل فراهم می‌شود

خبرگزاری تسنیم : معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با اختصاص ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار و هماهنگی‌های انجام شده و تلاش دستگاه‌های مختلف اجرایی استان زمینه اشتغال بیش از ۵ هزار و ۲۷۰ نفر در اردبیل فراهم می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ تیر ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۶ هزار نفر در اردبیل

باشگاه خبرنگاران جوان: فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: سطح زیر کشت صیفی‌جات در شهرستان بیله سوار، بیش از۱۰۵۰هکتار برآورد شده است که این مزارع شامل گوجه‌فرنگی، هندوانه، خربزه و خیار است،که۶۰تن در هر هکتار محصول برداشت می شود که این آمار بالاتر از میانگین کشوری در هر هکتار است و در مجموع برای ۶هزار نفر بصورت فصلی در این مزارع اشتغال فراهم می شود.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ خرداد ۹۵ – فضای مجازی فرصت ایجاد اشتغال متنوع را فراهم کرده است

خبرگزاری فارس : استاندار اردبیل گفت: فضای مجازی فرصت اشتغال و کارآفرینی در رشته‌های مختلف را برای علاقه‌مندان فراهم کرده که باید از فرصت فراهم شده استفاده کرد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ خرداد ۹۵ – فراهم شدن اشتغال ۲ هزار و ۷۱۵ نفر در اردبیل

باشگاه خبرنگاران جوان : فرماندار شهرستان اردبیل گفت: در سال گذشته با ارائه ۲۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال تسهیلات زمینه اشتغال برای ۲ هزار و ۷۱۵ نفر در شهرستان اردبیل فراهم شد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۵ – شورای اردبیل کسی را استخدام نکرده است

خبرگزاری مهر : عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بر خلاف نشر اکاذیب در شبکه‌های مجازی هیچ یک از اعضای شورای شهر اردبیل فردی را استخدام نکرده‌اند.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ شهریور ۹۴ – دغدغه اشتغال رشته های مامایی در اردبیل رفع می‌شود

خبرگزاری مهر : اردبیل- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با برون‌سپاری خدمات بهداشتی و درمانی دغدغه اشتغال رشته‌های مامایی در این استان رفع خواهد شد.
فرهاد پورفرضی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بخش عمده ای از رشته های علوم پزشکی وارد بازار کار می شوند و اغلب مشکلی در اشتغال ندارند، اضافه کرد: عمدتا چه به صورت طرح و چه تعهداتی که در این رشته ها وجود دارد اغلب وارد بازار کار می شوند.
وی در خصوص مشکل بازار کار رشته های مامایی اضافه کرد: رشته مامایی با محدودیت جذب مواجه است و به منظور رفع آن در نظر داریم با برون سپاری خدمات بهداشتی درمانی به بخشی از دغدغه ها پاسخ دهیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان برون سپاری را در قالب توسعه مراکز بهداشتی درمانی در حاشیه شهرها دانست و افزود: این طرح خواهد توانست دغدغه اشتغال تعدادی از فارغ التحصیلان مامایی را رفع کند.
پورفرضی با بیان اینکه این دانشگاه سیاست ماموریت گرا بودن را دنبال می کند، اضافه کرد: در این راستا توجه به پتانسیل های منطقه در راستای توسعه کمی و کیفی رشته ها مورد تاکید است.
وی در عین حال استخدام ۲۴۱ نفر را در آزمون اخیر استخدامی به ویژه از میان رشته پرستاری یادآور شد و تاکید کرد: این تعداد به منظور کادر اجرایی بیمارستان ترومای اردبیل جذب شده اند و بعد از آغاز به کار آن فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.


خبر ۴ شهریور ۹۴ – ۶۲۲ اشتغال زایی در سامانه رصد در اردبیل ثبت شد

خبرگزاری ایرنا : به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری اردبیل ، جواد زنجانی در آیین افتتاح چند پروژه عمرانی اردبیل افزود: سال گذشته با همکاری بخش خصوصی زمینه اشتغال برای ۲ هزار و ۴۴۶ نفر فراهم شده که اطلاعات آنها در سامانه به ثبت رسیده و از این بین به ۸۹۴ نفر تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شد.
وی در مورد پروژه های نیمه تمام و تلاش جدی برای فعال کردن این پروژه ها گفت: وضعیت کارخانه پترو آذرشید با ۳۱۰ میلیون دلار سرمایه گذاری در مرکز استان مشخص شده و با تملک اراضی زمینه اجرایی آن با هدف ایجاد اشتغال برای یک هزار نفر فراهم خواهد آمد.
وی گفت: کارخانه آرتاویل نیروبازیافت نیز با ۱۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری با همکاری خوب شهرداری اردبیل و صاحبان بخش خصوصی در حال به سرانجام رسیدن است که سرمایه گذار تمام تجهیزات و ماشین آلات را به استان حمل کرده است.
فرماندار اردبیل گفت: ۱۲ مجتمع چند منظوره نانوایی نیز در اردبیل راه اندازی شده تا با تنوع پخت امکان رضایتمندی مردم از نان تولید شده فراهم آید.
زنجانی با بیان اینکه مجوز راه اندازی ۱۸ مجتمع چند منظوره نانوایی در حال صدور است ، گفت: با مدیریت مناسب و نظارت های کافی کیفیت نان افزایش می یابد .
وی ادامه داد: در کنار این امر بحث کنترل کیفیت آرد ، تخمیر و استفاده حداقلی از جوش شیرین نیز در دستور کار قرار دارد به طوری که تا ۹۵ درصد استفاده از جوش شیرین در نانوایی های اردبیل به حداقل رسیده است.


خبر ۱۳ مرداد ۹۴ – سهمیه اردبیل در استخدام آموزش و پرورش بیش از ۱۰۰ نفر است

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، صابر سپهری عصر امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد: امیدواریم با اعلام شرایط از ۱۵ مردادماه ثبت‌نام متقاضیان آغاز شود و تا ۲۲ این ماه علاقمندان با توجه به شرایطی که در ثبت‌نام اعلام می‌شود از طریق سایت سازمان سنجش ثبت‌نام و نسبت به شرکت در این آزمون اقدام کنند.
وی تصریح کرد: افرادی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در ۲۷ شهریورماه به صورت سراسری برگزار می‌شود، پذیرفته شوند به مدت یک سال در دانشگاه فرهنگیان دوره‌های آموزشی را سپری کرده و از مهر ماه ۹۵ وارد سیستم آموزش و پرورش می‌شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با تبریک موفقیت اخیر کشورمان و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در عرصه بین‌المللی و حضور در رقابت‌های جهانی گفت: همان کشورهایی که در سازمان ملل و شورای امنیت علیه ملت ما قطعنامه صادر می‌کردند امروز به نفع این ملت دست‌های خود را بلند کرده و از حق و حقوق این ملت دفاع می‌کنند.
سپهری به اعلام نتایج اولیه کنکور و موفقیت دانش‌آموزان استانی اشاره کرد و افزود: میثم فرج‌پور رتبه تک رقمی را در رشته تجربی، ۵۰ نفر از دانش‌آموزان این استان رتبه زیر هزار کشوری و با احتساب رتبه‌های منطقه‌ای ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان این استان رتبه زیر هزار را به دست آوردند.
وی، کسب معدل ۲۰ را توسط ۱۸ نفر از دانش‌آموزان استان اردبیل یک موفقیت ارزنده اعلام کرد و ادامه داد: سال گذشته تنها ۱۰ دانش‌آموز استان در پایه سوم متوسطه توانسته بودند رتبه ۲۰ را به دست آورند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: قرار است استاندار اردبیل در منزل دانش‌آموزان موفق در کنکور امسال حضور پیدا کرده و در نماز جمعه اردبیل نیز از دانش‌آموزان با معدل ۲۰ تجلیل شود.
این مسئول با بیان اینکه نتایج قطعی رتبه‌های استانی کنکور آبان ماه اعلام می‌شود، اضافه کرد: امیدواریم رتبه استان اردبیل در کنکور در سال‌جاری به نسبت سال گذشته بهبود یابد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل موفقیت در کنکور را مرهون تلاش خانواده‌ها در ایجاد فضای مناسب تحصیلی دانش‌آموزان، مدیران مدارس، دبیران پرتلاش، سیستم اداری و برنامه‌ریزی و تلاش خود دانش‌آموزان اعلام کرد و گفت: قطعاً همه نهادهای دولتی و غیر دولتی، آموزشگاه‌ها و مؤسسات دست به دست هم دادند تا رتبه استان در کنکور ارتقا یابد.
سپهری به کسب موفقیت دانش‌آموزان هنرستان‌ها اشاره کرد و افزود: در سیزدهمین دوره مسابقات علمی، کاربردی هنرستان‌ها در کرمان چند نفر از دانش‌آموزان این استان رتبه‌های برتر و ممتاز را به دست آوردند که این دانش‌آموزان منتخب به مسابقات علمی، مهارتی مالزی اعزام می‌شوند.
وی تصریح کرد: برای این دانش‌آموزان خلاق و موفق امکان تحصیل در دانشگاه‌های معتبر فراهم آمده و در مسابقات مختلف جهانی نیز حاضر می‌شوند.
سپهری مظلومیت دانش‌آموزان رشته‌های هنرستانی و فنی و مهارتی را یادآور شد و بیان کرد: قطعاً با توسعه متوازن رشته‌های تحصیلی هنرستان‌ها از این مظلومیت خارج می‌شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در پایان اضافه کرد: باید تلاش کنیم تا دانش‌آموزانی که انتخاب رشته می‌کنند برای تحصیل در هنرستان‌ها انتخاب رشته کرده و امکان حضورشان در این رشته‌ها پررنگ‌تر از رشته علوم تجربی فراهم آید.


خبر ۱۹ خرداد ۹۴ – اشتغال ۱۸۰ نفر در کشتارگاه صنعتی اردبیل

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی فرمانداری اردبیل، جواد زنجانی در بازدید از کشتارگاه صنعتی دام اردبیل اظهار کرد: مجتمع صنعتی گوشت اردبیل یکی از بزرگترین کشتارگاه‌های صنعتی شمالغرب با ظرفیت کشتار ۴۰۰۰ راس دام سبک و ۲۵۰ راس دام سنگین است.
وی افزود: باید از این ظرفیت به بهترین شکل ممکن در استان به لحاظ ذبح بهداشتی و با کیفیت دام استفاده کرد و با توجه به وضعیت موجود دام و نیاز به تامین گوشت مورد نیاز مردم بر اساس رعایت تمام موازین بهداشتی برای حل مشکل کشتارهای سنتی استفاده از ظرفیت کشتارگاه اردبیل است که در این زمینه اداره دامپزشکی و کشتارگاه صنعتی تمهیداتی از جمله عدم دریافت هزینه اضافی حمل را در نظر گرفته‌اند.
فرماندار اردبیل همچنین از طرح تفکیک نوع و جنس دام با تلاش کارشناسان دامپزشکی خبر داد و یادآور شد: طرح ردیابی طیور کشتاری در کشتارگاه از طریق ارسال شماره کد رهگیری درج شده روی لفافه مرغ‌های کشتاری به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۹۰۳ با هدف بهداشت و سلامت مردم و جلوگیری از عرضه کشتار نامناسب و نامرغوب مرغ راه‌اندازی شده است.
زنجانی از اشتغال ۱۸۰ نفر در این کشتارگاه خبر داد و افزود : تلاش می‌کنیم با افزایش کشتار و راه‌اندازی سـایر قسمت‌ها اشتغال را تا سه برابر افزایش دهیم.
این مسئول تصریح کرد: هدف از ساماندهی و ارتقای کیفیت لاشه و آلایش دامی استحصال شده را جلوگیری از کشتارهای غیرمجاز و کمک به سلامت و بهداشت و کیفیت گوشت عنوان کرد.
رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل گفت: روزانه حدود ۵۰۰ راس دام سبک و ۷۰ دام سنگین در حال حاضر کشتار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این بازدید فرماندار اردبیل از روند فعالیت کشتارگاه در زمینه‌های مختلف و خطوط کشتار دام سنگین و سبک و صنایع جانبی این کشتارگاه بازدید کرد و با مسئولان این مجتمع دیدار و گفت‌ وگو کرد.


خبر ۶ خرداد ۹۴ – ایجاد فرصت‌های اشتغال در بخش کشاورزی اردبیل

 خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ارژنگ عزیزی ظهر امروز در نشست با مسئولان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و فعالان حوزه کشاورزی در اردبیل اظهار داشت: باید فرصت‌های اشتغال در بخش کشاورزی در استان اردبیل شناسایی شود تا بتوانیم در این حوزه برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اشتغالزایی کنیم.
وی تصریح کرد:‌ در حال حاضر ۵ هزار و ۹۲ نفر از دانش‌آموختگان کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست عضو نظام مهندسی کشاورزی اردبیل هستند که از این تعداد ۳ هزار و ۲۰۰ نفر بیکار بوده و با وجود داشتن مدرک تحصیلی و تخصص لازم در این حوزه هنوز نتوانسته‌اند وارد بازار کار و تولید شوند.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری اردبیل افزود:‌ در صورت بکارگیری این افراد در حوزه‌های تخصصی، این افراد نقشی مهم و تاثیرگذار در توسعه پایدار کشاورزی منطقه ایفا می‌کنند و می‌توانند با استفاده از توسعه روش‌های علمی و فناوری‌های نوین در این عرصه با در نظر گرفتن دانش بومی و تجربه‌های ارزشمند کشاورزان و زارعان منطقه زمینه‌ساز ارتقای بهره‌وری کشاورزی در استان باشند.
عزیزی با اشاره به ظرفیت‌های اشتغال در شرکت‌های کشت و صنعت بیان کرد: باید با ایجاد تشکل‌های توانمند و قوی در حوزه کشاورزی و بخش زراعت با توجه به ظرفیت‌های شرکت‌های کشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس زمینه‌های اشتغال برخی فارغ‌التحصیلان را فراهم آوریم تا بتوان در این حوزه بخشی از مشکلات را از بین برد.
وی با تاکید بر ساماندهی دانش آموختگان بخش کشاورزی در اردبیل اظهار کرد:‌ سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان اردبیل باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد تا از این طریق بتوانیم با شناسایی توانمندی‌های این افراد و ارتقای این توانمندی‌ها زمینه فعالیت این قشر را در استان فراهم آوریم.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری اردبیل گفت: برای رسیدن به این هدف انعقاد تفاهم‌نامه‌های مشترک با دستگاه‌های اجرایی مربوطه در استان در مورد برون‌سپاری امور تصدیگری دولت و یا ارجاع کار به صورت پیمانکاری موثر و مفید بوده تا بتوان با استفاده از این همکاری‌ها و مشارکت‌ها زمینه رفع بخشی از مشکلات در این حوزه را فراهم آورد.


خبر ۲ خرداد ۹۴ – پرداخت ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در اردبیل 

خبرگزاری صداوسیما : معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در این استان پرداخت شده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما اصغر مناف زاده تصریح کرد: این تسهیلات که به عنوان سرمایه در گردش یا تسهیلات بنگاه های زود بازده طرح می شود با نرخ بیش از ۲۲ درصد پرداخت شده است.
وی سهمیه استان از تسهیلات بنگاه های زود بازده را هزار و ۱۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این تسهیلات از منابع داخلی بانک ها پرداخت می شود.
معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: تسهیلات در سه بخش سرمایه در گردش، نیمه تمام و طرح های اشتغال زای جدید پرداخت می شود و ۹۰ درصد در واقع در بخش سرمایه در گردش پرداخت شده است.
به گفته مناف زاده روند دریافت تسهیلات معرفی طرح و واحد تولیدی به بانک است و تاکنون ۶۱طرح به بانک های استان معرفی شده است.
وی افزود: از این تعداد ۱۱ طرح توانسته اند با بانک قرارداد ببندند و در مجموع ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با گله مندی از عدم همکاری بانک ها، گفت: بانک ها به بهانه اینکه طرح مناسب معرفی نشده از اعطای تسهیلات خودداری می کنند.
وی با اذعان به معرفی طرح های توجیه دار، ادامه داد: از سوی دیگر به بهانه محدودیت زمانی بانک ها بعد از تائید طرح نیز اعطای تسهیلات را برگشت می زنند.
مناف زاده فلسفه اعطای این تسهیلات را حمایت از بخش تولید عنوان کرد و افزود: در حال حاضر کمبود سرمایه در گردش مشکل اغلب واحدهای تولیدی است و بانک ها به این موضوع بی توجه اند.
معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکیددارد که همکاری بانک ها می تواند زمینه حمایت از بسیاری از واحدهای تولیدی را فراهم سازد.


خبر ۵ اردیبهشت ۹۴ –  استخدام ۳۲۷ در شهرداری‌های اردبیل

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فرزاد قلندری صبح امروز در نشست با جمعی از مسئولان امور شهری در اردبیل اظهار کرد: از این تعداد ۷۷ نفر برای مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی به زودی جذب شهرداری‌های می‌شوند و آزمون دوم شهرداری‌ها شهریور ماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این آزمون قرار است نیروهای تخصصی و مورد نیاز شهرداری‌ها در قالب آزمون انجام شده و به تعداد ۲۵۰ نفر استخدام جدید در شهرداری‌های استان را شاهد باشیم.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل گفت: در کنار استخدام نیروی جدید برای شهرداری از طریق آزمون ما سعی کردیم در یک سال اخیر به شهرداری‌ها کمک‌های قابل توجهی را داشته باشیم به طوری که به نسبت سال ۹۲ ما در سال ۹۳ سقف اعتبارات خودمان را در کمک به شهرداری‌ها تا سه برابر افزایش دادیم.
قلندری ادامه داد: ۱۱۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان در توسعه، عمران و آبادانی کمک کردیم و در کنار آن نسبت به تامین قیر یارانه‌ای ۵۰ درصد نیز اقدام شده است.
وی به خرید ماشین‌آلات و تحویل آن به شهرداری‌ها بعد از سال‌ها چشم انتظاری اشاره کرد و یادآور شد: با تامین ۵۰ درصد هزینه‌ها این ماشین‌آلات اعم از لودر، گریدر و ماشین‌آلات آتش‌نشانی به شهرداری‌های استان تحویل داده شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل در پایان سخنان خود گفت: در تامین قیر مورد نیاز ۵ میلیارد تومان تامین اعتبار شده که تاکنون ۴ میلیارد تومان آن برای شهرداری‌های استان پرداخت شده تا در فصل کاری بتوانند نسبت به بهسازی و آسفالت‌ریزی معابر اقدام کنند.


 استخدام در آتش نشانی های استان اردبیل

استانداری اردبیل / شهرداری : برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی از محل مجوزاستخدامی شماره ۲۹۲۲۸/۴/۱۷مورخ ۹۳/۶/۱۶ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تعداد ۶۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ آذر ۹۳ – نیروهای استخدامی استانداری اسفندماه جذب می شوند

خبرگزاری ایرنا : مصطفی افضلی فرد روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: بر اساس پیگیری های نمایندگان مجلس مبنی بر تامین اعتبار برای به کار گیری نیروهای استخدامی جدید در اسفندماه سالجاری مفاد این آیین نامه اجرایی خواهد شد.
وی بیان کرد: رفع و حل مشکلات باید با همکاری توام دولت و مجلس بوده و در صورت تعارض نیز نمایندگان باید از حقوق مردم دفاع کنند.
وی با انتقاد از ادعاهای برخی نمایندگان مبنی بر نبود اعتبار جذب نیروهای استخدامی افزود: نمایندگان با رای مردم انتخاب شده اند و باید پیگیر حل مشکلات مردم باشند.


خبر ۱۳ آبان ۹۳ – استخدامی‌های استانداری از اسفند جذب دستگاه‌های دولتی می‌شوند

خبرگزاری فارس : مصطفی‌ افضلی‌فرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: ما از دولت خواستیم تا در بودجه سال ۹۳ در قالب اصلاحیه‌ تامین اعتباری این استخدامی‌ها را انجام دهد اما قول دادند در لایحه بودجه سال ۹۴ پیش‌بینی‌های لازم را در این زمینه انجام داده تا از اول فروردین‌ ماه یک‌هزار نفر از استخدامی‌های استانداری وارد دستگاه‌های اجرایی شوند.

وی ادامه داد: پنج هزار میلیارد تومان برای این کار اختصاص یافته و دولت نیز از این موضوع حمایت می‌کند و به هیچ وجه نباید این تامین اعتبار را مغایر با اصل ۷۵ دانست چراکه این از اقدامات ضروری و اصول اساسی است که قطعا مورد توجه و خواست و مطالبه به حق است.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی‌در مورد درخواست رفع مشکل استخدامی‌نیروهای منابع طبیعی، ثبت‌احوال، اوقاف و برخی دیگر از نهادها تصریح کرد: در بحث استخدام‌ها بنده تنها نماینده‌ای بودم که بدون هیچ قید و بندی تنها با هدف حفظ منافع موکلانم ورود پیدا کردم و امیدواریم هر چه سریع‌تر مشکلات استخدامی‌در دستگاه‌های یاد شده برطرف شود.
افضلی‌فرد در مورد جذب نیروها در مجموعه‌های غیردولتی نیز افزود: ما از طریق صندوق توسعه ملی اجرای ۱۸ طرح را پیگیر هستیم تا با عملیاتی شدن آن تعدادی از بیکاران جذب این مجموعه‌های تولیدی شوند.
وی در مورد عملیاتی شدن قانون جامع معلولان عنوان کرد: رئیس جمهور مسئولیت اجرای قانون اساسی را به همراه قوانین مصوب بر عهده دارد و در این زمینه تضعیف شایسته نیست.
افضلی‌فرد تصریح کرد: اگر برخی از قوانین نیز ضعیف و یا دست و پا گیر هستند باید اصلاح آن‌ها انجام شود و به هیچ وجه ضعف در اجرای قوانین پسندیده و قابل قبول نیست که مسئولی بخواهد در این زمینه سهل‌انگاری کند.
وی ادامه داد: بنده بحث اشتغال افراد معلول را نیز به جد پیگیری کرده و در این زمینه از دستگاه‌ها خواسته‌ام تا سهمیه معلولان را نیز در استخدامی‌ها در نظر بگیرند.
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در مورد آخرین وضعیت سبلان پارچه گفت: ما با ۲ شرط از برنده مزایده خواسته‌ایم تا هر چه سریع‌تر فعالیت این مجموعه را پیگیری کند که شرط اول پرداخت اجاره‌بهای یک ساله به حساب کارخانه و دوم فعالیت با ظرفیت اشتغالزایی کامل در جذب چهار هزار و ۵۰۰ نفر است که هر ۲ شرط را نیز برنده مزایده سبلان پارچه پذیرفته و به زودی این کارخانه با ظرفیت تمام فعالیت می‌کند.

برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری اردبیل برای تأمین نیروی انسانی شهرداریهای ا سلام آباد ، قصابه ، مرادلو استان اردبیل از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۸۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و مصوبه شماره ۳۵۰۳۰مورخ ۱۷/۱۲/۹۲شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی شهرداریها ودهیاریهای کشور,در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی,علمی , مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان استخدام ‌نماید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ردیفعنوان پستمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
۱حسابدارقصابه۱ نفرزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته‌ تحصیلی حسابداری (کلیه گرایشها)
۲مامور حراستاسلام آباد –مرادلو۲ نفرمرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته‌ تحصیلی مدیریت (کلیه گرایشها) به جز گرایش مدیریت ورزش ، علوم اجتماعی (کلیه گرایشها)- روانشناسی (کلیه گرایشها)- حقوق (کلیه گرایشها) – علوم سیاسی
۳راننده وسایطنقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان رانندهاسلام آباد –مرادلو-قصابه۳ نفرمرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه-دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد وسوانح,مدیریت عملیات امداد ونجات,مدیریت امور امداد,ایمنی وآتش نشانی,مدیریت عملیات حریق وحوادث,پیشگیری وایمنی در برابرحریق وحوادث اطفاء حریق,امداد ونجات,بهداشت حرفه ای**دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۴آنش نشاناسلام آباد- قصابه-مرادلو۴ نفرمرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه-دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد وسوانح,مدیریت عملیات امداد ونجات,مدیریت امور امداد,ایمنی وآتش نشانی,مدیریت عملیات حریق وحوادث,پیشگیری وایمنی در برابرحریق وحوادث اطفاء حریق,امداد ونجات,بهداشت حرفه ای**دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۵کارشناس تحلیلگر سیستمهااسلام آباد۱ نفرمرد دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایشها)ومهندسی فن آوری اطلاعات,مهندسی صنایع(کلیه کرایشها)
۶مهندس راه وساختمانمرادلو۱ نفرمرد دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی ازرشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی ومدیریت ساخت,گرایش سازه,گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی,عمران),مدیریت پروژه وساخت,طراحی محیط

الف – شرایط عمومی
۱- داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲- داشتن تابعیت ایران
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اسای جمهوری اسلامی ایران
۱۰- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
ب – شرایط اختصاصی
۱- حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان راننده ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشد .
۴- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ؛ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند .
۶- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهر داری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند .
۷- موارد زیر به شرط ارائه اییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف –داوطلبانی ک در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ؛به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبر حق علیه باطل
ب- اعضای خانواده شهدا؛آزادگان ؛مفقود الاثرها ؛جانبازان (همسر –فرزند-پدر-مادر-خواهر و برادر ) تا میزان ۵ سال .
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د-داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ؛موسسات و شرکت های دولتی ؛ بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ؛شرکت های بیمه دولتی ؛شهرداریها ؛موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛ نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند ؛ به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

تاریخ های مهم
۹۳/۰۵/۲۹
تا
پایان وقت اداری ۹۳/۰۶/۰۴
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
۹۳/۰۶/۱۹
از ساعت ۹ صبح
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۹۳/۰۶/۲۱
ساعت ۹ صبح
برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱. داوطلبان می توانند تنها دریک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیبی اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت اینترنتی ثبت نام نمایند.
۲. شروع ثبت نام از ساعت ۸صبح روزچهار شنبه.مورخ ۹۳/۰۵/۲۹ به مدت ۷ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴. واریز وجه مبلغ۲۵۰.۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال به حساب ۲۲۰۶۱۱۳۰۸۵۶۱ بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه میدان بعثت بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغمذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) واطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاپس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه های ۱۳۹۳/۰۶/۱۹ – ۲۰ از طریق وب سایت استانداری.به داوطلبان ارائه می شود
۶- زمان برگزاری آزمون روز جمعه .مورخ ۱۳۹۳/۰۶/۲۱ ساعت ۹ صبح می باشد و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰امتیاز می باشد.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ه –اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری ذیربط بعد از یرگزاری آزمون اعلام خواهد شد .
و –تذکرات
• در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
• در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که دواطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
• به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط ومعادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها وموسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیلی درمقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.داوطلبین میبایست درزمان ثبت نام درآزمونتخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند .
• انتخاب نهایی پذیرفته شدگانآزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یامصاحبه وگزینش صورت پذیرد.
• انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
• معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهندشد

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

۲۵ مرداد ۹۳ – حل مشکل استخدامی‌استانداری اردبیل

خبرگزاری فارس : منصور حقیقت‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل درباره حل مشکل استخدامی‌های سال گذشته استانداری اردبیل اظهار کرد: دیگر با توافق انجام شده هیچ مسئولی نمی‌تواند بهانه‌ای برای جذب نشدن این قبول‌شدگان اعلام کند و دم از تامین نشدن اعتبار بزند چراکه با قول مساعد نوبخت مشکل اعتباری این استخدامی‌ نیز حل شده است

وی با اعلام این خبر خوش به استخدامی‌ها و خانواده‌های آن‌ها در آستانه سفر رئیس جمهور به استان اردبیل ادامه داد: امیدواریم این سفر و تاکید مجدد نوبخت بر جذب هرچه سریع‌تر این نیروهای جوان جویای کار بخشی از دغدغه‌ها و مشکلاتی که یک سالی است این جوانان و خانواده‌های آن‌ها را رنج می‌دهد، برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، آزمون استخدامی‌استانداری اردبیل در اواخر دولت گذشته با تاکید بر این نکته که این استخدامی‌ربطی به طرح مهرآفرین ندارد، برگزار شد اما با روی کار آمدن دولت یازدهم به رغم آن که یک‌هزار نفر از استخدامی‌ها مراحل مختلف گزینش و جذب کامل را سپری کرده بودند حضورشان به عنوان کارمند در‌هاله‌ای از ابهام قرار گرفت و بیش از یک سال است که مسئولان با وعده امروز و فردا این جوانان برومند را ناامید کرده‌اند اما با پیگیری‌های مستمر بالاخره با قول مساعد معاون رئیس جمهور این مشکل در آستانه برطرف شدن است که امیدواریم به برکت حضور هیئت دولت در استان اردبیل هر چه سریع‌تر این اتفاق بیفتد.


۲۴ تیر ۹۳ – تعیین تکلیف استخدامی استانداری ها

خبرگزاری فارس : مصطفی افضلی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: تعیین تکلیف استخدامی‌های استانداری که تمام مراحل آن طی شده است باید به سرعت انجام شود؛ در مکاتباتی که خردادماه با معاون راهبردی رئیس جمهور و منابع انسانی نهاد ریاست جمهوری داشتیم به آنها اعلام کردیم که راه برگشتی در این زمینه وجود ندارد چرا که تمام مراحل استخدامی‌طی شده و دولت مکلف است بدون اینکه تخلفی را در این زمینه انجام دهد با تامین اعتباری که مجلس کرده هر چه سریع‌تر رویه استخدامی‌ها را تسهیل ببخشد.

وی افزود‌: مصر هستیم تا این استخدامی‌ها به سرعت جذب دستگاه‌های مختلف شوند؛ تامین اعتبار لازم از طریق مجلس انجام شده و از این بابت هیچ بهانه‌ای قابل قبول نیست.
این نماینده مجلس تصریح کرد: اگر دولت کمبود اعتبار را پیش می‌کشد باید لایحه‌ای را بیاورد تا اصلاح لازم انجام شده و بودجه برای تامین حق و حقوق آنها در نظر گرفته شود.افضلی‌فرد به خبرنگار فارس در اردبیل گفت: ۱۰ میلیون اعتبار در اختیار نمایندگان برای نخستین بار در حیات جمهوری اسلامی‌ایران مصوب شده است که از جانب بنده صرف پروژه‌های عمران روستایی و خدمات‌رسانی به مناطق محروم می‌شود چرا که در گذشته در این زمینه خلأهایی را شاهد بودیم.
وی ادامه داد: بنده پنج میلیون تومان را برای مرکز استان در نظر گرفتم تا از طریق فرمانداری برای اجرای پروژه‌های عمران روستایی به ویژه حل مشکلات آبرسانی هزینه شود و بتوانیم زمینه برخورداری ساکنان این مناطق را از امکانات مطلوب و مناسب فراهم آوریم.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی‌تصریح کرد: برای تکمیل پروژه پتروشیمی‌اردبیل ۶۵۰ میلیون دلار اعتبار نیاز است که مراحل اخذ مجوز و پرداخت آن را از سوی بانک‌های عامل دریافت کردیم و قرار شده است سه بانک عاملیت پرداخت آن را عهده‌دار شوند که تاکنون بانک صادرات و توسعه صادرات این پرداختی‌ را پذیرفته‌اند.
افضلی‌فرد به اختلاف‌نظرها در واگذاری این پروژه به شرکت‌های داخلی و خارجی برای اجرای سریع آن اشاره کرد و افزود: تمام شرکت‌های ذی‌صلاح در این زمینه می‌توانند حضور پیدا کنند تا هر کس برنده شود اجرای پروژه را به عهده بگیرد؛ البته قرارداد اولیه با شرکت دانمارکی و هلندی برای نصب دستگاه‌ها انجام شده است.


۲۴ فروردین ۹۳ – قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری اردبیل همچنان بلاتکلیف هستند

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، قبول‌شدگان در این آزمون که نزدیک به هزار نفر از آنها در دستگاه‌های اجرایی مختلف واجد شرایط تشخیص داده شده و تمام مراحل استخدام را سپری کردند نزدیک به ۱۰ ماه است که همچنان معطل و چشم انتظار اقدام مسئولان امر هستند تا در محل استخدامی خود حاضر شده و کار را آغاز کنند اما آن‌گونه که از گلایه‌ها و نگرانی‌های آنها به گوش می‌رسد گویی مسئولان هنوز در این زمینه نمی‌خواهند پاسخگو باشند.

معاون توسعه منابع انسانی استانداری اردبیل به استخدام هزار نفر در قالب آزمون استخدامی ترتیب داده شده در خرداد سال گذشته اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۲۵۴ نفر سهمیه بنیاد شهید و ۷۲۱ نفر نیز گروه‌های مختلف بیکاران هستند که در این آزمون قبول شده‌اند. اقبال عباسی افزود: ۸۵۰ نفر از این افراد تمام مراحل استخدامی و گزینش خود را طی کردند و ما نیز به مانند خود قبول‌شدگان منتظر رفع مشکلات و موانع هستیم تا به جذب آنها اقدام کنیم. وی تصریح کرد: مشکلی که این استخدامی‌ها در سراسر کشور با آن روبه‌روست تأمین نشدن منابع اعتباری و تصمیم مدیران دولت قبلی است که تنها به استخدام فکر کردند و اصلاً برای تأمین منابع اعتباری آن راهکاری در نظر نگرفتند که قطعاً این‌گونه اقدامات عجولانه در حوزه استخدام مشکلات متعددی را به همراه داشته است. عباسی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: ‌اگر مجلس منابع اعتباری این استخدامی‌های جدید را تأمین کند و در سال ۹۳ اصلاحیه بودجه با هدف افزایش بودجه جاری اتفاق بیفتد احتمال به کارگیری این افراد وجود دارد و گر نه ما شرمنده هستیم. این مسئول اضافه کرد: ‌تا زمانی که تأمین اعتبار انجام نشود ما نمی‌توانیم این استخدامی‌ها را جذب ادارات و دستگاه‌های مختلف کنیم و آن‌گونه که تاکنون در بودجه ۹۳ مصوب شده هیچ ردیف افزایش اعتبار در بودجه جاری مشاهده نمی‌شود و انتظار ما این است که مجلس در این زمینه اقدام اساسی را انجام داده و دولت را در انجام این کار و استخدامی‌های جدید یاری کند. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اما در این بین قبول‌شدگان در آزمون استخدامی استانداری که استاندار سابق اردبیل به صراحت این استخدام‌ها را جز طرح مهر آفرین خطاب نمی‌کرد و بارها از رسانه‌ها خواست تا در این زمینه سخنی از طرح مهر آفرین به میان نیاورند، جالب اینجاست که با گذشت حدود یک سال از این استخدام و وعده‌ای که مدیران و مسئولان سابق در به کارگیری آنها در مدت زمان کوتاه می‌دادند به بیش از یک سال به درازا انجامیده و همچنان خود قبول‌شدگان و خانواده‌های آنها نگران این فرآیند و طی شدن مراحل مختلف حتی گزینش و برخی دیگر از مراحل سخت و طاقت‌فرسا هستند و نمی‌دانند که شکوائیه خود را در این زمینه به کجا ببرند که قبولی آنها در آزمون استخدامی مورد تأیید است اما مسیر جذب آنها با چالشی جدی روبه‌رو شده است.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری اردبیل سال ۹۲

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )

آنچه در این خبر خواهید خواند

۳ دی ۹۲ – اشتغال بیش ازهزار نفر با تسهیلات صندوق مهر امام رضا ؛ استان اردبیل

۶ آبان ۹۲ – استانداری اردبیل و طرح مهر آفرین

۱۱ مهر ۹۲ – ۷۶۰۰ فرصت شغلی در اردبیل

۲۳ شهریور ۹۲ – استخدام استانداری اردبیل تا پایان مهر ماه

۷ شهریور ۹۲ – استخدام استانداری اردبیل و طرح مهر آفرین

۹ مرداد ۹۲ – اسامی اولیه ۱/۵ برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری اردبیل


۳ دی ۹۲ – اشتغال بیش ازهزار نفر با تسهیلات صندوق مهر امام رضا ؛ استان اردبیل

در ۹ماه گذشته برای یکهزار و ۹۴ نفر در استان اردبیل با استفاده از تسهیلات صندوق مهر امام رضا (ع) امکان اشتغال فراهم شده است.
مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) در استان اردبیل افزود: در ۹ماه گذشته ۹۱۱فقره وام خوداشتغالی به مبلغ ۹میلیارد و۳۱۴میلیون تومان توسط این صندوق پرداخت شده است.
آخوندزاده افزود: ایجاد کارگاههای صنایع دستی، پرورش دام وطیور،کارگاههای زود بازده صنعتی وپرورش قارچ از جمله مشاغل ایجاد شده در استان اردبیل در این مدت است.
آخوند زاده افزود: این میزان وام خوداشتغالی برای یک هزار و۹۴ نفر زمینه شغلی ایجاد کرده است.
وی گفت: تا کنون یک هزار و۷۰ فقره وام مشاغل خانگی به مبلغ ۴ میلیارد و ۷۲۸میلیون تومان تصویب شده که از این تعداد ۶۳۱ فقره به بانکهای عامل معرفی شده است.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )


۶ آبان ۹۲ – استانداری اردبیل و طرح مهر آفرین

خبرگزاری مهر : استاندار اردبیل با اشاره به اظهارات اخیر وزیر راه و شهرسازی در خصوص توقف پروژه های مسکن مهر تاکید کرد که مردم نگران واگذاری مسکن مهر نباشند.
به گزارش خبرنگار مهر، اکبر نیکزاد بعد از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اضافه کرد: اظهارات وزیر راه و شهرسازی در مورد توقف اجرای طرح مسکن مهر درباره شروع پروژه های جدید بوده و پروژه های اجرا شده پیشین را شامل نمی شود .
وی به اجرای پروژه های مسکن مهر در استان اشاره کرد و متذکر شد: دولت متعهد شده است تا مصوبات خود در این زمینه را به طور کامل انجام دهد .
استاندار اردبیل تاکید کرد که براین اساس بزودی عملیات واگذاری واحدهای اجرایی باقیمانده در این استان آغاز خواهد شد .
وی همچنین با اشاره به استخدام های صورت گرفته در این استان یادآور شد: استخدام دستگاه های اجرایی استان اردبیل جزو طرح مهر آفرین نبوده و شامل تصمیم های اخیر دولت نمی باشد .
وی با بیان اینکه استخدام دستگاه های اجرایی استان که مراحل آن در حال انجام است با مصوبه هیئت دولت انجام گرفته است، ادامه داد: استخدام هزار نفر در دستگاه های اجرایی در مراحل پایانی است و تا دی ماه این نیروها برای تکمیل چارت سازمانی ادارات جذب و مشغول به کار خواهند شد .
نیکزاد با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی استان همچنان در زمینه نیروی انسانی با مشکل مواجه هستند، عنوان کرد: قرار است تا پایان آبان ماه مراحل استخدام هزار و ۲۰۰ نیروی جدید نیز در این ادارات آغاز شود .
به گفته وی در این طرح دولت ۸۰۰ نیرو نیز در شهرداری های استان اردبیل استخدام خواهند شد .

۱۱ مهر ۹۲ – ۷۶۰۰ فرصت شغلی در اردبیل

خبرگزاری مهر : فرماندار اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر هفت هزار و ۶۰۷ فرصت شغلی در شهرستان مرکز استان ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، کاظم دبیر عصر یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اردبیل افزود: از مجموع ۱۱ هزار و ۷۱۴ نفر تعهد اشتغال اردبیل برای سال ۹۲، تاکنون هفت هزار و ۷۰۶ تعهد شغلی محقق و ایجاد شده است
وی با بیان اینکه مجموع ۳۴ درصد تعهد اشتغال کل استان در شهرستان اردبیل باید محقق شود، ادامه داد: با ایجاد این میزان اشتغالزایی هم اکنون ۶۵ درصد تعهد اشتغال اردبیل در سال ۹۲ تحقق یافته است.
فرماندار اردبیل همچنین از اعطای تسهیلات از محل مانده اعتبارات بنگاههای زودبازده به ۱۰ طرح خبر داد و تصریح کرد: برای تعداد ۱۰ طرح از محل اعتبارات بنگاههای زود بازده مبلغ ۴۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال با اشتغــــالزایی ۲۵۷ نفر پرداخت شده است.
وی با تاکید برلزوم تعامل و همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و مسوول در رابطه با اشتغال و سرمایه گذاری متذکر شد: در سایه تعامل و همکاری مثبت و سازنده می توان با ارائه راهکاری مناسب و قانونی مسائل مشکلات پیش روی اشتغـال و سرمـــایه گذاری را در شهرستان مرتفع کرد تا باعث رشد و شکوفایی و رونق سرمایه گذاری خواهیم بود.
دبیر نمونه از تعامل و همکاری مثبت دستگاههای اجرایی را در مجموعه شهرداری عنوان کرد و ادامه داد: با تعامل و همکاری همه دستگاههای ذیربط خصوصا فرمانداری با شهرداری اردبیل شاهد عمران و آبادانی در سطح گسترده هستیم.
وی خواستار همکاری تمامی اجزای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با دبیرخانه این کارگروه شد و عنوان کرد: اگر طرح و یا سرمایه گذاری وجود داشته که با موانع روبرو می باشد باید در جلسات کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با ارائه راه حلهای مناسب و سازنده این موانع را در جهت رشد سرمایه گذاری و اشتغال با افق دید بلند مدت مرتفع کنیم.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )


۲۳ شهریور ۹۲ – استخدام استانداری اردبیل تا پایان مهر ماه

خبرگزاری فارس : به رغم گله‌ مندی استخدامی‌های جدید از بلاتکلیفی‌ شان، معاون استاندار اردبیل در اظهارنظری متفاوت اعلام کرد که مراحل اداری استخدام پذیرفته‌ شدگان آزمون‌های اخیر تا پایان مهرماه انجام می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در حالی که اکثر استخدامی‌های اخیر در اظهارنظرهای خود و حتی تعدادی از آن‌ها در تماس با خبرگزاری فارس اعلام کرده بودند که به دلیل بهانه قرار دادن تامین نشدن اعتبار استخدامی نیروهای جدید در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است و ادارات به هیچ‌وجه زیر بار استخدامی‌های جدید نمی‌روند اما به نظر می‌رسد مشکلات به ادعای معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل برطرف شده است.
فضائیل عزیزی در حالی در نشست با معاونان اداری و مالی تاکید بر تسریع در انجام مراحل اداری استخدامی پذیرفته‌شدگان کرده است که هنوز با گذشت ۲ ماه از اعلام نتایج هنوز تکلیف استخدامی‌ها مشخص و معلوم نیست.
وی اعلام کرده است که بخش‌هایی از مراحل اداری از قبیل استعلام مدارک تحصیلی، پایان خدمت و گزینش انجام شده و قسمت عمده کار با همت دستگاه‌های اجرایی تا پایان مرحله اول برنامه زمانی که پایان مهرماه است، انجام خواهد گرفت.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت اجرای آگهی استخدامی منتشره تاکید کرد و یادآور شد: مدارک پذیرفته‌شدگان اصلی آزمون در موارد مربوط به بومی، مدرک و رشته تحصیلی، سابقه، سهمیه استخدامی ایثارگری و معلولیت و نظایر آن، باید دقیقاً با مفاد آگهی منتشره تطبیق داده شود تا حقی از داوطلبی ضایع نشود.
وی از همکاری دستگاه‌های اجرایی در برگزاری آزمون و اجرای هر چه بهتر روند اداری استخدام‌های اخیر تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که مدیرکل بودجه استانداری اردبیل در پاسخ صریح و شفاف به مسئولان اداری و مالی ادارات اعلام کرده است که به دلیل پیش‌بینی نشدن اعتبار لازم برای جذب نیروهای جدید در بودجه ۹۲ امکان پرداخت ریالی حقوق و مزایا برای استخدامی‌های جدید وجود ندارد.
تعداد زیادی از پذیرفته‌شدگان آزمون‌های متمرکز در اردبیل همچنین از رفتارهای نامناسب ادارات گلایه کرده و خواستار روشن شدن واقعی موضوع استخدامی‌های جدید و تعیین تکلیف نیروهای پذیرفته‌شده شده‌اند.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )


۷ شهریور ۹۲ – استخدام استانداری اردبیل و طرح مهر آفرین

استاندار اردبیل :استخدام در دستگاه های اجرایی استان اردبیل شامل بخشنامه اخیر معاون اول رییس جمهوری نمی شود.
استاندار اردبیل با بیان این که روند مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان اردبیل ادامه دارد گفت : این استخدام شامل بخشنامه اخیر معاون اول رییس جمهوری نمی شود .
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل ، اکبر نیکزاد در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه اردبیل خود افزود: مجوز استخدام برای تکمیل چارت سازمانی دستگاه های اجرایی از مدت ها پیش از دولت اخذ شده بود و دو ماه قبل نیز آزمون پذیرش افراد برگزار شد.
وی بیان کرد : اسامی پذیرفته شدگان این آزمون اعلام شده و آنها طی روندی قانونی در حال گزینش هستند و به زودی با اعلام نتیجه ، افراد توانا به کار گرفته خواهند شد .
استاندار اردبیل اظهار کرد : در این مرحله از استخدام یک هزار نفر جذب دستگاه های مختلف اجرایی می شوند و بخشی از نیاز دستگاه های به کارشناسان توانمند و فنی برطرف می شود .
وی گفت : ادارات دولتی در استان اردبیل هم چنان در زمینه نیروی کارشناس با مشکل مواجه اند و ما در تلاش برای تکمیل چارت سازمانی آنها هستیم .
نیکزاد ادامه داد : با اخذ مجوزهای لازم از دولت تا دو ماه آینده ۸۰۰ نفر در شهرداری ها و یک هزار و ۲۰۰ نفر دیگر نیز در دستگاه های دولتی استان استخدام خواهند شد .
وی نیروی انسانی ماهر و کارشناس را یکی از ابزارهای توسعه ذکر کرده و گفت : استان اردبیل در این زمینه با مشکل مواجه است و امید می رود با استخدام های جدید بخشی از این مشکل رفع گردد.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )


۹ مرداد ۹۲ – اسامی اولیه ۱/۵ برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری اردبیل

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون استخدامی مورخ ۹۲/۳/۱۷ استانداری می رساند فهرست اولیه ۱/۵ برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون مذکور به تفکیک رشته های تحصیلی و محل جغرافیایی خدمت به شرح ذیل اعلام میگردد. پذیرفته شدگان اصلی می توانند از روز شنبه مورخ ۹۲/۵/۱۲ با در دست داشتن مدارک ذیل به دستگاه های اجرایی مربوطه مراجعه نموده و از مراجعه به استانداری پرهیز نمایند:

 1. اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 2. اصل به همراه تصویر صفحه اول شناسنامه(در صورت داشتن توضیحات تصویر صفحه آخر)
 3. اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ویژه آقایان
 4. دو قطعه عکس ۴ * ۳ جدید تمام رخ
 5. اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت عادی
 6. اصل به همراه تصویر مدارک دال بر
 7. اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن
 8. اصل به همراه تصویر مدارک دال برسنوات خدمت در دستگاه های اجرایی
 9. اصل به همراه تصویر مدارک دال برسنوات خدمت برای شاغلین قراردادی و شرکتی

تعربف افراد بومی:

 1. محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی(شهرستان مورد تقاضا) برای استخدام یکی باشد.
 2. حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیای مورد تقاضا برای استخدام سپری کرده باشد.
 3. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی،راهنمایی و دبیرستان) با محل جغرافیایی مورد تقاضای استخدامی یکی باشد
 4. در صورت وجود تشابه اسمی، برای تعیین تکلیف موضوع به دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری مراجعه نمائید.

برای دریافت اسامی قبول شدگان اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )

کارفرما

60 نظر برای «استخدام استانداری اردبیل سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. مجید

  سلام .بابا به این رشته ی اقلیم شناسی کاری کنید پس چرا گزاشتن همه ی سازمان ها رشته های مختلف رو برمیدارن خواهشا تو این بخش به اقلیم شناسی اختصاص بدین

  پاسخ
 2. مریم

  با سلام من ارشد اقلیم شناسی در رشته جغرافیای طبیعی دارم اما امیدی هست برای استخدامی در استانداری اردبیل زمان ثبت نام برای استخدامی کیه خواهشا سریع جواب بدین

  پاسخ
 3. داور

  تو رو خدا اینقدر سخت نگیرین من تو پست کاردان آتش نشان قبول شدم با این همه بدبختی حالا ازم گواهینامه پایه دو میخواین آخه از کجا بیارم

  پاسخ
 4. مهندس

  سلام
  من ارشد کشاورزی هستم تو رو خدا روی این کره ی به این بزرگی من نمیدونم چرا فقط این مهندسان کشاورزی اصلا استخدامی ندارن.برا چی این رشته رو تو دانشگاهها دارین میگیرین وقتی ادم هم جانن و هم مالن برا یه چنین رشته ای تلف کنه مه اخرش هم هیچی…..مگه ما گناه نداریم……………………خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  پاسخ
 5. آفتاب نیمه شب

  با سلام و خسته نباشید. مدیر عزیز قرار بود پنج مهر نتایج شهرداریهای تازه تأسیس گفته بشه. ولی الان هفتم مهر هست و خبری نیست . پیگری کردید که قضیه چه است و کی اعلام میشود. با تشکر از اردبیل

  پاسخ
 6. علیرضا

  مجید خدابخش صبح امروز در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد: تنها اردبیل نیست که با مشکل جذب استخدامی‌ها روبه‌رو است بلکه ۳۱ استان مشابه اردبیل وجود دارد که ۳۵ هزار نفر به رغم طی شدن مراحل مختلف در انتظار جذب به دستگاه‌های دولتی هستند. وی افزود: در گذشته همه برنامه‌ریزی‌ها برای جذب این نیروها تامین شده جز تامین اعتبار مورد نیاز که امروز نیز دولت به دلیل کمبود منابع اعتباری قادر نیست ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای جذب این نیروها را در کشور تامین کند چرا که هر سال برای جذب این نیروها حداقل ۲۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است. استاندار اردبیل راه حل برطرف شدن این مشکل را بهبود وضعیت مالی دولت و نارسایی‌های پیش‌رو اعلام کرد و ادامه داد: ما در سمینار استانداران و سفر اخیر رئیس جمهور نیز به اردبیل این موضوع را به شکل مرتب پیگیری کردیم و اعلام می‌کنیم که این مشکل دیر یا زود حل می‌شود اما نمی‌توان به لغو آن اقدام کرد. خدابخش تصریح کرد: در سفر اخیر رئیس جمهور به استان اردبیل هر چند برخی از آرزوها و خواسته‌های مطلوب مردم تحقق پیدا نکرد اما مصوبات خوبی برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام گرفتیم و اصلاً قرار نبود در این سفر دولت برای اجرای پروژه‌های جدید پولی بدهد.

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.